>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 23.10.2012 (wtorek)

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 23 października

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
F 52

fejser

Użytkownik
Typy Dnia - 22.10.2012 (wtorek)
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Lille - Bayern München
Typ: 2(-1)
Kurs: 2,35
Bukmacher: Expekt

Analiza: Jutro rusza 3 kolejka LM. Od razu wpadł mi w oko typ na Bayern. Wiem, że Lille nie może sobie pozwolic na porazke. W dwóch pierwszych kolejkach odniesli porażki z Valencia 0:2 i z Bate Borysow 1:3. Bayern natomiast ma na koncie jedno zwyciestwo z Valencia 2:1 i nieoczekiwana porazke z Bate 1:3. Lille zawodzi od początki, Bayern to dla nich za wysokie progi. Dawno nie pamietam tak mocnego bayernu. Bayern w lidze spisuje sie świetnie, po 8 kolejkacj maja komplet pkt. Lille w Ligue zawodzi i po 9 kolejkach zajmuje dopiero 11 miejsce. W Lille jutro nie zagra m.in.Debuchy. W Bayernie zabraknie Gomeza ale cóz z tego skoro swietnie go zastępuje Mandzukic. Bayern ma bardzo mocna ławkę. Lille nie ma na nich argumentów. Mój typ to 0:3 !Jak ktos boi się grać handi to grajcie na czyste 2 po
świetnym kursie 1,5
⛔100
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Dyscyplina: tenis, WTA, Istambul, TEB BNP Paribas WTA Championships
Spotkanie: Agnieszka Radwańska - Petra Kvitova
Typ: 1 (-1,5 seta)
Kurs: 4,85
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Jak dla mnie jest to gigantycznie dobry typ. Spotkały się podczas Masters Cup rok temu i Czeszka wygrała 7-6 6-3, mimo że tam (sorry, jak coś kręcę) Aga prowadziła 4-0 w pierwszym secie. Dla Petry był to mecz o pietruszkę, bo awans miała już zapewniony, ale chciała się zachować fair wobec Zvonarovej, więc zagrała na &#39;normalnych&#39; obrotach, raczej nie odpuszczała. Jednak tamta Kvitova, a obecna, to niebo i ziemia albo trafniej byłoby powiedzieć - skuteczna gra, a kupa na korcie (sorry fani Petry, chciałem ostrzej, ale cenzura zabrania). Tamten sezon był rokiem Kvitovej, którego już nie powtórzy. Forma, duża dokładność jak na jej styl gry, który jest tough tylko jak wszystko (większość) wychodzi. Jest od tamtej dyspozycji bardzo daleka, co podkreślają jej ostatnie rezultaty, tak tragiczne jak przegrana z Bartoli podczas US Open (trzeci set - beznadzieja), z Martic w Tokio i na deser z Suarez Navarro w Pekinie. Agnieszka w stolicy Japonii grała naprawdę bardzo fajnie, regularnie, z pomysłem. Pechowo przegrała finał, ale wybaczalnie. Czeka nas festiwal błędów ze strony czeskiej i spora cierpliwość ze strony Isi, która powinna przynieść owocny efekt. Gram grubo (czysty win - kurs 2,70) i jakoś nie boję się ani trochę. Nie ten czas, żeby Petra była w stanie to wygrać. Musiałaby zagrać zbyt solidnie, a nie sądzę, by ją było na to stać w tej chwili.
✅385
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, Challenger Seul, 3:00, 23.10.2012
Nedovyesov - De Schepper
typ: 0-2
2,00
bet365
Analiza
Dzis w nocy polskiego czasu w spotkaniu pierwszej rundy challengera w koreanskim, Seulu, Ukrainiec Nedovyesov spotka sie z Francuem, Kennym de Schepperem. Niewatpliwym faworytem spotkania wydaje sie byc Francuz. Kenny bardzo dobrze czuje sie na kortach twardych chyba jest to jego ulubiona nawierzchnia. W ostatnich tygodniach doskonale to potwierdza. Przeszedl kwalifikacje do turnieju ATP w Metz, gdzie musial uznac wyzszosc Karlovica, potem kolejno wygral dwa challengery na hardzie, w Mons, gdzie ogrywal m.in. Llodre, Rochusa czy Mahuta oraz w Rennes, gdzie wygrywal m.in. z Authomem, Marchenko czy Serrą. Francuz wydaje sie byc w swietnej formie, ktora powinien utrzymac juz do konca sezonu. Francuz swietnie serwuje, gra ofensywnie, jego styl gry idealnie pasuje do tej nawierzchni kortu. Ukrainiec rowniez nie gra w ostatnim czasie zle, jego forma jednak zdecydowanie nie porywa. Wystepowal on w Mons, przegral w I rundzie z Donskoyem. Probowal swoich sil w kwalifikacjach w Moskwie, skreczowal jednak w spotkaniu z Sela. Niewiem co bylo tego przyczyna, jednak mysle, ze jesli zdecydowal sie tutaj na start jest w pelni sil. Biorac pod uwage umiejetnosci, doswiadczenie i aktualna forme to wszystko przemawia za Francuzem, wiec ku niemu kieruje swoj jutrzejszy typ.
⛔100
 
kleryk 146

kleryk

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Data: 23.10.12 (04:00)
Spotkanie: Phoenix Suns - Sacramento Kings
Typ: 2
Kurs: 2,45
Bukmacher: William Hill

W meczach przedsezonowych na razie Sacramento gra duzo lepiej. Po 5 meczach bilans 4 wygranych i 1 porazka a Suns w 4 meczach 2 wygrane i 2 porazki. Trzeba dodac ze Sacramento gralo na wyjezdze dwa spotkania z Lakersami i oba wygrali. LAL bardzo kiepsko graja, przynajmniej jak popatrzymy na ich statystyki ale i tak wydaje mi sie ze zwyciestwa Sacramento maja swoja wage. Suns natomiast graja w kratke. Te wszystkie mecze nie maja duzego znaczenia, bardziej liczy sie dobre przygotowanie zespolu do sezonu zasadniczego ale mam wrazenie ze Kings wykazuja sie wieksza motywacja w tych sparingach i bardziej zalezy im na wygranych. Raz juz ze Sloncami wygrali, 11 pazdziernika we wlasnej hali 102:96. Teraz beda grac na wyjezdzie i Suns bedzie miec szanse na rewanz. U siebie sa mocni, pokonali Portland wiec Kings sa tym bardziej w ich zasiegu. Za druzyna Gortata przemawiac moze rowniez kondycja bo Phoenix grali ostatnie spotkanie 20 pazdziernika, a Kings ledwie wczoraj i to na wyjezdzie z Lakersami. Ale mi sie wydaje ze Sacramento stac na wygranie w hali Phoenix. Tak jak napisalem wyzej Slonca nie maja jakiegos cisnienia na te mecze, dlatego nawet atut wlasnej hali nie musi duzo znaczyc jesli beda mniej zmotywowani od Kings. Duzo osob pewnie stawiac bedzie na Slonca sugerujac sie wlasnie tym ze zagraja u siebie i tym ze mieli wiecej czasu na odpoczynek a Kings moga byc zmeczeni po meczu poprzedniej nocy. Ale ja uwazam ze Kings moze byc w gazie po wygranych z LAL i idac za ciosem moga tez pokonac Suns. Szanse sa wyrownane moim zdaniem. Kings umieja grac na wyjazdach i moze odniosa trzecie zwyciestwo z
⛔100rzedu w meczach wyjazdowych.
 
kaj_ 4

kaj_

Użytkownik
LM, SD vs Chel
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów - Runda grupowa
Spotkanie: Shakhtar - Chelsea
Typ: Chelsea, EH (+ 0,5)
Kurs: 1.633
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Na wtorkowy wieczór jako swój główny typ wybrałem spotkanie obecnego lidera angielskiej Premiership oraz duzyny Szachtara Donieck.
Gospodarzami spotkania są ukraińcy, którzy w swojej lidze prowadzą od wielu tygodni wygrywając wszystkie mecze, w niektórych zaś dosłownie rozbijając przeciwników ( Arsenal Kiev 6-0, Vołyń 4-0, Vorskla 4-1, Chernomorets 5-1).
W LM Szachtar zajmuje drugie miejsce z dorobkiem 4 pkt. (remis 1-1 w Turynie i wygrana u siebie z Nordsjaelland 2-0).
We wtorkowym spotkaniu Ukraińcy są gospodarzami, co ma spore znaczenie, ale wg mnie nie przeważy to w takim stopniu, by mieli oni wygrać ten mecz.
Drużyna &quot;Niebieskich&quot; z Londynu jest o wiele mocniejszym zespołem niżeli Nordsjaelland i na pewno nie odda meczu za darmo. W lidze Chelsea jeszcze nie przegrała (1 remis), będąc drużyną z najlepszą sumą goli, a także (zaraz obok ManU) - drużyną najbardziej bramkostrzelną. Poziom piłki na wyspach jest bez wątpienia wyższy niż u naszych wschodnich sąsiadów. Fakt, że Szachtar jest zespołem bardzo silnym, w zasadzie klasowo można go porównywać z zespołami z zachodu, ale nie sądzę by ten mecz wygrali.
Tabele tabelami a i tak wszystko zweryfikuje boisko. Może dojść do sytuacji że będzie remis, 0-0, lub bramkowy i wtedy obie drużyny (ze swojej natury ofensywne) zejdą jednak do defensywy i zapragną podzielić sie punkatami, co może - zależnie od wyniku meczu Juve- Nordsjaelland granego w tym samym czasie - zarówno Szachtarowi jak i The Blues dać awans... można przypuszczać różnie. Dlatego typ Handi +0,5 jak ulał mi tu pasuje , kurs zachęcający by zaryzykować trochę grosza, choć pewnie znajdą się jutro odważniejsze typy i wyższe kursy. Ja jednak proponuje takie coś, zwycięstwo Chelsea lub remis = nasza wygrana.
⛔100
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów - Runda grupowa
spotkanie: Manchester Utd. vs. Braga

Typ: over 2.5,
Kurs: 1.65,
bukmacher: Bet365

Analiza:
United z taką ofensywą powinien wpakować co najmniej dwa gole, goście wykorzystując słabszą dyspozycję defensywy Diabłów również powinni coś strzelić. Manchester na pewno będzie myślami przed niedzielnym pojedynkiem z The Blues. Dzisiaj oczywiście nie odpuszczą, ale mogą wpuścić jakąś głupią bramkę. Rooney, Welbeck i RvP zrobią spustoszenie w polu karnym przyjezdnych. Poza tym Braga po blamażu z Cluj ogarnęła się i widać progres, choć jeden wynik nieco martwi, a zarazem cieszy, bo zremisowali w ostatniej kolejce ligowej 4:4 z Olhanense, widać, że defensywa przyjezdnych również przeciętna. W dodatku do kadry z Old Trafford ma wrócić Young, jeśli tak się stanie to też powinien pokazać po kontuzji na co go stać. Kurs fajny, można pobrać.
✅65
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
frombzg 241

frombzg

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, KHL
Spotkanie: Amur Khabarovsk - Salavat Ufa
Typ: powyżej 5.5
Kurs: 2.25
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Jedna kwestia pozostawia wątpliwość przy tym typie, czy Amur wykorzystał już limit pecha w meczu z Niznekamskiem ? Owszem, goście po raz pierwszy od dłuższego czasu zagrali spokojnie w obronie, ale fakt, że Amur załadował gola juz w 5 minucie, potem mając niezliczona ilość słupków itp, nie potwierdza się wynikiem 1:2 w tamtym meczu. Dzisiaj z Ufą grającą używając żargonu koszykarskiego taktyką run and gun powinno być łatwiej o strzelenie co najmniej 2-3 goli. Ufa jak już ostatnio pisałem w końcu złapała drugi oddech w ataku i systematycznie ładuję po 3 gole w meczu. Taki kurs więc zobowiązuje to zagrania na kilka bramek.
✅125
 
M 672

martinmix

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów - Faza grupowa
Spotkanie: OSC Lille - FC Bayern München
Typ: X
Kurs: 4,70
bukmacher: PinnacleSports

Analiza:

Spotkanie drużyn Lille i Bayernu Monachium rozegrane zostanie w ramach 3 kolejki Ligii Mistrzów Grupy F. Patrząc na tabelę tej grupy będzie to bardzo istotne spotkanie dla obu ekip - porażka gospodarzy praktycznie przekreśla ich szanse na awans, zaś remis Bayernowi znacznie skomplikowałoby sytuację. Można więc się spodziewać otwartego mecz z obu stron, co zawsze korzystnie wpływa na atrakcyjność meczu. Obstawiam że w tym meczu padnie remis, lecz tak naprawdę jest to typ ryzykowny a co za tym idzie przy niezłym kursie (4,70). Lille w tym sezonie zawodzi na każdym froncie - w lidze ciężko im idzie zbieranie punktów a w LM ponieśli już 2 porażki - liczę przede wszystkim na ich mobilizację w starciu z gigantem (tak jak to zrobiło BATE) i wywalczenie remisu. Na pewno dużym atutem będzie własne boisko (Lille u siebie prezentuje się zwykle lepiej niż na wyjazdach). Bayern jest w bardzo dobrej formie - przekonała się o tym Fortuna Dusseldorf przegrywając u siebie 0:5, mam nadzieję że gracze z Monachium się już wystrzelali, choć pewnie i w dzisiejszym meczu conajmniej jedną bramkę strzelą, dlatego istotne jest aby gospodarze poprawili skuteczność (7 bramek w ostatnich 8 meczach to raczej słaby wynik).
Generalnie rzecz ujmując jest to typ ryzykowny, oparty może na słabych argumentach, ale nie bez szans na trafienie.
⛔100
 
ixe 8

ixe

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów - Faza grupowa
Spotkanie: Spartak M.-Benfica
Typ: 2
Kurs: 2,54
bukmacher: PinnacleSports

Analiza:

Spartak jak na razie odgrywa rolę dostarczyciela punktów dla reszty drużyn tej grupy.
Benfica jak na razie zdobyła tylko 1 punkt, jednak najcięższe mecze ma już teoretycznie za sobą. Portugalczycy będą więc mocno zdeterminowani, żeby odnieść pierwsze zwycięstwo w tej edycji LM. Rosyjska drużyna przegrała 3 ostatnie mecze, radzi sobie bardzo słabo. Jakby tego było mało, kontuzjowani są Andrij Dykan i Siergiej Piesjakow, czyli dwaj pierwsi bramkarze drużyny moskiewskiej, w bramce stanie zatem trzeci na co dzień na tej pozycji Artem Rebrow. Wydaje się to byc sporym osłabieniem. Jedyny atut Spartaka w tym meczu to gra u siebie, jednak moim zdaniem w takich a nie innych okolicznościach to raczej nie wiele pomoże tej drużynie.
⛔100
 
P 66

pekin66

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów - Runda grupowa
Spotkanie: Shakhtar - Chelsea
Typ: Chelsea zdobedzie bramke w obu polowach? - TAK
Kurs: 4,33
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Witam
To wedlug mnie bedzie najbardziej zaciete spotkanie wtorkowego wieczoru. Obie ekipy maja tyle samo pkt. w grupie E, po remisach z Juve oraz wygranymi nad Nordsjaelland. Bramkostrzelnosc w LM jest bardzo wysoka, Shakhtar - 1,5 bramki na mecz, CFC az 3.
Zaczne od gospodarzy, lider ligi ukrainskiej, bez chocby remisu w tych rozgrywkach , z swietnym dorobkiem bramkowym 38:6 w 12 meczach. Paradoksalnie u siebie stracili wiekszosc bramek bo 4 ???? . Wedlug ich oficjalnej strony internetowej nie bedzie zadnych ubytkow kadrowych. Z tego powodu jestem troche zmartwiony, bo jesli wyjda w najsilniejszym zestawieniu, moga nie pozwolic londynczykom ustrzelic duzo bramek.
Goscie to przede wszystkim obronca tytulu. Lideruja lidze po 7 wygranych i 1 remisie. Bramki wygladaja moze troche gorzej niz u naszych wschodnich sasiadow(19:6), ale poziom obu lig to jak niebo i pieklo. W 5 z 8 meczy w lidze wygrywali przynajmniej 2 bramkami ( m.in. z Totenhamem w ost. weekend oraz Newcastle, czyli druzynami na poziomie ukaincow). Chelsea wybiegnie w najsilniejszym zestawieniu, bo z Terrym zawieszonym tylko w lidze, a kontuzje ma tylko Marin ktory nie wystepuje w pierwszej 11.
Przewidywane sklady:
CFC
Cech, Ivanović, Cahill, Terry, Cole, Hazard, Lampard, Oscar, Mikel, Mata, Torres
Shakhtar
Pyatov,Rat,Rakitskiy,Srna,Kucher,Hübschman,Willian,Fernandinho,Teixeira,Mkhitaryan,Eduardo
Podsumowywujac obie ekipy maja sklady na bardzo wysokim poziomie ale wedlug mnie to Chelsea wygra to spotkanie z 2 lub 3 golami , strzelajac w obu polowach.
⛔100
 
G 2

gajes20

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- Liga Mistrzów
Spotkanie: Szachtar Donieck- Chelsea Londyn
Typ: 2
Kurs: 3.0
Bukmacher: Bet365

Analiza:
O tym meczu już wiele było napisane, także nie ma sensu się powtarzać. Analiza będzie, krótka natomiast w moim przekonaniu trafna. Tak jak napisał kolega Pekin66 Chelsea w najmocniejszym składzie wraz z Terrym, który z wiadomych przyczyn w lidze grać nie może. Analizując poszczególne pozycje w których to zawodnicy Chelsea są bez wątpienia lepsi oraz to iż są w niesamowitym gazie obstawiam że wygrają oni ten mecz. Po takim kursie grzech nie zagrać. Dla mniej odważnych proponuje X2.
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Spotkanie: Shakhtar – Chelsea
Typ: over 3.5
Kurs: 3.80
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Chyba najciekawsze spotkanie wtorku. Mecz pomiędzy obrońcą tytułu a mistrzem Ukrainy. Obie ekipy jak do tej pory zgromadziły po 4 oczka i liderują tabeli. Shakhtar za zwycięstwo u siebie z duńskim Nordsjaelland 2:0 a później we Włoszech bardzo ważne jedno oczko w meczu z Juventusem. Chelsea natomiast w pierwszym meczu zremisowała u siebie z mistrzem Włoch 2:2 by w drugiej kolejce wpakować 4 bramki w meczu wyjazdowym ekipie Nordsjaelland. Obie drużyny świetnie radzą sobie w swoich ligach nie zaznały jak do tej porażki i pewnie liderują w rozgrywkach krajowych. Ale co najważniejsze obie ekipy w tym sezonie preferują zdecydowanie futbol ofensywny. Shakhtar jak do tej pory w 12 meczach ligowych (wszystkie wygrane) zdobył aż 38 bramek przy 6 straconych, kolonia brazylijska w tym zespole wykonuje świetną robotę. Goście natomiast w 9 pojedynkach mogą się popisać 19 bramkami przy 6 straconych. Tak więc stają przed sobą dwie ekipy o bardzo dużym potencjale ofensywnym i taki styl powinniśmy zobaczyć również dzisiaj a że obie defensywy mają czasami zastoje w tych szeregach myślę że 4 bramki w tym pojedynku powinniśmy zobaczyć.
⛔100
 
K 3

kristobl

Użytkownik
Juan Carlos Ferrero - Nicolas Almagro 24.10.2012 16.00
Tenis Valencia Open
J. C. Ferrero - N. Almagro
Typ - Zaklad na sety - Almagro wygra 2-1
Kurs - 4.25
Buk - BWIN

Wedlug mnie Ferrero wygra conajmniej 1 seta, to jego turniej pozegnalny bedzie gral na swojej ziemi przed wlasna publicznoscia , a na przeciw niego zagra jego bardzo dobry przyjaciel Almagro ktory razem wspolnie trenowal mozna powiedziec ze Ferrero byl jego trenerem. Ferrero powiedzial w jednym z wywiadow &quot;czekalem dlugo na ten dzien w 1 rundzie przyjdzie mi zagrac z moim przyjacielem Almagro dla mnie to bedzie bardzo specjalny mecz wlasnie z powodu mojego przeciwnika ktory przygotowywuje sie do turnieju Masters i mam nadzieje ze on rozumie ze to moze byc moj ostatni mecz, to dla mnie ostatni turniej i chcialbym wypasc jak najlepiej&quot;. Dodatkowo mobilizujace moze byc fakt ze na tym meczu pojawia sie najwieksze slawy hiszpanskiego sportu Rafael Nadal, Carlos Moya Alex Corretja, golfista Sergio Garcia. Tak na logiczne myslenie to ten mecz bedzie przypominal troche charytatywne spotkania Nadala z Federerem gdzie w Madrycie bylo 2-1 dla Nadala a w Zurichu 2-1 dla Federera.
⛔100
 
leito 21

leito

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Spotkanie: Barcelona - Celtic
Typ: Pedro strzeli dwa lub więcej goli
Kurs: 5.50
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Dziś zapowiada się ciekawe spotkanie Ligi Mistrzów, Barcelona podejmuje Celtic. Gracze z Hiszpanii urządzili sobie duże strzelanie w poprzednim spotkaniu ligowym z La Corunią wygranym 4:5. O formę strzelecką tego zespołu nie ma się co martwić, jest kilku zawodników bramkostrzelnych w tej ekipie. Celtic ostatnio z dobrą serią zwycięstw, wygrana 3:2 ze Spartakiem Moskwa na wyjeździe w ostatniej kolejce Ligi Mistrzów. Szkoci przegrywali 2-1, czerwony kartonik obejrzał gracz z ekipy z Moskwy i udało się wygrać, najpierw samobój, następnie udało się w 90 minucie wykorzystać niemal 30 minutową grę w przewadze i bramka na 2:3. Celtic nie zachwyca mimo zwycięstw. W tym spotkaniu liczę na Pedro, w ostatnim meczu ligowym nie grał w podstawowym składzie, myślę że miał odpocząć przed meczem w LM pojawił się od 56 minuty na placu gry. Uważam, że ma duże szanse w tym spotkaniu strzelić dwie bramki. Pewniejszym typem oczywiście jest Messi strzelający dwie lub więcej, ale i ten typ może być ciekawy.
⛔100
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów, godz 20.45
Shakhtar Donetsk - Chelsea FC
TYP: X
KURS: 3.58
BUK: Pinnacle Sports

Analiza:


W dzisiejszej mojej analizie postanowiłem zagrać typ z kursem bardzo wysokim. A więc jest to mecz trzeciej kolejki Ligi Mistrzów grupy E gdzie zmierzą się ze sobą gospodarz czyli Shakhtar Donetsk z gośćmi czyli Chelsea. Ten mecz zostanie rozegrany o godzinie 20.45. W tabeli gospodarze znajdują się na drugim miejscu z dorobkiem czterech oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni jeden mecz który wygrali 2:0 z najsłabszą ekipą tej grupy czyli Nordsjalland. Na wyjeździe również rozegrali jeden mecz gdzie zremisowali oni z Juventusem 1:1. Gospodarze tego meczu w lidze ukraińskiej jak na razie spisują się rewelacyjnie bo wygrali oni 12 mecz w 12 kolejkach i mają już osiem punktów przewagi nad Dynamem Kijów. A więc w lidze wyglądają na zespół niepokonany lecz na pewno dostaną w którymś momencie zadyszkę. Najbliższe dwa mecze w Lidze Mistrzów zespół Shakhtarara zagra właśnie z zespołem Chelseą.

Natomiast goście tego meczu są na pierwszym miejscu z dorobkiem czterech oczek. Na własnym stadionie zremisowali oni z Juventusem 2:2 a na wyjeździe wygrali z zespołem Nordsjalland 4:0. A więc jak widać na razie dobrze się spisują. W lidze Angielskiej znajdują się na pierwszej pozycji z dorobkiem 22 punktów i mają cztery punkty przewagi nad drugim zespołem. A więc zwyciężyli w lidze siedem razy i jeden mecz zremisowali. W ostatniej kolejce zmierzyli się z Tottenhamem i wygrali tamto spotkanie 2:4. Chelsea aby być pewną awansu musi w dzisiejszym meczu wygrać i w następnej kolejce wygrać również z Shakhtarem aby mieć jednego rywala z tyłu i walczyć spokojnie o pierwsze miejsce. Chelsea ma doskonały zespół jest to mieszanka doświadczonych graczy z młodymi którzy przybyli w tym sezonie i doskonale zaczęli grać w tym zespole. Na pewno włodarze Chelsea chcą powtórzyć sukces z ubiegłego roku ale aby to uczynić muszą wygrać ten mecz. Moim zdaniem kurs jest trochę przesadzony ale ja to postaram się wykorzystać i dlatego też stawiam na ten typ bo jednak liga Angielska jest zacznie silniejsza niż Ukraińska gdzie gospodarze spisują się bardzo dobrze lecz trzeba powiedzieć że oprócz Dynama nie ma tam dobrego zespołu a w lidze Angielskiej jest dużo klubów które mierzą w pierwsze miejsce a Chelsea sobie daje z nimi radę. Stawiam że ten mecz zakończy się jednak remisem ponieważ goście grają w weekend ważny mecz z Menchesterem United i mogą wystawić inną jedenastkę niż w meczu z Tottenhamem stawiam że będzie wynik 2:2 ;)
⛔100
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,AUSTRIA: EBEL
Spotkanie: O. Ljubljana - Innsbruck
TYP: over 7.5
KURS: 2,75
BUK: Bet365

Analiza:
Po długich poszukiwaniach w końcu wybrałem typ na dziś.Jest nim typ na over az 7,5 czyli zawodnicy muszą strzelić aż osiem bramek w sumie.Dużo? Być może ale w tej lidze jest możliwe gdyż tu strzelają bardzo wiele bramek.Zespoły te zajmują odpowiednio dziesiąte i ostatnie dwunaste miejsce.Goście wygrali zaledwie jedno spotkanie co przy gospodarzach jest marnym pocieszeniem.Olimpia wygrała aż pięć spotkań bezpośrednio.Dziś także jest faworytem tego spotkania i tylko jest pytanie ile im strzelą bramek bo grą defensywną goście nie zachwycają.Łącznie stracili już 67 bramek.Trafili 30 więc też potrafią atakowac i zawsze coś tam ustrzelić .Dziś myślę że oba zespoły się rozstrzelają .Ostatnie spotkanie między tymi drużynami zakończyło sie wynikiem z dorobkiem ośmiu bramek.Dziś mam nadzieję że będzie podobnie.Gospodarze od dwóch spotkań nie zakończyli wyniku z overem 5,5.grali te spotkania na wyjeździe wieć być może dlatego.Goście natomiast grają w kratkę z przewagą wyników over w meczu.Dziś Olimpia powinna się rozstrzelać i zaaplikowac gościom z 5-6 bramek.Goście z pewnością łatwo skóry nie sprzedadzą i także coś powinni utrafić (2-3).Kurs jest dobry na over i warty zaryzykownia. Dla Ljubljany jak nie dziś to kiedy.Mają dziś wyborną szansę przed własnymi kibicami i własną taflą pokazać że u siebie są bardzo mocni i dla takich słabeuszy potrafią nastrzelać full bramek.
✅175
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Piłka Ręczna, Puchar Polski
Wybrzeże Gdańsk - Vive Targi Kielce
Over 64.5
1.75
Tobet

To pierwszy typ mój w tym temacie, jutro kolejne powinny być, na razie kursy na spotkanie Vive w Gdańsku wystawili w Tobecie, a na 4 jutrzejsze spotkania międzysuperligowe wystawili w Fortunie, kursy nawet mogą być.
Trenerem Wybrzeża jest Daniel Waszkiewicz a pomaga mu Damian Wleklak, drużyna bardzo dobra jak na warunki I-ligowe i powinna liczyć się w walce o awans, przegrali co prawda z zespołem Legionowa i SMSu, ale ostatnio trochę się poprawili.
Tutaj pewnie będzie widowisko dobre, na pewno nie będą Kielce grać jakichś cudów, ale te 40 powinni wrzucić, &quot;Buła&quot; dostanie cały mecz, pewnie Tomczak, bo nie jedzie na kadrę, Olafsson powinien trochę pograć, a on na leszczy nie jest złym zawodnikiem, ale wiadomo, że półeczka niżej niż Ivan Groźny. Karol Bielecki trochę mnie martwi, bo powinien dziś pograć trochę, ale liczę, że koło 6 rzuci, Bielecki-Tkaczyk to powinien być fajny duet i dziś może będzie jego odrodzenie.
Podsumowując, Kielce nie będą robić krzywdy w defensywie, a średnia krajowa - 39 czy ileś tam, powinna być w ataku zrobiona. 40-42 rzucą, mniej niż 23-25 nie powinni stracić. Można zagrać
⛔100
 
teo1992 55

teo1992

Użytkownik
Champions League
Barcelona - Celtic
Kto wygra wyścig do 9 rożnych ? ŻADNA
@1,72
bet365

Koniec miesiąca się zbliża , to widzę polowania na wysokie kursy .. i tylko jedna strona typów. Czas bym i ja coś wrzucił , trzeba utrzymać skuteczność.B|
Moim typem na dzisiejszą Champions League są rzuty rożne w Katalonii , pewnie wielu pomyśli , że bez sensu typ , bo przecież Barca ciśnie i ciśnie .. i pewnie ma pełno rożnych. Nic bardziej mylnego ! Obserwuje rożne Barcelony od dawna, korci mnie nawet niższa linia..
Do rzeczy : W ostatnim spotkaniu [5:4 z Deportivo ] Barca miała .. UWAGA .. 1 rożny! W spotkaniu z Realem miała ich 7 , ale wiadomo , El Clasico nie można porównywać z niczym. W ostatnim meczu Ligi mistrzów [ z Benficą] Barca miała &quot;aż&quot; 4 rożne ... a przecież w tym meczu miała posiadanie piłki na poziomie 75%.. Zaś w ostatnim meczu Ligi mistrzów u siebie Barca miała 8 rożnych , mimo , że goniła wynik , więc musiała ostro cisnąć , a mimo to nie udało się im przekroczyć linii 9 rzutów rożnych. Oczywiście biorę pod uwagę, że Szkoci będą nieźle murować bramkę , ale mam nadzieję na szybkiego gola i &quot;tiki-takę &quot; [ choć nie lubię tego określenia ] , korci tez handi rożnych w wysokości 5,5 , ale to już zostawię.
Wątpię tęz żeby Celtic zdobył te 9 rożnych , myślę , że zatrzymają się na 2-3 , a Barca będzie wybijać piłkę z narożnika jakies 4-5 razy.
Katalończycy bardzo rzadko wrzucają piłkę w pole karne , bo i po co ? Kto ma wygrywać piłki zagrywane górą ? Messi ? Pedro ? Z wysokimi i silnymi obrońcami Celticu szanse mieliby szanse Puyol i Pique , których dziś nie ujrzymy, wszelkie rogi będą rozgrywane krótko. Rożny dla Barcy to zatrzymanie gry , a nie szansa na bramkę ze stałego fragmentu gry. Przewaga w powietrzu będzie dziś wręcz druzgocząca .

Przypuszczalne składy [Kataloński Sport]
⛔100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Hokej Szwecja
Spotkanie - AIK : HV 71
Typ - ile goli strzeli zespół 1 / powyżej 2,5
Kurs - 2.40
Buk - Bwin
Analiza :

Dzisiaj o 19 zostanie rozegrane ciekawe spotkanie hokejowe pomiędzy AIK a HV 71 , gospodarze jak na razie poza pierwszą 8 która będzie walczyć o tytuł mistrzowski w play-off i od 3 kolejek grają całkiem nie żle bo chłopaki odnieśli 3 zwycięstwa ba 2 z nich to zwycięstwa na wyjazdach , teraz czas na spotkanie na swojej tafli , zespół gości to jak na dziś lider i raczej pewny udział w walce o mistrza no ale nie znaczy to że chłopaki odpuszczą to spotkanie w pierwszym spotkaniu górą HV na swojej tafli wygrali 5:3 , ja na dzisiaj liczę jednak na dobrą postawę w tym meczu gospodarzy i liczę na przynajmniej 3 gole w ich wykonaniu , patrząc właśnie na spotkania kiedy gospodarzem było AIK to zawsze były to spotkania emocjonujące i tak np w ubiegłym sezonie po karnych 3:4 dla HV w normalnym czasie 3:4 dla HV i 7:8 po karnych dla HV dlatego można chyba liczyć na 3 bramki dla AIK . Pozdrawiam !
✅140
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom