>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 3.03.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue1
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bordeaux - Lyon
Typ: powyżej 2,5 i obie strzelą
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Hit 28 kolejki Ligue1, 4 kontra 5 drużyna obie ekipy dzieli 4 punkty. Ja jednak skupię sie na typie powyżej 2,5 gola + obie drużyny strzelą gola.
To co prezentują ostatnimi czasy obie ekipy w przodzie jest godne uwagi. Bordeaux ostatnie 8 meczów = 17 bramek ponad 2 gole średnio na mecz, Lyon ostatnie 8 meczów = 26 bramek ponad 3 bramki średnio na mecz.
Z powodu kontuzji nie zobaczymy :
Bordeaux - A. Traore, T. Toure, Y. Sabaly, M. Poundje
Lyon - J. Morel
Nie mam pojęcia kto wygra ten mecz, lekkim faworytem wydaje się być Lyon lecz Oni na wyjazdach grają dużo gorzej niż u siebie, Bordeaux zaś na ostatnie 10 meczy tylko 2 porażki. Bordeaux juz w tym sezonie pokonał Lyon na wyjeździe 3:1 czas na rewanż? Możliwe lecz jednego możemy być pewni, bramek i na to stawiam.
Przewidywalne składy:
Bordeaux(1-4-3-3): Carrasco - Gajic, Lewczuk, Pallois, Contento - Vada, Toulalan, Sankhare - Malcom, Laborde, Menez
Lyon(1-4-2-3-1): Lopes - Rafael, Diakhaby, Mammana, Jallet - Tolisso, Tousart - Depay, Fekir, Cornet - Lacazette
Powodzenia
⛔100
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Hokej,Czechy,Tipsport Extraliga
Godzina: 18:20
Spotkanie: HC Ocelari Trinec - HC Vitkovice Steel
Typ: HC Ocelari Trinec (łącznie z dogrywką i rzutami karnymi)
Kurs: 1.48
Bukmacher: bwin
Ostatni mecz zasadniczego sezonu.Właściwie to już mecz o nic. Ocelari zapewnione 2 pozycja w tabeli. Vitkowice po słabym zeszłym sezonie mają grę w ply off.Graczy z Ostravy czeka teraz walka w 1/8 play off,a Smoki będą odpoczywać mając zapewniony ćwierćfinał.Warto dodać,że są to derby i Vitkovice ostatni mecz na swoim lodzie wygrali 6-3.Tym bardziej wydaje mi się,że Trzyniec będzie chciał u siebie się zrewanżować.A bilety już wyprzedane i jestem pewny,że fani Ocelari nie zawiodą.Bywam na meczach w Werk Arenie i jutro w derbach będzie niesamowita atmosfera i doping.
David Nosek (doświadczony obrońca Ocelari):
,,Spotkanie będzie dla nas bardzo ważne.Rozpocząć play off z wygranym pojedynkiem u siebie,jest bardzo cenne.Są to derby i musimy za wszelką cenę zwyciężyć,,
Trener Vitkovic Jakub Petr po przegranej 0-2:
,,Styl w jakim zagraliśmy mecz z Olomuncem nie był godny Vitkovickiego klubu.Nie tędy droga.Od Środy rana zabraliśmy się więc do pracy nad formą fizyczną i taktyką,bo musimy przygotować się już do meczy play off,,
Ocelari to 2 siła ligi w meczach u siebie.Ostatni mecz na własnym lodzie w rundzie zasadniczej.Przed nimi tydzień odpoczynku.Liczę,że dzisiaj zamkną sezon wygraną.
Fajnie zobaczyć w tabeli Typy Dnia luty 81%;) Kursy może nie powalały,ale skuteczność przyzwoita.Jeśli czytacie,korzystacie to piszcie na PW lub klikajcie repute,to coś jeszcze nabazgrole:] W tym mięsiącu fokus na Czeską Tipsport Extraligę (Play off) i oczywiście tenis.Pozdro

✅48
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: WTA Acapulco - 1/4
Godzina: 03;30
Spotkanie: M.Lucic-Baroni - P.Parmentier
Typ: over 9,5 gema w 1 secie
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ćwierćfinał, więc liczę, że Parmentier spróbuje powalczyć na 100%. Faworytką jest Lucic-Baroni, która rok zaczęła wyśmienicie - 1/2 AO, warto zaznaczyć, że w 1/4 ograła Pliskovą, co robi wrażenie.
Ostatnie spotkania 1 setach
L-B: 6:4, 7:5, 1:6, 4;6, 4;6.
Parmentier: 6;4, 7;5, 6;7,7;6, 6;3
H2H : 6;0, 7;5, 7;5
Jeśli ufać statystykom to sytuacja wygląda całkiem obiecująco. Jako, że to kobiecy tenis to tym bardziej można liczyć na łamania na każdym etapie seta, więc biorąc też pod uwagę etap turnieju, wypadałoby obejrzeć w miarę wyrównany pojedynek, tym bardziej że obie zawodniczki w rankingu dzieli zaledwie 25 miejsc, chociaż do tych rankingów nazbyt bym się nie odwoływał.
⛔100
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Dyscyplina: piłka nożna,Australia, A-League
Spotkanie: Sydney FC – Victory Melbourne
Godzina: 9:50
Typ: REMIS
Kurs: 3,75
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: przejrzałem wymianę opinii na temat tego meczu w naszym dziale australijskim i rozumiejąc zastrzeżenia, które się tam pojawiły w związku z trudnością typowania tego meczu, pozwolę sobie zmierzyć z tym wyzwaniem.
Mecz wydaje się, że jest o nic, poza prestiżem, bo w praktyce obie ekipy mają taką przewagę punktów nad resztą i taką przewagę potencjału sportowego, że nic im nie zagraża. W związku z tym obie drużyny będą miały tak czy siak uprzywilejowaną drabinkę w drodze do finału. Zgadzam się z kolegą qowalski6, miłośnikiem futbolu kangurów, że jest nierealne odrobienie straty punktów, jaka dzieli Victory do Sydney z tych samych powodów, jakie podałem zdanie wcześniej. Prestiż też ma swoją wagę, wystarczy sięgnąć do historii świata, czy nawet naszej, własnej, polskiej by się o tym przekonać. O ile państwa, a zwłaszcza mocarstwa chętnie pozabijają wielu dla prestiżu, czasami nazywanego honorem, nie sądzę aby piłkarskie kangury zrobiły to podczas najbliższego meczu ze sobą nawzajem. Spotkają się za kilka tygodni w finale i wtedy wszystko zostanie postawione na ostrzu noża, a jasność zostanie oddzielona od ciemności. Tymczasem trzeba dograć tych kilka kolejek do końca sezonu zasadniczego. Nietrudno zauważyć, że i Sydney, i Victory nic nie stracą na remisie.
Sydney FC: 21 15-5-1 br. 44:11 u siebie 9 6-3-0 br. 18:4 u/o 2,5 11:10 śr. 2,62 (2,65),
Victory: 21 13-3-5 br. 44;25, na wyjazd 10 5-2-3 br. 15:10 u/o 2,5 5:16 śr. 4,00 (2,50).
Spotkają się 2 równorzędne ofensywy i najlepsza z drugą defensywą, przy czym ta pierwsza jest 2 razy lepsza.
Historia H2H 42 11-18-13 br. 57:62 , w Sydney 18 5-9-4 br. 28:27. Te liczby pokazują, że remis tych drużyn jest jak najbardziej możliwy. Wrażenie to można wzmocnić pokazując, że ostatnie 12 spotkań zawiera aż 7 remisów!
Forma: Sydney przegrało jedyny mecz w sezonie., w połowie lutego podczas derbów tego miasta. Victory w styczniu przegrało 2 mecze, ale trudno mieć wątpliwości, że otrząsnęło się z tego małego kryzysu.
Kadra w najbliższym meczu: nie ma osłabień w obu, 2-3 tygodniową pauzę zalicza rezerwowy obrońca Sydney, czyli Ryall, który cały sezon mieścił się w kadrze meczowej.
Wnioski i uzasadnienie typu: Allianz Stadium w Sydney liczy 45.ooo miejsc, średnio przychodzi tam 17.000 widzów. Pogoda w piątek w Sydney jest i bedzie pochmurna, bardzo prawdopodobny jest deszcz, temperatura ponad 20’ C, wiatr ok. 13 km/h.
Praktyka tej ligi pokazuje, że gospodarze mają wyraźną przewagę nad gośćmi, choćby z racji dystansu, jaki musi przebyć drużyna przyjezdna. Znany jest też antagonizm między Sydney a Melbourne, które długo walczyły o status stolicy kraju, zanim nie pogodziła obu tych środowisk Canberra.
Jednak liczby pokazują, że drużyna Victory radzi sobie z tym wyzwaniem i nawet gorący doping publiczności nie powinien porazić zespołu z Melbourne. Uważam, że w świetle powyższych rozważań remis jest, delikatnie mówiąc, nie mniej prawdopodobny niż pozostałe rozwiązania. Za to jest bardzo dobrze płatny! Natomiast błędną ścieżką wydaje mi się próba zgadnięcia ile bramek padnie. Jakikolwiek miałby to być wybór, z tych bardziej racjonalnych oczywiście, zawsze jest on gorzej wyceniany przez bukmacherów, niż typ, który tutaj przedstawiam. Mój bet opieram na statystykach i wystawionych kursach na to zdarzenie, a dopiero w drugiej lub trzeciej kolejności na psychologii, choć jej nie lekceważę!
⛔100
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka (NCAAB - USA)
Godz : 04:00
Spotkanie : CS Fullerton - UC Santa Barbara
Typ : CS Fullerton -10pkt AH OT
Kurs : 1.91
Buk : Bwin
O 4 czasu polskiego dojdzie do spotkania ekip uczelnianych który zwycięzca może być tylko 1 . Gospodarze dziś biorą bez żadnych przeszkód to spotkanie. Zacznę jednak od gości - UC Santa Barbara w konferencji wewnętrznej na ostatnim miejscu i bilans spotkań w delegacji 0-11. Grają fatalnie na niskiej skuteczności czy to z gry czy zza łuku a do tego bardzo słabo bronią. Ostatnie 5 spotkań wyjazdowych to aż 3 blow outy a w 4 ta linia była przekroczona. Goście w ostatnich 4 spotkaniach przeciwko ekipom potencjałem dorównywującym gospodarzom nie potrafili rzucić więcej niż 56 pkt w meczu. Na prawdę wygląda to blado i dziś gospodarze to wykorzystają.
CS Fullerton to drużyna własnego parkietu. Na razie 4 miejsce w konferencji wew i bilans 10-3 we własnej hali. Drużyna niemal na każdej pozycji posiadająca lepszych graczy i taktycznie tutaj w hali o wiele większy poziom. Dla mnie dziś blow out to jedyna opcja. O sile CS Fullerton Santa Barbara przekonała się 3 lutego tego roku we własnej hali gdzie przegrali aż 53:79. TUtaj w hali intensywność gry jest jeszcze większa i gospodarze z każdą minutą powinni przejmować kontrolę nad dużo gorszym rywalem.
✅91
 
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Nice I Liga Polska
Godzina: 20:45
Spotkanie: Górnik Zabrze - GKS Tychy
Typ: 1
Kurs: 1,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Debiut w miesiącu marcu udany, trafiony over 4,5 Real - Las Palmas ✅ Bilans analiz: 1/1
Dziś wybrałem do typowania inaugurujący 20. kolejkę Nice I Ligi Polskiej mecz Górnika Zabrze z GKS Tychy. Będzie to pierwszy mecz pod szyldem sponsora tytularnego ligi, firmy Nice.
Spośród wszystkich dzisiejszych meczy postanowiłem postawić coś z &quot;naszego podwórka&quot;.
Mecz otwarcia w Zabrzu, ponad 10 tyś. sprzedanych biletów na to spotkanie. Gospodarze, po rozczarowującej rundzie jesiennej (8. miejsce, choć niektóre źródła stawiają Górnika na 7. lokacie).
Cele i założenia były inne - Zabrzanie mieli pewnie kroczyć po awans do Ekstraklasy, w której spędzili wiele sezonów. Zamiast tego 5 pkt. straty do liderującej Pogoni, bolesne, szczególnie dla kibiców, potknięcia na własnym boisku jak choćby porażki z Miedzią Legnica, czy Zniczem Pruszków i niezachwycająca forma wyjazdowa (2-4-4).
W przerwie musiały nastąpić zmiany i tak też się stało. Do Górnika sprowadzono kilku zagranicznych piłkarzy, którzy będą mieli ożywić grę i poprowadzić 14-krotnego mistrza polski do powrotu na boiska ekstraklasy.
Najszumniej media rozpisują się o trójce obcokrajowców. Hiszpan, Dani Suarez (grał w II drużynie Realu Madryt) i Niemiec Meik Karwot ( występy w juniorskich drużynach lig niemieckich) będą wspierać linię defensywną. W pomocy wzmocnieniem ma być Słoweniec Sandi Arcon, grający wcześniej w swojej ojczyźnie.
Czy te wzmocnienia przyniosą oczekiwane wyniki, czas pokaże. Pewne jest to, że pomimo 8-go miejsca w tabeli wszyscy w Górniku wierzą w sukces i z niecierpliwością będą wyczekiwać pierwszego gwizdka w wieczornym meczu.
Nadzieje na zwycięstwo wielkie, bo do Zabrza na mecz otwarcia przyjeżdża przedostatni w tabeli po rundzie jesiennej GKS Tychy.
Szkoleniowiec Tyszan, Jurij Szatałow ma zgoła odmienne cele. Jego zadaniem jest utrzymanie zespołu w lidze, co będzie nie lada wyzwaniem, biorąc pod uwagę osiągnięcia GKS-u z minionej rundy. W meczach wyjazdowych &quot;Tyscy&quot; nie odnieśli żadnego zwycięstwa i skończyli rundę z bilansem wyjazdów 0-4-5. W odmienieniu tej złej passy ma pomóc sprowadzony w ostatniej chwili z Łęcznej, Radosław Próchnik, który swoim doświadczeniem będzie starał się wyciągnąć Tychy z dołu tabeli. Z pewnością GKS nie odda meczu bez walki, ale sądzę, że na wyjazdowe zwycięstwo kibice z Tych będą musieli jeszcze poczekać.
Kończąc, wyjątkowo długą analizę, zachęcam do grania na zwycięstwo Górnika i sprawdzenia, czy huczne obietnice włodarzy Zabrzan znajdą potwierdzenie na boisku.
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eredivisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: SC Heerenveen - Go Ahead Eagles
Typ: Heerenveen
Kurs: 1.43
Bukmacher: Betsson
Analiza:
W rozpoczynającej się dzisiaj 25 kolejce Eredivisie Heerenveen podejmie u siebie drużynę Go Ahead Eagles. Drużyny te w tym sezonie mają zupełnie inne cele. Gospodarze zajmują aktualnie 6 miejsce w tym sezonie i walczą o to by zagrać w eliminacjach do Ligi Europy. Natomiast goście zajmują 16 miejsce ,,premiowane&#39;&#39; barażem o utrzymanie, lecz do bezpiecznej pozycji tracą póki co tylko jeden punkt.
Heerenveen po bardzo słabej serii meczów ostatnio pokonało Rodę Kerkrade w przekonywującym stylu - 3:0. To bardzo dobry impuls, mogący świadczyć o tym, że ta ekipa problemy ma już za sobą.
Drużyna gości ostatnie 2 mecze przegrała. Ostatnio przegrali u siebie 1:3 z Vitesse Arnhem a bramkę zdobyli dopiero w 88. minucie, kiedy losy meczu były już przesądzone. Wcześniej przegrali także 0:1 w wyjazdowym spotkaniu z Rodą, czyli drużyną, którą spokojnie pokonało ostatnio Heerenveen. Myślę, że mecze tych drużyn z Rodą mogą być dość dobrym wyznacznikiem formy obu ekip, ponieważ niewiele czasu dzieliło oba te spotkania - Go Ahead Eagles zmierzyło się z Rodą w 23 kolejce a Heerenveen w 24.
Faktem przemawiającym na korzyść drużyny gospodarzy jest też to, że Go Ahead Eagles jeszcze nigdy w historii nie pokonało Heerenveen. Spotykali się dotychczas pięciokrotnie w Eredivisie i 3 spotkania zakończyły się wygraną dzisiejszych gospodarzy a dwa podziałem punktów.
⛔100
 
O 26

oracle77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia Eerste Divisie
Godzina : 20:00
Spotkanie: FC Oss - Jong Ajax
Typ: over 4.5 gola w meczu
Kurs: 2,62
Bukmacher: BET365
Analiza:
Dziś na zapleczu holenderskiej Eredivisie pojedynek dwóch drużyn, w których meczach w tym sezonie pada najwięcej goli. W meczach gospodarzy jest już 122 gole, co daje średnią 4,51 gola na mecz, a w starciach rezerw Ajaxu 109 goli, co daje również wysoka średnią ponad 4 bramki na mecz. Dziś powinno też paść wiele goli, bo niby dlaczego miało by być nagle inaczej. Rezerwy Ajaxu są viceliderem ligi, grają bez obciążeń, bo ich miejsce jest tu na zapleczu Eredivisie, więc nawet jakby chcieli , to i tak nie awansują wyżej. Gospodarze grają bardzo otwarty futbol, nie przejmując się zupełnie straconymi golami, których to mają już aż 69, najwięcej w lidze, co jest 2,5 na mecz. Również sporo strzelają- prawie 2 gole na mecz, a mają najskuteczniejszego strzelca ligi z 27 trafieniami-Toma Boere. Oss też już praktycznie o nic nie gra, bo spadek im nie grozi, chyba, że jeszcze się spręża w walce o ćwierćfinały play-offs- do 9. pozycji jednak mają aż 9 pkt. straty. W takich okolicznościach lekko wiosennej murawy pewnie obie drużyny zagrają dla kibiców i urządzą sobie trening strzelecki, a że potrafią... Na jesieni młody Ajax rozjechał dzisiejszych gospodarzy aż 7:0.
Widzę tutaj wysoki bramkowy remis 3:3?(eeee chyba nie, bo w ostatnim meczu Oss tyle zremisowało z Almere; raczej tak szybko się nie powtórzy) lub zwycięstwo 1-2 bramkami gości 2:3(4).
Dla odważniejszych over [email protected]
Powodzenia
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplinaiłka nożna,Ekstraklasa
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
Godzina:20:30
Typ: Legia Warszawa -1HA
Kurs: 2,88
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Legia Warszawa potrzebuje dobrego meczu i zdecydowanej wygranej by znów uwierzyć we własne siły. Wymęczona wygrana z Arką w Gdyni była początkiem kryzysu jak się zdaje. Nikt nie spodziewał się porażki z Ruchem przy Łazienkowskiej na kilka dni przed najważniejszym meczem z Ajaxem. Odpadnięcie z LE miało podziałać na legionistów na płachta na byka i mieli strzelić kilka bramek Termalice i zapewnić sobie pewne 3 punkty. Tak się jednak nie stało i po kolejnym dość słabym meczu zaledwie zremisowali z zespołem z Niecieczy 1-1.
Jacek Magiera potrafił podnieść zespół po trenerze Besniku Hasim więc liczę, że uda mu się to zrobić i tym razem.
Patrząc na to jaką piłkę gra obecnie Lech Poznań, to Legia musi przestać tracić punkty, gdyż w późniejszej fazie strata do zespołów może niebezpiecznie wzrosnąć.
Zagłębie zapewne będzie walczyć do końca o grę w grupie mistrzowskiej gdyż różnica pomiędzy piątym, a jedenastym zespołem w tabeli wynosi zaledwie 7 punktów, a do końca sezonu rundy zasadniczej pozostało 8 kolejek.
Legia nie gra już w Pucharze Polski więc mogą skupić się na wygrywaniu w Lotto ekstraklasie. Stawiam na 2-0 dla gości.
✅188
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 0

stuarez715

Użytkownik
Dyscyplina: Eurocup, koszykówka
Godzina : 20:45
Spotkanie: Unicaja Malaga -Bayern
Typ: over 158
Kurs: 1,95
Bukmacher: Bet365
Analiza: Witam wszystkich serdecznie. Przeglądając dzisiejsza ofertę zauważyłem ciekawy typ z Europejskiej koszykówki. Dojdzie do rewanżu o przejdzie do następnej rundy co tym bardziej utwierdza mnie w przekonaniu o tym typie. Obydwie drużyny grają overowo ale przede wszystkim ofensywnie zostawiając miejsca rywalom z tyłu. W pierwszym meczu padło aż 173 pkt ( najmniej w 1 kwarcie padło 39 pkt) . Malaga musi odrobić straty u siebie wiec będą zmotywowani oraz waleczni, co niekiedy doprowadzi do straty piłek. Spodziewam się overovego meczu
⛔100
 
S 13K

stonesour

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna – Niemcy – 2 Bundesliga
Godzina : 18:30
Spotkanie : Union Berlin – Wurzburger Kickers
Typ : Union Berlin wygra
Kurs : 1,88
Bukmacher : Unibet
Analiza :
Dzisiaj Union Berlin zagra z Wurzburger Kickers. Faworytem według mnie są gospodarze, gdyż są w lepszej formie od gości. Wurzburger Kickers słabo spisuje się na wyjazdach porażki w ostatnich 2 meczach. Union Berlin u siebie 2 zwycięstwa w ostatnich dwóch meczach. Ostatni mecz Union Berlin z Wurzburger Kickers na stadionie Wurzburger zakończył się wynikiem 1-0 dla Union Berlin więc, uważam że dzisiaj też wygrają.
✅88
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
C 172

chkaplan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - NIEMCY: Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: FC AUGSBURG VS. RASEN BALLSPORT LEIPZIG
Typ: 2+BTS
Kurs: 4,33
Bukmacher: Całoroczny
Analiza:
Witam,
Pociągnę dziś typ Kurczaka, po nieco lepszym kursie - choć sądzę, że dziś jest więcej ciekawych spotkań, nawet poranne spotkanie w Australii wydaje mi się ciekawsze i wbrew opinii niektórych Gospodarz jednak zawalczy o prestiż, niedawno analizowałem jego mecz na wyjeździe z Melbourne City (bliźniakiem dzisiejszych gości) i myślałem, że będzie tam mała niespodzianka, że Melbourne jednak dokopie Sydney u siebie - gdzie tam, polegli równo ! Dlatego też nie wróżę Victory nawet remisu, sądzę że padnie podobny wynik jak ostatnio gdzie Sydney na wyjeździe zwyciężyło 1-2.
No chyba - co zawsze się zastrzegam !, padnie bezbramkowy remis, który w tej lidze pojawia się często i zupełnie niespodziewanie !
Nawet mecze Betisu i Leeds uważam za ciekawsze - ale nie będę się o tym rozpisywał, bo typ mam uzasadnić dziś inny. A podywagować można sobie na forum.
Więc wracając - jak pisałem powyżej pociągnę typ Kowala, zwanego Kurczakem.
I tu niespodzianka - wcale nie uważam, że lipsk w tym meczu jest zdecydowanie lepszą drużyną.
W ogóle to ten mecz mocno pachnie mi remisem i to nie dlatego, że statystyki mówią, że Augsburg nie miał remisu już od 6 spotkań, a Lipsk zaliczył 17 kolejnych meczów bez remisu !, nie nie dlatego, choć każdy wie, że kiedyś remis padnie ! i dlaczego nie dziś !
Patrzę po prostu na aktualna kondycję obu zespołów. Lipsk ma 3 ważne absencje w wyniku kontuzji kontuzje Burke, Klostermann i Poulsen, a Augsburg szacuje, że być może kilku zawodników nie wejdzie, ale nie jest to pewne, zresztą ławka rezerwy Augsburga jest tak samo długa jak gości. Ponadto mecze wyjazdowe Liska wcale nie są tak rewelacyjne na 5 ostatnich spotkań wyjazdowych zaliczyli 3 porażki, to że ostatnio jakoś cudem udało im się wygrać (1-2) ze - słabym moim zdaniem M&#39;gladbach - jeszcze niczego nie dowodzi - zresztą w grudniu Augsburg także pokonał Borusię i to do zera. A więc sądzę, że będzie to bardzo wyrównane spotkanie i na kilometr śmierdzi mi bramkowym remisem ! a jeżeli nawet nastąpi zwycięstwo Lipska, to jak to słusznie zauważył Kowal, będzie minimalne. Pozdrawiam ????
⛔100
 
stoperkrk 499

stoperkrk

Użytkownik
Dyscyplinaiłka nożna,Ekstraklasa
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
Godzina:20:30
Typ: Legia Warszawa i over 2,5 gola
Kurs: 3,00
Bukmacher: BetClic
Analiza:
Legia Warszawa wyczerpała już limit potknięć. Jeśli nadal myśli o Mistrzostwie Polski musi dziś zdobyć 3 punkty.
Patrząc na h2h ostatnich 5 spotkań, tylko raz padły 2 gole, w pozostałych od 3 do 5:
18.09.2016 - 2:3 +
28.04.2016 - 2:0 -
21.02.2016 - 1:2 +
11.09.2015 - 2:2 +
12.04.2014 - 1:3 +
Legia w obecnym sezonie w 23 meczach strzeliła 46 goli, co daje średnią 2 bramki na mecz, tracąc 23, czyli średnio prawie 1.
Zagłębie w 22 meczach dało sobie strzelić 24 bramki, czyli średnio 1, a zdołali zdobyć 30, czyli prawie 1,5 na mecz.
Legia traci 7 punktów do Lechii, dziś na pewno sięgnie po komplet punktów. Stawiam na 3:1 dla Legii.
✅200
 
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina:CHALLENGER MEN - SINGLES: Wroclaw (Poland), hard (indoor) - Quarter-finals
Spotkanie: Mathieu P.-Eysseric J.
Godzina:11:30
Typ: Dw 2-1
Kurs: 4,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Po bardzo dobrym lutym w moim wykonaniu teraz pora na typy w marcu. Dziś trochę ryzykownie. Ale są podstawy by grać taki typ. Już piszę dlaczego. Mathieu to zawodnik bardzo doświadczony. Ale to już wrak zawodnika. Tenisista który więcej obecnie walczy ze swoimi kontuzjami niż z przeciwnikami. Z drugiej strony Eysseric to zawodnik, który bardziej preferuje korty ziemne. Na pewno woli wolniejsze nawierzchnie. Dlatego sądzę, że na takim przebijaniu jednego seta ugra. Gdyż Mathieu coraz ciężej kończyć mecz w dwóch setach. Tutaj nie miał kto zagrozić Mathieu bo Żuk czy Ofner to poziom na pewno nie challenger. Eysseric z kolei miał bardziej wymagających rywali. Bo Kolar i Hurkacz. Jednak poradził sobie w niezłym stylu. Dziś uważam, że Mathieu weźmie pierwszy set potem zaczną się kłopoty i drugi set zgarnie Eysseric, a w trzecim Mathieu pokaże już kto jest lepszym. Powodzenia !
⛔100
 
B 17

baggins

Użytkownik
Dyscyplinaiłka nożna,Ekstraklasa
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
Godzina:20:30
Typ: 1x
Kurs:1.81
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Wlasciwie ta podporka dlatego, ze w pilce nic niewiadomo. Natomiast 4.15 za 1 to mega value bet. Ale do rzeczy - Zaglebie w formie takiej sobie, Legia w tragicznej. Magiera znow bedzie cos zmienial, ale w ataku najprawdopodobniej zagra, po raz kolejny, mega-wolny Czech. Nie da sie ukryc, ze najwiekszym problemem Legii jest pomoc - ciagnieta przez Ofoe (troche pod forma) i Rado (zdecydowanie pod forma) ofensywa jeszcze jakos sobie radzi, natomiast defensywni pomocnicy w postaci Kopczynskiego, Szymanskiego, a przede wszystkim Jodlowca, w jakimkolwiek ustawieniu, prezentuja sie kabaretowo. Szansa jest powrot Moulina, ale wraca on dopiero po kontuzji. Aby ograc Legie, w tej chwili, wystarczy szybko biegac w srodku pola. Zawodnicy Ruchu wygladali jakby grali przeciwko druzynie, ktora wlasnie skonczyla 90-minutowy mecz. Legia biega jednostajnie, nie ma przyspieszenia. Typ ten jest zdecydowanie przeciwko Legii, nie za Zaglebiem. W zasadzie, w tej formie, niewiele jest druzyn w Ekstraklapie, ktore bylyby prawdziwym underdogiem w meczu z druzyna z Warszawy.
⛔100
 
M 0

mariojurinho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy 2 Bundesliga
Godzina : 18:30
Spotkanie: Bochum - Düsseldorf
Typ: Bochum
Kurs: 2,2
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj zagrają dwie drużyny, które w tabeli mają podobną zdobycz punktową, Bochum 29, a Düsseldorf 27. Pod wieloma względami będzie to bardzo wyrównane spotkanie, jednak skłaniam się ku minimalnemu zwycięstwu gospodarzy. Przemawia za tym bardzo dobry bilans u siebie 5-5-0 jak również ostatnio słabsza dyspozycja gości, otóż po wznowieniu rozgrywek w 5 spotkaniach zanotowali tylko 2 remisy i aż 3 porażki przy bilansie bramkowym 1:7, na poprawę tego stanu w meczu na tak trudnym terenie będzie bardzo ciężko. Sumując - mecz dwóch drużyn nie imponujących formą, jednak atut własnego boiska moim zdaniem będzie decydujący.
⛔100
 
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka Eurocup
Godz : 17:30
Spotkanie : Khimki Moskwa - Valencia
Typ : Khimki -5,5 pkt handi
Kurs : 2.00
Buk : Bet365

Analiza : Wszyscy tylko Legia i Legia. A dziś w Moskiwe rewanż pomiędzy tamtejszymi Khimkami i Valencią. W pierwszym meczu Valencia wygrała 88-82 i co trzeba przyznać kontrolowała ten mecz - miała lepszą skuteczność za 3 pkt, świetnie zagrała ich ławka. Dodatkowo grali bez A. Diota (8 pkt na mecz), którego może zabraknąć i dziś. Jednak mecz we własnej hali, a wyjazd do Moskwy to dwie różne sprawy. Khimky u siebie w rozgrywkach Eurocup przegrali tylko raz...w ostatniej kolejce z Bayernem w spotkaniu bez większego znaczenia dla ich awansu. W moim odczuciu Rosjanie mają lepszy skład ...grupa amerykanów wspomagana przez doświadczonych Sokołova, Monye i Schveda. Jeśli będzie im siedzieć rzut za 3 pkt moga bez problemu odrobić straty z Hiszpanii. Siłą Valencii jest wyrównany skład ale wydaje się że nie mają lidera który ich pociągnie w przypadku słabszego meczu.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy, 2 Bundesliga
Spotkanie: Dresden - Kaiserslautern
Godzina: 18:30
Typ: DW do przerwy 0:0
Kurs: 2.63
Bukmacher: bet365
Analiza:
Kaiserslautern na wyjazdach nie daje sobie strzelić bramki w pierwszej połowie od 5 meczów. Dokładniej - 5 ostatnich meczów w HT zakończyło się wynikiem 0:0, 7 ostatnich zakończyło się w HT remisem. Czyli jeszcze dokładniej 6/11 0:0 HT (w tym 5/5 ostatnich), 7/11 remis HT. Oglądałem na żywo, zęby bolą, ale jest to na pewno taktyka skuteczna. Wszystko zależy od przeciwnika.
Drezno na wyjazdach też jest ultraskuteczne, ale teraz gra u siebie, a tu już nie jest tak różowo. jej bilans to 5-3-3 w HT. Częściej prowadzi, a więc i strzela do połowy. Ale w tej części sezonu już w 2 meczach do przerwy gola nie strzeliło. Ale i nie straciło: Z Unionem Berlin było 0:0, z Hanoverem 1:2 (do przerwy 0:0). Liczę więc na podtrzymanie serii w obu przypadkach.
PS. Na marzec wymyśliłem sobie zakłady tematyczne: remis do przerwy. Wczoraj w moim typie z Egiptu goście strzelili bramkę w 49 minucie... pierwszej połowy. Ale się nie poddaję.
⛔100
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Pilka nozna / Polska
Zaglebie vs Legia
Typ - Legia over 1.5 gola
Kurs - 2.00
Bet365
03.03.2017 / 20:30

Legia w 2017 roku ewidentnie gra inaczej niz jeszcze w starym roku,gdzie w ciemno mozna bylo stawiac owery.
Przede wszystkim zacieli sie w ofensywie,jak widac odejscie Nikolicia i Projovicia oslabilo atak Legii.
Defensywa natomiast bez wiekszych zmian,czyli dalej Malarz wyjmuje pilki z siatki.
Z Ajaksem zbyt wiele Legia nie zrobila,nie strzelili gola w dwumeczu a po bezbramkowym remisie w Warszawie wystarczylo strzelic gola na wyjezdzie i Ajax bylby pod sciana.
Podopieczni Jacka Magiery puchary maja juz z glowy,tak wiec moga w koncu skupic sie jedynie na naszej elitarnej lidze.
Legia zajmuje 4 miejsce i ostatnio w dwoch meczach punkty gubila i to u siebie,tak wiec moze na wyjezdzie lepiej im pojdzie,gdzie wygrali przeciez skromnie z Arka 1:0.

Zaglebie jakiegos szalu wielkiego nie robi,w dwoch rozegranych meczach pokonali u siebie 1:0 Arke i przegrali na wyjezdzie 1:2 z Wisla Plock.
Ogolnie rzecz biorac Zaglebie przed wlasna publicznoscia nie prezentuje sie specjalnie dobrze,w ostatnich 9 meczach tylko dwie wygrane,cztery remisy i trzy porazki,bilans w bramkach - 9:12.
Zaglebie traci do Legii tylko 5 punktow i maja mecz rozegrany mniej,tak wiec jesli by dzisiaj wygrali i zdobyli komplet punktow w zaleglym meczu...
Nie sadze jednak,zeby 3 punkty zostaly w Lubinie.
Zaglebie jak na razie tylko dwa mecze przy pieciu rozegranych ze strony mistrza Polski,tak wiec tutaj tez moze miec jakis wplyw na korzysc gosci.
Bezposrednie starcia bardzo ciekawe,trzeba zaznaczyc,ze Zaglebie wygralo dwa ostatnie mecze z Legia,wczesniej jednak Legia byla niepokonana od 9 spotkan.
Z tego co widze to raczej bez wiekszych oslabien,tak wiec powinnismy zobaczyc dobry mecz z bramkami.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Siatkówka
18:00
Bydgoszcz - Espadon Szczecin
Typ: 2
Kurs: 3,75
Buk: bet365
Mecz dwóch beznadziejnych drużyn. Stawiam na Espadon bo o ile Bydgoszcz jest beznadziejna od pierwszej kolejki aż do teraz, to Szczecin miał kilka przebłysków zwłaszcza gdy trenerem został Mieszko Gogol. Kursy zupełnie nie adekwatne, oba zespoły bilans 5-19. Bydgoszcz została fatalnie zbudowana przed sezonem. No kto mądry na ataku stawia na Gromadowskiego, a w dodatku na zmiennika ma młodego i nie ogranego Filipiaka? I tak ten Filipiak wygląda najkorzystniej w tym zespole. Na rozegraniu Szczurek i Sienko, żaden z nich nie nadaje się na jedynkę w drużynie PlusLigi, nawet na dwójkę się nie nadają. Na przyjęciu dwóch orłów Yudin i Katic. O ile Katic wiadomo było że do niczego się nie nadaje to jednak od Yudina należałoby wymagać żeby był liderem tego zespołu. A on tak raczej do liderowania się nie wychyla. Ogólnie laik wie że z tych nazwisk nic nie da się stworzyć, ciekawe że nie wiedział o tym były trener reprezentacji Polski kobiet Makowski. Szczecin też na papierze wygląda jeszcze gorzej niż Bydgoszcz. Jednakże Gogol w miarę wyciska z tej drużyny ile może. Myślę że handikap +1,5 seta po kursie 2,30 na Szczecin można grać spokojnie. Ja stawiam na czysto na Szczecin i chyba spodziewam się że to zakończy się w pięciu setach.
✅275
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom