>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 3.03.2016 (czwartek)

Status
Zamknięty.
lammpard 40

lammpard

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Szwajcaria: NLA - Play Offy
Godzina: 19:45
Spotkanie: Zurich - Bern
Typ: 1 (-1,5)
Kurs: 2.00
Bukmacher: Betano
Analiza:
Dzisiaj będą rozgrywane pierwsze mecze fazy play-off szwajcarskiej NLA i z tych rozgrywek wybrałem typ na pewne, minimum 2 bramkowe zwycięstwo gospodarzy z Zurychu, którzy będą podejmować stołeczną drużynę z Berna. Zurych w rudzie zasadniczej zajął 1 miejsce i dzięki temu będzie rywalizował z najsłabszą drużyną, która do stała się do play-off, czyli 8 w tabeli ekipą SC Bern.
Lion Zurich wygrali u siebie 19 z 25 spotkań, natomiast berneńczycy 14 z 25 przegrali.
Dodatkowo Zurich wygrał u siebie 6 ostatnich spotkań z SC Bern i wszystkie minimum dwoma bramkami.
⛔ 100
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: BBVA
Godzina: 21:00
Spotkanie: Barcelona-Vallecano
Typ: Powyżej 4 kartek
Kurs: 1.90
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Ok, ciekawy kurs na kartki, gdyż 1.55 na BTS jest moim zdaniem grubą przesadą. Aż takiej pewności nie ma. Gdyby oscylował w okolicy 1.80, to bym się skusił. Rayo w ostatnich meczach zbiera strasznie dużo kartek... W czterech ostatnich ten próg został spokojnie przekroczony oraz w piątym - zrównany. Myślę, że przy ich otwartej grze, po przechwytach Barca będzie miała bardzo dużo okazji do kontrataków, a co za tym idzie - szansa na żółtko z powodu faulu taktycznego. Możliwe, że Rayo sami wyrobią ten próg, ale obrona FCB święta nie jest, a i szczelna zarazem też, także jest szansa, że w którymś z pojdynków 1 na 1 któryś z nich nie znajdzie innego rozwiązania, jak pociągnięcie za koszulkę rywala w celu zaprzestania przewagi w ataku.
zwrot
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ready2win 2

ready2win

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Monterrey
Godzina: 22:05
Spotkanie: Garcia C. - Glushko J.
Typ: Glushko J
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W ostatnich meczach Glushko (ranking 134)potrafiła wygrać z wyżej notowanymi rywalkami np: Dulgheru (ranking 67) i to bardzo znacznie: (6:1 6:1)
Garcia (ranking 38) natomiast potrafi przegrać w niżej notowanymi przeciwniczkami jak np to miało miejsce z Vesniną (ranking 89).
Poza tym ostatni mecz między tymi dwoma zawodniczkami był zacięty i Garcia wygrała go z przewagą tylko dwóch gemów.
W obecnej formie Glushko może sobie poradzić o wiele lepiej i pokusić się o zwycięśtwo z wyżej notowaną Garcią.
⛔ 100
 
psotnick 854,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Championship League - Winners&#39; Group
Godzina: 16:00 CET
Spotkanie: Stephen Maguire v Ali Carter
Typ:
Ali Carter
Kurs:
2,00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Przed ostatnimi meczami tabela jest klarowna: Maguire i Selby nie mają już żadnych szans, z kolei O’Sullivan z Trumpem już praktycznie pewni awansu do playoffów. O pozostałe 2 miejsca walczyć będą Williams, Carter i Selt i na koniec może decydować bilans frejmów. Seltowi został jeszcze mecz Trumpem, Carter ma jeszcze 2 szanse z O’Sullivanem (może być ciężko) i dużo łatwiejsze starcie z niewalczącym już o nic Maguire’em. I ten mecz wydaje mi się wart uwagi, bo już w meczu z Seltem kiedy mu nie szło Mags zaprezentował swoją znaną olewkę i uderzenia wynikające czysto z frustracji co skończyło się porażką (a nie musiało, bo miał szanse). Teraz chyba to powinno się tylko pogłębić, a przecież nawet w normalnych okolicznościach Kapitan byłby dla Magsa contenderem, a co dopiero teraz kiedy są na dwóch biegunach zaangażowania i motywacji. Dlatego szanse Cartera na wygraną są dużo większe niż wskazuje kurs.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
✅ 100
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Czechy Puchar
Godzina: Godzina 16:00
Spotkanie: Dukla Praga - Jabloniec
Typ: Over 3.5 gola
Kurs: 3.70
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem mecz z pucharu Czech. W ćwierćfinale tamtejszych rozgrywek zmierzy się ze sobą Dukla Praga i Jabloniec. Obie ekipy na co dzień występują w czeskiej ekstraklasie. Typuję w tym spotkaniu na over 3.5 gola. Najbardziej do tego typu zachęca mnie bezpośrednia rywalizacja między tymi dwoma czeskimi zespołami. W meczach między Duklą Praga, a Jabloniec nie mal za każdym razem wpada kilka bramek, mecze kończą się czasem wynikami hokejowymi. Ostatnie mecze między nimi to rezultaty 3:3, 1:0, 6:0, 1:4, 1:1, 5:1 i 2:2. Jak widać z przedstawionych wyników aż 5 razy w ostatnich 7 meczach wpadały co najmniej 4 gole, a więc przekraczana była linia over 3.5 gola. Dzisiaj moim zdaniem mimo, że jest to pierwsze spotkanie ćwierćfinałowe i obie ekipy czeka jeszcze rewanż to nie zabraknie już w tym meczu emocji i goli. Mój typ to remis 2:2 i over 3.5 gola.
⛔ 100
 
wodzu1902 173

wodzu1902

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - SHL (Szwecja)
Godzina: 19:00
Spotkanie:
Frolunda - Linkoping
Typ: 1 (60&#39;)
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Po wczorajszym zwycięstwie w siatkarskiej LM, na dzisiaj wybieram spotkanie w najwyższej lidze hojekowej w Szwecji. Miejscowi z Goteborga podejmą na własnej tafli ekipę z Linkoping. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie. W moim odczuciu Frolunda ma szanse pokusić się o wygranie ligii. Warto dodać, że u siebie są prawdziwym &quot;dogiem&quot; i lubią sobie postrzelać. O ile w ogolnym rozrachunku strzelonych goli minimalnie prowadzą w lidze, o tyle u siebie nie mają sobie równych, tracąc dodatkowo tych bramek najmniej! Bilans 90-40 w 24 spotkaniach u siebie mówi sam za siebie. Rywale tylko 4 razy w tym sezonie schodzili zwycięzcy z tafli w Goteborgu. Jeśli chodzi o bezpośrednie starcia to można na nie spojrzeć dwojako, ponieważ drużyna gospodarzy zrobiła wyraźny krok do przodu w tym sezonie, z kolei goście jakby się zatrzymali na pewnym poziomie. Pojedynki rozegrane w 2015r Frolunda dwukrotnie wysoko wygrała: 7-1 i 3-0, natomiast do meczów z 2014 ja osobiście nie przywiązywałbym większej wagi, ponieważ są to już inne drużyny. Wyniki: 2-3 (2-2), 4-1 i 0-2. Uważam, że obejrzymy dzisiaj pewne zwycięstwo mojego faworyta, bardzo kusi mnie typ na -1.5 po kursie 2.50, ja zapewne go pobiorę dla siebie i polecam go nieco odważniejszym. Natomiast na potrzeby forum zostawiam czyste zwycięstwo w regulaminowym czasie gry. Pozdrawiam i życzę wygranych, bo po to tu jesteśmy !
⛔ 100
 
G 68

gb11

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Liga Mistrzów
Godzina: 20:30
Spotkanie: Modena - Halkbank
Typ: 2 Handicap 1,5-0
Kurs: 5.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
A więc tak widziałem kilka typów na dzisiejszy mecz w lm siatkarzy.Jak dla mnie i tak faworytem jest drużyna turecka.Modena typowana do wygrania siatkarskiej lm.Uważam,że dziś Turcy pokażą tak piękną siatkówke jak w poprzednim meczu w którym na siebie wygrali gładko 3:0.Dziś w szykach gospodarzy nie będzie 2 podstawowych zawodników tzn. Petrica i Piano.Gospodarze aby doprowadzić do złotego seta muszą wygrać 3:0 albo 3:1.Według mnie drużyna gości zdobędzie 1 seta i 2 set będzie na przetrwanie.Mecz na pewno da dużo emocji.Szanse na zwycięstwo obu drużyn są wyrównane.Powodzenia!!!
⛔ 100
 
grypa 121

grypa

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker, Champions League
Godzina: 17:00
Spotkanie:
Ronnie O&#39;Sullivan - Mark Williams
Typ: 1
Kurs: 1.44
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Na zakończenie rozgrywek grupy zwycięzców Rakieta zmierzy się z Markiem Williamsem, obu Panów nie trzeba przedstawiać - ich nazwiska mówią same za siebie. Do tej pory spotykali się 14 razy i 11 razy górą był Ronnie - uprzednio dwukrotnie w styczniu tego roku wygrywał 6:5 i 3:2. Ostatnio Ronnie nie pozostawia swoim rywalom pola do manewru - wygrał 20 kolejnych meczy udowadniając swoją wolę walki.
Mark w tych rozgrywkach prezentuje (wg mnie oczywiście) średnią formę, bowiem przegrał dzisiaj z Markiem Selbym którego od wczoraj każdy posądzał o odpuszczeniu sobie tych rozgrywek (selby przegrał wczoraj 4 mecze a dziś williamsa pokonał). Williams wygrał wczoraj 3 z 4 meczy (win Selt, Carter, Maguire, loss Trump) i plasował się na pozycji wicelidera ale dziś spadł na (aktualnie) - 3 miejsce z dorobkiem frejmów 9:8 po 5 meczach.
Z drugiej strony Rakieta - zgadzam się z każdym kto powie że nie jest na szczycie swojej formy, ale urwę głowę każdemu kto powie że Ronnie nie walczy do końca. Do tej pory ugrał 4 z 4 zwycięstwa 12:6 frejmów, a w tym momencie prowadzi 2:1 z Carterem. Widać i czuć, że pewnie się czuje stąd ryzykowne zagrania czas do czasu i frejmy przeciwników wygrane.
Tak czy siak stawiam na Rakietę, kurs spadł z 1.5, polecam.
⛔ 100
 
mazi27 112

mazi27

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Euroliga mężczyzn
Godzina: 18:00
Spotkanie: Khimki Moscow - FC Barcelona Lassa
Typ: FC Barcelona Lassa
Kurs: 2,10
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Obie ekipy mają taką samą liczbę zwycięstw i porażek. Barcelona zajmuje czwarte miejsce w tabeli, a Khimki są jedną lokatę niżej. Drużyna z Moskwy w własnej hali po czterech meczach miała 100% skuteczności. Jednak w piątym meczu u siebie doznali porażki z Realem Madryt 82:93. Zatem wydaje się, że i również Barcelona ma duże szanse na zwycięstwo w Rosji, mimo, że drużyna z Hiszpanii na wyjazdach na cztery spotkania tylko raz cieszyła się ze zwycięstwa. Do końca fazy zostało sześć spotkań i wydaje się, że trudniejsze zadanie czeka gospodarzy (którzy dziś rozegrają już przedostatnie spotkanie we własnej hali, a później grają na wyjazdach gdzie w trzech meczach zdobyli 0 punktów), dlatego też mają &quot;nożyczki&quot; (&quot;nóż&quot; byłoby za dużo powiedziane) na gardle, a Barcelona ma większą swobodę, dlatego też stwierdzam, że wrócą to Hiszpanie wrócą do domu z punktami.
⛔ 100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, 2 bundesliga
Godzina: 20:15
Spotkanie: St Pauli - Braunschweig
Typ: połowa/cały x/x
Kurs: 4.8
Bukmacher: betsson
Analiza:
W tym sezonie w drugiej bundeslidze bardzo ciekawie. Zapewne do ostatniej kolejki będzie się toczyć walka o top 3. W tej chwili prowadzi RB Leipzig (53 pkt) przed Freiburgiem (47 pkt) i Nurmberg (44 pkt). Tuż za podium jest Bochum i grające dzisiaj St Pauli, które w przypadku wygranej może znacznie zbliżyć się do pierwszej trójki. St Pauli gra w gratkę, ale warte uwagi jest to, że przed 3 tygodniami ograli u siebie lidera, więc potrafią się skupić na rywalu jeśli tylko przyjeżdza ktos z górnej częsci tabeli. Lecz po bardzo ważnej wygranej nad liderem, przychodzi porażka u siebie z przeciętnym FSV Frankfurt 1-3, więc naprawdę trudno trafić w wynik ekipy St. Pauli. Także celuję dziś w remis gdyż ich przeciwnikiem jest drużyna, która ostatnie dwa swoje spotkania zremisowała. W obecnym sezonie obie ekipy zdobywały po 1 punkcie - ST. Pauli 6 razy i Braunshweig 7. warto wspomnieć, że w tych meczach aż pięciokrotnie był remis do pierwszej połowy. Typ ryzykowny, typowo pod konkurs. Dla mniej odważnych proponuje grać zwykły remis. Pozdrawiam
⛔ 100
 
furiouszen 248

furiouszen

Użytkownik
Dyscyplina: Greyhound - wyścigi psów
Godzina: 20:27 czas polski / 19:27 angielski
Spotkanie: Newcastle, 480m flat, P3
Typ: 6. Bramble Taylor wygra
Kurs: 3.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Faworytem w tym biegu jest bięgnacy z toru 4. Some Machine. Wcześniej na dywizji A6 biegał co najwyżej przeciętnie, powyżej 30.00 to raczej jego standardowe czasy, aż nastąpił u niego przełom i pobiegł 29.60 tydzień temu. Świetne wyjście z klatki, był liderem od początku do końca i pojawia się pytanie... Skąd ta forma by zejść na tak niski wynik? Niewątpliwie jak 2 tygodnie temu było zaskoczeniem, że zszedł 29.98 to 27 lutego zdecydowanie ten jego rekord imponuje, lecz właśnie psy z niższej dywizji mają przebłyski, średnio na jeden na 4 biegi potrafią zabłysnąć. Biorąc pod uwagi statystyki, które w każdym wyścigu są niewiele warte, wydawać by się mogło, że nie dziś, nie tym razem. Na torze 3. Dundrod King, który może zawalczyć choć pomimo dobrego czasu 29.64, czyli porównywalny do poprzednika ma słabsze starty i raczej nie dobiegnie do peletonu jeśli na starcie straci cenne setne. Na torze 2. Jonathan William, raczej pozycje inside zaklepie dla siebie. Zejdzie ładnie tak jak potrafi do krawędzi wychodząc po dobrym starcie. Porównywalnie jest nieco szybszy niż Some Machine przy wyjściach z klatki. Raczej biega płynnie i być może wpisze się w forecast, być może. Na torze pierwszym bez rewelacji Target Deck, dzisiaj na minus. Tor piąty dla Shazababbaroo, która w testach na początku lutego dawała radę z czasami 29.65, wstawili te biedactwo do A4 i się podłamało, nie wczuwa się w rytm biegowy. Na testach pokazała, że potrafi... Na torze czegoś jej brakuje by powalczyć, nie powalczy wg mnie i dziś, gdyż na torze 6. mój faworyt - Bramble Taylor. Biega bardzo dobrze po zewnętrznej. Co warto dodać oryginalnie pies z toru 5. biega w pozycji middle, więc dla niego wide jest dziś przeznaczony. Powinien wykorzystać dzisiejszą szansę, gdyż ma czasy w normie 29.60 tak na codzień, bez rewelacji. Starty nieco słabsze, lecz w tym wyścigu raczej nie musi się martwić o to by wyjść, raczej skupić się na swobodzie i wykorzystaniu pola dla siebie by się rozpędzić.
Warto dodać forecast do biegu 6x4 i 6x2, gdyż psy z toru 2. oraz 4. mają spore szanse na starcie by dobrze wybiec.
✅ 250
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Godzina: 21:00
Spotkanie: Vallecano-Barcelona
Typ: Vallecano over 0,5 bramek 1 połowa
Kurs: 2.52
Bukmacher: Bah
Analiza:
Wjeżdżam z dobrym kursem na 1 mój typ w marcu i myślę, że jest to bardziej pewne, niż większość spotkań z kursami &gt;1.5 na dzień dzisiejszy. Dlaczego więc bukmacherzy wystawili aż tak spory kurs na to spotkanie? Tego nie wiem, lecz wszyscy znamy realia spotkań rozgrywanych w środku tygodnia w zagranicznych ligach. To tak, jakbyśmy musieli iść do pracy w niedzielę, każdy jest rozkojarzony tym faktem i w zasadzie niechęć do wykonywania swoich zadań zdecydowanie wzrasta. To po pierwsze, a drugim argumentem jest fakt, że bardzo często w meczach ze zdecydowanie słabszym przeciwnikiem liderzy Hiszpańskiej ligi tracą bardzo szybko bramki tylko po to, by za chwilę w równie mgnieniu oka się odrodzić i przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Przykładów na to jest bardzo dużo, nie będę tutaj ich przytaczał, ale niech każdy zajrzy w swoją pamięć i zobaczy, ile razy miał w pupie ???? kiedy w pierwszych 30 minutach spotkania faworyt przegrywał? Każdy w tym momencie zgrzytał zębami i bił się w czoło, lecz niepotrzebnie jak się później okazuje... Większość takich meczów została jednak przypisana na korzyść faworytów, którzy tylko potrzebowali motywacji do gry w postaci straconej bramki. Tak się dzieje bardzo często, a zdecydowanie najczęściej w hiszpańskiej lidze, gdzie takich sytuacji mamy co nie miara.
To swoją drogą. Druga sprawa to dyspozycja gospodarzy, która jest zdecydowanie korzystna biorąc pod uwagę mój typ. Na 5 ostatnich meczów na swoim stadionie, aż 4-ro krotnie pokryli moją linię, grając z takimi przeciwnikami jak Sevilla, czy Celta Vigo. Z Atl. Madryt również udało im się zdobyć bramkę, i choć tylko jedną to i tak jest to nie lada osiągnięcie jak dla drużyny z dolnej części tabeli.
Trzecia kwestia to Barcelona... No i co ja tu mogę powiedzieć? Mimo tego, iż również tracą mało bramek w meczach zarówno domowych, jak i wyjazdowych to jestem skłonny powierzyć moje ostatnie oszczędności na to, że jednak w tym meczu stracą bramkę i to w pierwszej połowie spotkania. Dlaczego? Wszystko napisałem powyżej, reszta to moja czysta intuicja ????
Pozdro i WW (wysokich wygranych) ????
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
lotnik1991 221

lotnik1991

Użytkownik
Dyscyplina: ????WTA Monterey
Godzina:
23:30
Mecz:
McHale - N.Gibbs
Typ:
2
Kurs:
2.20
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Dziś w Meksyku spotkanie 1/8 finału i dwóch przyzwoitych Amerykanek . Jedną z nich to Cristina McHale 61 rakieta WTA . Ostatnie tygodnie to wystrzał z formą , Wygrana 31 stycznia turnieju ITF w Maui , potem niepowodzenie na mączce , aż w końcu Meksyk ... i tu na razie najlepsze wyniki w tym roku . Wystąpiła w Acapulco , gdzie spisała się dobrze , odpadła dopiero w 4 meczu z Cibulkovą , stoczyła 3 bitwy 3 setowe . Tutaj w Monterey jeszcze nie zaznała goryczy porażki , gdyż to jej dopiero drugi mecz , w pierwszym odprawiła gospodynie Rodrigez . Nicole ładna dziewczyna , zajmująca 104 lokatę w WTA , już 3 rok w profesjonalnym tenisie , a ma zaledwie 23 lata . W tym roku widać że jest w formie , fajnie pogrywała w Shenzen , bardzo fajnie na AO gdzie zagrała 5 meczy . Pózniej nie udany start w ITF Midland , ale odpadła z utalentowaną Broady , więc to nie jest duża niespodzianka . Tutaj w Monterey musiała przechodzić kwalifikację , zagrała już tu 4 mecze , czuję się fantastycznie , odprawiła zawszę grozna Minelle , Tatishvili , a w ostatnim meczu Danke Kovinc , wszystkie gładko 2:0 . Podsumuję , obie są na fali wznoszącej to fakt , ich H2H jest na korzyść McHale , ale to był tylko jeden mecz zakończony 3 setami . Dziś powinno być podobnie, więc wchodzę w zakład również w over gemowy betsson over 21,5 kurs 1.90 . Uważam że na tą chwilę lepiej prezentuję się Nicole , widząc co gra , jak gra w tym turnieju , gram na jej zwycięstwo . !
ZWROT
 
stanley-63 793,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: ⚽Dania Superliga
Godzina:
20:00
Spotkanie:
Mitdylland - FC Copenhagen
Typ:
over 3.5 gola
Kurs:
4.40
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Widzę że spore zainteresowanie wokół tego spotkania ale nie ma się co dziwić bo gra lider z obrońcą tytułu mistrzowskiego i mecz niezwykle ważny dla obu ekip , gospodarze nie wykorzystali szansy na mniejszy dystans do lidera i w ostatnim pojedynku zremisowali u siebie z Aalborg tak więc dziś muszą zrobić wszystko aby nie dopuścić do 9 pkt przewagi lidera z Kopenhagi , w tym sezonie już raz i też tu na MCH Arena się spotykali i padł bezbramkowy remis ale uważam że dziś takim rezultatem się to spotkanie nie zakończy i kibice zobaczą sporo goli , liczę na bramkę za bramkę tak jak to już pomiędzy nimi tutaj bywało a wynik 2:2 padł już sporo razy tak wiec stąd u mnie over 3.5 gola po pięknym kursie !
⛔ 100
 
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Holandia, Puchar
Godzina: 20:45
Spotkanie: Feyenoord - Alkmaar
Typ: 2
Kurs: 3.8
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W półfinale pucharu Holandii spotykają się Feyenoord i AZ Alkmaar.
Patrząc na ligowe dane, są to drużyny z 3 i 4 miejsca w tabeli.
Mają po 40 punktów i identyczny bilans spotkań 12-4-9, bramki 45-35 Feyenoord, 46-39 Alkmaar. Feyenoord pokonał w ostatnim meczu Utrecht, ale szukając wstecz zwycięskiego ich meczu trzeba się cofać aż do 6 grudnia, kiedy pokonali Herakles. Czyli 12 spotkań bez wygranej. Z kolei Alkmaar przegrana z Ajaxem, ale wcześniejsze mecze wygrane, a było ich 8 z rzędu. Z Ajaxem przegrać w lidze holenderskiej to nie hańba, większość drużyn z nimi przegrywa, zwłaszcza na wyjeździe. Liczę, że w tym meczu powrócą na zwycięską drogę, że nie jest tak, że Feyenoord się odblokował ,a Alkmaar zaciął ????
⛔ 100
 
nesh 107

nesh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Anglia Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Birmingham - Hull City
Typ: Hull i obie strzela
Kurs: 4.90
Bukmacher: expekt
Analiza:
Dzisiaj na St Andrew&#39;s Stadium rozegra się 34 kolejka zmagań na zapleczu Premier League.Gospodarze zajmujący 8 pozycje w lidze zmierza się z wiceliderem tabeli .Birmingham wygrał ostatnie 4 z 5 meczów na własnym stadionie , rywale z jakimi zdobył 3 punkty to przeciwnicy z dna tabeli oprócz Ipswich które zajmuje 9 lokatę , dzisiaj przyjdzie się zmierzy z jednym z głównych faworytów do awansu zespołem Hull City.Przyjezdni również zanotowali 4 zwycięstwa z ostatnich 5 meczów wyjazdowych , jeżeli dzisiaj pokonają swojego rywala wskoczą na pozycje numer 1 w tabeli , do liderującego Burnley tracą zaledwie 1 punkt.Podsumowując Birmingham gra ostatnio dobrze na własnym obiekcie lecz dzisiejszy rywal jest zdecydowanie lepszy od poprzednich , również ekipa gospodarzy zdobywa regularnie gole w domowych pojedynkach , zespól gości dzisiaj musi pokazać się z jak najlepszej strony jeżeli chce zając lokatę dająca bezpośredni awans a na pewno tak jest , wiec dzisiaj liczę na zwycięstwo Tygrysów.
⛔ 100
 
W 0

wojcisz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Francja, Puchar
Godzina: 21:00
Spotkanie: US Granvillaise - Olympique Marsylia
Typ: (Handicap 3:0) 2
Kurs: 3,7
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Ćwierćfinał pucharu francji i mimo że wszyscy zawsze piszą o tym że puchary żądzą sie swoimi prawami to w tym wypadku nie ma mowy żeby chłopaki z Marsylii popełnili jakiś błąd. Co jak co ale obecna 13 drużyna ligi francuskiej (i zeszło roczna 4 drużyna ligue 1) musi w końcu pokazać na co ją stać i zacząć wysoko wygrywać. Puchary to ich jedyna szansa żeby w następnym sezonie zakwalifikować się do ligi europejskiej, sądzę że nie odpuszczą i liczę na wysoki wynik ;)
⛔ 100
 
mattie 112

mattie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Dania 1 Liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Midtjylland - Kopenhaga
Typ: 2
Kurs: 2.30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem mecz z Duńskiej ekstraklasy pomięty Midtjylland a Kopenhagą.
Kieruję się w tym meczu na drużynę ze stolicy ze względu na to iż są oni na czele ligowej tabeli i muszą bronić swego miejsca przed goniącym Aalborgiem. Drużyna gospodarzy zajmuje 3 miejsce więc są dobrą drużyną natomiast ostatni ich mecz u siebie grali właśnie z wymienionym wyżej Aalborgiem i nie potrafili ich ograć (1:1).
Kopenhaga to jednak klasa wyżej w duńskiej lidze dlatego wydaje mi się że to dobry mecz do zagrania.
✅ 130
 
P 53

-psyche-

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker - Liga Mistrzów
Godzina: 19:00
Spotkanie: O&#39;sullivan-Selt
Typ: O&#39;Sullivan (-1 frame)
Kurs: 1.66
Bukmacher: bet365http://adserving.unibet.com/redirect.aspx?pid=8325&amp;bid=12859
Analiza:

Decydująca faza Ligi Mistrzów w snookera, czyli półfinał. Dziś i wczoraj odbyła się faza grupowa 7 zawodników, systemem każdy z każdym. O&#39;Sullivan zajął pierwsze miejsce przegrywając ostatnią partię z Williamsem, ale już miał pewny awans, a przeciwnik wręcz przeciwnie, więc mobilizacja była po stronie Williamsa, a Ronnie grał na olewce i przegrał aby szybciej 3:0.
Oglądałem wszystkie spotkania Rakiety w tym turnieju i widać, że mu zależy, chociaż popełniał sporo błędów na wbiciach to w dotychczasowych pojedynkach poza wspomnianym ostatnim było czuć pewność, że i tak wygra.
Jego przeciwnik Selt prezentuje się nieźle w tym turnieju, ale jak Ronniemu zależy to nikt mu nie podskoczy.
O 19.00 grane są mecze półfinałowe, a jeszcze dziś wieczorem finał, więc Ronnie będzie z pewnością chciał odprawić szybko swojego rywala by chociaż dłuższą chwile mieć na odpoczynek przed finałem.
⛔ 100
 
urtopy 30

urtopy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ANGLIA: Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Birmingham - Hull
Typ: Drużyna 1; over 0.5
Kurs: 1.63
Bukmacher: Bet-at-Home
Analiza:
W meczach Hull City ostatnio bardzo mało goli pada (4 gole na 6 meczy), nie ważne czy dominują Tygrysy, czy też ich rywale. Birmingham w ostatnich 5-ciu spotkaniach zdobyło dwa gole, a w ostatnich siedmiu u siebie zdobyli przynajmniej jednego. Sądzę, że w tym spotkaniu, mimo dominacji Hull, Niebiescy zdołają wsadzić jedną bramkę.
✅ 63
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom