>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 3.03.2016 (czwartek)

Status
Zamknięty.
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, 2. Bundesliga
Godzina: 20:15
Spotkanie: St. Pauli - Braunschweig
Typ: 1
Kurs: 2,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, na dziś przygotowałem analizę spotkania zaplecza Bundesligi. Zmierzą się w nim sąsiedzi w tabeli, piąta ekipa St Pauli oraz oczko niżej uplasowana drużyna Braunschweig. Zespół w którym wystepuje Waldemar Sobota gra ostatnio na bardzo wysokim poziomie. W ostatnim miesiącu ulegli tylko FSV Frankfurt, ale za to zrehabilitowali się ogrywając Red Bull Leipzig czyli najlepszą ekipę w lidze. Goście tego meczu zaś grają ostatnio mocno w kratkę, a jak już zdobywają punkty to w słabym stylu z dużą dozą szczęścia. W zasadzie nie wiem dlaczego kurs na zwycięstwo gospodarzy w tym meczu jest aż tak wysoki, a ja spróbuję to dziś wykorzystać. Warto tutaj też wspomnieć że St Pauli to bardzo niewygodny rywal dla przyjezdnych, o czym świadczą statystyki ostatnich meczy. W ostatnich 4 spotkaniach pomiędzy tymi zespołami 3 razy wygrywało St Pauli, raz padł remis, a Braunschweig w tych meczach strzelił zaledwie 1 bramkę w przegranym meczu 1:5. Powodzenia
✅ 150
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Francja Puchar
Godzina: 21:00
Spotkanie: US Granvillaise - Olympique Marsylia
Typ: Over 14 RR
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Oczywiście Marsylia jest tutaj faworytem, i jeśli tylko stanie na wysokości zadania powinna sama pokryć dużą część tego overu. Z pewnością ten puchar to dla nich szansa na osiągnięcie czegoś w tym sezonie, w lidze zaledwie 13 miejsce, z LE też już odpadli.
Nie mogą uznać tego sezonu za udanego, jednak w ostatnich meczach grają do przodu, widać że, już nie mają kompleksów i starają się szturmować bramki rywali.
Nie koniecznie przekłada się to na wyniki ale nie próżnują w akcjach ofensywnych.
Gospodarze z pewnością zagrają ten mecz bez kompleksów, wyeliminowali już: Laval, Sarreguemine, Bourg Peronnas. Oni są małym klubem a świadczy o tym chociaż najdroższy piłkarz w drużynie ( 150 tys. ) dla porównania taki Bautshuaj w Marsylii jest wart coś koło 15 mln. Oczywiście pieniądze nie grają ale różnica w klasie zespołów powinna być widoczna. Co za tym idzie, szykuje się szturm na bramkę gospodarzy a ci bd. musieli się bronić i pomagać w robieniu rr. Kopciuszek raczej nie bd całego meczu stawiał autobusu, i bd. próbować grać swoje i z ich strony również liczę na parę korków w końcu to doskonała okazja do gola.
Powinien być dobry, otwarty jeśli tylko gospodarzę bd. chcieć mecz.
Ogólnie myślę że, póki Marsylia nie stg. napływ rr bd. nie ubłagany.
A to Marsylia i rr na wyjazdach: https://scr.hu/XRGaX9
Jak widać w wyrównanej lidze na mecz ogarniają 6 czasem więcej swoich, tracą ich też dość dużo. Nie mniej jednak w takim meczu nie zdziwię się jak sami nastrzela ich ponad 10.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Wenezuela
Godzina: 22:45
Spotkanie: Deportivo Petare - Deportivo Tachira
Typ: 2
Kurs: 1.53
Bukmacher: Bet365
Jak już wspominałem, najlepsi typerzy grają niskie kursy i ciułają punkty?
To i ja. Pierwszy typ przyzwoity kurs na Wolfsburg 2.87, potem schodzimy do ciułania i wpada Dortmund 1.56.nTo jedziemy dalej.
Petare 12 w tabeli z bilansem 1-4-1 podejmuje Tachirę 4-0-2. Bilans bramek gospodarzy to 5-5, przyjezdnych 11-5. TYp opieram na H2H, a właściwie rozmiarach wygranej Deportivo.
Tachira 4 ostatnie wygrane, ostatnio w 2015 7-0, 3-0 i w 2014 3-1 i 2-1.
Ja gram bezpiecznie czystą 1-kę. Kurs niski, a jeszcze spada na mordę bardzo szybko ????
Pomogłem, kliknij &quot;dzięki&quot;
✅ 53
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom