>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 26.11.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
diaz 95

diaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy,Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Bayern Monachium - Bayer Leverkusen
Typ: ponad 8 rzutów rożnych
Kurs: 1,53
Bukmacher: bet365
Analiza:

mecz za niecałe 30 min , a my tu mamy taką małą perełke . Mowa tutaj o zakładzie na rzuty rożne w meczu , chodzi mi o zakład powyżej 8 . Bayern nie wygrał ostatnich 3 spotkan , nie są liderami w lidze , a więc ciśnienie / presją zaczyna się wytwarzać wobec zespołu dlatego na pewno nie zabraknie im motywacji , żeby dzisiejszy mecz wygrać . Leverkusen również ostatnio nie wygrywał , dwa ostatnie mecze to remis i porażka w lidze dopiero 9 lokata , a więc również będą walczyć o jak najlepszy wynik i urwanie chociaż pkt rywalom . Bayern w swoich ostatniu 5 meczach zdobywał , 7 , 9,8,7 oraz 10 korkow z czego 4/5 meczy linia powyzej 8 roznych była pokryta , natomiast goście 4,6,6,5 oraz 4 i 4/5 meczy pokryło naszą linie (nie wliczałem w piec osatnich spotkań meczu towarzyskiego) Jak widzimy obydwie drużyny nie mają problemów ze zdobywaniem rzutów rożnych , wydaje mi się , że sam Bayern , który wyjdzie na dużym cisnieniu ktory za wszelka cene będzie chciał wygrać moze nabic te 9 korkow . Moze szybka bramka i goście nie będą mieli co bronić i będą musieli zaatakowac ? Zobaczymy już niebawem dla mnie duża perełka !
✅53
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League 2016/2017
Godzina: 18:30
Spotkanie: Chelsea - Tottenham
Typ: ht/ft x/1
Kurs: 5.35
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Ten miesiąc dla mnie fatalny, ale z tytułu, że będę oglądałten mecz, postanowiłem podać jeszcze typ na dzisiejszy mecz, który niebawem się zacznie.
Podzielam zdanie kolegi Aka Shakal. Chelsea w gazie i powinna to wygrać.
Do dyspozycji trenera cały skład, jest w kim wybierać. Główne ogniwa, które nie świeciły za czasów Mourinho, to będący w dobrej formie Hazard i &quot;powracający do żywych&quot; Costa.
Dla mnie dzisiaj 2 mecze to pewniaki, pierwszy to Monaco, drugi właśnie Chelsea.
Monaco już po pierwszej połowie wygrywa 3-0. Ale Chelsea tak łatwego zadania nie będzie miała.
Tottenham jako jedyna drużyna Premier League jeszcze w tym sezonie nie przegrała.
Traci bardzo mało bramek, w 12 meczach tylko 8 razy Hugo Lorris wyciągał piłkę z siatki.
I do przerwy powinno im się udać utrzymać korzystny wynik, jednak w drugich 45 minutach powinna coraz bardziej być widoczna przewaga Chelsea. Tottenham ma w nogach meczz Monaco w Lidze Mistrzów.
Chelsea dostosowuje cały swój reżim treningowy pod Premier League, co stwarza im przewagę i to powinno być widoczne.
Typuję, że do przerwy będzie remis, potem już ekipa Antonio Conte stzeli gola, a może i dwa.
Pomogłem? Kliknij &quot;dzięki&quot;
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom