>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 3.03.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
yscyplina : Piłka Nożna , Ekstraklasa
Godzina : 18:00
Spotkanie : Korona - Górnik Łęczna
Typ : Korona wygra obydwie połowy
Kurs : 5.60
Bukmacher : Unibet
Analiza :
Sporo typów na mecz Korony z Łęczną i jak nie trudno zauważyć prawie wszystko w stronę gospodarzy , ja też liczę że 3 pkt powinny zostać w Kielcach , patrząc na obie ekipy to wyżej stawiam Koronę , gospodarze w ostatniej kolejce dostali baty na Arce 4:1 ale wynik nie odzwierciedla tego co było na boisku bo w/g mnie Korona powinna zdobyć parę bramek więcej , jednak skuteczność pozostawiała wiele do życzenia , zresztą gdybyśmy zajrzeli do statystyki tego meczu to posiadanie piłki 53:47 % dla Korony , strzały 17:15 dla Korony z czego 10 celnych Korony 8 Arki ale zostawiam to spotkanie bo to był wyjazd gdzie Korona nie gra dobrze ale dziś u siebie a to inna drużyna 7-1-3 no i br. 23:14 , ostatnie 4 mecze wygrane a zdobycz bramkowa 12:4 , co do gości to raczej nic pozytywnego , ostatnie miejsce w tabeli , wyjazdy 1-4-6 i br 11:26 , dwa ostatnie mecze wyjazdowe to dwa razy 5:0 , wiem grali z nie byle kim bo Jagą i Legią ale porażki dosyć bolesne , dziś liczę że atut własnego boiska , całkiem dobre mecze Korony u siebie no i ogromna motywacja po porażce 4:1 z Arką powinny zadziałać na korzyść gospodarzy i pomimo nie za dobrej statystyki H2H 32 mecze, 12 wygranych Korony, 5 remisów, 15 zwycięstw Górnika. Bramki: 38:47 to ja jednak liczę że Korona dziś powinna dominować i wygrają obie połowy
⛔100
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna , Ekstraklasa
Godzina : 18:00
Spotkanie : Korona - Górnik Łęczna
Typ : HT/FT - X/X
Kurs : 5.50
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Na temat tego meczu krótko. Obie drużyny dość chimeryczne i raczej punkty zdobywają na swoich boiskach. Korona potrafi strzelić 4 Wiśle Płock, by potem przyjąć 4 od Arki na wyjeździe. Górnik wydaje się, że po tej szczęśliwej wygranej z Piastem podbuduje się i powalczy jeszcze o utrzymanie. Uwierzą, że są w stanie coś jeszcze w tym sezonie zrobić. Na 5 ostatnich meczów w Kielcach pomiędzy tymi drużynami 3x było poniżej 2,5 bramki. Tutaj też bym coś w tą stronę upatrywał, Smuda po porażkach po 5:0 troszkę bardziej skupił się na obronie i już nie wygląda to tak tragicznie. Kurs na pewno zachęca. Poza tym czuję, że możemy zobaczyć tu remis, jeśli Korona nie zagra jakiegoś super wybitnego meczu. I taki też typ gram tutaj na potrzeby konkursu.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
filipcz 15,9K

filipcz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Birmingham - Leeds
Typ: Leeds
Kurs: 2.45
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Aż dziwne, że nikt jeszcze nie typował tego meczu. A kurs na Leeds leci w dół...
O godzinie 20:45 na St. Andrew&#39;s Stadium zostanie rozegrany mecz rozpoczynający 35 kolejkę drugiej ligi angielskiej. Na przeciw siebie staje zespół Birmingham, który zajmuje 14 miejsce z dorobkiem 43 punktów i drużyna Leeds, która jest na 4 miejscu z 61 punktami.
Birmingham to typowy średniak w Championship. Nikogo nie zachwycają oni swoją grą, grają przeciętny futbol zarówno u siebie jak i na wyjazdach. Jak co roku ich celem jest środek tabeli i nie zapowiada się, aby coś się w tej kwestii zmieniło. Ich bilans ostatnich 10 meczów to 6 porażek, 2 remisy i 2 wygrane.
Zespół Leeds na ochotę na awans do Premier League, walka jest naprawdę zacięta i potrzebują oni punktów jak nigdy dotąd. Co prawda nie mają oni jakiejś rewelacyjnej formy, bo grają w kratkę, dlatego nie nazwałbym tego typu pewniakiem. Stawiam na nich, ponieważ pozytywnie zaskoczyli mnie w poprzedniej kolejce ogrywając 1:0 zespół Sheffield Wed.
Przyznam, że miałem na oku inne mecze do typowania, ale wszystkie zostały już zaklepane. Długo zastanawiałem się czy grać na Leeds, czy jest ryzyko, że zremisują ( porażkę wykluczam). Więc co mnie przekonało ?
Po pierwsze porażka Birmingham 2 kolejki wstecz. Przegrali na własnym stadionie ze słabym QPR aż 4:1. Jeśli QPR wygrało to dlaczego Leeds nie może?
Po drugie.. brak kluczowego obrońcy. Michael Morrison w dalszym ciągu jest kontuzjowany, a bez niego ta drużyna jest jeszcze słabsza.
Po trzecie.. Prawdopodobnie w zespole gospodarzy nie zagrają jeszcze : Grounds i Jutkiewicz - czyli podstawowy obrońca i napastnik.
Napisałbym więcej i składniej, ale niestety dziś nie mam za wiele czasu. Mam nadzieję, że nikt się nie pogniewa ???? powodzenia ! ????
✅145
 
D 10

dawcio27101990

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
Typ: Ponad 3,5 gola w meczu
Kurs: 3,40
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Wyczuwam że ten mecz, będzie przełomowy dla Legi, i wrócą już na dobry tor.
Zagłębie, nie będzie chciało odpuścić tego meczu, więc po stracie gola, będą atakować ile wejdzie, a za tym pójdą kontry i kolejne stracone gole ???? Gdyż Pazdan będzie kosił jak szalony i nie podaruje im tej nocy hehe.
✅240
ale przyłóż się bardziej następnym razem
Legia skończyła już marzyć, więc wrócą do porządnej gry w lidze ????
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna
godzina: 20:30
spotkanie: Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
typ: 1
kurs: 4.20
bukmacher: Unibet
analiza:
Po takim kursie na gospodarza w polskiej lidze trzeba spróbować, brałbym nawet na Piasta czy Łęczną, którzy grają tragiczną dla oczu piłkę. Właśnie od tego chcę zacząć, że Ekstraklasa zaskakuje co kolejkę i obok takiego kursu nie mogę przejść obojętnie. Legia pokazała swoją bezsilność z Ruchem i Niecieczą. Nie trzeba brać pod lupę dwumeczu z Ajaxem, by zobaczyć, że coś w tym zespole nie działa. To co dawało łatwe punkty zaraz po przyjściu Magiery teraz się wypaliło, tzn. sam Radović nie zapewni co mecz bramek. Po odejściu Prijo i Nikolicia Legia nie ma napastnika, Necid to topola, która z 10 dośrodkowań do 5 dojdzie z czego 1-2 pójdzie w światło bramki, natomiast słabo biega i nie gra tak nogami jak wcześniej wspomniani napastnicy. W Lubinie gra się ciężko dla każdego zespołu, od Łęcznej po Legię, żaden zespół nie czuje się tam komfortowo. Bez formy jest Guliherme, Hamalainen, Jedrzejczyk nie daje tego co pokazywał chociażby w reprezentacji, a Malarz nie jest w stanie co mecz ratować swój zespół. Gdyby mnie teraz ktoś zapytał czy Legia zdobędzie mistrzostwo, to jestem zdania, że tak, ale te punkty będą wpadać raz po raz w 7 ostatnich meczach, tzn. po podziale punktów. Aktualnie będzie to gra w kratkę i nie twierdzę, że dziś nie wywiozą punktów, ale będzie im niesamowicie ciężko, a po kursie 1,8 nie postawie ani złotówki.
⛔100
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna Anglia Championship
Godzina : 20:45
Spotkanie : Birmingham - Leeds
Typ : BTTS
Kurs : 1.83
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Piłkarze Birmingham czesto tracą bramki u siebie grając z silnymi ekipami, a taką jest bez wątpienia drużyna Leeds. Goście aspirują do awansu do Premier League, prawdopodobnie nie bezposrednio, a poprzez baraże. Zwykli oni trafiac do siatki przecietnych gospodarzy, a nawet wygrywac wyjazdowe spotkania, w których nierzadko padały wyniki overowe. Dzisiejsze spotkanie dobrze wpisuje mi sie w BTTS, a H2H to potwierdza. Zanim zajrzałem do statystyk, aby upewnic sie w swoich przekonaniach, wybralem na dzisiaj 2x BTTS - typ powyzszy oraz Bordeaux - Lyon ;) dubelek za lajtowa stawke pozdro!
✅83
 
maer 216,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Walia - Premier League
Godz: 20:45
Spotkanie: Bala Town F.C. - Connah&#39;s Quay Nomads F.C.
Typ: Bala Town F.C.
Kurs: 2.10
Bukmacher: WilliamHill
Zapraszam na 26 serię gier do walijskiej Premier League.
W ciekawym spotkaniu na Maes Tegid zmierzą się ze sobą miejscowe Bala Town Football Club a w gości przyjedzie Connah&#39;s Quay Nomads Football Club.
Bala Town F.C. w tym sezonie w swoich 25 spotkaniach zdobyła 49 punktów co daje obecnie pozycję wicelidera walijskiej Premier League zaś Connah&#39;s Quay Nomads F.C. zajmują 3 miejsce w tabeli ligowej zdobywając w swoich 24 meczach 43 oczka.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 8 zwycięstw, 4 remisy oraz i przegrana i bilans bramek 27-10 natomiast goście w delegacjach 6 wygranych, 3 remisy oraz 3 porażki z bilansem bramkowym 16-10.
Mecz ten zapowiada się ciekawie i moim zdanie gospodarze poradzą sobie na swoim terenie i praktycznie zapewnią sobie to 2 miejsce które zagwarantuje im grę w eliminacjach Ligi Europejskiej a goście będą musieli bardziej powalczyć w Play Offach po sezonie zasadniczym aby miejsce do pucharów zdobyć.
⛔100
 
g-lupek 168

g-lupek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja,Ligue2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Auxerre - Reims
Typ: Auxerre
Kurs: 3.25
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Auxerre jest w strefie spadkowej i ma okazję ją dzisiaj opuścić, a są ku temu powody bo ostatnio nieźle się prezentują u siebie, wygrali ostatnie dwa takie mecze z Brest i AFC Ajaccio. Reims swój ostatni mecz zremisował z Brest chociaż już przegrywali. Na jesieni Auxerre przegrało w Reims 3:0, liczę że będą chcieli się zrewanżować za tą porażkę i opuścić strefę spadkową, a ostatnie wyniki mnie do tego przekonują.
⛔100
 
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna
godzina: 20:30
spotkanie: Lask Linz - Innsbruck
typ: 1(-1 ha)
kurs: 2.1
bukmacher: bet365
Analiza:
Witam wczoraj typu nie było bo po 1 uboga oferta a po drugie nie było czasu żeby się w coś zagłębiać.
Na dziś zapraszam na zaplecze ekstraklasy Austriackiej gdzie lider podejmował będzie drużynę ze środka tabeli.
Różnice między tymi zespołami są kolosalne pod każdym wzgledem zaczynając od miejsca w tabeli i zgomadzonych pkt. Przechodząc przez bramki strzelone aż na potencjale kończąc.
Linz pewnie kroczy po awans do 1 ligi i widać to w prawe kazdym meczu dodatkowo drużyna dziś bez większych osłabienie a patrząc na to jak zagrali w ostatnim meczu gdzie górali na wyjeździe wicelidera 0-3 to dziś myślę że powinno być podobnie szczególnie ze grają przed własną publicznością
✅110
 
szu23 175

szu23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania LaLiga 2
Godzina:
21:00
Spotkanie:
Tenerife-Mirandes
Typ:
1+obie nie strzelą
Kurs:
2,35
Bukmacher: bet365
Większość typów jest już zajętych ale tak to jest jak loguję się tak późno.Gratuluję wszystkim obstawiającym Koronę(niezły horror).Z powodu bardzo dużej ilości typów,nie chcąc powielać spotkań przeniosę się dziś na Wyspy Kanaryjskie do 2 ligi hiszpańskiej.W Santa Cruz 4 drużyna Tenerife,podejmie przed ostatnią ekipę Mirandes.Obserwuję od jakiegoś czasu poczynania Tenerife.Na obecną chwilę są na 4 miejscu dającym im walkę w barażach o Primera Division.8 punktów do drugiej Girony może być ciężkie do odrobienia.O ile na wyjazdach gracze Chicharreros nie błyszczą tylko 3 zwycięstwa w 13 meczach,to ich stadion w Santa Cruz jest jest prawdziwą twierdzą.W 14 spotkaniach nie doznali porażki,a od 7 nie stracili nawet gola.Nie wiem czy podróż z kontynentalnej Hiszpanii tak działa na rywali,czy piękno krajobrazu ale urwać komplet punktów Tenerife na własnych śmieciach nie udało się jeszcze niekomu.Goście są na przed ostatnim miejscu walcząc o utrzymanie.Na obcych boiskach spisując się słabo,udało im się strzelić tylko 8 bramek i raz przywieść komplet punktów.Liczę dziś na kolejne 3 punkty graczy Tenerife,a do konkursu podbijam ,że zachowają czyste konto.

⛔100
 
versa 397,5K

versa

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna, Anglia, Championship
Godzina : 20:45
Spotkanie : Birmingham - Leeds
Typ : Birmingham + over 2.5
Kurs : 5.00
Bukmacher : Bet365
Analiza : Z racji, że jeden z użytkowników juz zagrał w tym spotkaniu BTS, ja postanowiłem pójść o krok dalej i zagrać BTS + over 2.5 bramek. Obie drużyny bardzo często strzelają sobie gole jak u i jednych jak i u drugich, natomiast swoją wyższość w tym spotkaniu według mnie pokaza jednak gospodarze, którzy potrafią wygrywać dosyć często z dzisiejszym przeciwnikiem, w drużynie gości zabraknie jednego z lepszych bramkostrzelnych piłkarzy, jednak nie powinni mieć problemu na zdobycz jednej, jedynej bramki ????
⛔100
 
makelele83 163

makelele83

Weteran
Dyscyplina : Piłka Nożna , Portugalia
Godzina : 21:30
Spotkanie : Moreirense - Boavista
Typ : 2
Kurs : 3,50
Bukmacher : bet365
Analiza :
Dziś króciutko, bo zaraz rozpocznie się owe spotkanie. 16. w tabeli zespół gospodarzy podejmie będących na 9. pozycji gości z Porto. Obydwie drużyny nie zachwycają formą, drużyna Moreirense tuż nad strefą spadkową, z 3 pkt przewagi nad Nacional, posiadająca najwięcej porażek, bo aż 14, tyle co ostatnia Tondela. Boavista choć nie zachwyca stać i na drobne przebłyski i przyznaję, że na takowy dziś liczę. Powodzenia!
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom