>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 23.07.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 853,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na sobotę - 23. Lipca


Typy podajemy z wykorzystaniem poniższego szablonu:

Dyscyplina:
Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:

Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
bobule 72

bobule

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Finlandia, Veikkausliiga
Godzina: 15:00
Spotkanie: SJK - Lahti
Typ: X2
Kurs: 2.15
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mocno dziwią mnie kursy na ten mecz. Szczególnie, że z tego co widzę, SJK jeszcze Lahti na boisku nie pokonało. Owszem może niepokoić forma zespołu spod słynnej skoczni, bo w 5 ostatnich meczach 3 razy schodzili z boiska pokonani. Niemniej wydaje mi się, że aktualnie i SJK i Lahti prezentują podobny poziom, a to, że są na 7 i 8 miejscu w lidze dobrze to odzwierciedla. Gospodarze grają podobnie w lidze, mają za sobą 3 zwycięstwa i 2 porażki, oraz dwumecz z BATE Borysow, choć pewnie Białorusini za bardzo pograć im nie dali. Także pomimo atutu własnego boiska śmiem twierdzić, że historia się powtórzy i skończy się najprawdopodobniej na remisie.
⛔ 100
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - International Champions Cup
Godzina: 18:30
Spotkanie: Celtic- Leicester
Typ: 2
Kurs: 2.22
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Jestem nieco rozczarowany Istrą, gdzie typowałem under, ale świat się na tym nie kończy. Mam nadzieję, że ten typ zrekompensuje stratę tym, którzy zagrali wcześniejszą propozycję.
Celtic zmierzy się już po raz kolejny w okresie najbliższych parunastu dni - to może mieć wpływ na dobrą, ale i złą dyspozycję. Dobrą, bo są ograni, w ciągłym kontakcie z piłką i meczami. Jest ta regularność. Ale zmęczyć się również można. Lisy podejdą do tego spotkania na pewno (jak i Celtic) w lekko eksperymentalnym składzie. Zapewne będą chcieli wykorzystać nowo nabyte twarze, aby zapoznać się z ich motoryką i zgraniem z zespołem. Kilka dni temu Lester ograło 1:2 w towarzyskim meczu Oxford Utd w niepełnym składzie. Także to pokazuje, że na zmienników również można tam liczyć, a i bez Vardy&#39;ego też da radę coś strzelić.
⛔ 100
 
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Washington
Godzina: 1:00
Spotkanie: Monfils-Querrey
Typ: 2:0
Kurs: 2.1
Bukmacher: bet365.com

Analiza:
Kurcze nie chce mi się na telefonie tyle klikać więc analiza może być dla niektórych mało treściwa ale mam nadzieję że wystarczająca.
Moim zdaniem Monfils z takim podejściem do gry jest faworytem do wygrania tego turnieju. Świetny return, szybkość i dobre poruszanie się po korcie, pełen spokój i luz w rozgrywaniu piłek. Bardzo łatwo poradził sobie z solidnym przebijaką Lu i młodym talentem z Chorwacji Coricem.
Querrey natomiast nigdy nie przekonywał mnie do końca swoją grą którą głównie opiera na serwisie. Do tej pory uporał sie w tym turnieju z Frantangelo gdzie stracił seta i Dolgopolovem gdzie nie bez straty własnego podania zarówno podczas trwania seta (jednego i drugiego) jak i w tiebreaku.
Chociaż Querrey gra &quot;na własnych śmieciach&quot; to uważam że z tak dysponowanym Monfilsem nie jest w stanie ugrać nawet seta.
Moja stawka na to spotkanie to 50PLN
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ???? ATP- Washington
Godzina: 01:00
Spotkanie: Querrey Sam - Monfils Gael
Typ: 1 handicap + 3.0 gemy
Kurs: 1.76
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Faworytem w tym spotkaniu według faworytów jest Monfils. Nie można się temu dziwić, ponieważ obecny sezon może jak na razie zaliczyć do dobrych. Na 29 meczów wygrał 23 w tym 12/3 ma na hardzie. Na pierwszy rzut oka to bardzo dobra statystyka ale przypatrzmy się temu bliżej. W Australian Open doszedł do ćwierćfinału przegrywając tam z Raoncem pokonując po drodze Sugitę, Mahuta, Roberta i Kuznietzova. W Indian Wells ćwierćfinał i wygrana z Carreno Bustą, Ramosem Vinolasem i Delbonisem. Ćwierćfinał w Miami i pokonanie Ito, Ceuvasa i Dimitrova. No i? Stracił tylko dwa sety to się rzuca w oczy. Ale ja nie o tym....nie pokonał on nikogo znaczącego, kto miał mu zagrozić Dimitrov który jest bez formy i właśnie urwał seta czy jakieś Delbonisy? Soryy...ale nie pokonał nikogo znaczącego. A przegrywał dwa razy z Ronicem i raz z Nishikori. W obecnym turnieju pokonał Lu oraz Corcia, czyli gości, którzy są w jego zasięgu. Jego najlepszy występ w tym sezonie to finał z Monte Carlo gdzie przegrał z Nadalem a mógł tam wygrać, ale brakło paliwa, ale zostawiam tamten turniej, bo to inna nawierzchnia. Francuz to oczywiście wielki talent i niestety jeden z największych niespełnionych talentów. Gość ma wszystko, aby wygrywać w wielkim szlemie i co? Żadnego finału, tylko jeden półfinał z 2008 roku w Paryżu. Od wielu lat Gael świrował pawiana na korcie i przez to przegrywał mecze, od dłuższego czasu to się zmieniło na szczęście. Niestety mimo wspaniałych warunków fizycznych, wyszkolenia technicznego, mega szybkości i gibkości to często najważniejsze mecze przegrywał ot, tak obok nich przechodził. Aha i jeszcze jedno.... Kurs na Francuza w mojej opinii śmierdzi na kilometr....Z Lu wystawili na niego 1.50, z Coricem 1.40 i teraz z Querreyem 1.55? Czyli buki stawiają umiejętności obecnie na tej samej linii Lu z Querreyem czy z Coricem. Dla mnie to maga niezrozumiałe.
Rywalem Francuza będzie Amerykanin, który aktualnie jest na 29 pozycji ATP. On sezon ma również całkiem dobry. W lutym bieżącego roku wygrał w Dalary Beach, dwa ćwierćfinały gdzie w Acapulco pokonał 6:4, 6:4 Nishikori. No i oczywiście jego ostatni występ na Wimbledonie gdzie w przepięknym stylu pokonał Djokovica w czterech setach. Tutaj w Waszyngtonie zaliczył bardzo dobry wynik i jeden gorszy. Ten gorszy miał w pierwszej rundzie gdzie przegrał seta z Fratangelo, a ten lepszy w drugiej gdzie pokonał Dolgopolova 7:6, 6:3. Sam to gość, który mierzy 198 cm jest o 5 cm wyższy od Monfilsa. Jeden, jak i drugi mają piekielny serwis tyle, że Querrey ma bardziej regularne podanie. O przełamanie będzie ciężko z jednej, jak i z drugiej stony, prawdopodobnie decydować będą niuanse, może jedno góra dwa przełamania czy minimum dwa taje. Wracając jeszcze do Sama....jego styl to siła razy ramię czy serwis plus forhend, jeśli te dwa elementy funkcjonują jest on cholernie groźny. Lecz jak to nie idzie w parze to pojawia się problem no i bekhend też często zawodzi. Jeśli chodzi o dłuższe wymiany to przewagę powinienem mieć Gael, ale czy w tym meczu będzie dużo wymian? Moim zdaniem nie. Nawierzchnia w Waszyngtonie jest bardzo szybko co sprzyja mocnym serwisom. Według mnie Amerykanin grający u siebie nie jest w tym meczu takim wielkim underdogiem, stawiam na wyrównany bój gdzie Querrey pokryje powyższy handicap. Jak to powiedziałby swego czasu Pudzian &quot;tanio skóry nie sprzedam&quot; ????
Aktualna seria: 6 ✅
⛔ 100
 
D 0

dutra

Gość
Dyscyplina: Baseball - MLB
Godzina:
02:15
Spotkanie:
St. Louis Cardinals - Los Angeles Dodgers
Typ:
Los Angeles Dodgers
Kurs:
1.71
Bukmacher: Bet365
Analiza:

St. Louis Cardinals
Michael Wacha (5-7, 4.55 ERA)
Los Angeles Dodgers
Brandon McCarthy (2-0, 1.69 ERA)
Cardinals u siebie przed tym meczem pojechali 4-0 z Padres za to Dodgersi po ciężkich bojach z Washington Nationals. Rywale ostatnich meczy nie mają do siebie podjazdu bo jak ich tu porównywać...
Dzisiaj królować ma miotacz LA McCarthy, kozackie 1.69 ERA osiągnięte w 16 Inningach gdzie to dopuścił się tylko 8 hitów i 3 runów + 1HR - bardzo solidny początek sezonu.
Po drugiej stronie Wacha który aktualnie gra najgorszy sezon ever w swojej kariery, liczby lecą na łeb i śrubuje co raz to gorsze wyniki niż kiedykolwiek, jedyny plus to to że oddał mniej HR niż sezon temu. Do tego jego gra przeciwko Dodgers to 1-2 3.38 ERA w 3 meczach.
Szykuje się zacięty mecz, po trudnym sprawdzianie z Washington, tutaj szale przeważyć powinien pitcher Los Angeles. Będzie na styku!


Wybrane trendy:
The Dodgers are 4-1 in their last 5 games vs. a right-handed starter.
The Dodgers are 6-1 in their last seven Friday games.
The Dodgers are 5-1 during their last six series openers.
The Dodgers are 6-1 in McCarthy’s last seven starts.
⛔ 100
 
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 23:50
Spotkanie: Doi - Cibulkova
Typ: typ powyżej 20.5
Kurs: 1.90
Bukmacher: Unibet
Analiza: Wydaje mi się, że spotkanie będzie bardzo wyrównane, Cibulkowa we wcześniejszej rundzie odprawiła Ulę, ale w pierwszym secie nasza zawodniczka się postawiła. Dzisiaj liczę na wyrównany mecz. Nie zdziwiłbym się, gdyby Doi wygrała ten mecz. Proszę moderatora o przerzucenie typu do piątkowego działu. Nie mogłem sam wrzucić posta.
kiepska analiza
 
M 127

matand

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Stanford
Godz: 04:00
Spotkanie - V. Williams - Bellis
Typ: 2(+1,5s)
Kurs: 2.50
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Spotkanie ćwierćfinałowe turnieju w Stanford między weteranką kobiecego tenisa, ciągle utrzymującą się w czołówce, Venus Williams, a młodziutką, 17-sto letnią, Catherine Bellis. Bellis dopiero puka do głównego touru kobiecego tenisa, jednak nie sposób nie docenić tego w jakim stylu. Dziewczyna urodzona w roku 1999 (!), obecnie sklasyfikowana na 204. lokacie, jednak chyba kwestią czasu jest wejście do pierwszej setki. Niesamowicie wybiegana, z świetnymi wynikami w tym roku. W Stanford w 1r pokonała inny duży talent - Ostapenko, następnie w 2r po 3 setach, kiedy to wyciągnęła spotkanie z inną amerykańską nadzieją tenisa - Sachią Vickery. Pierwszy raz zaistniała w świadomości fanów tenisa 2 lata temu, podczas US Open, kiedy to mając 15 lat i grając z dziką kartą odprawiła w 1r turnieju Dominikę Cibulkovą. Venus młodsza nie będzie, coraz częściej zdarzają jej się mecze gdzie łatwo oddaje gemy, w konsekwencji całe sety. Przykładem choćby mecz z 2r tego turnieju, kiedy to straciła seta z naszą Magdą Linette. Z całym szacunkiem dla Magdy, bo bardzo ją lubię i kibicuję, jednak w chwili obecnej przynajmniej, nie jest to żadna choćby porządna/regularna zawodniczka. Bellis jest tutaj w stanie coś ugrać, może o mecz będzie ciężko, ale seta? Jak najbardziej. Dodatkowy smaczek, turniej w USA, obie amerykanki, jedna 19 lat, druga 36 - myślę, że tu może być nawet gra pod publikę w stronę Bellis, aby wypromować ją trochę, tak jak swego czasu (przynajmniej moim zdaniem, takie miałem wrażenie) czyniono z Madison Keys.
⛔ 100
 
vat 1,2K

vat

Użytkownik
Dyscyplina: UFC/MMA
Godzina: 23:30
Spotkanie:
Alex Oliveira vs James Moontasri
Typ: Alex Oliveira
Kurs: 1.47
Bukmacher: bet365
Analiza:

28 letni Brazylijczyk jest faworytem u bukmacherów, według mnie słusznie. Jego bilans w UFC to 3 wygrane oraz 2 przegrane. Ostatnia nie byle z kim, bo z Donaldem Cerrone czyli czołówka wagi lekkiej (Alex brał walkę w zastępstwo a to jak poddał go Cerrone było majstersztykiem) oraz z bardzo dobrym Gilbertem Burns&#39;em (aktualnie 11 wygrany 1 przegrana. Oliveira wygrywał walkę ale pod koniec ostatniej rundy Burns poddał go dźwignią na staw łokciowy). W 3 wygranych starciach zdominował rywali.
Jego przeciwnik stoczył w oktagonie najlepszej organizacji 4 walki.
2 przegrane z przeciwnikami od których Oliveira nie odbiega (jeśli nie przewyższa) umiejętnościami. Wygrywał ze słabymi zawodnikami, obaj swoje 2 ostanie walki przegrali i już ich prawdopodobnie w UFC nie zobaczymy.
✅ 47
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 9

kamcio7788

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Polski
Godzina: 17:00
Spotkanie:Błękitni Stargard - Bytovia Bytów
Typ: Błękitni win
Kurs: 4.33
Bukmacher: bet 365
Analiza:
Błękitni 2 lata temu zawojowali w pp. Wygrywając w półfinale z Lechem Poznań 3:1 polegli na wyjeździe dopiero po dogrywce. W ćwrierćfinale pokonali cracovie w dwumeczu 4:1. Obecnie 2 ligowiec, bytovia natomiast 1 liga. Błękitni napewno będą walczyć w tym pucharze o jak najlepsze miejsce. Bytovia nie jest jakimś wielkim zespołem i mogą powalczyć. Kibice na pewną wspomogą miejscową drużyne, która w pierwwszej rundzie wygrała z gryfem wejherowo 4:0. W Stargardzie nie łatwo się gra i dobrze przekonały się o tym zespoły takie jak cracovia, lech, czy termalica. Według prognoz pogoda ma dopisywać słonecznie 26*C. Myśle że błękitni mogą dzisiaj zrobić miłą niespodziankę dla swoich fanów i to jest dzisiaj mój typ.
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Gstaad 2016
Godzina: 15:00
Spotkanie:
Mathieu P. - Haase R.
Typ: Haase R. +2 gemy
Kurs: 2.00
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
H2H 0:2 z lat 2010-2015, rok temu grali w finale Challengera na mączce i padły 2 sety z jednym tie-breakiem. Typ jest dla mnie tutaj gość prosty czyli Holender, on od kilku sezonów w tym okresie gra genialny tenis. 2 razy wygrał Kitzbuhel, a raz był jeszcze w finale Gstaad (+Wiedeń 2008, hala). Teraz widać, że chce pokusić się o końcowe zwycięstwo w całym turniej, moim zdaniem ma na to największe szanse z pośród wszystkich zawodników.
Wczoraj zagrał jakąś bajkę z Monteiro 33/33 punkty wygrane po 1 serwisie czyli 100%, choć często bywa tak, że po super dniu przychodzi moment gorszy to Holender od 1 meczu prezentuje się tutaj wybornie. Obaj jakoś nie mieli specjalnie mocnej drabinki.
Francuz rok temu grał w finale Kizbuhel, ale przegrał, w tym sezonie również gra, bo i Hamburg, a teraz Szwajcaria. Jednak biorąc całokształt w ostatnich dniach to Robin Haase robi na mnie o wiele lepsze wrażenie. Zabezpieczam się dodatkowo dodatnim handicapem choć sam nie wiem po co tak naprawdę.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
adi26 20

adi26

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - BELGIA: Superpuchar
Godzina: 20:00
Spotkanie:Club Brugge - St. Liege
Typ: 2
Kurs: 4.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam dziś znalazłem mecz pomiędzy Club Brugge - St. Liege w superpucharze jestem troche zdziwiony kursem na St. Liege 4.50 Przede wszystkim Club Brugge przygotowaniach do ligi słabo na ostatnie 5 meczy 1 wygrana 2 remisy 2 porażki . St. Liege bardzo dobrze wypadł w przygotowaniach do ligi 4 wygrane 1 porażka . Co do spotkań między sobą w ostatnim sezonie to Club Brugge wygralo u siebie 7:1 później St. Liege wygralo u siebie 2:0 i ostatni mecz grali 20.03.2016 w finale Puchar Belgii gdzie St. Liege wygral z Club Brugge 2:1 gdzie też nie był faworytem . Dlatego myślę że warto zagrać na wygraną St. Liege ;)
Pozdrawiam :]
⛔ 100
 
psotnick 853,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Kolarstwo - Tour de France 2016 - Stage 20: Megeve - Morzine
Godzina: 12:55 CET
Spotkanie: Chris Froome - Richie Porte
Typ: Richie Porte
Kurs: 2,40
Bukmacher: expekt
Analiza: Bardzo ciekawe zakończenie tegorocznego Touru. Na ostatnim etapie wyścigu (formalnie przedostatnim ale de facto ostatnim, na którym cokolwiek może się zmienić w klasyfikacji) z tak ryzykowną końcówką można się spodziewać do bólu bezpiecznej jazdy lidera wyścigu otoczonym kokonem swoich ochroniarzy ze Sky. Froome już wczoraj miał przedsmak co może się dzisiaj dziać, w łatwej sytuacji zaliczył glebę i etap musiał kończyć na rowerze Thomasa. Myślę, że dzisiaj nie będzie już tyle ryzykował pomny wczorajszych przygód, zwłaszcza, że nie jest demonem zjazdu, i razem ze swoimi gregarios skupi się na zabezpieczeniu tych 4min przewagi jakie ma nad 2. Bardetem. Co innego Porte, który musi cisnąć, bo to ostatnia szansa na wbicie się na podium, do 3. Quintany Tasmańczyk traci 50s, do Bardeta 1:06, a koło siebie będzie miał jeszcze paru innych kolarzy, którym to samo chodzi po głowie. Pod górę może zyskać, ale też potrafi zjeżdżać, jeśli się jakoś dramatycznie nie wywali, to w takim kursie na Porte&#39; a wi dzę spore value.

ZAPRASZAM DO DZIAŁU KOLARSTWO
⛔
100
 
sakiel 311

sakiel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Tour Bastad
Godzina: 14:30
Spotkanie: Johanna Larsson - Katerina Siniakova
Typ: Johanna Larsson
Kurs: 1,62
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Gram na Johanne trzeci dzień z rzędu, więc nie będę silił się na oryginalność. Szwedka Larsson jest w mojej opinii jedną z głównych faworytek do wygrania całego turnieju. Broni ubiegłorocznego tytułu, gdzie w całym turnieju nie straciła nawet seta, pokazuje to jak dobrze czuje te korty. Dodatkowo, aktualnie jest w wysokiej formie, potwierdza to ostatni turniej w Gstaad (ograła tam Mattek-Sands, Sadikovic, zaliczyła porażkę dopiero z Bacsinszky)a także znakomita gra już tutaj, Larsson idzie jak burza- w trzech meczach nie straciła nawet seta.
Siniakova to jej najtrudniejsza dotychczasowa przeciwniczka, więc może być to ciężki mecz, jednak większe szanse daję znakomicie dysponowanej Larsson.
⛔ 100
 
heloraf 397

heloraf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Irlandia
Godzina: 20:30
Spotkanie:Longford Town - Sligo Rovers
Typ: Wynik 1:1
Kurs: 8,0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam.Na dziś proponuję w/w spotkanie w którym zagrają ostatni w tabel Longford(1-5-13 br. 14-44) z siódmym Sligo(6-5-6 br.16-19).Przeglądając statystyki jedno rzuca się od razu-trzy ostatnie bezpośrednie mecze tych drużyn w Longford to wyniki 1:1.Dodatkowo Longford to zespół z najmniejszą ilością stzrelonych bramek u siebie(cztery) a Sligo ma najmniej bramek strzelonych na wyjeździe(pięć),więc nie przewiduję tu overa.Dla większej pewności typu Propnuję też czysty remis-4,5 kurs.Pozdrawiam
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
majekx 751,8K

majekx

Znawca A-League
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia
Godzina: 21:00
Spotkanie: Corinthians - Figueirense
Typ: Corinthians wygra i obie drużyny strzelą bramkę
Kurs: 3,75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Zapraszam na bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie pomiędzy wiceliderem - Cirinthians a walczącym przed strefą spadkową - Figueirense. Zdecydowanym faworytem są gospodarze - jedynym ich osłabieniem będzie brak Fagnera (prawy obrońca - 15 meczy). Zagrają za to Gabriel, Henrique, Romero, Uendel, a w ataku powinien pojawić się Andre - czyli w sumie człon zespołu będzie na boisku. Ostatnie 5 meczy Corinthians to 4-1-0 - i tylko w jednym z tych meczy nie stracili bramki. Gospodarze natomiast bez Pedroso (lewy obrońca - 15 meczy). Za to powinniśmy zobaczyć Parę, Dodo oraz Jeffersona. Powinien zagrać także najlepszy strzelec gości - Moura (12 meczy, 6 goli). Ostatnie wyjazdy Figueirense i fatalna passa - 0-1-4. Ale w ostatnim meczu pojawiło się światełko w tunelu - pechowo przegrana 2:1 z Gremio (gol dla Gremio w 92 min). Myślę, że mimo skazywania na porażkę Figueirense coś strzeli... ale jednocześnie tracąc ze 2, 3 bramki.
Po inne ciekawe typy, propozycje godne uwagi zapraszam do działu z ligami latynoskimi, do tematu: Campeonato Brasileirao
Pozdrawiam
m
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: F1 GP Wegier
Godzina: 14:00
Spotkanie: Nico Hulkenberg - Sergio Perez
Typ: Perez
Kurs: 1.85
Buk: Betsson

Ten kurs na Pereza to jakies nieporozumienie. Zgadza sie ze w 1 i 2 treningu obaj byli obok siebie kolejno na 10 i 11 oraz 9 i 10 miejscu no ale w 3 treningu Sergio odpalil i tutaj juz roznica miedzy nim a Nico wyniosla 0.800 sekundy takze dosyc duzo. Po za tym Perez w ostatnich wyscigach blyszczy forma. Jest na fali wznoszacej a to za sprawa swietnych wystepach w GP Europy i Monaco gdzie dwukrotnie stawal na najnizszym stopniu podium. Po za tym uwazam po prostu ze Hulk jezdzi jakos niemrawo w tym sezonie. Go Perez.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
makaveli23 159,1K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, towarzyskie
Godzina: 14:30
Spotkanie: Heracles (Ned) - Cordoba (Esp)
Typ: X
Kurs: 3.87
Bukmacher: oddsring
Analiza:
Mecz towarzyski pomiedzy druzyna holenderską Heracles kontra hiszpanska Cordoba. Gospodarze sa faworytem, ale stawiam na remis. Do tej pory gospodarze czyli Heracles maja w towarzyskich przegrana 1-3 z 3 ligowym niemieckim Munster i wygrana z rowniez 3 ligowym niemieckim Lotte, wiec nie ma sie czym chwalic. Cordoba nie rozegrala jeszcze meczu sparingowego ze wzgledu ze stosunkowo pózniej skonczyla sezon od swoich dzisiajszych przeciwnikow. Kursy polecialy w dol na Heracles ale nie zaufalbym im w tym starciu.
kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
P 8

proboszcz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - PERU: Primera División
Godzina: 19:30
Spotkanie: Real Garcilaso - FBC Melgar
Typ: rzuty rożne, over 10 (Azjan)
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. Typ oparty na statystykach. Wydaje mi się że w tym meczu powinno polecieć sporo rogów.
kiepska analiza (trzecia i kolejna w miesiącu)
100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska
Godz: 20:30
Spotkanie Legia-Ślask
Typ: Legia wygra dokładnie 2 golami
Kurs 5.20
Buk Unibet
Analiza: Legia warszawa w tej drugiej kolejce Polskiej ekstraklasy piłkarskiej na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Wrocławskiego Ślaska. Gospodarze w swoim pierwszym meczu niespodziewanie tylko podzielili się punktami z zespołem Jagielloni Białystok i wcale nie byli tam stroną przeważającą , Ślask , który miał nie przegrać z zespołem Lecha Poznań, zadanie wykonał bardzo poprawnie bowiem zdołał bezbramkowo zremisować z zespołem z Poznania na swoim stadionie, w pierwszej połowie zagrał słabo,ale w drugie już mógł nawet zgarnąc komplet punktów. Mecze Legii ze śląskiej zawsze zapowiadaja się niezwykle ciekawie naturalnie faworytem jest ekipa Gospodarzy, która na pewno nie zaryzukuję po raz kolejny i nie wystawi składu rezerwowego, Stawiam na pewną wygraną zespołu ze stolicy, oraz na wynik 1:0 do połowy i 2:0 na koniec spotkania, myślę że Ślask Wrocław , który nie wygrał tutaj spotkania od 2013 w tym meczu także nie będzie w stanie zbyt wiele pokazać.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom