>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 23.08.2018 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 853,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 23. Sierpnia
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 587,9K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 18:30
Spotkanie: Trencin - AEK Larnaca
Typ: Trencin / +1.5 gola w meczu
Kurs: 2.75
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Gram ten typ ponieważ jestem pod wrażeniem gry Słowaków w dotychczasowej edycji LE. Po rozgromieniu Górnika w domu ( 4:1) rozbili także Feyenoord ( 4:0) co przy bramkowym remisie 1:1 w rewanżu dało im pewny awans. Trencin gra bardzo ładną piłkę dla oka , ofensywną z rozmachem , kreuje sporo sytuacji bramkowych i jak widać w większości je wykorzystuje. Grają bardzo szybką piłkę , na szczególną uwagę zasługują zabójcze kontry. Bryluje w nich Nigeryjczyk Azango który imponuje techniką , szybkością i przeglądem sytuacji . Wspierany przez Chorwata Mance stanowią wspólnie ogromne zagrożenie dla drużyn przeciwnych.
Po drugiej stronie cypryjski AEK Larnaca który jest nie mniej skuteczny ,ale głównie na własnym terenie ( Sturm 5:0 ; Dundalk 4:0). Sądze ze dojdzie do bardzo ciekawej konfrontacji na stadionie w Zylinie gdzie swoje mecze rozgrywa Trencin , a zwycięsko z niej wyjdą gospodarze.
Możliwa opcja over 2.5 @ 1.86....
⛔100
 
Z 634,5K
Dyscyplina : Koszykowka Azja Ko0biety
Godzina 07:30
Spotkanie :Mongolia - Tajlandia handicap [11,5-0]
Typ : 1
Kurs : 2,00
Bukmacher : Forbet
analiza.Zapraszam na pojedynek koszykówki kobiet Igrzysk Azji.Napewno zdecydowanym faworytem są koszykarki Tajlandi,ale sądze że Mongolia staw zacięty opór i jak przegra to mimalnie.W tym turnieju w grupie rozegrały one 3 pojedynki z czgo 2 przegrały i odniosły 1 zwycięstwo nad Honkongiem 83-79.W ostatnim spotkaniu przegrały bardzo wysoko z Chinami 110-36.Ich rywalki Tajlandia zajmuje teraz w tej grupie 3 miejsce z identycznym dorobkiem co ich przeciwniczki.Kolejno przegrały z Chionami 110-42,pokonały Hong Kong 86-76 i w ostatnim spotkaniu uległy Japoni 41-91.Napewno poziom tego pojedynku będzie mizerny ale zaciętej i wyrównanej walki niepowinno zabraknąc
⛔100
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 20:00
Spotkanie: Dudelange - Cluj
Typ: Cluj (-2)
Kurs: 9
Bukmacher: Unibet
Dziś nie pykło, mimo że niespodzianki były w pucharze Szwecji, ale nie w tym meczu co go opisałem. Jedziem zatem z kolejnym, moim zdaniem spotkaniem wartym uwagi. Dudelange... Ten klub od 2 tygodni zna każdy Polak i kto nie mieszka w stolicy, albo jej nieopodal bije im WIELKIE brawo. To pogromcy naszych &quot;WIELKICH&quot; mistrzów - tak, mistrzowie Luksemburga pogromcami mistrza Polski. Śmieszne, ale prawdziwe. Na tym etapie jednak ich przygoda dobiega końca, aczkolwiek nawet tak daleko jak w tym roku chyba jeszcze nie byli, więc i tak jest to dla nich wielkim sukcesem. CFR Cluj jest natomiast mistrzem Rumunii, który w tabeli prześcignął min. Steaue Bukareszt, która niemalże co roku pokazuje się z dobrej strony na europejskich boiskach. Ja osobiście zapisałem ich w swojej pamięci po Lidze Mistrzów 2012, gdzie po awansie do fazy grupowej grali jak równy z równym z ManU, Galata i Bragą. Mam przeczucie, że ten zespół wreszcie wraca na właściwe tory, a z takim zespołem jak Dudelange po prostu to udowodnią.
Wysoka i pewna wygrana gości - taki jest mój scenariusz na to spotkanie. Osobiście swoją grą bardziej przekonuje mnie do siebie zespół wicemistrza Luksemburga - Niederkorn, który jednak odpadł w poprzedniej rundzie z ruskim średniakiem - UFA.
⛔100
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 20:45
Spotkanie: Gent - Bordeaux
Typ: 2.drużyna strzeli gola - TAK
Kurs:
1.50
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Zapowiada się bardzo wyrównany mecz. Bukmacherzy w roli faworyta widzę Belgów, którzy wyeliminowali ostatnio Jagiellonię i trzeba powiedzieć, że był fragment meczu w którym kibice Jagi mogli realnie wierzyć w awans, ale drugi gol zabił dwumecz. Bordeaux mimo straty Malcoma ma wiele argumentów na to, by zdobyć przynajmniej 1 gola, a defensywa gospodarzy wcale nie jest zaporą nie do przejścia. Przewiduje zachowawczą grę obu ekip i rywalizację, którą otworzy pierwszy gol - najlepiej w pierwszej połowie.
Przewidywany wynik 1-1
⛔100
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: Tenis US Open
Godzina: 17:05
Spotkanie: Hurkacz vs Gerasimov
Typ: dw 0:2 dla Gerasimova w setach
Kurs: 5,40
Bukmacher: fortuna
Analiza: Odnośnie wczorajszego meczu: Pedja Krstin prowadził 5:2 i 30:0 w 3 secie, ale przegrał. ;-) Miało to miejsce 2 raz - pierwszy raz Serb wywalił mi kupon gdy grał z Kamilem Majchrzakiem i wtedy w dwóch setach po wygraniu pierwszego i prowadzeniu 5:2 i 5:2 nie zamknął meczu. /
Gerasimov https://www.atpworldtour.com/en/players/egor-gerasimov/gc89/overview jest niższy od Hurkacza https://www.atpworldtour.com/en/players/hubert-hurkacz/hb71/overview . Jak pisałem 2 dni temu ograł w Meksyku Sama Querreya i urwał dwa gemy del Potro. Liczę na spokój Białorusina i jestem głęboko przekonany że odniesie zwycięstwo nad naszym Hubertem. Dla fanu dobrze byłoby by było to szybkie 2:0.
Pozdrawiam.
⛔ 100
 
prolooser 3,1K

prolooser

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LE, kwalifikacje
Godzina: 20:00
Spotkanie: Dudelange vs Cluj
Typ: Cluj over 1.5 goals

Kurs: 2.25
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Pare lat temu takie kursy bylyby nie do pomyslenia. Chcialbym, zeby ekipa z Luxenburga zakwalifikowala sie do grupowej fazy LE, no ale.. Widzialem ich drugi mecz z Legia i w obronie popelnialy takie dziecinne bledy, ze zespol profesjonalny, pokroju Cluj nie moze tego nie wykorzystac. No, ale zobaczymy..
⛔100
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Iran, Persian Gulf Pro League
Godzina: 15:30
Spotkanie: Gostaresh - Zob Ahan
Typ: remis
Kurs: 3.00
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Odkąd bawię się w typowanie, uważam ligę irańską za najbardziej remisogenną ze wszystkich dostępnych. Jeśli nie wierzycie to sprawdźcie na FlashScore jak bardzo pomarańczowa jest tabela w tej lidze. Często to wykorzystuję i tak na oko wchodzi mi tutaj jakieś 60% remisów z tego co obstawiam. Dzisiaj mamy tu 3 mecze i uważam, że we wszystkich trzech możliwy jest remis. Trzeba tylko wybrać ten najbardziej prawdopodobny ???? . Wybrałem... zobaczymy. To piąta kolejka. W czterech dotychczasowych drużyna gospodarzy (10 miejsce, 4 pkt) zanotowała 4 remisy - wszystkie z rezultatem 1:1. Jakie jest prawdopodobieństwo, że i ten mecz zakończy się takim wynikiem? Dodam że, dwa razy 1:1 zanotowali z drużynami z wyższej części tabeli i dwa razy z dolnej części.
Natomiast goście (8 miejsce, 5 pkt) to 1 wygrana, 1 przegrana i 2 remisy. Te remisy z zespołami właściwie sąsiadującymi (podobnie jak Gostaresh) w tabeli.
Przybliżyłem wam sytuację, ja osobiście stawiam remis. Powodzenia!
⛔ 100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 20:45
Spotkanie: Rangers -Ufa
Typ: Rangers -1,5
Kurs: 2.95
Bukmacher: unibet

Gospaodarze powinnni sobie wyrobic chociażby minimalna zaliczkę przed rewanżowym spotkanien gdyż delegacje do Rosji nikomu nie są wygodne.
Wydaje mi się, że Rangersi powinni ten mecz spokojnie wygrac. Ufa w ostatniej rundzie LE jest dzięki sporemu szczęściu. Na początku swojej przygody podejmowali Sloweński Domzane i tylko dzięki bramce wyjazdowej awansowali do kolejnej rundy. (Remis 1-1 i 0-0). W kolejnym etapie miała być łatwa przeprawa gdyż ich rywalem byl luksemburski zespół o nazwie Niedercorn. W Rosji Ufa wygrała 2-1 i na rewanż jechali jak po swoje. Tam długo na tablicy wyników widniał wynik 2-1 aż do momentu 93 minuty gdy Rosjanie strzelili na 2-2. Nie wiadomo jak potoczyłby się mecz w doogrywce czy karnych. Wniosek jest jeden- jeśli nie potrafisz wygrać w delegacji z luksemburskim zespolem, to na stadionie Rangersow nie masz czego szukać. Stawiam na 2-0.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 20:45
Spotkanie: Rosenborg Trondheim - Shkendija
Typ: Rosenborg -1,5
Kurs:
1,74
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Przed nami decydująca runda w walce o Ligę Europejską, kto wygra w tym dwumeczu wchodzi do grupy - oczywiście wielkim faworytem w tej parze jest drużyna z Norwegii Rosenborg.
Przed meczem jest trochę zamieszania z zakwaterowaniem zawodników ze Shkendiji bliżej stadionu ale są braki i możliwe, że będą musieli się troszkę najeździć autobusem... Ale to nie tylko ten powód.
Drużyna Rosenborgu jest drużyna piłkarsko dużo lepszą, nie wyszedł im trochę dwumecz z Celticiem przegranym 1:3 ale potem już z Cork City wygrali bardzo pewnie 5:0, w lidze zajmują 2 miejsce i walczą o mistrza Norwegii.
Jeśli chodzi o Shkendije to od jakiegoś czasu &quot;kuleją&quot; i &quot;ślizgają się&quot; do kolejnej rundy. Najpierw wygrali z TNS aż 5:0 by na wyjeździe przegrać aż 0:4 i o mały włos była by wpadka, kolejnym przeciwnikiem był Sherif Tiraspol wygranym w dwumeczu 1:0 ale tam na wyjeździe mieli dużo szczęścia no i wreszcie porażka z Salzburgiem w dwumeczu aż 0:4.
Dziś liczę, że Rosenborg podejdzie w pełni skoncentrowani do meczu i wygrają min 2 bramkami.
✅74
 
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Sigma - Sevilla
Typ: handicap 2-0 : SEVILLA
Kurs:
3,15
Bukmacher: efortuna
Faworyt tego meczu oraz oczywiście dwumeczu jest znany już teraz. Jest nim Hiszpański zespół z Andaluzji. Skład, doświadczenie, taktyka, technika - dosłownie wszystko przemawia za gościami dzisiejszego meczu. Sevilla przez cały mecz będzie prawdopodobnie kontrolować przebieg spotkania i spodziewam się wygranej minimum 3-0. Sigma jest zespołem za słabym, aby nawiązać dziś walkę z tak silną drużyną. Według transfermarkt zespoły są wyceniane na: 10 mln Euro i 209 mln euro. Sigma w lidze w 5 meczach ma 3pkt i bilans bramkowy 6-11. 1 wygrana i 4 porażki nie wróżą dobrze przed dzisiejszym meczem. W zeszłym sezonie zajeli 4 pozycje i stracili tylko 22 gole. Sevilla pozyskała w tym okienku min. Amadou, Andre Silvę, czy Vaclika. W pierwszym meczu LaLiga wygrali z Rayo 4-1, a w zeszłym sezonie zajeli dopiero 7 miejsce. W tym sezonie cel to walka o 4 miejsce z Valencją. Wszystko dziś przemawia za Sevillą i liczę, że boisko zweryfikuje różnicę poziomów ;) Powodzenia
⛔100
 
A 15,7K

aneta96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 20:00
Spotkanie: Atalanta-FC Kopenhaga
Typ: Powyżej 12,5 rzutów rożnych
Kurs: 3,35
Bukmacher: forbet
Analiza: Ponad 30% meczy Atalanty w Serie A i prawie 25% meczy Kopenhagi w duńskiej superlidze kończylo się z wynikiem przynajmniej 13 rzutów rożnych. To jest wysoki over ale myślę, że dzisiaj możemy zobaczyć bardzo overowy mecz jeśli chodzi o rzuty rożne. W meczach Atalanty z H. Halifa padło 12 i 13 rzutów rożnych. Z Sarajewem 12 i 10.W meczach Kopenhagii z CSKA Sofia padło 12 i 10 rzutów rożnych, z Stjarnan 12 i 9 a z Kups 13 i 10. Eliminacje Ligii Europy wchodzą w decydującą fazę i myślę, że drużynom nie zabraknie zaangażowania, a walka z obu stron będzie przekładać się na rzuty rożne.
Powodzenia
⛔100
 
kamil68 396

kamil68

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LE, kwalifikacje
Godzina: 20:30
Spotkanie: Rapid Wiedeń - FCSB
Typ: FCSB

Kurs: 3.6
Bukmacher:
Fortuna

Analiza:
Nie wiem czemu buki tak faworyzuja Rapid, który w moim odczuciu jest bez formy.
W lidze na 4 mecze 5 pkt...
Niby u siebie w LE ze Slovanem wygrali 4:0 lecz Slovana wg mnie nie ma co porownywac do walecznych i doświadczonych graczy z Bukaresztu.
Kurs taki ze tylko grać
⛔100
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Winston Salem
Godzina: 21:00
Spotkanie: Steve Johnson - Kyle Edmund
Typ: Steve Johnson -1.5 seta AH
Kurs: 4.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na papiersze Brytyjczyk wydaje sięnaturalnym faworytem tego starcia. Prowadzi w bezpośrednich starciach 2:1, jest wyżej notowany i bardziej wszechstronnym graczem. Co więcej rok temu dotarł tu do półfinału, po którym... no właśnie pojechał na US Open i skreczował w III rundzie z Shapovalovem. W mojej ocenie tamte wspomnienia mogą zaważyćna dysproporcji Edmunda. Nie jest bowiem tajemnicą, iżwielu zawodnikó nawet jeśli startuje w tygodniu przed Wielkim Szlemem to bardziej by przetrzeć szlaki niż do upadłego walczyćo zwyciestwo. Jest więc dosyć prawdopodobne, iż jeżeli mecz nie będzie układał siępo myśli Brytyjczyka przegra go w dwóch setach niźli zażynać się na pełnym dystansie. Z kolei Johnson powinien w Winston Salem szukać szansy na dobry wynik po dosyć przeciętnym sezonie. Korty są bardzo szybkie a poprzednie sukcesy Herberta potwierdzają, iż dobrze wypadają tu tenisiści dobrze serwujący i agresywni. Reasumując stawiam na zwycięstwo Johnsona w dwóch setach.
✅350
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
P 30

pricelid

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 20:00

Spotkanie: Atalanta - Fc Kopenhaga
Typ: Atalanta i over 2.5 bramki
Kurs: 2.15

Bukmacher: fortuna
Analiza:
Cześć. Dzisiaj wybieram, mam nadzieję, w miarę pewny typ, a dzisiejsza oferta nie rozpieszcza typerów, przynajmniej jeżeli rozmawiamy o piłce nożnej. Liga Europy jest ciężka do obstawiania, bo często dzieją się tu zjawiska paranormalne, zupełnie niewytłumaczalne. Mam nadzieję, że dzisiaj jednak będzie inaczej i Atalanta pokaże to co ma najlepsze, czyli swoją siłę ofensywną. Jeżeli chodzi o transfery Atalanty to zabezpieczyli oni nieco tyły co czasami było ich problemem w tamtym sezonie, ale przede wszystkim warto spojrzeć co stało się w ataku. Wypożyczyli z Sampdorii Zapatę. To z nim Kownaś musiał walczyć o miejsce w składzie a było z kim, bo jest to rosły facet, który potrafi sobie sam wypracować sytuację. Na pewno pomoże Atalancie w zdobywaniu bramek. Goście za to nie zmienili dużo w defensywie. W ofensywie natomiast sprzedali swojego podstawowego napastnika, ale w zamian za niego kupili dwóch innych, którzy już w tym sezonie pokazują, że byli warci wzięcia ich pod swój szyld, bo zdążyli zdobyć 13 bramek łącznie. Są to Kenan Kodro i doświadczony Dame N&#39;Doye. 7 z tych 13 bramek to zdobycze w LE. Jeżeli chodzi o aktualną formę obydwu drużyn to Atalanta na 5 dotychczasowych meczów tego sezonu raz nie wygrała i raz nie pokryła overa bramkowego, ale ich najmniejsza zdobycz bramkowa w tym sezonie w meczu to 2 gole, więc zaczęli ten sezon bardzo dobrze. Boję się tylko o to co pokaże Kopenhaga i czy nie będą chcieli grać na zero z przodu i z tyłu. W tym sezonie na szczęście over pokryli 7 na 12 razy, co nie jest najgorszym wynikiem. Widać, że strzelać potrafią, a kiedy mają przed sobą silniejszego przeciwnika to gole też tracą. Liczę jednak, że na własnym terenie Atalanta pokaże kto rządzi, ale po cichu mam nadzieję, że Kopenhaga też coś wciśnie, żeby było łatwiej o over. Jak zwykle dorzucam kilka typów poza konkurencją. Myślę, że Atalanta i over3.5 też może wejść. Do tego polecam odważniej, handi -1.5 na Atalantę. Na live obserwujcie przebieg spotkania i jeżeli będzie to wyglądało obiecująco to wchodźcie over 1.5 bramki w drugiej połowie. Powodzenia ????
⛔100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LE, kwalifikacje
Godzina: 20:00
Spotkanie: Dudelange vs Cluj
Typ:2/2 Cluj wygra 1p i cały mecz

Kurs: 2.75
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Nie będę się znęcał nad Legią,ale zespół z Luksemburga to pół amatorzy.Cluj to w miarę ogarnięta drużyna.Wiedzą jaki koniec spotkał naszą drużynę i pewnie postanowią rozstrzygnąć ten dwu mecz już na terenie Luksemburga i to już na samym początku meczu.
Dwie osoby opisały już jak sprawa wygląda,nie będę się powtarzał.
To naprawdę różnica klas.Rumuni wygrali swoje ostatnie 5 spotkań i strzelili w każdym minimum2 gole.
Ostatni mecz rozegrali u siebie w domu z Dynamem Bukareszt 3-1.
Innego scenariusza nie widzę,goła 2 ok 1,95,tylko grać.
Jak zwykle boisko wszystko zweryfikuje.
⛔100
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 20:30

Spotkanie: Olimpija Ljublana - Spartak Trnava
Typ: Remis, gospodarz wygra zwrot

Kurs: 1.75
Bukmacher: forbet
Analiza:
Olimpia dobrze radzi sobie na własnym boisku, od początku roku przegrali u siebie tylko z Mariborem w lidze i Qarabag w pucharach. W poprzedniej rundzie w efektownym stylu wyeliminowali HJK, dwumecz 7:2. Trnava z kolei mocna w defensywie, dobrze radzi sobie na wyjazdach.Po wyeliminowaniu Legii odpadli dopiero po dogrywce z Crvena, po 90 minutach dwa remisy 1:1. Wcześniej w pierwszej rundzie kwalifikacji LM zremisowali na wyjeździe 1:1 ze Zrijnski. Wyżej oceniam gospodarzy ale przy dobrej grze obronnej Trnavy celuję w remis. Jeśli wygrają gospodarze mamy zwrot stawki.
⛔100
 
kulfoniasty 403

kulfoniasty

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 20:00
Spotkanie: Atalanta - FC Kopenhaga
Typ: gol Kopenhagi
Kurs: 1.91
Bukmacher: fortuna
Analiza: Atalanta zdaniem bukmacherów jest zdecydowanym faworytem w tym meczu - stąd też kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.42 i ciągłe spada co sugeruje sporą masówkę na Włochów. Mimo wszystko Kopenhaga to solidny zespół, który ma spore doświadczenie na arenie międzynarodowej i ich potencjał ofensywy - a w szczególności bramkostrzelny N&#39;doye może dać im przynajmniej 1 gola - tym bardziej że Duńczycy będą najprawdopodobniej gonić wynik, co tym bardziej zwiększa szanse na ich ewentualnego gola.Poza tym Atalanta nie ma najlepszej defensywy - co pokazał mecz z Sarajewem.
⛔100
 
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska - IV Runda Kwalifikacyjna
Godzina: 19:00
Spotkanie: Sigma Ołomuniec - FC Sevilla
Typ: Sevilla strzeli w obydwu połowach
Kurs: 1.93
Bukmacher: fortuna

Analiza:
Sigma Ołomuniec po dekadzie ,,przerwy&#39;&#39; zagra ponownie w czwartej rundzie eliminacji eliminacji Ligi Europejskiej . Dla Czechów nie będzie to jednak łatwe spotkanie , zważywszy na to , iż staną na przeciwko drużyny , która od sezonu 2013/2014 wygrywała nieprzerwanie te rozgrywki !
Mecz powinien być wygrany dzięki dużej liczbie goli Sevilli , co powinno być ich obowiązkiem , zważywszy na to , z jakim klasowo piłkarsko przeciwnikiem będą mieli do czynienia , więc obstawiam tutaj dużą ilość bramek na mecz , albo ewentualnie , tak jak w moim przypadku , postawienie na to , że goście strzelą gola w obydwu połowach .
⛔100
 
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 20:00
Spotkanie: Olympiakos - Burnley
Typ: Olympiakos wygra i obie drużyny strzelą gola
Kurs: 4.55
Bukmacher: fortuna
Analiza: Tym razem Olympiakos w kolejnej fazie eliminacji zagra z Burnley. Drużyną, która najprawdopodobniej przyjechała z myślą remisu, a przede wszystkim w utrzymaniu najmniejszej granicy straconych bramek. Spodziewam się jednak, że tutaj Grecy strzelą bramkę jeszcze w pierwszej połowie. Mają większe doświadczenie w europejskich pucharach i grają pewniej w tegorocznych eliminacjach. Burnley ostatnio męczyło się z awansem do następnej rundy. Teraz będzie dużo trudniej. Jednakże myślę, że znajdą jakiś stały fragment po którym mogą trafić bramkę. Nie mogą się bronić przez cały mecz. Wiadomo, że Olympiakos raczej postara się naciskać na Anglików już od pierwszej minuty. Dla nich pierwszy mecz jest kluczowy i powinni zdołać wygrać.
✅355
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom