>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 22.04.2015 (środa)

Status
Zamknięty.
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 3:30
Spotkanie: Chicago - Nashville
Typ: 1 + Toews strzeli
Kurs: 4.40
Bukmacher: unibet
Analiza:
4 spotkanie play-off pomiedzy Chicago Blackhawks a Nashville Predators. Wszystkie 3 mecze tych druzyn sie konczyly overami, wiec mozna chyba tu liczyc na bramki. Chicago wygralo 2 mecze. Jeden 4:3 po dogrywce, drugi 4-2 u siebie. Trzeci o dziwo przegrali az 2-6. Teraz powrot do siebie i raczej sa faworytem tego spotkania. nashville od dluzszego czasu notuje praktycznie same porazki, szczegolnie na wyjazdach. Traci sporo bramek, w 2 tercjach najwiecej. Cos sie stalo z ta druzyna, teraz jeszcze Weber w obronie nie zagra a gdzies ktos wyliczył że bez niego Nashville nie wygrało od 2 lat. Strzelec Toews 28 bramek , najlepszy w druzynie , choc Sharp tez ostatnio w formie (3 gole w 4 meczach) ale tylko 16 bramek w sezonie.
⛔ 100
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis WTA STUTGARTT
spotkanie A.Radwańska - S.Errani
godzina :mecz zaplanowano na 12.00
typ zw Radwańskiej 2:0
kurs 2.62
bet365
Koledzy wyżej napisali sporo o meczu ja z większością się zgadzam , tylko innaczej typuję w tym meczu.Uwarzam że w tenisie kobiecym jedna jaskółka wiosny nie czyni , co z tego że Errani wygrała seta z Sereną Williams i co z tego że Radwańska przegrała mecz z Baczyński ?? nic wielkiego .Już dzisiaj typuję że Agnieszka poprawi sobie humor zwycięstwem na Sarra Erani , Agnieszka lubi ten turniej , lubi tą nawierzchnię , i z Errani częsciej jej idzie dobrze niż źle , jest po prostu dużo lepsza od Włoszki.Meczem z Sereną Williams nie ma się co sugerować na pewno amerykanka nie jest w optymalnej formie , w optymalnej formie będzie na French open , podobnie było w Australii na pucharze Hopmana Williams przegrała z Radwańską a potem wygrała całe Australian Open.Naprawdę dobry kurs wystawili na Radwańską w meczu z Errani , Aga zagra dzisiaj bez żadnej presji i powinna spokojnie sobie poradzić.
⛔ 100
 
stanley-63 811,5K

stanley-63

Typer
⚽ AFC Champions League
Godzina 13:30
Guangzhou R&amp;F : Gamba Osaka
Wynik / Obydwie drużyny strzelą gola // Gamba Osaka i TAK
Kurs - 4.75 / Bet365
Dziś znowu zaglądam do Ligi Mistrzów ale tej AFC a konkretnie do grupy F i pojedynek pomiędzy Chińskim Guangzhou R&amp;F a Japońską Gambą Osaka , to już 5 kolejka w fazie grupowej a sytuacja jest taka , gospodarze na miejscu 3 z 4 pkt na koncie i br. 3:3 natomiast goście na ostatnim 4 miejscu jednak tyle samo pkt bo 4 tylko gorszy bilans bramkowy 3:6 i tu znowu trzeba dodać że początek w wykonaniu Gamby czyli mistrza J-League z poprzedniego sezonu nie zbyt imponujący bo pierwsze dwa pojedynki to dwie porażki , najpierw u siebie przegrali właśnie z Guangzhou R&amp;F 0:2 potem wyjazd do Korei i porażka z Seongnam 2:0 , następnie remisują u siebie z liderem Tajlandzkim Buriram 1:1 i od tego momentu w/g mnie jest już dużo lepiej bo w rewanżu na Tajlandii wygrywają 2:1 , i tu podobnie jak we wczorajszym typie będę tłumaczył słaby początek w wykonaniu Gamby brakiem trybu meczowego bo podobnie było na początku sezonu w J-League gdzie Gambie szło jak po gruzie natomiast teraz po 6 kolejkach wróciło wszystko na odpowiedni tor i chłopaki zajmują 2 miejsce ( co ważne to 5 ostatnich pojedynków to 5 zwycięstw )no i co najważniejsze wróciła także skuteczność bo ich bilans bramkowy po tych 6 kolejkach to 12:6 a do tych 12 zdobytych bramek w dużej mierze przyczynił się 22 letni napastnik Takashi Usami który zdobył aż 7 bramek z tych 12 , zdobył jeszcze jedną bramkę w meczu o super puchar Japonii kiedy to o te trofeum Gamba grała z Urawą wygrywając 2:0 no ale to spotkanie rozegrane zostało przed rozpoczęciem sezonu w J-League ale chłopak ma na swoim koncie 8 goli , w meczach AFC LM jeszcze bramki nie zdobył ale uważam że w tych dwóch pojedynkach do zakończenia fazy grupowej czyli dziś z Guangzhou R&amp;F oraz 6 maja u siebie z Seongnam pokaże swoją skuteczność , co do gospodarzy to początek zmagań w fazie grupowej jak już wyżej wspomniałem zaczęli od zwycięstwa na Gambie jednak potem nie było już tak wesoło bo dwa mecze u siebie i dwie porażki najpierw z Buriram 1:2 i 0:1 z Seongnam a w ostatnim pojedynku remis z Seongnam 0:0 dlatego tu także widzę wzrost formy u Gamby i myślę że to oni zdobędą komplet pkt a w ostatnim decydującym meczu u siebie pokonają Seongnam co pozwoli im awansować do dalszej fazy rozgrywek w AFC Champions League ale wiadomo to takie moje wizje i życzenie a jak będzie zobaczymy !
⛔ 100
 
andie 333

andie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Singapur S-League
Godzina: 13:30
Spotkanie: Home Utd - Albirex Niigata
Typ: połowa/wynik końcowy 1/1
Kurs: 5.5
Bukmacher:bet365
Analiza:
Witam, to już mój czwarty post w typach dnia. Ostanio dawałem typy, które według mnie mają bardzo duże prawdopodobieństwo wejścia.
Udało się ustrzelić 3/3. Dziś dam typ trochę bardziej ryzykowny, dlatego uczciwie uprzedzam. Proponuje ułożyć go w jakiejś ciekawej kombinacji za 5-10zł.
W Singapurze, większosć drużyn rozegrało zaledwie 7 kolejek. Obecnie gospodarze są na 5 miejscu z dorobkiem 9 punktów a goście na miejscu 2 z dorobkiem 15 punktów.
Goście w tym sezonie prezentują się lepiej ponieważ mają strzelonych 11 goli na zaledwie 2 stracone.
Gospodarze równie tyle strzelają co tracą 10:10.
Gdy się spojrzy jednak bliżej w statystyki H2H zauważymy coś ciekawego a mianowicie, że typ ten pokrył się aż 4 w 5 ostatnich meczach tych drużyn.
Hume Utd - Albirex Niigata (4:1) 4:2
Hume Utd - Albirex Niigata (2:1) 3:1

Hume Utd - Albirex Niigata (1:0) 1:1 (Puchar)
Hume Utd - Albirex Niigata (1:0) 1:0
Hume Utd - Albirex Niigata (2:1) 4:2

Liczę na to, że gospodarze dobiorą się do gości tak jak robili to do tej pory.
Polecam postawić, także jeśli ktoś znajdzie over 1,5 lub gola w pierwszej połowie ????
Pozdrawiam! ????
⛔ 100
 
1way2stars 12

1way2stars

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Chorwacji
Godzina: 18:30
Spotkanie: Rijeka - Dinamo Zagrzeb
Typ: DNB 2
Kurs: 1.85
Bukmacher: Pinnaclesports
Analiza:
Typ można grać za grube miliony. Dinamo w Chorwacji to istny potentat. Nie przegrali w tym sezonie ani jednego meczu. Pierwszy mecz pucharowy wygrali 2-1. Dzisiaj czas na rewanż. Pozwólcie że przytoczę pewien cytat z bramkarzem Sandomierskim i jego przygodzie z tymże klubem.
&quot;Mamicia (właściciel Dinamo Zagrzeb przyp. 1way2stars) jak wspominasz?
Barwna postać. Też miał konflikt z kibicami, ale nie dotyczył on piłkarzy. Bad Blue Boys powiedzieli, że rozwalą wszystkie europejskie miasta, w jakich będziemy grali. A Mamić… Facet żyje klubem. Potrafi wejść do szatni, wyzywać zawodników… Pamiętam początek rundy wiosennej. Wygrywamy trzy pierwsze mecze 2:1, 3:1 i 1:0, a on zarządza spotkanie z drużyną i pyta: „co się z wami dzieje?”. My nie wiemy, o co chodzi, a on swoje. Jeżeli dalej będziemy tak grać, to zacznie nas karać. Po trzech zwycięstwach! Dla niego liga chorwacka – tak powiedział – to przygotowanie do eliminacji Ligi Mistrzów. Mecze ze Slavenem Belupo i Rijeką – tak samo. Zwycięstwa nie miały większego znaczenia – oczywiście mieliśmy wygrywać, ale liczył się styl.&quot;
Chyba wystarczy ????
ZWROT
 
marcinz 104

marcinz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny - WTA Sttutgart
Godzina: 12:00
Spotkanie: Agnieszka Radwańska - Sara Errani
Typ: dokładny wynik setów : 0-2
Kurs: 3.70
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Zastanawiam się czym sugerują się bukmacherzy, faworyzując naszą zawodniczkę. Sercem jestem oczywiście za Polką, ale serce chleba mi nie da, a rozum każe bez wahania stawiać na Włoszkę.
Nauczyłem się, że w tenisie ziemnym niesamowitą rolę odgrywa to co siedzi w głowie danej zawodniczki, która to głowa przekłada się często na forme i ostatnie wyniki sportowe
Nie będę się szczególnie rozpisywał na tematy oczywiste tj. to jaką nawierzchnię która zawodniczka preferuje. To samo już powinno nakierować na zagranie sporych pieniędzy na Włoszkę, gdyż od dawna wiadomo, że zawodniczka z Półwyspu Apenińskiego uwielbia grę na ziemi i właśnie ta część sezonu , gdzie gra się na kortach ziemnych stanowi dla niej szanse na uzyskanie punktów do awansu w rankingu. Radwańska natomiast osiąga najgorsze wyniki spośród wszystkich nawierzchni właśnie na clay&#39;u.
Agnieszka przystępuje do sezonu kortów ziemnych z formą najgorszą od lat. Przykro na to patrzeć, ale Radwańska ulega już zawodniczkom, które do niedawna można było traktować jako nic nie znaczącą dla Isi przeszkodę. W czym tkwi problem? Ciężko stwierdzić ( prawdopodobnie jest to praca trenera Wiktorowskiego ) natomiast póki co nie wydaje się, że zostanie on rozwiązany hop-siup, gdyż po nieudanym tripie w Ameryce, ani w Katowicach, ani w Zielonej Górze nie było widać żadnych zmian w poczynaniach Polki.
Zapewne wkrótce się to zmieni, nie wierzę bowiem, że Agnieszka należy do zawodniczek, które nie wyciągają długofalowych wniosków. Czy będzie to zmiana trenera - nie wiadomo, dopóki jednak żadnych powaznych zmian na horyzoncie nie widać, każde starcie Polki z zawodniczką wyżej notowaną trzeba będzie traktować w kategoriach tych, które spowodują u Polki zakończenie turnieju.
Po drugiej stronie kortu wystąpi dziś Sara Errani. Włoszka zajmująca obecnie 15 miejsce w rankingu singlowym, przystępuje do turnieju po bardzo udanym występie w Pucharze Federacji przeciwko Amerykankom. Zwłaszcza ostatnie spotkanie z Sereną Williams może napawać Włoszkę optymizmem przed dzisiejszym spotkaniem. Nie łatwo bowiem ugrać seta z liderką światowego rankingu, nawet na tak niewygodnej dla niej nawierzchni jaką jest clay.
Sara swoje główne osiągnięcia zawdzięcza właśnie świetnym występom na kortach ziemnych. Nigdzie indziej bowiem nie jest w stanie wykazać swoich atutów, jakim niewątpliwie jest technika, aniżeli właśnie na ziemi.
Wolny serwis, długie wymiany - to jest to co kocha Włoszka. Mimo tego, że w bezpośrednich meczach obu zawodniczek statystyka jest bezwględnie na korzyść Polki ( 7-2 ) to biorąc pod uwagę słabą formę Radwańskiej, moim zdaniem zapowiada się jednostronne widowisko w hali w Stuttgarcie, jeśli Sara zagra tenis na swoim zwykłym poziomie.
✅ 270
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka Nożna - Liga Mistrzów 2014/2015
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Real Madryt - Atletico Madryt
Typ:
Goście over 0.5 bramki
Kurs:
1.55
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Derby Madrytu więc zapewne będzie ostro. Mecz z wieloma podtekstami, a mianowicie chodzi mi tutaj o rewanż gości za poprzedni sezon, gdzie podopieczni Diego Simeone wypuścili tytuł mistrzowski w 93 minucie po bramce Ramosa.
Real gra u siebie i myślę, że tylko to przemawia za ich faworyzowaniem w tym spotkaniu. U gospodarzy jest plaga kontuzji i to kluczowych zawodników, a takie detale w meczu o potężną stawkę mogą ostatecznie zaowocować na korzyść gości.
Uważam, że Atletico jest w zdecydowanie lepszej sytuacji, bo ich premiuje do następnej rundy nawet bramkowy remis, dlatego dzisiaj za cel stawiają sobie zapewne strzelenie bramki. Real ostatnio na przestrzeni kilku meczów ma duży kompleks Atletico.


⛔ 100
 
H 13

hardtrec

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker - Mistrzostwa świata
Godzina: 15:30
Spotkanie: Williams - Stevens
Typ: Williams +4.5 handicap ( aktualny wynik 2-7 )
Kurs:1.83
Bukmacher: bet365
Analiza:

Po dramatycznie fatalnej wczorajszej sesji dla Marka Williamsa już chyba gorzej być nie będzie . Nie zagrał kompletnie nic co dało by jakiś promyczek nadziei na wygrana i awans do kolejnej rundy. Nie zapominajmy , że to snooker i wczoraj nie wpadało nic a dzisiaj może wyjść całkiem inny zawodnik. Wczoraj wydaje mi się , że wstał Mark lewą nogą ????
Matt wczoraj bardzo pozytywni mnie zaskoczył zagrał bardzo solidnie bez jakiś wiekszych błedów . Trafiał praktycznie wszystkie proste bile z czym Williams miał problemy . Grał po prostu tak jak mu przeciwnik pozwalał a nie oszukujmy się pozwalał na praktycznie wszystko.
Dzisiaj liczę na odwrócenie ról i na dojście liczbą frejmów do Stevensa . Może nawet wygrana Williamsa ? już nie takie rzeczy zdarzały się w w historii snookera !
⛔ 100
 
psotnick 861,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Mistrzostwa Świata 2015
Godzina: 15:30 CET
Spotkanie: Shaun Murphy (ENG) - Robin Hull (FIN)
Typ: Robin Hull Więcej niż 0,5 century breaks
Kurs: 2.70
Bukmacher: bwin
Analiza:
Mocno przesadzony kurs na setkę Hulla, przypuszczam, że głównie z uwagi na spodziewaną mniejszą liczbę frejmów jaka mu przypadnie, ale to wcale nie musi być prawdą. Mecz zapowiada się dużo bardziej wyrównany niż buki sugerują. Oczywiście Murphy to jeden z najlepszych wbijaczy w tym sporcie, ale Fin też ma nieprzeciętną smykałkę do budowania brejków. W kwalifikacjach sobie nie żałował, wbił 5 setek i wszystkie to były grube podejścia (112, 125, 138, 126, 139), więc nawet jak Murphy odpowie setką (czego można się spodziewać), to nie przeskoczy wyniku Fina. Szans na punktowanie dla obu będzie sporo, obaj prezentują ofensywny styl szybko forsując wbicia, co siłą rzeczy generuje szanse albo dla jednego (po skutecznym wbiciu), albo dla drugiego (po pudle rywala). Dlatego jest spora szansa, że w tym meczu zobaczymy kilka setek, w tym przynajmniej jedną w wykonaniu Hulla.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER!
⛔ 100
 
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt-Atletico Madryt
Typ: X2
Kurs: 1.95
Bukmacher: bet365
Analiza: Każdy chce awansować do półfinału ligi mistrzów lecz to udaje się nielicznym dzisiaj spotkanie dwóch drużyn z Madrytu ostatnio często grają ze sobą chociażby ostatni finał ligi mistrzów w którym Atletico było tak blisko zdobycia tego trofeum w dzisiejszym spotkaniu Real jest bardzo osłabiony brakiem 4 kluczowych zawodników Marcelo, Modrić, Bale, Benzema te braki to naprawdę duże osłabienie. Real nie potrafił wygrać z Atletico nawet gdy był na jesieni w genialnej formie nie potrafią wygrać jak są w najmocniejszym składzie bez żadnych braków kadrowych a dzisiaj jakoś nie widzę tego żeby Real wygrał. Trener Realu powiedział że ma najlepszą drużynę na Świecie to zobaczymy co dzisiaj pokażą. Według mnie jeśli przez ostatnich 10 meczy Real nie wygrał z Atletico to nie wieże w to że dzisiaj wygrają takim składem po prostu Atletico nie leży piłkarzom Realu, Ja stawiam że Atletico tego meczu nie przegra.
⛔ 100
 
homel 918

homel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - AZJA: AFC Liga Mistrzów
Godzina: 12:00
Spotkanie: Kashiwa (Jpn) - Jeonbuk (Kor)
Typ: over 4.0
Kurs: 6,6
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dzisiaj meczyk w ramach azjatyckiej ligi misstrzow. Gospodarze swietnie w tym roku radza sobie w koreanskiej poludniowej lidze rozgrywek pilkarskich i sa liderami, ostatnio pokonali skromnie 1-0 mecz z Jeju. Gospodarze natomiast ten sezon zaczeli slabo i po 9 kolejkach zajmuja dopiero 12 miejsce, bolączką jest gra obronna druzyny z Japoni - jest to jedna z najbardziej overowych druzyn w Japoni ostatnie wyniki 1-3 porazka Kashiwa, a wczesniej wygrana 3-1 z Yamaga - druzyna potrafi zagrac dobre spotkanie ale przeplata to slabszymi i przez nierowna formie nie mozna powiedziec ze bada dzisiaj faworytem. W lidze misow azjatyckiej w swojej grupie obydwie ekipy maja tyle samo punktow 8 wiec dzisiejsze spotkanie bedzie decydujace , mysle ze kunktatorstwo zostanie odlozone na bok i obydwie ekipy powalcza o wygranie grupy. Lubia strzelac obydwie ekipy w tych rozgrywkach . Jeobunk w LM potrafili wysoko na wyjezdzie pokonac 4-1 Shandong Luneng z CHin, a gospodarze z Japoni 5-1 ograli u siebie Binh Duong. Dzisiaj licze na podobne wyniki.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
calvinjones 67

calvinjones

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów 2014/2015
Godzina: 20:45
Spotkanie: Monaco - Juventus
Typ: Poniżej 5,5 kartek
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dla mnie to wciąż jest underowy mecz, tak jak poprzednio. Juventus będzie się sprytnie bronił i z kontry może też coś strzelić gdy Monaco się odsłoni. Wydaję mi się, że jednak doświadczenie drużyny z Turynu zrobi swoje. Monaco miało swój przebłysk w meczu z Arsenalem i naprawdę to był świetny mecz dla nich. Jednak potem już przegrana 2-0 z Arsenalem u siebie no i ostatnio 1-0 na wyjeździe. Wydaję mi się, że to jednak był chwilowy błysk formy i dziś nie zagrożą Juventusowi. Owszem grają świetnie w obronie jednak dziś potrzeba by ofensywa zagrała świetnie w co jednak wątpię. Juventus ligę już ma wygraną mogli sobie pozwolić na lekki odpoczynek przed tym meczem. Za to drużyna z Francji wciąż walczy o udział w europejskich pucharach w przyszłym roku i ich sytuacja w lidze wciąż nie jest taka jasna. Nie spodziewam się tu gradu bramek. Juventus będzie chciał dowieźć remis lub pokusi się o wygraną. Większość widzów i tak zapewne będzie oglądać derby Madrytu i choć to akurat nie ma nic do wyniku. Ostatnio padła tylko jedną żółta kartka dlatego linia 5,5 jaką obstawił bukmacher jest dobrą okazją i warto skorzystać.
✅ 72
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
matex16 355

matex16

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Monaco - Juventus
Typ:
2 &amp; over 2,5
Kurs:
4,5
Bukmacher:
Gamebookers
Analiza:
Bukmacherzydość wyraźnie typują kto powinien awansować do półfinałów LM. Mam podobne zdanie bo piłkarsko Juve mają większy potencjał. To w połączeniu z jednobramkową zaliczkę po pierwszym meczu stawia ich niewątpliwie w roli faworyta do awansu. Co do wyniku meczu to statystycznie Juve i Monaco tracą niewiele bramek i niewiele też strzelają, ale ostatnio można dostrzec zwyżkę formy piłkarzy Białej Damy, natomiast piłkarze z księstwa najlepszy okres w tym sezonie mają już za sobą. Myślę, że w Turynie Juve zagrało asekuracyjnie i uzyskało dobry wynik, będą go więc mogli bronić, a ambitni piłkarze z Monaco próbować atakować co może skączyć się bezlitosnymi kontratakami. Myślę , że statystyki statystykami, ale w tym meczu Juve pokażę klasę i wygra zdecydowanie podobnie jak w meczu na wyjeździe z BVB spodziewam się wygranej gości i wyniku pow 2,5 gola.


⛔ 100
 
szybki-bill 31

szybki-bill

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna / Francja - Division1
Godzina: 20:30
Spotkanie: PSG - Creteil
Typ: PSG -6.5
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mówi się, że pewniaki nie istnieją zwłaszcza z takimi kursami, lecz tym razem jest to dla mnie niepodważalny pewniak dnia . Piłka ręczna to nadal mało popularny dyscyplina sportowa, lecz z roku na rok zyskuje coraz to większą popularność.
Francuska liga może i nie jest wybitnie utalentowaną ligą, lecz ma swoje perełki. Tą właśnie perełką jest drużyna PSG, która w tym sezonie szczególnie się wyróżnia. PSG zajmuje obecnie 2 pozycje w lidze ciągle czekają na wpadkę drużyny Montpellier, aby wskoczyć na pozycję lidera. Drużyna z Paryża jeszcze ani razu nie zawiodła swoich kibiców, wygrywając WSZYSTKIE mecz na swoim boisku, a mianowicie było ich 10. Ich bilans bramkowy na własnym terenie wynosi 353:240 - to naprawdę bardzo porządny bilans. Najgroźniejszy rywal w tym sezonie to drużyna Montpellier , którą w tym sezonie pokonali wynikiem 36:20 na własnym stadionie. Porównując drużynę Montpellier, a Creteil mogę śmiało powiedzieć, że ich umiejętności dzieli przepaść - tak więc handi -6.5 jest naprawdę pewny. Dodam jeszcze, że drużyna Creteil zajmuję obecnie w tabeli wyjazdowej przedostanie miejsce (2-1-7 z bilansem 259:281).
Dziś zamierzam władować w ten mecz połowę wypłaty, więc mam nadzieje, że żaden islamista nie zechce dzisiaj dokonać zamachu ????
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
unthinkabl3 277

unthinkabl3

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów 2014/2015
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Atletico Madryt
Typ: Cristiano Ronaldo strzeli
Kurs: 2.00
Bukmacher:
Betgun
Analiza:

Czas na wielki madrycki rewanż. Real powinien ten mecz wygrać oraz zapewnić awans, jednak ja się skupiam co do strzelca bramki. Uważam, że w tym spotkaniu swoje trafienie zaliczy CR7. W ostatnich pięciu spotkaniach ligowych strzelał bramki. W tabeli &#39;Pichichi&#39; również odskoczył od Leo Messiego kilkoma golami. W składzie Królewskich zabraknie Benzemy oraz Bale&#39;a, wiec kto ma strzelać bramki jak nie on? Własny stadion, mecz na wysokim poziomie - to idealne warunki na bramkę tego piłkarza.
⛔ 100
 
E 0

emil-wojcik88

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna LM
Godz : 20:45
Spotkanie : Monaco vs Juventus
Typ : 2
Kurs : 2.38
Bukmacher: Bet365
Analiza: Pomimo pierwszego dość słabego spotkania, gdzie jedyna bramka dla Juve padła z karnego, to dzisiaj warto postawić na Starą Damę.
Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Monaco z grą u siebie pozostawia wiele do życzenia. O ile są oni mocną drużyną w defensywie na wyjazdach, tak gra na Stade Louis II im...nie leży.
Tracą tam sporo bramek oraz rzadko kiedy je strzelają. A gdy już jakąś zdobędą, to nie gwarantuje im ona zwycięstwa.
Juventus na pewno przystąpi do tego pojedynku z podobnym nastawieniem, jak Arsenal do meczu na tym stadionie. Dzięki czemu, zagwarantuje sobie kilka bramek, które pozwolą na awans w LM.
Widowisko nie zapowiada się dość emocjonująco, pomimo takich graczy jak Pogba i Pirlo, ale dzięki nim, Juve wygra i przejdzie dalej.
⛔ 100
 
harrods24 93

harrods24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzow
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real - Atletico
Typ: over 2.5 +BTTS
Kurs: 2.50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Czeka nas dzis z pewnoscia naciekawsze spotkanie sposrod wszystich meczy rewanzowych w Lidze Mistrzow.
W pierwszym spotkaniu obstawialem ten sam typ lecz jak wiemy padl wynik bezbramkowy choc obie druzyny mialy wiele okazji do strzelenia goli ,lecz obie byly bardzo nieskuteczne. W dzisiejszym meczu Real zagra bez swoich czterech podstawowych zawodnikow ,a wiec Benzemy ,Bale&#39;a ,Modricia i Marcelo i to moze okazac sie bardzo kluczowe w tym spotkaniu gdyz mimo tego iz Real gra na swoim terenie to wlasnie bez tych zawodnikow Krolewscy bardzo traca na wartosci i nie sa juz tak silnym i zgranym zespolem.
Jezeli chodzi o Atletico to moze i druzyna Simeone nie gra juz tak super pilki jak grala w zeszlym sezonie ,ale sa wciaz naprawde silnym i groznym zespolem ktory moze powaznie zagrozic pilkarzom Realu na Bernabeu. Jezeli chodzi o absencje Atletico to z powodu nadmiaru kartek nie zagra Mario Suarez lecz to nie bedzie wiekszym problemem Diego Simeone jezeli chodzi o ustalenie pierwszej jedenastki na dzisiejsze spotkanie.
W tym meczu szczegolnie licze na skutecznosc obu druzyn ,graja o naprawde ogromna stawke ,a jest nia polfinal Ligi Mistrzow ,z pewnoscia obie druzyny beda chcialy dolaczyc do Barcelony i Bayernu ktore juz wczoraj awansowaly do polfinalu. Powodzenia i wysokich wygranych!
⛔ 100
 
20maciek03 75,8K

20maciek03

Użytkownik
Real M.-At.Madryt
godzina: 20:45
typ: At.Madryt
kurs: 4.35
Buk: Pinnacle

Mój typ skłania się tutaj w stronę Atletico. Kurs (który spada) jeszcze bardziej zachęca do skorzystania z niego. Są dwie główne przesłanki które przeważają szalę zwycięstwa na stronę &quot;gości&quot;.
Pierwsza: Real Madryt nie wygrał żadnego z 7 ostatnich meczów przeciwko Atletico Madryt, wygrał zaledwie raz na 6 ostatnich konfrontacji z Atletico rozgrywanych na Santiago Bernabeu.
Druga: Brak w składzie Luki Modrica, a także niepewny udział Garetha Bale’a.
Niestety należy także dodać, że nie zagra Suarez.
Uważam, że jednym z decydujących aspektów będzie motywacja Atletico do piątego awansu do półfinałów i tym samym pokonanie Realu, bo w tabeli prawdopodobnie już tego nie zrobią.

Niewątpliwie jak to się nie skończy ten mecz na pewno będzie on ekscytujący i pełen zwrotów akcji. Polecam jeszcze BTS, ale wiadomo, że kurs będzie sporo niższy..
⛔ 100
 
otocanin 125

otocanin

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Argentyna - Copa Argentina
Godz : 20:00
Spotkanie : Velez Sarsfield - La Emilia
Typ : 1 HA -2
Kurs : 2.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Upatrzyłem dzisiaj według mnie najciekawszy typ, dzięki któremu można na spkojnie podwoić &quot;swoje majątki&quot;. Drużyna Velez Sarsfield, typowy średniak najwyższej klasy rozgrywkowej w Argentynie mierzy się dzisiaj w 1/32 pucharu Argentyny z drużyną występującą w szóstej klasie rozgrywkowej.
Gospodarze to drużyna, która nie imponuje ani stylem, ani grą. Strzelają mało bramek, mało ich również tracą. Jednak dzisiaj mają idealną okazję, by poprawić sobie humoru przed następnym ligowym meczem w San Lorenzo. Jestem mocno zdziwiony, że kursy na tak, co by nie mówić, klasową drużynę są tak wysokie. Nie widzę na głównej stronie klubu, by ktokolwiek ten mecz miał sobie odpuścić, więc wchodzę w typ podwójnie, bo jakoś nie wyobrażam sobie, by ten mecz miał skończyć się inaczej, niż nawet ośmio bramkowym zwycięstwem gospodarzy.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom