>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 3.05.2018 (czwartek)

Status
Zamknięty.
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Salzburg - Marsylia
Typ: Salzburg strzeli w obu połowach
Kurs: 2.88
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Witam wszystkich, fajnie że dobrze udało nam się wejść w majowy miesiąc 2/2 ✅.
Dzisiaj spróbujemy szczęścia w rewanżu LE w którym Salzburg zagra z Ol. Marsylia.
Drużyna gospodarzy lubi grać ofensywnie ich mecze zwykle kończą się overem goli.
Grając u siebie na prawdę rzadko odnoszą porażki, bez różnicy czy na krajowym podwórku, czy grając w Lidze Europy.
Ostatniej porażki doznali w połowie stycznia, towarzysko grając ze szwajcarskim zespołem Young Boys.
Jeśli ktoś pomyśli a gdzie tam strzelą tyle bramek takiej ekipie jak Marsylia... ,,??? Przypominam ile strzelili goli drużynie Lazio w rewanżu, gdzie Włosi także byli faworytami do dalszego awansu było 4:1!
Przed tygodniem piłkarze Olympiqu zdołali wygrać przed własną publicznością 2:0 i dziś zagrają z dość spokojną głową lecz i to może okazać się zbyt małą zaliczką... Ciężko przewidzieć samego zwycięzce, lecz pomimo tego dylematu wybiorę opcję bramki powinna się sprawdzić jak w LM.
Ponadto jeśli mieliście okazję obejrzeć pierwszy mecz (ja wybrałem właśnie ten)
to sami widzieliście że sytuacji było na tyle, aby spokojnie pokryć powyższy bet...
Wydaje się samo przez się że grając dziś
na własnym stadionie przy pełnych trybunach, okazji będzie nieco więcej.
- gol w obu połowach do dubla @ 1.58 :eek:kay:
- drobniej BTS w obu połowach @ 11 :blush:
⛔100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Finlandia, Veikkausliiga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Rovaniemi - Honka
Typ: spotkanie/obie strzelą – 1/nie
Kurs
: 3,20
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Zgadzam się ze wszystkim co napisał kolega „rjastrzab”, podpisuje się pod to. Ja spróbuję bardziej wykorzystać to, że Rovaniemi jest po 6 kolejkach i ciągle w straconych bramkach jest 0. Wiadomo, kiedyś to się skończy, nie mogą przejść ligi bez straty gola, ale Honka nie jest akurat demonem ataku ( 3 strzelone bramki w 4 meczach), do tego Rovaniemi gra u siebie, gdzie w 3 meczach strzeliło 7 bramek, pokonując m.in. silne Lahti. Takie typy zawsze są ryzykowne, wystarczy 1 głupi, szkolny błąd w obronie Rovaniemi i chodźby dalej wygrali, kupon do kosza. Zaryzykuję jednak i postawię, że Rovaniemi zgarnie 3 oczka i dalej utrzyma „0 z tyłu”.
Powodzenia i pozdrawiam.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Atletico-Arsenal
Typ: awans Arsenalu
Kurs:
3,45
Bukmacher: fortuna

Witam! Wczorajszy typ na Legię wszedł gładziutko, a dzisiaj lecimy z Ligą Europy. Zdecydowałem się zagrać na spotkanie w którym zmierzy się ze sobą Atletico oraz Arsenal. Mój typ jest bardzo prosty.. jest to ostatnia szansa Arsena Wengera aby wygrać coś w tym sezonie z ekipą Kanonierów a jak wszyscy dobrze wiemy po tym sezonie po 22 latach nastąpi rozłąka Wengera z jego ukochanym klubem. Z pewnością piłkarze wyjdą na boisko niezwykle nakręceni i zdeterminowani do zwycięstwa. Francuz jest absolutną legendą klubu z Emirates Stadium. Klub i piłkarze będą chcieli go uhonorować i na zakończenie jego trwającej tyle lat przygody wygrać trofeum, które na dodatek zapewni Arsenalowi grę w Lidze Mistrzów. Przyszły trener Kanonierów również ściska pewnie kciuki za tą wygraną. Bo kto by nie chciał prowadzić zespołu w rozgrywkach LM? No właśnie. Pragnienie gry w Lidze Mistrzów to kolejny czynnik przemawiający za Arsenalem. Atletico ma już zapewnione miejsce na podium, kwestia tego czy oddadzą 2 miejsce Realowi i spadną na drugie. Zarówno jedna jak i druga pozycja gwarantuje im grę w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Trener Atleti Diego Siemone został wyrzucony w poprzednim meczu na trybuny i dzisiaj również nie będzie go na ławce trenerskiej, ze względu na karę od UEFA. To duży brak dla jego zawodników.. bo sami doskonale wiemy co Simeone wyprawia przy linii i jaką motywację dodaje swoim piłkarzom.
To będzie bardzo zacięty mecz.. ja jednak idę w stronę Arsenalu. Oby mój typ okazał się trafny.
Powodzenia!
Jeśli spodobał Ci się mój typ to zostaw proszę reputkę i like&#39;a!
⛔100
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Salzburg - Marsylia
Typ: Salzburg awansuje po 90 minutach
Kurs: 7.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Kolega wyżej już uprzedził mnie z typem na awans Salzburga, co według mnie dzisiaj jest wielce prawdopodobne. Sam osobiście stawiam taki właśnie typ, jednak do konkursu muszę coś jeszcze dołożyć i stawiam na to, iż dokonają to już w regulaminowym czasie gry. Ekipa sponsorowana przez Red Bull jest w tym sezonie niezwykle mocna, co udowodniła już eliminując włoskie Lazio w poprzednim etapie Ligi Europejskiej. Można powiedzieć wręcz, że ekipa z Salzburga dokonała prawie niemożliwego, bo na wyjeździe przegrywała dwoma golami, jednak na własnym stadionie potrafili odrobić straty już w 90 minutach. Liczę, że tutaj może być podobnie, że Salzburg osiągnie maksimum swoich możliwości i uda im się awansować. Stawiam, że mocno zaatakują już od pierwszych minut i jeżeli uda im się szybko zdobyć bramkę to pójdą dalej za ciosem ⚽
⛔100
 
theseventh 275

theseventh

Użytkownik
Dyscyplina: ATP - SINGLES: Istanbul (Turkey), clay
Godzina: 11:30
Spotkanie: Chardy - Lajovic
Typ: Lajovic
Kurs: 1.9
Bukmacher: fortuna
Analiza:
1/8 turnieju w Stambule. Mecz trochę z gatunku 50/50. Zawodników w rankingu dzieli tylko 5 miejsc ale jak wiadomo rankingi nie grają. Do tej pory Francuz i Serb grali ze sobą czterokrotnie - h2h 2:2, chociaż na mączce grali ze sobą tylko raz w 2015 w Houston kiedy to Chardy wygrał. Francuz ostatnio notował całkiem niezłe występy, głównie na twardych nawierzchniach w USA chociaż całokształt formy w ubiegłym sezonie nie wyglądał zbyt imponująco. To jego debiut w tym turnieju. W pierwszym meczu pewnie pokonał Gruzina Basilashvili 2-0, który wcześniej notował 3 kolejne ćwierćfinały w ostatnich turniejach. Lajovic natomiast w pierwszym meczu pokonał lekko podmęczonego Millmana 2-0. Z pewnością będzie chciał powtórzyć wynik z ubiegłego roku gdzie w tym turnieju trafił do ćwierćfinału. Nie szalałbym ze stawką bo tak jak napisałem wcześniej mecz na styku z lekkim wskazaniem na Serba.
⛔ 100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Glasgow (Wielka Brytania), twarda (w hali)
Godzina: 14:00
Spotkanie: David Guez - Robin Kern
Typ: 2
Kurs: 2,41
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 2 rundy na turnieju challengerowym w Glasgow. Guez w 1 rundzie wygrał z zawodnikiem gospodarzy McHugh 2-0 (7-6 , 6-3), natomiast Niemiec Kern do turnieju głównego przebił się przez kwalifikacje w których wygrał z Brytyjczykiem Macarty 2-0 (6-1 , 6-3) a następnie z Estończykiem Raisma 2-0 (7-6 , 7-6) a w 1 rundzie turnieju głównego zwyciężył z Włochem Bega 2-0 (6-1 , 6-3). Faworytem w tym spotkaniu jest David Guez ale ja tutaj próbuję niespodzianki i gram na Kerna. Niemiec fajnie sobie tutaj poczynia, przebrnął przez kwalifikacje bez straty seta a w 1 rundzie nie dał szans faworyzowanemu Włochowi. Guez ma już na karku 35 lat, w listopadzie będzie miał 36 urodziny i nie ma już takiej mocy. W 1 rundzie wygrał ale trochę się pomęczył i gdyby jego rywal McHugh miał więcej doświadczenia to myślę, że Guez mógłby pożegnać się z turniejem już po tym pierwszym spotkaniu. Brytyjczyk w tamtym meczu w 1 secie prowadził 6-5 i miał serwis na skończenie seta ale ostatecznie dał się przełamać i Francuz wyrównał stan spotkania doprowadzając do tie breaka w którym wygrał. W 2 secie Davidovi poszło już znacznie łatwiej ale koniec końców powinien sobie z takim rywalem dużo lepiej i szybciej poradzić. McHugh to zaledwie 17 letni tenisista, który zajmuje dopiero 1252 miejsce w rankingu ATP co nie dziwi, bo gra głównie w turniejach juniorskich a mimo to przełamał serwis Gueza aż 3 razy w tym spotkaniu (2 razy w pierwszym secie i 1 raz w drugim secie). To nie świadczy najlepiej o formie Francuza a dzisiaj trafia na zawodnika, który widać, że jest w gazie. Jeśli Guez zagra dziś z Robinem tak jak w 1 rundzie to jestem spokojny o to, że ta niespodzianka będzie trafna. Kern jest w Gazie, zagrał tutaj już 3 spotkania i nie stracił seta jeszcze. Myślę, że jak najbardziej jest w stanie wygrać dzisiaj z tym tenisowym &quot;dziadkiem&quot;, któremu brakuje mocy. Skoro 17 latek był w stanie go przełamać w spotkaniu aż 3 razy to tym bardziej taki gracz jak Kern jest tutaj w stanie go poprzełamywać i wygrać spotkanie.
⛔100
 
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplina : piłka nożna
spotkanie: salzburg-marsylia
godzina: 21:05
typ: -2.5
stawka: 2.17
bukmacher: fortuna
Witam zastanawiam się jaki typ wybrać do kuponu i myślę,że taki wybiorę a dlaczego? otóż jak to powiedział Boniek nic dwa razy pod rząd się nie zdarza.A więc myślę,że Salzburg raczej nie rzuci się od razu do przodu bo jak wiadomo każdy gol strzelony przez gości jes na wagę co najmniej srebra i premiuje ich do finału a więc np przy 0:1 to wtedy Salzburg musi wygrać 4:1 jak z Lazio bo 3:1 ich nie ratuje ew. 3:0 lub 2:0 na dogrywkę.Co niektórych chyba ponosi fantazja albo jak ostatnio w sobotę upojenie alkoholowe.Osobiście widzę tutaj awans gości.Pozdrawiam
Typ określony nieprecyzyjnie i niejednoznacznie.
Kiepska analiza

⛔100
Handicap na którąś z drużyn? Under? Nie wiadomo. Mogłaby pomóc analiza z której by wynikało jaki to typ, ale tu nic z niej nie wynika. Ostatnie zdanie sugeruje że chodzi raczej o awans gości.
▶ Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pinio1111 81,6K

pinio1111

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Europy
Godzinna: 21:05
Spotkanie: Atletico Madryt – Arsenal Londnyn
Typ: under 0,5 bramki
Kurs: 10,50
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Liczę na minimalizm Rojiblancos i doskonałą grę taktyczną. Awans jest nadal sprawą otwartą i nie wierzę, że Kanonierzy rzucą się na Atletico od pierwszej minuty. Widzę tutaj ostrożną grę z obu stron i kolejny remis. Podopieczni Simeone bardzo rzadko tracą bramki na własnym stadionie, a z uwagi na korzystny wynik pierwszego spotkania, skupią się przede wszystkim na zabezpieczeniu własnej bramki. Uważam, że bezbramkowy remis jest tu bardzo prawdopodobny, a brak bramek w pierwszej połowie jest dla mnie niemal pewny. Reasumując, widzę mecz z defensywną taktyką i niewielką ilością bramek, więc ryzykuję typ na 0-0 po rewelacyjnym kursie.
⛔100
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Atletico - Arsenal
Typ: 2.drużyna liczba rzutów rożnych 4.5 +
Kurs: 1.70
Bukmacher:
fortuna
Analiza: Ostatnio moja passa na typach jest bardzo słaba, ale wraz z dniem dzisiejszym powinno przyjść przełamanie, bo mam dla was bardzo ciekawy typ na mecz LE.
Atletico ma korzystny wynik z pierwszego meczu (1-1) - priorytetem dla nich będzie rozsądna gra z tyłu i gra z kontry, natomiast Arsenal chcąc, nie chcąc - musi atakować, co będzie miało przełożenie na stałe fragmenty gry - w tym rzuty rożne.
W pierwszym meczu Arsenal miał bodajże 10 rożnych, co prawda na uwadze należy mieć grę Atleti w 10, jednak nawet grając 11 vs 11 najprawdopodobniej dominowaliby w tym meczu, bo grali u siebie, a ekipa Simeone to minimaliści, którzy remis bramkowy brali w ciemno.
Próg 4.5 rożnych jest bardzo realny w tym spotkaniu ????
Przewidywany wynik 1-1 i dogrywka
⛔100
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Atletico Madryt - Arsenal Londyn
Typ: Arsenal over 3.5 rzutów rożnych
Kurs: 1.50
Bukmacher: Totolotek

Pobieram niziutka linie na rozne w tym meczu z kilku powodow. Po pierwsze Atletico znane jest ze swojego minimalizmu i do szalenczych atakow z pewnoscia sie nie rzuca. Po drugie Arsenal w pierwszym meczu byl druzyna dominujaca i sami nabili 11 korkow w stosunku do 0 druzyny hiszpanskiej. Po trzecie to Kanonierom bardziej bedzie zalezec na strzeleniu gola bo to oni maja niekorzystny wynik po zeszlotygodniowym remisie u siebie 1:1. Zdobycie gola na Wanda Metropolitano to nie lada wyzwanie bo Rojiblancos to jedna z najlepiej broniacych druzyn wiec Arsenal sporo bedzie musial sie nameczyc zeby do jakiejs dogodnej sytuacji dojsc. Linia 4 roznych w sytuacji gdzie to druzyna Wengera musi atakowac mysle ze powinna spokojnie zostac pokryta.
⛔100
Podanie mniej ryzykownego typu od lucaxx95
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka - Polska, Energa Basket Liga
Spotkanie: Rosa Radom - Stelmet Zielona Góra
Typ: Stelmet i powyżej 160,5 punktów
Kurs:
2,85
Godz: 17:45
Bukmacher: forBET
Analiza:

Wydaje mi się, że dziś zobaczymy już ostatni mecz w tym ćwierćfinale i będziemy mieć już komplet półfinalistów.
Stelmet prowadzi 2:1 w wyścigu do 3 zwycięstw - wygrali u siebie 104:97 by następnie ulec po dogrywce 86:94 a tak naprawdę to powinni wygrać to spotkanie w 40 minutach i już świętować awans do półfinału no ale końcówka świetnie rozegrana przez Radom i dało im to 2 mecze na własnym parkiecie. Pierwszy mecz był strasznie dziwny ale to Stelmet był górą i wygrali tylko 71:60 a po pierwszej kwarcie prowadzili aż 30:21 by następne 2 kwarty obie ekipy strasznie pudłowały.
W Radomiu złe mecze rozegrali Amerykanie English i Harrow. Ten pierwszy ma problemy z palcem i nie wiadomo czy dziś także mu to nie będzie przeszkadzało. Natomiast w Stelmecie nie zagrali Kelati i Florence. Ten drugi możliwe, że dziś już zagra.
Ogólnie cała kadra Stelmetu jest o wiele mocniejsza aniżeli Radomia i tylko własny parkiet jest po stronie Radomia, nic więcej.
Jeżeli dziś zobaczymy taką celność rzutów jak w 1 i 4 kwarcie to o over 161 punktów jestem spokojny, nie wierzę aby powtórzyło się to co zagrali w 2 i 3 kwarcie, nie trafiali nic kompletnie...
Stawiam, że to dziś już ten mecz ćwierćfinałowy się zakończy i będzie powyżej 161 punktów.
✅185
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Atletico - Arsenal
Typ: Arsenal więcej rożnych
Kurs: 2,65
Bukmacher:
LVBET
Trzeci dzień maja i kolejny prezent od bukmachera, tym razem łatwo chce dać zarobić LVBET. Każdy kto zna specyfikę gry Atletico Madryt Diego Simeone, wie jak uwielbiają oni grać przeciwko ofensywnym zespołom, ustawić się głęboko i kontrować. Dokładny tego obraz mieliśmy w pierwszym meczu. Atletico zagrało bardzo cofnięte i nie wydaje mi się że sprawiła to czerwona kartka Sime Vrsajiko. Według mnie Atleti w komplecie graliby w ten sam sposób. Arsenal znów będzie musiał przejąć inicjatywę i od pierwszych minut skomasowanie atakować, tym bardziej żeby awansować po prostu muszą strzelać bramki po tym jak po błędzie Koscielnego gola na wyjeździe strzelił Griezmann. Simeone na pewno nie będzie próbował iść na wymianę z Kanonierami, bo po pierwsze po co skoro mają korzystny wynik i oni o ile nie straca gola to nie muszą strzelić, a po drugie taką wymianę ciosów, taki otwarty mecz jak widzieliśmy pomiędzy Realem a Bayernem przed dwoma dniami Los Colchoneros by przegrali. Arsenal jest stworzony do ofensywnej gry, do szybkiego rozegrania, do gry z pierwszej piłki, natomiast Atletico to zespół wojowników. Bardzo mocna defensywa z Diego Godinem na czele i genialnym bramkarzem Janem Oblakiem. Tam każdy oddaje serce i płuca na boisku dla zespołu, czy to Koke czy Saul czy wspomniany wcześniej Godin, są przygotowani na bezustanną walkę przez 90 minut. W pierwszym meczu wynik w rzutach rożnych brzmiał 11:0 dla podopiecznych Arsena Wengera co tym bardziej sprawia wystawione kursy LVBET dziwnymi. Najwięcej zagrożenia i tym samym rzutów rożnych widzieliśmy po prawej stronie defensywy Atleti, tam gdzie miejsce wyrzuconego Vrsajiko zajął Thomas Partey, nominalny defensywny pomocnik. Dziś prawdopodobnie również na tej pozycji zagra zawodnik z Ghany, bo zawieszony jest Vrsajiko a Juanfran jeszcze nie wyleczył kontuzji (chyba że Simeone wymyśli coś ekstra, jak Zidane wymyślił Lucasa Vazqueza na prawej obronie), ale raczej nie spodziewał bym się jakiś sensacji. Jest jeszcze opcja z Gimenezem na prawej obronie a w środku obrony Savic z Godinem, ale to w dalszym ciagu spore osłabienie Atletico. Dodatkowo do gry wraca Mkchitarjan, który jeżeli zagra to Madrytczycy będą mieć masę problemu z nim na lewej stronie. Jest szybki, doskonale gra 1 vs 1 a wysocy i postawni czy Thomas czy Gimenez będą przegrywać z nim te pojedynki co doprowadzi do sporej liczby dośrodkowań, a w konsekwencji rzutów rożnych, tak jak z resztą widzieliśmy to w pierwszym spotkaniu. Powodzenia!
⛔100
 
krzyche 41

krzyche

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwecja, Allsvenskan
Godzina: 19:00
Spotkanie: Malmo FF v Djurgarden
Typ: BTTS - YES
Kurs: 1.79
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Na wstępie proszę o skasowanie mojego poprzedniego typu - nie zauważyłem że kolega silo postawił już bardziej ryzykowny typ 1/BTTS. Także mój typ byłby powtórzeniem więc proszę go skasować.
Wobez czego wybrałem inne spotkanie, tym razem z ligi szwedzkiej. Mamy dwa średniaczki - ciężko wskazać jednoznacznego faworyta, ale w statystykach znajdziemy coś ciekawego. Obie drużyny sporo strzelają i sporo tracą. Malmo na 6 meczów strzeliło 8, a straciło aż 11 bramek. Djurgarden z kolei też strzelił 8, a stracił 7. W każdym ich spotkań wpada więc sporo bramek (nie tylko przy spotkaniach head to head). W tym spotkaniu powalczą na pewno o pozycję w tabeli (oba mają 8 punktów) i oba będą chciały zaryzykować. Warto to wykorzystać i postawić, że i tym razem obie drużyny strzelą.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
furiouszen 248

furiouszen

Użytkownik
Dyscyplina: Greyhounds - wyscigi psow
Godzina: 16:39 czas PL, 15:39 czas UK
Spotkanie: Crayford, H1 - 380m
Typ: 5. Bit View Louise wygra
Kurs: 3.25
Bukmacher: Totolotek *(totoracing)
Analiza: Wczorajszy bieg w Doncaster na duzy plus, gdzie z toru 2. Mustang Debbie wygrala swoj bieg pokonujac 1. Mill Cena wpisujac sie w Forecast w selekcji 2 - 1 po kursie 8.36 (7.45 przed samym biegiem). Gramy dalej...
Dzisiejszy sloneczny dzien na torze w Crayford, gdzie odbedzie sie bieg na 380m Hurdle, czyli bieg z przeszkodami. Mozna go nazwac biegiem przez płotki. Dzisiejsza faworytka w tym wyscigu jest zdecydowanie Big View Louise, ktora jest w swietnej formie (2122), gdzie przegrala biegi tylko z Darkcat Padme, ktory jest liderem w gradacji H1 na Crayford. 24.18, 24.24, 24.05 i 24.16 to ostatnie czasy mej zawodniczki co udowadnia jej stabilne wystepy. Jest to zdecydowanie najlzejsza psina i najszybsza na startach. Mimo tego nie boi sie podejmowac challengy z duzo ciezszymi psami przez co jestem pewien, ze odda czysty bieg. Drugim faworytem jest z toru 3. Milos Spring, ktory jest znacznie ciezszy i powolny na startach. Biegal w biegach otwartych z czasami 24.30 i 24.64, lecz potrafi zejsc nawet do 24.03, choc przy gorszych warunkach pogodowych i kalkulacji toru. Bedzie mial ciezko na starcie przez co straci cenne setne sekundy na rzecz psa z toru 2. By Chance, ktory jest nieco szybszy na wyjsciu choc na luku ma faworytka przyblokuje ich schodzac do wewnetrznej czesci toru. 2. By Chance w biega srednio 24.20, lecz w dywizji H2 pobiegl z czasem 24.00. Mial duzo lepsze rozstawienie, gdzie wygral na starcie. Raczej sie to nie powtorzy. Zagrozeniem z toru 4. moze byc pies Avatar, ktory udowodnil, ze potrafi pobiec z czasem 24.08, lecz patrzac na predykcje i schemat biegu wyjscie z klatki bedzie mialo kluczowa role na 380 metrow. Do luku ma faworytka jesli przejmie prowadzenie i odda czysty bieg powinna pokazac, ze jest potencjalnie najlepsza w tym biegu. Ciezko przewidziec forecast w tym wyscigu, gdyz kazdy z tych psow moze ukonczyc wyscig na 2 pozycji, choc wg mnie z toru 4.Avatar oraz 2. By Chance maja najwieksze szanse. Dzis 5. Bit View Louise. Powodzenia!
⛔100
 
ajlex 52

ajlex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna-Norwegia.M
Godzina: 19:45
Spotkanie: Arendal-Drammen
Typ: 1 połowa-X2
Kurs:
1.75
Bukmacher: fortuna
Analiza: Witam was trzeciego dnia maja,wczorajszy dzień na 0,niestety otrzymaliśmy zwrot,ale lecimy dalej.Dzisiaj mam dla was mecz z piłki ręcznej.Stan serii to 1-0 dla gospodarzy,poprzedni mecz był bardzo zacięty i zakończył się 22-21,Drammen nie wykorzystało wielu sytuacji i poirytowani tym faktem od razu przystąpią do ataku.W lidze Drammen ma jedynie 3 pkt przewagi,ale w tym pucharze będą chcieli doprowadzić do remisu.Dla takich drużyn nie ma znaczenia gdzie grają,ponieważ spotykali się aż 21 razy.Liczę dzisiaj na szybką piłkę i mega ofensywny mecz.Myślę,że goście wygrają ten mecz,ale znalazłem ten typ,który jest 90% jak dla mnie,od razu przystąpią do ataku,w najgorszym wypadku zremisują 1 połowę,ale i tak typ będzie na plus.Pozdro i powodzenia ???? D
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Stambuł
Godzina: 16:00
Spotkanie: Cilic - Jaziri
Typ: Jaziri
Kurs: 4.20
Bukmacher: Unibet

Analiza:

Jaziri w ostatnim czasie potrafi się spiąć na mecze z wyżej notowanymi rywalami, rozegrał m.in. dwa kapitalne mecze z Dimitrovem w tym roku, jeden wygrał, drugi przegrał (w Barcelonie). Cilic co prawda wygrał ten turniej przed rokiem, ale to jest tylko ATP 250, zdarza się, że zawodnicy po wygraniu takiego turnieju nawet w nim nie startują za rok. No i według mnie dość istotny fakt, Cilic w weekend brał ślub, więc można domniemywać, że występ tutaj nie był w ostatnich dniach jego tematem nr 1. Po takim kursie warto spróbować na Tunezyjczyka, który całkiem dobrze sobie radzi, z tego co zauważyłem jest słaby kondycyjnie i w końcowych fazach turnieju już puchnie (tak było m.in. ostatnio z Edmundem w Marrakechu i Bautistą Agutem w Dubaju, gdzie Jaziri osiągnął w tym roku swój najlepszy wynik, czyli półfinał turnieju ATP 500) Ale tutaj mamy dopiero drugi mecz, w pierwszym zmiótł Turka Ilhana, co oczywiście nie jest jakimś osiągnięciem, ale nie natrudził się. Wydaje mi się, że porażka w tym meczu nie będzie dla Cilicia wielką tragedią. Jaziri grał już raz z Chorwatem kilka lat temu i to w Mastersie i mecz był bardzo wyrównany, zakończył się tie-breakiem w trzecim secie.
✅320
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Izrael
Godzina: 18:05
Spotkanie: Bnei Herzelia - Maccabi Rishon
Typ:
Maccabi Rishon +3,5
Kurs: 1.66
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Mecz dołu tabeli w ostatnich 5 spotkaniach goście zwycięsko opuszczali parkiet aż 4 razy a w 5 grze przegrali tylko dwoma punktami, generalnie Rishon lubi grać przeciwko dzisiejszym oponentom co pokazują statystki i historia a kurs jest na prawdę fajny. Goście według mnie grają po prostu lepszą koszykówkę widzę wielę plusów za nimi więc osobiście ich pogram dodaję handi i powodzenia.
✅66
 
tisonhd 16,6K

tisonhd

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - UEFA, Europa League
Godzina: 21:05
Spotkanie: Atletico Madryt - Arsenal
Typ: Dokładny wynik - 1:0
Kurs: 6.10
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dzisiaj w lidze europy odbędą się ostatnie półfinały, gdzie Atletico podejmie u siebie Arsenal. W pierwszym meczu o dziwo padł remis 1:1, co jest bardzo zakakującym wynikiem zważywszy na to że w 10 minucie spotkanie drugą żółtą kartkę otrzymał Vrsaljko w konsekwencji czerwoną i musiał zejść z boiska. Zaraz po tym na trybuny został odesłany Diego Simeone. Mimo tego Arsenalowi było bardzo ciężko przebić się przez defensywę Hiszpanów. Dopiero w 61 minucie się to udało i do siatki trafił Lacazette. 20 minut później wyrównał najlepszy strzelec Atletico-Antoine Griezmann. Do dzisiejszego spotkanie drużyna Simeone wychodzi w roli faworyta i dzisiaj przewiduje wymęczone zwycięstwo Atletico 1:0. Co jak co ale Atletico cały sezon lubi wymęczać takie wyniki a dzisiaj jest idealna okazja na pogranie takiego kursu. Polecam również zagrać strzelca bramki Griezmanna.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis- ITF MĘŻ. BRAZYLIA F2
Godzina: 17:00

Spotkanie: Lindell, Christian-Zormann Da Silva, Marcelo
Typ: 2
Kurs: 3,65
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Dziś szukałem niespodzianki jaka może się wydarzyć w tenisie. Znalazłem bardzo ciekawe spotkanie. Szwed Lindell zagra z Brazylijczykiem Zormannem. Faworytem bukmacherów jest Szwed. Ale dla mnie to jakaś kpina. Szwed nie ma kompletnie nic godnego uwagi. Co prawda jest rozstawiony z numerem jeden, ale to nie można się tym sugerować. Ja biorę pod uwagę wyłącznie umiejętności obu zawodników. Dla mnie mecz fifty fifty. Nie próbować takiego kursu na Zormanna to samobójstwo. Zormann co prawda nie jest w swojej najwyższej formie, ale w pierwszej rundzie elegancko ograł Dischingera. Zormann potrafi grać. Dziś liczę na niego. Lindella po takim kursie nie ma sensu grać. Ostatnio z Ugo był faworytem bodajże było coś na niego koło @1,40 albo @1,50 już nie pamiętam. Ale dostał sromotne baty. On jedynie może wygrywać z no name. Z zawodnikami już co coś potrafią nie ma niczego do zaoferowania. Zormann come on !!
✅265
 
S 13K

stonesour

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Finlandia, Veikkausliiga
Godzina: 17:30
Spotkanie: SJK - KuPS
Typ: KuPS (remis=zwrot)
Kurs: 1.60
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Gospodarze z Seinajoen podejmą przyjezdnych z Kuopio i kursy są kompletnie niezrozumiałe. KuPS Kuopio to nadal drużyna TOP 3 w Finlandii zaraz za HJK (które ograli kilka kolejek temu). Bukmacherzy wystawiają kursy w okolicach 2.6-3.15-2.6, moim zdaniem kurs na przyjezdnych powinien oscylować w okolicy 2.1-2.2. Główną siłą ofensywną w ekipie przyjezdnych jest Petteri Pennanen, który odpalił dopiero w tym sezonie, wcześniej jego rekordem w całym sezonie było 5 bramek, teraz 5 bramek ma po 6 meczach (grał wcześniej w Miedzi Legnica i znów wrócił do KuPS). Gospodarze mają takich zawodników jak choćby Matti Klinga , który jest obecnie najlepszym strzelcem SJK z 2 trafieniami, które zaliczył w meczu ze średnim w tym sezonie Honk. Jest też Reuben Ayarna, ale to podstarzały Kameruńczyk i raczej nie ma co się o niego martwić. 9:7 to bilans Kuopio, a SJK obecnie wisi na 5:3. Podsumowując, Kuopio mogło i powinno mieć zdecydowane więcej punktów w lidze, ale mieli ogrom pecha w pierwszych meczach, chociaż grali z mocnymi ekipami. SJK za to ogrywało przeciętne drużyny ligi Fińskiej, a i tak z niektórych batalii wychodzili ledwo, ledwo.
✅60
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom