>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 3.03.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: Augsburg vs RB Lipsk
Typ: RB Lipsk i over 2.5
Kurs: 3,2
bukmacher: bet365
godz. 20.30
ANALIZA
Witam.Panowie, jak popłyniemy to wszyscy razem, bo ja również dzisiaj typuje w stronę Lipska, podpisuje się pod wcześniejszymi analizami dwiema rękoma, over, bts i win Lipska. tutaj nie ma co za dużo pisać, wystarczy dodać wszystkie wcześniejsze analizy i mamy gotową analizę ???? ale żeby nie było plagiatu to kilka słów od siebie dodam. Lipsk rewelacja sezonu, jak utrzyma formę to w europejskich pucharach się znajdzie i to może nawet LM, Augsburg jest typowym średniakiem Bundesligi. Obie ekipy ostatnimi czasy kończą mecze overowymi wynikami i tego moim zdaniem nie zmieni się z dnia na dzień bo tak ,gospodarze u siebie będą chcieli zgarnąć pełną pulę, tym bardziej z beniaminkiem, co prawda rewelacją rozgrywek, ale zawsze beniaminkiem. Ofensywna gra im się popłaca, bo strzelają bramki dość często, tym bardziej na swoim boisku (w 11 meczach 10 bramek strzelonych), hasanie pod polem karnym rywala niesie ze sobą konsekwencję, bo Augsburg również dużo traci (u siebie w 11 meczach 17 goli). Lipsk natomiast spisuje się dobrze u siebie jak i na wyjeździe. W meczach wyjazdowych mają bilans 19-12 w 11 meczach, co pokazuje, że są groźni, ale również praktycznie średnio bramkę na mecz tracą, więc zarówno bts i over 2,5 to po statystykach i sposobie gry obu ekip można stawiać, ja dodaję jeszcze zwycięstwo gości, mecz będzie zacięty, ale sądzę, że goście poradzą sobie i w końcowym rozliczeniu zainkasują 3 punkty, mają wg mnie przewagę w składzie, mają młodą drużynę, która jest zgrana i z meczu na mecz bardziej się zgrywa. Nie twierdzę, że za kilka spotkań będą tykać jak szwajcarski zegarek, ale kilka drużynowych akcji w każdym meczu stwarzają, mają młodego, wg mnie dobrze prognozującego napastnika Wernera, który w klasyfikacji strzelców zajmuje 4 miejsce z dorobkiem 13 bramek, z tego 4 już po przerwie zimowej.Sądzę, że mecz będzie zacięty, ale pod dyktando gości, więc goście mecz powinni wygrać, a otwarty mecz sprawi, że będziemy świadkiem bramkostrzelnego meczu.
Powodzenia i pozdrawiam
⛔100
 
K 37

kamil1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Bordeaux vs Lyon
Typ:
Lyon/BTTS
Kurs:
3.50
Bukmacher:
Betclic
Analiza:
Witam wszystkich, po dwóch nieudanych typach pora się odkuć. Wyżej koledzy opisali atuty Lyonu, typu na +2.5 gola oraz BTTS. U mnie w głowie rodzi się taki sam typ a więc Lyon wygra i obie drużyny zdobędą gola, co za tym przemawia? Ostatnie 5 meczy Lyonu to 4/0/1, zdobyli przy tym 21 bramek i stracili 6. Drużyna gospodarzy również dobrze punktuje ich bilans 5 ostatnich spotkań to również 4/0/1 oraz 12 strzelonych bramek i 6 straconych. Na ten moment drużyna gości wydaje się mocniejsza czego nie przedstawia tabela ponieważ drużyny zajmują odpowiednio 4 pozycję Lyon i 5 Bordeaux. U gospodarzy zabraknie 4 zawodników zaś po przeciwnej stronie wszyscy zdrowi. Drużyny spotkały się we wrześniu ubiegłego roku gdzie zwycięsko z tego pojedynku wyszła drużyna dzisiejszego gospodarza 1:3, może to być motywacją dla dzisiejszej drużyny przyjezdnych. Powodzenia!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
sebastian-dart 17

sebastian-dart

Użytkownik
Dyscyplina: Darts - UK OPEN
Godzina: 15:15
Spotkanie: Mark Webster - Stephen Bunting
Typ: Mark Webster
Kurs: 1.90
Bukmacher: bet365
Analiza:
Zaczynamy UK OPEN, jeden z bardziej prestiżowych turniejów na początku roku. W drugiej rundzie zmierzy się Stephen Bunting z Markiem Websterm. Ten pierwszy jeszcze jakieś dwa lata temu byłby faworytem. Teraz jednak forma jest tragiczna i utrzymuje się dosyć długo na tym poziomie. Moim zdanie Bunting prędzej wróci do BDO niż zacznie wygrywać znów w PDC. Cień bardzo miłego zawodnika, który jeszcze nie dawno grało w PL. Mark Webster to zawodnik solidny, nie wybijający się ponad szereg, jednak trzymający stabilny poziom. Jego atut to także przygotowywanie się do dużych imprez. Do tej pory mu się to udawało. Grali ze sobą raz w 2015 roku i wygrał Webster jednak nie przywiązywał bym do tego dużej wagi bo rok w darcie to bardzo dużo. Dla mnie łatwe zwycięstwo Webstera, kurs to duża niespodzianka, warto go pograć.
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania - LaLiga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Betis - Sociedad
Typ: Sociedad strzeli przynajmniej 2 gole
Kurs: 2.80
Bukmacher: Bah
Sociedad w tym sezonie walczy o Ligę Mistrzów i trzeba przyznać, że jak do tej pory są na dobrej drodze, żeby to osiągnąć. Zaledwie 1 punktu brakuje im do Atletico, a o 3 punkty wyprzedzają Villareal. To między tymi zespołami będzie toczyła się walka o prawo do gry w kwalifikacjach LM w następnym sezonie. Goście ostatnio nie mają problemu ze strzelaniem na wyjazdach (2 bramki z Espanyolem, 2 z Barcą, czy Malagą). Martwi mnie tylko fakt, iż Betis u siebie nie traci zbyt dużo bramek, ale jednocześnie wiele nie zdobywając, choć w ostatnim meczu u siebie stracili 2 bramki z Sevillą.
Jednak obecne cele dzisiejszych rywali są zdecydowanie różne, bo Betis gra o środek tabeli, goście zaś o europejskie puchary. 2 bramki wbite przez Sociedad są dziś jak najbardziej do osiągnięcia.
✅180
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplinaiłka nożna,Ekstraklasa
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
Godzina:20:30
Typ: Legia Warszawa -1,5
Kurs: 3,55
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zagłębię wygrało u siebie z Arką ale nie powiedziałbym że polubili własny stadion, pierwsza połowa bardzo słaba nawet jak na poziom ekstraklasy.Zagłębię coś tam próbowało ale mocy w tym nie było.Arka bardzo asekuracyjnie, bojaźliwie by użądlić rywala, dopiero karny i gol dla Zagłębia nieco dodał im odwagi by wyglądać lepiej.Jakby zagrali tak od początku mecz miał szansę każdego wyniku, każdy konstruował by akcje o podobnym zagrożeniu (choć wyraźnego takiego nie było)
Mecz ogólnie słaby, bez żadnej historii, Zagłębie nie prezentuje nic godnego uwagi a wiem jak grać potrafią.
Moim zdaniem Legia to wygra, oni często mieli problemy w meczach ligowych przyległych do pucharów, Ruch już nieraz im prawił problemy, z Termaliką chyba jeszcze nie wygrali.O priorytetach Legii na sezon pisać nie trzeba, jeśli wygraliby w Lubinie, a Lechia przegrała w Poznaniu i taki stan się utrzymał do podziału pkt to po nim Legia ma tylko 2 pkt straty do lidera co daje możliwość jego strącenia w bezpośrednim meczu.Tak czy inaczej jeszcze 7 kolejek i dużo może się zdarzyć, jakoś nie widzę tego by Legia gdzieś tam powoli odlatywała z rywalizacji o mistrza, a ten mecz to taki próg by pokazać w którą stronę to ma pójść.
✅255
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Piłka ręczna: Rumunia - Kobiety
Godzina: 16:00
Spotkanie: Dunarea Braila K - CSM Roman
Typ: CSM Roman (+3,5)
Kurs: 1,75
Buk: Bet365
Witam wszystkich w kolejnym dniu zmagań z bukmacherem, w którym przygotowałem spotkanie z jednej z moich ulubionych dyscyplin sportowych jakim jest piłka ręczna. Tym razem zdecydowałem się na ligę rumuńska z udziałem kobiet. Mecz ten odrazu rzucił mi się w oczy, po sprawdzeniu różnych opcji na to spotkanie, najbardziej przemawia opcja handicapu na gości. Jeśli chodzi o gospodynie dzisiejszego widowiska to w ostatnim czasie grają bardzo nierówno i gubią punkty z rywalami w ich zasięgu, ostatni mecz przegrały z Zalau 28:25, wcześniej wygrali z Danubis Galati tylko 23:19, a jest to zespół z końca stawki oraz przegrali z bezapelacyjnym liderem i drużyną która rozdaje w tej lidze karty CSM Bucuresti 33:21. Spójrzmy teraz na poczynania gości którzy w ostatnim czasie grają na bardzo przyzwoitym poziomie gdyż wygrały wysoko z czołowym zespołem ligi Brasov 29:23, zremisowały z wiceliderem ligi Zalau 21:21 natomiast gospodarze z nimi przegrali różnica trzech bramek, oraz świetny występ zaliczyły z najsilniejszym zespołem i obecnym liderem CSM Bucuresti mimo że przegrały 24:27 to ta różnica nie była tak duża jak w przypadku gospodarzy. Dlatego jestem przekonany, że dzisiaj zobaczymy mocno wyrównany mecz i linia która obecnie proponuje w zupełności wystarczy, gdyż nie przewiduje tutaj znacznych odskoków różnicowych w bramkach. Najlepszym przykładem jest ostatni pojedynek bezpośrednie gdzie grając na terenie Dunarea Braili padł wynik po 27:27, wcześniej CSM Roman wygrał 28:23, następnie 18:20 i remis po 22:22. To wszystko napawa dużym optymizmem w dzisiejszym starciu na korzyść gości.
⛔100
 
neden 132

neden

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania - LaLiga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Betis - Sociedad
Typ: Betisle
Kurs: 2.70
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Betis coraz dalej ucieka od strefy spadkowej. Ostanio bardzo ładnie wywalczone trzy punkty z Malaga, chyba głownie dzieki sporych absencji... Tym razem również u rywala osłabienia. Brak w zespole Realu Sociedad pomocnika, drugiego najlepszego strzelca w drużynie Juanminiego, obrońcy Carlosa Martineza, Zaldu&#39;y, Agirretxe&#39;a i najlepszego strzelca Williama Jose.
Ostatnie dwa spotkania wygrane przez Sociedad na własnym boisku, lecz na wyjazdach zawsze mieli problemy ograć grużynę z Sewilli.Betis coraz lepiej gra u siebie, na wyjazdach, widać progres zawodników co skłania mnie do tego, żeby zaryzykować i postawić właśnie na nich, mam nadzieję, że znowu wykorzysta braki w ekipie rywala.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
donkruszinio 55

donkruszinio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ekstraklasa
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
Godzina:20:30
Typ: Rzuty rożne over 10
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Kontynuuje dobra passe i dziś stawiam na over rzutów rożnych w meczu naszej rodzimej Ekstraklasy, pomiędzy Zagłębiem Lubin a Legią Warszawa. Obie drużyny znane są z ofensywnego stylu gry i nie powinny mieć problemu w nabiciu co najmniej 11 rzutów rożnych. Zagłębie w tym sezonie zdobywa średnio 5 rożnych na mecz, Legia ma jeszcze wyższą średnią bowiem 5,5 na mecz. Wydaję mi się, że w tym meczu poprawią oni jeszcze swoje osiągnięcia. Ekipa z Lubina na swoim boisku powinna sprawić sporo problemów defensywie Wojskowych, Legia po nie najlepszym początku rundy wiosennej musi w końcu zacząć grać lepiej i gonić czołówkę. A co za tym idzie? Ofensywna gra z obu stron, która często kończy się strzałem na bramkę/ rzutem rożnym. Zarówno jedni jak i drudzy przeprowadzają większość swoich akcji skrzydłami, próbując wielu dośrodkowań do swoich napastników. W ostatnich meczach obie drużyny potrafiły nabić spora liczbę rzutów rożnych dziś wierzę, że będzie podobnie i padnie przynajmniej 11 kornerów.
✅72
 
M 22

mmartinn

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka Szwecja Basketligan
Godz : 19.04
Spotkanie : Jamtland - Malbas
Typ : under 170pkt
Kurs : 1.83
Buk : Bet65
Analiza:
W trzech ostatnich meczach pomiędzy tymi drużynami linia ta nie została pokryta ani razu.. dodatkowo średnie punktowe ostatnich meczów są o 5-6 punktów mniejsze.. wyglada na to ze ciezko im bedzie narzucac dzis ponad 170pkt..
⛔100
 
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Dubai
Spotkanie: Fernando Verdasco - Robin Haase
Godzina: 14.05
Typ: Robin Haase wygra 2-0 w setach
Kurs: 5,14
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Cóż za półfinał ATP Dubai. Dziś zmierzy się ze sobą dwóch &quot;pewnych fixiarzy&quot; tj Verdasco vs Haase. Jednego się obawiam tj rozstrzygnięcia 2-1 w setach dla Haase, ale liczę na szybki zjazd 0-2 w setach i pasywną grę Verdasco. Mimo &quot;zamiłowań&quot; obu tenisistów Holender Robin Haase w czysto sportowej rywalizacji ma duże szanse na wygranie 2-0. To on ma lepszy serwis i bardzo dobrze czuje się na tej nawierzchni kortu centralnego w Dubaju. Piłka tam odbija się bardzo wolno, co bardzo odpowiada Holendrowi. Ostatnio bardzo go niedocenilem, pewnie też ze względu na to że mam go za &quot;sprzedajną ku .. &quot; a on pierwszy raz zaskoczył mnie pozytywnie w tej swojej &quot;karierze&quot;. Bardzo dobrze serwuje i porusza się tutaj. Wykorzystuje małe szybkości wymian gdzie bardzo dobrze zamyka uderzenia nadgarstkiem i to on przejmuje inicjatywę. Ma duży zasięg ramion i to pozwala mu łapać trudne piłki i mijać rywala przy sieci, co czynił już z Dzumhurem i dzięki temu pokonał Bosniaka. Fernando Verdasco nie gra tu nic wielkiego. Monfils grając z nim przebijał tylko balony na środek kortu. Ostatnio często czarny Francuz tak się zachowuje myśląc że coś wygra w takich warunkach, a widać gołym okiem ze to może dać tylko jeden efekt tj pewną porażkę. Zrobił co zrobił, a teraz wracam do Verdasco. Fernando Verdasco mimo że miał podane zwycięstwo to musiał grać na pełnych obrotach i każdą piłę na dwieście procent. Dziś już nie będzie tak łatwo i nie on będzie dominował w wymianach. Verdasco serwisem głównie wprowadza piłkę bądź jak obawia się returnu, to popełnia bledy serwisowe. Z końcowej lini już nie będzie tak łatwo, bo Haase zagra bardzo mocno, a nie balona na środek kortu. Haase wygra dziś masę bezpośrednich punktów i to on melduję się w Finale ATP Dubai 2017.
⛔100
 
M 7

mathe0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Augsburg - RB Lipsk
Typ: RB Lipsk
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Szybka analiza. Patrząc na grę rewelacji sezonu w Bundeslidze, a na pewno 10 ostatnich meczy na wyjazdach gdzie przegrali tylko 3 mecze między innymi z Bayernem i Borussią można przypuszczać, że nie pozwolą sobie na stratę punktów ze znacznie niżej notowanym rywalem, szczególnie że drużyna Augsburga ma 7 pkt. nad strefą spadkową także jak by nie było na jedne potknięcie z czołowymi drużynami Bundesligi mogą sobie pozwolić i zostawić siły na mecze z ekipami w ich zasięgu;)
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Polska, Ekstraklasa
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Korona Kielce – Górnik Łęczna
Typ: over 2.5
Kurs: 1.88
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
W pierwszym spotkaniu 24. kolejki Lotto Ekstraklasy, Korona Kielce przed własną publicznością z będzie podejmować Górnika Łęczna – będzie to starcie dwóch najgorszych defensyw w naszej lidze a więc trzeba iść w bramki.
Korona rundę wiosenną rozpoczęła od porażki w Krakowie bo naprawdę dobrym meczu jak na nich na wyjeździe gdzie to kompletnie im nie idzie, znowu było po prostu za dużo błędów w defensywie, w ofensywie moim zdaniem zabrakło tylko skuteczności, bo akcje były grane z pomysłem i polotem i takiej Korony można oczekiwać w ataku dzisiaj w Kielcach bo tutaj punktują regularnie, co pokazali w starciu z Wisła Płock wygrywając 4:2, po czym kolejny wyjazd i bieda 4:1 w Gdyni. W tej chwili to ekipa własnego boiska z bardzo skuteczną i otwartą grą w 11 spotkaniach 23 bramki zdobyte przy 14 straconych to mówili wiele o różnicy między wyjazdami a domem. Potrafili ogrywać Lecha 4:1, Lechie 2:1, czy iść na wyminę ciosów z Legią 2:4. Grają tutaj otwartą piłkę i tak tez będzie dzisiaj tym bardziej że przyjeżdża zespół również beznadziejny w defensywie, którego na inaugurację wiosny rozklepała Jaga 5:0, następnie udało się wygrać mega ważny mecz z Piastem po bardzo dobrej drugiej połowie, dobrze wyglądali fizycznie albo Piast tak tragicznie. Smuda każdy wie jakim jest trenerem stawia na agresywny pressing co często kosztuje mnóstwem błędów w defensywie co już mogliśmy zobaczyć. Zresztą Łęczna na wyjeździe w kontekście bramek traconych jest po dzisiejszym rywalu najgorsza, tylko z Zagłębiem było na czysto na tyłach. Dodatkowo spadli na ostatnie miejsce tak więc trzeba z takimi rywalami szukać punktów w odważnej grze.
Spodziewam się jak zwykle odważnej Korony u siebie i odważnego Górnika w kontrach bo miejsce tutaj będą mieli jeśli zaryzykują, ostatnie starcie miedzy tymi ekipami też raczej przekonują do bramek min. z pewnym 4:0 w pierwszym meczu.
✅88
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 7

mathe0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Ligue 1
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bordeaux - Lyon
Typ: Powyżej 3,5
Kurs: 2.5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Obie drużyny tracą w tym sezonie strasznie dużo goli, patrząc na pierwszą 5 tabeli to znacznie odstają od pozostałych 3 zespołów pod tym względem, z drugiej strony Lyon dobrze sobie radzi ze strzelaniem bramek, no Bordeaux trochę gorzej i dlatego myślę że wynik będzie się kręcił koło 1-3 albo 2-3 ale typuję że będzie parę bramek w tym meczu.
Powodzonka
⛔100
Tylko jeden typ dziennie!!!
Czytaj regulamin
 
plutonegz 63

plutonegz

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna , Ekstraklasa
Godzina : 18:00
Spotkanie : Korona - Górnik Łęczna
Typ : Over 9,5 rożnych
Kurs : 1,80
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Dzisiaj ponownie obstawiam rzuty różne wziąłem pod lupę mecz Korona- Górnik Łęczna. Korona Kielce w ostatnich 5 meczach w roli gospodarza 4 krotnie pokrywała tę linię wraz z drużyną gości. Podobnie wygląda sytuacja z Górnikiem również w ostatnich 5 meczach w roli gości pokrywał linię 4 krotnie nawet wysoko przegrywając 5-0 wyjazdowe spotkanie z Legią Górnicy wywalczyli aż 8 rogów. Jeśli chodzi o bezpośrednie pojedynki obu drużyn w 3 z 5 ostatnich meczy było powyżej 9 rogów. Górnik musi zacząć zdobywać punkty musi atakować z kolei Korona musi takie mecze wygrywać aby być spokojną o miejsce w czołowej ósemce i oby sędzia liniowy jak najczęściej wskazywał na narożnik boiska powodzenia ????
✅80
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Sao Paulo
Godzina: 16:30
Spotkanie: Federico Delbonis - Joao Sousa
Typ: Joao Sousa
Kurs: 2,28
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Spotkanie 37 w rankingu Portugalczyka z 54 Argentyńczykiem. Sousa bardzo dobrze wszedł w turniej i w miarę gładko ograł innego reprezentanta Argentyny Renzo Olivo. Federico natomiast nie bez problemów pokonał w pierwszej rundzie Kovalika gdzie dwukrotnie przegrywał 3:4 z przełamaniem, w drugiej również nie tak gładko odprawił młodego Norwega, który jednak był chyba trochę zmęczony turniejem życia w Rio. Ponadto obaj zawodnicy spotkali się ze sobą dwa tygodnie temu w Argentynie i tam przed publicznością Delbonisa 2:0 wygrał Joao. Kompletnie nie rozumiem kursów na to spotkanie.
✅128
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bacian12 29

bacian12

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia, Segunda Liga
Godzina: 22:00
Spotkanie: S.L. Benfica B - SC Olhanense
Typ: Benfica/BTS
Kurs: 2.88
Bukmacher: Unibet
Analiza:

W dzisiejszym spotkaniu zajmujący 3 miejsce gospodarzę, zmierzą się z ostatnim w tabeli Olhanense. W ostatnich 5 bezpośrednich starciach tych drużyn, każda zdołała strzelić co najmniej 1 gola. Benfica u siebie w w ostatnich 5 meczach zdołała zgromadzić aż 12 punktów, natomiast gospodarzę zaledwie wygrali jeden mecz. Na prawdopodobieństwo tego typu pozytywnie może wpłynąć także to, że w ostatnich 10 spotkaniach z udziałem gospodarzy, aż w 10 obie drużyny strzeliły gola.
✅188
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka Eurocup
Godz : 17:30
Spotkanie : Khimki Moskwa - Valencia
Typ : (-9,5) Khimki Moskwa win
Kurs : 2,75
Buk : Bet365
Witam,
Ja pójdę jeszcze dalej w tym spotkaniu, zaczynając miesiąc marzec typuję jeszcze bardziej zdecydowaną wygraną gospodarzy. Jestem w stanie pokusić się o tezę że zespół z Moskwy wygra tegoroczną edycję EuroCup. Faktycznie wyjazdowe spotkanie na korzyść Hiszpanów, z tym że wszystko spowodowane przespaną pierwszą połową przez graczy Khimki.
Wygrana +6 to jest minimum jakie muszą osiągnąć, jednakże po co walka do osatnich minut i niepotrzebny stres, stawiam tu na pewne 3 punktowe rzuty, kontrolę od początku do końca meczu, co w rezultacie będzie opiewać na +10 lub więcej punktów w ostatecznym rozrachunku.
W historii H2H 4 razy w delegacji Valencia przegrywała w Moskwie, dziś nie spodziewam się przerwania tej serii.Powodzenia ;)
✅175
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Z 0

zulus89

Użytkownik
Dyscyplina: CZECHY: Extraliga
Godzina: 18.20
Spotkanie: Sparta Praga - Pilzno
Typ: 2
Kurs: 2.60
Bukmacher: Betclick
Analiza:
Dzisiaj dla Państwa mam mecz z ligi Czeskiej Hokeja na lodzie.
Pilzno wygrało ostatnie trzy mecze z pieciu co pokazuje że mają apetyt na grę w Playoffach i o to właśnie grają. Sparta Praga ma zapewnioną grę w PLayoffach i w tabeli nie pójdzie już do góry ani na dół więc spokojni ten mecz mogą sobie odpuscic i dać pograć rezerwowym a podstawowi zawodnicy będą odpoczywać. A dla Pilzna jest to być albo nie być w Playoffach muszą ten mecz wygrać jeżeli marzą o grze w dalszej fazie.
Sparta Praga już ostatni mecz odpuściła i przegrała bo passie zwycięstw z Karlowymi Warami z zespołem dużo słabszym który znajduję się na przedostatnim miejscu w tabeli to daje już do myślenia.
Dlatego dla mnie pewniakiem jest to że Pilzno wygra.
✅160
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Stade Brestois - AC Ajaccio
Typ: 1
Kurs: 1,76
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Pojedynek z 2 ligi francuskiej. Tabela:

Dla mnie zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu jest lider. Drużyna Brest u siebie ma bilans 8 zwycięstw, 1 remisu i 4 porażek, a z kolei AC Ajaccio na wyjazdach jest najgorzej grającym zespołem w całej lidze notując do tej pory 1 zwycięstwo, 4 remisy i 8 porażek. Gospodarze zmierzają po awans do najwyższej klasy rozgrywkowej i jeżeli chcą sobie bez większych problemów ten awans zapewnić to takie spotkanie jak to dzisiejsze musza wygrać obowiązkowo. Kadrowo Brest w tym spotkaniu jest silniejszy i to zdecydowanie. W zespole gospodarzy nie ma żadnych ważnych absencji i trener ma do dyspozycji najmocniejszy skład jakim dysponują. U gości natomiast nie wystąpią obrońcy Pierre-Charles (21 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Lippini (14 występów w tym sezonie) i Sainati (12 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i pomocnik kapitan zespołu Cavalli (18 występów w tym sezonie, 4 gole na koncie). Uważam, że tak osłabieni goście są tutaj dla gospodarzy łatwą zdobyczą. Ajaccio na wyjazdach gra beznadziejnie a tutaj jeszcze bez swego kapitana i ważnych obrońców, myślę, że nie ma szans aby coś ugrali. Tylko 7 punktów zdobytych na wyjazdach w 13 spotkaniach, tylko 9 goli strzelonych i aż 21 straconych i do tego jeszcze ważne absencje w zespole a gospodarze w najmocniejszym składzie. Nie powinno tutaj być niespodzianki i Brest powinien bez problemu zdobyć tutaj 3 punkty. Kurs na wygraną gospodarzy wysoki, raczej spodziewałem się w granicach 1,45-1,50 więc nic tylko go brać i dla mnie to jest mocny typ dnia dziś. Obym się nie pomylił.
⛔100
 
kary12 2,7K

kary12

Użytkownik
Dyscyplina: Esport, EU LCS LOL
Godzina: 20:00
Spotkanie: Splyce - Giants
Typ: Splyce -1.5 mapy
Kurs: 1.61
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam na dziś wybrałem dość nietypowy bet na tym forum, mianowicie w moim meczu esportowym zmierzą się dwie drużyny Splyce oraz Giants Gaming. Ta pierwsza drużyna jak na razie bez szczególnych osiągnięć, udało im się zwyciężyć w czterech spotkaniach, lecz polegli w trzech. Druga ekipa z jednym zwycięstwem i pięcioma porażkami na swoim koncie. Splyce jest drużyną zdecydowanie lepszą, z pewnością nie przypomina tego Splyce z zeszłego sezonu, ale nie prezentuje się tak tragicznie. Przegrywają jedynie z zdecydowanie najlepszymi drużynami obecnego splitu, ale na najsłabsze drużyny radzą sobie bez problemu. Giants należy do tych najsłabszych drużyn, jak do tej pory jedno zwycięstwo i to na Roccat, które w sumie jest mniej więcej na podobnym poziomie do Giants. Gdyby tak popatrzeć na ekipę Giants to jedynie Night wyróżnia się jakoś sposród nich, botlane pozostawia wiele do życzenia, Memento nie spisuje się jakoś z dobrej strony, a Flaxxish ze swoim niestandardowymi pickami z pewnością wyróżnia się, ale nie zawsze w ten pozytywny spoób. Moim zdaniem łatwe 2-0 dla Splyce to powinna być formalność, a kurs jaki oferuje bukmacher na to wydarzenie jest po prostu zbyt duży. Polecam!
✅61
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom