>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 28.10.2016 (piątek)

Status
Zamknięty.
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP - Bazylea
Godzina: 17:00
Spotkanie: Kei Nishikori - Juan Martin Del Potro
Typ: Kei Nishikori
Kurs: 2.22
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Wszyscy idą w kierunku JMDP i mnie to absolutnie nie dziwi. Padają określenia, że jeden z najbardziej lubianych tenisistów w tourze idzie jak walec. To fakt, idzie. Niemniej, dla mnie Kei jest tak sprytny i szybki, że ma szanse przed tym uciec. Również uwielbiam Argentyńczyka, lecz w ostatnim czasie, czy to Wawrinka, Murray czy Goffin (niezależnie od wyników końcowych) pokazali, że ruszając go po korcie - co jest równoznaczne z wytrąceniem Potro z jego ulubionych pozycji - można go ugryźć. Japończyk przecież nie bazuje na niczym innym, jak dynamicznej grze.
Poza tym, przy takich kursach nie mam obiekcji co do tego, że trzeba zagrać jednego z najlepszych zawodników na świecie. Przy odwrotnej ocenie szans, nawet bym go nie dotknął, lecz przy obecnych notowaniach to jest mus.
Del Potro gra jak z nut. W przeszłości wygrywał Bazyleę ogrywając w finale samego Federera. Jego rywal ostatnio kreczował na własnych śmieciach, a podczas tego turnieju nie zachwycił ze zwykłymi średniakami. A jeśli to będzie typowy szwindel? Kei to przecież piąta rakieta ATP. 5 lat temu jego młoda i nie opierzała wersja zaliczyła tutaj półfinał. Co będzie teraz?
✅122
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia, L1
Godzina: 19:30
Spotkanie: Concordia Chiajna - CFR Cluj
Typ: DW do przerwy 0:0
Kurs: 2.43
Bukmacher: unibet
Analiza:
Bardzo prosto - korzystajmy, póki czas. Oczywiście, nie wiadomo, czy wynik remisowy do przerwy w kolejnym meczu klubu z Chiajny, czyli wsi, która wraz z całą gminą liczy sobie 6 tysięcy mieszkańców, powtórzy się po raz 12 w 14 meczu, czy po raz 3 się nie powtórzy, ale przyznajcie, że prawdopodobieństwo jest bardzo wysokie. Grałem to już tutaj trzy razy (dwa trafienia, żeby nie było), grali inni, więc cytować nie będę (ale można poczytać):
https://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-12-09-2016-poniedzialek-137639.html#post6111240
https://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-21-09-2016-sroda-137954.html#post6120899
Dodam tylko, że w tych 2/13 meczach, w których do przerwy nie było remisu, bramkę strzeliła Concordia (po 30&#39;, odpowiednio z Dinamem i Astrą), co może także przemawiać za skutecznością taktyki obronnej). Tym razem po drugiej stronie Cluj, który na wyjazdach nie rzuca się do frontalnego ataku ani pressingu na połowie rywala, więc duże prawdopodobieństwo, że po spokojnej pykanince pierwsza połowa skończy się tak, jak wszyscy sobie tego życzą: i w Chiajnie, i w Cluju - i u mnie też.
⛔100
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Singapur
Godzina: 13:30
Spotkanie: Radwańska A. - Pliskova Ka.
Typ: Over 20.5
Kurs: 1.92
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Decydujący mecz o awansie do półfinału wielkiego turnieju Mistrzyń w Singapurze! Obie zawodniczki jeżeli wygrają do niego awansują, obie przegrały pojedynek z Rosjanką Kuznestovą, obie wygrały z hiszpanka Muguruzą.
H2H wręcz zadziwiające, 6:0 Dla naszej ukochanej Polki, w każdym meczu wynik 2:0! Niesamowite! Dlatego tez kursy na ten pojedynek ciągle spadają na naszą Agunię, co dobrze zwiastuję, bo być może pokona ją 7 raz w historii z rzędu i znowu awansuje do wielkiego półfinału, lecz czy Czeszka sprzeda tak tanio skórę? Śmiem wątpić, genialny serwisy i kończące uderzenie, i raczej nie będzie tak łatwo oddawać serwisu, wystarczy jeden tie-break a potem gem do 2 i typ wchodzi.
Dla przypomnienia, Agnieszka ze Swetą miała wynik 5:7, 6:1, 5;7 ; z Muguruzą, 7:6, 6:3.
Wyniki Pliskovej to: 6:2, 6:7, 7:5 z Muguruzą i 6:3, 2:6, 6:7.
Jak widać na 4 rozegrane pojedynki obu zawodniczek w tym turnieju taka linia była by pokryta 4 na 4 razy, nie rozumiem więc kompletnie tego kursu, Aga może i jest faworytką z racji na H2H, wyższe miejsce, ale taki kurs? Jeżeli wszystkie overowe wyniki tu były, tak zbliżony poziom jest? I takim serwisie i kończącym uderzeniu Karoliny? No coś dziwnego, nic tylko brać! Polecam i pozdrawiam! Powodzenia!
✅92
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
spiderman1984 510

spiderman1984

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Arabia Saudyjska – Pierwsza Liga , 7.kolejka
Godzina: 19:00
Spotkanie: Al-Hilal – Al-Ittihad FC
Typ: over 4,5 gola
Kurs: 4,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Małe szanse na podium w tym miesiącu, więc powalczę typem dość ryzykownym, bardziej pod konkurs.
W Arabii Saudyjskiej mecz na szczycie tabeli , do lidera przyjeżdża vice-lider i liczę tutaj na kilka brameczek.
Gospodarze na 1.miejscu z 5 wygranymi i 1 porażką oraz bilansem bramkowym 17:4 , co daje średnio 3.5 gola na mecz. W ostatnim wyjazdowym spotkaniu rozgromili zespół z dołu tabeli aż 6:1, dzisiaj raczej takiego pogromu nie powinno być, ale kilka bramek sami powinni strzelić, gdyż goście na wyjazdach stracili już 8 goli. Lider w tym sezonie rozegrał u siebie tylko 3 spotkania, w których padło w sumie 9 goli :
15.10.16 SPL Al-Hilal Al-Faysaly 4:0
16.09.16 SPL Al-Hilal Al-Ettifaq 1:2
13.08.16 SPL Al-Hilal Al Baten 2:0
Goście z kolei mają bilans bramkowy dużo lepszy, gdyż wynosi on 15:10 , co daje prawie najlepszą średnią w lidze: 4.2 gola na mecz. Za to na wyjazdach mają najlepszą średnią: 5.0 . W 4 rozegranych spotkaniach w delegacjach mają bilans bramkowy 12:8 :
23.09.16 SPL Al Ahli SC Al-Ittihad FC 1:1
18.09.16 SPL Al Wehda Al-Ittihad FC 3:5
20.08.16 SPL Al Khaleej Al-Ittihad FC 2:3
11.08.16 SPL Al-Raed Al-Ittihad FC 2:3
Zatem w 3 z 4 spotkań odnotowano over 4,5
Liczę tutaj na ponowny wysoki over przyjezdnych , dlatego stawiam na co najmniej 5 bramek w tym spotkaniu.
Powodzenia !
⛔100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyolina, piłka nożna, Francja
Godz,20,45
Spotkanie, Lille-PSG
Typ, PSG wygra 1 połowę i mecz
Kurs,2,43
Bukmacher, Winmasters
Analiza,
PSG naszpikowane gwiazdami nie zachwyca w lidze, dopiero 3 miejsce za Nice i Monaco
6 -2-2 i 19 -7 bramki, niby nieźle, ale do Nicei traci juz 6 punktow.Ostatni mecz u siebie zero, zero z Marsylia.
Lille w tym roku słabo 16 miejsce 3 -1-6 .Trzy ostatnie mecze trochę lepiej,2 wygrane i 1 porażka, wczesniej tragedia,4 razy przegrali.
PSG myslac o wygraniu ligi, nie moze tracić punktów z druzynami z konca tabeli.
Dobry mecz na zdobycie 3 pkt.Mysle, że ustrzela juz coś w pierwszej polowie i dowioza zwycięstwo do konca.
⛔100
 
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - PLK
Godzina: 18:30
Spotkanie: Turów Zgorzelec vs MKS Dąbrowa Górnicza
Typ: MKS Dąbrowa Górnicza różnicą 6 lub więcej
Kurs: 4.30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Bardzo ciekawy mecz zapowiada się w Zgorzelcu gdzie miejscowi podejmować będą MKS Dąbrowę Górniczą. W moim odczuciu wbrew przekonaniom bukmacherów faworytem w tym meczu jest Dąbrowa Górnicza. Ostatnio przegrany mecz z Toruniem ale jakby nie patrzeć był to najgorszy ich mecz z 4 dotychczasowych spotkań. Ta porażka powinna zadziałać na nich mobilizująco. Co najważniejsze główni strzelcy gości są w gazie Johnson Wilson Kowalenko a w szczególności Piotrek Pamuła który powinien kąsać rywala rzutami zza łuku. Anzulović to doświadczony trener który pod względem taktycznym powinien świetnie przygotować zespół na dzisiejszy pojedynek. Bliźniacza sytuacja w Turowie którzy w ostatniej kolejce musieli uznać wyższość King Szczecin. W tamtym spotkaniu to był inny Turów zabrakło obrony i spokojnego rozgrywania akcji. Być może to jednorazowy wybryk albo zapowiedź spadku formy. Na pewno po części było to spowodowany brakiem podstawowego podkoszowego Archibequea. Jego dzisiejszy występ również stoi pod znakiem zapytania. Bez niego Turów traci i to sporo zarówno w ataku jak i obronie. A nawet jeśli Kirk zagra to nie ma podstaw żeby stawiać ich w roli aż takiego faworyta. Jeśli tylko zafunkcjonuje atak w szeregach gości to o mecz jestem spokojny bo w obronie poniżej pewnego poziomu nie schodzą.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
J 43

jarasinjo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska
Godzina: 20:30
Spotkanie: Korona Kielce - Legia Warszawa
Typ: handicap 1:0 /2
Kurs: 2.43
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam.W dniu dzisiejszym nasuwa mi się jeden mecz na myśl, a mianowicie grający od początku sezonu bardzo przeciętnie, zespół mistrza Polski z czerwoną latarnią ligi Koroną Kielce.Zacznę może od Legii, gdy po pierwszych nieudanych meczach w sezonie i wielu upokorzeniach zwolniony został besnik hasi a zespół objął nowy trener, który tchnął w drużynę nowego ducha i choć może nie idzie to w parze z bardzo korzystnymi wynikami ale widać poprawę w mentalności,może o tym świadczyć chociażby druga połowa wyjazdowego meczu z Realem,gdzie mieli kilka dogodnych sytuacji.Myślę że gra legii zazębia się i powoli zaczyna piąć się w górę tabeli a z kim mają wygrywać na wyjeździe ,jak nie z drużyną która przegrała pięć ostatnich meczy w lidze strzeliła zaledwie 2 bramki a straciła aż 18.Fakt faktem te 2 bramki padły u siebie i mecze zakończyły sie tylko jednobramkowym zwycięstwem,ale bilans ostatnich trzech pojedynków na terenie gospodarza to kolejno 1-3 0-0 3-5 tak więc legia która przyjedzie podbudowana zwycięstwem w ostatnich minutach z lechem poradzi sobie gładko.Dodam jeszcze że korona zwolniła trenera wilmana a w jego miejsce jest tymczasowy Sławomir Grzesik,który w klubie jest od 30 lat i prowadził już raz koronę po zwolnieniu Ojrzyńskiego i przegrał z lechem w 2013 roku 0-2. Powodzenia pozdrawiam
✅143
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina Piłka nożna Polska
Godz: 20:30
Spotkanie Korona-Legia
Typ; Korona over 1,5 gola
Kurs 4.6
Buk unibet
Ja trochę pójdę w innym kierunku niż większość, a mianowicie na typ w kierunku Korony.
Teoretycznie wszystko w tym meczu przemawia za Legią, po pierwszym meczu z Realem nabrali więcej odwagi i ta gra wygląda lepiej, Korona natomiast spisuje się fatalnie notując kolejną porażkę z rzędu, która to już piąta?W ostatnim meczu w Chorzowie z sąsiadem z dna tabeli przegrali 4-0 grając kiepskie zawody, dopiero w drugiej połowie przejęli inicjatywę gdy przegrywali 2-0 chociaż źle to się dla nich skończyło, czemu więc typ na Koronę?
Ano Korona jeszcze w tej rundzie potrafiła zagrać piłkę i wiele osób szło w jej kierunku wychwalając Koroniarzy, wystarczy parę porażek by zmienić zdanie o jakimś zespole, w chwili obecnej grają odwrotnie ale wiecznie przegrywać nie będą, mecze z Legią są jednym z tych które dodają bodźca słabszej drużynie i ja tu widzę szansę na przełamanie bo jest ku temu okazja jeśli zagrają z jajem.Na pewno należy wziąć pod uwagę że Legia za kilka dni gra rewanż z Realem u siebie, niestety przy pustych trybunach, ale jest to jednak Liga Mistrzów i po ostatnim spotkaniu w Madrycie gracze z Warszawy mają apetyt na ten pojedynek.Oczywiście Legia będzie chciała dzisiaj wygrać, ale nie sądzę że podejdą do tego meczu z jakimś większym powerem, po prostu wyjdą po 3 pkt na zwykłe spotkanie ligowe, ale myślami po raz kolejny będą na meczu z Realem, podobnie jak w Szczecinie czy na kilku innych meczach rozgrywanych przed kolejką LM.Ten mecz jest na pewno bardziej wyjątkowy dla Korony, a po ostatnich wynikach na pewno jest tam ciśnienie na punkty.
Nie wiem jak to się skończy, ale liczę po raz kolejny na dziurawą obroną Legii, w Szczecinie stracili 3 gole co było najmniejszym wyrokiem kary.
✅360
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Godzina: 21:00
Spotkanie: FC Barcelona Lassa - Brose Baskets Bamberg
Typ: 2
Kurs: 2,85
Bukmacher: betsson
Analiza:
Na dzisiaj również propozycja z koszykarskiej Euroligi mężczyzn. Tutaj bez wątpienia faworytem jest Barcelona, jednak ja upatruję tutaj niespodzianki i wygranej Bamberg. Gram śmiało na wygranie gości, dla tych co nie lubią ryzykować można popróbować z handicapami w stronę gości +8,5 lub +6,5 itd Barcelona napewno wysoko tego spotkania nie wygra i te handicapy powinny być spokojnie pokryte ale ja bez udziwnień proponuję po prostu gołą 2 ???? Barcelona na początku sezonu nie wygląda tak jak powinna i na wstępie już zanotowała kilka nieoczekiwanych porażek. W Eurolidze jak narazie Barca ma na koncie taki sam bilans jak Bamberg 1 wygranej i 2 porażek. Bamberg jednak jakoś bardziej mnie przekonuje swoją grą, ciężko jest ograć ten zespół. W Lidze niemieckiej to wygrywają z każdym i to zdecydowanie tutaj ani nie ma co za wiele dyskutować a w Eurolidze wygrali z Unics Kazań i jednym punktem przegrali zarówno z Panathinaikosem jak i Fenerbahce czyli z silnymi europejskimi zespołami, które w Eurolidze zawsze walczą także to pokazuje, że w Brose Bamberg jest potencjał i nie jedną niespodziankę są w stanie sprawić. Dzisiaj właśnie takiej niespodzianki się spodziewam. Barcelonie na początku nie idzie. W lidze hiszpańskiej niedawno nieoczekiwana porażka z Bilbao, w Eurolidze z Crveną Zvezdą Belgrad i z Fenerbahce też 1 punktem. Oczekuję tutaj wyrównanego pojedynku i myślę, że jak ktoś wygra to przewagą góra 4-6 punktów albo i mniej. O zwycięstwie mogą zadecydować w tym meczu detale i po prostu dyspozycja dnia. Owszem Barcelona to dalej silny zespół i jest faworytem ale obecnie bez większej formy. Goście są nieobliczalną drużyną z dużym potencjałem. Bamberg dzisiaj zagra w swoim najmocniejszym składzie natomiast w Barcelonie jest kilku kluczowych nieobecnych. W dzisiejszym meczu po stronie gospodarzy nie zagrają Nawarro i Kopponen, którzy są kontuzjowani od dłuższego czasu a na domiar złego urazów doznali doświadczony Ribas i najlepszy punktujący jak póki co na początku tego sezonu amerykanin Doelman. Pierwszy ma problem z Achillesem a drugi skręcił kostkę i wątpliwe aby trener zaryzykował wpuszczenie Doelmana, bo może nabawić się poważniejszego urazu. Według mnie dzisiaj Bamberg jest w stanei powalczyć z Barceloną i sprawić tutaj niespodziankę.
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Polska, LOTTO Ekstraklasa
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Piast Gliwice – Termalica B-B
Typ: over 3.5
Kurs: 3.55
Bukmacher: unibet
Analiza:
Czternastą kolejką LOTTO Ekstraklasy otwieramy w Gliwicach gdzie miejscowy Piast będzie podejmować Termalice. Gospodarze po powrocie Latala odzyskali wigor w ofensywie i ostatnio strzelają naprawdę bardzo dużo – 3 z Górnikiem, po dwie z Ruchem oraz Arką i to w Gdyni no i ostatnio tez nad morzem dwie bramki przeciwko Lechii. To zaczyna dobrze funkcjonować w tym aspekcie i ten trend powinien się utrzymać tym bardziej u siebie nie będzie to defensywna gra, zresztą oglądałem ostatnie spotkania tej ekipy i tej jakości po prostu na tyłach brakuje i to bardzo, na zero z nowym/ starym trenerem jeszcze nie zagrali. Dziś też bez ważnego ogniwa w defensywie Urosa Koruna, który odpoczywać z powodu nadmiaru żółtych kartek. Termalica rewelacja początku sezonu ma za sobą dwa mecz w który zdobyli jeden punkt i nie strzelili żadnej bramki ale były to mecze w którym można było oczekiwać że podopieczni Michniewicza zagrają solidnie na tyłach w przypadku starcia na szczycie to się udało ale już w Krakowie Wisła strzeliła dwie bramki. Ja jestem przekonany że dziś główna myśl taktyczna to będzie zagranie zdecydowanie odważnie do przodu bo rywal z gatunku tych który jak wspomniałem zostawia mnóstwo przestrzeni na kontry czyli znak firmowy gości, ale i w ataku pozycyjnym będzie miejsce. Zresztą było widać w starciu z Wisła że trener nie boi się grać odważnie co prawda nie mieli już nic do stracenia przy takim wyniku ale trener chciał tam postawić na wariant z trzema napastnikami ale niedyspozycja jednego z graczy zmieniła te plany, to jest dla mnie argument i to mocny że dziś będą chcieli zagrać odważną piłkę, tym bardziej że mocna w defensywie Termalica jest u siebie gdzie straciła tylko 3 bramki na wyjeździe ten bilans to aż 11.
⛔100
 
wodzu1902 173

wodzu1902

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 20:45
Spotkanie: Lille - PSG
Typ: 2 (-2AH)
Kurs: 4.65
Bukmacher: Bet365
Witam, na dzisiaj moja propozycja to zwycięstwo drużyny PSG minimum 3 bramkami (w przypadku 2 bramek przewagi - zwrot). Dlaczego taki właśnie typ? W zasadzie ani h2h drużyny z Paryża nie powala na kolana ani historia spotkań pomiędzy tymi drużynami. Uważam jednak, że kurs na zwycięstwo PSG z kimkolwiek poza Monako Lyonem i Marsylia wynoszący 1.60 to dobra okazja. Nikogo nie trzeba przekonywać jakie ambicje mają zawodnicy z Paryża, jeżeli jednak ktoś ma wątpliwości co do tych ambicji, to do ambicji właściciela klubu, pana Nasser&#39;a Al-Khelaifi&#39;ego już mieć nie powinien. Nieograniczone możliwości finansowe a chęć stworzenia najlepszej ekipy na świecie to jego główny sportowy cel. Sytuacja w lidze wygląda jak wygląda, Nicea lekko odskoczyła (chyba zadziałała magia Balo ???? ) a drugie Monako ma 2pkt przewagi. Po ostatnim remisie przed własną publicznością z całą pewnością PSG nie pozwoli sobie na lekceważenie rywala i będzie chciało się odkuć i raczej nie zadowoli się skromnym 0-1 tego wieczoru. Marsz w stronę pozycji lidera czas zacząć i trzeba go zacząć z przytupem. Liczę na skuteczność Cavaniego bo z całą pewnością kilka okazji będzie miał by strzelić bramkę. Generalnie jeżeli ktoś niezbyt bardzo lubi ryzykować wysokie kursy to można zagrać nieco bardziej asekuracyjnie i dobrać PSG po kursie 1.6 na czyste zwycięstwo do jakiegoś ladnego dubelka. Gorąco zachęcam do pobrania tego typu. Pozdrawiam
⛔100
 
kamil87rak1 463

kamil87rak1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Polska, LOTTO Ekstraklasa
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Piast Gliwice – Termalica B-B
Typ: Termalica B-B i over 2.5
Kurs: 5
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Dzisiejszego dnia w naszej rodzimej Extra klasie dojdzie do spotkania drużyn których pozycja w ligowej tabeli po ostatnim sezonie powinna być odwrotna. Goście radzą sobie bardzo dobrze praktycznie od samego początku sezonu trzymając się w przodzie tabeli zajmując obecnie trzecią pozycje zdobywając 24 pkt wygrywając 7 spotkań i po trzy remisując i przegrywając. Gospodarz który był rewelacją poprzedniego sezonu nie spisuje się już w tym tak zaskakująco dobrze zdobywając jak dotąd 13 pkt po 5 zwycięstwach trzech remisach i taką samą ilością porażek. Piast jest drużyną która najczęściej u siebie remisuje a goście w meczach wyjazdowych mają po 3 porażki i 3 remisy. Według mnie mecz będzie otwarty ponieważ Piastowi punkty są potrzebne a Termalica nie ma nic do stracenia jak tylko walczyć o 3 pkt. Piast często strzela i myślę iż dziś to też uczyni ale o jedną bramkę lepsza będzie jednak drużyna gości która w tym sezonie gra porostu zdecydowanie lepszą piłkę.
⛔100
 
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis -ATP
Godz: 19:00
Spotkanie: A.Murray - J.Isner
Typ: J.Isner
Kurs: 6.50
Unibet
Analiza:

Konkurs dobiega końca (koniec miesiąca) i trzeba punktów. Lecz ten typ nie jest z kapelusza. Oglądałem wczoraj mecz Murraya z Simonem, a wcześniej z Klizanem. I należy wyciągnąć jeden wniosek Andy nie jest ze stali. Tak jak kiedyś w Paryżu zaczął swoją wielką karierę Janowicz ogrywając Murraya, to dziś w mnjejszym turnieju może wygrać z nim Isner, który w końcu zrobił jakiś progres w tym sezonie. Chciałoby się powiedzieć wrócil dawny Isner. Gdy grali zawsze ze sobą, to były zacięte pojedynki, więc obycie z rywalem Isner ma. Nie jest bez szans i swoją nieustępliwościa może dzis pogrążyć Szkota, zwłaszcza swoim poterznym podaniem. Mecz będzie przyjemny do oglądania i dziś zapewne znowu będę się delektować kolejnym spektaklem w Wiedniu.
⛔100
 
grypa 121

grypa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy, Regionalliga Sudwest
Godz: 19:00
Spotkanie: Hoffenheim II - Eintracht Trier 05
Typ: Liczba Goli strzelonych przez Gospodarzy: Ponad 2.5
Kurs 3.90
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Znów nastał czas na topowe europejskie ligi zatem... przenieśmy się do kosmicznej ligi niemieckiej gdzie zmierzy się Hoffenheim II ( 4 mce w lidze ) z ekipą Trier ( 16 mce w lidze ). Mecze obu tych drużyn już w tym miesiącu przyniosły mi ( i mam nadzieję że Wam również) pewien profit. Zacznijmy od drużyny Gospodarzy - w tym sezonie na swoim stadionie wystrzelali całą kanonadę bramek - w 7 meczach i siebie strzelili 26 goli czyli średnio ~3,71gole/mecz! To robi wrażenie, a ostatnie trzy wyniki na własnej murawie to 8:0, 5:0 i 6:0 - to wiele tłumaczy. W całym sezonie są drużyną która strzeliła najwięcej goli w lidze czyli 36 w 15 meczach średnio ~2,4gola/mecz. Mają w drużynie strzelca który zajmuje aktualnie 3 pozycje w klasyfikacji strzelców, czyli B. Atik z 10 golami na koncie. Z drugiej strony są Goście - nie zachwycają na wyjazdach, w 7 meczach poza domem stracili 13 goli czyli wpuszczali średnio ~1.86gol/mecz. Zdobyli zaledwie 2 punkty w tychże spotkaniach, a ostatnie wyniki z wyjazdów to 0:0 (z watzenborn, które ostatnio od hoffenheim dostała 5:0 w plecy) czy przegrana 3:1 z Saarbrucken i 1:0 z Worms. Zdecydowanie lepiej czują się u siebie, jednak zajmują 16 z 19 pozycję w tabeli. Kurs może dziwić jednak bierze się prawdopodobnie z H2H obu drużyn gdzie trier dwukrotnie w poprzednim roku pokonała gospodarzy z wynikiem 1:0 i 6:2. Wg mnie minęło już 15 miesięcy od ostatniego spotkania i są teraz zupełnie inne realia.
Podsumowując, Gospodarze na własnym boisku czują się wyśmienicie i liczę na co najmniej 3 gole w ich wykonaniu a wyjazdowa dyspozycja Trier jest w stanie im to umożliwić.
✅290
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
tigana 130

tigana

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Hiszpania LaLiga
Godzinna: 20:45
Spotkanie:CD Leganes - Real Sociedad
Typ: Real Sociedad będzie prowadził po 1 połowie
Kurs: 3.56
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Za niespełna 2h. rozpocznie się 10 kolejka Hiszpańskiej Laliga Santander w której to mierzyć się będą Leganes z Real Sociedad. Mamy tu mniej więcej wyrównane dwa zespoły gdyż na chwilę obecną Real ma o 3 pkt więcej od ekipy Leganes. Drużyna gospodarzy bardzo mało strzela na początku tego sezonu bilans goli to 9/17 i jeżeli popatrzymy na ich mecze domowe to zajmują ostatnią pozycję w tabeli z 1 remisem i 3 porażkami i tylko 4 gole strzelone 10 straconych. Granie w domu powinno zawsze być atutem drużyny a jak widać tu jest całkiem inaczej - na wyjazdach za to mają 3 wygrane i 2 porażki co daje im 3 lokatę. Ciekawe jak dziś będzie to wyglądało u siebie. A przyjeżdża ekipa Realu Sociedad, która na wyjazdach 1 wygrana i 3 porażki gole 5/7, ogólnie strzelili 14 goli w tym sezonie a 12 stracili. Forma gości w kratke, ostatni mecz wygrany u siebie z Alaves, wcześniej 2 porażki na wyjazdach z Bilbao i Gijon. Dziś liczę na Real w 1 połowie - muszą wykorzystać słabą grę gospodarzy w tym sezonie i już w pierwszej połowie spokojnie zapewnić sobie 3 pkt i w drugiej spokojnie czekać na końcowy gwizdek. 3 pkt dla obu ekip to dobra zaliczka, gdyż Leganes ucieka przed kreską bo rywale tracą 2 pkt a Real wygrywając może umocnić się na pozycji 7 lub gdyby Atletico Bilbao przegrało to może nawet wskoczyć na 6.
Obie ekipy jeszcze nie miały okazji grać ze sobą . Stawiam tu na Real jak i w pierwszej tak i w całym meczu.
✅256
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Korona Kielce vs Legia Warszawa
Typ: Pierwsza bramka przed dziesiątą minutą
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Data/godzina rozpoczęcia: 28.10.2016/20:30
Analiza:
14 kolejka Lotto Ekstraklasy. Mamy już oficjalne składy: Legia: Malarz, Guilherme, Pazdan, Rzeźniczak, Broź, Moulin, Jodłowiec, Radovic, Odjidja-Ofoe, Hamalainen, Nikolic. Korona: Małowski, Gabovs, Rymaniak, Dejmek,Kallaste, Markovic, Grzelak Mozdzen, Palanca, Kielb, Przybyła. Legia w ostatniej kolejce wygrała szczęśliwie z Lechem Poznań 2:1. Nie obyło się bez kontrowersji. Wygrana została zapewniona w doliczonym czasie gry. Widać jakiś progres w grze jeszcze mistrzów Polski, ponieważ zarówno postawa w meczu z Realem Madryt, jak również i styl gry być może zaowocuje poprawą wyników. Zmiana trenera na kojarzonego z Legią Warszawą Jacka Magiery zaczyna przynosić efekty. Legia obecnie zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli ze znaczną stratą do lidera. Korona jest ostatnia. Stracili, aż 29 bramek od startu ligi. Ostatnich pięć spotkań to porażki, bardzo znaczne, czterema, sześcioma bramkami, z Ruchem Chorzów, z Cracovią. Dziś spodziewać się mocnego startu, najprawdpodobniej Legii i bramki w pierwszych dziesięciu minutach. Zaczynamy-powodzenia
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
makaveli23 143K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Peru
Godzinna: 22:30
Spotkanie: Comerciantes Unidos-Cajamarca
Typ: Comerciantes Unidos -1 (handicap azjatycki)
Kurs: 2.50
Bukmacher: unibet
Analiza:
Gospodarze maja najlepszy bilans meczy u siebie 13-4-2 a są na samym srodku tabeli. Ostatnio przegrali z pierwszą druzyną w tabeli 0-2 ale wczesniej wygrali 5-1 u siebie z drugim Hunyacao, ktory jednak traci do lidera az 14 pkt. Widac ze jest przepasc wiec przegrana 0-2 wstydu nie robi i teraz moga przystapic do lania gosci u siebie. Goscie czyli Cajamarca jest chyba w rozsypce bo ostatnie 3 mecze przegrali z łaczna strata goli 10 a nie strzelili zadnego. Gospodarze sa tuz przed nimi wiec beda chcieli podwyzyzszyc przewage tak by juz do konca nie dopuscic sie do opuszczenia pierwszej czworki a moze i nawet awansowac do pierwszej trojki wiec sadze ze beda zmotywowani. Wygrana jedna bramka i ew zwrot jest moim zdaniem pewny ale osobiscie czekam tu na wygrana przynajmniej 3-0, 3-1.
ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom