>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 23.03.2013 (sobota)

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 23 Marca

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel
Spotkanie: Auckland - GP Nowej Zelandii
Typ: Chris Holder wygra (1/4 kursu jeśli w top3)
Kurs: 5,75 / 1,438
Buk: Sportingbet
Analiza:
Chris jest najpoważniejszym kandydatem do wygrania inauguracyjnej rundy GP. Krzysztof Cegielski, którego opinie bardzo cenię, również typuje Australijczyka na pierwszym miejscu. Niebezpodstawne jest takie myślenie. Kangur chyba najwięcej z całej stawki przygotowywał się do sezonu. Miał ku temu najlepsze warunki w swoim kraju. Będzie to miało kolosalne znaczenie, gdyż kolejne nowinki zawitały do światka żużlowego. Po nowych tłumikach przyszedł czas na tytanowe części, które mogą sprawić sporo kłopotów zanim zawodnicy i mechanicy się do nich przystosują. Kolejnym aspektem jest to, że jedzie tak jakby u siebie, bo Nowozelandczycy nie mają swojego, godnego stawki, ridera (z dziką kartą pojedzie co prawda Jason Bunyan, lecz w zeszłym roku cieszył się on ze zdobycia jednego punktu... dziś w nocy będzie tylko dostarczycielem punktów) więc będą kibicować Australijczykom. Tomasz Gollob wypowiedział się o torze, że bardzo sprzyja walce. Znawcy wiedzą o co chodzi, dla niewtajemniczonych powiem tylko tyle, że to bardzo dobrze dla naszego typu, bo Crispy jest niesamowitym walczakiem i w ubiegłym sezonie to chyba on wykonał najwięcej ‘mijanek’. W zeszłym roku Holder nie najlepiej tu się zaprezentował, jednak wtedy turniej odbywał się kilka dni po tym, jak Chris został ojcem. Mógł być więc trochę rozkojarzony i zmęczony. Liczę, że w tym roku wygra na ‘roczek’ swojej pociechy. ???? Szansę na zwycięstwo obecnego mistrza świata są spore, a to, że znajdzie się w top3 jest według mnie pewne. Sportingbet dał całkiem fajne zabezpieczenie i tak dobrego typu. Zawody rozpoczynają się o 4 rano – już nie mogę się doczekać. ;) Polecam.
⛔100
 
pocologin 87

pocologin

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel – Świat Spotkanie: GP Nowej Zelandii
Typ: Miejsce 1-3 Jarosław Hampel
Kurs: 3,25
Bukmacher: Expekt
Analiza:
W sobotę o godzinie 4:00 czasu polskiego, na stadionie Western Springs w Auckland, rozpocznie się pierwsza eliminacja Indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu. Najlepsi jeźdźcy świata po raz drugi z rzędu zainaugurują sezon w Nowej Zelandii. Pierwsze zawody w sezonie to zazwyczaj loteria. Ten rok rozpoczyna się, można powiedzieć, dość nietypowo. Ze względu na panującą w Europie pogodę zawodnicy nie mieli zbyt wielu okazji do wyjazdu na tor. Na szczęście organizatorzy przewidzieli przed tymi zawodami dwa, a nie jak to jest w zwyczaju jeden, trening, co na pewno bardzo ułatwi wszystkim zadanie i pozwoli „wjechać się” w ten tor i dobrać odpowiednie ustawienia na decydującą rozgrywkę.
Jarosław Hampel praktycznie cały poprzedni sezon może spisać na straty z powodu bardzo groźnej kontuzji odniesionej w GP Danii na stadionie w Kopenhadze. Po zderzeniu z Duńczykiem, Kennethem Bjerre, srebrny medalista z 2010 roku doznał m.in. złamania nogi. Uraz ten nie pozwolił mu utrzymać się w cyklu GP, jednak BSI nie mogła podjąć innej decyzji, jak przyznać jednemu z liderów naszej reprezentacji stałej dzikiej karty na sezon 2013. Mały w ostatnich trzech latach bardzo dobrze rozpoczynał sezon. W sezonie 2010 było to drugie miejsce w GP Europy w Lesznie, w roku 2011 było to miejsce czwarte, również w Lesznie. W ubiegłym roku Hampel zakończył rywalizację w GP Nowej Zelandii na 2 miejscu, w którym zdobył łącznie 18 punktów (1,1,3,3,3,3,4). Jest to z pewnością odzwierciedleniem ciężkiej pracy w sezonie przygotowawczym. Po kontuzji nie powinno być już śladu, także uważam, że zima została przez niego przepracowana solidnie i w sprawdzony sposób. Sam Jarek wypowiada się jednak dosyć ostrożnie na temat swoich szans: „Jadę powalczyć o jak najlepsze miejsce i jak najwięcej punktów. Nie mówię, że chcę powtórzyć wynik sprzed roku czy dojechać do finału. Chciałbym być zadowolony po sobotnich zawodach. Mam nadzieję, że dobrze zainauguruję sezon, a turniej w Auckland będzie dobrym punktem wyjścia do walki w kolejnych rundach SGP. Sądzę, że nie jest to brak pewności siebie, tylko po prostu chłodna kalkulacja spowodowana, jak już wcześniej wspomniałem, małą ilością treningów na torze. Strata punktów już na samym starcie cyklu może okazać się w końcowym rozrachunku nie do odrobienia. Hampel jest zawodnikiem z najwyższej światowej półki i jeżeli chce walczyć o upragniony złoty medal musi w każdym turnieju meldować się co najmniej w półfinale. Jarek zabrał do Auckland ten sam silnik, na którym wykręcił tak dobry rezultat rok temu i myślę, że po odkurzeniu notatek uda mu się powtórzyć sukces z sezonu 2012 i udanie rozpocząć batalię o tytuł IMŚ.
✅225
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
stanley-63 814,3K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna S-League
Spotkanie - Geylang - Home United
Typ - Home United powyżej 2.5 gola
Kurs - 4.00
Buk - Sportingbet
Analiza:
W ostatnim moim typie zawiódł mnie aktualny mistrz Singapuru Tampines , ale dziś spróbuję jeszcze raz postawić typ na tą właśnie ligę , wybrałem spotkanie pomiędzy Geylang a Home United , gospodarze to na dziś przedostatnia drużyna ligi która w 5 dotychczas rozegranych spotkaniach ma na koncie zaledwie 3 pkt a stosunek bramkowy 4:10 a na swoim terenie w dwóch spotkaniach 2 porażki ba stosunek bramkowy 0:8 no i to chyba pokazuje całość drużyny , no goście niby trochę wyżej w tabeli bo miejsce 8 a na ich koncie tylko o pkt więcej bo 4 a bramki 4:4 ale spojrzałem na grę obu drużyn w poprzednich sezonach i tak na koniec 2012 Geylang miejsce 11 i bilans 5-6-13 bramki 28:50 (21 pkt) , Home United miejsce 5 i bilans 11-7-6 bramki 43:29 ( 40 pkt. ) i pokażę jeszcze sezon Geylang miejsce 8 bilans 13-2-18 bramki 43:63 natomiast Home United wicemistrzostwo i bilans 25-2-6 bramki 81:29 czyli widzimy dosyć sporą różnicę a teraz H2H i tak 47 spotkań bilans 7-7-28 bramki 56:109 a na terenie Geylang 6-1-14 bramki 27:51 no i to chyba wystarczy aby uważać że to goście są faworytem w tym pojedynku a ostatnie ich np. 4 spotkania to wyniki 3:7 , 1:7 , 0:5 i 1:3 tak więc uważam że po takim kursie na trzy gole gości w tym spotkaniu to podarunek od buka i spróbuję .
✅300
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Dyscyplina: F1
Spotkanie: GP Malezji, kwalifikacje
Typ: Wygra kwalifikacje: Kimi Raikkonen
Kurs: 6,00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Lotus jeszcze za czasów kiedy jeździł tam Kubica miał potencjał, kiedy przychodził tam Kimi ciągle był to mocny z zespół ale tylko z potencjałem który coraz bardziej był wykorzystywany. Konstrukcja Lotusa w ubiegłym sezonie był mocna, ale przede wszystkim praktycznie bez awaryjna, Kimi tylko raz nie dojechał na punktowanym miejscu. W tym sezonie nie jest to już zespół z potencjałem tylko ścisła czołówka i możliwe że mają nawet najlepszy bolid w stawce. W treningach był odpowiednio drugi i pierwszy, a widać po czasach że mają tempo na poziome RBR, a może i nawet lepsze jeśli wierzyć słowom Kimiego że jeździli z dużą ilością paliwa. W ubiegłym sezonie Lotus spisywał się najlepiej podczas gdy było gorąco, jutro ma być ponad 30 stopni. Loterii nie powinno być bo jeśli będzie bardzo dużo wody na torze to kwalifikacje będą na pewno przerwane, w poprzednim wyścigu można spokojnie było jeździł i nie przerywać kwalifikacji, a jednak kwalifikacje odbyły się następnego dnia. Jeśli będzie nawet mokry tor to myślę że Kimi ma również duże szanse na PP bo po prostu potrafi jeździł w takich warunkach. Sam Kimi mówi nawet o tym że z bolidem nie ma żadnych problemów, a po wynikach widać że jest również naprawdę szybki, nie wiem jak można wystawiać kursy na poziomie ok. 2,00 na Vettela jeśli widać wyraźnie że Lotus jest porównywalnie szybki jeśli nie szybszy. Nic nie pisałem tutaj o Grosjeanie bo mimo że stawiałem na niego w kwalifikacjach do GP Australii w parze z właśnie z Kimi to jednak na obecną chwilę odstaję on sporo od swojego partnera z zespołu jeśli chodzi i o tempo jednego okrążenia jak i tempo wyścigowe.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Dyscyplina: Australian Football
Spotkanie: Fremantle v West Coast
Typ: Over 170.5
Kurs: 1.91
Bukmacher: bet365
Data (i godz): 23.III.2013 godz. 9.40
Analiza:
Podejście drugie (w pierwszym ✅ ).. I znowu over..Linia nieco poniżej tej której się Funt spodziewał..
W zeszłym sezonie West Coast finiszowało na piątym miejscu, choć zanosiło się na znacznie lepiej.. Chłopaki preferują ofensywny styl gry, odwrotnie niż ich dzisiejsi rywale.. Fremantle Dockers to drużyna typowo underowa..w roku 2012 ich średnia na mecz to marne 88,5pkt, gdzie dla porównania West Coast miało 102,8..
Co do punktów traconych w meczu są to już dość zbliżone wyniki.. Średnio w meczu tracili ok 80 pkt..
Co do faworyta w tym meczu.. Hmm.. Buki nieznacznie wskazują na West Coast, Funt też by tak myślał, gdyby nie jeden pan z Fremantle..
Najlepszy snajper minionego sezonu Matthew Pavlich strzelał średnio 3 gole w meczu..

W sumie aż 69 w całym sezonie..
Pierwszy mecz sezonu.. Chłopcy zapewne sporo pobiegają..West Coast będzie chciało wygrać..
Najbezpieczniejszy jest over..
(Bet365 wystawił już aż 85 zakładów przedmeczowych na to spotkanie.. WOW.. Ale nie ma wśród nich jeszcze.. Kwarta z największą ilością pkt - zapewne pojawi się w ofercie live - a wtedy =&gt; czwarta ???? )
Mecz będzie transmitowany rano w Eurosport2..
Bet365 ma linię overa aż o 5pkt niższą niż Marathonbet!! 170,5 / 175,5​
✅91
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,NIEMCY: 3. Liga
Spotkanie:Stuttgarter K.-Bielefeld
Typ:2
Kurs:2.20
Godz:15:00
Buk:Bet365
Jutro w 3 lidze niemieckiej gospodarze zajmujący 16 miejsce w tabeli(27 pkt 7-6-15) podejmują walczącą o awans Arminie Bielefeld ,która w tabeli jest druga(59 pkt 17-8-4).W ostatnich 5 meczach gospodarze zanotowali 1 zwycięstwo i 4 porażki bramki 4:11,a goście 4 zwycięstwa i 1 remis bramki 11:3.Stuttgarter na własnym boisku ma 4 najgorszy bilans w lidze (16 pk t4-4-6),a goście na wyjeżdzie 3 bilans (25pkt 7-4-3).W pierwszym meczu między tymi drużynami Arminia wygrał u siebie 1-0,i jutro nie powinno byc inaczej wszystko przemawia za Bielefeld forma aktualna miejsce w tabeli i cały sezon gdzie zdobyli dwa razy więcej punktów niż Stuttgarter.Radzę szybko postawić bo do jutra kursy na pewno mocno spadną.
⛔100
 
kamcio48 14

kamcio48

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel GP Nowej Zelandii
Spotkanie: Antonio Lindback - Andreas Jonsson
Typ: 1
Kurs: 1,69
Buk: Betsson
Witam!
Zaczynamy sezon żużlowy. Na początek zawody cyklu GP w Nowej Zelandii. Jest to praktycznie pierwszy turniej, który sprawdza formę poszczególnych zawodników. Są jednak pewne wiadomości czy informację, które stawiają w moim mniemaniu zdecydowanie wyżej szanse Antonio Lindbacka a Andreasa Jonssona.
Lindback to objawienie ubiegłego sezonu. W końcowej fazie cyklu, jeżdził na poziomie medalisty. Udana końcówka sezonu daje prawo myśleć ,,Toninho&#39;&#39; o zaistnieniu w GP. Lindbackowi bardzo pasuje ten owal. Jest dla niego idealny. Długi, przyzwoicie przygotowny i sprzyja ściganiu. Rok temu był tu 6. Rundę zasadniczą zakończył na 3 pozycji jednak odpadł w półfinale, zajmując 3 miejsce.
O Andreasie Jonssonie nie da się powiedzieć za dużo. Rok temu zajął tutaj 13 miejsce, z tylko 4 ,,oczkami&#39;&#39;. Najwyrażniej ten tor mu nie pasuje. Z niepewnych żrodeł dobiegają informacje o bólu pleców doskwierającym Jonssona. Szwed uczestniczył w grożnym wypadku podczas zawodów jubileuszowych Fredrika Lindgrena.
Są to pierwsze zawody, i troche wróżenie z fusów, jednak nie mogę się powstrzymać aby obstawić to GP ????
⛔100
 
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Formuła 1, GP Malezji-Kwalifikacje
Spotkanie: Lewis Hamilton vs Nico Rosberg
Typ: Nico Rosberg
Kurs: 2.30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Kwalifikacje to drugiego wyścigu obecnego sezonu który odbędzie się w gorącej Malezji.Ten teren znany jest z bardzo wysokiej temperatury i z dużej ilości opadów co można było zaobserwować na 1 i 2 treningu.Ja na swój tym wybrałem pojedynek Rosberga i Hamiltona.Niemiec widocznie nie najgorzej zaczął ten sezon.W Australii powodziło mu się bardzo dobrze jednak przez problemy z samochodem nie dojechał do mety.Hamilton był 5 ze stratą 45 sekund do Kimiego Raikonena.Tutaj w Malezji lepiej radzi sobie Nico który na obu seriach treningowych prezentował się lepiej niż jego kolega z zespołu.Na 1 treningu Rosberg był 5 z niewielką stratą do triumfującego Marka Webbera.Hamilton był 9 i krótko mówiąc nie zachwycił.Na drugim przejeździe znów lepiej zaprezentował się Niemiec który miał 7 czas natomiast Lewis był 9.Jak dla mnie Hamilton mimo większych ambicji wobec niego nie jest jakoś bardziej faworyzowany w zespole Mercedesa i Rosberg może spokojnie walczyć z nim o lepszą lokatę w kwalifikacjach.Po wynikach treningów widać że na poszczególnych kółkach Nico jest szybszy od Hamiltona a ten aspekt jest bardzo ważny w kwalifikacjach i myślę że obaj zawodnicy przejdą do Q3 gdzie lepiej zaprezentuje się Rosberg który moim zdaniem wystartuje z 2 lub 3 linii do niedzielnego wyścigu.
⛔100
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,NHL
Spotkanie: New York Islanders(-1.5) - Pittsburgh Penguins
Typ: 1
Kurs: 4.80
Buk: Unibet
23.03.2013 00:05
Analiza:
Bardzo ciekawe spotkanie się zapowiada.Goście którzy od dziesięciu spotkań są niepokonani w końcu będą musieli uznać wyższość rywali.wyspiarze ostatnie spotkania nie zaliczą do udanych bo ulegli wysoko i Montreal jak i Ottawie na własnej tafli.Oddawali dużo strzałów na bramkę przeciwnika ale skuteczność zawodziła.Goście to bajka.Mało kiedy taka seria się trafia.Pozazdrościli chyba Chicago serii że teraz tak ładnie przędli.Ostatnie spotkania na własnej tafli minimalnie do przodu gdyż tylko po 2 do 1.No ale dziś zagrają na wyjeździe i kto wie jak będzie.Wyspiarzom też w końcu powinno wychodzić strzelanie i liczę że stanie się to właśnie dziś.Myślę że są w stanie wygrać to spotkanie i to zdecydowanie.W poprzednich spotkaniach pokazali że potrafią więć po cichu wierzę że i w tym spotkaniu zakończą bardzo dobrą passę pingwinów.W końcu będą musieli uznać wyższość rywali.trafiło na Islanders , no cóż mam nadzieję że i im w końcu w trzecim spotkaniu na własnej tafli wyjdzie mecz i rozbiją gości z Pittsburgha.Pomszczą tym samym ostanie baty w którym ulegli aż 6 do 1.
⛔100
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA, godz 03:00
Ner Orleans Hornets – Memphis Grizzlies
TYP: 1
KURS: 3,22
BUK: Pinnacle Sports
Analiza:

Na jutro postanowiłem napisać analizę do meczu NBA pomiędzy zespołem Orleans z zespołem Memphis. Co mnie zadziwiło że na zespół gospodarzy jest strasznie wysoki kurs. W NBA jak każdy wie różne rzeczy się dzieją i zwycięstwo gospodarzy w tym spotkaniu jest realne.
Gospodarze tego meczu w konferencji zachodniej znajdują się na 14 pozycji z dorobkiem 23 zwycięstw i 46 porażek. Na własnym boisku rozegrali oni 34 mecze w których to 13 meczy wygrali i 21 meczy przegrali. A więc jak widać aż tak tragicznie u siebie nie grają choć początek sezonu mieli straszny w swoim wykonaniu ale teraz u siebie potrafią wygrać nawet z mocnym zespołem. Na wyjeździe grają bardzo słabo. Rozegrali oni 35 meczy w których to 10 meczy wygrali i 25 meczy przegrali. W ostatnich 5 meczach wygrali oni 1 mecz a 4 mecze przegrali. Lecz warto powiedzieć że u siebie wygrali z Bostonem w ostatniej kolejce na własnym boisku.
Natomiast goście tego meczu w konferencji zachodniej znajdują się na 3 pozycji z dorobkiem 46 zwycięstw i 21 porażek. Na własnym stadionie rozegrali oni 35 meczy w których to 27 meczy wygrali i 8 meczy przegrali. Natomiast na wyjeździe rozegrali oni 32 mecze w których to 19 meczy wygrali i 13 meczy przegrali. A więc na wyjeździe mogą wygrać w tym meczu. W ostatnich 5 meczach 3 mecze wygrali i 2 mecze przegrali.
Moim zdaniem gospodarze mogą ten mecz wygrać bo w tej lidze wszystko jest możliwe i ja stawiam na zespół gospodarzy.
✅222
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,NHL
Spotkanie: New York Islanders - Pittsburgh Penguins
Typ: 1
Kurs: 3.30
Buk: Unibet
23.03.2013 00:05
Analiza:
Bardzo ciekawe spotkanie się zapowiada.Goście którzy od dziesięciu spotkań są niepokonani w końcu będą musieli uznać wyższość rywali.wyspiarze ostatnie spotkania nie zaliczą do udanych bo ulegli wysoko i Montreal jak i Ottawie na własnej tafli.Oddawali dużo strzałów na bramkę przeciwnika ale skuteczność zawodziła.Goście to bajka.Mało kiedy taka seria się trafia.Pozazdrościli chyba Chicago serii że teraz tak ładnie przędli.Ostatnie spotkania na własnej tafli minimalnie do przodu gdyż tylko po 2 do 1.No ale dziś zagrają na wyjeździe i kto wie jak będzie.Wyspiarzom też w końcu powinno wychodzić strzelanie i liczę że stanie się to właśnie dziś.Myślę że są w stanie wygrać to spotkanie i to zdecydowanie.W poprzednich spotkaniach pokazali że potrafią więć po cichu wierzę że i w tym spotkaniu zakończą bardzo dobrą passę pingwinów.W końcu będą musieli uznać wyższość rywali.trafiło na Islanders , no cóż mam nadzieję że i im w końcu w trzecim spotkaniu na własnej tafli wyjdzie mecz i rozbiją gości z Pittsburgha.Pomszczą tym samym ostanie baty w którym ulegli aż 6 do 1.
⛔100
 
T 13

tuja

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka - USA - NBA
Spotkanie: Toronto Raptors - New York Knicks
Typ: 2
Kurs: 1.97
Buk: Tobet
Analiza :
Dzisiejszej nocy najciekawszym spotkaniem wydaje mi się mecz między NY Knicks a Toronto Raptors . Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie kurs na gości .
Nie podlega dyskusji fakt , że ostatnimi czasy Knicksi mają fatalną formę . W głownej mierze spowodowane było to kontuzjami 3 najwazniejszych graczy : Tysona Chandlera , Carmelo Anthonego oraz Amare Stoudemire&#39;a (wszyscy problemy z kolanami ) . Dzisiaj już jednak zobaczymy spowrotem największą gwiazdę zespołu z NY , czyli Carmelo . O ile brak najlepszego obrońcy tamtego sezonu NBA może być niemały problemem , to absencja STAT-a nie powinna wpłynąć znacząco na grę . Jest on chyba najbardziej przepłaconym graczem ligi , który zabłysnął głównie dzięki grze przy boku Steva Nash&#39;a a od czasu odejscią z Suns nękany jest ciągłymi kontuzjami . Swoją droga ze względu na stan zdrowia oceniony przez ekspertów z Phoenix (prawdobodobnie najlepszy sztab medyczny w lidze ) tamtejszy klub nie chciał zaoferowac Amare maksymalnego kontraktu . Dodatkowo J.R. Smith pod nieobecnośc Anthonego stał się ,,on fire&quot; notując rewelacyjne statystyki . Zespół z Toronto jest niebezpieczny po tym jak do klubu przeszedł świetny Rudy Gay tworząc zabójczy duet z przyszłą gwiazdą ligi DeMarem DeRozanem . Jednak przewiduję , że mimo fatalnego bilansu meczy z Raptors ( 2-0 ) ekipa Knicksów mimo kontuzji podstawowego centra da radę . Wszystko jest w rękach Carmelo Anthonego .
✅97
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
warka 6

warka

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel
Spotkanie: Auckland - GP Nowej Zelandii
Typ: Jarosław Hampel, over 6pkt.
Kurs: 1,5
Buk: Bet365
Analiza:
Startujemy, dzisiaj w nocy w Nowej Zelandii bo długiej przerwie najlepsi żużlowcy świata powracają na tory żużlowe. Inauguracja nastąpi w Auckland, czyli w dosyć egzotycznym miejscu dla specyfiki żużlowej. Ze sporej oferty w oko wpadł mi bardzo ciekawy typ jakim na pewno jest zdobycie wyższej liczby pkt. niż 6 przez jednego z najlepszych polskich żużlowców jakim niewątpliwie jest Jarosław Hampel. &quot;Mały&quot; co roku doskonale inauguruje rozgrywki GP, wystarczy spojrzeć na dwie ostatnie inauguracja: 4 miejsce w Lesznie w 2011 roku i miejsce na podium zeszłego roku, co ważne: w Auckland, co potwierdza, że Jarek od początku sezonu wskakuje na maksymalne obroty i dużo pracuje w okresie przygotowawczym. Na pewno w tym sezonie o taki wynik będzie dużo trudniej, ponieważ ze względu na cofnięcie przepisu o jednym startującym zawodniku z GP w każdej drużynie naszej ligi stawka żużlowców w tegorocznej elicie jest dużo bardziej wyrównana. Jednak Hampel to klasowy zawodnik i na pewno po zeszłorocznym niezbyt udanym sezonie, przez kontuzje już na początku zmagań będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony. Tor w Nowej Zelandii doskonale &quot;Małemu&quot; odpowiada, co podkreśla na każdym kroku w wywiadach i spokojnie powinien przekroczyć taki próg punktowy. Obstawiam spokojne wejście do półfinału z szansami nawet na finał, a co za tym idzie na podium ????
✅50
 
S 0

shaq81

Użytkownik
NY Islanders-Pitsburgh
Dyscyplina: Hokej, NHL
Spotkanie:NY Islanders-Pittsburgh
Typ:2
Kurs:1.90
Bukmacher:bet-at-home
Analiza: Ostatnio Drużyna Pittsburg wygrywa mecz za meczem i wygrała z NY Islanders ostatnio 6-1. Więc teraz tez wygra. Polecam

Kiepska analiza
 
Z 1

zdzichu55

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Eliminacje do Mistrzostw Świata
Spotkanie: Argentyna - Wenezuela
Typ: Obie drużyny strzelą po golu
Kurs: 2,20
Buk: Bet365
Analiza:
Witam po dłuższej przerwie. Nastroje po meczu Polaków z Ukrainą nienajlepsze, zatem wypadałoby je poprawić a okazja ku temu już niebawem. Na widelec wziąłem również eliminacje do mistrzostw świata, tyle że w Ameryce Południowej. Na widelec wziąłem mecz głównego pretendenta do awansu - naszpikowanej gwiazdami Argentyny z Wenezuelą. Nie ulega wątpliwości że Messi i spółka powinni tutaj &quot;zmiażdżyć&quot; rywali i tak zapewne będzie.... nie doszukuję się tu żadnej większej niespodzianki może poza jedną (o ile można to nazwać niespodzianką) - że goście strzelą przynajmniej jedną bramkę.
W ostatnim meczu pomiędzy tymi drużynami (12.10.11) nieoczekiwanie wygrała Wenezuela 1:0, więc chłopaki wiedzą jak strzelać najlepszym, chociaż mecz był dosyć dawno.
U siebie Argentyna zazwyczaj strzela mnóstwo goli. Do tej pory na 5 meczy rozegranych u siebie mają bilans 4 zwycięstwa, 1 remis, zaś w bramkach 15-3 (czyli krótko mówiąc miazga). W ostatnich 3 meczach na swoim boisku pokonali Urugwaj 3:0, Paragwaj 3:1, Ekwador 4:0. Z Wenezuelą grali dosyć dawno (17.03.11) i ograli ich 4:1. To tyle jeżeli chodzi o suchą statystykę.
Spodziewam się tutaj wyniku 3:1 lub 4:1 z prostego powodu - Argentyna gra ofensywny futbol, przez co strzela masę goli, ale też jest narażona na dużo kontr. Taka drużyna jak Wenezuela postawi klasyczny &quot;autobus&quot; i z dużym prawdopodobieństwem będzie grała z kontry, a jedna z nich mogłaby zakończyć się bramką. Ostatni mecz eliminacyjny Argentyna rozgrywała u siebie 13.10.12 z Urugwajem, więc możliwe, że będzie potrzebowała trochę czasu zanim wejdzie w rytm grania meczów eliminacyjnych (może trochę głupio to brzmi ???? ). Mecze towarzyskie to nie to samo co te o większą stawkę, to chyba każdy wie.
Mecz obarczony na pewno dużym ryzykiem, jednakże po takim kursie jestem skłonny go zagrać. Dla odważniejszych polacałbym overek 2,5. Pozdrawiam i powodzenia!
⛔100
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dyscyplina: Kolarstwo - Critérium International 2013
Spotkanie: Cadel Evans - Michael Rogers (2 etap ITT)
Typ: Michael Rogers
Kurs: 2,50
Buk: Bet365
Analiza:
A na czasówkę zagram na Rogersa, Michael to nr 1 Saxo Banku na ten wyścig, więc spina będzie. Michael dobrze jeździ na czas. Jak pojawia się na tym wyścigu to w czasówkach zajmuje czołowe miejsca. Np rok temu był drugi uzyskując ten sam czas co Evans, dwa lata wcześniej był 3. Evans też dobry czasowiec ale widać że forma jeszcze nie ta, zdecydowanie przygotowuje się na TdF. Na Tirreno-Adriatico w czasówce pojechał przeciętnie zajmując 47 miejsce i szczerze mówiąc na ten moment więcej po Cadelu się nie spodziewam. BMC raczej na Tidżeja VG postawią na tym wyścigu więc Evans nawet nie musi się spinać. Jest value w tym typie.
Więcej w dziale kolarstwo, zapraszam ;)

✅ 150
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Piłka Nożna - 1 LIGA POLSKA
Spotkanie: Cracovia - GKS Katowice
Typ: 1
Kurs: 1.62
Bukmacher: Toto-mix
Analiza:
Mecz odbędzie się o godzinie 18 w Krakowie, bilans Cracovii przy ul. Kałuży (7-1-0) mówi sam za siebie. Lecz ostatnie dwa mecze Pasów były na średnim poziomie. Mecz z Okocimskim na własnym stadionie wygrany 1-0 jak i mecz przyjaźni w Gdyni, który zakończył się podziałem punktów(1-1). W.Stawowy trener Cracovii na pewno nie był zadowolony z gry i myślę ze dzisiaj będą chcieli udowodnić, ze zasługują na powrót do Ekstraklasy.
&quot;Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą&quot;
⛔100/ Nieregulaminowy bukmacher
 
bedlin 30

bedlin

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Spotkanie: Dallas Mavericks - Boston Celtics
Typ: Boston Celtics (+4.5)
Kurs: 1.9
Bukmacher: bet365
Analiza: Najmocniej przepraszam, że typ dnia daję tak relatywnie późno, ale niestety brak czasu w trakcie dnia mnie do tego zmusił. Nie wiem jak można nie skorzystać z okazji, którą daje nam bukmacher w tym spotkaniu. Od razu po obejrzeniu dzisiejszej oferty, wiedziałem na co postawię moje pieniądze. Przeanalizujmy mecz Dallas Mavericks - Boston Celtics. Kto jest faworytem w tym meczu moim zdaniem? Oczywiście goście z Bostonu bez dwóch zdań. Dlaczego? Ponieważ prezentują oni bardzo dobry poziom w tym sezonie (może nie tak wysoki jak poprzednio, ale jednak prezentują), gdzie ogrywali naprawdę godnych przeciwników. Niestety ostatnie dwa spotkania zielonych koniczynek zakończyły się przegranymi, wcale się na nie nie zanosząc. Bardzo dobrze znam ligę NBA i wiem, że jeśli ktoś ma złe chwile podnoszenie się ma miejsce w podskokiem. Tutaj wierzę i wiem, że Boston Celtics wygra to spotkanie, ale jak to zawsze bywa w moich typach dnia - wolę zabezpieczyć się prezentem, jaki daje mi bukmacher, a mianowicie handicapem +4.5. Ostatnie pięć spotkań gości to 3 przegrane i dwie wygrane. Dwie wygrane, to spotkania rozegrane z naprawdę godnymi przeciwnikami (Pacers, 76ers), a przegrane to zwyczajne potknięcia z drużynami niższego poziomu. Teraz, żeby wyjść z tym z klasą, muszą pokonać drużynę z Dallas. Przejdźmy do analizy gospodarzy. Ostatni mecz u siebie to przegrana 17 punktami z Brooklyn Nets - drużyną, która przegrała z Boston Celtics. Kolejne spotkanie to również przegrana z Oklahoma City Thunder 6 punktami. Kolejne potyczki to wygrane, jednak średnią ilością punktów wynoszącą - 5~.
Co więcej może pokazywać nam, jak wielkimi faworytami są Boston Cetlics? Naprawdę polecam ten typ ;)

⛔100
 
P 3

piotrko

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 1 LIGA POLSKA
Spotkanie: Cracovia - GKS Katowice
Typ: 2
Kurs: 4.75
Bukmacher: efortuna
Analiza:
Cracovia w swoich ostatnich 2 meczach ledwo wywalczyła 3pkt z Okocimski Brzesko natomiast z Arką tylko remis. natomiast drużyna GKS&#39;u może nie łatwo ale zasłużenie wygrała swoje mecze tym bardziej, że odbywały się na wyjeździe.
Ostatni mecz zakończył się wynikiem 1:1 dodam, że w 2 połowie Cracovia nie stworzyła sobie żadnej dobrej sytuacji na strzelenie gola.
Drużyna Cracovi będzie dość osłabiona z powodu iż 3 zawodników wyjeżdża na zgrupowania swoich reprezentacji.
Nie zagrają:
Andraż Struna, Damian Dąbrowski(U-21), Krzysztof Szewczyk(U17), Marcin Budziński(pauza za kartki), Rok Straus(kontuzja)
Natomiast do drużyny GKS&#39;u Katowice po kontuzjach wracają Jacek Kowalczyk i Jan Beliančin oraz Janusz Gancarczyk dołączył do zespołu.
Garść statystyk na koniec. GKS na dzień dzisiejszy w lidze z Craxą toczył 15 bojów. W 7 lepsi byli Złoto-zielono-czarni, a tylko w 2 wygrywały Pasy. Aż 7 meczów kończyło się podziałem punktów. Bilans bramkowy to 17-10 na korzyść GieKSy.
Normalnie dałbym z podpórką ale warto zaryzykować dla takiego kursu.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom