>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 27.06.2016 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
kuckisan 254

kuckisan

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna
Spotkanie: Wlochy-Hiszpania
Godzina:18
Typ: ht/ft remis/remis
Kurs: 4,0
Bukmacher: bet365
Analiza:
No i sobie Hiszpanie nagrabili przegrywajac z Chorwacja. Przez to dzisiaj musza sie mierzyc z zawsze silnymi Wlochami. Niestrzelony karny przez Ramosa spowodowal,ze to Chorwaci wyszli z 1 miejsca. Wlosi sprytnie majac juz zapewnione 1 miejsce po 2 wygranych odpuscili trzecie wystawiajac rezerwy. Dzieki temu podstawowi zawodnicy sa wypoczeci. Wlosi maja super sefensywe (Juve) i Hiszpanom nie bedzie latwo. Typuje remis do przerwy i remis po drugich 45 minutach. Inaczej mowiac zaciety mecz. Wlosi nie pojda na otwarta gre z Hiszpanami. Ich atutem jest obrona,atak troche jednak pozostawia do zyczenia
⛔ 100
 
nupakabra 5,2K

nupakabra

Nupakabra
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Euro - Play Offy
Godzina: 18:00
Spotkanie:Włochy - Hiszpania
Typ: Gracz z żółtą kartką: Jordi Alba!
Kurs: 5.5
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Na samym początku chce podkreślić że typ podaję typowo pod konkurs ale polecam zagrać go również za drobniejszą stawkę ponieważ typ i tak jest bardzo prawdopodobny mimo takiego współczynnika. Hiszpania jak każdy wie będzie przeważać w meczu i cały czas kontrolować mecz natomiast Włochy mają inny styl gry, przez cały mecz będą starać się przyjmować zawodników drużyny przeciwnej na swojej połowie i sukcesywnie kontrować przeciwników i tutaj wypatruję tej szansy! Szybkie kontrataki Włochów będą cały czas nękać obrońców Hiszpanów a więc Ci będą musieli się ratować faulami a więc posypią się kartki to własnie wydaje mi się że w stronę bocznych obrońców Mistrzów Europy ;) A więc gram w stronę Jordiego Alby! Powodzenia! ;)
400
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna
Spotkanie: Wlochy-Hiszpania
Godzina:18:00
Typ: Włochy AWANS
Kurs: 2,60
Bukmacher: Bet365
Witam, wydaje mi się że na awans hiszpanów kurs 1,5 mocno przesadzony, zaniżony, ale cóż to zapewne dlatego że między tymi drużynami lepszy bilans mają hiszpanie. Włosi jednak będa chcieli się odgryźć za finał z 2012 roku i nie oddadzą łatwo skóry, a właśnie wydaje mi się że to oni awansują dalej i zagrają z Niemcami. Nawet jeśli dojdzie do karnych to tam także upartuję awans Włochów bo mają doświadczonego bramkarza i to właśnie dzisiaj im kibicuję.....powodzenia
✅ 160
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
fracma11 112

fracma11

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna
Spotkanie: Wlochy-Hiszpania
Godzina:18:00
Typ: DW 1:0
Kurs: 8,5
Bukmacher: Bet365 Włosi-typowa turniejowa ekipa, która po raz kolejny pokazuje, że potrafią się odpalić na wielkich imprezach. Po pierwszej kolejce obstawiałbym, że wygrają cały turniej. Drugi mecz był już troszeczkę gorszy no i ostatni ewidentnie odpuszczony w kombinacyjnej formacji i rezerwowymi graczami. Włosi zagrają w swoim stylu ostre catennacio! Na zero z tyłu. Legenda Buffon potwierdza swoją formę mimo swojego wieku. Łatwość w tworzeniu szybkich kontrataków z tak szybkimi zawodnikami pozwoli im na &quot;ukłucie&quot; Hiszpanów. Świetna sytuacja do odegrania się za finał w poprzedni euro (4:0). Składy troszeczkę się pozmieniały, moim zdaniem troszeczkę na korzyść Włochów. Podsumowując, uważam , że jeśli mają dzisiaj tu Włosi wygrać to nie więcej niż jedną bramką więc najbardziej prawdopodobny dla mnie wynik to 1:0.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
mazi27 112

mazi27

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, EURO2016
Godzina: 21:00
Spotkanie:
Anglia - Islandia
Typ: Więcej goli w drugiej połowie
Kurs: 2.15
Bukmacher: Betclic
Analiza: Obie drużyny zajęły drugie miejsca w swoich grupach. Anglicy w grupie B okazali się gorsi od Walijczyków, a na ich bilans złożyły się dwa remisy oraz zwycięstwo. Islandia wraz z Węgrami upokorzyły takie potęgi jak Portugalia i Austria, a wszystko to miało miejsce w grupie F. Rywale Angoli również zdobyli pięć punktów. Debiutanci osiągnęli już bardzo dużo, bo niewątpliwie wyjście z takiej grupy było nieopisanym wydarzeniem. Mój typ nie jest zbyt chętnie popierany przez statystyki, bo na sześciu meczach tych drużyn ten typ wszedłbym tylko trzy razy, ale rozsądnie myśląc to pewnie Anglia w tym meczu będzie prowadziła grę i jeśli strzeli gola to Islandczycy nie będą mieli nic do stracenia i zaatakują, a wtedy Brytyjczycy będą mieli okazję do kontr. Podobnie może być jeśli gola stracą Anglicy. Po za tym pierwsza połowa raczej będzie bez ryzyka.
⛔ 100
 
aceszakal 10

aceszakal

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna
Spotkanie: Wlochy-Hiszpania
Godzina:18:00
Typ: Rzuty Rożne drużyny- Włochy powyżej 3,5
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet365
Witam,
Znalazłem ciekawy typ na dzisiejszy mecz Włochów z Hiszpanią. Mimo, że Hiszpania jest faworyzowana sądzę, że Włosi tanio skóry nie oddadzą. Tak niski próg na rożne Włochów mnie dziwi, zwłaszcza że w każdym z dotychczasowych meczy na EURO2016 ta drużyna miała co najmniej 4 rożne.
Jeżeli typ wszedł, dałem zarobić kliknij &#39;dzięki&#39;.
✅ 72
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Wimbledon ATP
Godzina: 17:45
Spotkanie: Santiago Giraldo - Gilles Muller
Typ: Giraldo +6,5 gema
Kurs: 1,74
Buk: Pinnacle
Analiza: Rusza Wimbledon, w pierwszej rundzie zagrają Kolumbijczyk Giraldo i reprezentant Luksemburga, Muller. Muller doskonale czuje się na szybkich nawierzchniach, również w miejscach gdzie serwis i krótkie akcje dają najlepszy efekt. Niewątpliwie trawa jest taką nawierzchnią, toteż Muller miał bardzo udane przygotowania do Wimbledonu - finał w Hertogenbosch (ograł m. in. Karlovicia i Ferrera), ćwierćfinał Queens (Isner ograny) i półfinał w Nottingham. Odpadał z turniejów z Mahutem, Tomiciem i Cuevasem. W ostatnich Wimbledonach jednak nie błysnął, trzy ostatnie turnieje to bilans 1-3 w rozgrywkach głównych. Dwa poprzednie zakończył po starciach z Federerem i Tsongą, czyli topem, natomiast mimo wszystko trudno powiedzieć by Wimbledon był dla niego ostatnio szczęśliwym turniejem, nie pograł sobie tutaj zbyt długo. Giraldo może nie jest wybitny na trawie, ale Wimbledony ma niezłe - zarówno w 2014 jak i 2015 osiągnął 3 rundę, co jest bardzo dobrym rezultatem. Nie ma może potężnego serwisu, ale jest on bardzo kąśliwy i Santiago potrafi zrobić z niego użytek. Muller bazuje przede wszystkim na utrzymaniu własnego podania i zwyciężaniu w tie-breakach. Nie spodziewam się, żeby seryjnie łamał Giraldo i zaliczył tutaj spacerek. Santiago może nie ma jakiegoś szalonego sezonu, ale jest to zawodnik doświadczony, który zawsze jest groźny w turniejach wielkoszlemowych i potrafi grać w nich swój maks na dany moment. Ostatnie Wimbledony miał udane, gra na tych kortach dobrze mu idzie i nie spodziewam się dziś zmiecenia go z kortu w trzech krótkich setach.
✅ 74
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna
Godzina:21:00
Mecz:Anglia-Islandia
Typ:Anglia wygra 1 połowę
Kurs:1.95
Buk:bet365
Analiza: Od początku myślę Anglicy rzuca się do ataków i strzela bramkę.Pytanie tylko.mam czy jej.nie stracą ale typuje wynik 1:0 do przerwy.Anglicy tym turniejem mają zmienić sporo mają wreszcie coś osiągnąć.Nie mam wątpliwości że są dużo lepsi od Islandii choć wiem jakie wyniki ostatnio zaliczają wyspiarze.Czas ich jednak dobiega końca bo dziś Anglicy im awans z głów wybija.I mam nadzieję że już do przerwy.Chciałbym.aby w turnieju zostali.sami.najlepsi a Anglia wreszcie mogła by coś wygrać.I coś zagrać bo.dotychczas mnie raczej zawodzili.
⛔ 100
 
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Dyscyplina Piłka Nożna, Euro 2016
Godz: 21:00
Spotkanie Anglia-Islandia
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 2.26
Bukmacher: oddsring
Analiza:
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Na dziś wybrałem typ z ostatniego meczu 1/8 finału Euro 2016 pomiędzy Anglią , a Islandią. Faworytem są oczywiście Anglicy ale po tym co pokazali Islandczycy w fazie grupowej myślę, że mogą oni dzisiaj poważnie postraszyć zdecydowanych faworytów tego spotkania. Moim zdaniem tutaj może dojść do niespodzianki i jeśli Islandia by wyeliminowała Anglię to by to nie było dla mnie zaskoczeniem. Ja wolę jednak zagrać tutaj bezpiecznie na over 2.5 gola. Moim zdaniem co najmniej trzy gole są bardzo realne i po takim kursie warto zagrać ten typ. Ja spodziewam się ciekawego i zaciętego meczu i przede wszystkim liczę na ciekawe widowisko i owocne w wiele bramek. Życzę powodzenia.
✅ 126
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Euro 2016
Godz: 21:00
Spotkanie: Anglia-Islandia
Typ: under 1,5 gola
Kurs: 3,22
Bukmacher: OddsRing
Analiza:
Co by nie było Anglia, dobrze zaprezentowała się w fazie grupowej. Gdyby ich skuteczność była lepsza, Anglia mogła by spokojnie wyjść z 1 miejsca w grupie. Jednak oni mogą być zadowoleni ze swoich poczynań przed meczem z Islandią.
Mają szczęście bo trafili na Islandię, a to jest zdecydowanie łatwiejszy, rywal niżeli Portugalia na którą Anglia mogła by trafić, gdyby nie zwycięstwo ich dzisiejszych rywali nad Austrią. Z pewnością Anglia jest już jedną nogą w ćwierćfinale gdzie Francja już na nich czeka. Oglądałem mecze Anglii w grupie, i mogę powiedzieć że, zespół Hodgsona, zagrał tylko jeden przeciętny mecz przeciwko Walii, a ich występ przeciwko Rosji, który zakończył się remisem, był pokazem braku wykończenia akcji które, drużyna tworzyła przez cały mecz, byli bd. nieefektywni, a zarazem dominujący. Wiadome że, oni bd. str. dominującą tutaj i kluczem do zwycięstwa bd. cierpliwość.
Islandia zrobiła już bd. dużo w tym turnieju i mogą grać na luzie, ale czy to znaczy że, odpuszczą ? Nie sądzę, tej drużynie kibicuję olbrzymia rzesza fanów która zasiada na stadionie. A to motywuję !! Dyscyplina, oraz dobre zorganizowanie pozwoliły drużynie uzyskać cenne pkt. wobec zespołowi Węgier czy nawet Portugalii !! A na deser wygrali z Austrią. Oni grają twardo w obronie i ciężko strzelić im gola, do tego ich bramkarz spisuję się całkiem nieźle.
Anglicy oczywiście powinni tutaj dominować i oni raczej bd. dyktować warunki ale oni nie są tak skuteczni aby nastrzelać tutaj grad bramek. Sądzę że, to bd. ciężko bój i solidni Islandczycy spróbują zagrać na 0:0. Ja w razie czego walę under 1,5, wiadome że, jest to bezpieczniejsza opcja niż under 0,5.
⛔ 100
 
S 1,1K

szatar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Euro 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Anglia - Islandia
Typ: zwycięzca rywalizacji: Islandia
Kurs: 4.90
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Witam wszystkich. Po kilkudniowej nieobecności chciałem dłużej wstrzymać się z typami dnia ze względu na nietrafione typy dnia, minimalnie, ale jednak. Postanowiłem jednak zmienić podejście zwłaszcza po tym co widziałem w dotychczasowych pojedynkach 1/8 finału mistrzostw Europy. Węgry bojaźliwie zagrały z Belgią choć w drugiej połowie nie mieli szczęścia, a sytuacje stwarzali i do tego groźne. Skończyło się porażką aż 4-0, a Ci co oglądali wiedzą, że aż takiej różnicy między zespołami nie było. Z kolei Irlandia dzielnie walczyła z gospodarzami turnieju i naprawdę niewiele jej brakowało od wygranej. Poza tym Walia stawiana w roli faworyta oddała zaledwie 1 celny strzał w całym meczu, a mimo to odniosła zwycięstwo nad Irlandią Północną. Jak widzimy zespoły skazywane przez większość na pewną porażkę pokazywały hart ducha i były blisko sprawienia niespodzianki. Nie udało się, ale czy dlatego Islandia też nie da rady? Uważam, że to drużyna mająca lepszą drużynę od Węgrów, Irlandii czy Irlandii Północnej. Potrafią się bronić, tworzą zgrany kolektyw. Ponadto potrafią wyprowadzać groźne kontry co np. uwidoczniło się w ostatnim meczy fazy grupowej kiedy pokonali Austrię w ostatniej sekundzie. To było coś niesamowitego! W fazie grupowej Islandia ani razu nie przegrała, a to o czymś świadczy. Zapraszam do bardziej szczegółowej analizy! Po pierwsze, Islandia jest chyba najbardziej waleczną ekipą na tej imprezie. Przegrywała z Portugalią, ale meczu nie przegrała. Z Węgrami prowadziła, a zwycięstwo straciła w ostatnich minutach. Z kolei z Austrią wygrała choć remis Jej wystarczał do awansu. W każdym dotychczasowym spotkaniu strzelała choć jednego gola, a czy była faworytem w jakimś z nich? Trudno powiedzieć. Teraz mierzą się z Anglią i również nie jest faworytem. Być może taki stan rzeczy odpowiada piłkarzom z kraju, w którym mieszka niewiele ponad 300 tys. ludzi. Po drugie, Anglia nie ma formy podobnie jak Belgia czy Portugalia. Owszem, zespoły te wygrały, ale Islandia to o wiele lepiej zorganizowana ekipa jak Węgry. Poza walką ma także indywidualności. Jest Birkir Bjarnason grający na co dzień w FC Basel czy Gylfi Sigurdsson grający w Swansea. Tacy zwodnicy potrafią zrobić różnicę. A na ławce także można odszukać piłkarzy z silnych europejskich klubów jak np.: Alfred Finnbogason (napastnik z Augsburg, strzelił w Bundeslidze w sezonie ostatnim 7 goli), Eidur Gudjohnsen (obecnie piłkarz Odense, a w przeszłości wielu uznanych marek klubowych). Jak widać, z ławki ma kto wejść by wspomóc zespół na boisku. Po trzecie, dla Islandii to życiowa szansa, grają z Anglią, która preferuje twardy styl gry, czyli taki sam jak Islandia. Mecz powinien być bardzo zacięty. Po czwarte, Anglia nie ma formy, na tych mistrzostwach nie potrafi pójść za ciosem, często traci koncentrację. Ze słabiutką Rosją straciła prowadzenie w doliczonym czasie gry i mecz zakończył się remisem, ze Słowacją natomiast bezbramkowo zremisowała. To nie jest ekipa, która może wygrać Euro, nie z taką grą. Dzisiaj przeciwnikiem jest zespół waleczny, zgrany, potrafiący i lubiący grać z silnymi drużynami. Tak było chociażby w eliminacjach kiedy ogrywali Holandię u siebie i na wyjeździe. Przypadek? Może Oranje nie mieli formy, ale jednak nie każdy zespół by potrafił to wykorzystać. Anglia także nie ma formy, tak jak Portugalia, z która Islandia nie przegrała. Dzisiaj wydaje mi się, że remis po 90 minutach jest celem realnym. Natomiast dogrywka i rzuty karne są możliwe. A jeśli do nich dojdzie to wtedy zadecyduje szczęście. Jednak nawet jeśli mecz rozstrzygnie się w 90 minutach to uważam, że Islandia wcale nie musi wracać do domu jako przegrany. Jak będzie w rzeczywistości? Wkrótce się dowiemy. Za drobne można zagrać, bo kurs jest naprawdę bardzo wysoki, a typ na pewno nie jest niemożliwy. Życzę powodzenia!
✅ 390
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dyscyplina Piłka Nożna, Euro 2016
Godz: 21:00
Spotkanie Anglia-Islandia
Typ: HT/FT - Remis/Anglia
Kurs: 3,95
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Nie widze by Angole specjalnie sie napinali w pierwszej polowie a Islandczycy beda grali swoje czyli osemka w obronie i gramy na remis. Patrzac na sklad Anglikow to powracaja do wyjsciowej jedenastki dwaj boczni obroncy - Rose i Walker ktorzy dokladaja sie do jakosci Anglikow w ofensywie + wraca Kane i Alli wiec sila ofensywna ostatecznie jest po stronie wyspiarzy ale linia ofenswyna zlozona ze Sterlinga na lewej stronie, kanea w srodku i Sturridga po prawej stronie moim zdaniem nie bedzie dobrze funkcjonowac. Mam wrazenie, ze Sturridge jest znowu na zlej stronie ale jak Roy tak to widzi to juz trudno. Nie widze jednak specjalnie zagrozenia ze strony Sturridga jesli bedzie gral tak jak w poprzednim meczu gdzie rowniez gral po boku i czesciej schodzil do srodka pola i dogrywal pilki niz je konczyl. Sterling totalnie bez formy, z presja bo krytyki w jego strone leci duzo wiec nie wiem czy znowu sie nie spali i nie bedzie popelnial masy bledow. Mysle, ze dopiero po przerwie, gdy Anglicy skoryguja bledy i zrobia zmiany uda im sie przechylicz szale zwyciestwa na swoja strone. Islandczycy beda mieli swoje okazje choc zapewne nie bedzie ich wiele. Do tego dochodzi przecietna skutecznosci wyspiarzy i mala ilosc goli w ich meczach wiec do przerwy wynik 0:0 badz 1:1 jest jak najbardziej prawdopodobny. Ostatecznie w bolach ale mysle, ze Anglicy wygraja ten mecz.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom