>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 27.06.2016 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 846,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na poniedziałek - 27. Czerwca


Typy podajemy z wykorzystaniem poniższego szablonu:

Dyscyplina:
Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:

Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - Wimbledon 2016
Godzina: 14:00
Spotkanie:
Sela D. - Ferrer D.
Typ: Sela D. +2.5 sets
Kurs: 1.75
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
H2H 1:2 z lat 2008-2016. Ostatnio spotkali się na turnieju w &#39;s-Hertogenbosch który swego czasu wygrał już Ferrer. Wynik jaki padł to 4:6 4:6 na korzyść Hiszpana, ale w tym meczu Panowie łamali się jak zapałki, było mnóstwo BP itd. Obaj są po 30, obaj niezbyt wysocy i obaj mają dość średnie podanie.
Na Wimbledonie gramy do 3 wygranych setów, więc liczę na moment dekoncentracji Ferrera który na trawie czuje się zdecydowanie najgorzej z pośród pozostałych nawierzchni. Do tego on traci często sety, już w ubiegłych latach urwał mu tu set Carreno-Busta czy pokonał Kuznetsov.
Typ jest bardziej przeciwko Ferrerowi niż za Selą, Hiszpan w tym roku naprawdę wygląda bardzo przeciętnie i w życiu bym tutaj nie postawił na niego po 1,20. W Halle po 9 wygranych z rzędu w końcu pokonał go Seppi 6:3 6:4, co tylko potwierdza niemoc Davida.
Dudi Sela całkiem fajnie wypadł w Nottingham, gdzie pokonał Sousę, solidnego na trawie Beckera i powalczył w 3 setach z Seppim, było to bardzo zacięte spotkanie. Tutaj mamy najwyższą stawkę w ciągu roku, najbardziej prestiżowy turniej i kto wie czy nie zobaczymy tutaj 5-setówki. Liczę na rewanż ze strony reprezentanta Izraela.
⛔ 100
 
guti_14 2

guti_14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Copa America - Finał
Godzina: 02:00
Spotkanie: Argentyna - Chile
Typ: 1
Kurs: 1.91
Bukmacher:bet365
Analiza:
Wiecznie przegrana Argentyna dziś okażę się zwycięska. Wszyscy pamiętamy finał sprzed roku kiedy to Chile ograło Albicelestes po rzutach karnych. Pamiętając tamtą porażkę dziś Argentyna nie będzie czekać i skończy mecz w 90 minutach, Chile nie gra już przed własną publicznością, a mając takie gwiazdy Argentyna musi coś w końcu wygrać i wygra właśnie dziś Copa America, przeszła jak burza przez fazę grupową oraz pucharową i dopnie swego w finale. Po pauzie za kartki wraca Vidal i wraz z Sanchezem i Vargasem będą chciali obronić tytuł, po drugiej stronie barykady Argentyna w najsilniejszym możliwym składzie z Messim,Higuainem i Aguero na czele.
Jeśli dziś tego finału nie wygrają to już chyba nigdy. GO Albicelestes !
⛔ 100
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2016
Godzina: 18:00
Spotkanie: Włochy - Hiszpania
Typ: pierwsza połowa gole - poniżej 0.5
Kurs: 2.1
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Przed nami 1/8 Euro a mamy już powtórkę finału z 2012 roku. Jedno w tym meczu jest pewne żadna ekipa nie chce się żegnać z turniejem na tym etapie i liczę na wyrównany poczatek spotkania, gdzie jedna i druga strona będą grać szachy. Mierzy sie jedna z najlepszych defensyw Europy z lubiącymi prowadzić gre Hiszpanami. Oba zespoły znają sie na swojej robocie i kazdy bedzie grał swoje, tutaj upatruje mojego typu. Mam nadzieje ze Włoska defensywa nie pogubi sie juz w pierwszej połowie bo jak narazie wyglądaja bardzo szczelnie pomijajac mecz o nic z Irlandią i 8 zmian w składzie. W ataku wyglada to gorzej bo nie ma super strzelca i pewnie będą liczyć na stałe fragmenty albo kontry. Hiszpania ostatnio wydaje się ze obniżyła loty i nie ma juz tej dominacji co kiedyś. Po przegranym meczu z Chorwacja raczej nie rzucą sie na Włochów, spodziewam sie ataku pozycyjnego bo Włosi na pewno ich zaproszą i wyrównanego spotkania.
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nozna Euro
Godz: 21:00
Spotkanie Anglia-Islandia
Typ: Anglia wygra dokładnie 1 golem
Kurs 3.20
Buk Unibet
Analiza: Anglia w swoim kolejnym spotkaniu na Euro 2016 rozgrywanym na stadionach we Francji podejmowała będzie drużynę Islandii, zdecydowanym faworytem do wyjścia zwycięsko z tej pary jest ekipa Anglii, która na razie nie zaprezentowała się z najlepszej strony , bowiem dała się wyprzedzić zespołowi z Walii, Islandia awansowała rzutem na taśmę wygrywając spotkanie z Austria w ostatnich minutach tego pojedynku, według mnie Islandia i tak zaszła już bardzo daleko, szczerze powiem iż nie liczyłem iż z tej grupy wyjdzie, myśle że w tym meczu obie drużyny zagrają do przodu Anglia stwarza sobie niezwykle dużo okazji do zdobycia bramki natomiast Islandia potrafi zdobywac bramki po kontrach, według mnie w tym meczu również obie ekipy zdobędą bramki, ale zespołem o bramkę lepszym będzie Anglia, stawiam na dokładny wynik 2:1 po 90 minutach tego spotkania.
⛔ 100
 
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Copa America
Godzina: 02:00
Spotkanie: Argentyna - Chile
Typ: Argentyna + over 3.5 gola w meczu
Kurs: 6.0
Buk: Betfair
Szukuje się dość overowy meczyk patrząc na to jakimi zawodnikami w środku pola i w ataku dysponują obie drużyny. Higuain, Messi, Di Maria, Banega vs Sanchez, Vidal, Vargas, Silva i do tego ten Aranguiz z Leverkusen, który strzelił już dwie bramki więc forma jest dobra. Mimo wszystko jednak Argentynie dochodzi jeszcze świetna ławka rezerwowych Aguero, Gaitan i Lavezzi. W pierwszym spotkaniu było 2:1 ale bez MEssiego i Argentyna nie była jeszcze tak rozkręcona to samo Chile, które znacznie lepszą formę złapało w fazie pucharowej jeśli tylko nie skończy się 1:0 to myśle, że ten over powinien spokojnie siąść, a Argentyńczycy wyglądają lepiej na papierze dlatego dzisiaj idę w ich stronę.
Chile nie ma też zbyt szczelnej tej swojej defensywy i lubi tracić te bramki, a jesli Argentyna pierwsza strzeli bramkę to Chilijczycy mogą ostro ruszyć i mam nadzieję, że zobaczymy tutaj walke na noże, cała Copa była raczej overowa i mam nadzieje, że w finale nie zabraknie tych bramek i nie zobaczymy jakiejś klapy.
⛔ 100
 
E 68

elusivepl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2016
Godzina: 18:00
Spotkanie: Włochy - Hiszpania
Typ: 2
Kurs: 2.12
Buk: Winmasters
Analiza:
Hiszpanie pomimo słabszego meczu z Chorwacją uważam że są faworytem tego starcia. W pierwszych dwóch meczach pokazali że przyjechali na te mistrzostwa w dobrej formie. W bezpośrednich starciach w ostatnich 5 meczach 4-1-0 dla Hiszpanów.
⛔ 100
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Copa America
Data, godzina: 27.06.2016 2-00
Spotkanie: Argentyna - Chile
typ: over 2.5
kurs: 2.30
buk: betsson
Analiza:
Wielki finał Copa America. I mamy powtórkę z zeszłego roku, gdzie w Chile gospodarze pokonali Argentynę po karnych 4-1. Od tego czasu obie reprezentacje spotkały się dwukrotnie i za każdym razem górą byli wicemistrzowie świata wygrywając 2-1 wpierw w eliminacjach do Mistrzostw Świata, a ostatnio w meczu tej edycji Copy. I poza tą porażką Chilijczycy wygrali pozostałe mecze, a Argentyna jako jedyna wygrała wszystkie mecze. Tak więc spotykaja się faktycznie dwie najlepsze ekipy turnieju, a na pewno najskuteczniejsze. Argentyna w pięciu meczach zdobyła osiemnaście bramek, czyli średnio 3,6 na mecz, a Chilijczycy niewiele im pod tym względem ustępują, bo aż szesnaście (w tym aż siedem przeciwko Meksykowi w ćwierćfinale). Czego więc się należy spodziewać w tym meczu?? No raczej goli. I choć to finał i zapewne oba zespoły będą starały się zagrać na czysto z tyłu to potencjały ofensywne obu ekip na to raczej nie pozwolą. Po stronie Argentyńczyków aż roi się od super strzelców - Higuin, Messi, Di Maria, Lavezzi, Aguero. A u Chilijczyków niesamowity Vargas (cztery gole przeciw Meksykowi), Sanchez czy powracający po żółtych kartkach Vidal. To zwiastuje nie małe emocje w wielkim finale. Moim zdaniem bedzie się działo i zobaczymy kilka bramek. Stawiam na over w tym meczu
⛔ 100
 
atw93 10

atw93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Final Copa America
Godzina: 02:00
Spotkanie:
Argentyna - Chile
Typ: Messi strzeli gola
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Poza EUROpą też się dzieje. Wielki finał Copa America. Na przeciw siebie stają dwie naprawdę mocne drużyny. Indywidualności oraz siła ofensywna tych drużyn jest ogromna co teoretycznie może sugerować OVERowy wynik jednak ja pójdę w bezpieczniejszym kierunku.
Na ostatnie 5 spotkań tych drużyn, Argentyna zwyciężała aż 4 razy, Chile wygrało tylko raz po dogrywce w karnych. Wg bukmacherów to tez Argentyna jest faworytem tego spotkania jednak pamiętajmy - niespodzianki kochają takie turnieje. Przeglądając kursy na to spotkanie starałem się maksymalizować stosunek prawdopodobieństwa powodzenia typu a jego kursem stąd typ na bramkę Messiego. Liderem klasyfikacji strzelców w turnieju jest Vargas z 6 trafieniami a tuż za nim Messi z 5 trafieniami. Myślę, że Argentyńczyk nie odpuści - jak nie z gry to może jakiś rzut karny? Jeśli ktoś wierzy w wysoki wynik, można spróbować też z postawieniem na minimum 2 bramki Messiego - kurs wywczas wynosi 5.50 zł.

⛔ 100
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina Piłka Nożna, Euro 2016
Godz: 21:00
Spotkanie Anglia-Islandia
Typ: Islandia lub remis
Kurs: 2.60
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Będzie to ostatni mecz 1/8. Mimo stawianych w roli aż tak wyraźnych faworytów Anglików, dla mnie jeden z najbardziej wyrównanych. Anglicy wyszli z 2 miejsca w grupie, Islandia tak samo. Anglia w grupie zanotowała bilans 1-2-0. Islandia identyczny, 1-2-0. Anglia w bramkach 3-2, Islandia 4-3. I Anglicy wymęczyli zwycięstwo z Walią i Islandia wymęczyła w ost z Austrią. Dlaczego więc tak wyraźnym faworytem tego meczu jest Anglia? Nie ogarniam. Islandia w turnieju nie przegrała, a Anglia wygrała tylko raz z trzech meczów, więc statystycznie na X2 dla Isnaldi mamy 5-1. Przypominam że to z trzeciego miejsca z grupy Islandi zespół ograł lidera grupy Chorwatów chyba najmocniejszej, choć pierwszy Węgrzy dostają właśnie w kiszkę 0-3. Mecz meczowi nie równy, widać jak wyrównany turniej, dlatego ja tym bardziej pobieram Isnaldia z X. Dla mniej odważnych polecam Islandia +1.5.
✅ 160
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mario_luigi 117

mario_luigi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa America
Godzina: 02;00
Spotkanie: Chile - Argentyna
Typ: over 5.5 kartek
Kurs: 1.72
Bukmacher: b365
Analiza:
Finały Ameryki niosą zawsze ze sobą dużo emocji i fauli.
Kolumbia - Ameryka było około 7 kartek.
W tym jest finał więc gra o większą stawkę. Wszyscy wiedzą jakimi napastnikami grają argentyńczycy.
Zachodni koledzy lubią grać ostro i nie cofają nogi.
✅ 72
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna -Copa America - Finał
Godzina: 2:00
Typ: Chile over 3.5 rzutu rożnego
Kurs: 1.66
Bukmacher: Bet365
Analiza: Chile jak pokazało na tym turnieju jest niewiarygodnie mocne. Będą szukać swoich szans w stałych fragmentach grając z bardzo dobrze grającą Argentyną,która może mieć problemy z upilnowaniem dobrze dysponowanego ataku Chile. Uważam że linia 3.5 rzutu rożnego dla ekipy Chile jest do złamania o wiele wcześniej niż w końcówce spotkania.
✅ 66
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Copa America - Finał
Godzina: 02:00
Spotkanie: Argentyna - Chile
Typ: Vidal otrzyma kartke
Kurs: 2.30
Bukmacher: Unibet/Betsson
Analiza:

Kurs to poprostu poezja. Final Copa America. Nikt nie bedzie odstawial nogi a juz na pewno nie Arturo. Pauzowal za kartki w ostatnim meczu i na final wraca glodny gry i nie wyobrazam sobie zeby w tak waznym spotkaniu nie zlapal kartonika. Ogromna waga spotkania + temperament zawodnika = powodzenie mojego tepu. Az dziwie sie ze nikt tego typu wczesniej nie podal. Jak to nie wejdzie to ja po prostu zwatpie... Argentyna ma bardzo szybkich skrzydlowych ktorych po prostu trzeba bedzie faulowac. Messi i Di Maria na pewno beda wchodzic w dryblingi i wydaje mi sie ze Vidal szybko bedzie chcial tutaj pokazac swoja sile i sporo bedzie faulowal. Linie kartkowe ustawione na poziomie 5.5 rowniez do pogrania (over). Polecam
✅ 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina/p/n ME
Godz/18,00
Spotkanie/Włochy-Hiszpania
Typ/1
Kurs/4,45
bukm/Sportingbet
Analiza
Wszyscy pamiętamy Kijów w 2012 roku gdzie w finale Hiszpanie roznieśli Włochów i obronili tytuł mistrzów kontynentu.4 lata później rewanż na Stade de France w 1/8. Ostatni mecz 1-1
Włosi wygrali z Belgami 2-0,którzy w swoich pozostałych meczach pokazali jak się gra w piłkę.Bez kunktatorstwa,do końca strzelając bramki i pokazując wspaniały futbol a nie szachy.
Hiszpanie jak pokazał ich ostatni mecz z Chorwatami,są do pokonania. Solidna obrona Włochów zrobi swoje,a jak powtórzą mecz jak z Belgami mogą pokusić się o zwycięstwo.Nie ma co się sugerować ostatnim meczem Włochów,grali w mocno okrojonyym składzie ,,o pietruszkę,,
Ten turniej oglądał już większe cuda,mnie już nic nie zdziwi.
✅ 345
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
forfa 118

forfa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2016
Godzina: 18:00
Spotkanie: Włochy - Hiszpania
Typ: Rzuty Karne
Kurs: 5.75
Bukmacher: BaH
Analiza:
Zarówno pierwsza jak i druga drużyna to dwie świetne drużyny defensywne, tracą bardzo mało bramek. Obie na Euro straciły tylko jedną bramkę. Definitywnie atutem Wlochów to wykorzystywanie błędów rywala, Hiszpania zaś strzela nie zbyt celnie chociaż wyprowadza ładne kontry, dla mnie bezbramkowy remis, chociaż wiadomo jak to bywa może być jakiś karny, prowadzenie, ale raczej jakby Hiszpania strzeliła to Włochy dadzą radę wyrównać gram na to warto spróbować.
⛔ 100
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2016
Godzina: 18:00
Spotkanie: Włochy - Hiszpania
Typ: Brak kartki przed 30 minutą
Kurs: 1,83
Bukmacher: b365
Analiza:
Siemanko, to znowu ja i moje chore bety ???? Sędziowie zwykli nie dawać szybko kartek w tych Euro to poszedłem w tę stronę ;) Podobno ÇakΚr, sędzia dzisiejszego spotkania raczej nie rzuca szybko kartek i myślę że tak też będzie i tym razem, zobaczymy jak to będzie jednak nie liczę że będą od samego początku się kopać po nogach i głowach ???? Liczę za to na dość późną kartkę bo po 30 minuty ma jej po prostu nie być, tak też twierdzi jeden z szamanów pewnego Afrykańskiego plemienia także typ ma szanse zapisać sobie plusik;) Oto ostatnie mecze tego sędziego na Ojro :
Portugalia - Islandia 55 minuta :zoltakartka:
Belgia - Irlandia 42 minuta:zoltakartka:
Pamiętajcie to szaman nie kłamie :grin:
⛔ 100
 
tipman 353

tipman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa America
Godzina: 02:00
Spotkanie: Argentyna - Chile
Typ: over 2.5 gola i over 6 kartek
Kurs: 6.00
Bukmacher: William Hill
Finałowy mecz Copa America i mecz, którego mogliśmy się spodziewać Argentyna - Chile.
Gra o wszystko albo nic. Zawodnicy nie będą się oszczędzać to pewne. Żólte kartki im już nie robia różnicy a zawodnicy tacy jak Vidal, Isla, Aranguiz, Diaz czy Macherano jak to mają w zwyczaju pewnie na bliższy kontakt z przeciwnikiem się załapią. O to się nie boję.
Chyba większą obawę mam co do ilości bramke. Wszystko zależy od tego jak ą taktykę zastosują. Jeśli zagrają tak jak ostatnio Portugalia z Chorwacją to nie mamy co liczyć na bramki. Ale obiektywnie patrząc nie sa to narodowości, które chciałyby czekać na dogrywkę i karne. Myślę, że Argentyna jest dodatkowo zmotywowana porażką z Chile, którą wszyscy pamiętają.
Myślę, że można postawić jeszcze(wszystkie zakłądy Unibet):
czerwona kartka 3.00
Argentyna over 2.5 2.04
Chile over 3.5 kartki 1.95
łączna liczba fauli over 32.5 1.85
Kartki over 5.5 1.70
Powodzenia
⛔ 100
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Dyscyplina Piłka Nożna, Euro 2016
Godz: 21:00
Spotkanie Anglia-Islandia
Typ: Anglia handi -2.5
Kurs: 5.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam... po czorajszych meczach widać że żarty się skończyły i że reprezentacje stawiane w roli faworytów do ostatecznego tytułu wygrywają dość wysoko nie dając szans rywalom... Belgia 4-0 z Węgrami gdzie to co po niektórzy z was liczyli na waleczną reprezentacje Madziarów, ale nie udało się... Niemcy 3-0 choć mogło być znacznie więcej... tylko Francja wygrała nie pokrywając nawet handi -1.5 ale przebieg meczu przypomne w 2 minucie karny i gol dla Irlandi... i tak udało im sie awansować i strzelić 2 gole... choć mogło być wiecej bo swietne okazje zmarnowali obaj napastnicy Francuzów
Dzisiaj Anglia... która w grupie troszkę rozczarowała... awansowała co prawda z 2 miejsca w swojej grupie...ale myślę że to kibiców na pewnio nie zadowoliło... wiec winy trzeba odkupić meczem z Islandią... dlaczego aż taki handi zaproponowałem ? Bo wydaje mi się że Islandia nie będzie miała nic do powiedzenia w tym meczu... wiadomo jaka mocna jest Anglia i wydaje się że dzisiaj mogą wyjść z dwoma armatami z przodu Keane i Vardy... wiemy jak dobry sezon rozgrywali Ci obaj piłkarze walcząc o króla strzelców Premier lig.... więc o bramki nie musimy się martwić... co do obrony... jeżeli Hart nie popełni jakiegoś kardynalnego błędu podczas stałych fragmentów gry (rożne czy dalekie wyrzuty z autu) to wydaje się że nie są w stanie zagroźić bramce Harta piłkarze z Islandi... dla nich już jest sporym osiągnięciem awans kosztem Austryjaków i wątpię że postawią trudne warunki Anglikom, którzy na pewno są głodni sukcesu.
Liczę na podobny mecz jak Słowacja - Niemcy, wynik może taki jak Belgów....
tutaj w Anglii nikt nie daje nawet 10% szansy Islandczykom na awans czy na remis w tym meczu, są pewni zwycięstwa... pytaja tylko ile ?
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon 2016
Godzina: 12-30
Spotkanie: CILIC - BAKER
Typ: 3-0
Kurs: 1,58
Bukmacher: UNIBET
Marin solidnie przygotowal sie do tego turnieju - doszedl do 1/2 finalu w Queens, gdzie przegral po 3-setowej batalii z Murrayem. Ogolem ma juz na trawie 5 wymaagajacych gier. W Wimbledonie w poprzednich 2 latach 2 cwiercfinaly wiec solidnie. 31-letni Amerykanin ma juz najlepsze za soba. Od RG nie gral 3 tygodnie, by ostatnio zagrac 1 mecz w Halle. Nie widze tu dla niego szans z rozpedzonym Chorwatem.
Analiza:
✅ 58
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: pilka nozna
Godzina:21
Spotkanie:Anglia-Islandia
Typ: do przerwy/wynik koncowy Anglia/Anglia
Kurs:2.50
Bukmacher:Oddsring
Analiza:
Zarty sie skonczyly. Teraz nie bedzie juz kalkulacji,wygrany przechodzi dalej. Anglicy maja olbrzymi potencjal. Licze na dobra gre Hareego Kane. Chlopak gral w ttm sezonie rewelacyjnie,w ostatnim meczu ze Slowacja byl oszczedzany. Wszedl za Sturridgea. Powinien miec sporo sil i motywacji aby teraz pociagnac kadre. Islandia w grupie grala solidnie zwyciestwo i 2 remisy. Tym razem nie przewiduje inego scenariusza niz wygrana Anglikow po szybkim pierwszym golu
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom