>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 24.08.2016 (środa)

Status
Zamknięty.
T 7

tracii

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Islandia, Landsbankadeild Kvenna
Godzina:
20:00
Spotkanie:
Stjarnan - Vestmannaeyjar
Typ: Do przerwy/Koniec meczu 1/1
Kurs:
1.90
Bukmacher:
bet365
Analiza:
O rozpędzone &quot;Stjarnanki&quot; zmierzające po mistrzostwo rozbije się dziś 4. Vesmannaeyjar. Gospodynie nie zawiodły mnie jeszcze w tym sezonie, więc konsekwentnie zamierzam dziś pójść za serią. A seria imponująca. Jako, że w Islandii w sezonie drużyny grają tylko 18 meczów, przedstawię statystykę z obecnego i zeszłego sezonu. Stjarnan u siebie 5-1-0 20:3 (2016), 7-0-2 28:6 (2015). Planowa porażka z Breidablikiem, no i 2 wpadki, przegrana z Selfossem (w tym sezonie 8. pozycja, ale rok temu były trzecie!), i z 2016 remis z Fylkirem (tu zdecydowanie zawiodły nie wykorzystując okazji). A teraz dlaczego do przerwy? Ponieważ w tych 12 wygranych meczach w 11 wygrywały po 45 minutach. Vestmannaeyjar pomimo niezłej pozycji w tabeli, są średniakiem. Na wyjazdach niby ładnie - 4 wysokie zwycięstwa, 1 porażka. Z tym, że powygrywały to co mogły, żadnej niespodzianki nie sprawiły. Fakt jest taki, że tą ligą rządzi Stjarnan i Breidablik, z którymi Vestmannaeyjar grał w tym sezonie u siebie i oba mecze przegrał (0:1 i 0:4). Jeszcze jedno... Stjarnan po tym meczu może uciec Breidablikowi na 5 pkt, co postawi je w śwetnej sytuacji w walce o mistrzostwo, będą niesamowicie zmobilizowane.
⛔
100

 
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Polski
Spotkanie:
Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
Typ: 2
Kurs: 2,30
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Przed nami ostatnie spotkanie w 1/16 finału Pucharu Polski a w nim zmierzy się Piast Gliwice z liderem Lotto Ekstraklasy Lechią Gdańsk. Obie ekipy mają o co grać ponieważ zwycięzca spotka się w 1/8 finału z Puszczą która ograła Koronę Kielce 2:1 a jeśli również przejdzie tą rundę to w ćwierćfinale spotkają się z Jagiellonią bądź Pogonią a więc do półfinału droga jest otwarta.
W dużo lepszej formie są goście dzisiejszego spotkania czyli drużyna z Gdańska. Na 6 kolejek w lidze Lechia Gdańsk uzbierała już 2 razy więcej punktów co Piast Gliwice, który jest bez formy. Wydaje mi się, że Piast bardziej powinien się skupić na lidze a nie na graniu praktycznie co 3 dni bo to im wyjdzie na gorsze i będą mieli problemy z utrzymaniem się w lidze. Wyników z poprzedniego sezonu nie ma co pisać ponieważ jest to całkiem inny Piast, który od 5 kolejek nie potrafi wygrać w lidze.
Co do składów to na pewno będą się różniły od tych które widzieliśmy w wekeend w meczach ligowych ale Lechia ma dużo lepszych rezerwowych.
Jeśli chodzi o skład Piasta Gliwice to tak:
Bramkarz: Zamiast Szmatuły zagra rezerwowy Rusov
Obrona: Pietrowski, Hebert, Sedlar a więc obrona bez zmian
Pomocnicy: Mraz, Murawski, Masłowski, Badia, Korun - a więc tutaj 2 zmiany nie zagra Mokwa i Zivec
Napastnicy: Jankowski i Bukata - a więc napad zmieniony zamiast Barisica i Szeligi
Jeśli chodzi o Lechię Gdańsk to:
Bramkarz: Podleśny - również zmiana bramkarza rezerwowy bramkarz zamiast Milinkovica-Savica
Obrona: Wawrzyniak, Maloca, Gerson, Wojtkowiak - Tutaj Gerson zamiast Janickiego zagra
Pomocnicy: Kovacević, Pawłowski, Wiśniewski, Wolski - a więc tutaj odpoczywają Krasić, Peszko i Chrapek
Napastnicy: Paixao, Paixao - braterski napad Kuświk na rezerwie.
Podsumowując wydaje mi się, że Lechia Gdańsk która jest na fali będzie chciała zaistnieć na 2-óch frontach czyli Liga i Puchar Polski a więc typuję zwycięstwo Lechii Gdańsk.
Powodzenia.
⛔100
 
D 20

danielm16

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna el.Ligi Mistrzów
Spotkanie:Fk Rostov- Ajax
Typ:1
Bukmacher:BETANO
Kurs:3.10
Analiza:
Witam dziś zapraszam na mecz do Rosi gdzie odbędzie się decydujące spotkanie el.Ligi Mistrzów . Rosjanie na swoim terenie są groźni i maja duża szanse na awans , pierwsz mecz dał im dobry rezultat w rewanżu , pojedynek napewno będzie zacięty bi Ajax to dobra drużyna ale Rosjanie nie wypuszcza takiej okazji i wygrają dziś minimalnie. Wczoraj była niespodzianka odpadniecie AS Romy myślę że dziś tez będzie i Ajax odpadnie.

Kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kuckisan 254

kuckisan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Rostov- Ajax
Typ: Ajax&amp;bts
Kurs: 6,0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Pierwszy mecz zakończył się niespodziewanie remisem. To Rostov strzelił pierwszego gola w 13 minucie, wyrównanie padło w 38 minucie.
Ajax miał dużą przewagę, ale nie udało mu się przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść.
72 procent posiadania piłki nie zdarza się często,no i w sytuacjach bramkowych 22 do 6.
Myślę, żę dzisiaj Ajax wcale nie stoi na straconej pozycji, mimo, że gra w Rosji.
Poza tym, jakoś ciężko mi by było pogodzić się z brakiem jak by nie było solidnej drużyny, z tradycjami w europejskich rozgrywkach z LM.
W tym meczu nawet wynik 2-2 daje Ajaxowi awans, dlatego sądzę, że bramek nie zabraknie i &quot;mecz zacznie się szybko&quot;.
Ajax pokazał, żę dobrze gra na wyjazdach, w pierwszej kolejce ligi holenderskiej wygrał ze Spartą 3-1,w kwalifikacjach wygrał z PAOK (który jest u siebie mocny) 2-1.
Ajax przegrał na wyjeździe 15 spotkań temu. Liczę, że i dzisiaj wygrają, a i ruscy coś dorzucą.
⛔100
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina:koszykówka
Godzina:20:00
Mecz:polska-Belgia
Typ:polska -4.5
Kurs:1.83
Buk:bet365
Analiza: Polscy koszykarze rozpoczynają turniej gdzie biorą udział 4 zespoły: Polski, Belgi, Szwecji i Gruzji. W finale zagra Szwecja która pokonała Gruzję z Zazą Pachulią na czele 73:60. Polacy będą bardzo zmotywowani żeby wygrac dzisiejszy mecz bowiem dopiero co skończyli turniej w Niemczech a tam nie poszło nam najlepiej. Na ostatnie 4 mecze wygraliśmy tylko jedno spotkanie z Austrią. Natomiast Belgowie na 4 ostatnie mecze przegrali tylko raz więc dziwię się że Polska jest dziś faworytem ale w końcu gramy u siebie. Skład polaków także bardzo mocny na zcele z Maćkiem Lampe nie ma właściwie tylko naszej gwiazdy z NBA Marcina Gortata. Nie jestem pewien czy ten handicap co wziąłem wjedzie ale muszę zaryzykować. Polacy naprawdę w najsilniejszym składzie a w dodatku u siebie wszystko wskazuje na naszą wygraną.Do boju Polsko, nie zawiedźcie mnie chłopaki, mecz za 10 minut chyba w Polsacie...
⛔100
 
czaro82 440,1K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Pilka nozna Liga Mistrzow
Godzina. 20:45
Spotkanie. Apoel - Kopenhaga
Typ. APOEL +1 HA
Kurs. 1.70
Bukmacher. Betano
Analiza.
Witam wszystkich, na szybko bo nie dosc ze mecz juz za pare chwil to juz wiele o tym wydarzeniu zostalo napisane. A wiec jak wiekszosc z typujacych w tym spotkaniu widze spore szanse gospodarzy aby na swoim niezwykle &quot;goracym&quot; terenie ugrali korzystny dla siebie rezultat tym samym awansujac dalej. W pierwszym spotkaniu dunski klub przewazal w kazdym aspekcie gry lecz mimo wielu stworzonych sytuacji zdolali oni tylko raz trafic do bramki przeciwnikow. Jednobramkowa zaliczka Kopenhagi nie moze dawac zadnej pewnosci jak dla mnie a juz napewno dla zawodnikow z Cypru jaknajbardziej otwaty i do ogarniecia.
Oba zespoly raczej nienaleza do tych grajacych na zero z tylu a wiec mozna sie spodziewac w tym meczu wielu sytuacji bramkowych z obu stron co w koncowym efekcie zapewne odbije sie na zmeczeniu dzisiejszych gosci ktorzy raczej nieprzywykli do takich temperatur oraz duchoty w spotkaniach ligowych. Wcale nieuwazam iz delegaci tej potyczki polegna na podobnym schemacie jak zespol Rosenborgu lecz wydaje mi sie ze wynik tego pojedynku moze zakrecic sie w granicach remisu po 1:1 lub 2:2 ostatecznie dajac awans bardziej utytulowanemu klubowi ktory goscil na salonach Ligi Mistrzow juz nie raz ...
Podsumowujac, wydaje mi sie ze mimo korzystnego wyniku z przed tygodnia plkarze Kopenhagi niespecjalnie beda za wszelka cene starali sie tylko utrzymac bramkowa zaliczke lecz beda stwarzac sytuacje bramkowe ktore w efekcie doprowadza do ich zmeczenia lub tez rozluznienia w drugiej polowie a tym samym w konsekwencji pozwola ustrzelic bramke lub dwie tym samym pomagajac w pokryciu tego zakladu.
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
baniol10 78

baniol10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Borussia Mönchengladbach - Young Boys
Typ: strzeli bramkę Raffael
Kurs: 2.00
Bukmacher: Betsson
Blisko awansu do kolejnej rundy są już piłkarze Borussii Moenchengladbach, którzy w pierwszym spotkaniu pokonali na wyjeździe BSC Young Boys Berno 3:1. Pierszą bramkę
w 11 minucie strzelił brazylijczyk Raffael Szwajcarzy wyrównali w 56 min.
Niemiec Andre Hahna 67 minucie doprowadził do wyniku 1;2 dla Borussii , dwie minuty
pózniej po strzale Raffaela i odbiciu stopą obroncy Rochata było 1;3.
I tu brazylijczyk mnie zainteresował w pierwszym meczu miał 90% celnych podań,
jedną bramkę i jedną asystę .
Ten sezon to czwarty Monchengladbach , do tej pory w Budeslidze w Borusii
rozegrał 96 meczy , strzelając 40 bramek . Dzisiaj uważam że poprawi swoją
statystykę i również trafi do bramki.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
P 26

parasolki

Użytkownik
Dyscyplina: WTA - SINGIEL: US Open (USA) - Kwalifikacje, twarda
Godzina: 23:00
Spotkanie: Lottner A. - Sadikovic A.
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
W dzisiejszym spotkaniu zmierzą się rakiety z 184 miejsca i 132 miejsca. Typ może wydawać na pierwszy rzut oka dziwny, ale chwila moment. Lottner wygrała 10 razy z rzędu i też nie mam tutaj na myśli słabych przeciwniczek jak na tak dalekie miejsce do Top100. Jeśli ktoś z was śledził kobiecy tenis powinien kojarzyć takie zawodniczki : Barthel M, Soler-Espinosa S, Witthoeft C, Smitkova T. Cirstea S. możliwe, że nie są to zawodniczki wysokiej klasy ale grają na kortach nie od dziś a pomimo to dały się ograć młodej dziewczynie która ma zaledwie 20 lat. Jak dla mnie jej passa będzie się jeszcze długo ciągnąć. Jesli mowa o jej przeciwniczce to mierzyła się jedynie z kimś wielkim to Larsson oraz Williams.
Lotter w tym sezonie zdobyła dwa tytułu ITF Praga oraz Versmold, natomiast Sadikovic 3 tytuły ITF w 2012. Zawodniczki jeszcze nigdy przeciw sobie nie grały.
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom