>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 26.08.2017 (sobota)

Status
Zamknięty.
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina;p/n Hiszpania
Godz;22,15
Spotkanie;Las Palmas-Atletico Madrid
Typ;2
Kurs;1,80
Bukmacher;Lvbet
Druga drużyna w/g rankingu klubowym UEFA przyjeżdża na słoneczne Gran Canarias,podrażniona remisem z Beniaminkiem /Girona/2-2
Co przemawia wg.mnie za typem
1.W poprzednim sezonie na Kanarach ,,egzekucja,,5-0
2.Atletico nie moze pozwolić sobie po remisie na następny blamaż i pogoń za Realem i Barceloną już po 2 spotkaniach
3.Na Inaugurację La Liga w meczu z Gironą przegrywali już 2-0 i w 10kę strzelili 2 bramki ,pokazali charakter i że grają do końca.
4.Przegrana Las Palmas w pierwszym meczu,zerowe konto bramkowe, 0-1 z Valencją
5.Przepaść finansowa i jakościowa dzieląca te kluby jest olbrzymia.
Przewidywane składy;

Las Palmas: Chichizola - Macedo, Navarro, Bigas, Castellano - Viera, Lemos, Tana - Halilović, Calleri, Vitolo
Atletico: Oblak - Vrsaljko, Gimenez, Savic, Filipe Luis - Gaitan, Koke, Gabi, Saul, Carrasco - Torres.
Zła wiadomość ,to że nie zagra Griezmann/odsunięcie od 2 meczów za obrażanie sędziego/
Dobra to taka,że być może do składu wróci Godin.
Diego Simeone z przodu ma też do dyspozycji Vieto i Angela.
Wieczorem zobaczymy co z tego wyniknie.
✅ 80
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Austria, Tipico Bundesliga
Godzina: 16:00
Spotkanie: AC Wolfsberger – St.Polten
Typ: AC Wolfsberger
Kurs: 2,20
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Gospodarze przystępują do tego spotkania podbudowani ostatnim domowym zwycięstwem z Admirą (2-0). Dziś mają okazję kolejny raz zebrać komplet punktów i zadowolić swoich fanów.
Wolfsberger po 5 kolejkach odnotowuje bilans 2-0-3 i bramkowy 4:5. Sezon rozpoczęli kiepsko, od 2 porażek bez zdobyczy bramkowej. Jednak w późniejszym meczu domowym z Altach wygrali 1-0. Pomiędzy domowymi zwycięstwami odnotowali porażkę wyjazdową 2-1 ze Sturm Graz.
Przyjezdni zamykają ligową tabelę. Na 5 spotkań zdobyli tylko 1 punkt w bezbramkowym meczu domowym z Mattersburgiem. Skarcić trzeba defensywę, która w tych 5 kolejkach zdążyła już stracić aż 14 bramek.
Gospodarze z pewnością upatrują tutaj szansę w zdobyciu kolejnych punktów przed własną publicznością i mają świadomość, że takie mecze trzeba wykorzystywać i powiększać dorobek.
Z drugiej strony St.Polten też musi kiedyś odbić się od dna. Ja mam jednak nadzieję, że nie nastąpi to w tej kolejce i zwycięsko z tego starcia wyjdzie Wolfsberger.
Powodzenia i pozdrawiam.
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
drazi96 73

drazi96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia: Vanarama National League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Hartlepool - Fylde
Typ: over 2.5
Kurs: 1.60
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam serdecznie w ten piękny słoneczny weekend. Idziemy dalej za ciosem, za sobą mamy już cztery analizy z rzędu, które weszły lekko jak nóż w masło. Dziś pod lupę wziąłem mecz z niższej ligi angielskiej. Fylde gra bardzo otwartą piłkę. Wystarczy spojrzeć na ich ostatnie wyniki: 2:2, 1:4, 3:2, 1:1, 2:2, 2:1. Już w ostatni weekend poszedł w ten sam typ i intuicja mnie nie zawiodła, Fylde zremisowało u siebie 2:2 z Dagenham. Średnia bramek w meczach Fylde w tym sezonie gra mega ofensywnie, średnia bramek w ich spotkaniach to 4.2 a warto podkreślić, iż sezon nie tak dawno się rozpoczął. Kursy na overy spadły już z 1.75 na 1.65. Obie ekipy bez poważnych osłabień przystąpią do tego spotkania.
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Niemcy
Godz: 18:30
Spotkanie Borussia-Hertha
Typ: x/1
Kurs 4.20
Buk Unibet
Analiza: Borussia Dortmund w tej kolejce na własnym stadionie podejmowała będzie ekipę Herthy Berlin, ekipa gospodarzy naturalnie jest zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów na własnym stadionie . W poprzednich kolejkach oba zespoły wygrały swoje spotkania, Borussia pokonała na wyjeździe ekipę Wolfsburgu 0:3 , goście natomiast na własnym stadionie pokonali Stuttgart 2:0. Obie ekipy zazwyczaj jak ze sobą grają to strzelają co najmniej po jednej bramce, tak bywało przynajmniej ostatnio na stadionie tych pierwszych. Borussia na swoim stadionie jest zespołem niewygodnym ,ale jeśli spojrzymy na spotkania wyjazdowe zespołu gości to na 8 wyjazdów wygrali aż 7 z nich , co prawda zazwyczaj były to spotkania z mało wymagającymi rywalami, ale na pewno to musi budzić respekt wśród rywali. Myślę że w tym meczu obejrzymy również sporo bramek, ponieważ tak ekipa gospodarzy jak i goście strzelać je potrafią, mój typ na te mecz to wygrana gospodarzy 3:1 po 90 minutach tej rywalizacji.
⛔100
 
mnishow 13

mnishow

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia: Vanarama National League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Newcastle - West Ham
Typ: West Ham United Powyżej 1.5 gola
Kurs: 2.60
Bukmacher: iforBET
Analiza:


2 kolejki, 2 zespoły i ani jednego punktu na koncie. W tej kolejce obie drużyny staną ze sobą do walki o 3pkt. Która z nich zwycięży, a która pozostanie z zerowym dorobkiem punktowym? A może obie podzielą się zdobyczą punktową? Emocji na pewno nie zabraknie
Newcastle kontra West Ham, bo o tym meczu mowa, będzie spotkaniem, w którym nikt nie może kalkulować. Drużyna Rafy Beniteza rozpoczęła zmagania ligowe od porażki na swoim stadionie, gdzie wicemistrz kraju Tottenham bez większych problemów pokonał ekipę „srok” 0:2. W drugiej kolejce o punkty miało być łatwiej, gdyż Newcastle czekał wyjazd do starego znajomego z Champioship – Huddersfield, z którym to jeszcze w marcu udało im się wygrać 1:3. Jednak naelektryzowane zwycięstwem w derbowym spotkaniu „teriery” odprawiły „sroki” z kwitkiem. Punktów zatem będą musieli szukać w sobotnim pojedynku z West Ham’em. Jednak o to z całą pewnością nie będzie łatwo, no bo jak szukać pozytywów w grze zespołu, który nie był w stanie zdobyć ani jednej bramki?
West Ham za to, co prawda nie zdobył żadnego punktu, ale ich gra wyglądała zgoła odmiennie. W meczu otwarcia nie mieli większych szans by zagrozić wzmocnionemu w letnim oknie Manchesterowi United, wspieranemu przez 70tyś fanów na Old Trafford. W drugim jednak meczu pokazali charakter na St Mary’s Stadium, gdzie przy grze w dziesięciu i stanie 2:0 potrafili doprowadzić do remisu, by ostatecznie przegrać w samej końcówce po rzucie karnym 3:2. Mecz z Newcastle będzie ich trzecim wyjazdowym spotkaniem z rzędu i brak punktów po trzech kolejkach będzie dla „młotów” powodem do zmartwień. Chicharito pokazał, że ma coś do udowodnienia w Premier League i skoro był w stanie zdobyć 2 bramki w meczu ze Southampton, to przy tak grającym Newcastle może powtórzyć wyczyn sprzed tygodnia.
W ekipie Newcastle nie zobaczymy kapitana Shelveya, niepewny także jest występ Dwight’a Gayle’a. West Ham zaś będzie musiał sobie radzić bez Reida i Arnautovica, ale z wracającym Carrollem i Lanzinim.
Zapowiada się nam mecz walki, w którym powinno paść kilka bramek, a już na pewno po stronie ekipy „młotów”.

Pozdrowionka, wysokich wygranych!
⛔100
 
T 14

triatlonic

Użytkownik
Godzina:16:00
Spotkanie:Japonia - Rosja
Typ: win Japonia
Kurs: 2.2
Bukmacher: ForBet
Analiza: Japonki ida jak burza ,zadnej porazki. Mysle ze powinny pokonac Rosjanki ktore zaczely od porazki z Argentyna ale potem sie rozkrecily. Mecz bedzie rowny ale Rosjanki meczyly sie z Francuzkami w oststnim meczu w 5 setach i uwazam ze ich zmeczenie zdecyduje o ich porazce . pozdrawiam
⛔100 kiepska analiza
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Godzina: 22:15
Spotkanie: Las Palmas - Atletico Madryt
Typ: Atletico Powyżej 1.5 gola
Kurs: 1.85
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Wczorajsza analiza z Celtą nie wyszła, o ile pierwsza połowa dawała nadzieje na to, że piłkarze z Vigo urwą punkty na trudnym terenie, tak druga połowa rozwiała wszelkie wątpliwości... DZISIEJSZA propozycja to również liga hiszpańska, tym razem skupimy się na pojedynku Las Palmas i Atletico Madryt.
Jeśli chodzi o start ligowy, to obie drużyny zaliczyły zdecydowany falstart - Las Palmas uległo 1-0 Valenci, natomiast Atletico zaliczyło wpadkę z beniaminkiem (2-2), po pierwszej polowie było 2-0 dla... Girony!
Obie drużyny mają coś do udowodnienia - Atletico będzie osłabione stratą Griezmanna, natomiast drużyna Las Palmas, to już nie ta sama drużyna co rok temu - nowy trener, strata kilku kluczowych piłkarzy, reasumując - projekt, który jest w trakcie budowy.
Jeśli ktoś ma wątpliwości i nastawia się bardziej na wynik 0-1, to polecam zagrać po prostu na Atleti ????
Pomogłem? Zapropsuj
✅ 85
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania , 1 liga
Godzina: 20:15
Spotkanie: Girona - Malaga
Typ: Girona wygra
Kurs: 1,95
Bukmacher: Forbet
Analiza:
Witam ! Wczoraj mi ten mecz udało się jeszcze złapać po kursie 2,15 ale ten masakrycznie spadł... ale i tak myślę , że ten mecz nie powinien przemknąć w próżni i Wy moi drodzy powinniście o nim wiedzieć i uzmysłowić sobie jak będzie wyglądać sytuacja w tym meczu. Tutaj przede wszystkim sugeruje sie składami i ostatnimi meczami tych drużyn. Girona w ostatniej kolejce grała w meczu z Atletico i gdyby nie głupie zachowanie obrońców mogli wygrać nawet 2-0... prowadzili tyle do 78 minuty w dodatku przeciwko 10 graczom Atletico... ale jak wiemy firma robi swoje Atletico wymęczyło remis... co i tak postawiło ten mecz w roli niespodzianki. Fajnie w skład Girony wkomponował się były gracz Midlesbrough - Christian Stuani strzelając dwie bramki Atletico.. zresztą linia pomocy a przede wszystkim doping również stał na bardzo wysokim poziomie... Girona myślę może namieszać u siebie nawet z tymi najlepszymi zespołami.. Co do Malagi.. tutaj wiele dobrego nie można napisać.. po bezbarwnym momentami meczu w ostatniej kolejce, nudnym jak flaki z olejem przegrali u siebie z Eibar 0-1 .. zrywając się dopiero do ataku jakoś w 75 minucie meczu lecz i tak narażali się na kontry.. Eibar mógł nawet wygrać więcej. Malaga boryka się z brakiem dobrych piłkarzy. Komentatorzy i trener podkreślali , że w Maladze na pewnych pozycjach nie ma komu grać , trener musi sięgać po młodych zawodników , którzy doświadczeniem specjalnie nie mogą się pochwalić.. Wielu dobrych zawodników z Malagi odeszło jak choćby Brazylijczyk Charles , który strzelił właśnie przeciwko nim bramkę w ostatnim meczu.. paradoks.. Malaga zarobiła ponoć 20 mln euro ale co z tego jak na ten moment nie mają dobrej jedenastki... drużyna potrzebuje czasu, co innego Girona ten zespół jest zgrany a u siebie mocny! Myślę , że warto stawiać ten mecz. Weszło? Daj propsika! Powodzenia !
✅ 95
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna, 2 liga
Godzina : 15:00
Spotkanie : Stal Stalowa Wola - ŁKS Łódź
Typ : 1 DNB
Kurs: 1.7
Bukmacher : Forbet
Analiza :
Dziś na tapetę wybrałem spotkanie pomiędzy ekipami z drugiej ligi. Ekipa SSW została na papierze wzmocniona przed tym sezonem, parę ciekawych roszad nawet nazwiska z 1 ligi, ale do ostatniej kolejki nie przenosiło się to na wyniki. Faktem jest natomiast że mierzyli się z mocnymi ekipami, które już mają za sobą. W środę rozbili Znicz 3-1, co było pierwszym zwycięstwem w tym sezonie i zadośćuczynieniem po sromotnych porażkach z Bełchatowem i Jastrzębiem. Dziś jest także ich ostatni mecz u siebie bo rusza remont stadionu, myślę ze fani dopiszą, Stal zagra przyzwoicie i pożegna się ze starym boiskiem i kibicami godnie, zwłaszcza ze humory muszą dopisywać po środzie. Z drugiej strony ŁKS, dość wysoko w tabeli ale to zasługa słabych rywali i 4 meczy u siebie na 5 rozegranych. Ekipa znana, ale w mocnej przebudowie. Beniaminek praktycznie rzutem na taśmę wszedł do tej ligi bo ekipa Finishparkietu była lepsza praktycznie cały sezon i to oni powinni grać poziom wyżej, ale wiadomo jak u nas wygląda piłka na niskim szczeblu. Tak czy siak ŁKS szału narazie nie gra, o awansie mogą zapomnieć tutaj jest sporo lepszych ekip. Myślę że będą w okolicach środka tabeli na koniec, może nawet blisko zespołu ze SSW. Potencjał ataku marny, słabe wyniki i wymęczone punkty, nie widzę dzisiaj żadnych argumentów po ich stronie. Polecam również remis po @3.2 także bardzo możliwy. Jedyne czego nie przewiduję to 3 pkt dla ŁKS-u. Powodzenia
O ZWROT
 
milo87 46

milo87

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie: Manchester United - Leicester
Typ: Romelu Lukaku zdobędzie bramkę
Kurs: 1.75
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Wygląda na to, że w końcu Manchester United po serii dobrych transferów wróci na szczyty, nie chciałbym zapeszać, ale ich gra obecnie, a chociażby w grach sparingowych to niebo a ziemia. Jednym z najważniejszych transferów okazał się Romelu Lukaku, który w swym debiucie zapunktował aż dwa razy, po czym tydzień później zanotował kolejne trafienie. Dziś uważam, że scenariusz będzie podobny, nie liczę na gładką, wysoko bramkową wygraną gospodarzy, lecz na gracza, który ma szansę wpisać się w historii ManU na zawsze, bowiem jeśli strzeli dziś bramkę, zostanie pierwszym w historii zawodnikiem Manchesteru, który w pierwszych trzech spotkaniach zdobył bramkę. Motywacja plus umiejętności tego zawodnika spowodują, że ujrzymy go dzisiaj celebrującego gola w trzecim meczu z rzędu.
⛔100
 
jaszczii 370K

jaszczii

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ANGLIA: Championship
Godzina: 16:00
Spotkanie: Brentford - Wolves
Typ: 2
Kurs: 2,49
Bukmacher: BaH
Analiza:
W dzisiejszym dniu zainteresowało mnie spotkanie na zapleczu Premier League. Na Griffin Park zmierzą się drużyny z dwóch stron tabeli. Wilki po czterech kolejkach zajmują trzecie miejsce z dorobkiem 9 punktów natomiast gospodarz tego spotkania niestety zamyka tabele z 1 punktem. Stawiam w tym meczu na wygraną gości z Wolverhampton ponieważ potrafią zagrać dobrą piłkę na wyjazdach (prosty przykład - ostatnie trzy mecze na wyjazdach trzy zwycięstwa) Mam nadzieje że w to sobotnie popołudnie nie będzie inaczej. Kurs dość wysoki ale warty zagrania. Dla ostrożnych polecam BTTS po kursie 1,62. Życzę powodzenia!
⛔100
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska - Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
Typ: Wisła DNB
Kurs: 1,59
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Co do Wisły tu nie mam żadnych złudzeń. Ostatnio porażka z Zagłębiem, jednak drużyna z Lubina gra bardzo dobrze i wtedy tak właśnie było. Wisła miała swoje okazje i mogli zakończyć to spotkanie z chociaż jednym strzelonym golem. W tamtym meczu nie zagrał także Głowacki który jest wiadomo jak ważnym obrońcą Wisły. Wciaż kontuzje ma Ondrasek, ale odszedł także ważny punkt Brlek którego brak będzie na pewno odczuwalny, ale myślę że dadzą radę pokryć to odejście. Do Krakowa przyjedzie Lechia która nie wygrała juz meczu od 5 spotkań. Ostatnio 3 porażka w tym sezonie tym razem z Sandecją. Wisła ma chociażby atut w Carlitosie, który potrafi ograć obrońców i przeprowadzić indywidualną akcję. Kuciak w tym sezonie popełnia trochę błędów i Wisła być może będzie mogła w tym meczu jakiś wykorzystać, wciąż nie ma Haraslina i Wolskiego w Gdańskiej Lechii. Dodatkowo sytuacja z trenerem Nowakiem jest na prawdę dziwna. Wyników brak, on dużo mówi, jednak na grę to się nie przekłada, jego zachowania ostatnio są na prawdę dziwne i być może to będzie dla niego ostatnio mecz w roli trenera Lechii, bo innego wyniku jak wygranej Białej Gwiazdy w tym meczu nie widzę, chociaż próbuję mimo wszystko z zabezpieczeniem DNB.
ZWROT 0
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 20:00
Spotkanie: Toulouse - Rennes
Typ: 1
Kurs: 2,30
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Toulouse dobrze punktuje na własnym obiekcie. W ubiegłym sezonie w lidze ich bilans wyniósł 8-6-5, przy bramkach 28 strzelonych oraz 18 straconych (warto dodać, że te 8 wygranych u siebie to, aż 8 na 10 wygranych meczy w sezonie 16/17 w lidze, co pokazuje, że są naprawdę mocni na Stadium Municipal). Rennes z goła odmiennie radzi sobie w meczach wyjazdowych, poprzedni sezon tragiczne statystyki 2-8-9 oraz 10 strzelonych bramek i aż 27 straconych.
Obecny sezon wygląda następująco - gospodarze przegrali już 2 mecze, oraz wygrali jeden u siebie. Co do tych przegranych ciężko im coś zarzucić z racji tego, że w 1 kolejce grali przeciwko Monaco na wyjeździe grze przegrali 3:2 wygrywając to spotkanie do 58 minut 1:2, natomiast w ostatniej kolejce, przegrali także w meczu wyjazdowym 6:2 przeciwko PSG. Niestety początek sezonu trudny, ale teraz przynajmniej mogą punktować. Strzelić przeciwko Mistrzowi kraju oraz Wicemistrzowi łącznie 4 bramki i to na ich terenach nie jest łatwo i mało komu się to uda, a im przyszło to dość łatwo. Pomiędzy tymi porażkami wygrali mecz u siebie z Montpellier 1:0.
Jeżeli chodzi o Rennes to w obecnym sezonie nie wygrali meczu, tylko dwukrotnie remisowali oraz raz przegrali. W 1 kolejce sezonu przeciwko Troyes uzyskali wynik 1:1 w meczu wyjazdowym, w 2 kolejce przegrali u siebie z Lyonem 1:2, a w 3 kolejce znowu zremisowali, ale tym razem u siebie 2:2 przeciwko Dijon.
Dzisiaj spodziewam się wygranej gospodarzy, którzy naprawdę dobrze grają na własnym obiekcie, a przed nimi już tylko łatwiejsze mecze bo tak jak pisałem mecz przeciwko Monaco i PSG mają za sobą, a warto zaznaczyć, że u siebie w ubiegłym sezonie wygrali z obiema tymi ekipami.
Goście tego spotkania nie powinni mieć tu za dużo do powiedzenia, a na pierwszą wygraną w nowym sezonie będą musieli (na to liczę) jeszcze poczekać wg mnie do 6 kolejki, kiedy na ich obiekt przyjedzie Nice.
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Chorwacja, 2. HNL
Godzina: 20:00
Spotkanie: HNK Sibenik - HNK Gorica
Typ: 2
Kurs: 3,06
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej w Chorwacji. Jest to spotkanie 2 kolejki i po pierwszych meczach oba zespoły mają 0 punktów. Sibenik przegrał swoje pierwsze spotkanie na wyjeździe z Lucko 0-1, natomiast Gorica uległa u siebie drugiej drużynie Dinama Zagrzeb 0-2. W tym spotkaniu idę w stronę gości, którzy w tamtym sezonie byli wyżej w tabeli i prezentowali się lepiej. Dodatkowo w zespole gospodarzy jest trochę problemów i 3 podstawowych zawodników zostało odsuniętych od pierwszego zespołu za nieodpowiednie zachowanie.
Absencje w Sibenik:
obrońcy Pecolaj, Musa (obaj zagrali w pierwszej kolejce) i Vukorepa (bez występu), pomocnicy Fustnin (grał w pierwszej kolejce) i Ljubicic (bez występu) i napastnik Maretic (bez występu)
Absencje w Goricy:
pomocnik Marina (grał w pierwszej kolejce)
Idę w tym spotkaniu w stronę gości, bo w zespole HNK Sibenik widać, że coś nie gra skoro 3 graczy zostało zawieszonych przez klub. Może tam być jakaś grubsza sprawa i po takim kursie żal nie spróbować na drużynę HNK Gorica ???? Ja próbuję zobaczymy co z tego będzie.
Informacja o tej sytuacji dostępna tutaj:
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=962785777197711&amp;amp;id=167419713400992
✅ 206
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
waldas23 152

waldas23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ANGLIA Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie: Man Utd. - Leicester
Typ: Gospodarze strzelą więcej goli w drugiej połowie (2P&gt;1P)
Kurs: 2,15
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Witam,
w dzisiejszy słoneczny dzień odsyłam na Old Trafford gdzie o godzinie 18:30 odbędzie się spektakularne starcie Czerwonych Diabłów z Lisami. Dzisiejszy pojedynek to absolutny hit 3 kolejki Premier League, na który z pewnością warto poświęcić czas i obejrzeć to wspaniałe widowisko. Drużyna z Manchesteru znakomicie rozpoczęła nowy sezon i po dwóch kolejkach zajmuje pozycję lidera z imponującym bilansem bramkowym 8:0. Zespół aktualnie prezentuje się znakomicie a wzmocnienia jakich dokonał Jose Morinho jak na razie wróżą dla drużyny ciąg triumfów. Dzisiejszy pojedynek to prawdziwy sprawdzian dla defensywy tej drużyny albowiem Lisy są zespołem, który spośród wszystkich dotychczasowych rywali diabłów w tym sezonie mają największy potencjał ofensywny. Leicester gra piłkę nieprzewidywalną i kazualną co zaprezentował chociażby w spotkaniu z Arsenalem, gdzie na gruncie rywala Lisy zdołali strzelić aż 3 bramki ponosząc w efekcie klęskę 4:3. Jestem przekonany, że podopieczni Mourinho nie pozwolą sobie na popełnianie tylu błędów co kanonierzy i w pierwszej odsłonie tego spotkania zagrają piłkę wyważoną starając się poznać słabe punkty rywala. Druga połowa tej rywalizacji w moim odczuciu będzie teatrem strzelonych bramek. Po analizach pierwszej połowy i kilku radach trenera Czerwone Diabły wyjdą na drugą połowę tylko po zwycięstwo. Uważam, że gospodarze zdobędą więcej bramek w drugiej połowie, ponieważ trener będzie miał do dyspozycji komplet zmian (o ile nie padnie kontuzja wcześniej), oraz szybki sposób gry z pewnością zmęczy przeciwnika co powinno przyczynić się do częstszych błędów gości w defensywie, a właśnie na to czeka chociażby niezwykle skuteczny do tej pory Lukaku. Warto zauważyć, że goście nie dysponują pełnym składem, gdyż zabraknie w pomocy Drinkwatera oraz Iborry, a to na pewno jest pewne osłabienie dla drużyny. Ostatnie dwa starcia pomiędzy tymi drużynami zakończyły się pewnymi zwycięstwami Czerwonych Diabłów odpowiednio 0:3 i 4:1. Myślę, że dzisiaj również Man. Utd. rozgromi Leicester pokrywając handicap bramkowy.
Serdecznie pozdrawiam, i jeszcze raz nakłaniam do oglądania tego wspaniałego widowiska na Old Trafford!
✅115
 
kurczakj 294

kurczakj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Huddersfield - Southampton
Typ: 1
Kurs: 4,12
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Beniaminek rozgrywek Huddersield Town podejmuje na własnym stadionie zespół Southampton. Gospodarze to wicelider rozgrywek, w 2 meczach odnieśli 2 zwycięstwa nie tracąc przy tym bramki. Goście też nie najgorzej,, gdyż mają 4 punkty po remisie ze Swansea i wygraną z West Ham, które jednak potrafiło odrobić 2 bramki straty grając w 10, a więc zwycięstwo Świętych mało przekonujące, po strzeleniu 2 karnych. Gabiaddini i Austin to raczej średni napastnicy i nie liczę dziś, że uda im się pokonać duńskiego bramkarza Lossla. Z kolei Mounie, napastnik z Beninu reprezentujący The Terriers dobrze rozpoczął sezon i dziś może trafić po raz kolejny. W Champinship Huddersfield na 23 mecze, aż 15 razy wygrało, więc u siebie czuje się całkiem dobrze i liczę, że nie przestraszą się bardziej doświadczonego rywala, które na 19 razy wygrało na wyjeździe zaledwie 6 razy w ubiegłym sezonie. Stawiam dziś na minimalne zwycięstwo Huddersfield.
⛔100
 
mrozu90 57

mrozu90

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Borussia Dortmund - Hertha Berlin
Typ: wynik: 2:1
Kurs: 7,30
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Moja analiza będzie krótka, w zeszłym sezonie byłem na tym samym meczu. Hertha nie jest jakimś tam cieniasem myślę że strzeli gola, ale tym razem górą będzie Dortmund. Dlatego moim typem est wynik 2:1 (w zeszłym sezonie był by identyczny, gdyby Aubameyang tylko trafił karnego). Zapewne utkwiła mu ta sytuacja w głowie i dziś wygrają ???? .
Heja BvB !!!!!

⛔ 100 Kiepska analiza
 
D 337

donwafel

Użytkownik
Mistrzostwa Europy
17-30
Serbia- Estonia
DW: 3-0
kurs. 1.63
efortuna
Witam na dziś przygotwoałem dość pewny mecz Serbii z Estonczykami. Serbowie świetnie zaczeli ogrywając gospodarzy czyli Nas 3-0. Estonia przegrała po walce z Finladnią 2-3. Co tu dużo mówić Serbia moim zdaniem jeden z faworytów do medali. Dziś to będzię zabawa z Estończykami. Czysta formalność Estonia nie przekroczy 21 pkt w poszczególnych setach.
Powodzenia!
⛔ 100 Typ powtórzony
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska - Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
Typ: Over 3.5
Kurs: 3.00
Bukmacher: LVBET
Analiza:
Wisła musi się nauczyć żyć bez Brlka, ostatnio z Zagłębiem cierpieli, atak - było kilka ciekawych akcji, jednak słabo wyglądała 2 linia, Carlitos nie miał za bardzo z kim pograć, ja wiem, to jest wina tego, że Zagłębie zagralo bardzo dobre spotkanie, ale umówmy się, że muszą jeszcze potrenować, żeby wyćwiczyć schematy gry bez Brlka.
No i z gry wypadł Głowacki, ja wiem, może facet nie jest w najwyższej formie, jednak był ostoją drużyny, para Sadlok - Głowacki funkcjonowała jako tako bym powiedział, Zagłębie pokazało, jak bardzo jest potrzebny ekipie. To jest kolejna sprawa, która skłania mnie do grania na bramki w tym spotkaniu.
A Lechia?
Po tym jak okazało się, że Nowak ma mocne siedzisko na ławce, a prezes jest za nim i wymieni tylko kilka osób ze sztabu piłkarzyki nie mogą grać przeciw trenerowi, bo to się w końcu zemści. Oj Sebuś co Ty poczniesz. ;).
Dobra już bez śmiechów, nie trzeba powtarzać, Lechia ma kim grać z przodu, Peszko, bracia Paixao, Krasic to nie są przypadkowi ludzie, każdy z nich ma coś do udowodnienia, a mianowicie to, że pieniądze, które otrzymują są wydane pożytecznie, a do tej pory wydaje się, że nie. Dopóki niektórzy z nich nie przestaną zwiedzać Sopotu, bo podobno dobre imprezy są, to gra nie pójdzie, ale jak mówię, jawne stwierdzenie, że trener ma 100% poparcia zarządu, kończy spekulacje i to teraz wkłady koszulkowe muszą wiedzieć, że po rundzie zawsze można rozwiązać kontrakt, a potem już tak dobre kontraktu nie podpisać nigdzie.
Dlatego liczę dzisiaj na to, że Lechia wyjdzie ofensywnie nastawiona, a więc jedyną taktykę jaką trener im potrafi ustawić, jednak patrząc na nasza ligę to wystarczy, Lechia w dobrej formie mogłaby kręcić wyniki na poziomie 3, 4 bramki strzelone, a zwykle 1-2 stracone, bo na 0 grając trójką obrońców i z niepewnym Kuciakiem się nie da.
Kuciak bez formy to kolejna informacja dla Overa.
Dlatego też tak gram.
H2H spotkań w Krakowie -&gt; 1, 3, 6, 4, 3
reszta spotkań -&gt; 4, 2, 4, 1, 4
Historia pokazuje, że bramki padają i ja ide tym tropem.

Przewidywane składy:
Wisła Kraków:
Buchalik - Cywka, Arsenic, Gonzalez, Sadlok - Boguski, Halilović, Wojtkowski, Llonch, Małecki - Carlitos
Lechia Gdańsk: Kuciak - Stolarski, Augustyn, Vitoria, Wawrzyniak - Krasić, Matras - Peszko, Lipski, F.Paixao - M.Paixao
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom