>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 25.04.2017 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na wtorek - 25. Kwietnia

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamil7600 40,6K

kamil7600

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Toronto Raptors - Milwaukee Bucks
Typ: 2 (z dogrywką)
Kurs: 3,05
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Toronto to są Clippers wschodu. Drużyna która przegrywa pod presją, wpadka za wpadką, nierówni i przeceniani liderzy czyli Lowry i DeRozan, Toronto wystąpiło w 12 seriach PO, a ich bilans w pierwszych meczach serii to 1-11... Milwaukee prezentuję sie póki co bardzo dobrze, ich lider Antetokounmpo w przeciwieństwie do liderów Raptors ma jaja i już teraz jest lepszym zawodnikiem mimo, że jest dużo młodszy. W serii jest 2-2, ale Bucks są +23 w serii, to też dużo mówi Bucks jeśli wygrywają to zdecydowanie, a Toronto walczy o zwycięstwo do końcowych minut, jedyny blowout w serii mają na końcie Bucks, którzy zgwałcili Toronto na swoim parkiecie 27 punktami. Co najważniejsze nie pasuje mi kurs na to spotkanie, jakoby Toronto miało być wielkim w nim faworytem. Raptors nie potrafią korzystać z przewagi własnego parkietu, Bucks mają najlepszego gracza u siebie i kurs 3,05 na Bucks? Biorę to w ciemno, nawet jeśli Raptors to wygrają to buki przesadziły z kursem na Milwaukee. Powodzenia!
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Premier League
Godz: 20:45
Spotkanie Chelsea-Southampton
Typ 1/1
Kurs 2.04
Buk Unibet
Analiza: Chelsea w tej kolejce na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Southampton, gospodarze przed pierwszym gwizdkiem sędziego są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów na własnym stadionie, gospodarze w tym sezonie na własnym stadionie zagrali 15 razy wygrali aż 13 spotkań , jest to bardzo dobry wynik a dwa przegrane spotkania można uznać za wypadki przy pracy, gospodarze wiedzą o co grają mają na wyciągnięcia ręki tytuł mistrza kraju i awans do piłkarskiej Ligi Mistrzów co nie udało się w poprzednim sezonie. Southampton w spotkaniach wyjazdowych gra w kratkę goście podobnie jak gospodarze nie notują za dużo podziałów punktów , myślę że w tym meczu będzie ciekawie, bowiem gospodarzom w ostatnich sezonach nie grało się łatwo z zespołem popularnych świętych i myślę że goście w tej kolejce również bramke będa w stanie strzelić , przynajmniej jedną bowiem udawało im się to w każdym z ostatnich 5 spotkań na stadionie The Blues, mój typ na to spotkanie to wynik 1:0 do przerwy oraz 2:1 po 90 minutach tej rywalizacji, liczę iż gospodarze w tym mecz w ogólnym rozrachunku sięgną po komplet punktów
✅ 104
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna Niemcy DFB Pokal
Godzina. 20:45
Spotkanie. B.Monchengladbach - Frankfurt
Typ. Borussia win
Kurs. 2.05
Bukmacher. Unibet
Analiza.
We wtorkowy wieczór zostanie rozegrane spotkanie w pucharze niemiec, pomiędzy Borussią Monchengladbach a Frankfurtem.
Spotykają się sąsiedzi z ligowej tabeli, piłkarze z Frankfurtu są
na 9pozycji a ich rywale piętro niżej mając dwa oczka straty. Zarówno jedni jak i drudzy mogą już tylko powalczyć ewentualnie
o Ligę Europy i to raczej matematycznie niż realistycznie...
W tym spotkaniu stawiam na wygraną gospodarzy, którzy prezentują lepszą formę i mają w swoim zespole zawodników o większych umiejętnościach. To już półfinał tego pucharu więc wydaje mi się że obydwu drużynom zależeć będzie aby przejść dalej i zagrać w finale z kimś z drugiej pary Bayern/Dortmund.
W ostatnich pięciu pojedynkach jakie między sobą rozgrywali aż trzy razy padał bezbramkowy remis, także dwukrotnie górą była Borussia ogrywając pewnie przeciwników 3:1 oraz 5:0.
Zawodnicy gości przegrali w ostatnich pięciu delegacjach, gdzie zdołali strzelić przeciwnikom zaledwie dwie bramki.
Podsumowując, uważam iż podopieczni Heckinga są na tę chwilę w lepszej dyspozycji i to oni zwyciężą w tym meczu, robiąc tym samym kolejny krok do wystąpienia w wielkim finale.
&quot; jeśli moja analiza pomogła ci podwoić drobne-kliknij &quot;
⛔ 100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, League One
Godzina: 20:45
Spotkanie: Walsall – Port Vale
Typ: Walsall
Kurs: 2,32
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zaległe spotkanie 40 kolejki w angielskiej League One pomiędzy zajmującym środek tabeli Walsall a obecnym spadkowiczem Port Vale.
Port Vale traci 4 punkty do drużyny zajmującej bezpieczne miejsce. Mają jednak jedno spotkanie zaległe (ten właśnie mecz z Walsall). 30.04 będzie miała miejsce ostatnia kolejka tego sezonu. Port Vale, aby utrzymać się w lidze, musi wygrać z Walsall oraz z Fletwood w następnej kolejce. Oba te mecze grają na wyjeździe, ale statystyki meczy na obcych stadionach wcale nie napawają optymizmem (1-6-14). Dodatkowo, muszą liczyć na to, że Gillingham nie wygra swojego ostatniego meczu wyjazdowego z Northampton.
Mimo, iż obecna forma Walsall jest daleka od ideału, to bardzo solidnie prezentują się w statystyce meczy rozgrywanych na własnym stadionie (11-5-5).
Drużyna gospodarzy poza meczem domowym z Port Vale, zagra w ostatniej kolejce z Milton Keynes, również przed własną publicznością.
Kurs na gospodarzy jest bardzo dobry. Zdecydowałem się zagrać na nich, ponieważ samo Port Vale nie daje absolutnie ŻADNYCH sygnałów, że chcą utrzymać się w lidze – ostatnie 5 meczy to 5 porażek, co więcej, nie potrafili zdobyć w nich nawet 1 gola!
Moim zdaniem to Walsall dołoży do swojego dorobku 3 punkty. Zostały im tylko mecze domowe, więc myślę, że zrobią wszystko aby zadowolić swoich kibiców na koniec sezonu.
Powodzenia i pozdrawiam.
⛔ 100
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Dyscyplina: snooker, Mistrzostwa Świata
Godzina: 15:30
Spotkanie: Barry Hawkins - Stephen Maguire
Typ: Maguire
Kurs: 2,75
Bukmacher: Unibet
Analiza: zarówno Anglik, jak i Szkot mają znaczące sukcesy sportowe na koncie. Mecz tych dwóch graczy to klasyka snookera, choć nie z tej najwyższej półki. Panowie zagrają 25 mecz w historii spotkań H2H: 12 wygrał Hawkins ( w tym w Lidze Mistrzów- format do 3 wygranych - wygrał 6, 1 w Shootout (1 frame), 1 walkower), także 12 wygrał Maguire (0 w Lidze Mistrzów, 1 w Shootout).
1) Hawkins pewnie pokonał Forda w 1 rundzie 10-3 (65, 52 ,132 ,55), w 2 pokonał Dotta 13-6 (50, 54, 91 ,70 ,98). Z kolei Szkot zniszczył najpierw McGilla 10-2 (50, 66 ,97 ,60 ,50 ,59 ,57 ,58) , a potem McLeoda 10-3 (67 ,71, 63 ,114, 61, 90, 57).
2) w latach 2008-2016 panowie zagrali ze sobą, pomijając wymienione wyżej krótkodystansowe i walkower, 15 meczy z rezultatem 4-11 na korzyść Maguire’a. Hawkins wygrał mecz w MŚ 2011: 10-9 , Maguire wygrywał na dystansach do 4 lub 5 wygranych partii. W tym sezonie były 2 wygrane Maguire’a: 5-3 i 4-3.
3) Hawkins zagrał 18 turniejów w tym sezonie, zdobył 1 tytuł, raz przegrał w finale, 2 razy w półfinale, 2 razy w ćwierćfinale. Najlepszą część sezonu miał między październikiem a lutym. W ostatnich 4 turniejach 2 razy odpadł w 1 lub 2 rundzie, a w 2 osiągnął Last 16. Maguire grał w w 16 turniejach, był po 2 razy w półfinale i ćwierćfinale, 4 razy odpadł w 1 rundzie. W ostatnich 4 turniejach 3 razy odpadł w 1 lub 2 rundzie oraz ostatnio dotarł do Âź finału China Open. Musiał przejść kwalifikacje do MŚ: 10-7, 10-3, 10-5, w nich zaliczył 18 brejków 50+ i 3 setki (razem 21 wysokich brejków w 30 wygranych frejmach!)
4) obaj dobrze budują wysokie podejścia. W ostatnich 5 sezonach było tak (od najnowszego wyniku w tył): Hawkins: 29, 17, 21, 24, 35, a Maguire: 31, 20, 28, 21, 29.
Podsumowanie: plusy po stronie Hawkinsa to wyższy ranking, lepszy sezon, minimalna wygrana w MŚ 2011, także dobra dyspozycja w pierwszych 2 rundach MŚ. Meczy na średnim dystansie prawie 3 razy więcej wygrał Maguire, również 2 razy wygrał w obecnym, było nie było, nieudanym dla niego sezonie. Z kolei obecna forma pokazuje, że Hawkins został co najmniej doścignięty przez Szkota. Ten ostatni, zmuszony kwalifikować się do głównego turnieju MŚ, pewnie przebrnął przez eliminacje, a rezultaty meczy potwierdził wysokimi podejściami. Ich liczba wzrasta u niego z każdą zwycięskim spotkaniem. Zmiażdżył w 2 rundach turnieju głównego swoich rywali, z których McGill był rozstawiony. Na koniec przywołam pewną maksymę ze świata snookera. Mówi ona, że zawodnik przede wszystkim musi zmierzyć się ze stołem, a dopiero potem ze swoim rywalem. Dlatego jest dla mnie oczywiste, że Maguire nie jest outsiderem w tym pojedynku, ze względu na to, że obecnie lepiej buduje wysokie brejki. Na pewno też nie graczem mniejszego formatu niż Hawkins, w przekroju całej kariery profesjonalnej.
⛔ 100
 
C 0

cinoslav

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Argentyna, Primera Division
Godzina: 02:15
Spotkanie: Colon Santa Fe - CA Tigre
Typ: under 2.5
Kurs: 1.70
Bukmacher: betathome
Analiza: Trochę późno, aczkolwiek przeglądając nocne oferty prosto z Ameryki Południowej trafiłem na taką oto perełkę. Drużyna Colon będzie podejmować u siebie zespół Tigre. Zespół gospodarzy znajduje się obecnie w górnej częśći tabeli (7 msc.) i z dziesięciu ost. meczy ma obecnie passę 5ciu (bardzo skromnych) zwycięstw, a ich statystki z 10 ostatnich spotkań to 5/4/1, z czego jedyna porażka to również jedyny over 2.5 przeciwko liderowi Boca Juniors. Zespół gości zajmujący 25 lokatę przegrał 5 z 6 ostatnich meczy wyjazdowych i jeden zremisował. Gospodarze to mocno underowa ekipa która niechętnie oddaje bramki, szczególnie u siebie. Mój typ na ten mecz to to remis 1-1, ewentualnie 1-0 dla gospodarzy, jednak nie wyobrażam sobie, by padły tu więcej niż 2 bramki.
⛔ 100
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dyscyplina: NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Toronto Raptors - Milwaukee Bucks
Typ: Kyle Lowry poniżej 20 pkt
Kurs: 1,75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Bardzo fajna seria dla fanów koszykówki, ale nie dla postronnych widzów. Sporo roszad taktycznych, dobra obrona, nieudane akcje i remis po 4 spotkaniach! Toronto pierw straciło atut własnego boiska żeby następnie go odzyskać. Teraz mają mecz u siebie i naprawdę stoją przed duża szansą na awans do drugiej rundy. Bucks jednak są młodzi i ten polot może ich poprowadzić do spektakularnej wygranej już dzisiaj. Przeczytałem dzisiaj info o dwóch drobnych kontuzjach ważnych zawodników jednej jak i drugiej ekipy. Mowa tutaj o Middletonie, który brylował w pierwszych 3 spotkaniach oraz Lowrym, którego do tej pory nie ma w tej serii. Mój główny bet na dzisiaj opiera się właśnie na rozgrywającym ekipy Raptors. Osobiście idę w jego under, ponieważ tak jak wspominałem będzie on grał z drobnym urazem, ale przede wszystkim jest bardzo słaby w tych PO. Notuje on w tej serii 14.3 pkt grając na 40% z gry oraz zaledwie 25% za 3. Nie ma go w tej serii i w mojej opinii go nie będzie. Lekki uraz, słaba psychika oraz świetna obrona, która jest na niego ustawiana nie pozwoli mu dzisiaj pokryć linii. Co prawda pierwsze spotkanie mocno zaniża mu średnią jednak w każdym z kolejnych także nie istniał tylko raz przekraczając linię 20pkt. Było to jedyne w, którym obie ekipy przekroczyły granicę 200 pkt, a w pozostałych trzech rzucili maksymalnie 181. Twarda defensywa to coś co charakteryzuje tą serię i dzisiaj spodziewam się tego samego, dlatego gram under pkt Kyle. Osobiście uważam także, że kursy na to spotkanie są troszeczkę źle wystawione. Dużym faworytem tego spotkania według bukmacherów jest Toronto choć w mojej opinii wcale tak nie jest. Każde z tych spotkań jest typowym spotkaniem 50:50, więc kurs na Bucks w mojej opinii jest Value. Do tego dorzucam dodatnie handi, ponieważ tak jak mówiłem to spotkanie powinno być wyrównane do ostatniej minuty. Linia przyjemna, więc myślę, że warto zagrać. Ode mnie na dzisiaj taki zestawik,
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
S 4

seropl

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna | 1.Hiszpania
Godzina: 19:30
Spotkanie: Sporting Gijon - RCD Espanyol
Typ: 02
Kurs: 1.64
Bukmacher : Fortuna
Analiza :
W tym meczu kurs na Espanyol lub remis jest stosunkowo korzystny.
Goście prezentują się w tym sezonie naprawdę przyzwoicie, wciąż zachowują szansę na występ w kwalfikacjach do Ligi Europy, bardzo dobry sezon rozgrywa Pablo Piatti. Nic nie wskazuje na to, aby mieli zlekceważyć rywala czy też odpuścić sobie mecz. Gospodarze natomiast walczą o utrzymanie i na pewno będą chcieli wygrać ten mecz, lecz wydaje mi się, że mają na to za mało jakości, nawet w meczach domowych w tym sezonie zdołali zdobyć jedynie 14 punktów w 16 meczach.
✅ 64
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 4:30
Spotkanie: Portland Trail Blazers - Golden State Warriors
Typ: Portland Trail Blazers (ML)
Kurs: 4,60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Kurs na Portland Trail Blazers ładnie poszedł do góry. Jest to efekt informacji, że w meczu tym zagra Kevin Durant, wcześniej jego udział stał pod znakiem zapytania. Mimo to nie skreślałbym Portland. Od lat wiadomo, że w swojej hali stać ich na wszystko, a przynajmniej na wygranie chociaż jednego meczu nawet z takimi dominatorami jakimi są Golden State Warriors. W sumie w ich ostatnim meczu wiele nie zabrakło do zwycięstwa, bo Portland Trail Blazers przegrali 113:119. Gdyby lepiej zagrali w czwartej kwarcie, to kto wie... Druga kwestia jest taka, czy Golden State Warriors koniecznie będą chcieli awansowac już teraz. Oni w następnej rundzie spotkają się z wygranym z pary Utah Jazz-Los Angeles Clippers. To już są poważniejsi rywale i tu już tak łatwo może nie być. Tam aktualnie jest 2:2 i bardzo możliwe, że to wszyskto się skończy dopiero w decydującym siódmym meczu. Gdyby tak się stało i Warriors by wygrali 4:0 z Portland, to by mieli naprawdę długą przerwę. Z tak długą przerwą różnie to bywa, gdyż drużyna traci rytm meczowy. Być może lepiej dla nich, gdyby serię zakończyli dopiero w piątym meczu u siebie- jeden mecz więcej w swojej hali, pieniądze za bilety i rytm meczowy zachowany. Portland może to wygrać.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kamasutra10 578,4K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Połka Nożna , AFC Liga Mistrzów
Godzina: 13:35
Spotkanie: Jiangsu Sainty - Jeju United
Typ: 2
Kurs: 1.78
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Dosyć klarowne spotkanie jeśli idzie o priorytety. Słabo spisujące się w lidze Jiangsu (0-2-4) , zapewniło już sobie awans z grupy w tegorocznych rozgrywkach LM ( 4 zwycięstwa ). Kilka dni temu zarząd klubu spotkał się by omówić właśnie ligową sytuację drużyny i podjąć decyzję co do dalszej pracy południowo - koreańskiego szkoleniowca Choi Jong Soo. Zdecydowano że będzie nadal kontynuował swoją pracę , natomiast obligatoryjnie musi On poprawić pozycję w tabeli i zacząć wygrywać. Dlatego dzisiejsze spotkanie zapewne potraktuje koreański szkoleniowiec ulgową dając odpocząć komuś ze swoich gwiazd Alex Texeira , Ramires nie chcąc ryzykować kontuzji.
Po drugiej stronie Jeju spisujące się w rodzimej lidze dobrze ( 2 miejsce ) , natomiast potrzebujące wygranej w dzisiejszym meczu jeśli myśli o awansie z 2 miejsca w grupie. Obecnie Koreańczycy mają 4 pkt , tyle samo co Adelaide jednakże w bezpośrednim domowym meczu ulegli niespodziewanie australijskiej ekipie ( 1:3). Biorąc pod uwagę że Adelaide wyjeżdża do Osaki która również walczy jeszcze o awans , dzisiejsza wygrana Jeju prawdopodobnie przesunie tę ekipę na 2 pozycję w tabeli ( nie sądzę by Austarlijczycy pokonali na wyjeździe Gambę )...
Zastanawiałem się nad opcją Jeju hc -1 ( 3.10 ) czego nie wykluczam , natomiast po namyśle pozostaję przy bezpieczniejszej wersji...
✅ 78
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
G 35

grabektyper

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Premier League
Godz: 20:45
Spotkanie Chelsea-Southampton
Typ obie drużyny strzelą w 1. połowie TAK
Kurs 4,45
Buk forbet


Bardzo ważne spotkanie dla gospodarzy którzy są obecnie liderami ale bardzo mocno naciska na nich zespół Tottenhamu co sprawia że rywalizacja o mistrzostwo nabiera rumieńców.
Chelsea ma wyraźny problem ze Southamptonem najzwyczajniej jest to drużyna która im nie leży.Dlatego może być dzisiaj różnie z wygraniem tego meczu przez zespół gospodarzy.
Chelsea do nie dawna był zespołem któremu bardzo ciężko było wbić gola jednak ostatnio ta defensywa zaczyna popełniać sporo błędów więc szansa na gola dla gości jest spora a że gospodarze muszą wygrać więc powinniśmy obejrzeć gola po obu stronach no i coś więcej w którąś stronę.Jeżeli dzisiaj gospodarze przegrają to mnie to jakoś specjalnie nie zdziwi.Oczywiście faworytem jest Chelsea ale czym bliżej końca rozgrywek tym większa nerwowość wkrada się w szeregi drużyny Antonio Conte.
Nie podejme się dzisiaj stawiania na którąś z drużyn natomiast spodziewam się wielu goli i co za tym idzie wielu emocji.
✅ 345
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
erev 13

erev

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker, Mistrzostwa Świata, Cwierćfinał
Godzina: 15:30
Spotkanie: Mark Selby - Marko Fu
Typ: Marko Fu
Kurs: 2,80
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Kursy zrozumiałe na ten pojedynek, bo przecież Selby to lider światówki, a Fu jest &quot;dopiero&quot; 8. W pojedynkach H2H również Selby wychodzi zwycięsko, ale ostatni pojedynek między Selbym, a Fu zakończył się pewnym zwycięstwem gracza z Hong Kongu.
Jeśli chodzi o obecne MŚ to cóż... Po raz kolejny Selby na łatwą drogą do finału (nie jest to pierwszy turniej gdzie po drodze do zwycięstwa ma samych leszczy). Podczas trwających zawodów grał z 44. oraz... 45. zawodnikiem świata oba pojedynki wygrał przekonująco, szczególnie ten z O&#39;Brieenem, bo 10:2.
Z chodzi o Marko Fu to na start dostał Belga - Brecela i wygrał z nim po zaciętym pojedynku 10:9, ale następnie na drodze stanął już naprawdę zawodnik z najwyższej półki Neil Robertson, którego również ograł 13:11. Ścieżka do finału była zdecydowanie bardziej wymagająca dla Fu, więc tu upatruję jego szansy na kolejną rundę.
Selby nie gra ostatnio wspaniałego snookera moim zdaniem i powinien zakończyć już teraz swój udział na MŚ, a Fu może zaskoczyć, bo raczej nie pokazywał wszystkiego co ma do zaoferowania do tej pory, mimo, że wyniki meczy nie pokazują tego jak było. Liczę, że Selby w końcu odpadnie, bo do tej pory jego drogi do finału były proste, a wszyscy najmocniejsi przeciwnicy kasowali się wzajemnie po drodze...
Kursy na Fu obecnie spadają, więc śpieszyłbym się z typem ;)
⛔ 100
 
S 28

shaqualaka

Użytkownik
Dyscyplina:Piłka nożna
Godzina:19:45
Spotkanie:Chelsea-Southampton
Typ:Obie strzelą
Kurs:1,90
Bukmacher:Totolotek
Analiza:
Na dziś wybrałem spotkanie z Premier League Chelsea z Southampton. Chelsea w tym sezonie jest w fenomenalnej formie u siebie (13/0/2). Po piętach depcze im czychający na mistrza Anglii Tottenham, który traci jedynie 4 punkty do Londyńczyków i czekający na ich potyczkę a kolejek coraz mniej. Southampton to drużyna średniej klasy (5/3/8) mało remisują na wyjazdach udaje im się częściej wygrywać jak przegrywać , ale to z drużynami z końca tabeli. Tracą aż 17 punktów do Arsenalu, żeby móc walczyć o cokolwiek. Southampton Chelsea nie leży i to widać. Od 3 lat w każdym ich meczu South zdobywa co najmniej jednego gola tak jak i w innych meczach (prawie) zawsze coś ustrzelą. Dziś wydaje mi się będzie podobnie Chelsa będzie napierać po zwycięstwo a Southampton będzie grało na całego bo i tak im nic nie grozi więc dlaczego by nie wygrać z mistrzem z tabeli na zakończenie sezonu i dlatego powinien coś ustrzelić.
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
G 28

gwiazdor_9

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna Niemcy DFB Pokal
Godzina. 20:45
Spotkanie. B.Monchengladbach - Frankfurt
Typ. obie strzelą
Kurs. 1,78
Bukmacher. Fortuna
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem spotkanie półfinałowe Pucharu Niemiec pomiędzy Borussią M. i Frankfurtem. Mój typ to, że obie drużyny strzelą bramkę. Ostatnie wyniki pomiędzy tymi drużynami nie napawają optymizmem dla mojego typu (dwa ostatnie mecze to wyniki 0:0), ale to były mecze ligowe, a jak dobrze wszyscy wiemy mecze w pucharach rządzą się swoimi prawami. Liczę, że którakolwiek z drużyn szybko strzeli bramkę, a rywal będzie dążył do wyrównania nie mając nic do stracenia i w końcu im się to uda. Jeśli chodzi o ostatnie mecze to, w meczach tych drużyn padała dużo goli. Ostatnie 3 mecze Borussi to 18 goli, a w 3 ostatnich meczach Eintrachtu padło 12 bramek.
✅ 78
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Dyscyplina:⚽ Piłka nożna , Włochy Serie B⚽
Godzina: 15:00
Spotkanie: Entella - Latina
Typ: Entella
Kurs: 1.61
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam serdecznie, dzis zabieram do Włoch na drugi poziom rozgrywkowy na mecz pomiędzy drużynami Entella i Latina.
Gospodarze zajmują 8 miejsce mając 51pkt na koncie (12-15-10) i walczą o Play-offy. Entella w ostatnich 5 meczach zdobyła tylko 5pkt więc nie jest to najwyższa forma tej drużyny.
Goście z prowincji Bergamo zamykają tabele Serie B i prawdopodobnie pożegnają się z ligą. Na 37 meczów Latina wygrała tylko 5. i od 10 meczów nie wygrała.
Mecze bezpośrednie drużyn :

Latina - Entella 1 : 1
Latina - Entella 0 : 1
Entella - Latina 1 : 0
Entella - Latina 2 : 0
Latina - Entella 1 : 1
Podsumowując, Entella mimo delikatnie słabszej formy,jest zdecydowanym faworytem w tym meczu. Musza wygrać bo za plecami czają się inne zespoły które walczą o Play Offy i Gospodarze nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów.Kurs 1.61 jest idealny do dubla,ja osobiscie gram Atletico over 1,5
Powodzenia!
⛔ 100
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Dyscyplina; Tenis ATP Barcelona
Godzina; 15.30
Spotkanie; Carreno.B-Seppi
Typ; Carreno.B HA -5,5 g
kurs; 2.52
bukmacher; fortuna
Analiza;
Pablo Carreno Busta - on w tej chwili jest ATP 20. No niesamowite. Kojarzacy sie z chellengerami Hiszpan jest ATP2o. Poprzedni sezon konczyl na 19 miejscu. No prosze, mozna nic spektakularnego nie zagrac, nie zapasc w pamieci kibicow a byc tak wysoko.
Solidny, baaardzo solidny gracz. Swietnie przygotowany fizycznie , silny , rewelacyjnie biegajacy, dobrze kryjacy kort. Jego rywalem dzisiaj Seppi. Andreas jeszcze sie utrzymuje na powierzchni, siedzi w tej setce, jednak korty ziemne moga byc pomalu zbyt wymagajace dla niego. Juz nie te lata, nie ta sila. Nie widze go dzisiaj z Hiszpanem. To bedzie egzekucja, szybsza lub wolniejsza ale egzekucja. Zalezy jakim Busta bedzie chcial dzis byc killerem. Pewny win Hiszpana,
✅ 152
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
L 122

lethias

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, League 1
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Walsall - Port Vale FC
Typ: FC Walsall wygra do zera
Kurs: 3,50
Bukmacher: forBet
Analiza:
Ciekawe spotkanie. W oparciu o statystyki warto sprawdzić czy będzie podobnie jak ostatnio. FC Wallsal, typowy średniak 14-16-14. Mało ostatnio strzela, z mocniejszymi drużynami raczej przegrywa, a czasem zdarzy się jakaś skromna wygrana. Tym razem właśnie jest ku temu doskonała okazja gdyż grają u siebie. Rywal, Port Vale nie może ostatnio sobie poradzić. 5 razy z rzędu przegrali, strzelając tylko 1 bramkę, tracąc 11. Ostatni raz na wyjeździe wygrali 9 października 2016r !!! Stawiam na skromne zwycięstwo FC Wallsal 1-0 lub 2-0, goście jeśli strzelą to na dużym farcie, może jakąś przypadkową bramkę.
⛔ 100
 
shorvenek 129

shorvenek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chelsea - Southampton
Typ: 1/BTS
Kurs: 3.20
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Jedyny dzisiejszy mecz z najwyższego szczebla rozgrywkowego w Anglii, Chelsea podejmie na własnym stadionie drużynę Southampton. The Blues mają już tylko 4 pkt przewagi na fotelu lidera i przydało by się ją powiększyć, &quot;święci&quot; nie mają już o co grać, sezon prawdopodobnie zakończą w środku tabeli nie grozi im spadek ani gra w europejskich pucharach. Brak presji spowoduje, że goście podejdą to tego meczu na luzie i będą chcieli się pokazać po prostu z jak najlepszej strony. Obrona Chelsea ostatnimi czasy szwankuje, bowiem na ostatnie 10 meczy w 7 tracili bramkę. Myślę, że chęć powiększenia przewagi oraz fakt, że Chelsea dysponuje na ten moment znacznie lepszym składem, tacy zawodnicy jak Hazard czy Costa potrafią zrobić różnice poskutkuje dziś zwycięstwem gospodarzy ale &quot;święci&quot; nie pozostaną dłużni i jedną bramkę w tym spotkaniu też powinni zdobyć z uwagi na kłopoty w obronie The Blues.
✅ 220
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 20:00
Spotkanie: Radwańska - Makarova
Typ: Makarova
Kurs: 2.80
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Isia bez formy, cegły nie lubi co pokazują wyniki, nie należy się spodziewać niczego wielkiego na tym turnieju w wykonaniu Iski. Makarova potrafi grać, choć bilans ma ujemny ma szansę na zwycięstwo, ponadto okoliczności sprzyjają ku temu. Ja gram albo Makarova, albo odpuszczam, więc decyduje się na
✅ 180
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom