>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 22.04.2015 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 861,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na środę - 22. Kwietnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 02:05
Spotkanie: Toronto Raptors - Washington Wizards
Typ: Washington Wizards (+5,5) (mecz)
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, dzisiaj w nocy bardzo ciekawe spotkanie w Toronto, mianowicie gospodarze po porażce w pierwszym meczu u siebie na pewno nieco podłamani, ale także zmotywowani do poprawy w dzisiejszym spotkaniu, nie mogą zawieść swoich fanów. Z drugiej strony gracze Wizards którzy w pierwszym meczu pokazali że potrafią grać na dobrym poziomie, bo jednak z dyspozycją rzutową było mocno średnio (m.in Beal 6/23 rzutów). Mimo to wydaję mi się, że drużyna gości jest w tym momencie w lepszej dyspozycji, jedynie świetny run i przewaga własnej hali pozwoliła gospodarzom na odrobienie straty i doprowadzenie do dogrywki w pierwszym starciu obu ekip. Wydaje mi się, że dzisiaj gracze Wizards wyeliminują te drobne błędy z pierwszego meczu i są dzisiaj w stanie powalczyć z faworyzowanymi gospodarzami. Jednak gracze Toronto tanio skóry u siebie nie sprzedadzą, a więc zapowiada się bardzo wyrównane spotkanie.

Powodzenia! :]

✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ototo 22

ototo

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Atletico Madryt
Typ: Dani Carvajal otrzyma kartkę
Kurs: 2,15
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ciężko w tym meczu przewidzieć wynik czy też ilość goli, wiadomo natomiast, że będzie dużo walki , w końcu jest o co walczyć. Spodziewam się w tym spotkaniu dużej ilości fauli z obu stron, a co za tym idzie dużej ilości kartek, jednak zamiast grać na liczbę kartek - gdzie linia wynosi 7,5 postanowiłem postawić na kartkę dla danego zawodnika. Jednym z zawodników u którego otrzymanie kartki jest bardzo prawdopodobne jest właśnie Dani Carvajal - piłkarz, który w ważniejszych spotkaniach gra dość agresywnie, ze strony tego zawodnika można się spodziewać jutro niejednego wślizgu, jest duża możliwość, że będzie musiał popełnić faul taktyczny, a w dodatku w poprzednim spotkaniu iskrzyło między nim, a Mario Mandzukicem i w tym spotkaniu może być podobnie.
⛔ 100
 
kary1 477

kary1

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Raptors - Wizards
Typ: Raptors różnicą 6-10 punktów
Kurs: 4.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Znowu stawiam bardzo ryzykowny typ z fajnym kursem, ale czego się nie robiło grając różne typy za drobne. Do Toronto przyjeżdża Washington Wizards, którzy niespodziewanie po dogrywce wygrali swój pierwszy mecz na wyjeździe z Toronto. Ze względu na porażkę w pierwszym meczu wszyscy widzą tutaj jako faworyta Toronto i ja również tak postąpię. W tym meczu nie widzę choćby minimalnej szansy dla Wizards, każdy rozsądny fan NBA wie, że ten kto przegrywa pierwsze dwa mecze u siebie nie ma większych szans na wygranie pary. Spotkania między tymi drużynami zawsze były wyrównany i teraz pewnie też tak będzie. Myślę, że jednak Raptorsi to wygrają, ponieważ stoją pod ścianą i tego spotkania nie mogą przegrać. Wizards wyjdą do tego meczu wyluzowani i mogą spokojnie go nawet przegrać. Wiem, że to jest bardzo waleczna ekipa i dlatego uważam, że nie dadzą się ograć różnica 6-10 jak najbardziej do spełnienia, bardziej obawiam się, że będzie coś w stylu 5 czy 11 punktów, bo taka sytuacja występowała nie raz. Za kilka groszy spokojnie można pograć. Let&#39;s Go Raptors!
⛔ 100
 
misieklemur 418

misieklemur

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, WCH 1A
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Polska - Ukraina
Typ:
2
Kurs:
4.40
Bukmacher:
bet365
Analiza:
Reprezentacja Polski w hokeju na lodzie, dzięki rosyjskiemu trenerowi wreszcie ma szansę zagrać w silnej dywizji, a nawet wziąć udział w Mistrzostwach Świata.
Moim zdaniem samo utrzymanie się w WCH 1A będzie dobrym rezultatem z którego ja osobiście będę bardzo zadowolony. Sprawi to, że wzrośnie zainteresowanie hokejem w naszym kraju i być może w przyszłości po napływie młodzieży będziemy w stanie zagrać dobre mecze z najsilniejszymi zespołami.
W pierwszym meczu przegraliśmy z italijczykami 2:1 co można uznać, za wynik dobry.
W drugim meczu całkowicie niezasłużenie osiągnęliśmy zwycięstwo w meczu z Japonią, co bardzo cieszy i pozwala przypuszczać, że utrzymamy się w WCH 1A ! Japończycy przewyższali nas dramatycznie w: szybkości jazdy na łyżwach, podaniach i zimnej krwi (do połowy 3 tercji), naszym atutem była tylko siła fizyczna, bramkarz i ogromne szczęście, dzięki, któremu udało nam się wygrać.
Drużyna z Ukrainy posiada w swoich szeregach graczy, którzy występowali w KHL i innych ligach o niebo lepszych od polskiej. Co gorsza atut siły fizycznej w tym meczu nie będzie istniał, gdyż Ukraińcy są całkiem dobrze zbudowani. Poza tym są ograni w grze z lepszymi drużynami.
Jedynym atutem naszej reprezentacji jest: szczęście i bramkarz, jedno z drugim wprawdzie jest powiązane. Poza tym gramy niestety słabiutki hokej: brak nam zimnej krwi, na łyżwach poruszamy się jakbyśmy mieli beton w jerseyach, o podaniach nie wspominam. Dwa czy trzy tricki taktyczne to max na co nas stać, i jeżeli trener Ukrainy obejrzy wraz z zawodnikami mecz z Japonią to pozna je wszystkie.
Podsumowując jestem sercem z &quot;naszymi&quot;, ale obawiam się, że wszystko co dobre szybko się kończy (szczęście na lodzie), a jeżeli nie zagramy lepiej niż w meczu z Japonią to przegramy to spotkanie.


⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - PLK
Godzina: 18:15
Spotkanie: Energa Czarni Słupsk v PGE Turów Zgorzelec
Typ: PGE Turów Zgorzelec -4.5
Kurs: 1.88
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zaległy mecz 16 kolejki PLK który trochę wyjaśnij o ułożeniu czołówki w rundzie zasadniczej. Oba zespoły przystąpią do meczu bez kontuzjowanych graczy w Czarnych zabraknie Śniega i prawdopodobnie Siloha natomiast Turów bez Wrighta i Collinsa. O ile goście nie powinni zbytnio odczuć braków kadrowych o tyle dla gospodarzy to dość trudna sytuacja ponieważ oprócz Blassingama nie ma kto rozgrywać. Amerykanin już w ostatnim meczu grał ponad 38 min a będzie to kolejny mecz w ciągu kilku dni dla obu ekip. Turów oprócz mocnej pierwszej piątki ma również równych zmienników Czarni z kolei posiadają 3-4 dobrych graczy reszta prezentuje się dość przeciętnie. W tym meczu goście powinni bezlitośnie wykorzystać przewagę na pozycji 1 oraz 4-5 gdzie mają przewagę. Turów jeśli myśli o miejscu 1-2 na koniec rundy zasadniczej to musi ten mecz wygrać. Goście już nie raz w tym sezonie pokazali że lubią spinać się na mocne ekipy i ucierać im nosa myślę że w tym meczu będzie tak samo.
✅ 88
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LM
Spotkanie Real-Atletico
Typ: Real 1 golem
Kurs 3.90
Buk Unibet
Godz: 20:45
Analiza: Derbowe spotkanie dwóch ekip z Madrytu zawsze jest bardzo emocjonujące przynajmniej w ostatnich latach. Teraz te dwie ekipy pomimo spotkań w ramach Hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej muszą się zmierzyć w walce o półfinał piłkarskiej ligi mistrzów. W tym spotkaniu moim faworytem do awansu jest Madrycki real, który na stadionie zagrał bardzo dobre spotkania i zostawił zdecydowanie lepsze wrażenie aniżeli ekipa gospodarzy, która w pierwszej połowie poprzedniego spotkania była po prostu bezradna, to nie było to samo Atletico , które kilka tygodni wcześniej gromiło ekipę Realu w lidze aż 4:0 i nie dało zawodnikom gości stwarzać sytuacji, teraz w właśnie tak samo zagrał Real, który jest obecnie w dobrej dyspozycji, goście co widzimy po wynikach już nie grają tak dobrze, traca punkty ze słabszymi od siebie rywalami , jest już praktycznie nie możliwe żeby w tym sezonie obronili tytuł mistrza kraju , ponieważ przewaga wynosi na tym etapie już kilka punktów , gospodarze do tego spotkania na pewno przystąpią bardzo skoncentrowani co pokazała już pierwsza potyczka tych ekip, myślę że po końcowym gwizdu sędziego do gospodarze będą się cieszyli z awansu do następnej rundy najważniejszych rozgrywek w europie, postawię na jedno bramkowa wygraną gospodarzy
✅ 290
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
realadi 241

realadi

Użytkownik
Dyscyplina ; piłka nożna LM
Godzina ;20;45
Spotkanie ; Real Madryt-Atletico Madryt
Typ;1
Kurs; 1.90
Bukmacher; Bet365
Analiza; witam,tydzień temu pisałem o tym meczu. Nie udało się trafić ale oglądając ten mecz przyrzekłem sobie że w rewanżu gram 1 i tak właśnie zrobię ponieważ Real jest w dobrej dyspozycji i właściwie nie wiem czemu poprzedni mecz zakończył się remisem. Real był strona przeważająca a przecież grał na stadionie Atletico,dlatego dziś uda się wreszcie przełamać ta &quot;klątwę&quot; i wygrają to spotkanie awansując do dalszej fazy rozgrywek. Myślę że nie ma sensu zbytnio zagłębiac się w analizę bo zaledwie tydzień temu podałem wystarczające argumenty. Wspomnę tylko że oba zespoły grały ligowe mecze które zakończyły się wygranymi. Real podejmował Malage z która Atletico remisowalo ostatnio i wygrał 3-1 po dość łatwym meczu natomiast Atletico grało z La Coruna wygrało 2-1 grając na wyjeździe. Moim zdaniem wynik ten jest dość słaby, Atletico średnio radzi sobie na wyjazdach i mimo że może te ligowe mecze nie maja zbytniego znaczenia bo obie ekipy przygotowywały się do dzisiejszego spotkania to jednak jakieś drobne wnioski można wyciągnąć i stwierdzam że Real dziś nie odpuści i w końcu wygra derby Madrytu bo &quot;legenda&quot; wokół spotkań pomiędzy tymi zespołami rośnie a graczy Realu już powoli zaczyna denerwować wypominanie przegranych maczow z Atletico. Tydzień temu pisałem że jeśli Atletico szybko nie strzeli hola lub dwóch to ma spore problemy z wygraniem meczu. Real W obecnej formie podrażniony kilkoma ostatnimi pojedynkami derbowymi dziś wygra... W takich meczach średnio przydatne są jakiekolwiek statystyki więc należy zaufać przeczuciu a ono podpowiada mi że ten wieczór będzie należał do Ronaldo i jego ekipy. Powodzenia
POWTÓRZONY TYP ⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zasqrniak 43

zasqrniak

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie NHL play off
Godzina:
01:30
Spotkanie: NY
Islanders - Washington Capitols
Typ:
1
Kurs:
2.20
Bukmacher:
Bet365
Analiza :
Witam na dziś postanowiłem postawić na mecz hokeja. Jest to 4 spotkanie w play offach w poprzednich meczach wyniki były następujące:
NY - Washington 2:1 (1:1) po dogrywceWashington - NY 4:3
Washington - NY 1:4. A więc stan rywalizacji 2:1 dla NY Islanders. W ostatnim spotkaniu stroną przeważającą była drużyna NY oddali więcej strzałów i ogólnie byli znacznie lepsi ( moim zdaniem ???? )) ). Uważam że dziś będzie również NY przeważało i oczekuje większej iloci bramek ponad 2,5
⛔ 100
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
DYSCYPLINA piłka nożna
GODZ 20:45
SPOTKANIE: Real M - Atletico M
TYP: 1
KURS: 1,95
bukmacher BET 365
Myślę że Real w końcu w regulaminowym czasie da radę*kolegom* z Atletico, choć na pewno nie będzie łatwo, w Realu nie zagra L Modrić, G Bale, K Benzema i Marcelo ale myślę że ich zmiennicy pokażą się z dobrej strony i to właśnie Real po regulaminowym czasie będzie się cieszył z awansu do półfinału LM
Kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
conors 5,6K

conors

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Stuttgart
Godzina: 11:00
Spotkanie: Radwańska - Errani
Typ: Sarra Erani (+1,5)
Kurs: 1,45
Bukmacher: Betsson

Analiza:
854 kilometry dzieli Zieloną Górę od Stuttgartu i to nie była miła podróż. Radwańska najpierw jechała busem do Berlina, a potem złapała samolot i dotarła na turniej Porsche. A z nią cały jej team trenerów-przyjaciół, którzy są przy niej na dobre i na złe i jak twierdzi Papa Radwański – ciagną ją w dół.
Radwańska ma słaby moment w kaierze. Jej mecze z Hingis i Bacsinszky pokazały problemy znane od lat. Najgorsze jest to, że Iśka traci koncept i pewność siebie, a to w jej tenisie były bardzo mocne ogniwa.
Stuttgart to tradycyjnie dla Radwańskiej otwarcie sezonu na ziemi. Tu zaczynała w latach poprzednich dość często, nigdy niczego wielkiego nie ugrywając. Turniej nieduży, obsada przeciętna, ale zawsze znalazła się zawodniczka grająca mocniej, szybcie...
W Stuttgarcie zagra z Sarą Errani, filigranową Włoszką, która do części sezonu na kortach ziemnych staruje w zgoła innym nastroju niż Krakowianka. Postawiła się Syrenie Williams w Fed Cup, pograła już na korach ziemnych (wygrała w deblu). Wszystko idzie zgodnie z planem. Nawet papa Radwański uznał losowanie Agnieszki, to że wpada na Errani złym losowaniem.
Dla Errani to będzie 9. mecz na cegle w tym roku, Isia na cegle jeszcze w tym roku nie grała. To może robić różnicę.
W Stuttgarcie swoje dobre mecze w latach poprzednich miała zarówno Radwańska jak i Errani. Radwańska przegrywała tu z Sharapową, Azarenką i Woźniacką zazwyczaj w okolicach ćwiartki, a Errani z Mattek-Sands i Sharapovą. Errani broni punkty za ubiegłoroczny półfinał, gdzie ograła ją dopiero Sharapova (Errani wygrała przed rokiem w deblu). Czyli wspomnienia ma dobre.
Generalnie zgadzam się z opiniami, że to nie Agnieszka jest w tym meczu faworytką. Zanim jednak pójdzie masówka na Errani chciałbym jedynie napisac kilka słów o kortach w Stuttgarcie. To nie są zwyczajne korty ziemne. Po pierwsze to hala, zawodniczki grają pod dachem, a po drugie nawierzchnia to nie jest zwyczajny clay, ale specjalny granulat.
Piłka jest przez to szybsza i można grać trochę inaczej niż na kortach ziemnych na otwartej przestrzeni, gdzie trzeba mieć sporo siły, żeby grę rozbujać. Tutaj jest sterylnie, wiatr nie przeszkadza i Radwańskiej gra się łatwiej niż np. w Paryżu po deszczu.
Moim zdaniem forma Radwańskiej nie jest tak tragiczna, jak pokozuja wyniki. Errani nie ma kończącej piłki i będzie walka na całym korcie, a w tym Agnieszka jest dobra. Jeżeli ma z kimś obecne nawiązać z czołówki walkę, to własnie z erranipodobnymi zawdniczkami, bo z tymi walącymi po rogach nie ma szans, jak pokazują ostatnie mecze...
H2H dla Radwańskiej (7:2), przeciwniczka oswojona. Czyli jakieś zahaczenie jest, ale czy to daje nadzieję na wygranie seta, meczu?
Stawianie na czysty win Errani wydaje mi się zbyt oczywiste. To jest tenis, to WTA. Mecz może różnie się potoczyć. Uważam, że Radwańska nie jest bez szans. Po drugiej stronie siatki nie stoi Serena Williams...
Radwańska może na sportowej zlości zagrać lepiej niż obecnie się od niej oczekuje i pokazać niedowiarkom, krytykom, ojcu, Navratilovej, że jeszcze pamięta, jak gra się w tenisa. Liczę, że się uspokoiła, zdystansowała, nabrała trochę pewności siebie.
Dlatego najbezpieczniejszym typem dla mnie jest set dla Errani. Typuje równy, trzysetowy mecz. O zwycięstwie moga zadecydować szczegóły.
✅ 45
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 7

mateuszkot12

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna LM
Godz : 20:45
Spotkanie : Real Madryt - Atletico Madryt
Typ : Awans Atletico Madryt
Kurs : 2.25
Bukmacher : Bet365
Analiza
Pod nieobecność Modrica, Bale&#39;a i Marcelo ciężar gry ofensywnej spocznie na Rodriguezie, Kroosie i oczywiście Cristiano Ronaldo. Nadzieją dla Realu jest oczywiście dużo lepsza gra rezerwowych choćby przełomowy mecz Chicharito w Realu na tym poziomie, ale na dziś wydaje się, że solidne Atletico ma spore szanse by wykorzystać osłabienia Królewskich i zameldować się w półfinale.
Skserowana analiza
Czerwona kartka, wykluczenie z konkursu i okresowy ban.
 
killboy 68

killboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kostaryka, Primera Division
Godzina:
23:00
Spotkanie:
CS Uruguay - Club Sport Herediano
Typ: Herediano DNB
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365

Miałem propozycję na typ dnia - bramkę dzisiejszej nocy dla Godoy Cruz, po kursie 1.80, ale kursy zanim powstał temat &#39;typy dnia&#39; pospadały do 1.50, więc trzeba pokombinować inaczej ;)

Moja propozycja na 22 kwietnia to zwycięstwo Herediano w wyjazdowej potyczce z CS Uruguay.

Bardzo ciekawe jest h2h pomiędzy zespołami, w którym bilans to 8 zwycięstw Herediano, 2 remisy i tylko jedno zwycięstwo CS Uruguay, w październiku 2012.

Nie można powiedzieć, żeby obydwa kluby były w pełnym gazie, ale gospodarze dzisiejszego spotkania w ciągu ostatnich 5 meczy zdobyli jedynie 4 punkty, przegrywając 3 razy.

W sezonie zimowym drużyny te podzieliły się już raz punktami, nie sądzę, by stało się to ponownie w tej kolejce, zabezpieczam jednak swój typ opcją dnb, grając po wciąż dobrym kursie 1.72.

Powodzenia!

✅ 72
 
jankovicz 130

jankovicz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna: PGNIG Superliga M- Play Out
Godzina: 20:00
Spotkanie: Śląsk Wrocław vs Wybrzeże Gdańsk
Typ: 2
Kurs: 2,37
Bukmacher: ComeOn
Analiza: Witam, jutro oprócz spotkań Ligi Mistrzów, można podnieść sobie nieco ciśnienie stawiając na rozgrywki naszej rodzimej piłki ręcznej. Spotkanie jakie Wam proponuję, dotyczy ligowych outsiderów, którzy walczą o przetrwanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Sytuacja gospodarzy jest mi bliska, ponieważ śledzę ich poczynania od dłuższego czasu. Oprócz beznadziejnych wyników sportowych, nękają ich od dłuższego czasu problemy finansowe. Podczas meczy wyjazdowych, nie stać ich nawet na wynajęcie pokojów hotelowych. Przyjeżdżają w dzień meczu a po spotkaniu od razu wyjeżdżają... To, że akurat grają siebie nie jest znaczącym atutem. Ich głównym mankamentem jest brak skuteczności w ataku. W obronie radzą sobie nieco lepiej, zwłaszcza ich bramkarz Cudnica, który nawet za wysoki procent udanych interwencji dostał przydomek &quot;Cuda&quot;. Zespół Śląska charakteryzuje się również bardzo krótką ławka a biorąc pod uwagę ich napięty grafik w ostatnim czasie to nie przyniesie pozytywnych skutków. Ich ostatnie derbowe i chyba najważniejsze spotkanie w tej fazie play outów, z Zagłębiem zakończyło się porażką 32 :27 i był to najmniejszy wymiar kary. Jedyne czego nie można ich odmówić to ambicja i chęć walki ale na tym ich pozytywne strony się kończą.To nie jest drużyna prosperująca do walki o utrzymanie nie tylko pod względem sportowym ale i finansowym i myślę, że to jest główny czynnik,który podcina im skrzydła. Goście natomiast są najlepszą drużyną z tej grupy. Mają za sobą dwa ważne zwycięstwa, jedno na wyjeździe z Zagłębiem 25:28 i drugie już u siebie z Nielbą Wagrowiec 25:23.Ostatni pojedynek również na korzyść Wybrzeża. 15 marca tego roku ograli Śląska w wyjazdowym dla siebie spotkaniu 25:32. Moim zdaniem bukmacherzy w wystawieniu tego kursu musieli się zasugerować miejscem rozgrywania spotkania oraz przebyciem długiej drogi szczypiornistów z Gdańska. Mimo tych czynników ja obstawiam czystą dwójkę bo typ jest absolutnie w zasięgu a kurs warty &quot;ryzyka&quot;. Powodzenia
⛔ 100
 
kapri76 241

kapri76

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka-NBA
Godzina: 1:00
Spotkanie: Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics
Typ: Boston +11 (mecz)
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza: Witam, to ze gospodarze sa faworytami dzisiejszego spotkania to nie ulega watpliwosci, lecz moim zdaniem linia na handi jest dzis zdecydowanie za wysoka. Owszem ostatnia trzynastopunktowa porazka Bostonu moze moze to troche usprawiedliwiac, lecz jest to bardzo mylace. Boston jest w tym momencie w szczycie swojej formy i drugi raz juz tak latwo skory nie oddadza. Po ostatniej porazce na pewno wyciagneli wnioski i wzmocnia defensywe i nie pozwola sie tak rozstrzelec Lebronowi i Irvingowi, Love tez pewnie bedzie pare razy sfaulowany. Jak dla mnie handi na poziomie 6-8 pkt w tym meczu bylby jak najbardziej racjonalny, 11 wale w ciemno;)
✅ 90
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny ???? Barcelona 2015 (Hiszpania)
Godzina: 15:30
Spotkanie: Gulbis Ernests - Paire Benoit
Typ: 2
Kurs: 1.55
Bukmacher: Unibet
Analiza:

&quot;Przed wyjściem na kort skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż mecz niewłaściwie zagrany zagrozi twojemu życiu lub zdrowiu&quot; Bez wątpienia taką informację przed tym meczem powinien otrzymać jeden jak i drugi tenisista i nie przesadzam ani trochę. Podobno zamiast masażystów i fizjoterapeutów na korcie mają być psychiatrzy i psycholodzy. Na takie mecze czeka się miesiącami jak nie latami....przecież zagrają ze sobą dwa największe psychole w tenisie. Jeden będzie napędzał drugiego, agresja rodzi agresję i koło się zamyka. Gdyby był tutaj dostępny typ &quot;over połamanych rakiet 1.5&quot; to wchodziłbym all in, sprzedał nerkę i zastawił wszystko co się da ale niestety żaden bukmacher nie ma tego w ofercie. Gulbis oraz Paire prowadzą odwieczną rywalizację o miano najgorszej tenisowej głowy. Nawet najstarsi mnisi Tybetańscy mają problem z rozwikłaniem tej zagadki ponieważ co chwila jeden zaskakuje drugiego jakąś nowością. Dolgopolov czy Fognini pod względem chłodnej głowy na ich tle są kwintesencja spokoju, żarcik ponieważ również nie mają równo pod sufitem.
Teraz czas na konkrety! Gulbis obecnie 18 rakieta świata a przeszłości był aż 10 lecz to tylko kwestia czasu jak poleci znacznie w dół w rankingu. Ernests obecny sezon ma fatalny ponieważ wygrał zaledwie jeden mecz z przebijakiem Gimeno Traverem na hardzie gdzie Hiszpan nie potrafi grać na twardych kortach oraz przegrał 8 meczów. Gdyby jeszcze grał z czołówką tenisa to można byłoby jeszcze usprawiedliwiać Łotysza ale przegrywał on z Vesleyem, Kokkinakisem, Thiemem, Istominem, Mannarino, Monaco i Haider-Maurerem. Gdyby tego było mało to w tych przegranych meczach urwał zaledwie przeciwnikom 4 sety w tym 2 na Australian Open. Normalnie wszystkich tych przeciwników powinien pyknąć bez problemów no ale na jego nieszczęście formy kompletnie nie ma ponieważ zostawił ją w 2014 roku. Ostatnio próbowałem zaufać dwukrotnie Łotyszowi gdzie grał z Monaco oraz z Haider-Maurerem. W meczu z Argentyńczykiem nie było transmisji ale ostatnio jak grał z Austriakiem to była i miałem niestety okazję oglądać to marne widowisko.
Gulbis przegrał tam 6:1, 6:0 i był to najgorszy mecz jaki w życiu widziałem. Gulbis popełnił w tym meczu ponad 40 niewymuszonych błędów i już to woła o pomstę do nieba...na jego miejscu uciekłbym gdzieś jak Tusk i nie pokazywał się nikomu. Haider-Maurer stosował mądrą taktykę! Po prostu przebijał piłkę na drugą stronę ponieważ Łotysz nie potrafił przebić piłki na drugą stronę oraz nie wytrzymywał wymian gdzie było po 5 odbić. Brak mi słów....jaki może być powód tak fatalnej postawy Łotysza od początku roku a tym bardziej ostatnio w Monte Carlo? Plotek jest wiele,że imprezuje, bawi się, ma ciągi alkoholowe.....w każdej plotce jest ziarno prawdy, nie mam pojęcia jak jest naprawdę ale można w to wierzyć. Całkiem możliwe,że spowodowane jest tym iż Łotysz rozstał się ze swoim trenerem Gunterem Bresnikem który jednocześnie zajmował się również Dominiciem Thiemem. Gunter powiedział bardzo konkretne słowa &quot;Gulbisa traktuję jako skarbonkę a Thiema jako hobby&quot; to na pewno mogło wjechać na ambicję Gulbisa. Bo wiadomo,że rodzice Łotysza to milionerzy którzy mają kasy jak lodu.
Wcześniej miałem nadzieję,że Gulbis zacznie grać na swoim poziomie ale teraz gram konsekwentnie przeciwko niemu. Łotysz dotarł rok temu tutaj do półfinału i tak naprawdę jest to jedyna godna motywacja ale jak dla mnie to mógłby bronić tytułu ponieważ w obecnej dyspozycji nie ma czego szukać a tydzień to stanowczo za mało aby na treningach coś poprawić. Benoit jak na zawodnika który wrócił po urazie radzi sobie fantastycznie, bilans meczów 28/10. Po słabym występie w Hopman-Cupie zagrał sobie w hali w turnieju ragi futures gdzie go wygrał. Ogólnie wygrał 2 turnieje rangi challenger na halach oraz dodatkowo zaliczył jeden finał pod dachem. Teraz ponownie wraca na skalę ATP ponieważ ma jak najbardziej umiejętności aby grać na najwyższym poziomie. W Monte Carlo musiał przedzierać się przez kwalifikacje gdzie nie stracił ani jednego seta a w I rundzie pokonał Kudlę z problemami 6:3, 7:6. Później w drugiej rundzie przegrał z Simonem gdzie mógł nawet wygrać ten mecz ale głowa zawaliła mecz. Francuz pokonał tutaj gładko Hiszpańskiego &quot;no name&quot; 6:2, 6:2 z malutkimi problemami.
Jeśli chodzi o siłę rażenia z bekhendu....to Francuz ma najsilniejszy bekhend dwuręczny w całym turze ATP i nie jest to stwierdzenie na wyrost. Jeśli to zagranie mu siedzi to nie ma zmiłuj się dla rywali nawet na wolnych kortach. Tylko,że Paire ma również wady a są nimi forhend który odstaje znacznie od bekhendu oraz brak chłodnej głowy która często sprawia,że przegrywa mecze od tak. Podsumowując to wszystko to będzie bardzo ciekawy mecz :] Stawiam tutaj na Paire ponieważ on w przeciwieństwie do Gulbisa się stara i na chwilę obecną jest lepszy x5. P.S Chyba nie będzie transmisji, szkoda ????
Warto zobaczyć!
http://www.iv.pl/images/61274687871262338781.jpg
http://www.iv.pl/images/74367778001532677339.jpg
✅ 55
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
maer 219,9K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia ( Championship )
Spotkanie: Reading F.C. - Birmingham City F.C.
Typ: 1
Kurs: 2.00
Data: 22.04.2015
Godzina: 20.45
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam do Anglii gdzie w tamtejszej Championship odbędzie się zaległy mecz 38 serii spotkań.
W mieście Reading na tamtejszym Madejski Stadium mogącym pomieścić ponad 24 tysiące widzów zmierzą się w meczu o ligowe punkty miejscowe Reading Football Club założone w 1871 roku o barwach biało-niebieskich a w gości z miasta Birmingham przyjedzie drużyna założona w roku 1875 o barwach niebiesko-białych a mianowicie Birmingham City Football Club.
Reading F.C. rozegrał w tym sezonie ligowym 42 spotkania w których zdobył 47 punktów i plasuje się obecnie na 19 pozycji w tabeli angielskiej Championship, bilans bramek 44-64 a Birmingham City F.C. zdobyło 54 oczka w swoich 43 meczach i zajmuje obecnie 14 miejsce wtabeli ligowej z bilansem bramkowym 51-64.
Gospodarze u siebie w tym sezonie ligowym 8-5-8 czyli 29 oczek w 21 meczach, bilans bramkowy na swoim Madejski Stadium 24-22 a goście w delegacjach 4-8-9 czyli w swoich 21 spotkaniach 20 punktów, bilans bramek na wyjazdach 23-33.
Mecz zapowiada się ciekawie gdyż gospodazre walcza w tym sezonie ligowym o utrzymanie a w ostatnich 4 spotkaniach pomiędzy tymi zespołami w mieście Reading 3 razy wygrywali gospodazre oraz raz komplet 3 oczek pojechał do miasta Birmingham, bilans bramek w tamtych meczach 6-3 na korzyść Reading F.C..
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy, Reading Football Club w tym sezonie ligowym nie zachwyca ale u siebie i tak gra lepiej niż w delegacjach i taraz musi zdobywać punkty aby spokojnie się w tym sezonie ligowym utrzymać i akurat z tym przeciwnikiem potrafią grać na swoim terenie a Birmingham City Football Club na wyjazdach gra słabo i do tego teren w Reading im nie leży i moim zdaniem komplet 3 ligowych oczek pozostanie na Madejski Stadium.
⛔ 100
 
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Dyscyplina: WTA - SINGIEL: Stuttgart (Niemcy), ziemna (w hali) - 1/16-finału
Godzina:
12:00
Spotkanie:
Radwańska Agnieszka - Errani Sara
Typ:
Errani
Sara
Kurs:
2.23
Bukmacher:
Pinnacle Sports

Analiza:
Właściwie już dzisiaj w południe zapowiada się ciekawe spotkanie w tenisowym pojedynku &quot;gwiazd&quot;. Agnieszka Radwańska zagra swój pierwszy tegoroczny pojedynek na cegle w niemieckim Stuttgarcie. W pierwszej rundzie trafiła na Sarę Errani. Dla bukmacherów faworytką tego spotkania jest polska reprezentantka. Osobiście uważam, że nie ma nic gorszeni niż kierowanie się miejscem na liście. Sara w końcu to specjalistka gry na kortach ziemnych. To, że akurat Stuttgart oferuje tenisistkom nieco szybszy kort, nie oznacza, że szanse Włoszki spadają. Gra na mączce dla Errani jest jej kurą znoszącą zwycięskie jaja. Sara w tym roku zagrała już dwa turnieje na cegle. W brazylijskim Rio wygrała całe zawody, a ostatnio w Charleston przegrała dość niespodziewanie z Hradecką w ćwierćfinale. W ostatni weekend, kiedy Aga walczyła w Fed Cup na nawierzchni twardej, Włoszka w najlepsze sprawdzała się ponownie na ziemi w ciężkim boju z Sereną Williams, której urwała seta w przegranym meczu reprezentacyjnym. To chyba o czymś świadczy. Aga zaś nie przepada za kortami ziemnymi, nie raz podkreślała, że bardziej odpowiadają jej korty szybkie. Nie jest również w najlepszej formie psychicznej. Patrząc na jej grę z przed kilku lat, a obecną formę, mam wrażenie, że jest w dołku. Obie zawodniczki bronią punktów w tym turnieju, więcej do stracenia ma Sara, bo półfinał z zeszłego roku. Aga osiągnęła ćwierćfinał.
Mecz będzie wyglądał następująco. Długie wymiany, często grane na przerzut, w krosy, próby kończenia po prostych. Skrót na skrót. W tych pojedynkach Aga czasami nie ma sobie równych, ale nie z zawodniczką, która po korcie może biegać do upadłego i ma czym uderzyć. Sara, stawia na mocną rotacyjną grę, Aga zaś lubi korzystać z siły przeciwnika. W tym meczu tego nie dostanie, jej jedyną szansą to dobrze grać returnem i nie popełniać błędów. Niestety jej statystyki z ostatnich spotkań wskazują na coś odwrotnego. Sara będzie walczyć o każdą piłkę, to taki charakter, będzie gryźć kort. Jest w dobrej dyspozycji, będzie czaić się na odrobinę krótszą piłkę posyłając odegranie w róg kortu. Gra przy siatce jest jej mocną stroną, w końcu w debla gra jeszcze lepiej.
Kurs na mecz zawyżony i trzeba łapać póki nie spadł.

✅ 123
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
L 57

lnr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Real Madryt - Atletico Madryt
Typ:
Real Madryt (-1)
Kurs:
3.05
Bukmacher:
Bet-at-home
Analiza:
Witami zapraszam na wieczór z Ligą Mistrzów. Na Estadio Santiago Bernabéu dojdzie do rewanżowego pojedynku między dwiema madryckimi drużynami. Kto oglądał pierwszy mecz ten wie, że remis 0:0 zupełnie nie odzwierciedla wydarzeń boiskowych bo sytuacji bramkowych nie brakowało. Swoje sytuacje mieli jedni i drudzy... Ale o wiele klarowniejsze i pewniejsze sytuacje stwarzali zawodnicy Realu, którzy gdyby tylko wykorzystali wszystko co mogli wygraliby tamten mecz zdecydowanie. Piłkarze Atletico mieli wiele szczęścia że wydarzenia boiskowe potoczyły się jak potoczyły i nie stracili żadnej bramki. Jednak wydaje się że nic dwa razy się nie zdarza i zawodnicy Realu ruszą jutro z frontalnym atakiem od 1 minuty spotkania. Po awansie Barcelony i Bayernu, trudno sobie wyobrazić by w półfinale zabrakło &quot;Królewskich&quot;. Dla nich to także jutro będzie dodatkowa motywacja. Ambicja na pewno nie dopuszcza do nich nawet myśli by mogli jutro odpaść z rozgrywek LM... Warto dodać że Atletico od paru meczy w Prmiera Division nie wygląda zbyt dobrze. Co prawda ostatnio wygrali 2:1 z 3. od końca w tabeli La Coruną, ale wcześniej ledwo uratowali remis z Malagą. Z kolei Real raczej dość pewnie wygrywa i kontroluje swoje mecze, zwłaszcza od wygranej 9:1 z Granadą 5 kwietnia. Myślę że warto zaryzykować po niezłym kursie pewną wygraną &quot;Królewskich&quot; więcej niż jednym golem. Powodzenia!
⛔ 100
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 02:05
Spotkanie: Toronto Raptors - Washington Wizards
Typ: Toronto (--8.5)
Kurs: 2,65
Bukmacher: Unibet
Analiza: Drugi mecz serii. Pierwszy niespodziewannie wygrała druzyna M. Gortata. W przypadku porażki Raptors postawią się w beznadziejnej sytuacji a to jednak wyżej oceniany team od Czarodziejów. W regular season wygrali wszystkie 3 spotkania z drużyną z DC a można sądzić, ze ci mają poczucie dobrze wykonanego zadania - remis przed meczami u siebie będzie dla nich znakomita sytuacją wyjściową, ewnentualne 2-0 byłoby dla Toronto jak prawie wyrok. Niezależnie od tego wszystkiego Raptors rzucą wszystkie siły by dziś doproeadzić do remisu i nie można stawiać inaczej
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom