>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 25.11.2016 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na piątek - 25. Listopada


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
P 268

pawelek1086

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, I liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Znicz Pruszków - Wigry Suwałki
Typ: Znicz
Kurs: 2.8
Bukmacher: bet365
Analiza:
Znicz ma imponującą serię trzech zwycięstw z rzędu. Wygrali po 1:0 kolejno: z Górnikiem Zabrze, MKS Kluczbork i Bytovią. Nie są to zwycięstwa oszałamiające, natomiast drużyna na pewno jest w gazie i trochę odzyskali wiarę w siebie.
W piątkowym meczu do Pruszkowa przyjedzie drużyna z Suwałk. Drużyna, która jest nieco chimeryczna. Po doskonałym początku sezonu (10. punktów w 4. meczach) zanotowali spadek formy i grają w kratkę. Dobre mecze przeplatają się ze wstydliwymi porażkami i niesatysfakcjonującymi remisami.
Analizując ten mecz należy pamiętać również o jednym. W najbliższy wtorek Wigry Suwałki rozegrają prawdopodobnie jeden z najważniejszych meczów w historii klubu. Będą rozgrywać rewanżowe spotkanie z GKS Jastrzębie, a stawką będzie historyczny półfinał Pucharu Polski. W pierwszym meczu wygrali na wyjeździe 2:1, ale nie jest to jeszcze na tyle duża zaliczka by mówić, ze kwestia awansu jest rozstrzygnięta. Dlatego w Pruszkowie piłkarze Wigier mogą zagrać na pół gwizdka i odstawiać nogę, żeby oszczędzać siły i unikać kontuzji przed wtorkiem.
Krótko mówiąc - mający dobrą passę Znicz + grające w kratkę i żyjące meczem ćwierćfinałowym PP Wigry = prawdopodobne zwycięstwo gospodarzy. I tak obstawiam ????
⛔100
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Freiburg-RB Leipzig
Typ: 1
Kurs: 4,0
Bukmacher: Bet365
Wstawiam jeszcze dzisiaj typ. Gram bundesligę i niepokonany dotąd Leipzig. Myślę że w końcu im się noga powinie we Freiburgu. Gospodarze u siebie są bardzo skuteczni , tylko jedna porażka i cztery zwycięstwa. Leipzig na wyjeździe jeszcze bez porażki, ale kiedyś musi być ten pierwszy raz ???? Drużyny mierzyły się już ze sobą w tym roku jednak było to jeszcze w 2 bundeslidze i wtedy Freiburg pokonał gości z Leipzig 2:1, Powodzenia grającym
kiepska analiza
 
D 1,9K

davidian

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ kobiety u20
Godzina: 07:00
Spotkanie: USA - Meksyk
Typ: 1
Bukmacher : Bet365
Kurs: 1,72
Coś ciągną mnie te babeczki, chociaż czasem na dno bo są nieobliczalne. Jednak na jutro wybrałem w miarę pewne spotkanie. USA pomimo ciężkiej grupy wychodzi z niej bez porażki, Meksykanki o dziwo całkiem dobry start i poza bezdyskusyjną porażką z Niemkami wychodzą z grupy, lecz na tym etapie ich droga zostanie zamknięta. Amerykanki to solidna i silna ekipa i nie odpuści awansu do 1/2 finału, biorąc pod uwagę że w tym roczniku dominują z Niemkami. Kurs symatyczny i w sam raz do porannej kawy. Polecam
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lopolit 210

lopolit

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 01:30
Spotkanie: Ottawa Senators - Boston Bruins
Typ: Bruins OT
Kurs: 1,74
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Jutro zaledwie 2 mecze, bo przed nami czarny piątek, co Amerykanie hucznie świętują i większość meczów w porach wieczornych dla nas, ale coś udało mi się znaleźć. Do Ottawy przyjeżdżają Miśki z Bostonu, którzy na razie spisują się średnio. Przegrali oni ostatnio u siebie z Blues 4:2, lecz oddali oni więcej strzałów, bo aż 41. Senators wygrali bardzo ważny mecz z Habs, ale oddali oni zaledwie 23 strzałów na bramkę. Ofensywa gości prezentuje się lepiej, ale nie jest to jakoś znacząca przewaga. Goście nadal bez Pastrnaka, który zdobył do tej pory 14 punktów. W drużynie gospodarzy zabraknie Bobby&#39;ego Ryan&#39;a, lecz jego absencja nie jest jakoś poważnie odczuwalna. Bruins to jak na razie typowa drużyna wyjazdowa i to właśnie w delegacjach grają świetnie. Ottawa ostatnie 3 mecze u siebie przegrała. Liczę na gości, którzy ewentualną wygraną przeskoczą przeciwników i znajdą się w miejscu gwarantującym grę w PO. Powodzenia.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
E 4

eltypero

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ligue 1
Godzina: 20:45
Spotkanie: Rennes - Toulouse
Typ: 1
Kurs: 2.38
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam Wszystkich!
Jestem nowy na tej stronie, lecz moja przygoda z bukmacherką sięgą kilku lat ???? Na jutro polecam mecz ligi Francuskiej pomiędzy Rennes a zespołem z Toulousy. Gospodarze na własnym stadionie nie przegrali żadnego meczu, mimo że jest w tym zespole obecnie kilka kontuzji to liczę na naszego TurboGrosika. W meczach w Rennes pada mało bramek i tak będzie i tym razem lecz z korzyścią dla zespołu gospodarzy. Toulouse miewała w tym sezonie przebłyski, lecz zdarzało się to na własnym boisku gdy pokonali m.in faworyzowane PSG czy Monako, na wyjazdach nie wiedzie im się już tak dobrze i tak będzie tym razem. Gorąco polecam typ na Rennes , pozdrawiam ????
✅138
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Tenis by Dawid 877,2K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis, Finał Davis Cup
Godzina: 16:00
Spotkanie: I. Karlovic – J. M. del Potro
Typ: over 3,5 seta
Kurs: 1,72
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam. Nadszedł czas na finał Davis Cup, gdzie zmierzą się niedawni pogromcy Polaków – Argentyńczycy oraz Chorwaci. Gramy tutaj do trzech wygranych setów. Karlovic to najlepszy serwismen w całym ATP, a del Potro też należy do czołówki jeśli chodzi o ten element. Na pewno przełamań nie będzie zbyt wiele, a raczej pewne są jakieś TB i w nich widzę szansę dla Ivo, który będzie czekał na jakiś błąd Argentyńczyka, który wrócił kilka miesięcy temu do grania na poziomie ATP Tour. Del Potro na pewno ma przewagę jeśli chodzi o grę w polu, ale tutaj nic nowego nie odkryłem, bo wielu zawodników jest od niego lepszych w tym elemencie gry. Jednak Ivo potrafi wykorzystywać przestoje swoich rywali i od czasu do czasu przełamuje ich. Bardzo często chodzi do siatki, wyganiając swoich rywali za linię końcową swoim slajsem na backhand, a przy świetnych warunkach fizycznych Chorwata jest to ogromna przewaga, bo rywale często te piłki oddają półdarmo (wiadomo czasem go miną lub przelobują, ale jest to ciężkie przy tak szybkim slajsie). Chorwat też czasem zaskakuje atomowym returnem z forehandu, którym będzie mocno ryzykował – myślę, że raz na jakiś czas mu wejdzie, oby w TB. Faworytem jest Argentyńczyk, lecz wg mnie Chorwat mocno powalczy, a motywacji mu nie zabraknie, bo jest to szansa na największe trofeum w jego kończącej się karierze. Ostatnie 4 bezpośrednie pojedynki wygrał Del Potro i 3 ostatnie do zera, więc jest to najlepsza pora do przełamania tej złej passy. W tym roku grali tylko raz, a reszta pojedynków odbyła się ponad 4 lata temu. Nie przewiduję tutaj wyniku 3-0 dla którejś ze stron i liczę na dość wyrównane spotkanie z kilkoma TB. Wg bukmacherów faworytem całego finału jest Chorwacja i dla mnie też (kurs na Chorwatów to 1,55). Powodzenia!
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: NHL
Godz: 1:30
Spotkanie: Ottawa Senators - Boston Bruins
Typ: Sens OT
Kurs: 2,15
Buk: B365
Rozumiem, z jakich powodów w tym meczu to właśnie Niedźwiadki są faworytem, ale bądźmy szczerzy... Senatorzy ostatnio zdobyli twierdzę w Montrealu i ich gra napawa optymizmem, zwłaszcza że grają z Bostonem z którym na swoim terenie radzą sobie bezkompromisowo. Karlsson znowu punktuje, jakoś mam dziwne przeczucie że dzisiaj Brassard coś ukuje. Senatorzy, to przede wszystkim ekipa, w której czasem brakuję paliwa i pełnego baku aby mogli wygrywać seriami. Ale na takie mecze, jak z Bruins motywują się podwójnie. Gdyż też to ekipy które za sobą nie przepadają. Ale jak już grają na swojej ziemi starają się wybić z głowy Niedźwiadkom komplet punktów. Nie twierdzę, że Bruins są bez szans, ale im też brakuje momentami zimnej krwi. Kapitan Sens z 12 asystami na koncie, bardzo dobrze zna swoich rywali, bo co z nimi rywalizuje to zdobywa bardzo ważne punkty. Ja myślę, że nie tylko ściany Senatorom tutaj pomogą, ale uważam że ich znacznie rozsądniejsza gra, przy wymianie ognia. Bo Bruins, jak przegrywa zdobywa masę kar, a Marchand już tak nie szaleje w osłabieniu jak to było w zeszłym sezonie. Senatorzy trzy porażki z rzędu na swoim terenie, ale ostatnio bardzo dobry mecz w ich wykonaniu, liczę na podtrzymanie tej dobrej passy.
✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - PlusLiga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Efektor Kielce - AZS Politechnika Warszawska
Typ: 1:3
Kurs: 4.00
Bukmacher: bet365
Inżynierowie mają problem, bowiem po dość udanym początku sezonu zanotowali czarną serię bez zwycięstwa. Porażki z rzędu nie mogą jednak trwać w nieskończoność. Efektor już w tym sezonie udowodnił, że potrafi przejąć inicjatywę w meczu (choćby w ostatnim meczu ligowym), ale również nie ustrzegł się wyjątkowo słabych fragmentów gry. Jeżeli AZS wstrzeli się zagrywką i i ustabilizuję własne przyjęcie jest w stanie wyrwać zwycięstwo gospodarzom. Tymczasem zatrzymanie blokiem Michała Filipa będzie głównym zadaniem kielczan, choć trzeba pamiętać, że skład gości to równieżPaweł Zagumny, Andrzej Wrona czy Guillaume Samica, a także grupa młodzieżowych reprezentantów Polski. AZS to zespół, który co roku robi progres i z kim ma zbierać punkty jak właśnie nie z Efektorem. Po za tym Politechnika Warszawska na pewno jest bardziej doświadczonym zespołem niż &quot;Gieksa&quot;, która lepiej prezentują się w przyjęciu i bloku niż drużyna Dariusza Daszkiewicza. Przewaga gospodarzy jest za to w siatkarzu najlepiej punktującym. Leo Andrić zdobył do tej pory 171 punktów. Podopiecznych Jakuba Bednaruka czeka zatem ciężki mecz, ale wydaje mi się, że z takim potencjałem w składzie, przełamanie AZS-u powinno przyjść właśnie w najbliższym meczu.
✅300
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
domel206 802

domel206

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LOTTO Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Lech Poznań
Typ: 2
Kurs: 2.40
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Siema, dziś postanowiłem zawitać do naszej rodzimej Ekstraklasy. Do zaproponowania mam wygraną Lecha! Zachęcił mnie przedewszystkim kurs, który juz i tak sporo zmalał ( było nawet 2.88). Poznańska Lokomotywa już chyba na dobre się rozpędziła ostatnie 3 pewne wygrane z rzędu okraszone 10 bramkami przy żadnej straconej robi już dosyć dobre wrażenie. Każde z tych 3 spotkań zaczynało się bardzo dobrze dla Lechitów bo za każdym razem prowadzili już w 1 połowie. Jutro spodziewam się podobnego sceniariusza gdzie to drużyna z Poznania narzuci swój styl gry i będzie chciało zdominować miedziowych już od pierwszych minut. Ostatnie wyniki Lubina dużo poniżej oczekiwań biorąc pod uwagę dobry początek w lidze jak i europejskich pucharach. Atmosfera w Poznaniu bardzo dobra trener Bjelica bardzo pewny &#39;&#39;swego&#39;&#39; w wywiadach mówi tylko o wygranej, ale trudno żeby było inaczej kiedy Poznaniacy grają naprawde dobrze i zaczeli wygrywać pokazując w tych meczach styl. Lubinianie niestety atmosfery nie mają i ciśnienie za pewne z meczu na meczu narasta co na pewno nie działa na ich korzyść a rywal przyjedza z tej wyższej półki i to Lech jest stawiany raczej w roli faworyta. Jeśli chodzi o składy to Lech w ostatnim czasie ma naprawde kim grać a co najważniejsze strzelać, spójrzmy tylko na statystyki Robaka który wchodząc z ławki strzela 2 bramki, do tego dochodzi Kownacki, Jevtic to zawodnicy którzy ostatnio są naprawde w dobrej formie i trudno będzie aby Lubin potrafił się im przecwistawić. Jeśli chodzi o h2h to trudno tutaj tutaj porownywac i podawac jakies h2h kiedy to ostani mecz był przy udziela wielu innych zaowodnikow i innej sytuacji w tabeli. Faktem też jest że Lubin to trudny teren i jak pokazują statystyki Lubin praktycznie we wszystkich ostatnich meczach strzelał bramki, ale ten fakt mnie cieszy ponieważ Lech bardziej preferuje otwarty mecz aniżeli piłkarskie &#39;&#39;szachy&#39;&#39; Podsumowując Lech jest obecnie druzyna lepsza grają lepiej, są na fali i powinni ten mecz wygrać tymbardziej że w ligowej tabeli cały czas są z tyłu i muszą gonić.
ja obstawiam wynik 1:2 dla Lecha
✅140
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mario_luigi 117

mario_luigi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 20:30
Spotkanie: Freiburg vs Lipsk
Typ: BTS i O 2.5
Kurs: 2.2
Bukmacher: b365
Analiza:
Niesamowita forma gości. Kto ich śledzi ten wie co potrafią zrobić i jakim wielkim majątkiem dysponują.
Najlepsi zostali sprowadzeni z RB Salzburg, mają wielką motywację, są młodzi i głodni.
Ostatni mecz, wyjazdowy wygrany przeciwko Leverkusen. Co jak co Bayer ma lepszą markę niż freiburg. Oczywiście, że u siebie to inna gadka.
Miło się*ogląda pewnych siebie gości, kiedyś*im się*powinie noga. Pewnie z Bayernem, ale na razie będą zbierali pkt.
Tyn typ powinien wejść na luzie, po obfitującym w bramki (5) meczu leverkusen - lipsk
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
F 6

forza-juve

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna Holandia Eevste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Jong Ajax-Telstar
Typ: Jong Ajax
Kurs: 1.57
Bukmacher:bet365
Analiza:
W spotkaniu drugiej ligi holenderskiej Eevste Divisie w 15 kolejce spotkaja sie zespoly Jong Ajax grajacy u siebie przeciwko druzynie Telstar. Gospodarze zajmuja 5 miejsce w tabeli. W rozegranych w 14 spotkaniach odniesli 7 zwyciestw 3 zremisowali i 4 porazki bilans bramkowy 38:22. Zespol Jong Ajax bardzo dobrze spisuje sie w meczach domowych rozegranych w 8 meczach 6 wygrali 1 remis i 1 porazka w bramkach 28:12. Goscie zajmuja 13 miejsce majacy na koncie 5 zwyciestw 4 remisy i 5 porazek bilans bramkowy 18:21. Druzyna Telstar jest bardzo slabej formie ma serie 5 spotkan bez wygranej w ktorej przegrali 3 przegrali i dwa zremisowali. Telstar w meczach wyjazdowch spisuja bardzo zle 2 razy wygrali 2 razy zremisowali i 3 porazki w bramkach 5:7. Ajax i Telstar spotkali sie ze soba 4 razy i wszystkie mecze wygrali. Mam taka nadzieje ze jutro Jong Ajax wygra to spotkanie i zapisze swoje 3 punkty.
Pozdrawiam i zycze samych wygrach ????
✅57
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
paaaaatryk 56

paaaaatryk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - AUSTRIA: Erste Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Liefering - Horn
Typ: Powyżej 2.5 i Tak(obie drużyny strzelą )
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam dawno mnie tu nie bylo, chcialem ponownie zaczać podawać swoje typy. Na dzisiejsza oferte jak patrze to od razu rzucił mi sie w oczy ten mecz. Obstawiam over 2.5 i ze obie druzyny strzela bramke. Pewny jestem w niemal 100% ze bedzie over w tym meczu. Jest to liga gdzie przewaznie druzyny z pierwszych miejsc strzelaja duzo bramek ale takze traca bramki. Patrzac na ostatnie mecze u sieie Liefering to w sumie od 3 meczy nie wygrali, a Horn to jedna z najslabszych druzyn w lidze wiec komu jak nie im nastrzelac bramke. mysle ze z 3,4 im strzela bramki ale takze stracą gola patrzać na otatnie mecze miedzy tymi druzynami to na ostatne 10 meczy tylko 2 razy horn nie strzelilo im bramki, 8 razy strzeli im bramke. Sądze że typ bardzo pewny gopodarze będą chcieli w końcu efektownie wygrać u siebie. Mysle ze szybko strzela 2,3 bramki i sie rozluznia co wykorzystaja goście i strzela bramke.
⛔100
 
W 82

wilshere

Użytkownik
Freiburg - RB Leipzig 20:30
Dziś idę w stronę RB Leipzig, beniaminek Bundesligi, który juz sprawił duża niespodziankę plasując sie na szczycie tabeli, najwyższej ligi rozgrywkowej Niemiec.
Trener Ralph Hasenhüttl naprawdę dobrze poukładał drużynę, po jedenastu kolejkach, nie przegrali jeszcze żadnego meczu, zaraz po Bayernie maja najlepsza defensywę, ich bilans bramkowy to 23:9 na wyjeździe 13:5.
Ostatni mecz z Leverkusen pokazał ich charakter, dwukrotnie przegrywali, po czym ostatecznie wygrali spotkanie na wyjeździe 3:2
Jeśli potrafili wygrać z takim rywalem Jak Bayer, to dlaczego mieliby sobie nie poradzić z Freiburgiem ?
Freiburg również miał dobry start w lidze, u siebie po pięciu meczach cztery remisy i tylko jedna porażka,
jednak nie ma co ukrywać, rywale byli ze średniej półki, ostatni mecz przegrali z bazo słabym Wolfsburgiem aż 3:0.
RB Leipzig Win 2,04 1xbet
Nieregulaminowy zapis typu
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA
Godzina: 19:00
Spotkanie: Boston Celtics - San Antonio Spurs
Typ: Boston Celtics
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Niestety dzisiaj z okazji Święta Dzięknczynienia NBA nie gra (a że noc bez NBA to nie noc : )) więc trzeba pomyśleć już o jutrze. Swoją drogą nigdy nie rozumiałem dlaczego akurat koszykarze mają przerwę a hokeiści i zawodnicy futbolu amerykańskiego grają normlanie.
Jednak do rzeczy ...
Gry w 2013 roku włodarze Celtów zdecydowali się na zaakceptowanie oferty Clippers (wybór w I rundzie Draftu 2015) za ich ówczesnego legendarnego trenera Doca Riversa chyba nikt nie spodziewał się, że w takim szybkim tempie wrócą na dobre do walki o znaczące pozycje w lidze. Wybór kto będzie nowym szkoleniowcem nie był łatwy, przewijały się miedzy innymi takie nazawiska jak Brian Shaw, Lionel Hollins, Byron Scott. Jednak ku zaskoczeniu wszystkich obserwatorów, dziennikarzy czy kibiców zdecydowano się pójść zupełnie inną drogą. Wybór padł na 36 letniego wtedy Brada Stevensa, który podpisując kontakt został najmłodszym w historii trenerem w dziejach nba. Stevens ostatnie cześć sezonów pracował jako szkoleniowiec Butler University doprowadzając zespół dwukrotnie (2010 i 2011) do finału NCAA. Stevens w historii uczelnianej koszykówki zapisał się bardzo szybko - wygrywając między innymi najwięcej spotkań, w trakcie sześcioletniej kariery trenerskiej. Jego bilans z Butler to 116 zwycięstw i 49 porażek. Po 3 latach pracy w najlepszej koszykarskiej lidze świata już możemy śmiało stwierdzić, iż ten ruch bostońskich właścicieli okazał się strzałem w dziesiątkę. Zespół pod wodzą Stevensa notuje postęp z roku na rok. Sezon 2013/2014 - 25 wygranych, 2014/2015 - 40, 2015/2016 - 48 wygranych. Brad już niejednokrotnie zostawał wybierany najlepszym szkoleniowcem miesiąca. W swojej pracy jest bardzo wymagający, jego zawodnicy mają ciężko pracować po obu stronach parkietu i przede wszystkim być mocno skonsolidowani w obronie. Pod jego skrzydłami na poziom All-Stara wzniósł się mały - wielki człowiek Isaiah Thomas. Przed tym sezonem usilnie zabiegali o Kevina Duranta jednak ostatecznie skończyło się na &quot;wymianie&quot; ociężałego Jareda Sullingera za wciąż genialnego na swojej pozycji Al&#39;a Horforda. Z trzecim numerem draftu pozyskali bardzo inteligentnego Jaylena Browna, który jak na razie trochę zawodzi jednak myślę że za jakiś czas pokaże swoje prawdziwe możliwości. Celtowie wraz z początkiem sezonu borykali się z kontuzjami jednak teraz już tego problemu nie ma i wszyscy zawodnicy są dostępni.
Co więc słychać u San Antonio Spurs? Stracili swojego przywódcę i ikonę tej organizacji Tima Duncana, który przez lata pełnił nie tylko rolę lidera na parkiecie ale był też mentalnym przywódcą drużyny. W poszukiwaniu swojego upragnionego pierścienia do GSW odszedł David West, czyli świetne uzupełnienie właśnie TD czy LA w zeszłym sezonie. Tony Parker nie jest już tym samym graczem co jeszcze pare sezonów temu, nie ma już tej szybkości z którą dziurawił obronę rywali. Manu Ginobilii z racji wieku także ma już swoje ograniczenia. Liderem San Antonio już od kilku lat jest Kawhi Leonard, który wykręcą w tym sezonie bardzo fajne cyferki. Sporym mankamentem wg mnie jest tutaj o dziwo ławka, z której przez lata Spursi słynęli. Bez formy jest Patty Mills, David Lee czy Kyle Anderson i tych punktów zdobywanych przez rezerwowych w meczach Ostryg najwyczajniej brakuje. Kilka dni temu niemal ostatnim rzutem wygrali mecz z przetrzebionym kontuzjami Dallas, po którym w wystąpieniu przed mediami Gregg Popovich stwierdził - &quot;To był żałosny występ z naszej strony. Oni mają kilka kontuzji, my mamy kilka, ale oni znacznie więcej. Zademonstrowaliśmy brak pokory, brak szacunku do przeciwnika, żałosny poziom po obu stronach parkietu, zarówno jeśli chodzi o egzekucję, nastawienie i energię. Paskudny mecz. Aha, nasi rywale zasługiwali na zwycięstwo&quot;.
Reasumując uważam, że Boston stać żeby w tym roku zanotować także kolejny sezon postępu i na koniec sezonu zająć nawet 2 pozycję w konferencji wschodniej a mecze przeciwko takim drużynom jak San Antonio (które gra słabiej niż w ostatnich latach i jest jak najbardziej do ugryzienia) mogą ich zbudować i utwierdzić w przekonaniu, że można przeciwstawić się tym wielkim.
Mecz do obejrzenia na Canal+ Sport 2 HD o 19 czasu polskiego.
Powodzenia dla wszystkich grających.
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska
Godz: 20:30
Spotkanie Zagłębie-Lech
Typ: Lech wygra dokładnie 1 golem
Kurs 4.1
Buk

Analiza: Na dziś wybrałem spotkanie z polskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym ekipa Lubińskiego Zagłębia na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Poznańskiego Lecha, dla mnie w tym spotkaniu faworytem do zdobycia kompletu punktów będzie drużyna przyjezdnych , która w ostatnich spotkaniach ligowych prezentuje znacznie lepszą formą aniżeli ekipa Lubińskiej ekipy. gospodarze na swoim stadionie nie wygrali 6 kolejnych spotkań , znacznie lepsze wyniki prezentują na wyjazdach gdzie gra im się lepiej , Lech natomiast w 3 ostatnich spotkaniach zdołał zgromadzić 7 punktów, gdyby nie wpadka z Legią miałby na swoim koncie 8 kolejnych spotkań bez porażki, ogólnie pomiędzy tymi dwiema drużynami w tabeli jest zaledwie 1 punkt róznicy na korzyść ekipy z Poznania, patrząc jednak na ich dyspozycję na chwilę obecną myślę że zespołem o ta jedną bramkę lepszym okaże się drużyna gości, stawiam więc tutaj na wynik 1:2 po 90 minutach tej rywalizacji, uważam że obie drużyny strzelą tu co najmniej po jednej bramce.
⛔100
 
typexyz 96

typexyz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - AUSTRALIA: A-League
Godzina: 09:50
Spotkanie: WS Wanderers - Brisbane Roar
Typ: BTTS + over 2.5
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W dniu dzisiejszym proponuję typ na spotkanie w ramach 8 kolejki A-League pomiędzy WS Wanderers - Brisbane Roar. Nie pójdę w tym meczu w stronę którejkolwiek drużyny licząc na wyrównany mecz obfitujący w bramki. W tym roku oraz w zeszłym ekipy te stawały naprzeciw siebie 7 razy 5-kronie pokrywając mój typ na dziś. Zwycięstwo gości daje im pozycję wicelidera (przynajmniej do niedzieli) natomiast wiktoria gospodarzy pozwoli im podreperować morale bo słabym początku sezonu w którym do tej pory odnieśli tylko jedno zwycięstwo. Obie ekipy poprzedni sezon zakończyły w czołówce odpowiednio 2 i 3 miejsce i pomimo słabszej dyspozycji gospodarzy ja nie widzę tutaj zdecydowanego faworyta.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka/ Euroliga
Godzina: 18:00
Spotkanie: CSKA Moskwa - Baskonia
Typ: CSKA Moskwa over 91,5
Kurs: 1,91
Bukmacher: Unibet
Witam,
Muszę przyznać że żałuję tego że nie pogralem czysto na Maccabi. Świetny mecz Izraelczyków.
Dziś kolejny dzień z Euroliga. Z mojej strony propozycja na over drużyny która w cuglach powinna złamać ta linię np w poprzednim meczu VTB z zespołem Kalev. Jednak dziś gracze z Rosji na przeciw siebie będą mieli drużynę która na pewno się przed nimi nie położy, a chcąc wygrać to spotkanie oczekiwana tu będzie wyższa skuteczność, bowiem zespół Baskoni to również team który opiera swoją grę przedewszystkim na ofensywie, i granica 90 pkt nie jest dla nich niczym nadzwyczajnym. Więc przy dobrej skuteczności Hiszpanów wymagana i jest ona od najlepszej drużyny starego kontynentu.
Myślę że w ogóle będzie to fajne overove spotkanie, a samo wejście w mecz będzie imponujace, w tym wypadku fajna opcje ma do zaoferowania Unibet, 1kw over 48,5 po 3,60. Do odważnych świat należy.
Reasumując, over 91,5 powinien gładko zostać pokryty przez gospodarzy, być może i zakręca się gdzies koło setki.
Powodzenia ????
✅91
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
szui 2

szui

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie
Godzina:17:00
Typ: zwycięzca - Maciej Kot
Kurs:8.5
Bukmacher:*Bet365
Analiza:
Witam, dzisiaj pierwsze zawody pucharu świata w skokach narciarskich. Jestem zaskoczony tym jaki kurs wystawili na Macieja Kota, który jest w wybornej formie, wygrał letnie grand prix co oczywiscie nigdy nie oznacza ze zawodnik bd w formie przez zime, ale Kot jest w formie co potwierdza nowy trener naszej kadry. Wczoraj pewnie wygrał kwalifikacje skacząc 141,5 m. Mysle ze po takim kursie warto grac na Macka dzisiaj. Dla mniej odwaznych po kursie 3 ze Maciej Kot bd na podium. Powodzenia.
⛔100
 
S 15

sieradzak

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna Holandia Eevste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Jong Ajax-Telstar
Typ: Jong Ajax
Kurs: 1.57
Bukmacher:bet365
Analiza:
W spotkaniu drugiej ligi holenderskiej Eevste Divisie w 15 kolejce spotkaja sie zespoly Jong Ajax grajacy u siebie przeciwko druzynie Telstar. Gospodarze zajmuja 5 miejsce w tabeli. W rozegranych w 14 spotkaniach odniesli 7 zwyciestw 3 zremisowali i 4 porazki bilans bramkowy 38:22. Zespol Jong Ajax bardzo dobrze spisuje sie w meczach domowych rozegranych w 8 meczach 6 wygrali 1 remis i 1 porazka w bramkach 28:12. Goscie zajmuja 13 miejsce majacy na koncie 5 zwyciestw 4 remisy i 5 porazek bilans bramkowy 18:21. Druzyna Telstar jest bardzo slabej formie ma serie 5 spotkan bez wygranej w ktorej przegrali 3 przegrali i dwa zremisowali. Telstar w meczach wyjazdowch spisuja bardzo zle 2 razy wygrali 2 razy zremisowali i 3 porazki w bramkach 5:7. Ajax i Telstar spotkali sie ze soba 4 razy i wszystkie mecze wygrali. Mam taka nadzieje ze jutro Jong Ajax wygra to spotkanie i zapisze swoje 3 punkty.
Pozdrawiam i zycze samych wygrach ????
Spotkali się 5 razy 3 razy wygrali 1 zremisowali i 1 raz przegrali.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom