>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 22.05.2017 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 853,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na poniedziałek - 22. Maja


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia, Eliteserien
Godzina: 19:00
Spotkanie: Stabaek - Viking
Typ: 1
Kurs: 2,03
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Postanowiłem na jutro wybrać ciekawy mecz z ligi norweskiej pomiędzy 5 w tabeli zespołem Stabaek a ostatnim czyli 16 w tabeli zespołem Viking. Stabaek w tym sezonie znacznie lepiej prezentuje się od gości. W 9 meczach zgromadzili 17 pkt wygrywając ponad połowę meczy, do tego wygrana pozwoli im wskoczyć do pierwszej trójki. Do tego trzeba dodać że mieli ciezkich przeciwnikow jak Rosenborg, Brann, czy Odd. Viking to z kolei zespół który gra bardzo kiepsko na 9 meczy wygrał zaledwie 1 mecz przegrywając aż 7! Zgromadzili zaledwie 4 punkty, jest to bardzo kiepski wynik. Dodatkowo goście bardzo słabo spisują się na wyjezdzie gdzie ich ofensywa praktycznie nie istnieje. W czerech meczach strzelili ledwie jedną bramkę, to wręcz tragiczny wynik. Gospodarze u siebie potrafili pokonać mocne Odd czy Sarpsbrog wiec wydaje sie ze i z outsaiderem rozgrywek powinni sobie poradzić.
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Kosz nba
Godz: 02:30
Spotkanie Clevland-Boston
Typ: Boston +11.5
Kurs 2.90
Buk Unibet
Analiza: Clevland na swoim parkiecie w tym spotkaniu podejmowało będzie drużynę Bostonu. Gospodarze są zdecydowanym faworytem bowiem po pierwszych dwóch spotkaniach wyjazdowych prowadzą w ogólnej rywalizacji już 2:0. Bostonowi zdecydowanie nie leży ten rywal co widać po dwóch porażkach, pierwsza porażka to różnica tylko 13 oczek , pisze tylko bowiem w następnym było już zdecydowanie gorzej i przegrana na swoim parkiecie aż 44 punktami takiej ekipie jak ta z Bostonu po prostu nie przystoi. Myślę że w tym spotkaniu goście się w końcu otrząsną i zagrają lepiej niż w 2 poprzednich meczach na swoim terenie. Patrzyłem na spotkania ekipy Clevland z Bostonem w poprzednim sezonie, gospodarze zawsze wygrywali ale nie było to wygrane wysokie,ale zazwyczaj w tych meczach padało sporo punktów, więc myślę że w tym meczu również obie ekipy sobie porzucają , myślę że goście mogą otrzeć się w tym meczu o setkę a gospodarze spokojnie powinni ją przekroczyć , mój typ to wygrana gospodarzy mniej więcej 10 punktami bowiem bukmacherzy chyba za bardzo po poprzednim spotkaniu poszaleli z kursami na wygraną Kawalerzystów 1.04 chyba na tym etapie rozgrywek za bardzo nie jest adekwatne do sytuacji a po jednej wpadce nie ma co skreślać bostonu, przegrają tutaj ale moim zdaniem nie tak wysoko jak w poprzednim meczu, gorzej zagrać się już po prostu nie da....
Więcej niz jeden typ w tym samym dniu
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
dan95lol 73

dan95lol

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Irlandia
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sligo Rovers vs Cork City
Typ: Cork City -1 HA
Kurs: 1,95

Bukmacher: Unibet
Analiza:
Lider irlandzkiej Premier League dominuje kazda druzyny od poczatku sezonu. Jutro spotkanie z 10 w tabelii druzyna. Ostatnie spotkanie 5-0 wygrane przez gosci z druzyna ktora ma dokladnie tyle samo pkt co gospodarze jeszcze bardziej wskasuje na gosci. Mam na mysli maly handicap na Cork z racji ze kurs na czysta wygrana nie powala.
ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
mezamorto_ 36,4K

mezamorto_

SantoSubito
Dyscyplina : Piłka nożna-Szwecja-1liga
Godzina:19:00
Spotkanie: Djurgarden-AIK Solna
Typ: Over 2,5
Kurs:1.92
Bukmacher:Fortuna
Analiza:


Derby Sztokholmu pierwsze w tym sezonie.Obie ekipy sa bardzo blisko siebie w tabeli.
Aik gra tak jak przypuszczałem bardzo minimalistycznie,nie maja kim poszaleć w ataku,pomoc jak i defensywa bez zarzutu.Jednak to dla nich ten sezon cos czuje będzie gorszy jesli nie bedzie wzmocnień.
Dzis bez podstawowego bramkarza Linnera,zastąpi go prawie 40latek Stamatopoulos.Doswiadczony napastnik Goitom ma kontuzje.Wszystkie gole ktore do tej pory stracili były z zespołami na wskroś ofensywnymi Jonkoping czy Hammarby,a wiadomo ze tak gra tez wlasnie Djurgarden.
Djurgarden gra bardzo ciekawie dla oka,bardzo ofensywnie,co niestety odbija się nie defensywnie 3-2 z Malmo czy 3-3 z Norrkoping.Maja kapitalnych napastników Engvalla,Eriksson którzy wspólnie zdobyli juz 11 bramek wiec widać ze świetnie się rozumieją i na pewno postraja sie rozmontowac solida defensywe AIKu.Od poczatku sezonu trenuje ich Melkemichel Ozcan ktory widze ma duzy talent,wie jak ustawić zespól,gra poprawiła sie.Nie jest to doswiadczona ekipa co Malmo ale w tym sezonie moga sporo namieszac.
Derby to derby wiadomo wiec na pewno będzie goraco jak i na boisku tak i na trybunach,tak wiec wynik tez możne być rozny.Kieruje sie tu ostatnia gra Djurgarden,ciekawa,ofensywna plus kapitalni ostatnio napastnicy.AIK na pewno nie odpuści,nie w takim meczu.Dla mnie over bo wynik ciężko przewidzieć jak to w takich typach meczów bywa.BTS tez ciekawy.Powodzenia.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Nurnberg
Godzina: 10:00
Spotkanie: Elise Mertens - Alison Riske
Typ: 2-0 w setach wygra Alison Riske
Kurs: 3.25
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Jeden z tych rankingowych meczów, a raczej kursów dobieranych po rankingu. Wiem, wiem i widzę dobre wyniki Mertens na cegle, ale widzę coś jeszcze. Jej gra ostatnio się posypala. Jest to młoda dziewczyna pochodząca z belgijskiej wsi. Ona nie ma wyrobionych odpowiednich zachowań na korcie i aby wygrać musi mieć swój dzień. Jej atut to dobra ręka, ale to za mało bo mecz to nie odbijanie w ścianę bloku. Jeżeli zabraknie jej rytmu i minimalnie chęci do gry to wyraźnie polegnie. Ona uderza aby wygrywać bezpośrednio punkty, ale gdy zawiedzie dyspozycja dnia to powinna przegra już w szatni. Mertens dużo się nagrała ostatnio i może puścić ten mecz dość szybko przed zbliżającym się French Open. Alison Riske za to potrzebuje ogrania, ponieważ ostatnio mało grała na cegle. Riske ma szansę przejąć dość szybko inicjatywę w tym meczu. Tą zawodniczkę przedstawię szerzej w kolejnym typie z nią związanym.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
kamasutra10 587,9K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna, Mistrzostwa Świata U20
Godzina: 10:00
Spotkanie: Francja - Honduras
Typ: Powyżej 1.5 gola w każdej połowie.
Kurs: 4.00
Bukmacher: forBet
Analiza:


Po 2 dniach rozgrywanego w Korei Płd. turnieju jak na razie największym rozczarowaniem dla mnie są Niemcy nie tylko przez mój przegrany bet a przede wszystkim za styl który zaprezentowali w meczu z Wenezuelą , natomiast najlepsze wrażenie na mnie zrobili wczoraj Urugwajczycy w meczu z Włochami. Tylko dzięki świetnej grze bramkarza ci drudzy mogą mówić o szczęściu przegrywając skromne 1:0.
Na dzisiaj szukając wysokiego kursu do mojej gry progresją wybrałem inauguracyjny pojedynek gr. E . Oczywiście nie napisze niczego odkrywczego twierdząc że zdecydowanym faworytem do zwycięstwa są młodzi Francuzi. Wiadomo od lat reprezentacje tego kraju w przedziale U17 - U21 to czołówka europejska . Tamtejsza praca z młodzieżą przynosi wymierne efekty i co rok lub dwa pojawia się minimum jedna perełka zadziwiająca obserwatorów. To istna kopalnia talentów w większości o afrykańskich korzeniach , umiejętnie selekcjonowana i prowadzona .
Zaproponowany przeze mnie bet opieram głownie na tym iż Francuzi grają piłkę na &quot;tak&quot; , ten ofensywny styl w połączeniu z dużym zaawansowaniem technicznym i bardzo dobrymi warunkami fizycznymi z reguły przynosi wymierne efekty w postaci goli.
Przechodząc do ekipy gości należy na wstępie nadmienić iż nie są to chłopcy do bicia jak mogłoby sie wydawać. Honduras to aktualni wicemistrzowie strefy CONCACAF , którzy w marcu tego roku ulegli dopiero po rzutach karnych drużynie USA.
W związku z tym liczę po cichu na zdobycz bramkową z ich strony co zwiększy szansę na mój zakład. Już na tej imprezie mieliśmy przykłady gdzie teoretycznie słabszy rywal na papierze poczynał sobie całkiem nieźle strzelając gole rywalom ( Wenezuela -2 , Vanuatu -2 ). Mój alternatywny typ na to spotkanie - over 3.5 w meczu @ 2.40 mocno odbiega kursem od tego który zaproponowałem w związku z tym zdecydowałem się na powyższy.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 362

sztaba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Bruk-bet Termalica - Korona Kielce
Typ: 2
Kurs: 2,76
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Na zakończenie 35 kolejki Lotto Ekstraklasy Termalica podejmie u siebie Koronę Kielce. Mój typ na to wydarzenie to czysta 2. Statystyki wyraźnie przemawiają za scyzorykami: strzelcy - Kiełb, Palanca; bilans bramek w ostatnich 5 spotkaniach Korona: 6:7, Termalica - 2:12!!!. Czyli tylko dwa strzelone gole na 12 straconych. Ostatni pojedynek słoni to wprawdzie 1:1 z Pogonią Szczecin, ale ta wydaje się być zadowolona z zakończenia sezonu w grupie mistrzowskiej i po prostu odpuściła. Korona Kielce wprost przeciwnie - urywa punkty drużynom z samej czołówki 0:0 z Legią i Lechią. W poznaniu scyzoryki otarły się o remis przegrywając 2:3. W dodatku są w gazie po ostatniej wygranej z Wisłą Kraków na swoim terenie. Mam nadzieję, że Słoniki przyniosą Koronie szczęście i ta wygra strzelając dzisiaj kilka bramek (1:4). Powodzenia!
✅176
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
T 52

thedon

Użytkownik
Typ moj dnia ..
Giorgi C. Ita
Wesnina J. Rus

Mój typ na ten dzien to wlasnie ten mecz.
Obie panie prezentuja sie ostatnio calkiem niezle.
Spodziewam sie dosc wyrownanego spotkania.
Typ : Gemow w 1- secie Powyzej 9,5
Nieregulaminowy zapis typu
Brak bukmachera
Kiepska analiza
⛔100
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Bruk-Bet Termalica - Korona Kielce
Typ: obie strzelą
Kurs: 1,70
Bukmacher: Totolotek
Analiza: Na dzisiaj wybrałem ostatni mecz naszej ekstraklasy, pierwsza myśl jaka mi przyszła do głowy to wygrana Korony jak postawił kolega wyżej, ale w zespole z Kielc nie będzie grało kilku podstawowych zawodników, kontuzjowani są Diawa, Micanski i Planka, po ostatnim meczu na urazy narzekają Pillipczuk, Grzelak i Kallaste, a za kartki pauzuje Żubrowski. W Termalice nie zagrają Gergel, Smuczyński i Wróbel. Jeżeli chodzi o H2H to Słoniki nie wygrały jeszcze ze Scyzorykami u siebie, jeden remis i dwie porażki, za to na dwa mecze na poziomie ekstraklasy w Kielcach...wygrali przyjezdni. Termalice w tym sezonie zostały u siebie jeszcze dwa mecze, dzisiejszy i za tydzień z Jagiellonią, więc teoretycznie punktów muszą poszukać dziś. Uważam, że będą się chcieli pokazać przed własną publicznością, powalczą o korzystny wynik i mam nadzieję, że coś strzelą, Korona mimo wielu braków kadrowych też tanio skóry nie sprzeda, bo ciągle walczy o 5 miejsce na koniec sezonu, więc na bramkę z ich strony również liczę, stąd typ na obie strzelą.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
S 28

shaqualaka

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nożna
Godzina: 19.00
Spotkanie: Elfsborg-Jonkoping Sodra
Typ: 1
Kurs: 1,77
Buk: Fortuna
Z dzisiejszej oferty wybrałem spotkanie w szwedzkiej lidze. Kierując się H2H doszedłem do wniosku, że drużyna która w tym spotkaniu ma przewagę własnego boiska zwycięży. Drużyna z Jonkopings na wyjazdach radzi sobie tragicznie ostatnie 10 spotkan wyjazdowych to... 1Z 3R 6P natomiast Elfsborg u siebie ma 4Z 3R 3P. Elfsborg gra u siebie niezły futbol a jak wiadomo zeszły sezon skończyli na wysokim 5 miejscu z dorobkiem 48 punktów a Jonko na miejscu 12 ze znaczną przewagą przegranych. Podejrzewam, że w tym sezonie Elfsborg będzie miał szanse walczyc o fotel lidera, ale to tylko moje przypuszczenia ???? Pozdrawiam i życzę szczęścia.
✅77
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Chorwacja, 1. HNL
Godzina: 18:00
Spotkanie: NK Istra 1961 - RNK Split
Typ: 2
Kurs: 3,05
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Spotkanie piłkarskie z najwyższej klasy rozgrywkowej w Chorwacji. Na początek tabela:

Zespół ze Splitu walczy o utrzymanie w lidze, natomiast Istra jest już pewna ligowego byto i dla nich w tym momencie jest to spotkanie mniej znaczące. Zespół gospodarzy do tej pory na własnym stadionie zanotował 5 zwycięstw, 5 remisów i 7 porażek, natomiast goście na wyjazdach są drugim najgorzej grającym zespołem w całej lidze ze słabiutkim bilansem 1 wygranej, 2 remisów i 14 porażek. Mecz bardzo dziwny, bo z jednej strony trapieni problemami finansowymi goście, którzy nie wygrali od 12 spotkań ! Z drugiej zaś strony Istra, której piłkarze są skonfliktowani z trenerem i wszystko wskazuje na to, że grają przeciwko niemu, bo zespół ten przegrał 5 ostatnich meczu z rzędu a od 7 kolejek nie wygrał. Spróbuję tutaj postawić na zwycięstwo gości. Jeżeli piłkarze gospodarzy rzeczywiście grają przeciwko trenerowi no to nic tak nie przeleje czary goryczy jak porażka na własnym stadionie z ostatnim zespołem w tabeli. RNK Split potrzebuje tutaj bardzo tych 3 punktów i myślę, że mają dziś bardzo dużą szansę aby 3 oczka znalazły się na ich koncie. Do końca rozgrywek zostały z tym meczem 2 kolejki a w ostatnim meczu tego sezonu RNK Split zagra u siebie z mocnym Osijekiem, zaś ich rywal w walce o utrzymanie drużyna Cibalia zagra u siebie z Lokomotiva Zagrzeb. Dla dzisiejszych gości mecz z Osijekiem będzie trudny więc warto tutaj powalczyć o zwycięstwo, o 3 punkty i przed ostatnią kolejką odskoczyć Cibali na 1 punkt. Szansa jest tym bardziej, że Istra już o nic nie gra a piłkarze są w konflikcie z trenerem i przegrywają teraz mecz za meczem.
Absencje w NK Istra:
obrońcy Bertosa (10 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Hadzić (5 występów w tym sezonie) i pomocnicy Stepcić (21 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie) i Bounha (17 występów w tym sezonie)
Absencje w RNK Split:
obrońca Merajić i pomocnik Kapetanović (3 występy w tym sezonie)
⛔100
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Genewa
Godzina: 15:00
Spotkanie: Donaldson - Estrella
Typ: Donaldson handicap -2.5 gemów
Kurs: 2.08
Buk: Unibet
Analiza:

1 runda turnieju na mączce w Genewie, 72 w rankingu Donaldson i 89 Estrella.
Estrella nie jest w dobrej formie, przegrał 4 ostatnie mecze i to nie koniecznie z wyżej notowanymi, bo tak jak w Rzymie z 230 w rankingu Arnaboldim. Kluczowe w tym meczu jest to, że H2H między obydwoma Panami to 1:0 dla młodszego i o wiele bardziej perspektywicznego Donaldsona (20 lat), Estrella (36 lat), a mecz między nimi odbył się w tym miesiącu, dwa tygodnie temu w Madrycie... gdzie młodszy z dwójki wygrał pewnie 6:1, 7:5... Pozdrawiam i życzę powodzenia!
✅108
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
J 50

justpositive

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Turcja TFF 3. Lig Play Offs 2016/2017
Godzina: 22.05.2017 - 15:00
Spotkanie: Silivrispor vs Manisa BBSK
Typ: over 2.5
Kurs: 2.11
Bukmacher: LvBet
Analiza:
Witam dzisiaj typujemy mecz pomiędzy Silivrispor a Manisa BBSK, play offy. Typ bez większych statystyk H2H ostatnich 3 meczy tych drużyn to 0:2,1:1,2:1. Drużyny ofensywne. Oglądałem mecz 18.05.2017 jak Manisa grała u siebie z Silivrisporem zauważyłem ogromny potencjał w ofensywie obu drużyn dlatego też typuje to spotkanie do overa jeżeli chodzi o te dwie drużyny wobec tego zdecydowałem się zagrać dzisiaj za wszystkie pieniądze z komunii od rodziny . Kurs kosmiczny ogromny value bet sam dałbym kurs na to spotkanie maksymalnie około 1.7. Mam nadzieje że pieniądze z komunii zostaną dobrze wykorzystane. Pozdrawiam Cieplutko i życzę miłego tygodnia.
⛔100
 
maer 216,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwecja - Allsvenskan
Godz: 19:00
Spotkanie: DjurgĂĽrdens IF - AIK
Typ: DjurgĂĽrdens IF
Kurs: 2.16
Bukmacher: Unibet
Zapraszam do Szwecji gdzie rozgrywana jest 10 kolejka tamtejszej Allsvenskan.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Tele2 Arena zmierzą się ze sobą miejscowe DjurgĂĽrdens Idrottsförening a jako gość zagra Allmänna Idrottsklubben.
Gospodarze w tym sezonie ligowym w swoich 9 meczach zdobyli 15 punktów co daje obecnie 5 miejsce w tabeli ligowej natomiast goście plasują się na 8 pozycji w szwedzkiej Allsvenskan zdobywając 14 oczek lecz w swoich 8 rozegranych spotkaniach tego sezonu.
DjurgĂĽrdens IF w tym sezonie u siebie 2 zwycięstwa, 1 remis oraz 1 przegrana i bilans bramek 7-5 zaś AIK w delegacjach 2 wygrane oraz 1 porażka z bilansem bramkowym 4-3.
Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie gdyż oba zespoły nieźle zaczęły sezon a mecze między nimi zawsze dostarczają dużych emocji i moim zdaniem gospodarze w tym meczu mogą przerwać serię AIK na ich stadionie i pokonać ich u siebie pierwszy raz od 2010 roku na swoim obiekcie.
⛔100
 
stanley-63 786,9K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Szwecja - Allsvenskan
Godzina: 19.00
Spotkanie: Elfsborg-Jonkoping Sodra
Typ: Jonkopings Sodra over 1.5 gola
Kurs: 3.05
Bukmacher : Unibet
Kolega wyżej wspomniał już co nie co na temat tego meczu pomiędzy Elfsborg i Jonkoping Sodra ja mam trochę inne zdanie , Elfsborg w tym sezonie w/g mnie nie prezentuje się jakoś wyjątkowo dobrze a ich bilans po 9 kolejkach to 3-2-4 natomiast u siebie 2-1-2 , do wyniku jaki osiągnęli w poprzednim sezonie o którym wspomniał kolega wyżej to im daleko , ja pójdę w tym spotkaniu w stronę bramek i to ze strony gości , Elfsborg z bilansem bramkowym 18:18 i te 18 po stronie straconych pozwala mi liczyć na gola(e) po stronie gości , w ostatniej kolejce kiedy Elfsborg podejmował czerwoną latarnię Allsvenskan AFC Eskilstuna podałem tutaj typ na over 3.5 gola ze strony gospodarza jednak mecz co prawda zakończył się wynikiem 2:1 ale Elfsborg grał fatalnie i po 11 minutach gry przegrywali 0:1 a potem długo nie potrafili zdobyć bramkę , ta sztuka udała im się dopiero w 59 min gry a na 2:1 kibice musieli czekać praktycznie do 90 min gry , mecz wcześniej Elfsborg grał wyjazd z Sirius i poległ aż 4:1 no i może jeszcze jeden mecz tym razem u siebie z Ostersunds i 4:4 tak więc to pokazuje iż nie jest trudnością strzelić im gola , zresztą bilans bramek Elfsborg w tych 9 rozegranych meczach to 18:18 , co do gości to może nie rozpieszczają jednak są trochę wyżej w tabeli z bilansem 3-4-2 i br. 11:11 i tu chyba coś podobnego do gospodarzy , goście w meczach wyjazdowych 1-2-2 i 5:7 w bramkach i tu można mieć małe &quot;ale&quot; co do bramek , jednak dziś przy tak słabej defensywie Elfsborga to chyba warto zaryzykować w gola z strony gości , w poprzednim sezonie kiedy to na koniec sezonu Elfsborg uplasował się wyżej to w dwumeczu z Jonkopings zdobył tylko 1 pkt , dokładnie rok temu padł tutaj remis 3:3 a w rewanżu lepszy okazał się Jonkopings 1:0 wiem że to już było i może nie wróci więcej ja jednak daję na over 1.5 gola ze strony gości !
⛔100
 
mamik 79

mamik

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Genewa
Godzina: 14:30, moze ulec zmianie
Spotkanie: Johnson S./Querrey S.-Harrison R./Venus M.
Typ: 2
Kurs: 2.40
Buk: forbet
Analiza:
Witam, wszystkich!
Dzisiaj postanowilem babnac deble w Geniewie! Gram przeciwko Samowi i Jonsonowi. Pierwszy z pary gra singla i dlatego wiadomo... Drugi wielka zagadka z forma. Przepadl ostatnio niby sie pojawil no nic nie pokazal. Przeciwnicy u nich nie w kij dmuchal! Wenus typowy deblista z niezlymi wynikami w tym roku, a Harrison ostatnio punktowal we wszystkich turniejach na gruncie. Przejsc ta runde to duza fora w dalszej grze o splendory w tym pieknym miescie. Kurs nie mozna przepuscic! Powodzenia!
⛔100
 
bybejita 307

bybejita

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Pescara Calcio - US Palermo
Typ: 2
Kurs: 3.30
Buk: bet at home
Analiza:
Pierwsza analiza w tym miesiącu.
Obie drużyny z końca tabeli Serie A już wiedzą że w następnym sezonie zagrają razem w niższej lidze. Gospodarze od 11 spotkań nie zdołali wynieść kompletu punktów z meczu, kiedy Palermo po długiej przerwie w wygranych zaczyna coś strzelać. Były zwykłe mecze o zwycięstwo, mecze o wszytsko, ale tym razem jest to mecz o honor. Niestety gospodarze chyba pogodzili się już ze spadkiem kilkanaście kolejek temu, gdzie goście wiedząc że już spadli wciąż mają gaz z przed kilku meczy kiedy to mieli jeszcze szansę na pozostanie w Serie A.
Obie drużyny nie grzeszą bramkami, ale drużyna przyjezdnych wygląda trochę lepiej od przeciwnika w tym momencie. Tracą bardzo dużo bramek a Pescara aż za dużo u siebie. 1 Zwycięstwo gospodarzy w tym sezonie na własnym boisku to chyba już pewne. Wierzę że nasz rodak Thiago Cionek pozwoli sobie na te ostatnie zwycięstwo w Serie A.
Jeśli chodzi o kontuzje kilka wkradło się w szeregi zespołów, ale w drużynie gospodarzy wciąż brak Benaliegio za kartki.
⛔100
 
Z 0

zapalka

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna ,Polska
godz:18:00
spotkanie :Wisła Puławy-Pogoń Siedlce
typ:1
kurs:1.90
bukmacher:BWIN
analiza:
Wybrałem na dziś interesujące spotkanie z 1 ligi polskiej.Walka o baraże czy spadek wchodzą na ostakni wizaż i moim zdaniem dzisiejszy mecz jest kluczowy do układu końcowej tabeli.
Wisła Puławy podejmuje dziś Pogoń Siedlce. Goście moim zdaniem są już bezpieczni w walce o utrzymanie czy też baraże i w dzisiejszym meczu z Wisłą będą myślami gdzie spędza swoja przerwę wakacyjna na urlopie.Bo kto spadnie,a kto zagra o baraże rozegra się między Wisłą Puławy i Bytovia Bytów.
Bytovia jest w gorszej sytuacji od Wisły,ale mają jeszcze cień nadziei. Bytovia( 31pkt) i 2 mecze jeszcze do rozegrania. Najbliższe że Stomilem Olsztyn u siebie. Stomil pokazuje,że mimo gry w dolnej części tabeli nie zwykli przegrywać na wyjeździe swoich spotkań z drużynami niżej notowanymi od siebie.
Zw z :Znicz,MKS Kluczbork.remisy z:GKS Tychy i Wisłą Płock. 2-2-0
Tak więc zakładam,że Bytovia nie wygra z Stomilem co najwyżej uszczknie 1 pkt. Ostakni mecz Bytovii to wyjazd do Katowic wynik uzależniam o co będzie grać GKS w ostatniej kolejce. Max co Bytovia może zrobić w 2ostaknich kolejkach to 4pkt co daje im na koniec 35pkt.
Dlatego dzisiejsze spotkanie jest tak ważne dla Wisły bo na dzień dzisiejszy mają 31pkt i jeszcze 4 mecze do rozegrania.dzisiejsze z rywalem co gra o pietruche. Już w czwartek zaległy mecz wyjazdowy z GKS Tychy, który pozostaje cały czas w grze o baraże , lecz pewnie wróżą z Tych bez pkt bo GKS T. niezwykł tracić nawet pkt z niżej notowanym rywalem u siebie 3-0-0.
Tak więc Wiśle pozostają jeszcze 2 mecze do rozegrania i przynajmniej 1pkt do zgarnięcia : wyjazdowy z Sandecja (może będą w szampanskich nastrojach) i mecz u siebie z Górnikiem Zabrze.
Stomil Olsztyn w ostatniej kolejce podejmuje Wigry Suwałki(grają o pietruche ).
GKS Tychy w przedostatniej kolejce podejmuje Stal Mielec (grają o pietruche )
Dlatego stawiam na Wisłę dzisiaj bo dla nich tylko zwycięstwo dziś wchodzi w grę.
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna, Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Pescara Calcio - US Palermo
Typ: 1/obie strzelą
Kurs: 2,87
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Mecz 2-óch spadkowiczów, dwóch ewidentnie najsłabszych drużyn w całym sezonie w lidze Włoskiej.
Pescara, która uzbierała przez 36 kolejek tylko 14 punktów! Wygrała zaledwie 2 mecze, Palermo zaś uzbierało tylko 23 punkty wygrywając 5 meczy.
W pierwszym meczu obu ekip padł wynik remisowy 1:1 ale drużyną przeważającą byli goście czyli drużyna Pescara.
W ekipie gospodarzy dziś nie zobaczymy: A. Benali i prawdopodobnie: S. Pepe, H. Campagnaro, G. Stendardo i D. Vitturini natomiast w ekipie gości prawdopodobnie zabraknie: A. Gazzi i C. Embalo.
Pescara będzie chciała wygrać ten ostatni mecz w Serie A przed własną publicznością, Palermo nie ma o co grać bardziej bym powiedział, że gospodarzą będzie zależeć by pokazać się z dobrej strony na sam koniec, podziękować kibicom za doping wygraną.
Palermo niby ostatnio lepsza forma, 2 wygrane 1 remis - 2:0 z Fiorentiną, 1:1 z Chievo, 1:0 z Genoa.
Pescara 5 porażek z rzędu, dziś liczę na przełamanie.
Powodzenia.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom