>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 26.11.2017 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 26. Listopada
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ligue 1
Godzina: 21:00
Spotkanie: AS Monaco - Paris Saint Germain
Typ: 1X
Kurs: 2,46
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Przeglądając niedzielne spotkania od razu rzucił mi się w oczy kurs na drużynę z księstwa i muszę przyznać, że jestem nieco zaskoczony. Rozumiem, że Monaco jest w lekkim dołku, a ekpia z Paryża wygrywa wszystko jak leci, ale jednak obydwie drużyny mają podobne wyniki (bilans jak i liczbę goli) i nie bez powodu zajmują dwie pierwsze pozycje w tabeli. Nie faworyzował bym tak bardzo PSG - po pierwsze dlatego, że grają na boisku Monakijczyków, którzy stracili u siebie jedynie 4 bramki - tyle samo co ekipa PSG na wyjazdach. Po drugie AS Monaco nie ma już szans na udział w fazie pucharowej Ligi Mistrzów - zostało im tylko walczyć o misrzostwo Francji, więc będą zmotywowani na to spotkanie i będą chcieli zmniejszyć dystans punktowy między nimi a liderem. Po trzecie - spójrzmy na listę strzelców Ligue 1 - pierwsze miejsce zajmuje Cavani z 15 trafieniami, a wiceliderem jest Falcao z 13 golami na koncie, więc potencjał strzelecki jest w obu zespołach. Po czwarte warto obejrzeć listę pojedynków między zespołami z ostatnich sezonów nie wliczając pucharów:

29.01.17 L1 PSG Monaco 1 : 1
28.08.16 L1 Monaco PSG 3 : 1
20.03.16 L1 PSG Monaco 0 : 2
30.08.15 L1 Monaco PSG 0 : 3
01.03.15 L1 Monaco PSG 0 : 0
05.10.14 L1 PSG Monaco 1 : 1
09.02.14 L1 Monaco PSG 1 : 1
22.09.13 L1 PSG Monaco 1 : 1
07.05.11 L1 Monaco PSG 1 : 1
18.12.10 L1 PSG Monaco 2 : 2
20.01.10 L1 PSG Monaco 0 : 1
Jak widać w jedenastu spotkaniach padło aż 7 remisów, 3 razy górą byli piłkarze z księstwa, a tylko raz wygrało PSG. Dlatego widząc tak wysoki kurs na gospodarzy postanowiłem, że warto na nich zagrać, ponieważ szanse są mniej więcej wyrównane, a typ z podpórką dlatego, że to będzie kolejny zacięty pojedynek między tymi ekipami i bardzo prawdopodobny jest kolejny remis. Życzę powodzenia!
⛔ 100
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Dania 1 Division
Godzina 14:30
Spotkanie : Koge : Esbjerg
Typ : Esbjerg zdobędzie bramkę w obydwu połowach
Kurs : 3.65
Bukmacher : Unibet
Esbjerg czyli spadkowicz z poprzedniego sezonu z Superligi widać ze walczy o powrót do niej , chłopaki po 18 kolejkach zajmują co prawda miejsce nr 4 ale do lidera Vejle tracą zaledwie 4 oczka tak wiec nie jest to strata nie do odrobienia , dziś grają z Koge które zajmuje miejsce nr 6 czyli wysokie , Koge traci do Esbjerg 4 oczka ja jednak liczę że pkt powinni zgarnąć goście , Esbjerg w tym sezonie dosyć skuteczne i po 18 kolejkach mają 35 bramek strzelonych , ostatnie 2 mecze to aż 8 goli zdobytych najpierw 4:0 na wyjezdzie z Roskilde i ostatnio u siebie 4:0 z Brabrand , no ale najważniejsza dla mnie informacja to taka iż Esbjerg na wyjazdach z bilansem 6-1-1 i br 16:4 dla mnie robi wrażenie i liczę że dzis powinni parę bramek zdobyć i rozłożone to będzie na obie połowy .
⛔ 100
 
robson93 35

robson93

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA: NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Philadelphia 76ers vs Orlando Magic
Typ : zwyciestwo (razem z dogrywką) : Orlando Magic
Kurs: 2.77
Bukmacher:
Fortuna
Analiza: W drużynie gospodarzy zabraknie bardzo ważnego ogniwa: Simmons&#39;a. 76ers po słabym początku sezonu z meczu na mecz się rozkręcali, teraz w porównaniu do zeszłego sezonu prezentują się przyzwoicie, grali w tym sezonie na swoim parkiecie 7 razy i ulegli 3 razy, natomiast Orlando 5 ostatnich meczy na wyjeździe... przegrało ale grali z wymagającymi rywalami, ogólnie 11 meczy w delegacji 4-7. Mecz o tyle mnie zaciekawił że Orlando jest taką drużyną że potrafi przegrać u siebie z beznadziejnym Chicago a wygrać na wyjeździe w Nowym Orleanie, Portland, czy też ze Spursami. Ponadto Orlando komfortowo czuje się w bezpośrednich pojedynkach z Philadelphią, w 8 ostatnich spotkaniach na parkiecie 76ers Orlando wygrywało 7 razy,w tym 5 ostatnich pojedynków. Biorąc pod uwagę bezpośrednie mecze tych drużyn, nieprzewidywalność Orlando, i brak według mnie najważniejszego ogniwa drużyny 76ers który prócz stałej ilości pkt, mnóstwa asyst, robił ważną robotę w postaci zbiórek , stawiam na drużynę gości, powodzenia
⛔ 100
 
theseventh 275

theseventh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania - La Liga
Godzina
: 20:45
Spotkanie: Valencia - Barcelona
Typ: 10
Kurs: 2.04
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Z niedzielnej oferty wybieram mecz na szczycie. Wicelider podejmuje na Mestalla lidera - Barcelonę.
Historia pojedynków obu drużyn jest bardzo bogata. Na 186 spotkań Barcelona ma bilans 88-46-52. W zeszłym sezonie w tych meczach padało dużo bramek i Barcelona wychodziła z nich zwycięsko dwa razy. Ten sezon wygląda nieco inaczej. Można powiedzieć, że gospodarze są w gazie, wygrali bowiem 9 ostatnich meczów i zapewne podejdą do meczu z Barceloną priorytetowo. Obie drużyny dzielą zaledwie 4 punkty i przy wygranej Valencii zrobi się już tylko punkt różnicy.
Barcelona jak przystało na lidera po 12 kolejkach zanotowało 11 zwycięstw i tylko raz zremisowała. To będzie dla nich trudny sprawdzian bo Valencia na pewno podyktuje trudne warunki już od pierwszych minut spotkania. Obie drużyny są jak do tej pory niepokonane i myślę, że remis będzie sprawiedliwym rozstrzygnięciem dlatego wygraną Valencii podpieram remisem.
Absencje w ekipach:
Valencia: Jimenez, Murillo
Barcelona: Dembele, Andre Gomes, Mascherano, Pique, Rafinha, Sergi Roberto.
✅ 104
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Bułgaria, Parwa Liga
Godzina: 16:45
Spotkanie: Etar - Dunav Ruse
Typ: Etar i under 3.5 gola
Kurs: 2.66
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Znaczy Etar wygra 1:0 lub 2:1. Beniaminek ligi bugarskiej jest na 11. miejscu, jego przeciwnik dwa miejsca dalej, na przedostatnim. Etar często nie wygrywa (bilans u siebie 2-2-4), ale kiedy to zrobić, jeśli nie z rywalem, który ma bilans wyjazdowy 1-1-6. W 8 meczach u siebie Etar 3 razy nie strzelił gola przed przerwą i 2 razy przegrywał i raz remisował, na 5 meczów, w których strzelił, 2 razy wygrywał w HT, a 3 razy był remis. Przy tak różnorodnym przebiegu zdarzeń ku rozwiązaniu z typu skłania postawa przeciwnika, który tylko w pierwszym meczu sezonu wygrał na wyjeździe, potem zaś 4 razy w ogóle nie strzelił bramki, a 3 razy strzelił 1 gola. Sądzę, że trudno będzie zespołowi z Ruse przeciwstawić się gospodarzom i mogą liczyć co najwyżej na remis, ale dodam mały plus do ofensywnego nastawienia beniaminka i typuję jego wygraną w takim rozmiarze.
⛔ 100
 
E 60

enjoy_10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia, Jupiler League
Godzina: 20:00
Spotkanie: Club Brugge - Waregem
Typ: 1, handicap 0:1
Kurs: 1.91
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Buki widzę dalej nie doceniają tej drużyny. Spodziewałem się kursu na wygraną w okolicach 1,2 -1,3. Club Brugge u siebie w tym sezonie 7 meczów - 7 zwycięstw. Bilans bramek 19:3, średnio strzelają prawie 3 bramki na mecz. Wyjazdy troszkę gorzej, ale nie jest źle - 8 meczów - 16 punktów. Wobec słabszej formy Anderlechtu mają ogromną szansę na mistrza.Praktycznie każdy ich mecz u siebie to jest absolutna dominacja, mnóstwo sytuacji, mnóstwo strzałów. Nie są uzależnieni od jednego gracza - nie tylko jeden zawodnik strzela. Z drugiej strony przeciętne w tym sezonie Waregem. O ile w ofensywie jako tako im idzie, to w defensywie jest tragicznie - 27 straconych bramek w 15 meczach mówi samo za siebie. Dochodzi do tego fakt, że Waregem grało w czwartek wyjazdowy mecz z Nicea - grał praktycznie cały podstawowy skład. Myślę, że sporo sił tam zostawili, bo przy odrobinie szczęścia mogli wywieźć o wiele lepszy rezultat. 72 godziny odpoczynku i przygotowania do meczu - trochę mało. Jutro liczę na pewne zwycięstwo Club Brugge. I taka ciekawostka - obie drużyny zagrają ze sobą w czwartek w Pucharze.
⛔ 100
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia, Jupiler League
Godzina: 20:00
Spotkanie: Club Brugge - Waregem
Typ: Club Brugge i powyżej 2,5 bramki
Kurs: 1.74
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Waregem się męczy, męczy się bardzo. To jest kolejna drużyna, która nie jest w stanie pogodzić gry w pucharach z grą w lidze. Kolejny dowód na to że dla słabszych drużyn występujących w pucharach europejskich, bez rotacji w składzie, nie ma szans utrzymać odpowiedniej formy. Piłkarze Waregem są już wypaleni tym sezonem. Gra co 3 dni dla zawodników do tego nie przyzwyczajonych jest ciężkim przeżyciem i ciężko utrzymać motywację i formę przez cały okres, głównie rundy jesiennej. Jeszcze w rundzie jesiennej dochodzą gry w pucharach krajowych. Właśnie za 3 dni taki mecz czeka zespół Waregem właśnie z … FC Brugge.
Przejrzałem sobie swego czasu jak radzą sobie drużyny przeciętne z ośmiu najlepszych lig europejskich i wniosek jest prosty: drużyna grająca w czwartek mecze Ligi Europy na wyjeździe, następnie grająca mecz ligowy również na wyjeździe ma ogromne problemy z wygrywaniem. W zeszłym sezonie na 22 mecze tylko dwukrotnie wygrał zespół grający w LE. Biorąc pod uwagę fakt z kim Waregem gra najbliższy mecz, myślę że szanse na urwanie choćby punktu będą bardzo trudne.
Waregem między 19.11 a 10.12 ma do rozegrania aż 7 meczów – 22 dni i 7 meczów, średnio co 3 dni mecz. Będzie im ciężko.
FC Brugge po szybkim odpadnięciu z pucharów europejskich, w lidze idą jak burza. Mecze rozgrywają raz w tygodniu, spokojnie się do nich przygotowują, nikt ani nic im nie zaprząta głowy. Są to w tej chwili murowani faworyci do wygrania ligi jak i wygrania pucharu Belgii.
✅ 74
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
brajanusz 2,8K

brajanusz

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA: NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Philadelphia 76ers vs Orlando Magic
Typ : -1,5 Orlando Magic
Kurs: 2,97
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W przyszłym miesiącu będę typował ostrożniej z nastawieniem na wygraną.
Teraz moje typy idą pod konkurs, czyli pod max kurs.
Skusił mnie typ, w którym kurs na Philadelphię buk ustalił na 1,43.
A to dlatego, że Phila notuje dobre wyniki, wygrali ostatnio z Portland 101-81 i Utah 107-86.
Porażka z Golden State. Wyjazdowe wygrane z Lakersami i Clipers.
Ale tym razem pod znakiem zapytania stoją występy Embiida i Simmonsa, którzy ciągną ten wózek.
Stąd mój typ. Orlando przegrało 7 swoich ostatnich spotkań.
Kiedyś zła passa musi się skończyć. Dzisiaj idealna okazja.
Orlando bez osłabień.
⛔ 100
 
mariusz-idol 2,5K

mariusz-idol

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina:20:45
Spotkanie:Juventus-Crotone
Typ:5-0
Kurs:13
Bukmacher: Fortuna
Analiza:Włoska serie A i mecz Juve-Crotone jedziemy dalej z dokladnym wynikiem w ostatnich czterech spotkaniach juve wygrało kolejno:3-0,2-0,5-0,3-0,wyglada na to ze czas na wynik 4-0 ale ja stawiam jednak na 5-0 mam nadzieje ze nawet w nie najsilniejszym skladzie gospodarze powinni sobie gładko poradzic z druzyną gosci

kiepska analiza
⛔ 100
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Plus Liga
Godzina: 14:45
Spotkanie: ONICO Warszawa - Jastrzębski Węgiel
Typ:Jastrzębski Węgiel
Kurs:1.75

Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Zacznę od Jastrzębskiego Węgla ,który na ostatnie pięć spotkań przegrał jedynie jedno z Olsztynem w trzech setach. Wszystkie cztery spotkania wygrane w 3 setach z Bydgoszcza,Omonia x2,Cuprum. Jastrzębski gra rewelacyjną siatkówkę. Myślę że Jastrzębski jest lepszym zespołem od ONICO i zwycięża jutro zdecydowanie. Trio Muzaj,Oliva,Kampa myślę że są czołowymi siatkarzmi ekipy z Jastrzębia i to oni udźwigną jutrzejszy ciężar.
Jeśli chodzi o Warszawę Zwycięstwo w tie-breaku z Zawierciem. Przegrana w trzech setach ze Skrą i w czterech z ZAKSĄ. Zwyciestwo w trzech setach z Bielskiem i Kielcami. Porazka z Espadonem w trzech setach i Będzinem w tie-breaku. Te wyniki satysfakcji nie zawierają. Z wyróżniający Włodarczyk oraz Kwolek. Myślę ,że to zdecydowanie za mało na Jastrzębski Węgiel.Ostatnie wyniki niezadowalające. Myślę ,że jutro Jastrzębski mimo wyjazdu do Warszawy pokusi się o zwycięstwo. Pozdrawiam trzymajcie się.
⛔ 100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska
Godzina
: 15:30
Spotkanie: Lech Poznań - Wisła Płock
Typ: Lech -1HA
Kurs: 1,98
Bukmacher: unibet
Analiza:
Lech to spotkanie wygra. Wygra, bo musi. Kolejorz ma szansę zbliżyć się do lidera Legii gdyż ta przegrała w Kielcach. Legia prezentuje niezłą formę, więc wpadkę trzeba wykorzystać maksymalnie czyli za trzy punkty.
Kolejorz obok Górnika Zabrze i Legii jest niepokonany na własnym stadionie. Na 7 meczów rozegranych przy Bułgarskiej wygrali 4 i 3 zremisowali z bilansem bramkowym 14-3. Do Poznania przyjeżdża Wisła z Płocka, która przegrała trzy ostatnie spotkania. Co prawda Lech również nie wygrał i to od 5 spotkań ale aż 4 z nich zremisował. Rywale też wymagający (może oprócz Sandecji). Płocczanie w Poznaniu nie lubią grać. Patrząc na statystyki (które i tak nie grają) i historię spotkań, która sięga 2000 roku (tylko taką znalazłem), to Wisła tylko raz w Poznaniu ugrała punkt, a resztę meczów przegrała. Stawiam dziś na pewne 2-0 dla Lecha.
ZWROT
 
grzechu7 14

grzechu7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, Liga Mistrzów
Godzina
: 19:00
Spotkanie: PGE Vive Kielce-PSG Handball
Typ: PSG
Kurs: 1,8
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Już dziś o godzinie 19 dojdzie do hitowego starcia w Hali Legionów pomiędzy Vive a PSG.Goście dotarli wczoraj w godzinach popołudniowych do Polski,gdzie przeprowadzili trening w hali w której zagrają pierwszy raz.
Cóż wiele można powiedzieć-PSG zespół budowany typowo pod LM,budżet 17 mln euro (3x większy niż Vive) co pozwala posiadać w składzie takich zawodników jak Uwe Gensheimer (najlepszy lewo skrzydłowy świata),Thierry Omeyer (bramka),Luc Abalo (prawe skrzydło),Mikkel Hansen,Daniel Narcisse oraz Nikola Karabatić(rozegranie),dodatkowo dodając do tego perspektywicznych Edouarda Kempfa oraz Nedima Remiliego mamy ekipę kompletną.
W zeszłym tygodniu PSG ograło Veszprem 29-24 będącego drugim głównym faworytem do wygrania całej LM a Vive męczyło się ze słabiutkim Allborgiem pokonując ich jedną bramką a gdyby goście wykazali się większym doświadczeniem mogli i wywieźć zwycięstwo gdyż pod koniec meczu prowadzili nawet 2 golami.
Warto pamiętać,że PSG co prawda przegrało mecz ligowy z Aix ale grało bez braci Karabatić (kontynuacja kary za domniemane granie u bukmachera) ale oni raczej nie spinają się tak na ligę francuską jak na LM o czym wspominał Nikola udzielając wywiadu przed meczem z Vive.
Vive raczej bazuje na monolicie,fakt u siebie potrafią sprawić niespodziankę ale patrząc realnie na potencjał obu ekip i ostatnią tendencję zwyżkową Karabaticia i Gensheimera a gdzieś zagubionym Michałem Jureckim zdecydowanie idę w stronę Francuzów.
W spotkaniu obu ekip mające miejsce miesiąc temu dość pewnie wygrało PSG 33-28 prowadząc momentami 8 bramkami i tylko zryw Kielc w końcówce zmniejszył rozmiar porażki.
Podsumowując szykuje się dobry mecz ze wskazaniem na Francuzów 2 bądź 3 bramkami na ich korzyść.
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA: NBA
Godzina: 02:30
Spotkanie: Dallas Maverics - Oklahoma City Thunder
Typ: Paul George trafi za 3 punkty (4) lub więcej i drużyna 2 wygra
Kurs: 3,10
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
W tę noc próbuję zwycięstwa OKC na parkiecie czerwonej latarni Konferencji Zachodniej, czyli Mavs. Sądziłem, że Oklahoma po wielkim triumfie nad Goldenami zacznie iść w górę, a tu... klops. Wstydliwa porażka z Pistons na własnym parkiecie pomimo prowadzenia od pierwszej minuty, aż do pechowej 4 kwarty. Myślę, że OKC poczuło się trochę zbyt pewnie i zostali za to skarceni. Potencjał w tym zespole jest baaaardzo duży. Dzisiaj będą b2b, ale to akurat mnie cieszy. Rozgoryczeni będą mieli bardzo szybko okazję do powrotu na właściwe tory. OKC na wyjazdach nie porywa swoją grą, ale co warte odnotowania - dobrze idzie im w American Airlines Center. Od początku 2016r gościli tam 8 razy z czego, aż 6 razy wychodzili z tego pojedynku zwycięsko. W obydwu zespołach brak kontuzji znaczących zawodników. Ostatnio grali przeciwko sobie 12 listopada. Wygrały Grzmoty, a świetny występ zanotował Paul George rzucając 37 punktów. Skład jeszcze silniejszy, bo do rotacji wrócił center Steven Adams, który moim zdaniem zdominuje swojego vis-a-vis Dirka Nowitzkiego. Co do Georgea - jest to najlepszy &quot;trójkowicz&quot; w zespole, czwarty w całej lidze z 60 trafionymi rzutami za 3pkt. Co charakterystyczne, w ostatnim przegranym spotkaniu większą ilość rzutów za 3 wziął na siebie Wesbrook. Efekt? 1 trafiona na 10 prób. Ostatnia oddana wraz z końcową syreną również nietrafiona. Mam nadzieję, że trener przemówi Russelowi do rozsądku i ten będzie głównie skupiał się na wjazdach pod kosz (to akurat wychodzi mu nadal dobrze), a rzuty zza 7metra zostawi specjaliście od tego czyli PG13
⛔ 100
 
B 55

bartexx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 12:00
Spotkanie: La Coruna - Ath. Bilbao
Typ: X
Kurs: 3.30
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Wczoraj mecz 1. ligi polskiej wszedł bardzo pewnie po dobrym kursie. Na dzisiaj stawiam sobie poprzeczkę nieco wyżej i stawiam remis w meczu hiszpańskiej Ekstraklasy. Obydwa zespoły są sąsiadami w tabeli. Deportivo co prawda tylko dwukrotnie w tym sezonie zremisowało, lecz ich rywale w ostatnich pięciu meczach na różnych frontach trzykrotnie remisowali. Dlatego upatruje w tym typie spore nadzieje zwłaszcza, że oba zespoły są obok siebie w tabeli co raczej nie będzie skutkowało ryzykowną grą, a wręcz bardziej zachowawczą. Powodzenia!
✅ 230
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
dondariom 234

dondariom

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, LaLiga2
Godzina: 16:00
Spotkanie: Granada - Huesca
Typ: Huesca
Kurs: 3.55
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Witam, przeglądałem dzisiejsza ofertę i ciężko było mi cos znaleźć wiec wybrałem spotkanie z drugiej ligi hiszpańskiej. Zaskoczyło mnie ze kurs na lidera jest tak wysoki, Huesca obecnie kontynuuje wspaniałá serie 10 meczy bez porażki, a Granada przegrała w ostatniej kolejce u siebie z Sevilla B i nie moze wygrać od 3 spotkań. Wydaje mi sie ze forma lekko im spada, za to Huesca przekonująco wygrała w poprzedniej kolejce z Tenerife 3:0, a jeszcze wcześniej Barcelone B na wyjeździe 0:2. Mniej ryzykownie mozna zagrać X2 po fajnym kursie 1,70. powodzenia.
⛔ 100
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie:Genoa - AS Roma
Typ: AS Roma
Kurs: 1.74
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dzisiaj będzie delikatnie, bez szaleństw. Mecz outsidera ligi włoskiej, zajmującego dopiero 18 pozycję w tabeli (9pkt 2-3-9) zespołu z Genui. Słaba postawa w rozgrywkach i tylko 2 zwyciestwa ze słabeuszami (Crotone i Cagliari) chwały na pewno im nie przynosi. Po przeciwnej stronie zajmujący aktualnie 4 miejsce (po wygraniu tego spotkania przeskok na 3 miejsce) zespół z Rzymu (30pkt 10-0-2). Dla odmiany tylko 2 porażki z nie byle kim (Napoli i Inter), ciągle poważnie liczący się w walce o tytuł mistrzowski. Ze sobą grali wielokrotnie, ale w ciągu ostatnich 3 lat (6 meczy) za każdym razem wygrywała Roma.
Zespół AS Romy z powodzeniem walczy również o awans z ciężkiej i wymagającej grupy C w LM - obecnie 2 miejsce za Chelsea, ale przed Atletico Madryt.
W meczu tym widzę tylko jednego faworyta, a kwestią otwartą wydaje się tylko rozmiar wygranej Rzymian.
Powodzenia!
⛔ 100
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Anglia Premier League
Godzina: 15:00
Spotkanie: Burnley - Arsenal
Typ: Arsenal i under 3.5
Kurs: 2.34
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Gospodarze dość nieoczekiwanie są sąsiadami w tabeli ze znacznie bardziej prestiżowym rywalem, ale moim zdaniem jest to podyktowane kilkoma sprawami. Podstawowa sprawa to terminarz obu ekip który dla gości był dużo mniej przyjazny, chociaż mają już z głowy te najgorsze mecze i powinni teraz jechać windom na górę. U siebie są wyjątkowo dobrzy więc czego tak słabo na wyjazdach? A bo rywale z samego topu: City, Liverpool, Chelsea, Watford i Everton który rozbili 2:5. Dzisiaj rywal ze znacznie niższej półki (pomijam Everton) co by nie mówić i myślę że będzie im łatwiej. Gospodarze grają zaskakująco dobrze, ale także terminarz tutaj sporo pomaga, ostatnio trzy zwycięstwa pod rząd co w premier league zdarza się nielicznym. Rywale? Newcastle, Southampton i Swansea. Wcześniej baty od City co nie dziwi, ale remis z beznadziejnym West Hamem już tak, mają remis także z Liverpoolem i Totkami co na plus, ale to wyjazdy gdzie zwyczajnie murują maksymalnie. Ciężko mi uwierzyć że ta passa dalej będzie trwać w najlepsze zwłaszcza z kolejną ekipą z aspiracjami do wielkiej czwórki. H2H 5:0 dla Arsenalu z ostatnich 5 chociaż to taki tylko dodatek do argumentów. Jeszcze dodam że goście maksymalnie rotowali składem ostatnio, po wygranej 2:0 z Totkami pojechali grać LE do Niemiec całkowicie nową jedenastką! Wymieniony został dokładnie każdy co dobitnie pokazuję co jest dla nich priorytetem, liczę dzisiaj że wezmą Burnley i podbijam kurs underem bo linia jest za wysoka jak na moje oko.
✅ 134
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
stoperkrk 499

stoperkrk

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Rosja - KHL
Godzina: 15:00
Spotkanie: CSKA - Władywostok
Typ: Kirill Kaprizov strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym karnym)
Kurs: 2,70 fortuna
O meczu:
Szwajcaria mnie wczoraj nie zawiodła. Wracam jednak do KHLa.
Druga ofensywna siła ligi zmierzy się z przeciętnym Władywostokiem. 8 z 10 starć w meczach bezpośrednich kończyło się na korzyść zawodników z Moskwy. Tylko raz dzisiejsi gospodarze zdobyli w nich poniżej dwóch goli. Stawiam na zawodnika, dla którego nadszedł czas na przełamanie, miało to nastąpić w poprzednim meczu, ale nie było mu to ostatecznie dane, bo trener dał mu odpocząć
14 goli i 16 asyst w 27 spotkaniach, czyli praktycznie w każdym meczu &quot;macza palce&quot; w zdobywaniu goli. Dzisiaj będzie głodny gry i goli. Jestem przekonany że powiększy swój dorobek liczbowy. Powodzenia!
PS. Można się pokusić na zakład solo, że ukłuje 2 razy (kurs 7,25), lub na live że zdobędzie +1,5 punkta w klasyfikacji kanadyjskiej (kurs pewnie w granicach 4)
⛔ 100
 
slowianin 130

slowianin

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Bundesliga
Godzina: 18:00
Spotkanie: 1. FC Koln- BSC Herta
Typ: 2
Kurs: 2,68 Fortuna
Każdy kto trochę interesuje się Bundesligą zna problemy Kolonii w tym sezonie. Gra tej drużyny nie wygląda za dobrze, dostają baty prawie od wszystkich, mając przy tym duży problem ze zdobywaniem bramek. Jednak dzisiejszy typ podpieram dużymi brakami kadrowymi gospodarzy.
za kicker.de nie zagrają Heintz, Joao Queiros, Maroh, Sorensen, Bittencourt, Ciftci, Clemens, J. Hector, Hoger, Risse, Cordoba, Zoller.
Herta natomiast osłabiona brakiem Starka, Daridy, Stochera i Schibera.
Myślę, że drużyna z Berlina mimo wszystko prezentuje lepszy poziom niż Kolonia, zgromadzili w 12 meczach 14 punktów przy tylko 2 punktach gospodarzy. Dzisiaj przełamią się i wygrają na wyjeździe tym bardziej po bardzo przyjemnym kursie i wobec sporego osłabienia gospodarzy. Powodzenia!
✅ 168
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom