>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 26.11.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 13:30
Spotkanie: Burnley - Manchester City
Typ: Burnley over 0,5 gola
Kurs: 1,75
Bukmacher: Bah
Witam. Wiem że w tym miesiącu już nie mam na nic szansy, lecz nie mogę przejść obojętnie obok takiego kursu. City ostatnio traci sporo bramek, zdecydowanie za dużo jak na klub o takiej randze. W Lidze Mistrzów gdyby nie zwycięstwo nad Barcą to można by powiedzieć, że zagrali słabo. Jednak zapewnili sobie na kolejkę przed końcem awans do fazy pucharowej LM. Zostawiając europejskie rozgrywki, w rodzimej lidze również ostatnie ich wyniki sugerują, że nie dzieje się u nich najlepiej. 3 remisy na 5 ostatnich spotkań i to w dodatku w meczach rozgrywanych na własnym stadionie... to w Angielskiej PL może zadecydować o końcowej lokacie na koniec sezonu. I choć to dopiero początku sezonu 16/17 to takie błędy niosą potem ogromne konsekwencje. Na 10 wyjazdów City, w 9 stracili przynajmniej 1 bramkę, grając z zespołami o zróżnicowanym poziomie gry.
Burnley jak na beniaminka PL radzi sobie całkiem nieźle. Zdecydowanie bliżej mają do środka tabeli, niż końca. I co jak co, ale na wyjazdach radzą sobie beznadziejnie (na 5 meczów tylko 1 punkt i bilans 1:13), tak u siebie na 7 spotkań zdobyli 13 punktów z bramkami 10:6 i pokonali takich rywali jak Liverpool czy Everton. To pokazuje jak wielkie znaczenie ma atut własnego boiska w sporcie. Nie zdołali tylko strzelić bramki na inaugurację występów w Premier League, a potem w meczu z Arsenalem, w którym rzutem na taśmę stracili bramkę w 93 minucie i oddali cenny punkt.
Ciekawym jest, że 2 sezony temu w dwumeczu Burnley z City raz padł wynik 2:2 (na stadionie City) a w meczu u siebie Burnley wygrało 1:0. Może to kwestia kibiców, że dzisiejsi gospodarze na własnych śmieciach grają dobry futbol? Cholera w zasadzie wie, w każdym razie sprzyja im gra w domu i dlatego też mój dzisiejszy typ jest według mnie ogromnym value i zarazem wyjątkowo bezpiecznym rozwiązaniem.
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
D 1,9K

davidian

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Eliminacje MŚ runda 1
Godzina: 17:45
Spotkanie: Słowacja - Grecja
Typ: +14.5 handi/Grecja
Kurs: 1.55
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Analiza będzie krótka. Słowaczki na pewno są faworytkami ale ta linia moim zdaniem jest bardzo mocno zawyżona 15 bramek różnicy? Wczoraj Greczynki przegrały 6 bramkami z Litwą a Słowaczki przegrały 1 bramką z Ukrainą. Tak po prawdzie te wyniki eliminują Słowaczki z szans na awans do kolejnej rundy. Bo poległy wczoraj z głównym rywalem do awansu czyli Ukrainą. Ukraina gra dzisiaj z Litwą a jutro kończy z Greczynkami. A z grupy wychodzi jeden zespół.
✅55
 
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
Dyscyplina: Szkocja 1 Liga
Godzina: 13.15
Spotkanie: Patrick - Rangers
Typ: ov 13 rogow
Kurs: 3.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Nie ma co sie rozpisywac nad tym typem, Rangersi maszynka do robienia korkow, wystarczy zobaczyc ostatnie spotkania. Pilki do bokow na szybkich pomocnikow, czeste wrzutki, waskie boisko i odrazu mozna liczyc na korki. Zesol gospodarzy patrzac po statystykach w kazdym meczu robia srednio 5 korkow na mecz wiec spokojnie mozna liczyc na pokrycie takiej lini, ostatnie spotkanie Rangersow to bodajze 20 korkow, jest rowniez azjan 11 takze rowniez polecam, wiec do gry ????
✅210
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
naimad424 112

naimad424

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok
Typ: 2
Kurs: 2.12
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zazwyczaj stram się omijać ekstraklasę lecz dzisiaj postanowiłem poszukać szczęścia w meczu Ruch-Jagiellonia.
Gospodarze mają za sobą udany mecz w Lublinie gdzie śmiało pokonali Górnik Łęczną, goście natomiast mają dość przykre wspomnienia z ostatniego meczu u siebie gdzie Warszawska Legia skompromitowała ich bardzo boleśnie.
Dzisiaj Jagiellonia będzie chciała pokazać że to ona zasłużyła na punkty i że mecz z legią był chwilowym oslabieniem drużyny.
Co tu więcej pisać, Ruch niema szans na wygranie tego meczu, myślę że vicelider już w pierwszej połowie strzeli bramkę.
Mój typ - 2.
Pomoglem lub stawiasz moj typ? Podziękuj.
✅112
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 97

koonrrrado

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok
Typ: btts/Jagiellonia
Kurs: 4.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
ostatnio na celownik wziąłem typy, że obie strzelą i ktoś wygra. Bardzo fajne kursy na te zdarzenia, ale niestety do szczęścia póki co brakowało na prawdę niewiele. Wczoraj Zagłębie przeszło samo siebie nie strzelając karnego, dzięki czemu mój typ nie wszedł, również po kursie 4.50. Co najlepsze, jeśli typuje właśnie takie zdarzenie to jedna z drużyn miażdży rywala. :? Jednak uważam, że dziś w końcu uda mi się to trafić. Jak wiadomo Jagiellonia dobrze spisuje się na wyjazdach, gdzie zdobyła więcej punktów niż u siebie. Gdyby wziąć pod uwagę tylko mecze wyjazdowe to mielibyśmy lidera w Białymstoku. Na 8 spotkań, wygrali 5, 2 zremisowali i jedno przegrali na początku sezonu w Płocku. Bilans bramek wyjazdowych to aż 14:4 ! Myślę, że dziś goście podtrzymają swoją formę na wyjazdach i również pokonają zespół z Chorzowa.
Ruch jest w tym sezonie nie obliczalny. Potrafią przegrać z Piastem Gliwice, by w następnej kolejce rozbić Koronę Kielce. Nazwa sponsora ekstraklasy idealnie pasuje do drużyny gospodarzy. :grin: Jednak w Chorzowie nie dzieje się najlepiej ostatnio, bo na 10 ostatnich spotkań w lidze przegrali aż 6. 4 porażki zanotowali u siebie, w tym ostatnią kompromitującą z Lechem (0-5). Myślę, że dziś także nie będą mieli dużo do powiedzenia, ale walki na pewno nie zabraknie i nawet, jeśli będą przegrywać to postarają się strzelić choćby bramkę honorową. W przypadku wygranej Jagiellonia zrówna się punktami z liderem, mianowicie drużyną Lechii, która ma na koncie 33 punkty, ale oni grają w poniedziałek, więc jeśli padnie kilka bramek to Jaga ma szanse przez weekend zostać liderem najlepszej ligi świata. Stawiam na wynik 1-3 dla przyjezdnych.
Powodzenia!
✅350
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
C 53

chaoswszambie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - BPL
Godzina: 18:30
Spotkanie: Chelsea vs Tottenham
Typ: Eric Dier - żółta kartka
Kurs: 3.40
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Z dnia na dzień koguty notują spadek formy . Liczne remisy, szczęśliwa wygrana z West Hamem , porażka z Monaco w lidze europy. Derby Londynu to wielki mecz o prestiż, gdzie atmosfera będzie gorąca. Chelsea natomiast jest w wielkiej formie , strzelają dużo bramek a nie tracą wcale. Conte znakomity taktyk zrobił świetną robote . CO do mojego typu. Są to derby więc będzie walka na całego duzo fauli i niesportowych zagrań. Dier prawdopodobnie zagra na środku defensywy. Będzie na pewno prowokowany przez Diego Coste co może zaowocować w kartonik. W ostatnim meczu z Monaco Dier dostał kartke juz w 11 minucie . W lgowym meczu z arsenalem również obejrzał żółty kartonik. Myślę,że dzisiejszy mecz będzie bardzo gorący i Dier otrzyma kartkę. Kurs na to myślę że jest bardzo zachęcający. Moim zdaniem Chelsea stłamsi Koguty i będzie napierała. The Blues zwyciężą 3-0 :grin::grin::grin::zoltakartka: Powodzenia !
⛔100
 
tigana 130

tigana

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna II liga Polska
Godzina: 15:00
Spotkanie: Polonia Warszawa - OKS Odra Opole
Typ: OKS Odra Opole
Kurs: 2.27
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Po ostatniej przegranej Odry Opole w Stalowej Woli czas na kolejny wyjazd tylko tym razem do Polonii Warszawa. Myślę, że tym razem podopieczni Jana Furlepy nie pozwolą sobie na odebranie 3 pkt. Muszą dziś te spotkanie wygrać aby umocnić swoją pozycję w górze tabeli. Jest to ostatnia kolejka w tej rundzie i zespół OKS-u i tak zakończy ją na pudle aczkolwiek lepiej ten ostatni mecz wygrać. Oks ma 36 pkt i zajmuje 3 pozycję. Czwarty zespół Puszcza Niepołomice traci do Odry 5 pkt i grają dziś z Siarką Tarnobrzeg na ich terenie i o pkt będzie ciężko. Jest to dobra szansa dla Odry aby powiększyć swoją przewagę i do kolejnej rundy przystępować z zaliczką 8 pkt. Patrząc na wyniki zespołu z Opola to są najlepszą drużyną grającą na wyjazdach wygrywając 5 spotkań 3 remisując i 1 przegrywając. Bardzo dobra Runda w wykonaniu Odry i dziś będą chcieli potwierdzić to na boisku wygrywając ostatni mecz z Polonią Warszawa.
Polonia to zespół, który plasuje się nieco nad strefą spadkową. z 18 pkt zajmują 13 pozycję. Jeżeli chodzi o mecze domowe to 3 wygrali 5 remisów i 2 porażki a więc 14 pkt. W dole tabeli dość ciasno się zrobiło, jeden mecz wygrany lub przegrany może dać awans/spadek o 2-3 pozycję a nie ukrywajmy, że Polonia będzie chciała zainkasować 3 pkt aby oddalić się od czerwonej strefy.
Z historii meczu pomiędzy tymi ekipami to Odrze Opole nie gra się tam łatwo - na 5 meczy to 1 wygrana Polonii i aż 4 remisy. Może dziś jest ten dzień aby w końcu wywieźć z Warszawy komplet pkt.
Zapowiada się ciekawe spotkanie jednak ja kibicuję Odrze Opole i chciałbym aby awansowali do I ligi.
✅127
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
sunrise1510 86

sunrise1510

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie: Chelsea - Tottenham
Typ: Handicap Azjatycki Chelsea -2
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Miałem gać Chelsea -1 ale się spóźniłem więc z konieczności zaryzykuję bardziej.
Chelsea w kapitalnej formie. Szczególnie u siebie leją wszystkich aż miło. 5:0 z Evertonem, 4:0 z MU, 3:0 z Leicester. Te wyniki mówią same za siebie, a nie grali ze słabeuszami. Zwłaszcza okazała wygrana z MU robi wrażenie. Wydaje mi się że stać ich na podobny rezultat z Tottenhamem, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę że goście mają w nogach mecz ligi mistrzów. Kontuzje w drużynie Tottenhamu, o których pisali poprzednicy, też będą miały zapewne odzwierciedlenie w postawie gości. powodzenia.
⛔100
 
pasquardo 821

pasquardo

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna, Niemcy, 2 Bundesliga
Godzina: 13:00
Spotkanie: Heidenheim - St. Pauli
Typ: Heidenheim do zera
Kurs: 3.0
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Zaglądamy do zaplecza niemieckiej bundesligi, gdzie 5 drużyna w tabeli eidenheim podejmuje ostatnią St. Pauli, która traci do przedostatniego Aue już 6 punktów. Ich wyjazdowe mecz to kompletna klapa, tylko 1 punkt zdobyty w 7 spotkaniach i bilans bramek 2-12.
Ich ostatnie 4 wyjazdowe mecze to same przegrane do zera, z Union Berlin 0-2, Hannovrem 0-2, Sandhousen 0-3 i Wurzburger 0-1.
Heidenheim w 7 meczach przegrał tylko 1 domowy mecz a 2 zremisował, stracił tylko 4 gole.
H2h to wygrana w marcu tego roku Heidenheim 2-0.
Mój typ to wygrana gospodarzy, a St.Pauli nie strzeli 3 gola w 8 spotkaniu na obcym terenie.
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serbia, Super Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: FK Metalac Gornji Milanovac - Crvena Zvezda Belgrad
Typ: 1
Kurs: 6,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dzisiaj proponuję piłkarską niespodziankę z najwyższej klasy rozgrywkowej w Serbi. Tabela wygląda tak:

Oczywiście tutaj faworytem jest Crvenza Zvezda, która swego dzisiejszego rywala bije pod każdym względem. Zarówno pod względem utytułowania, pozycji w tabeli, bezpośrednich pojedynków, kadrowym, kibiców itd. itd. itd. można by wymieniać. Ja jednak liczę w tym meczu na niespodziankę. Metalac to dość ciekawy zespół, jak przegrywają to jedną bramką po zaciętej grze. Jest w tym zespole zażartość i waleczność. Crvena Zvezda nie będzie miała tutaj łatwej przeprawy. Wierzę, że gospodarze dzisiaj mogą sprawić niespodziankę i zgarnąć 3 punkty. Jeżeli chodzi o sytuacje kadrowe w obu zespołach to jedynym nieobecnym w Metalac jest napastnik Mitrović (14 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie). U gości z kolei nie zagrają obrońcy Rendulić (10 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i kapitan zespołu Luković (12 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie), pomocnicy Kanga (9 występó w tym sezonie) i Babunski (5 występów w tym sezonie) i napastnicy Ruiz (14 występów w tym sezonie, 4 gole na koncie) i najlepszy strzelec w Crvenie Hugo Vieira (10 występów w tym sezonie, 7 goli na koncie). Mimo absencji u gości zespół ten nadal jest faworytem w tym meczu ale jak dla mnie kursy są przesadzone i lepiej pograć w stronę gospodarzy, bo nie są tak słabi jak buki wystawiły na nich kurs. Myślę, że gospodarzy stać na wygraną. Muszą się wznieść na wyżyny swoich umiejętności ale są w stanie wygrać, stać ich na to. Jest to zespół zadziorny, waleczny a z takim przeciwnikiem napewno motywacji im nie braknie.
⛔100
 
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna, Francja
Godzina: 17:10
Spotkanie: Monaco - Marsylia
Typ: -1.5 Monaco
Kurs: 2.67
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Bilans Monaco 9-2-2 plasuje ich na 2 pozycji w tabeli, przed głównym rywalem PSG,
za rewelacją rozgrywek Nice,które ma 3 punkty przewagi i jutro podejmie Bastię, zapewe wygra, bo ci na boiskach
rywala grają fatalnie. PSG z Lyonem jużtak łatwo nie będzie miał, może stracić punkty, ale Nice nie powinna.
To sprawia, że aby Nice nie powiększyła przewagi, muszą dzisiaj wygrać z Marsylią.
Patrząc na formę Monaco w domu (w 6 meczach aż 22 gole), spotkanie nie powinno się zakończyć innym wynikiem jak zdobyciem przez nich kompletu punktów, w dodatku z przewagą więcej niż 1 bramki.
Wygrywali z PSG 3-1, Rennes 3-0, Montpellier 6-2, Nancy 6-0. W Lidze Mistrzów również ostatnio wysoka wygrana 3-0 z CSKA Moskwa.
Marsylia przed sezonem została rozsprzedana, do Chelsea odszedł Batshuayi, do Monaco Mendy, do Juve Lemina.
Mają jeden z najgorszych bilansów na wyjazdach w lidze, tylko 2 remisy i 4 przegrane, w tym ostatnio 1-3 z 13 w tabeli Montpellier.
Typuję wygraną Monaco w handicapie. Falcao, Lemar, Germain powinni &quot;ubić&quot; rywala ????
✅167
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
O 929

olek-cbr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie:
Borussia M`Gladbach- Hoffenheim
Typ: 1
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Borussia ostatnio ma nie najlepsza serie w Bundeslidze, poprzednio porażka u siebie z FC Koeln wcześniej z Hertha i remis z Frankfurtem co owocuje dopiero 13 lokata w tabeli. Dlatego stawiam na nich i jest typ na przełamanie który. Uczestnik Ligi Mistrzów całkiem nieźle zaprezentowali się w meczu z Mancheterem City, czas wynagrodzić niepowodzenia kibicom i przełamać zła passe chociaż zadanie nie łatwe. Hoffenheim nie przegrał jeszcze w lidze. Do składu Borussi wrócił Raffael wiec powinno być lepiej. H2H pomiędzy drużynami w ostatnich 5 meczach to trzy zwycięstwa M&#39;Gladbach i dwa remisy. Wygląda wiec ze drużyna &quot;wieśniaków&quot; im leży. Stawiam na pewna 1 ewentualne można zagrać 1DNB przy kursie 1,5 chociaż kurs tez bez rewelacji.
⛔100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka/ Grecja A1
Godzina: 18:00
Spotkanie: Olympiacos - AEK Ateny
Typ: (+11,5) AEK win
Kurs: 1,90
Bukmacher: Bet365
Witam,
Faktycznie, seria dobra, fajnie że korzystajcie ????
Dziś też nie odkryje niczego niezwykłego. Spotkanie które dziś wybrałem to pojedynek drużyn które powinny stoczyc zacięty bój o zwycięstwo w tym spotkaniu. Olympiacos oczywiście faworytem i to zdecydowanym według bukmacherow, ale czy aby na pewno będzie tak to wyglądać? Nie wydaje mi się. Owszem, AEK nie gra już tak imponująco jak z początkiem sezonu, al e i dzisiejsi gospodarze jakoś nie błyszczą. Chociażby ostatnie spotkanie przegrane we własnej hali z Maccabi które podawalem wtedy w &#39;Typach Dnia&#39;.
Dziś to przede wszystkim prestiż tego spotkania będzie mobilizowal oba zespoły. Oczywiście, własną hala to handicap dla Olympiacosu, jednak to co pisało się już od początku sezonu o drużynie AEK-u, duże zmocnienia, aspiracjie itd. W takim meczu jak dziś powinno to wszystko zostać przeniesione na parkiet i urzeczywistnione.
W takim razie +11,5 w stronę gości po takim kursie!? Jaknajbardziej.
Powodzenia ????
✅90
 
rosoleek 38

rosoleek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia , Championship
Godzina: 18:30
Spotkanie: Rotherham - Leeds
Typ: 2
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 18:30 czerwona latarnia drugiej ligi angielskiej czyli Rotherham podejmie na własnym stadionie siódmą drużynę w tabeli, czyli zespół Leeds.
Zdecydowanym faworytem spotkania są goście, którzy przegrali ostatni swój mecz, ALE nie z byle kim, bo z Newcastle, które jak burza zmierza na swoje miejsce czyli do Premier League. Porażka ze srokami była pierwszą od 5 meczów. Drużyna z Elland Road jest rozpędzona, głodna gry i nastawiona w tym sezonie na najwyższe cele.
Na temat Rotherham wiele rozpisywał się nie będę... nie oszukujmy się , już chyba nikt nie upatruję tutaj szans na utrzymanie, mimo, że sezon jeszcze nie jest nawet na półmetku. Zawodnicy z Aesseal New York Stadium prezentują się co najmniej MARNIE, przegrywając mecz za meczem... Jedynym zawodnikiem w którym można upatrywać się zagrożenia jest ich najlepszy snajper czyli Danny Ward , Walijczyk ma już w tym sezonie na swoim koncie 8 goli.
Wszystko przemawia za drużyną prowadzoną przez Garrego Monka.
Typ kieruję w stronę gości.
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kuckisan 254

kuckisan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: FC Koln - Augsburg
Typ: Koln i bts
Kurs: 4.33
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Kolonia prezentuje się w tym sezonie bardzo dobrze, zajmuje 4 pozycję w tabeli, zaraz za Dortmundem, Monachium i rewelacją z Lipska.
Po piętach z takim sammy dorobkiem punktowym depczą im Hoffenheim, Hethe i Frankfurt.
Na własnym boisku wygrali 4 z 5 meczów i dzisiejsze również powinni.
Dzisiaj podejmą 12 w tabeli ekipą Augsburga, która na wyjazdach sprawuje się przyzwoicie, na początek wygrana z Bremą, potem remis z Leverkusen, następnie przegrane z Lipskiem, Monachium i Freiburgiem,czyli 1 i 2 drużyną w tabeli oraz przeciwnikiem, który u siebie jest mocny.
Co istotne dla mojego typu, to fakt, że Augsburg mimo przegranych zdobywał gola, robił to 8 krotnie na 10 ostatnich wyjazdów.
Dzisiaj powinno być podobnie.
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska, Lotto Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Korona Kielce - Pogoń Szczecin
Typ: 2/powyżej 2,5
Kurs: 3,40
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Już za niecałe 20 minut rozpocznie się mecz w Kielcach gdzie tutejsi podejmują Pogoń Szczecin, Pogoń która jest bardzo rozpędzona i mknie ku górze tabeli.
Pogoń od 9 kolejek jest drużyną niepokonaną czy to u siebie czy to na wyjeździe - 6 zwycięstw 3 remisy i to nie z byle kim bo - 6:2 z Wisłą K., 3:2 z Legią, 4:1 z Jagiellonią czy na trudnym terenie 3:0 z Arką czy 1:1 z Lechią...
Korona Kielce po katastrofalnym okresie gdzie przegrywali z każdym bodajże 6 czy 7 porażek z rzędu w końcu się przełamali i to dwu krotnie, pokonali 3:1 Bruk-Bet T. i 2:1 Zagłębie lecz teraz im się przyjdzie zmierzyć z Pogonią która jest w świetnej formie i tak naprawdę to ten mecz pokaże nam czy Korona Kielce wyszła z dołka czy nadal w nim jest.

Między obiema drużynami gdzie Korona była gospodarzem na ostatnie 5 meczy zawsze było sporo bramek - 1:1, 2:2, 2:2, 2:1, 2:1 ... Wiadomo, że to tylko statystyki ale to w roli ciekawostki.
Jestem pewny, że przed nami mecz ciekawy interesujący i z wieloma ładnymi bramkami jakimi nas raczył Gyurcso w meczu z Wisłą.
Pogoń jest w lepszej formie, ma poukładany skład widać chemię w tym zespole czego nie można zbytnio powiedzieć o gospodarzach.
Powodzenia.

⛔100
 
P 17

piotreksa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Championship
Godzina: 16:00
Spotkanie: Reading - Bristol City
Typ: 1
Kurs: 2.35
Bukmacher: bet365

Analiza: Rozpoczyna się 18. kolejka zaplecza najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii. Zespół Reading podejmuje na własnym stadionie ekipę z Bristolu.
Gospodarze, których trenerem jest znakomity niegdyś obrońca J.Staam, nie stracili punktu od 4 meczy. Zajmują trzecie miejsce w tabeli i powoli doganiają drugą drużynę w tabeli.
Bristol City to solidna drużyna, jednak wyniki ostatnich spotkań nie napawają optymizmem. W 4 meczach odnieśli 2 porażki, 1 remis i 1 zwycięstwo. Co prawda porażek doznawali z wyżej notowanymi rywalami, jednak ekipa z Reading nie jest gorsza od ich tamtejszych pogromców.
Zespoły te mierzyły się ze sobą do tej pory 13-krotnie. 9 razy lepszą okazywała się drużyna z Reading, 3 razy drużyna z Bristolu. Tylko jeden raz padł remis.
Bristol City ostatni raz wygrał w lidze z Reading w 2010 roku na własnym stadionie. Wyraźnie nie pasuje im ten rywal.
Te wszystkie fakty skłaniają mnie do postawienia na zwycięstwo Reading.
✅135
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 353

walejakos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok
Typ: 2 + powyżej 2.5
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wczoraj kursik ładny wszedł bo prawie 4 na Termalike wiec
postanowiłem dzisiaj tez podzielić sie moim typem skoro wczoraj siadło
to czemu dzisiaj ma nie wejsc? Dobra przechodzimy do meczu ktory dzisiaj
typuje jest to Ruch - Jagiellonia , po bardzo słabym meczu z Legia
u siebie Jagiellonia bedzie chciała pokazac , ze ostatni mecz to był wypadek
przy pracy i wysokie zwyciestwo bedzie najlepsza odpowiedzia na porazke z Legia
Jagiellonia jest statystycznie najskuteczniejszym zespołem Ekstraklasy
w meczach wyjazdowych , wygrała 5 z 8 spotkan i przegrała tylko raz .
W ostatnich 10 meczach az 7razy było powyzej 2.5 bramki
Ruch - jedna z najslabszych statystycznie druzyn w Ekstraklasie
na 8 spotkan granych u siebie wygrała tylko 2 razy , w tych 8 meczach ogolnie padło
25 bramek co srednio daje ~3.12 bramek na mecz

5 ostatnich bezposrednich meczy :
Jagiellonia - Ruch 4:1
Ruch - Jagiellonia 0:4
Jagiellonia - Ruch 2:1
Jagiellonia - Ruch 2:0
Ruch - Jagiellonia 5:2

Jagiellonia wygrała 4 mecze , 1 przegrała
Zostało strzelonych 21 bramek co średnio daje na mecz 4.2 bramki , patrzac na statystki dzisiaj powinno być podobnie .
✅275
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - ABA League
Godzina: 17:00
Spotkanie: Mornar Bar - Krka
Typ: 2
Kurs: 2.71
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
11 Kolejka Ligi ABA League która zrzesza drużyny z krajów Bałkańskich.
Mornar Bar zmierzy się we własnej hali z drużyną Krka.
Mornar jak narazie tylko 2 zwycięstwa na 10 rozegranych meczy - z FMP oraz Karposem a więc nasłabszymi drużynami w tej lidze moim zdaniem.
Natomiast Krka 5 zwycięstw - 4 porażek - i zajmuje aktualnie 8 pozycję.
Na wyjeżdzie wygrali min z Cedevitą! 82:83 czy Mega Leks, przegrali z Czarnogórskim Buducnostem.
Obie drużyny rozegrały w tym sezonie już aż 18 spotkań, jednak Mornar Bar w Lidze ABA oraz Basketball Champions League natomiast Krka w lidze słoweńskiej - tam nie musi w każdym spotkaniu grać na 100% i wystawiać najsilniejszy skład gdyż i tak są kolejne fazy w tej lidze rozgrywek.
Obie drużyny nie spotkały się jeszcze ze soba.
Mornar rozegrał ostatni mecz 23 Listopada z Juventusem w BCL i ostatecznie przegrał 73:75.
Krka również grała w tym samym dniu - jednak w lidze Słoweńskiej z Portoroz 76:90 i w tym meczu nie zagrał Curry - gwiazda Krki a Luković zasiadł na ławce rezerwowych.
Mornar - 6 ostatnich meczów to same porażki, Krka - 6 ostatnich meczów to 2 porażki.
⛔100
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Dyscyplina: Boks
Godzina: 20.00
Spotkanie: Terry Flanagan (31-0, 12KO) - Orlando Cruz (25-4-1, 13KO)
Typ: over 7,5 rundy
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bet365
Całkiem ciekawa walka zapowiada nam się na Wyspach, a szczególnie fajne w tej walce są kursy.
Mistrz Świata WBO wagi lekkiej i jeden z lepszych bokserów w tej kategorii wagowej podejmie u siebie boksera znanego przede wszystkim z faktu bycia zadeklarowanym gejem, czyli Orlando Cruza.
Flanagan to naprawdę świetny pięściarz, bardzo szybki, ze świetnymi warunkami fizycznymi (177cm wzrostu przy 163 Cruza!). Odprawił ciekawych Magdaleno czy Mathewsa, to wszystko prawda. Ale siła ciosu... Spójrzcie sami na jego rekord. Ledwie 12 wygranych przed czasem na 31 pojedynków. Nie ma co się też doszukiwać ostatnio lepszych osiągnięc pod tym względem, bo w ostatnich 5 walkach raz wygrał przez dyskwalifikację, raz przez kontuzję, a raz trafił po prostu mega czyściutko. A to wszystko liczy się do wygranych przed czasem. Flanagan ma wiele atutów ale siła ciosu na pewno do nich nie należy. Zresztą Cruz to nie jest jakiś wielki pięściarz, ale nie jest ogórkiem. Na 4 porażki przegrywał co prawda 3-krotnie przed czasem, ale Ponce De Leon czy Salido należą do pięściarzy, którzy potrafią przyłożyć. Okej, nie ma szczęki z betonu ale moim zdaniem jest przynajmniej w miarę przyzwoita. A to powinno starczyć na wytrzymywanie pacynkowych jabów i raczej sporej ilości ciosów Anglika niż potężnych sierpów. Kurs na pewno warty próby.
Inny typ zdecydowanie warty gry przy tym kursie to wygrana Flanagana na punkty 4,50.
✅80
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom