>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 24.08.2016 (środa)

Status
Zamknięty.
T 7

tracii

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Islandia, Landsbankadeild Kvenna
Godzina:
20:00
Spotkanie:
Stjarnan - Vestmannaeyjar
Typ: Do przerwy/Koniec meczu 1/1
Kurs:
1.90
Bukmacher:
bet365
Analiza:
O rozpędzone &quot;Stjarnanki&quot; zmierzające po mistrzostwo rozbije się dziś 4. Vesmannaeyjar. Gospodynie nie zawiodły mnie jeszcze w tym sezonie, więc konsekwentnie zamierzam dziś pójść za serią. A seria imponująca. Jako, że w Islandii w sezonie drużyny grają tylko 18 meczów, przedstawię statystykę z obecnego i zeszłego sezonu. Stjarnan u siebie 5-1-0 20:3 (2016), 7-0-2 28:6 (2015). Planowa porażka z Breidablikiem, no i 2 wpadki, przegrana z Selfossem (w tym sezonie 8. pozycja, ale rok temu były trzecie!), i z 2016 remis z Fylkirem (tu zdecydowanie zawiodły nie wykorzystując okazji). A teraz dlaczego do przerwy? Ponieważ w tych 12 wygranych meczach w 11 wygrywały po 45 minutach. Vestmannaeyjar pomimo niezłej pozycji w tabeli, są średniakiem. Na wyjazdach niby ładnie - 4 wysokie zwycięstwa, 1 porażka. Z tym, że powygrywały to co mogły, żadnej niespodzianki nie sprawiły. Fakt jest taki, że tą ligą rządzi Stjarnan i Breidablik, z którymi Vestmannaeyjar grał w tym sezonie u siebie i oba mecze przegrał (0:1 i 0:4). Jeszcze jedno... Stjarnan po tym meczu może uciec Breidablikowi na 5 pkt, co postawi je w śwetnej sytuacji w walce o mistrzostwo, będą niesamowicie zmobilizowane.
⛔
100

 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Polski
Spotkanie:
Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
Typ: 2
Kurs: 2,30
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Przed nami ostatnie spotkanie w 1/16 finału Pucharu Polski a w nim zmierzy się Piast Gliwice z liderem Lotto Ekstraklasy Lechią Gdańsk. Obie ekipy mają o co grać ponieważ zwycięzca spotka się w 1/8 finału z Puszczą która ograła Koronę Kielce 2:1 a jeśli również przejdzie tą rundę to w ćwierćfinale spotkają się z Jagiellonią bądź Pogonią a więc do półfinału droga jest otwarta.
W dużo lepszej formie są goście dzisiejszego spotkania czyli drużyna z Gdańska. Na 6 kolejek w lidze Lechia Gdańsk uzbierała już 2 razy więcej punktów co Piast Gliwice, który jest bez formy. Wydaje mi się, że Piast bardziej powinien się skupić na lidze a nie na graniu praktycznie co 3 dni bo to im wyjdzie na gorsze i będą mieli problemy z utrzymaniem się w lidze. Wyników z poprzedniego sezonu nie ma co pisać ponieważ jest to całkiem inny Piast, który od 5 kolejek nie potrafi wygrać w lidze.
Co do składów to na pewno będą się różniły od tych które widzieliśmy w wekeend w meczach ligowych ale Lechia ma dużo lepszych rezerwowych.
Jeśli chodzi o skład Piasta Gliwice to tak:
Bramkarz: Zamiast Szmatuły zagra rezerwowy Rusov
Obrona: Pietrowski, Hebert, Sedlar a więc obrona bez zmian
Pomocnicy: Mraz, Murawski, Masłowski, Badia, Korun - a więc tutaj 2 zmiany nie zagra Mokwa i Zivec
Napastnicy: Jankowski i Bukata - a więc napad zmieniony zamiast Barisica i Szeligi
Jeśli chodzi o Lechię Gdańsk to:
Bramkarz: Podleśny - również zmiana bramkarza rezerwowy bramkarz zamiast Milinkovica-Savica
Obrona: Wawrzyniak, Maloca, Gerson, Wojtkowiak - Tutaj Gerson zamiast Janickiego zagra
Pomocnicy: Kovacević, Pawłowski, Wiśniewski, Wolski - a więc tutaj odpoczywają Krasić, Peszko i Chrapek
Napastnicy: Paixao, Paixao - braterski napad Kuświk na rezerwie.
Podsumowując wydaje mi się, że Lechia Gdańsk która jest na fali będzie chciała zaistnieć na 2-óch frontach czyli Liga i Puchar Polski a więc typuję zwycięstwo Lechii Gdańsk.
Powodzenia.
⛔100
 
D 20

danielm16

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna el.Ligi Mistrzów
Spotkanie:Fk Rostov- Ajax
Typ:1
Bukmacher:BETANO
Kurs:3.10
Analiza:
Witam dziś zapraszam na mecz do Rosi gdzie odbędzie się decydujące spotkanie el.Ligi Mistrzów . Rosjanie na swoim terenie są groźni i maja duża szanse na awans , pierwsz mecz dał im dobry rezultat w rewanżu , pojedynek napewno będzie zacięty bi Ajax to dobra drużyna ale Rosjanie nie wypuszcza takiej okazji i wygrają dziś minimalnie. Wczoraj była niespodzianka odpadniecie AS Romy myślę że dziś tez będzie i Ajax odpadnie.

Kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kuckisan 254

kuckisan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Rostov- Ajax
Typ: Ajax&amp;bts
Kurs: 6,0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Pierwszy mecz zakończył się niespodziewanie remisem. To Rostov strzelił pierwszego gola w 13 minucie, wyrównanie padło w 38 minucie.
Ajax miał dużą przewagę, ale nie udało mu się przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść.
72 procent posiadania piłki nie zdarza się często,no i w sytuacjach bramkowych 22 do 6.
Myślę, żę dzisiaj Ajax wcale nie stoi na straconej pozycji, mimo, że gra w Rosji.
Poza tym, jakoś ciężko mi by było pogodzić się z brakiem jak by nie było solidnej drużyny, z tradycjami w europejskich rozgrywkach z LM.
W tym meczu nawet wynik 2-2 daje Ajaxowi awans, dlatego sądzę, że bramek nie zabraknie i &quot;mecz zacznie się szybko&quot;.
Ajax pokazał, żę dobrze gra na wyjazdach, w pierwszej kolejce ligi holenderskiej wygrał ze Spartą 3-1,w kwalifikacjach wygrał z PAOK (który jest u siebie mocny) 2-1.
Ajax przegrał na wyjeździe 15 spotkań temu. Liczę, że i dzisiaj wygrają, a i ruscy coś dorzucą.
⛔100
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina:koszykówka
Godzina:20:00
Mecz:polska-Belgia
Typ:polska -4.5
Kurs:1.83
Buk:bet365
Analiza: Polscy koszykarze rozpoczynają turniej gdzie biorą udział 4 zespoły: Polski, Belgi, Szwecji i Gruzji. W finale zagra Szwecja która pokonała Gruzję z Zazą Pachulią na czele 73:60. Polacy będą bardzo zmotywowani żeby wygrac dzisiejszy mecz bowiem dopiero co skończyli turniej w Niemczech a tam nie poszło nam najlepiej. Na ostatnie 4 mecze wygraliśmy tylko jedno spotkanie z Austrią. Natomiast Belgowie na 4 ostatnie mecze przegrali tylko raz więc dziwię się że Polska jest dziś faworytem ale w końcu gramy u siebie. Skład polaków także bardzo mocny na zcele z Maćkiem Lampe nie ma właściwie tylko naszej gwiazdy z NBA Marcina Gortata. Nie jestem pewien czy ten handicap co wziąłem wjedzie ale muszę zaryzykować. Polacy naprawdę w najsilniejszym składzie a w dodatku u siebie wszystko wskazuje na naszą wygraną.Do boju Polsko, nie zawiedźcie mnie chłopaki, mecz za 10 minut chyba w Polsacie...
⛔100
 
czaro82 425,1K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Pilka nozna Liga Mistrzow
Godzina. 20:45
Spotkanie. Apoel - Kopenhaga
Typ. APOEL +1 HA
Kurs. 1.70
Bukmacher. Betano
Analiza.
Witam wszystkich, na szybko bo nie dosc ze mecz juz za pare chwil to juz wiele o tym wydarzeniu zostalo napisane. A wiec jak wiekszosc z typujacych w tym spotkaniu widze spore szanse gospodarzy aby na swoim niezwykle &quot;goracym&quot; terenie ugrali korzystny dla siebie rezultat tym samym awansujac dalej. W pierwszym spotkaniu dunski klub przewazal w kazdym aspekcie gry lecz mimo wielu stworzonych sytuacji zdolali oni tylko raz trafic do bramki przeciwnikow. Jednobramkowa zaliczka Kopenhagi nie moze dawac zadnej pewnosci jak dla mnie a juz napewno dla zawodnikow z Cypru jaknajbardziej otwaty i do ogarniecia.
Oba zespoly raczej nienaleza do tych grajacych na zero z tylu a wiec mozna sie spodziewac w tym meczu wielu sytuacji bramkowych z obu stron co w koncowym efekcie zapewne odbije sie na zmeczeniu dzisiejszych gosci ktorzy raczej nieprzywykli do takich temperatur oraz duchoty w spotkaniach ligowych. Wcale nieuwazam iz delegaci tej potyczki polegna na podobnym schemacie jak zespol Rosenborgu lecz wydaje mi sie ze wynik tego pojedynku moze zakrecic sie w granicach remisu po 1:1 lub 2:2 ostatecznie dajac awans bardziej utytulowanemu klubowi ktory goscil na salonach Ligi Mistrzow juz nie raz ...
Podsumowujac, wydaje mi sie ze mimo korzystnego wyniku z przed tygodnia plkarze Kopenhagi niespecjalnie beda za wszelka cene starali sie tylko utrzymac bramkowa zaliczke lecz beda stwarzac sytuacje bramkowe ktore w efekcie doprowadza do ich zmeczenia lub tez rozluznienia w drugiej polowie a tym samym w konsekwencji pozwola ustrzelic bramke lub dwie tym samym pomagajac w pokryciu tego zakladu.
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
baniol10 78

baniol10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Borussia Mönchengladbach - Young Boys
Typ: strzeli bramkę Raffael
Kurs: 2.00
Bukmacher: Betsson
Blisko awansu do kolejnej rundy są już piłkarze Borussii Moenchengladbach, którzy w pierwszym spotkaniu pokonali na wyjeździe BSC Young Boys Berno 3:1. Pierszą bramkę
w 11 minucie strzelił brazylijczyk Raffael Szwajcarzy wyrównali w 56 min.
Niemiec Andre Hahna 67 minucie doprowadził do wyniku 1;2 dla Borussii , dwie minuty
pózniej po strzale Raffaela i odbiciu stopą obroncy Rochata było 1;3.
I tu brazylijczyk mnie zainteresował w pierwszym meczu miał 90% celnych podań,
jedną bramkę i jedną asystę .
Ten sezon to czwarty Monchengladbach , do tej pory w Budeslidze w Borusii
rozegrał 96 meczy , strzelając 40 bramek . Dzisiaj uważam że poprawi swoją
statystykę i również trafi do bramki.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
P 26

parasolki

Użytkownik
Dyscyplina: WTA - SINGIEL: US Open (USA) - Kwalifikacje, twarda
Godzina: 23:00
Spotkanie: Lottner A. - Sadikovic A.
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
W dzisiejszym spotkaniu zmierzą się rakiety z 184 miejsca i 132 miejsca. Typ może wydawać na pierwszy rzut oka dziwny, ale chwila moment. Lottner wygrała 10 razy z rzędu i też nie mam tutaj na myśli słabych przeciwniczek jak na tak dalekie miejsce do Top100. Jeśli ktoś z was śledził kobiecy tenis powinien kojarzyć takie zawodniczki : Barthel M, Soler-Espinosa S, Witthoeft C, Smitkova T. Cirstea S. możliwe, że nie są to zawodniczki wysokiej klasy ale grają na kortach nie od dziś a pomimo to dały się ograć młodej dziewczynie która ma zaledwie 20 lat. Jak dla mnie jej passa będzie się jeszcze długo ciągnąć. Jesli mowa o jej przeciwniczce to mierzyła się jedynie z kimś wielkim to Larsson oraz Williams.
Lotter w tym sezonie zdobyła dwa tytułu ITF Praga oraz Versmold, natomiast Sadikovic 3 tytuły ITF w 2012. Zawodniczki jeszcze nigdy przeciw sobie nie grały.
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom