>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 26.09.2018 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 847,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na środę - 26. Września
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 578,7K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna - Hiszpania / La Liga
Godzina : 22:00
Spotkanie : Valencia - Celta V.
Typ : Celta strz. w 1 poł.
Kurs : 2.39
Bukmacher : FORTUNA
Analiza :

Moim pierwotnym założeniem było granie typu BTTS/+2.5 ale ze względu na słaby kurs @ 1.95 a grywam jedynie te powyżej @ 2.0 zdecydowałem sie na powyższy bet.
Celta rozpoczęła sezon bardzo dobrze ( 4m / 2-2-1) , na dodatek zdobywa bramki ( 10:8) ze średnią dwie na mecz , również w spotkaniach wyjazdowych ( Girona 3:2, Lavante 1:2).
Główny snajper drużyny T. Aspas imponuje skutecznością , w swoich 5 - ciu występach zdobył już 4 gole i to on podejrzewam będzie największym zagrożeniem dla gospodarzy.
Valencia weszła w sezon dużo gorzej ( 15m / 0-4-1) br. 3:5 , widać wyraźnie problem ze skutecznością. Owszem nie traci zbyt wielu bramek , zwłaszcza u siebie sądzę jednak że dosyć ofensywny styl gry gości pozwoli im coś ustrzelić , ryzyko tego zakładu polega jednak na tym ze muszą to zrobić w pierwszych 45 min. gry. Niestety chcąc złapać fajny kurs trzeba zaryzykować.
Reasumując liczę na błysk talentu snajpera Celty i co tu dużo mówić trochę szczęścia jak to w bukmacherce.
⛔100
 
zion.williamson 303

zion.williamson

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Wuhan
Godz: 5:00
Spotkanie: Shuai Zhang - Anett Kontaveit
Typ: Shuai Zhang -1.50 Seta
Kurs: 4.15
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Wczoraj, przedwczoraj bylo o wlos od trafienia @ 5.00, a teraz czas na &quot;czwórke&quot;. Kontaveit trafiła w I i II rundzie na zawodniczki pozbawione energii, motywacji, chęci rywalizacji itp (Stephens &amp; Vekic) i nagle jest wystawiona w roli dużego faworyta @ 1.40 z zawodniczką gospodarzy ... To jest zdecydowanie kurs dla naiwnych! Estonka nie podoba mi się w Wuhan i tak jak pisałem, Stephens podejdzie na 50% zaangażowania do rywalizacji na tym turnieju. Mimo, iż Kontaveit ma swoje atuty, tj piekielnie mocny forehand i non stop granie na pełnych obrotach, to także ma duze wady, które ją ograniczają. Anett nie potrafi grać bliżej siatki, a nawet gdy dostaje piłke w pół kortu, to ma problem z podjęciem decyzji. Jej świat to zdecydowanie końcowa linia. Kolejna wada to ciało, czyli wzrost i zasięg ramion. Mimo stylu jaki prezentuje Estonka, to nie zalicza sie jej do wysokich z duzym zasięgiem ramion. Shuai Zhang bije na głowę pod względem warunków fizycznych swoją rywalkę. Zhang potrafi wspiąc się na wyżyny wlasnych możliwości na azjatyckim hardzie. Dla mnie to Chinka jest bardziej wszechstronna i więcej myśli na korcie. Ponadto Shuai bardzo dobrze się czuje w rywalizacji z mocno bijącym przeciwnikiem, ponieważ może w takich okolicznościach wykorzystać swoją nienaganną pracę stóp i dynamikę. Lepsze ciało i bardziej wszechstronna gra Chinki mogą jej dać szybkie i łatwe zwycięstwo.
⛔100
 
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 21:00
Spotkanie: Genoa - Chievo
Typ: Krzysztof Piątek strzeli pierwszą bramkę w meczu (musi wystąpić od początku meczu)
Kurs: 5.80
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Rośnie nam drugi supersnajper. Krzysiek jest typowym kończącym. Musi umieć znaleźć się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie. Bezlitośnie wykorzystuje niemal wszystkie okazje. Mecz Genoi z Chievo będzie raczej pod dyktando Genoi. Chievo nie gra zbyt dobrze w tym sezonie, szczególnie na wyjazdach (w 2 spotkaniach stracili 8 bramek). Gospodarze raczej będą chcieli spokojnie wchodzić w to spotkanie, a nie rzucać się na wymianę ciosów. Myślę że priorytetem będzie dla nich spokojny atak z zabezpieczeniem tyłów, by nie dopuścić do groźnej kontry. Przeciwnik nie broni zbyt dobrze, więc tak czy siak bramka musi wpaść, a kto ma strzelić jak nie nasz Krzychu? Co prawda jest szansa że ktoś go ubiegnie i strzeli przed nim, ale po takim kursie myślę że warto zaryzykować, pozdro! ;)
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +70
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Macedonia
Godzina: 15:30
Spotkanie: Akademija Pandev- Renova
Typ: Akademija Pandev
Kurs : 1.7
Bukmacher:
LVbet

Witam,
dziś proponuję spotkanie w Macedonii . Opisywałem zaskakującą odmianę Akademij w niedzielę.
Uważam ,że po niedzielnym strzelaniu jeszcze bardziej pozwala mieć nadzieję ,że typ jest słuszny.
Myślę,że nie tylko ja tak uważam ,gdyż kursy na 1xbecie spadły z 1.83 na 1.53 .
Dopiero teraz dosiadłem się do postu i pobieram 1,7 z LVbetu -najwyższy znaleziony w necie na ten moment.
Tak jak wspomniałem, nie oczekiwany lider podejmuje drużynę przedostatnią w lidzę (nr 9 ).
Ogólnie bramki 12-4 do 5-9 , w meczach 5-0-1 do 1-1-4.
Nie ma się co rozpisywać Akademija wygrała z trzema zespołąmi z którymi Renova przegrała....na papierze wygląda to zachęcająca,jednak jest to egzotyczna liga i wspomnę ,że Renova zaczęła ligę od WINU z Rabotnicki. Jednak długofalowo myślę ,że gospodarz powinien zawalczyć o 3 punkty w tym spotkaniu.
Pozdrawiam.
⛔100
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Niemcy 3 liga
Godzina : 19:00
Spotkanie : VfL Osnabrück : Fortuna Köln
Typ : Fortuna Koln over 1.5 gola
Kurs : 3.40
Bukmacher : Unibet
Zacznę może od gospodarzy którzy w tym dopiero co rozpoczętym sezonie grają nadzwyczaj dobrze , piszę w tym sezonie bo w poprzednim byli bliscy opuszczenia 3 ligi , widać też że mocno w tym sezonie postawili na defensywę bo tracą mało bramek ich bilans po 8 kolejkach 4-3-1 i br 11: 5 , goście natomiast z bilansem 3-2-3 i br 11:11 czyli strzelonych tak samo , jest jednak coś co skusiło mnie do bramek gości a mianowicie H2H które wyrażnie pokazuje iż Osnabruck ma problem z ograniem rywala na 14 spotkań zaledwie 1 zwycięstwo Osnabruck 8 remisów i 5 razy górą Fortuna , w tym sezonie Fortuna gra nie żle na wyjazdach 2-1-1 i br 7:5 czyli z 11 ogółem strzelonych 7 na wyjazdach , ostatni wyjazd Fortuny miał miejsce w Kaiserslautern a wynik 3:3 tak więc liczę w tym meczu na dwa gole gości !
⛔100
 
domek33 333

domek33

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - NIEMCY: Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie:
Dusseldorf - Leverkusen
Typ: Leverkusen
Kurs: 1.95
Bukmacher: Efortuna
Analiza: Jutro zmierzą się dwie drużyny które według mnie są bardzo zróżnicowane poziomem gry. Pierwsza drużyna to świeżynka która awansowała z drugiej Bundesligi a goście to nikt inny jak topowa drużyna Bundesligi która pod koniec sezonu przez małe problemy nie zakwalifikowała się do pierwszego etapu Ligi Mistrzów. Leverkusen zawsze było mocne na wyjazdach, teraz po zwycięstwie z Ludogorets na wyjeździe oraz Main powinni podtrzymać mała serie zwycięstw tym bardziej że zajmują 15 lokatę w Lidze a wygrać taki mecz to podstawa aby zdobyć 3 punkty.
✅95
 
verno 618,7K

verno

Znawca - Hokej
Dyscyplina: NHL
Godzina: 01
:00
Spotkanie: Buffalo Sabres - Columbus Blue Jackets
Typ:
under 4.5
Kurs: 3.10
Bukmacher:
unibet
Analiza:
Dziś przyglądniemy się spotkaniu Szabelek z Kurteczkami, obie ekipy w tym presezonie bardzo przeciętnie się pokazują, atak tragedia obrona w miarę dobra u Buffalo natomiast u Jackets wygląda to już gorzej, średnio 4 bramki na mecz tracą natomiast tak jak pisałem Szabelki z przodu nie zachwycają. Pewnie wielu z was się dziwi że gram under i to aż 4.5 po tym jak wrzucałem overy 6.5/ 7.5 ale tak jak mówiłem, trzeba szukać perełek, mimo iż jest presezon to w każdym meczu nie będzie nie wiadomo ile bramek. Teraz mamy czas rezerwowych bramkarzy, którzy chcą się wykazać i pokazać bo potem nie ma za bardzo kiedy wystarczy że jeden z nich się odpali i ciężko będzie wbić, jeśli miałbym obstawiać jakiś under to właśnie w tym meczu gdzie grają podobne ekipy i wydaję mi się że oprócz underowego wyniku po prostu ten mecz będzie nudny. Wiadomo że to NHL i może się wszystko obrócić o 180 stopni ale jak na moje tu będzie wynik 1:2/1:3
⛔100
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ukraina
Godzina: 16:00
Spotkanie: Mariupol - D.Kijow
Typ:
Mariupol wygra którąkolwiek połowę
Kurs: 4.20
Bukmacher:
ETOTO
Analiza: Dynamo Kijów czeka trudny mecz wyjazdowy do Mariupolu z którym bardzo często rozgrywają wyrównane spotkania. Dużym atutem gospodarzy jest fakt, że poza atutem własnego boiska mieli 1 dzień odpoczynku więcej, bo swój mecz rozgrywali 22.09, a Dynamo 23.09.
Poza tym terminarz gości jest zdecydowanie bardziej napięty, bo grają jeszcze w LE, co wymusza na nich większe rotacje, a Mariupol rozgrywa swoje mecze raz w tygodniu. Przewiduje otwarte spotkanie w którym Mariupol jest w stanie wygrać którąkolwiek z połów - typ jest o tyle komfortowy, że może być np. 1-0 po pierwszej połowie, a równie dobrze może być 0-4 dla Dynama, a w drugiej połowie honory gol na 1-4, który i tak daje nam wygraną na kuponie.
Alternatywnym typem i niewątpliwe bezpieczniejszym jest gol Mariupolu - na Fortunie kurs 2.00.
Przewidywany wynik 1-1 / 1-2
⛔100
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Tenis Itf Tunezja F33 Monastir hard outdoor
10:30
Skander Mansouri vs Fausto Tabacco
Typ: Fausto Tabacco
Kurs: 7.0
Bukmacher: etoto
Kursy na to spotkanie to 1.06 - 6.25 w stsie. Obaj Panowie przebijali się do turnieju głównego przez kwalifikacje. Włoch lat 16 urodzony 13 maja 2002 r vs Tunezyjczyk, lat 23 1026 rakieta tenisowa 193 cm. Stawiam na włoskiego juniora. Przeszedł ładnie kwalifikacje bez straty seta i daje nadzieje na wygrana w jutrzejszym spotkaniu. Pozdrawiam
✅400
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Hiszpania 1 liga
Godzina : 22:00
Spotkanie : Sevilla - Real Madryt
Typ : Real Madryt
Kurs : 1.95
Bukmacher : Etoto
Analiza:
Ojojoj się porobiły kursy aż palce lizać. Dzisiejszy niekwestionowany hit w lidze hiszpanskiej oferuje całą mase typów do grania, ale ja ide klasycznie w zwyciestwo Królewskich. Nie będzie to zapewne łatwe bo na ostatnie 4 wizyty w Sevilli gospodarze wygrali 3 i raz zremisowali. Widać ewidentnie jakąś zaklętą moc tego stadionu bo u siebie Real klepie Seville dość mocno (5:0 4:1 4:0 3:0). Pieprzu dodaje fakt że ledwo kilka dni temu gospodarze roznieśli Levante 2:6 i pewnie tym sugeruje się dodatkowo buk. Jednakże nie jest tak kolorowo jak może się wydawać bo Sevilla jeszcze nie wygrała u siebie w tym sezonie. Zremisowali po fatalnym meczu z beznadziejnym Villareal 0:0 po czym dostali 0:2 od Getafe. Następnie przygrali ze słabo spisującym się Betisem 1:0 w derbach miasta. Ostatnia wysoka wygrana w dziwnych okolicznościach bo mecz rozgrywany był w samo południe gdzie na trybunach zemdlało aż 6 osób. Tak naprawdę to zagrali jeden dobry mecz z St. Liege w lidze Europy, ale umówmy się dzisiaj rywal będzie z zupełnie innej bajki. Goście zagrali od początku praktycznie jeden słabszy mecz w Bilbao gdzie zremisowali 1:1, ale szans na wygrana mieli przynajmniej kilka tyle że celownik Asensio był wyjątkowo rozregulowany. W takim klubie na reakcje długo się nie czeka gdyż następny mecz juz rozpoczął na ławce a Real zdominował rywala totalnie(Roma). Różnic jest także sporo w stosunku do poprzednich spotkań jeżeli chodzi o taktykę i forme. Nowy trener gości preferuje porządek na tyłach i kontrole meczu w jak największym stopniu co wcześniej nie było priorytetem. Dużo osób twierdziło że Real jest najgroźniejszy jak nie ma piłki za Zidana. Obecnie Real potrafi mieć 65% posiadania i ma najmniej straconych bramek w lidze. Widać inne priorytety i myślę że dziś gospodarze mocno się zdziwią przebiegiem tego meczu. Jest jeszcze kilka spraw np all-in Sevilli czyli mocny atak od poczatku i domyślny szybki gol, ale jakoś nie boję się ich ofensywy w tym roku bo jak narazie odpaliła dwa razy na sześć spotkań i to z mocno ogórkowymi rywalami. Za to o atak i obronę gości jestem dziwnie spokojny bo nowy trener całkiem fajnie to poukładał i narazie brak CR7 jest kompletnie nieodczuwalny.
⛔100
 
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Godzina: 22:00
Spotkanie: Sevilla-Real Madryt
Typ: Obie drużyny strzelą gola i powyżej 2,5 bramki
Kurs: 1,61
Bukmacher: fortuna
Witam! Dzisiaj zapraszam Was na arcyciekawe starcie w hiszpańskiej Primera Division, gdzie na swoim własnym boisku Sevilla podejmować będzie Real Madryt. Ekipę &quot;Królewskich&quot; czeka naprawdę ciężka walka o punkty. Stadion Sanchez Pizjuan to bardzo niewygodny obiekt dla Los Blancos. Na żadnym stadionie w ciągu ostatnich 20 wizyt Real nie spisywał się aż tak słabo (bilans: 12 porażek, 6 zwycięstw i 2 remisy). Dla porównania, na Camp Nou Real wygrał jeden mecz więcej i przegrał 5 mniej. Ponad to ekipa z Sevilli ostatnio spisuje się naprawdę dobrze i powoli łapie wiatr w żagle - wygrana 6-2 z Levante czy 5-1 nad St. Liege. Przed Realem naprawdę ciężki sprawdzian, bo zawodnicy Sevilli z pewnością zawieszą wysoko poprzeczkę. Spodziewam się w tym meczu gradu bramek. Powodzenia!
Zapraszam również do śledzenia innych moich typów : https://forum.bukmacherskie.com/threads/graj-z-madridista09.153615/

Jeśli spodobał Ci się mój typ to zostaw proszę reputkę i like’a!

⛔100
 
G 211

gremik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania-La Liga
Godzina: 22:00
Spotkanie:Sevilla-Real Madryt
Typ:
1/+1,5
Kurs: 4,35
Bukmacher: Fortuna

Analiza: Jaki Real jest w tym sezonie będzie można przekonać sie po meczach min.z takimi drużynami jak Sevilla.Ostatnie cztery mecze wyjazdowe Realu z Sevillą i tylko jeden remis 3:3 a tak 3 porażki 3:2,2:1,3:2.Mecze obwitowały w bramki także over powinien wejść bezproblemowo,Sevilla ostatnie 2 mecze z Levante wyjazd i wygrana 6:2,i wygrana w pucharach 5:1 u siebie ze Standardem Liege.Real grał ze sredniakami z poważniejszych drużyn zagrali w Lidze Mistrzów tylko z Romą u siebie i wygrana 3:0.Reszta meczów Realu to słabe drużyny i wyniki niezbyt okazałe 1:0 u siebie z Espanol Barcelona,remis 1:1 na wyjeździe z A.Bilbao.Dodatkowo zagrają bez Isco który w tym sezonie jest wyróżniającym się zawodnikiem.Myślę że mecz zakończy się 2:1 dla gospodarzy.
✅335
 
Otrzymane punkty reputacji: +59
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 21:00
Spotkanie: Genoa - Chievo
Typ: Piątek strzeli powyżej 1,5 gola
Kurs: 7.00
Bukmacher: LVBET
Analiza: Ostatni mój typ na bramkę Piątka wszedł, więc i dzisiaj próbuję, kurs nie jest już niestety już tak atrakcyjny jak ostatnio, bo &quot;tylko&quot; @2,6 dlatego dzisiaj próbuję trochę bardziej ryzykownie, a mianowicie, że Krzysiek pokonana bramkarza minimum dwa razy. Przeciwnikiem Genoa jest zespół Chievo, faworytem są gospodarze i to oni powinni dziś prowadzić grę i kontrolować spotkanie, a co za tym idzie nasz snajper powinien mieć więcej szans na zdobycie gola. Jak wszyscy wiemy Piątek rewelacyjnie odnalazł się we Włoszech, w dotychczasowych 4 spotkaniach w Serie A zdobył 5 goli oraz dołożył kolejne 4 trafienia w swoim debiucie w meczu Pucharu Włoch przeciwko Lecce. Jako ciekawostkę dodam, że ostatnim zawodnikiem, który zaliczył takie &quot;wejście smoka&quot; po transferze do Italii był Andriej Szewczenko, który również w pierwszych 4 meczach zdobył 5 goli, nasz rodak na chwilę obecną jest także liderem klasyfikacji strzelców.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, LaLiga
Godzina: 22:00
Spotkanie: FC Sevilla - Real Madryt
Typ: Real i obie strzelą
Kurs:
2,85
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Przed nami hit w Hiszpańskiej LaLiga, mecz na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán Sevilla podejmuje Real Madryt.
Dziś liczę na przełamanie Królewskich, od 3 lat nie potrafią wygrać z Sevillą na wyjeździe. W każdym meczu pada mnóstwo bramek co także jest bardzo dobrym typem ale z racji tego, że kolega już zapodał taki typ ryzykuję bardziej i stawiam na zwycięstwo Realu + btts.
W Realu dużym osłabieniem jest brak Isco, który musiał przejść operację wyrostka i nie zagra przez około miesiąca, prócz niego pod znakiem zapytania stoi występ D. Carvajala ale liczę mocno na jego występ. Reszta kadry już w całości więc wyjdzie bardzo mocnym składem.
W Sevilli zabraknie I. Amadou, S. Escudero, M. Gonalons i G. Mercado.

Sevilla ostatnie 2 mecze bardzo imponująco... 5:1 ze St. Liege i 6:2 z Levante ale patrząc na początek sezonu to nie jest on najlepszy, tylko 9 miejsce i zaledwie 7 punktów w 5 meczach.
Reasumując, liczę dziś na bardzo otwarty mecz jak każdy w ostatnich latach pomiędzy obiema drużynami lecz po końcowym gwizdku liczę na bardzo ważne 3 punkty dla Realu.
⛔100
 
A 21

allbundy87

Użytkownik
  1. Dyscyplina: piłka ręczna --Francja
  2. Godzina: 18:00
  3. NIMES-PSG
  4. Typ: PSG -2,5 gola 1 połowa
  5. Kurs: 1,55
  6. Bukmacher: Unibet
  7. Analiza: Mecz ligi francuskiej. Dziś wyjątkowo już o godzinie 18. Mistrz i zdecydowany faworyt całych rozgrywek gra na wyjeździe z posiadającym również komplet punktów Nimes. Spotyka sie pierwsza ofensywa ligi z 3 defensywa. Potencjału zespołów jednak nie można porównywać. Nimes do tej pory same zwycięstwa choć trzeba przyznać że nie grali z żadnym zespołem z czołówki (Ponault, Cesson, Saran). Zdania o PSG nie zmieniam. Są faworytem rodzimej ligi i jednym z faworytów w LM. Przyjście Raula Gonzaleza na stanowisko trenera podzialalo bardzo dobrze na zespół. Do tego w końcu wzmocniono defensywę zakupem Morosa I Hansena. PSG już nie męczy się z zespołami ze swojej ligi. Uważam że dziś jak w poprzednich meczach mocno rozpoczną i po 1 połowie nie będzie już co zbierać.
    Powodzenia!

⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Grecja, Puchar Grecji
Godzina: 15:30
Spotkanie: AO Xanthi - OFI Kreta
Typ: 1
Kurs: 1,59
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Jest to druga runda pucharu Grecji, która jest podzielona na grupy, gdzie w 8 grupach znajdują się po 4 zespoły i z każdej grupy awansują po 2 najlepsze teamy. Jest to dopiero początek zmagań ale myślę, że w tej grupie głównym faworytem do awansu jest zespół Xanthi. Oba zespoły spotkały się 3 dni temu w niedzielę w meczu ligowym i na własnym stadionie zwyciężyli gracze Xanthi 3-0. Myślę, że również w tym spotkaniu gospodarze zwyciężą. OFI Kreta to po prostu słabszy zespół pogrążony w kryzysie i mający własne problemy. W tym sezonie zespół z Krety nie wygrał jeszcze meczu i myślę, że bardziej niż na tym pucharze będzie się skupiał na grze w lidze aby zacząć punktować i próbować opuścić strefę spadkową. Kolejny mecz ligowy grają za 3 dni u siebie z AEK Ateny i myślę, że to ligowe spotkanie będzie dla nich ważniejsze niż ta pucharowa potyczka. Po stronie gości z pewnością nie zagra dzisiaj obrońca Papazoglou, który w niedzielę z powodu kontuzji opuścił boisko już w 9 minucie meczu. Dla mnie Xanthi to dużo mocniejszy zespół i u siebie myślę, że po raz drugi w ciągu kilku dni zwycięży z tym rywalem.
⛔100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Godzina: 17:00
Spotkanie: Brazylia-Rosja
Typ: pow45,5 pkt/ 1 set
Kurs: 1.70
Bukmacher;lvbet
Analiza:
Mistrzostwa Świata w siatkówce mężczyzn wchodzą w najciekawszą fazę. Na to zdarzenie fortuna proponuje już tylko 1,61.Kurs na wygraną Sbornej oscyluje w granicach 1,5.Myślę,że Rosjanie nie będą mieli łatwej przeprawy,a 25-21 dla którejkolwiek drużyny załatwia temat.Na tym etapie to nie będzie już żadnych kalkulacji.Trzeba wygrywać żeby grać w finałach.
Brazylijczycy nie są już tak mocni jak w ostatnich latach,ale nie lekceważył bym ich i wcale/wg.mnie/
nie stoją na straconej pozycji.
Rosjanie musieli się sporo ,,nagimnastykować,, w fazie grupowej
Kurs ok. jak najbardziej do grania jak na prawdopodobieństwo wejścia.
Proszę o skasowanie tego typu z dnia jutrzejszego ,pomyliłem się
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Godzina:
19:00
Spotkanie: Nimes - Guingamp
Typ:
Nimes wygra obie połowy
Kurs: 5.10
Bukmacher; fortuna
Analiza:

Guingamp fatalnie zaczęli sezon. 6 meczów i 6 porażek. Dzisiaj ich rywalem będzie beniaminek, który w tym sezonie już zaskoczył. Przede wszystkim wygrali 3-1 z Marsylią, strzelili dwa gole PSG (przegrali 2-4) czy tez wygrana 3-4 w delegacji z nieobliczalnym Angers czy urwanie w wyjazdowych meczach punktu Monaco czy Bordo. Ich celem na ten sezon jest utrzymanie się, więc jeśli podtrzymają obecną formę, to mogą mieć całkiem spokojna końcówkę sezonu. Dla ciekawostki napiszę, że mają 13 goli zdobytych - co jest trzecim wynikiem w lidze. ustepują tylko PSG i Marsylii. Co do typu to goście grając na wyjeździe do przerwy przegrywali z Lille i St Etienne. Tylko z marsylią udało im się w pierwszych 45 minutach trzymać remis – by przegrać 4-0.
⛔100
 
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwajcaria / Challenge League
Godzina: 20:00
Spotkanie: Wil - Vaduz

Typ: 1
Kurs: 2.66
Bukmacher: fortuna

Analiza:
2 liga szwajcarska i mecz lidera - Wil z ósmą drużyną Vaduz - zespółem z Liechtensteinu. Stawiam tutaj na gospodarzy, na których jest wysoki kurs. Nadspodziewanie dobrze zaczęli sezon, w siedmiu spotkaniach zanotowali aż pięć zwycięstw, jeden remis i jedną porażkę. U siebie grają znakomicie, wygrali wszystkie z czterech spotkań strzelając osiem goli tracąc przy tym zaledwie dwie bramki. Od siedmiu spotkań są niepokonani, wliczając w to dwa spotkania w pucharze. Rywalem ich będzie drużyna Vaduz, zwycięzca pucharu Liechtensteinu, rywalizowali także w tegorocznych kwalifikacjach do Ligi Europy, gdzie w drugiej rundzie w dwumeczu odpadli z litewskim Zalgirisem. Byli w stanie jednak wyeliminować bułgarski Lewski Sofia. W lidze nie idzie im najlepiej, zajmują trzecią pozycję od końca, wygrali zaledwie dwa spotkania, a od trzech meczów nie są w stanie wygrać. Na wyjazdach grają słabo, jedno zwycięstwo i dwie porażki. Patrząc na obecną formę warto postawić na drużynę gospodarzy.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom