>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 23.02.2017 (czwartek)

Status
Zamknięty.
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina:
21:05
Spotkanie:
Tottenham - Gent
Typ:
Tottenham gole over 2,5
Kurs:
2,37
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Dzisiaj wybieram do analizy mecz pomiędzy Tottenhamem a belgijskim Gent. Na początku uważam, że typ kolegi sensejjag jest jak najbardziej do grania tylko tam jest moim zdaniem delikatny błąd, ponieważ &quot;koguty&quot; nie grają na WHL tylko na Wembley. Jest to spowodowane większą pojemnością stadionu. Do rzeczy - nie wyobrażam sobie aby Totki odpadły już w tej fazie rozgrywek. Pierwszy mecz zakończył się dość sensacyjnym zwycięstwem Gent. Dzisiaj myślę, że Tottenham zagra swój najlepszy football. Pochettino wypowiada się przed meczem z wielkim entuzjazmem i obiecuje wystawić najmocniejszy obecnie skład. Na boisko z powodu kontuzji nie wyjdą Lamela i Rose jednak i tak uważam, że potencjał &quot;kogutów&quot; jest o wiele wyższy niż u przyjezdnych. Przeglądając fora kibiców Tottenhamu zauważyłem, że duża liczba kibiców woli aby odpuścić ten mecz i skupić się na walce o top four w PL. Ja jednak myślę, że to tutaj będą upatrywali szansy na awans do LM. Wygrać LE zdobyć puchar sporo kasy i miejsce w przyszłym sezonie w LM. To jest prawdopodobne zwłaszcza po wywiadach trenera dla prasy. Trzy gole ze strony gospodarzy prawdopodobne, jak będzie zobaczymy wieczorem. Pozdrawiam

⛔100
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Serie A
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lube Civitanova - Modena
Typ:
Lube Civitanova handi -1.5 seta
Kurs:
1.85
Bukmacher: Unibet
Analiza:

25 kolejka ligi włoskiej w siatkówkę. Jeden z ligowych hitów, klasyków.
Lube Civitanova zajmująca 1 miejsce w tabeli z 64 punktami podejmuje 4 w tabeli Modenę z 50 punktami (dawno nie pamiętam takiej różnicy po 20 paru kolejkach między nimi).
Lube wygrało 22 spotkania, przegrało tylko 2. Modena 19 wygrała, 5 przegrała(3 więcej). Jednak jeżeli weźmiemy pod uwagę bilans meczów jednych u siebie, a drugich na wyjeździe wygląda to jeszcze bardziej korzystniej:
Civitanova u siebie na 12 spotkań ma wygranych wszystkie 12 spotkań przy bilansie setów 36:7! Średnio traci u siebie pół seta na mecz...
Modena na wyjeździe na 12 spotkań ma 9 wygranych i 3 porażki. Sety 28:16. Z tym, że dwie z tych trzech porażek Modena poniosła w trzech ostatnich meczach.
Przegrywając z Trentino 0:3 (Trento 3 w tabeli), oraz 0:3 z Veroną (Verona 5 msc w tabeli). Czemu więc nie miała by przegrać nie mówię już do 0 ale max do 1 z pierwszą i ewidentnie najlepszą w obecnym sezonie i w danym momencie Civitanovą?
Życzę powodzenia i pozdrawiam!
✅85
 
P 2

pawlo1306

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Liga Mistrzów kobiet
Godzina: 15:00
Spotkanie: Azerrail Baku K - Fenerbahce K
Typ: 1
Kurs: 4.35
Bukmacher: bet365
Analiza: Witam to mój pierwszy typ na tym forum stawiam na gospodynie poniważ Fenerbahce ma już awans gdyż wygrało wszystkie mecze w tej grupie natomiast Azerrail Baku ma tylko jedną porażke właśnie z Fenerbahce gdzie ulegli gładko 3-0 teraz czas na rewanż gdyż Azerrail Baku ostatni mecz w grupie grają na wyjeżdzie właśnie z liczącą sie jeszcze Dąbrową Górnicza która ma 6 pkt a Azerrail Baku ma na tą chwilę 9 wygrana z Fenerbahe da awans obu zresztą Fenerbahe gra ostatni mecz z ostatnia Saint-Raphael która nie wygrała meczu ???? więc strata pierwszego miejsca Fenerbahe niegrozi dziwi mnie lecenie kursów z 8 do 4,35 ale to tylko taka myśl powodzenia kto to zagra ????
⛔100
 
czarownik48 7

czarownik48

Użytkownik
Dyscyplina: Europa League
Godzina: 19:00
Spotkanie: APOEL-Atletic Bilbao
Typ: Athletic ponad 5.5 rogu
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Athletic bedzie chcial strzelic bramke zeby przypieczetowac awans.
Apoel bedzie sie bronil wszelkimi sposobami ale pewnie grajac u siebe wyprowadzi sporo atakow i sprubuje strzelic bramke zapewniajaca awans.
Jesli Apoel strzeli bramke to zrobi sie ciekawy mecz i Athletic bedzie musial atakowac wtedy 5.5 rogu latwo wejdzie.
W pierwszym meczu Athletic mial 15 rogow mysle ze tu spokojnie zdobeda 6. Athletic ze zlabszymi przeciwnikami zdobywa sporo rogow. Spodziewam sie ciekawego meczu i wejscia typu. Powodzenia
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka, Polska, Orlen Liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Legionowo - Chemik Police
Typ: +3,5 seta
Kurs: 2,70
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Typ może na pierwszy rzut oka wygląda dość wariacko lecz ja widzę spore szanse na to aby ten typ był na plus po zakończeniu meczu.
Przede wszystkim liczę na to, że trener Chemika da odpocząć swoim największym gwiazdom ponieważ są tuż po meczu Ligi Mistrzów, grali we wtorek o 18:00 więc mają zaledwie 2 dni odpoczynku.
Obu ekip nie ma co porównywać bo każdy doskonale wie jaka ich dzieli przepaść.
Mecze bezpośrednie nie są optymistyczne dla mojego typu, ostatnie 7 meczów między obiema drużynami kończyły się w 3 setach. Kiedyś passa musi się zakończyć.
Legionowo tylko w 3 meczach u siebie w tym sezonie nie wygrało seta. Myślę, że gospodynie zrobią wszystko aby ten mecz nie trwał tylko 3 sety. Liczę na małą niespodziankę.
Powodzenia.
⛔100
 
wojtekroza 46

wojtekroza

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - SHL Szwecja
Godzina: 19:00
Spotkanie: Lulea - Djungardens
Typ: 1
Kurs: 2,15
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Swój typ dzisiaj kieruje w hokeja. Gospodarz Lulea ma ostatnio dobry okres, minimalnie przegrali z liderem Vaxjo, 3-2(grali na wyjeździe, prowadzili juz 2:0, Vaxjo udalo sie wyrownac i doprowadzic do dogrywki na 12 swk przed koncem) i ograli wicelidera, zdobywce ligi mistrzow Frolunde. Z imptem walcza o punkty, żeby być jaknajwyzej w tabeli.
Natomiast goście, Djungardens prezentuja sie bardzo źle. Przegrali 9 ostatnich meczy. I notuja gwaltowny spadek w tabeli. Sa na 11 miejscu, Lulea jest na 9 miejscu.
Śledzę ostatnio troche szweckiego hokeja i po ostatnim ich meczu wlasnie z Vaxjo, czekalem na mecz z kims slabszym i sie doczekalem. Zobaczymy czy moje przewidywanie bylo sluszne, kurs bardzo dobry.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
stanley-63 782,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna , Liga Europejska
Godzina : 19:00
Spotkanie : Ajax - Legia
Typ : rzut karny w meczu / tak
Kurs : 4.00
Bukmacher : Betsson
Analiza :
Mecz Ajaksu z naszą Legią przeanalizowany dosyć dokładnie tak wiec nie ma się co za bardzo rozpisywać ale jedno jest pewne bramki dziś musimy zobaczyć bo pierwszy mecz w Warszawie 0:0 no może i dziś tak się zakończyć chociaż chyba mało prawdopodobne tak więc liczę że gole zobaczymy , nie dawno dowiedziałem się kto jest sędzią i tak jest nim arbiter z Anglii Anthony Taylor który jak łatwo zobaczyć lubi 11 metr boiska , w tym sezonie ogólnie 31 meczy i 12 karnych całkiem nie zły wynik , w LE sędziował 1 mecz i pokazał zaledwie dwa żółtka ale ! no właśnie jest jedno ale - pan Anthony sędziował mecz kwalifikacyjny do LM pomiędzy PAOK Saloniki i Ajaksem a tu 5 żółtek i rzut karny dla Ajaksu w 45 min gry wykorzystany przez Davy Klaassena tak więc optymistyczna wiadomość , i jeszcze jedno , pan Anthony sędziował mecz w rudzie kwalifikacyjnej do LE pomiędzy Anderlechtem a Slavią Praga i tu 2 karne dla Anderlechtu , w Premier League także wskazywał na wapno 6 razy stąd u mnie typ na karnego ale wiadomo typy typami a rzeczywistość pokaże czy tak będzie czy nie , liczę że dziś w polach karnych po obu stronach może być sporo zamieszania i ktoś kogoś popchnie i powali na ziemię wtedy pan Anthony dopełni dzieła ale to moje widzi mi się jak będzie zobaczymy !
⛔100
 
hangarius 134

hangarius

Użytkownik
Dyscyplina: Esport IEM KATOWIE
Godzina: 15.30
Spotkanie: Hong Kong Esport vs M19
Typ: 1
Kurs: 1,61
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Szybko i na temat : odnoszę wrażenie że wszystkie drużyny koreańskie na tym turnieju są raczej fawortyami mimo tego H2K potrafiło urwać 1 mapę Rox Tigers w bardzo ładnym stylu, niemniej jednak wczoraj M19 nie pokazało się z dobrej strony(żeby nie powiedzieć słabo) i niestety ale nie wróże Rosjanom łatwego meczu przeciw Hong Kong... w końcu grają z drużyną z najsilniejszej ligi . Oferta bukmachera jeszcze uboga ale przed samym meczem można jeszcze spróbować swoich sił przy 1 blood dla Hong Kong, zawsze mocno wchodzą w dżunglę przeciwnika co prowadzi do szybkiej inicjacji i wymiany obrażeń...
✅61
 
O 6

ogram-sts

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Marsylia debel
Godzina: 15:00
Spotkanie: Haase R / Inglot D - Pavic M / Peya A
Typ: 2
Kurs: 1.60
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Analiza jest prosta. Pavic i Peya już troche meczów razem mają za sobą, do tego każdy z nich to świetny deblista, tyle, że w innych parach. Haase i Inglot pierwszy raz ze sobą, Haase nie ma zbyt wielu deblowych meczy rozegranych, Inglot jest przeciętnym deblowcem. Liczę na 2:1 dla Pavicia i Peyi.
⛔ 100
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - LE
Godzina: 21:05
Spotkanie: Tottenham - Gent
Typ: awans Tottenham
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Tottenham tego nie odpuści z dwóch powodów.
Po pierwsze na pewno Pochetino zdaje sobie sprawę z tego, ż w lidze o awans do LM bije się 6 drużyn a miejsca są 3 (plus jedno do kwalifikacji). Z tego samego zdaje sobie sprawę ewidentnie Mourinho i to jest w zasadzie najpoważniejszy rywal do ostatecznego triumfu w tych rozgrywkach. Jeśli Man Utd, Tottenham i Roma (oraz ewentualnie Shachtar) bardzo poważnie podejdą do tych rozgrywek to jeden z tych zespołów sięgnie po ostateczne trofeum. Z tym, że Roma nie będzie mieć takiego ciśnienia bo w lidze z miejsca drugiego lub trzeciego spokojnie awansuje a Shachtar w swojej lidze ma taka przewagę, że już może się ogłaszać mistrzem kraju, także również LM ma zapewnioną.
Po drugie gdyby im nie zależało na LE to odpuścili by sobie mecz ostatniej kolejki LM u siebie z CSKA Moskwa. Tottenham w ostatniej kolejce walczył już tylko o LE. Miał 4 punkty a CSKA miało punktów 3. Wystarczyło przegrać i załatwiona sprawa. Co więcej od 33-ciej minuty przegrywali 0-1 i spokojnie mogli pozorować grę, to nie jest takie trudne. Wystarczy w dogodnych sytuacjach nie trafiać w bramkę. A mimo to walczyli, stworzyli sobie mnóstwo sytuacji i wygrali 3-1. Trener na tamten mecz wystawił najlepszy możliwy skład.
Dziś również ma zamiar postawić na najlepszych także z pewnością będą walczyć a drużyna Gent to jest żaden przeciwnik tym bardziej gdy gra na wyjeździe. W tym sezonie potrafili wygrać na wyjeździe jedynie 4-krotnie. Ze znaną nam Skendiją w sierpniu, z Lierse w Pucharze Belgii, z ostatnim w tabeli ligi belgijskiej Mouscron oraz strzelając bramkę w 94-minucie Konyasporem z fazie grupowej LE – ta bramka dała im awans.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
C 172

chkaplan

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - EUROPA: Liga Europejska - Play Offy
Godzina : 21,05
Spotkanie : FC KØBENHAVN VS. LUDOGORETS
Typ : 1+BTS
Kurs : 2.20
Bukmacher : Całoroczny
Analiza :

Witam,
Wczorajszy mecz a i piękny kurs, by pewnie wszedł jak w masło, ale cóż poradzić na czerwona kartkę dla Porto - a taki zespół jak Juventus nie był by sobą, gdyby tego nie wykorzystał - no cóż, ale Poro broniło się świetnie i brawo dla nich.
Na dziś miałem podobnie jak większość pisać o Ajax&#39;ie ale chyba większość już napisała wystarczająco, a kursy są niewysokie, więc poszukałem coś innego.
Typ który podają, wydaje mi sie w zupełności wystarczjący, jako pewny a zarazem z dobrym kursem.
Oba zespoły to &quot;spadkowicze&quot; z LM i oba z aspiracjami - bo 3 miejsce w grupie nie satysfakcjonuje nikogo. Ludgorets co prawda przegrywał z Arsenalem, ale generalnie więcej miał porażek.
Kopenhaga doskonale sobie radzi w tym roku, a poprzedni mecz to było aż pięknie oglądać, na trudnym terenie w Bułgarii. W LM przegrał tylko raz z Leicester, ale to wystarczyło aby odpaść, zajmując 3 pozycję za Porto i Leicester. Sądzę, że stać ich na kontynuację wygranych. Dziś podchodzi do spotkania z dobrą zaliczką, po wygranej i to bułgarzy będą ostro atakować - ale nie sądzę, aby coś ugrali - Kopenhaga jest silna i sądzę, że znowu wygra, ale i bułgarzy sądzę, że atakując ostro bramkę coś strzelą. dlatego taki typ.
A jak będzie zobaczymy, Powodzenia ????
⛔100
 
-strzala- 87

-strzala-

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Sparta Praga - FK Rostów
Typ: 2
Kurs: 3,80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj pod lupę biorę rewanżowe starcie pomiędzy czeską Spartą Praga a rosyjskim FK Rostów. Pierwszy mecz tych drużyn tydzień temu zakończył się wynikiem 4-0 dla Rostowa, szczerze? Byłem bardzo zaskoczony takim przebiegiem spotkania no, ale cóż pokazali wyższość, skuteczność i o wiele, wiele lepszą dyspozycję. Dzisiaj Sparta przystępuje do rewanżu bez takich zawodników jak Dockal, Rosicky, Zahustel, Marecek, Kadlec i Konate, który dostał czerwoną kartkę w pierwszym meczu także sami widzicie niezły szpital po stronie Sparty a w Rostowie zabraknie tylko jednego Dhanaeva. Kurs jaki dają buki jest dla mnie na pewno warty zagrania, bo moim zdaniem sprawy awansu są już przesądzone a poza tym zabraknie większości czołowych graczy Sparty Praga, POWODZENIA! ????
⛔100
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Rio de Janiero
Godzina: 20:35
Spotkanie: Dolgopolov - Zeballos
Typ: Zeballos
Kurs: 3,35
Bukmacher: Unibet
Analiza

Dzisiaj bardzo ciekawy mecz na turnieju w Rio. Spotykają się opromieniony zwycięstwem w Buenos Aires Dolgopolov oraz Argentyńczyk Zeballos. Buki faworyzują Ukraińca jednak bilans bezpośrednich meczów 2-0 dla Horacio. Żaden mecz nie był grany jednak na kortach ziemnych. Horacio preferuje korty ziemne na których odniósł swój jedyny triumf w 2013 r w Chile pokonując samego Nadala. moim zdaniem dziś czeka nas zacięty mecz. Zeballos jeśli będzie miał dobry serwis powinien dać radę. Mączka w Rio jest dość szybka. Dolgopolov opiera grę na szybkości jednak sił może powoli brakować po ostatnich intensywnych turniejach. Ukrainiec od 14.02 zagrał 6 meczów natomiast Horacio zaledwie 2 co może mieć decydujące znaczenie w dniu dzisiejszym.
⛔100
 
bidzior57 4

bidzior57

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna , Liga Europejska
Godzina : 19:00
Spotkanie : Ajax - Legia
Typ : Połowa/Koniec meczu - 2/1
Kurs : 21.00
Bukmacher : bet365
Analiza :
Większość z was typuje zwycięstwo Ajaxu, ja spróbuję ugryźć ten mecz trochę z innej strony. Tak na dobrą sprawe chłopaki z Amsterdamu powinni mieć już zaliczkę jednego gola więcej sprzed tygodniowego wyjazdu, ale trochę się pofarciło Legi, zresztą jak zwykle. We wspomnianym meczu zdarzyły się momenty, że Legia trochę postraszyła zawodników drużyny holenderskiej, ale traktuje to jako jednorazowe przebłyski i na takie też dzisiaj liczę, szczególnie podczas pierwszej połowy póki sił i chęci będzie na pewno sporo. Jeśli uda się coś strzelić to może i uda się dotrwać z tym do końca pierwszej połowy. Gdyby tak się stało to jestem pewny, że Ajax w drugiej części spotkania przyciśnie, a Legia z tą formą (przykładowo ostatnia przegrana z Ruchem 1:3) raczej nie wytrzyma naporu i w efekcie przegra całe spotkanie. Takie mam osobiste przeczucie, licze na wynik w stylu HT/FT - 0:1/2:1 ;)
⛔100
 
pasquardo 821

pasquardo

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna , UEFA Liga Europejska
Godzina : 19:00
Spotkanie : Ajax Amsterdam - Legia Warszawa
Typ: ht/ft Ajax/Ajax
Kurs : 2.05
Bukmacher : Bets65
Analiza :
Ajax pokazał już w Warszawie, że ekipie z Warszawy niezwykle ciężko będzie przejść do kolejnej rundy.
Przeważał zarówno w posiadaniu piłki, jak i sytuacjach bramkowych.
Legia jak zwykle przed meczem w europejskich pucharach zawaliła mecz ligowy, chcąc zoszczędzić siły, ale nie sądzę, aby to im pomogło.
Amsterdam u siebie jest niezwykle trudny do pokonania, w lidze na 1 meczów wygrał aż 8. Stracił tylko 8 bramek, strzelając 26.
Potrafił pokonać Celtę Vigo 3-2, Panathinaikos 2-0, wygrywając już po pierwszych 45 minutach.
Nie inaczej będzie tym razem. Legia bez napadziorów Nikolica i Prijovica wg mnie nie wygra tego dwumeczu. Limit szczęścia jużwyczerpali w pierwszym meczu. W tym Ajax będzie chciał szybko rozstrzygnąć losy spotkania
⛔100
 
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Budapeszt
Godzina: 17:30
Spotkanie: Tamara Korpatsch - Oceane Dodin
Typ: Tamara Korpatsch wygra 2-0 w setach
Kurs: 4,72
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Od razu mówię iz jest to duży kurs pod Typ dnia, lecz ma realne szanse na powodzenie. Nie znam tj nie widziałem gry Tamary Korpatsch. Ale po wynikach i wczorajszym pokonaniu Rodiny, można upatrywać dziś co najmniej równej gry, a nawet gladkiego zwycięstwa kursowego underdoga. Po suchych wynikach widać że ta zawodniczka toczyła zawsze wyrównane boje z rywalkami pokroju Dodin. Procenty wygranych piłek ma dobre po pierwszym jak i drugim serwisie. Ilość winersow się zgadza i szans na przełamanie nie daje wiele. Widać to jest jej turniej, a aktualnie dobrą formę poprzedzają serie wygranych pojedynków przed startem w Budapeszcie. Jak widać wszystko jest jak należy i sie zgadza. Ale zdradzę tajemnice tego typu. Chodzi mi głównie o grę przeciwko Dodin. Pierwsza myśl gram Oceane Dodin i to 2-0. Później odpuściłem, a po jakimś czasie objawiła się wizja, że należy tu obrać tylko jeden kierunek, a więc grę na Tamare . Dodin bazuje na bardzo fizycznej grze, a to wygląda tak, że albo zagrywa bezpośredni punkt wygrywający, albo nie wymuszony błąd, tj punkt za free dla rywalki. Gra na tkzw jeden raz i zawsze próbuje grac szybko i atakować każdą piłkę. Trzeba przyznać ma silną rękę i to się musi podobać. Jednak jej serwis nie funkcjonuje aktualnie jak powinien, szarpie bardzo własną grę i daje masę szans na przełamanie. Jest cieniutka w długich wymianach i sytuacyjnych, wymuszonych zagraniach. Tamara jest na fali i może ten mecz bez problemu zamknąć 2-0, dodatkowo przy dużej pomocy ze strony Oceane Dodin.
⛔100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Ajax Amsterdam - Legia Warszawa
Typ: Powyżej 12,0 rzutów różnych
Kurs: 3,60
Buk: Bet365
Witam wszystkich w kolejnym dniu, w którym oferta jeśli chodzi o piłkę nożną jest bardzo bogata, a to między innymi za sprawą rozgrywek ligi europejskiej, dlatego postanowiłem zdecydować się na spotkanie które będzie nas najbardziej interesować, a więc pojedynek rewanżowy pomiędzy gospodarzami dzisiejszego widowiska Ajaxem Amsterdam, a godnie reprezentującą nad w tych rozgrywkach Legią Warszawa. Zdecydowanym faworytem tego spotkania są wielokrotni mistrzowie Holandii, dlatego moja opcja wydaje mi się dużo bardziej bezpieczna, gdyż w pierwszym spotkaniu przy Łazienkowskiej liczba rzutów różnych jaka była w sumie to aż siedemnaście, a więc bardzo dużo z czego Ajax miał ich na koncie dziewięć. Niezaprzeczalnie to dzisiaj gospodarze będą narzucać tempo gry i dążyć do strzelenia bramki dającej upragniony awans, jestem głęboko przekonany że bramkarz Legii Malarz w tym meczu będzie miał kupę roboty, a co za tym idzie oczywiście wybicia piłki poza końcową linię lub rożny. Na pewno legioniści nie będą się odkrywać, tylko liczyć na wyprowadzenie szybkich kontr ataków i tu bedą upatrywać zdobycia bramki. Liczę na podobny przebieg jak to miało miejsce w stolicy, myślę że gospodarze są w stanie u siebie zdobyć w tym meczu nawet ponad dziesięć kornerów, a najlepszym przykładem będzie pierwszy mecz gdzie nie da się ukryć byli stroną lepszą i wyprowadzająca znacznie więcej sytuacji bramkowych w efekcie osiągneli na koniec meczu dziewięć różnych, natomiast jeśli chodzi o Legię są w stanie dorzucić około trzech lub czterech różnych, tym bardziej jeśli stracą bramkę lub dwie i będą musieli gonić wynik, więc wiadomo że bardziej się odkryją i postawią na atak co równa się z sytuacjami bramkowym. Obecny kurs jest bardzo kuszący tym bardziej, że linia jest warta pogrania za drobniejszą sumę. Ciekawostką jest to że kursy dosyć mocno spadły, bo grałem też bezpieczniejszą linie powyżej dziewięciu kornerów i wówczas kurs wynosił 1,83 a nie dawno sprawdzałem i spadł na 1,72 to też wiele mówi.
ZWROT 0jk
 
belmondziak 48

belmondziak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LE
Godzina: 19:00
Spotkanie: Ajax - Legia
Typ: Ajax -2 rożnego
Kurs: 1,725
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Cięzko ocenic ten meczy. Szala lekko przechyla się na stronę ajaxu ale po kurise 1,44 nie warte jest gry. Dlatego znalazłem coś ciekawszego.
-2 rożnego azjan. W ostatnim meczu było 9 do 8 dla holendrów, aczkolwiek teraz musimy wziąc inne aspekty pod uwagę. Własne boisko + chęć awansu powinna sprawić, że ten bet musi znaleźć drogę wejścia.
Kilka kosmetycznych zmian w napadzie Legii, które mogą być na plus. Ciekawscy mogą zobaczyc H2H u siebie Ajaxu i miażdżące statystki w rożnych.
Nie ma co tu robić wgłębnej analizy, skoro ajax na wyjeździe miał jednego korka więcej to u siebie powinien pokryć linię
ZWROT 0jk
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LE
Godzina: 19:00
Spotkanie: Ajax vs Legia
Typ: over 2.5 + BTS
Kurs: 2.62
Bukmacher: Bet365
Skutecznosc dosc szybko sie skonczyla,ale trzeba probowac dalej.
Dzisiaj mecze z LE.
Zdecydowanym faworytem do awansu jest Ajax,kory jest w zupelnie innej formie niz Legia.
Druzyna z Warszawy przed przerwa zimowa grala piekna dla oka pilke,wyniki mocno owerowe,duzo sytuacji bramkowych i strzalow - tak wygladaly mecze z udzialem Legii,oczywiscie nie musze wspominac o spotkaniach w Lidze Mistrzow.
Teraz doszlo do zmian kadrowych i jak na razie podopieczni Jacka Magiery prezentuja sie slabo.
jak na razie wygrali na wyjezdzie skromnie z Arka 1:0,bezbramkowo zremisowali u siebie z Ajaksem i w ostatniej ligowej kolejce polegli przed wlasna publicznoscia z Ruchem 1:3.

Ajax natomiast regularnie punktuje w lidze,w ktorej goni Feyenoord.
W ostatnich 5 meczach wygrali 4 razy,raz zremisowali z Legia.
Ajax nie stracil gola od 6 spotkan ale ta seria powinna dzisiaj sie skonczyc.
Teoretycznie patrzac na ostatnie mecze,to wydaje sie,ze moze byc wynik underowy a Ajax wygra z 1,2:0.
Gospodarze gola dzisiaj powinni strzelic bez problemu,Legia z Ruchem pokazala,ze ma problemy w defensywie,w takiej sytuacji goscie beda musieli strzelic minimum jedna bramke,a wiec beda musieli zagrac bardziej odwaznie i ofensywnie co moze wykorzystac Ajax.
Ogolnie rzecz biorac spodizewam sie dzisiaj btsu i oweru.
⛔100
 
neden 132

neden

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LE
Godzina: 21:05
Spotkanie: Szachtar – Celta Vigo
Typ: Zakwalifikuje się Celta Vigo
Kurs: 6.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Pierwszy mecz między ekipami względem statystyk był wyrównany, lecz wiadomo statystyki nie grają. Celta zagrała poniżej oczekiwań i nie zdołała nadgonić wyniku. Strata jednej braki na wyjeździe jeszcze nie przekreśla ich szans na awans. Warto zwrócić uwagę, że udało im się wygrać wyjazdowy mecz na początku stycznia z Valencia 1:4 i następny z Realem Madryd 1:2, także na wyjazdach nie idzie im najgorzej. Również ostatni mecz z Atletico wyglądał imponująco, niestety przegrany 3:2 z konkretnym rywalem ale było widać waleczność – 55% posadania piłki, wypracowanie 14 sytuacji bramkowych, bardzo dobrze to wyglądało. Dobrą wiadomością dla drużyny z Hiszpanii jest niestabilna sytuacja polityczna na Ukrainie co skutuje rozegraniem spotkania w Charkowie. Celta odpadła z Pucharu Króla, w LaLiga znajduję się na 9 miejscu w tabeli z dorobkiem 33, także ich sytuacja jest stabilna. Wydaje mi się, że za wszelką cene będą chcieli tutaj powalczyć. Przy takim kursie warto spróbować. Celta ma dobrze spisującego się Iago Aspas’a, który znajduję się na 4 miejscu na liście strzelców w LaLiga zdobywając 12 bramek, zaraz za Cristiano Ronaldo.
✅400​
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom