>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 28.10.2016 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 845,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na piątek - 28. Października


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska
Godz: 20:30
Spotkanie Korona-Legia
Typ; Legia wygra dokładnie 3 golami
Kurs 7.50
Buk Unibet
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie w którym Kielecka Korona na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Warszawskiej Legii, gospodarze w tym momencie zamykają z dorobkiem 14 punktów na swoim koncie ligową klasyfikację , przegrali 5 kolejnych spotkań z rzędu, poza tym w klubie sytuacja jest nieciekawa, ostatnio wypłynęły informację na temat niezbyt zdrowego prowadzenia się piłkarzy z Kielc, którzy nie trzymają diet i nie mają sił na rozegranie całego spotkania co wpływa na wyniki zespołu , po poprzedniej porażce w Chorzowie z miejscowym Ruchem z posadą trenera pożegnał się Wilman, który miał z Koroną podpisany dwuletni kontrakt, czyli jakies zaufanie do niego włodarze klubu mieli, jednak chyba nie on był problemem a sami piłkarze, którym chyba nie leży an sercu dobro tego klubu, ( Najlepszy komentarz jaki wyczytałem był na temat Vierhovcova, który podobno ma taką tkankę tłuszczową że spokojnie mógłbym zapaść już w se zimowy ) to tak pół żartem pół serio,ale sytuacja wygląda w tym klubie po prostu źle i moim zdaniem Legia, która w dziwnych okolicznościach pokonała ekipę z Poznania powinna spokojnie wygrać i zdobyć komplet punktów, tym samym rozpocząć marsz w górę ligowej klasyfikacji, mój typ to wygrana przyjezndych 0:3 a Korona chyba w tym sezonie spadnie w końcu z ligi na co im się zbierał już od kilku lat.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna / Polska / Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica
Typ: 1
Kurs: 2,27
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Jak dla mnie to bardzo ciekawe spotkanie. Piast zaczął słabo i zajmuje teraz 14 miejsce, Termalica akurat bardzo dobrze zaczęła i zajmuje 3 pozycję. Lecz coraz bardziej przekonuje się że ta sytuacja niedługo się zmieni. Od kilku meczy Termalica to nie ten klub co na początku dobrej passy. W zwycięstwie ze średnim w tym sezonie Śląskiem wymęczyli 2-1, zremisowali 0-0 z Wisłą Płock, a ostatnio w słabym meczu z obu stron zremisowała z wiceliderem tabeli Jagiellonią i przegrała 0-2 z Wisłą Kraków. W tamtym tygodniu obstawiałem właśnie mecz z Białą Gwiazdą tutaj i osobiście u buka. Liczyłem na więcej od drużyny Bruk-Betu, a dostałem tylko stratę. Grali fatalnie, Wisła która podnosi się z dołka wygrała z nimi bezproblemowo i zagrała znakomicie, już przed meczem u buków była faworytem i mogłem iść w jej stronę.
Dlatego myślę że jest tak jak w tamtym sezonie że Termalica radziła sobie na początku dobrze a później walczyła o utrzymanie w Ekstraklasie. Piast natomiast po fatalnej serii spotkań na początku zaczęła grać co raz lepiej z meczu na mecz. Wygrali z Arką 2-1, z Ruchem 2-1, ostatnio przegrali z Lechią 2-3, ale po bardzo dobrym meczu w którym nie tylko napsuł nerwów kibicom Lechii ale także nie jednemu człowiekowi który obstawił na Lechię. Sam byłem zdziwiony ich grą, i myślę że Latal znowu wyprowadza ich pomału na dobrą drogę. H2H nie jest duże, ale w większości meczów między tymi drużynami wygrywała drużyna z Gliwic, tylko raz wygrał Bruk-Bet.
Według mnie będzie to dobry mecz, ciekawy i może zacięty jeżeli Termalica będzie grała tak jak nie dawno, ale wygra Piast.
✅127
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
kuckisan 254

kuckisan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska
Godzina: 20:30
Spotkanie: Korona Kielce - Legia Warszawa
Typ: Legia&amp;bts
Kurs: 3.60
Bukmacher: bet365
Analiza:
Doskonały mecz dla Legii, aby poprawić morale w zespole, ale czy tak się stanie?
Korona przegrywa ostatnio wszystko i często wysoko, jednak na wyjazdach.
Z Ruchem 0-4, ze Śląskiem 1-2,z Cracovią 0-6, z Jagiellonią 1-2, z Łęczną 0-4.
Legię czeka kolejny mecz &quot;życia&quot;. Tym razem do Warszawy przejeżdża Real Madryt.
Zainteresowanie meczem znikome, zapowiada się mecz przy bardzo ograniczonym dopingu, głównie masażyści ćwiczą przyśpiewki,
trener ma zamiar zapodać jakiś rytm, trochę poklaszczą... A tak na serio, tragedia z tymi pustymi trybunami.
Z Koroną wygrają, ale myślę, ale stracą też gola, że są już myślami przy tym meczu, bo dla wielu to jedyna atrakcja kariery piłkarskiej, drugie takie wydarzenie
może się nie przydarzyć.
Dla przypomnienia, przed meczem z Dortmundem przegrali z Bruk-Bet, przed meczem ze Sportingiem bezbramkowo z Wisłą, potem w przerwie z LM wygrana 3-0 z Lechią, potem przed meczem w Madrycie przegrana z Pogonią. Ostatnio wygrana z Lechem, ale zbliża się mecz z Realem. Zanosi się na kolejny słaby występ Legii?
Liczę jednak na ich wygraną,w końcu nie wypada, grają z najgorszą drużyną ligi, ale gospodarze strzelą gola, podobnie, jak to czynili w 6 ostatnich spotkaniach na własnym boisku.
Niech już się skończy ta ich nieudana przygoda z LM i niech się skupią na lidze, bo jak tak dalej pójdzie, to drużyna z największym potencjałem nie zagra w przyszłym sezonie w eliminacjach LM, a to przy ich budżecie byłaby tragedia...
Nawet ciężko im by było zakontraktować wartościowych graczy, bo czym by ich mieli skusić.
✅260
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dominikx 22

dominikx

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godz: 4:30
Spotkanie: Sacramento Kings - San Antonio Spurs
Typ: San Antonio -8,5 ha
Kurs: 1,9
Bukmacher: bet365
Analiza
Ostatni typ podany w temacie na plus wiec liczę że tak bedzie i tym razem.
Dobry początek sezonu w wykonaniu obu ekip. Sacramento wygrali z Phoenix Suns, natomiast Spurs pokonali Golden State Warriors co naprawdę robi wrażenie.
H2H na korzyść ekipy San Antonio. Są oni zdecydowanym faworytem tego spotkania i myślę, że zanotują drugie, pewne zwycięstwo z rzędu.
Wiele transferów w drużynie SAS, jedynym minusem jest odejście na emeryturę Tima Duncana, ale i bez niego Spurs powinni sobie dobrze poradzić w tym sezonie. Są oni jedną z najmocniejszych ekip NBA na przestrzeni ostatnich lat.
Gospodarzom trudno będzie się przeciwstawić rywalom. Największe zagrożenie stanowi Cousins, jednak w pojedynkę wiele nie jest w stanie zdziałać.
Liczę na potwierdzenie swojej renomy przez San Antonio i zwycięstwo kilkunastopunktowe.
Powodzenia!
⛔100
 
magucio 174

magucio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eredivisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Twente - Roda
Typ: 1/1 (HT/FT)
Kurs: 2.50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Goniący czołówkę zespół Mateusza Klicha podejmie dzisiaj przed własną publicznością zespół, który ma problem z dogonieniem własnego cienia. Do pierwszego Feyenoordu Twente traci 11 punktów, do drugiego Ajaxu strata wynosi 6 punktów, a do trzeciego Heerenven 4 punkty. Z racji różnic ten mecz to w pewnym rodzaju must win dla Twente. Po latach posuchy ten zespół w końcu ma okazję powalczyć o coś więcej, mają szanse na top5, a kto wie może i na top3. Jako że, Twente odpadło z pucharu Holandii w poprzedniej rundzie, to mieli przez to więcej czasu na regenerację i treningi po ligowym meczu z G.A Eagles, które miało miejsce 5 dni temu. Podobnie jest z Rodą. Jednak forma prezentowana przez obie drużyny jest bardzo odmienna. Roda jak to Roda tuła się po dole tabeli, teraz już nawet zajmują ostatnie miejsce w lidze. W 10 dotychczasowych meczach zdołali tylko raz wygrać i to dosyć niespodziewanie na wyjeździe z Excelsiorem i to na wyjeździe. Poza tą wygraną to Roda zdołała zremisować 4 razy, ale 3 remisy miały miejsce z zespołami środka tabeli. Jedynie remis z Ajaxem wart jest podkreślenia. Tak jak kiedyś wspominałem przy okazji meczu Rody z Feyenordem, zespół z Kerkrade nie nadaje się do tej ligi. To typowy outsider, który bardzo często kończy swoje zmagania w końcówce tabeli. Do momentu meczu z Exclesiorem Roda notowała 8 spotkań bez wygranej w lidze. W dodatku to drużyna posiadająca najgorszy atak w lidze, który do tej pory zdobył tylko 5 bramek. Nie wiem czy Roda mogłaby zagrozić zespołowi z Enschede. Twente pewnie kroczy coraz to wyżej w ligowej tabeli. Aktualnie 5 pozycja i szansa na zbliżenie się do czołówki o czym mówiłem wcześniej. Po trzech porażkach na początku sezonu, Twente w końcu zaczęło grać na swoją miarę. W tym momencie notują serie 5 meczów bez porażki w lidze. Miałem okazję oglądać ich grę i do tego często oglądam skróty spotkań i powiem szczerze, że grają ciekawą piłkę. Może to nie jest poziom Barcelony, ale jak na Eredivisie jest naprawdę dobrze. Poza tym Twente lubi strzelać bramki, czego dowodem jest 4 atak w lidze. Jeśli Twente prowadzi po pierwszej połowie to najczęściej swoich meczów nie przegrywa. Na 10 rozegranych spotkań w aż 5 prowadzili do połowy i ten mecz później wygrali. Dwa razy remisowali do połowy, a później na koniec.
Może ta analiza jak i moje słowa brzmią jak kalkulator, ale ciężko cokolwiek innego powiedzieć o tym meczu. Sama gra obu zespołów to niebo i ziemia. W dodatku Roda z roku na rok gra coraz gorzej. Wyniki mówią same za siebie.
⛔100
 
B 243

bede1991

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Australia NBL
Godz: 10:30
Spotkanie: Illawara Hawks-Perth Wildcats
Typ: Ilość punktów: powyżej 167,5
Kurs: 1,99
Bukmacher: Bet365
Witam wszystkich serdecznie. Na jutro przygotowałem spotkanie z jednej z moich ulubionych lig pomiędzy drużyną Illawara Hawks, a Perth Wildcats. Gdyby kursy w tym spotkaniu rozłożyły się inaczej niż 1.52 na gospodarzy to pewnie pograłbym na ich przełamanie, jednak ten kurs uważam za niewarty ryzyka, przy ich chmieryczności - czego dowodem był ostatni mecz z Sydney Kings, prowadzony w pięknym tempie do przerwy na wyniku bliskim remisu po przez kompromitację w trzeciej kwarcie (rzuconych 6 pkt!!!) i gonienie wyniku w ostatniej, gdzie drużyna z Sydney spuściła z tonu. Jednak co najważniejsze - linię w Australli są wystawiane na różnych poziomach, jednak jedno jest pewne - jeśli drużyna A ma linię średnio ustawioną na poziomie 150, to w spotkaniu przeciwko Jastrzębiom buki ustawią ją 10 pkt wyżej. I to jest ich magia, potrafią nawalić jak w ostatnim spotkaniu, ale i rzucić trzy trójki w ostatnich 2 minutach spotkania i w ten sposób nie zawsze wygrywać, ale podciągnąc over. I właśnie na to oblicze dzisiejszych gospodarzy liczę.
Drużyna gości - stricte underowy team, grający solidny, skuteczny basket, trzymający mocno w defensywie - lepsi przed własną publicznością ( ostatnio pokonali jutrzejszych przeciwników 83:70 tak więc dużo poniżej proponowanej przeze mnie linii). Jednak gospodarze są podrażnieni i wg. mnie w pełni świadomi tego, że dając się wciągać w mecz oparty na solidnej obronie nie mają najmniejszych szans, stąd liczę na narzucenie przez nich swojego stylu gry. Normalnie w lidzę australijskiej proponuje grywać overy na pierwszą połowę, jednak mecz z taką drużyną jak Pert Wildcats, może być meczem w którym przesądzie jedna kwarta w której padnie 50 punktów i nie chce się bawić w toto-lotka celując, że będzie to jedna z dwóch pierwszych kwart.
Ciekawostka: W meczach u siebie drużyna Illwara Hawks pokryła podany przeze mnie over 18 na 20 ostatnich spotkań!!! W pojedynkach z Perth Wildcats 7/14 spotkań.
Ja w to wchodzę!
⛔100
 
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplia:NBA
godzina: 4:30
spotkanie: Portland-Clippers
typ:1X
stawka: 1.81
bukmacher: bet365
Witam na wstępie dodam ,że analiza będzie kiepska.A więc co do składów w drużynie gospodarzy zostali czołowi strzelcy z poprzedniego sezonu Leonard czy Lillard.W Clippers też się nie zmieniło zostali Paul,Crawford Westbrook czy Paul.Dlaczego stawiam w stronę gospodarzy? po pierwsze w miarę weszli w rytm meczowy są już po pierwszym meczu tego sezonu pokonali u siebie Utah chodź ten mecz mógł się różnie potoczyć jednak zwycięstwo jest.Po drugie H2H w hali Portland w tym roku wynosi 3:1 na korzyść Portland.A po trzecie oglądam poczynania dużyny Clippers od tamtego sezonu i jakoś ta drużyna mnie nie przekonuje by na nich stawiać tym bardziej z ich udziałem jako gości ja stawiam w stronę gospodarzy a jak będzie przekonamy się jutro.Pozdrawiam
⛔100
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina: 28.10.2016 Basel, quarterfinal, indoors
Godzina: 17:00
Spotkanie: Del Potro J.M. - Nishikori K.
Typ: Del Potro J.M.
Kurs: 1.82
Bukmacher: Expekt

H2H 4-0.Obaj nie przegrali meczu w hali w tym sezonie.Del Potro pnie się w rankingu.Był już w top 4 najlepszych tenisistów. Wygrał ten turniej dwa razy. Umiejętności nie brakuje i czas wrócić do czołówki,ale trzeba zbierać punkty. A forma jest! Mam wrażenie,że Kei bardziej kalkuluje.Del Potro nie będzie w Londynie... Japończyk ma pewny awans.Komu będzie bardziej zależało? Dla mnie Del Potro jest faworytem do finału ;)
⛔100
 
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Boliwia
Godzina: 02:30
Spotkanie: Oriente Petrolero - Real Potosi
Typ: over 4.5 gola
Kurs: 4.76
Bukmacher: oddsring
Analiza:

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Na dzisiaj wybrałem typ z najwyżej klasy rozgrywek w Boliwii. O godzinie 2.30 w ramach 5 kolejki tamtejszej ligi zobaczymy starcie dwóch równorzędnych zespołów , których w tabeli dzieli zaledwie 2 punkty. Gospodarze czyli Oriento Petrolero to trzecia ekipa w tabeli zaś goście Real Potosi zajmują 5 miejsce. Drużyny dzieli bardzo niewiele i wiadome, że ten kto wygra będzie zajmował 3 miejsce po tej kolejce. Mecz zapowiada się bardzo zacięcie i ciekawie. Ja tutaj faworyta nie wskazuję bo to duże ryzyko. Ja proponuję zagrać tutaj zakład na over 4.5 gola. Moim zdaniem co najmniej 5 bramek jest tutaj bardzo realnych. Obie drużyny ostatnio sporo strzelają i pokazywały już nie raz , że nawet w starciach head to head pada tych sporo bramek. Moim zdaniem co najmniej 5 goli bardzo możliwych tutaj i po takim kursie zdecydowanie warto zaryzykować. Życzę powodzenia.
⛔100
 
whoyouwannabe 43

whoyouwannabe

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 20:45
Spotkanie: Lille - PSG
Typ: 2 (-1.0 azjan)
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Oczywiście w razie wygranej gości jedną bramką otrzymujemy zwrot.
Lille na początku sezonu nie imponuje formą. 6 przegranych meczy i 16. miejsce w tabeli to na pewno nie powód do radości. W ostatnich meczach 2 wygrane z beniaminkiem Nancy i równie nieskuteczną Bastią, ale i 3 przegrane mecze z Guingamp i Toulouse, które mocno weszły w sezon i silnym w meczach domowych zespołem St. Etienne. Słabo.
Na pewno na więcej liczyli kibice drużyny ze stolicy Francji. Wszyscy oczekiwali po świeżym trenerze i nowych twarzach w składzie lepszych wyników, kolejnego sezonu absolutnej dominacji. Stracone punkty trzeba odrabiać szybko, puki Monaco i Nice&#39;a są w zasięgu, to samo tyczy się ilości strzelonych bramek, które bardzo przydadzą się drużynie. Cavani powoli nabiera formy i coraz lepiej czuję się w pierwszym zespole, do tego w dobrej dyspozycji są Di Maria i Lucas. Oczywiście we wtorek drużynę gości czeka wyjazdowe spotkanie Ligi Mistrzów z FC Basel, ale nie jest to na tyle klasowy rywal, żeby oszczędzać siły zawodników, którzy grają teraz co 5 dni, nie jest to aż tak napięty kalendarz jak mogło by się wydawać. Ostatnie 5 spotkań to 4 wygrane z kolejno: Ludogorets, Bordeaux, Nancy i Basel i remis z odwiecznym rywalem z Marsylii.
W skrócie słaba forma Lille, motywacja PSG, dobra forma drużyny gościu i wzrastająca forma urugwajskiej &quot;9&quot; wskazują na jasny wynik tego spotkania. Powodzenia! ⚽
ZWROT
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna / Polska / I Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: GKS Tychy - Miedź Legnica
Typ: Miedź Legnica
Kurs: 2.50 @ bet365
GKS Tychy: obrońca T. Boczek (13/1), obrońca M. Manka (14/0) i obrońca S. Hirskyy (11/0) -zawieszeni w tym meczu, gdyż na swoim koncie mają już po cztery żółte kartoniki. Kontuzjowany jest pomocnik J. Kowalski (13/0), natomiast pod dużym znakiem zapytania stoi występ napastnika J. Świerczok (11/3).
W ostatnich sześciu spotkaniach GKS Tychy wygrał tylko raz ale z rywalem który jest pretendentem do TOP3 jakim jest GKS Katowice. Miedź Legnica o dwóch porażkach powinna w tym meczu okazać pazur a mają ku temu znakomitą okazje, gdyż &quot;Tyszanie&quot; ogromna dziura
w lini obrony.
Błędny dzień (grają jutro)
Kiepska analiza (błędne info o kartkach)

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mario_luigi 117

mario_luigi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Borussia Mönchengladbach - Frankfurt
Typ: 1
Kurs: 1.85
Bukmacher: BET365
Analiza:
Jak wiemy gospodarzy czekają mecze LM w najbliższy wtorek, dlatego nie powinni się forsować.
Wykluczenie dwóch kluczowych zawodników. (Hazard i Rafael). Oczywiście druga strona liczy się z kontuzjami.
Borussia nie przegrała żadnego meczu w tym sezonie u siebie licząc oczywiście Bundselige.
Liczą na wejście do góry, ponieważ 11 pkt. ich na pewno nie satysfakcjonuje i wolą utrzymać bezpieczną lokatę. Możliwe będzie ich zmęczenie po pucharze, ale to profesjonaliści.
Obstawiam tu niewielką wygrną 1-0
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska
Godz: 20:30
Spotkanie Korona-Legia
Typ; Legia wygra drugą połowę
Kurs: 1,95
Buk: sportingbet
analiza:
Kursy na czystą dwójkę troszkę poleciały więc trzeba kombinować.
Co do meczu, to ostatnio słychać co dzieje się w Koronie. A to piłkarze za grubi, a to tkanka tłuszczowa na poziomie 15-20% (powinna wynosić około 10%). Coś w tym jest gdyż jak prześledzimy ostatnie mecze Kielczan to można zauważyć pewną regułę. Proszę spojrzeć:
-Ruch - Korona 4-0. 3 gole dla Ruchu w minutach 60-90
-Korona - Śląsk 1-2. Gole dla Śląska w 69 minucie i 85. W pierwszej połowie wyrównany mecz. W drugiej dominacja Śląska.
-Cracovia - Korona 6-0. 3 gole dla Krakowian w drugiej połowie.
Korona - Jagiellonia 1-2. Korona prowadzi po pierwszej połowie grając w miarę wyrównanie. Druga połowa należy do Jagi, która strzela gole w 68 i 71 minucie.
-Górnik Łęczna - Korona 4-0. Dwa gole dla Górnika w drugiej połowie. W pierwszej połowie Korona &quot;coś&quot; grała. W drugiej nie zagrozili Górnikom ani razu.
-Korona - Arka 1-0. Korona prowadzi po pierwszej połowie. Tylko nieskuteczność piłkarzy Arki sprawiła, że Kielczanie zdobyli 3 punkty. W drugiej połowie dominacja piłkarzy z Pomorza.
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
maarcin14 668,4K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - FRANCJA: Ligue 1
Godzina: 20:45
Spotkanie: Lille - PSG
Typ: 2
Kurs: @1.57
Bukmacher: Bet365
Analiza: Witam . Dzisiaj 28.10 o godzinie 20:45 zostanie rozegrany mecz 11 Ligue 1 , a zagrają ze sobą Lille i PSG . Faworytem tego spotkania są oczywiście goście . Gospodarze w tym sezonie rozegrali 10 meczy ligowych z dorobkiem 3 zwycięstw, 1 remisu oraz 6 porażek . Dzięki temu zajmują odległe 16 miejsce z 10 punktami na koncie . Bilans bramek 10:16 . Lille w tym meczu wystąpi bez Marko Basa (5 spotkań ligowych w tym sezonie),Rony Lopes (5 spotkań) i Ryan Mendes (7 spotkań) . Ponadto nie wiadomo czy zagrają Eric Bautheac (7 spotkań),Nicolas De Preville (7 spotkan), Mounir Obbadi (2spotkania). Goście dzisiejszego meczu rozegrali również 10 spotkań , 6 wygrywając, 2 remisując i ponosząc 2 porażki, i obecnie zajmują 3 miejsce w tabeli, co ich z pewnością nie satysfakconuje i jak najszybciej będą chcieli wróić na fotel lidera. W PSG dziś nie zagrają Serge Aurier(6 spotkań ligowych) i Javier Pastore (3 spotkania) . Liczę na dobry mecz i wygraną gości.
Powtórzony typ (wcześniej podany typ na PSG -1, odsyłam do Regulaminu)
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sunrise1510 86

sunrise1510

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia A-League
Godzina: 10:50
Spotkanie: Melbourne City - Adelaide United
Typ: over 13 rzutów rożnych
Kurs: 3,40
Bukmacher: Bet365
Nie ma co się długo rozpisywać. Typ oparty na statystykach, dość ryzykowny, ale przy odrobinie szczęścia może wejść. Nie będę dorabiał dodatkowej ideologi i pisał wypracowania na pół strony. Statystyka przedstawia się następująco.
Suma RR w meczach Melbourne (+ mecze w pucharze): 11, 9, 9, 15
Suma RR w meczach Adelaide: 13, 10, 12.
Bezpośrednie pojedynki (głównie na tym opieram powodzenie zakładu): 15, 15, 13, 16, 12, 12, 10, 15.
Do konkursu podałem wysoką linie, ale myślę że można pograć over 11 RR @2,05 i over 10 RR @1,72. Powodzenia.
⛔100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka / Włochy-SuperLega
Godzina: 18:45
Spotkanie: Modena - Vibo Valentia
Typ: over 62,5 Vibo Valentia
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet365
Witam,
Dziś odpoczywam od basketu chociaż jest kilka interesujących spotkań.
Na tapetę wrzucam spotkanie Włoskiej ligi siatkówki. Świetna drużyna z Modeny podejmuje we własnej hali beniaminka Vibo. Teoretycznie walka Dawida z Goliatem,bo jak się ma w drużynie takich asów jak Ngapeth, Vettori, Holt czy Le Roux to ciężko myśleć inaczej. Ale jak tak patrzę na Modene to myślę o długim sezonie, a ta ławka...nie za długa i druga szóstka nie aż tak mocna, a rotowac składem trzeba. W tym upatruje szanse na powodzenie w podanym typie.
Po za tym zespół Vibo po za pierwszym spotkaniem nie wygląda na drużynę która łatwo się da ograc, przypomnę że przed sezonem porażka z Trentino 3-0(24,21,26) a już w lidze dwa ostatnie mecze to wygrana na Milano 3-2 i ostatnio porażka u siebie z mocna Perugia 2-3. Widać że nie będą to chłopcy do bicia, a za zdobywanie punktów odpowiadają między innymi brazylijczycy, Barreto,Thiago, Włoch Barone czy francuz Gelier jak i najbardziej doświadczony tak i najskuteczniejszy obecnie Czech Rejlek.
Sama drużyna Modeny kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa...ale kolejno ich przeciwnicy byli zdobywać sporo punktow:
-Latina 60
-Padova 72
-Ravena aż 2 sety
- Milano 86
Jak widać, nie ma tu jakiegoś dramatu, liczę że może i wpadnie jakiś set dla Vibo a wtedy sprawa załatwiona. Wydaje się typ warty ryzyka przy tym kursie.
Powodzenia ????
⛔100
 
X 52

xmagnatx

Użytkownik
La Liga
Leganes vs R. Sociedad
20 45
obie strzelą
1.95
B365
Ostatnie dwa dni są dla mnie całkiem dochodowe więc dzisiaj troszkę skromniej by nie zapeszyć. Pod lupę biorę mecz z ligi hiszpańskiej Leganes kontra R Sociedad. Ciężko mi powiedzieć kto wygra to spotkanie a wątpie żeby zakończyło się remisem , bardziej statystyki przemawiają na korzyść gośći gdyż zespół gospodarzy na swoim podwórku zdobyli zaledwie punkt od początku sezonu a przyjezdni na wyjeździe mają ich 3 , też niewiele ale przegrywali z takimi zespołami jak villareal czy bilbao więc cięzko tu było o ich wygraną a dzisiaj sądze że powinni zagarnąć komplecik ale nigdy nie wiadomo dlatego pewniej będzie postawić na BTS. Gospodarze mimo wielu przegranych u siebie zawsze strzelają goście zarówno też na wyjeździe bramki ładują więc porównując statystyki goli obu drużyn typ na obie strzelą będzie najpewniejszy. Powiedzenia
⛔100
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska
Godzina: 20:30
Spotkanie: Korona vs Legia
Typ: Legia over 1.5 gola
Kurs: 1.66
Bukmacher: Bet365
Mecz z najbardziej elitarnej ligi w Europie.
Wszyscy dzisiaj o godzinie 20:30 beda ogladac mecz,ktory odbedzie sie w Kielcach,biletow nie ma juz od dawna.
Korona ma na razie slaby sezon.Potwierdzaja to wyniki i ostatnie miejsce w tabeli.
Patrzac jednak z drugiej strony,to Korona traci do Legii 2 punkty,a warto zaznaczyc,ze ekipa z Warszawy zajmuje 8 miejsce....
Jak widac nasza liga jest bardzo mocna i dlatego tez nie ma zbyt duzych roznic punktowych od 5 miejsca w dol.
Korona przegrala ostatnie 5 spotkan,tracac w nich 18 bramek,tak wiec wiecej tutaj dodawac nie trzeba.

Legia jest zdecydowanym faworytem i po dzisiejszym spotkaniu na ich koncie oprocz zarobionych pieniedzy powinno sie tez znajdowac 19 punktow.
Podopieczni Jacka Magiery zrobili duzy postep w swojej grze o czym pisalem juz milion razy,dlatego tez rozpisywal sie nie bede a Legie gram juz po raz kolejny odkad przycisneli rywali,czyli od spotkania z Lechia.
Fajna robote robi ten gosc co gra w pomocy jakis Dżidżja,czy jakos tak,ten co przyszedl z jeszcze bardziej elitarnej ligi belgijskiej i jak widac jest o klase wyzej od zawodnikow grajacych w naszej lidze.
Z pewnoscia jeszcze bardziej pozytywnie na zawodnikow wplynie ostatnia wygrana z Lechem 2:1.

Korona juz stracila 29 bramek i ma najgorsza defensywe w lidze,a patrzac na zawodnikow tego klubu to z pewnoscia nie powiedzieli oni jeszcze ostatniego slowa w kwestii traconych goli.
Dzisiaj 2 gole ze strony Legii to minimum.
✅66
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Tenis - ATP Basel 2016
Godzina: 17:00
Del Potro J. - Nishikori K.
Del Potro J. -1 gem
1,83 w Pinnacle

H2H 4:0 z lat 2008-2012 czyli dość dawno, ale wszystkie mecze JMDP wygrał bez straty seta. Typ jest prosty jak budowa cepa tak naprawdę. Argentyńczyk od 7 meczów jest niepokonany, ba wygrał wszystkie mecze po 2:0 i tylko w 1 meczu pokonał Isnera z tie-breakiem, pozostałe wszystkie sety były z brejkiem. Dimitrov w formie nie dał rady, Jack Sock również, Goffin przegrał wczoraj, więc jak widać JMDP gra jak za starych dobrych czasów.
Kei po półfinale US Open rozegrał tylko turniej w Tokio gdzie skreczował w 2 spotkaniu na własnych śmieciach. Tutaj w Szwajcarii jak na razie miał 2 kelnerów czyli Lajovica i Lorenziego, zawodników raczej lubiących się w grze na kortach ziemnych niż szybkich halach. Ten drugi miał 44% trafionych piłek tylko po 1 serwisie, a i tak zdołał w 1 secie doprowadzić do rozgrywki tie-breakowej.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom