>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 27.11.2013 (środa)

Status
Zamknięty.
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na środę 27. Listopada

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
Typ użytkownika fragile11
Dyscyplina: Piłka NożnaChampions League
Spotkanie: Juve - Kopenhaga
Typ: F. Llorente strzeli
Kurs: 1.9
Bukmacher: Bet365

Jutro będzie wielkie strzelanie w Turynie. Musi być, bo Juve walczy o być albo nie być. Zespół z Turyna w znacznej większości takich spotkań pokazuje swoje prawdziwe oblicze i tak będzie i dzisiaj. A skoro mają wygrać różnicą kilka bramek to dlaczego ma chociaż jednej z nich nie strzelić najlepszy snajper ostatnich kolejek Serie-A - Fernando Llorente? Dla mnie jak najbardziej oczywistą sprawą jest, że Juventus ten mecz wygra, ba nawet zastanawiałem się żeby nie zagrać handi 3.5, ale jednak z takim kursem jaki dałem wyżej, byłem skłonny postawić więcej gotówki niż na niepewny handicap, który często gęsto psuje jednak nam kupony. tyle w temacie, stawiam na wynik 3+ do 0, więc jak ktoś skorzysta z moich rad to polecam się na przyszłość :smile:
⛔ 100
 
stanley-63 792,9K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Dania NordicBet Liga
Spotkanie - Marienlyst : Hobro
Typ - Hobro handicap ( -2.5 )
Kurs - 4.00
Bet365

Mecz ten nazwał bym pojedynkiem Dawida z Goliatem , spotyka się ostatni zespół Marienlyst z zdecydowanym liderem Hobro który w tym sezonie gra wyjątkowo dobrze i skutecznie , dla porównania bilans Marienlyst 2-2-12 i br. 16:39 natomiast Hobro 12-3-2 i br. 37:21 a ostatnie 5 kolejek to odpowiednio 1-0-4 i br. 5:15 natomiast goście 3-2-0 i 12:7 , gospodarze co prawda ostatni swój mecz na swoim terenie wygrali z AB Kopenhaga 2:1 ale AB w tym sezonie również gra bardzo słabo i jest przed ostatnie a oprócz tego zwycięstwa to przeważnie porażki , przed ostatni mecz u siebie porażka z Vejle 0:3 tak więc dziś z dobrze grającym Hobro powinno być przynajmniej tak samo jak Vejle albo nawet więcej , w pierwszym ich pojedynku z tego sezonu tutaj wynik 2:1 dla Hobro ale oprócz tego pojedynku obie ekipy spotkały się w meczu o Puchar 21.09.2011 wtedy Hobro wygrało zdecydowanie 1:4 i dziś liczę na coś podobnego !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
makaveli23 172,6K

makaveli23

Typer Miesiaca
CSKA - Bayern
Typ: under 2.5
Kurs: 2.25
Sportingbet
Boisko CSKA bardzo nieprzyjemne do gry. Wiem bo ogladalem ich ostatni mecz. Bayern troche oslabiony bo nie zagra Ribery, Mandzukic, Schweinsteiger, Badstuber, Pizarro, Shaquiri. Chociaz w ich przypadku nie ma co mowic o oslabieniach bo nawet jak wystawia rezerwe to jest ona lepsza od CSKA. Ja jednak widze ich w tym meczu troche leniwych i nie bardzo chcacych za wszelka cene wygrywac, a juz bynajmniej nie strzelac wiecej niz trzeba by wygrac. Przy tym wystarczajaco dobrze bronic i jak najbardziej 0-1, 1-1, 0-0 jest w tym meczu mozliwe. A juz jak boisko nie pomoze to po co ryzykowac kontuzje. CSKA w ataku slabo, wiecej niz 1 nie strzeli.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maer 216,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Korea Południowa ( K-League Classic - Mistrzostwa Play-Offy )
Spotkanie: Pohang Steelers - FC Seul
Typ: 1
Kurs: 2.20
Data: 27.11.2013
Godzina: 06.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Kolejny raz zapraszam na rozgrywki południowokoreańskie K-League, jest to już faza Play-Offy, grupa mistrzowska.
Tym razem w meczu spotkają się Pohang Steelers oraz FC Seul.
Pohang Steelers rozegrał trzydzieści sześć meczy w których zdobył sześćdziesiąt osiem punktów po dziewiętnastu zwycięstwach, jedenastu remisach oraz sześciu porażkach i zajmuje druga pozycję w lidze, bilans bramek 59-37.
FC Seul zdobył sześćdziesiąt jeden punktów w swoich trzydziestu sześciu meczach po siedemnastu wygranych, dziesięciu remisach oraz dziewięciu porażkach i zajmuje czwarte miejsce w tabeli, bilans bramek 57-42.
Gospodarze u siebie zagrali osiemnaście razy i zdobyli trzydzieści pięć punktów po dziesięciu zwycięstwach, pięciu remisach oraz trzech porażkach, bilans bramek u siebie 27-15.
Goście na wyjazdach zdobyli dwadzieścia punktów w siedemnastu meczach po pięciu wygranych, pięciu remisach oraz siedmiu porażkach, bilans bramek na wyjazdach 15-19.
Mój typ w tym meczu to jedynka, Pohang Steelers u siebie gra dobrze, traci mało bramek i jest to ostatni ich mecz w tym sezonie u siebie i na pewno będą chcieli go wygrać a FC Seul jest do tego idealnym rywalem bo na wyjazdach gra słabiutko i potrafi tracić bramki a nie strzelają ich dużo.
✅ 120
 
suvi 107

suvi

Użytkownik
Piłka nożna- Liga Mistrzów
Mecz: PSG- Olympiakos
Typ:1
Kurs: 1,40
Bukmacher: bet365
Patrzę na kursy jutrzejszych spotkań i trochę mnie zaskoczył ten stosunkowo wysoki kurs na PSG. Szukam informacji na temat zawieszeń i niestety nie mogę nic znaleźć, więc zakładam, że większych problemów w PSG nie ma. Może po prostu bukmacherzy uznali, że Olympiakos w obecnej dyspozycji może zagrozić PSG i ich zwycięstwo wcale nie jest tak oczywiste. Dla mnie jest to pewniak na jutro, kurs jest niezły i uważam, że warto grać ten mecz jako dodatkowy przemnożnik do kuponu. Olympiakos gra dobrze, bezdyskusyjnie panuje w lidze greckiej, ale PSG to zupełnie inny poziom, poza tym PSG tez jest w formie i pewnie prowadzi w Ligue 1. PSG na pewno będzie chciało zapewnić sobie po tej kolejce pierwsze miejsce w grupie i uważam, że nie powinni mieć z tym większych problemów.
Dla przypomnienia w Grecji było 4:1 dla Paryżan.
✅ 40
 
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
1 Liga
Arka Gdynia - Termalica
typ: X2
kurs: 2,30
buk: bet365
analiza:
Jutro w Gdyni finał rundy jesiennej. Wszystkie zespoły rozegrały już po 18 spotkań i czekają na rozstrzygnięcie spotkania Arki z Termalicą.

Dla obu drużyn wynik spotkania będzie niezwykle istotny. Arka po potknięciu ze Stomilem i utracie 2 punktów nie ma już szans na awans w tabeli, jednak zdobycie 3 punktów sprawi, iż do premiowanej lokaty traciłaby 1 punkt. Termalica zaś po rozczarowaniach, jakich zaznała w tej rundzie oraz dwukrotnej zmianie trenera w ostatniej kolejce wygrała, opuściła strefę spadkową i ma ochotę teraz na serie zwycięstw, a nie jak było do ostatniego meczu serie porażek(7 porażek z rzędu).
Ogólnie uważam, że mecz będzie do jednej bramki, gdyż zadecydują detale lub przebłysk jakiegoś z piłkarzy. Na pewno Termalica wyjdzie uważnie z tyłu bo ma świadomość z kim przyjdzie im się mierzyć. Lecz na pewno gdynian się nie przestraszą bo w pojedynkach bezpośrednich to Termalica jest górą.
H2H
13.04.13 LIG Arka Gdynia Termalica B-B. 0 : 1
26.09.12 LIG Termalica B-B. Arka Gdynia 3 : 2
17.03.12 LIG Arka Gdynia Termalica B-B. 1 : 0
14.08.11 LIG Termalica B-B. Arka Gdynia 2 : 1
Myślę, że kłopoty Termalica ma już za sobą i teraz będzie tylko lepiej. Będą się piąć w górę tabeli tam gdzie ich miejsce co udowadniali przez kilka dobrych sezonów. Dlatego decyduje się na taki typ. Bardzo prawdopodobne, że typ wejdzie, zważając na okoliczności i na to jak wypadały wcześniejsze mecze pomiędzy tymi drużynami.
Pomogłem?Daj dzięki
✅ 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, Superliga M
Spotkanie:
Azoty Puławy - Górnik Zabrze
Typ:
2
Kurs:
2.05
Bukmacher: William Hill
Analiza:

Ostatni mecz 10 kolejki PGNiG Superligi mężczyzn. Gospodarze tego spotkania - Wisła Azoty Puławy, będzie podejmować we własnej hali zespół Górnika Zabrze. Gospodarze tego spotkania są po długiej podróży do Turcji, gdzie rozegrali mecz Challenge Cup, zresztą goście również, lecz na własnym parkiecie. Zespół gości w tym sezonie z meczu na mecz gra coraz lepiej, zespół zaczyna się zgrywać czego efekty są widoczne na parkiecie, bo potencjał tej ekipy jest duży - przed sezonem mówiono o 3 miejscu, lecz po kilku pierwszych meczach to miano przeszło na zespół gazowników ze Szczecina, którzy we wcześniejszej kolejce roznieśli na własnym parkiecie zespół z Puław - zespół, który po obejrzeniu tego spotkania gra słabo... Brak tam atutów, oprócz Stęczniewskiego w bramce, bez którego skończyłoby się znacznie więcej. Natomiast goście jutrzejszego spotkania grają jak dla mnie w kratkę... Zmiażdżenie Legionowa, Chrobrego - porażka z Kwidzynem i słabiusieńka pierwsza połowa z Gwardią... W pojedynkach obu zespołów na które nie patrze, lepiej wypadają gospodarze, ale po wzmocnieniach kadrowych dokonanych przed sezonem w Zabrzu, nie można zagrać inaczej niż zwycięstwo Górnika, za które najwyżej z tego co znalazłem w tej chwili płaci William Hill, lecz 2dni temu kurs ten przykładowo chyba na Bet365 był w granicy 2.25, a spadł do 1,85.
Jeżeli tylko zespół z Zabrza zagra swoją piłkę, to nie będzie miał problemu ze słabo spisującą się ostatnio Wisłą Azoty.
⛔100
 
patryk23 47

patryk23

Użytkownik

USA: NHL 27.11.2013 02:00
Dallas Stars - Anaheim Ducks
Typ: 2 OT
Kurs: 1,95
Stawka:4/10
Bukamcher:Bet365​

Jedyne spotkanie dzisiejszej nocki w Ameryce. Ciężki mecz w oczach wielu typerów, i kibiców. Ja osobiście sądzę że w tym spotkaniu po 60 minutach gry będzie remis. Obie ekipy nie Graja ostatnio równo. Dallas potrafiło wygrać trzy mecze z rzędu na wyjeździe po czym wraca do siebie i przegrywa z NY Rangers. I ten mecz wydaje mi się że był kluczowy dla tej fazy rozgrywek. Dallas cały czas mają nadzieję na fazę Play Off, znaczy dobrze że ją mają dlatego widowiska są ciekawe i emocjonujące. Do miejsca które gwarantuje fazę Play off brakuje im osiem oczek, co właśnie może i to w nich powoduje że mają motywację do wygrywania, ale niestety i też stres że może się nie udać. Osobiście sądzę że nie ma dla nich miejsca w najlepszej szesnastce. Ostatnie 4 mecze które Dallas grało u siebie zakończyły się porażką, i sądzę że dziś z Kaczorami też tak będzie. Goście po kilkudniowej zadyszce powoli znów zaczynają wygrywać, powoli znów zaczynają strzelać Perry, Getzlaf, Bonino, Penner, to są osoby które czynią tą drużynę godna gry w dalszej fazie. Ostatni mecz z Phoenix pokazał w jak dobrej formie jest bramkarz Kaczorów Hiller który na 44 strzały wpuścił zaledwie 2 bramki przy czym gdy jego rywale bramkarz Smith na 24 strzały wybronił tylko 19 i wpuścił 4 bramki. W sieci nie znalazłem jakiś bardzo, panicznych informacji o kontuzjach, obie ekipy wystąpią raczej w swoich najsilniejszych składach co , daje mi jeszcze większe bodźce ku temu by zagrać w stronę gości. Dlatego stawiam na Kaczki w końcowym rezultacie, ponieważ w tym roku NHL lubi remisy a czuje w powietrzu że dziś taki może być.
Powodzenia
⛔100
 
rocho19 78

rocho19

Użytkownik
vs.

Pallavolo Modena - Trentino Volley
Siatkówka - Włochy, Serie A1
....Typ: 2 @ 1.85
Bukmacher: bet365
Pallavolo Modena podejmuje w swojej hali Trentino Volley, drużynę wręcz naszpikowaną europejskimi gwiazdami.
Ekipa z Modeny to jedna z najbardziej utytułowanych drużyn w Italii. Czasy świetności mają jednak za sobą, ostatni ich wielki tryumf to zwycięstwo w Pucharze CEV w 2004 roku.
Trentino Volley nie ma wielkich sukcesów w porównaniu z jutrzejszym przeciwnikiem, lecz ostatnie lata to zdecydowana detronizacja ligi włoskiej przez Trentino. Trzon zespołu tworzą tacy gracze jak Cwetan Sokołow, jeden z najlepszych atakująych na świecie w aktualnym momencie.
W ostatnich pięciu meczach tylko raz wygrywali jutrzejsi gospodarze, a aż cztery razy ekipa z Trentino. Ponadto za ekipą ubiegłorocznych mistrzów przemawia forma Trentino w tym sezonie. W ostatnich pięciu meczach stracili tylko sześć setów przegrywając jeden mecz z Maceratą!
Ponadto dla graczy Trentino różnicy nie robi czy grają u siebie czy na wyjeździe. Póki co poza swoją halą wygrali dwa mecze tracąc tylko seta z Cuneo.
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 3

kamil_on

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: New Orleans Pelicans – Golden State Warriors
Typ: 1
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet-at-home

Pelicans na 7 rozegranych u siebie spotkań wygrali aż 5, co jest w moim odczuciu bardzo dobrym wynikiem. Gospodarze do tego meczu podejdą bez większych osłabień, podczas gdy Warriors będą znacznie „upośledzeni”, szczególnie na tablicach – nie zagrają: Jermaine O&#39;Neal oraz zawieszony Andrew Bogut. Dodatkowo dochodzi absencja Andre Iguodali i jestem przekonany, że goście odczują to na parkiecie. Co prawda do zdrowia wrócił Curry, ale nie odważę się postawić na „jednego zawodnika” mając do wyboru przyzwoitą, zbilansowaną (mocna piątka, niezła ławka) drużynę. Powodzenia!
⛔100
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Korea
Spotkanie : Pohang Steelers - FC Seoul
Typ : Pohang Steelers
Kurs : 2.10
Bukmacher : eXpekt
vs
Analiza: Kolega @maer już ten typ nadmienił ale też go miałem w planach tu podać, lecz troszke za późno przed komputerem zasiadłem. Kolega sie wiele rozpisał ale wszystko co tam nadmienił to odzwierciedla nam tabela (same statystyki). Chciałbym coś tu dodać od siebie. Minowicie jak ktos śledzi tu na forum moje treści to wiadomo że ja nie sugeruje się h2h, czyli bezpośrednimi starciami drużyny x i y na przestrzeni czasu, lecz w tym przypadku może dać nam to coś do myślenia. Mam tu na myśli fakt, że w meczach tych gospodarz meczu bez względu na to kto wg. nas jest faworytem to spotkanie wygrywał :

Taka ciekawostka : na 31 meczy obu tych ekip między sobą, to drużyna FC Seoul wygrała ich 16, tak więc zdecydowaną większość bo 7 zakończyło się remisem.
Z racji tego że mój typ na to spotkanie kieruje się w stronę Pohang to może nieco o tej drużynie. Mają teraz serie 5 wygranych spotkań pod rząd a do końca rozgrywek dwa mecze w tym ten ostatni z obecnym liderem Ulsan. Drużyna gości FC Seoul w sześciu ostatnich spotkaniach nie wygrała żadnego spotkania, a wywalczyła tylko 4 pkt do tabeli ligowej wywalczając remisy. W K-League najlepszym strzelcem jest gracz FC Seoul Dejan Damjanović z Czarnogóry. Absencja jedna dość kluczowa jest wśród gospodarzy, gdzie nie zagra Tae-Su Kim 17/0, a wątpliwym swojego występu w drużynie gości jest pomocnik Molina 34/9.
W Azji jest coś na zasadzie Ligi Mistrzów jak w Europie i do Azjatyckiej Ligi Mistrzów wchodzą po cztery kluby według regionalnego podziału. W AFC 2013 Guangzhou Evergrande wygrał w dwumeczu 3 - 3 z FC Seoul dzięki golom wyjazdowym. Są oni obecnie na 4 miejscu i są pewni swojego awansu do AFC bo 5 miejsce traci do nich 11 pkt. Mogą mieć jedynie ambicje by walczyć o 3 miejsce w tabeli, ale Pohang ma szanse na fotel lidera i na pewno mają o co grać !

Pozdrawiam / emoboy !

POWTÓRZENIE TYPU
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna, LM
Manchester City - FC Viktoria Plzen
Zawodnik strzeli gola a jego zespół wygra mecz
Typ: Sergio Aguero (ManC)
Kurs: 1.70
Bwin
Analiza:
Tutaj raczej niespodzianki być nie powinno. City to zespół o klasę lepszy od swojego jutrzejszego rywala. Porównując składy, to City wypada o niebo lepiej.
City w ostatnim ligowym meczu urządziło sobie trening strzelecki rozbijając Tottenham 6:0 (w tym dwa razy Aguero trafił do siatki przeciwnika). Morale na pewno są wysokie i i awans do kolejnej rundy, ale to nie oznacza, że City odpuści jutrzejszy mecz. O to czy City wygra to jestem spokojny, tak samo jestem pewien, że Aguero strzeli bramkę, jest w formie co pokazują mecze ostatnie mecze. Wystarczy dobre podanie, które zamieni na bramkę, a w obecnym sezonie w PL ma ich już 10, a w LM 5. Jutro mam nadzieję, że dołoży kolejną/kolejne gole.
✅ 70
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Korea Południowa
Mecz: POhang-Seul
Typ: x/1
Kurs: 6.00
buk: William Hill
Analiza:
Na jutro wybrałem spotkanie ligi Koreańskiej które rozpocznie się o godzinie 6:00 czasu polskiego , zagrają ze sobą ekipy z miejsc 2 (Pohang) oraz 4 (Seul). Faworytem jest drużyna gospodarzy która w tym sezonie na własnym stadionie spisuję się świetnie, na 18 spotkań zdobyła 35 punktów, goście natomiast w spotkaniach wyjazdowych graja, beznadziejnie , ponieważ na 17 meczy zdobyli tylko 20 punktów, jest to najlepsze spotkanie w tej kolejce ligi Koreańskiej i zapowiada się ciekawie, ponieważ obie ekipy dzieli 7 punktów w ligowej klasyfikacji, goście tutaj za bardzo nie mogą sobie pozwolić na porażkę , jednak uważam że korzystny rezultat będą w stanie utrzymać tylko i wyłącznie przez pierwsze 45 minut spotkania, gdzie przewiduję że utrzyma się wynik remisowy, potem myślę że gospodarze zdołają wbić gola rywalom, stawiam na remis po 0 do przerwy i na wygrana ekipy Pohang w 2 połowie spotkania, patrząc na poprzednie spotkania pomiędzy tymi dwoma ekipami uważam że jest to jak najbardziej realny scenariusz do tego spotkania, tym bardziej że goście nie wygrali żadnego z ostatnich 6 spotkań wyjazdowych, nie sądzę żeby mieli szanse na taki scenariusz również w jutrzejszym spotkaniu.
⛔100
 
F 2

filip1985

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Spotkanie: Dallas - Anaheim
Typ: powyżej 61.5 strzałów w meczu
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bwin
Analiza: Dallas po słabym meczu w St. Louis będzie chciało zrehabilitować sie. Rywal trudny, ale z duzymi osłąbieniami w składzie. Szczególnie w linii defensywnej są spore braki. W bramce awizowani Lehtonen i Hillerw wiec obie ekipy bedą musiały sie napocis zeby pokonać bramkarzy, ktrzy prezentuja ostatnio wysoki poziom. Mecz zapowiada się na mega ofesnwyny wiec linia na strzały spokojnie do przekroczenia.
✅85
 
T 126

tajemniczy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaChampions League
Spotkanie: Anderlecht - Benfica
Typ: 2
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Po dzisiejszej wpadce FC Porto Benfica wydaje się być ostatnio drużyną Portugalską która ma jeszcze cień szansy na awans do 1/8 LM.
Benfica na fali wznoszącej. Piłkarze będą podbudowani po prestiżowych zwycięstwach ze Sportingiem Lizbona i Bragą. W dodatku muszą ten mecz wygrać jeśli myślą o wyjściu z grupy w Lidzie Mistrzów. Kontuzji poza niepewnym występem Cardozo raczej żadnych, więc wyjdą na ten mecz 1 składem zdeterminowani by wywieźć 3 punkty z Brukseli.
Anderlecht personalnie wydaje się być drużyną słabszą. Szanse w Lidze Mistrzów już mają nikłe by cokolwiek ugrać, powinni sie raczej skupić na lidze w której mieli walczyć o mistrzostwo, a póki co zajmują 5 miejsce. W ostatniej kolejce ligowej polegli ze słabym Charleoi. Belgowie pokazywali już w tej edycji LM, że odstają od swoich grupowych rywali. Dobitnie to pokazują wyniki u siebie z PSG 0-5 i Olympiakosem 0-3.
Zatem w tym meczu szansa wydaje sie być spora na zwycięstwo gości.
✅110
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: New Orleans Pelicans – Golden State Warriors
Typ: under 207,5
Kurs: 1.91
Bukmacher: WilliamHill
Analiza: Witam. Na dzisiejszą noc proponuje underka w meczu, który sugeruje nam prawdziwa lawinę punktowa jednak w moim odczuciu tak nie będzie. 2 ostatnie mecze między tymi zespołami zakończyły się niskimi wynikami, ale wiadomo nowy sezon, nowe szanse. Linia przesadzona, tym bardziej że tylko przekroczono u siebie z ofensywnie usposobionymi 76 -kami, tak jak z Lakers czy Phoenix i Miami underowo. Dodatkowo Bogut, Igu, Douglas , Ezeli nie zagrają w Golden, Curry dopiero dochodzi do siebie i ciężko ciężar zdobywania punktów oprzeć tylko na nim, wobec tak dużej absencji, myślę że spokojnie tych kilku punktów najwyraźniej w świecie zabraknie i skończy się niżej od oferowanej ku naszej uciesze linii punktowej. Dodatkowo bardziej ofensywni Wojownicy są u siebie, nakręcani przez własnych kibiców, na wyjeździe nie koniecznie. Jak dla mnie typ nocy i nic tylko grać. Powodzenia
✅ 91
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 3

wotalke

Użytkownik
Z racji tego, że nie jestem specjalistą w tej dziedzinie, analiza także nie będzie zbyt rozbudowana. W tych typach 60% to intuicja, 40% podstawowa analiza na podstawie kontuzji, ostatnich wyników, miejsca w tabeli i H2H.

TYP: Toronto Raptors
KURS: 1,35
BUKMACHER: Bet365
W drużynie Toronto Amir Johnson i Rudy Gay, mimo wcześniejszych spekulacji o ich absencji, jednak zagrają przeciwko Netsom. Williams, Kirilenko, Lopez i Terry oraz prawdopodobnie Livingstonem nie zagrają dzisiaj w barwach Brooklynu. Dużo osób liczy na przełamanie gości, ja jednak konsekwentnie stawiam na Toronto i rozpoczynam nimi mój kupon.
TYP: Los Angeles Lakers + 5,5
KURS: 1,9
BUKMACHER: Bet365

Drugim meczem będzie pojedynek między Washington Wizards i Los Angeles Lakers. Obie drużyny ostatnio zaliczają dobre wyniki, jednakże Lakerski mają ostatnio świetnie spisującego się Gasola. Hiszpan zalicza świetne występy i dużo punktuje. Jeśli utrzyma on swoją skuteczność i Lakerski dobrze przypilnują Walla, to powinni wywieźć z terenu Czarodziei zwycięstwo przy handicapie +5,5 dla Lakersów.

TYP: Orlando Magic + 8,5
KURS: 1,9
BUKMACHER: Bet365

Odnośnie ostatniego meczu to odważyłem wybrać zwycięzcę między Atlanta Hawks a Orlando Magic. Tutaj nie kieruję się niczym. Atlanta jest zdecydowanie wyżej w tabeli i radzi sobie lepiej. Czysto intuicyjnie stawiam na Orlando z handicapem +8,5. Oby intuicja dzisiaj mnie nie zawiodła. Źle wyszedłem na kombinowaniu przy Lidze Mistrzów. Liczę na to, że tutaj mi się uda.
⛔ 100
Regulamin
 
bagina 23

bagina

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: CSKA Moskwa U19 - Bayern Monachium U19

Typ: 1
Kurs: 2.0
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dlaczego 1 ? Kilka argumentów, w Rosji spadł już śnieg, a więc co za tym idzie dla gości będą to wyjątkowo niesprzyjające warunki atmosferyczne ( kolega poinformował mnie, że drużyna seniorów bayernu odwołała nawet trening). Jest to tylko jeden z wielu argumentów przemawiającym za gospodarzami. Garść statystyk, CSKA to lider grupy gra o awans u siebie z ostatnich 5 meczy wygrał 3 1 remis 1 porażka ( z Chelsea u19 jedną z lepszych ekip w europie w tej kategorii wiekowej), CSKA grało już w Monachium wynik 0:2 dla przyjezdnych. Nie sądzę, że teraz u siebie odpuszczą, grają o awans do dalszej fazy rozgrywek. Bayern z kolei przeplata swoje mecze na wyjeździe ( ostatnie 5 to (PZPZP te 2 zwycięstwa z bardzo słabiutkim Plzen oraz Augsburgiem). Wszystkie czynniki sprzyjają gospodarzom, którzy dzięki zwycięstwu awansują z grupy i nie będą już musieli spoglądać na rywali.

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 71

piotrpawel

Użytkownik
Dyscyplina piłka nożna Champions League
mecz Shakhtar Donetsk -Real Sociedad
Typ Shakhtar handicap -1
Kurs 2.8 BUK LADBROKES
Shaktar musi ten mecz wygrać jeżeli myśli o awansie .17 września w Hiszpani było 0:2 dla shakhtaru i myślę że dziś w Doniecku może być podobnie 2:0 lub 3:1 , wiadomo to jest piłka i wszystko może sie wydarzyć .Obie drużyny są himeryczne zarówno Shakhtar jak i Real potrafią grać śwwietne mecze i kompletnie nieudane , za shakhtarem atut włanego boiska i motywacja , Hiszpanie mogą podejsc do tego meczu bez motywacji szanse na wyjscie z grupy mają już bardzo nikłe.Po takim kursie warto spróbować,choć poniedziałkowy mecz Roma Calgiari pokazał że nie zawsze udaje się strzelić bramki mimo przytłaczającej przewagi i wielu stóprocentowych sytuacji.
⛔ 100
BUKMACHER
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom