>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 3.06.2016 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 854,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na piątek - 3. Czerwca


Typy podajemy z wykorzystaniem poniższego szablonu:

Dyscyplina:
Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:

Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Towarzyskie
Godz: 18:00
Spotkanie Szwajcaria-Mołdawia
Typ: Szwajcaria będzie prowadziła dokładnie 2 golami do połowy
Kurs 5.10
Buk Unibet
Analiza: Jutro jedno z ostatnich swoich spotkań przez turniejem Euro rozegra ekipa Szwajcarii, która podejmowała będzie Mołdawię, dla mnie zdecydowanym faworytem do zwyciestwa w tym spotkaniu będzie ekipa Szwajcarii, która ostatnio nie była w najlepszej dyspozycji , na 5 spotkań zanotowała aż 4 porazki, z zespołami które wcale nie są nie do pokonania , Słowacja, Belgia, Bosnia oraz Irlandia na pewno są do ogrania, wygrali tylko mecz z zespołem Austrii, Mołdawia natomiast w tych poprzednich meczach pokonala Andorę zanotowała remis z zespołem Malty oraz zanotowała aż 6 porażek, w których nie za często zdobywała bramki, liczę iż w tym meczu może być podobnie, chociaż może przy odrobinie szczęścia goście bramkę strzelą to moim zdaniem nie zdołają z tego spotkania wyciągnąć chociażby remisu, obie te ekipy zagrały ze sobą dwa spotkania za każdym razem padł wynik 2:0 dla zespołu Szwajcarii, tu stawiam na wysokie zwycięstwo zespołu Gospodarzy oraz na dokładny wynik 4:1 , myślę ze do połowy będzie 2:0.

⛔100
http://www.************/report.php?f=82&p=1704544
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaUSA, MLS
Godzinna: 04:30
Spotkanie: Los Angeles Galaxy – Sporting Kansas City
Typ: over 3.5
Kurs: 3.20
Bukmacher: unibet
Analiza:
Ostatnia kolejka przed dwutygodniową przerwą reprezentacyjną na boiskach MLS zakończy się Los Angeles gdzie miejscowa ekipa Galaxy będzie podejmować Kansas. Gospodarzą jak zwykle wyjazdy sprawiają ogromne problemy stąd stosunkowo średnio jak na nich w tabeli – piąte miejsce. Najbardziej jednak znani są z kapitalnej gry u siebie gdzie są wstanie każdego solidnie wypunktować, nie pamiętam spotkania w którym by przed własną publicznością nie grali przez 90 minut otwartej piłki. Oczywiście przed rokiem najskuteczniejszy zespół który w 17 spotkaniach tutaj strzelił aż 41 bramek!!. Nic kompletnie się w tym aspekcie nie zmieniło ba nawet mogą poprawić ten wynik w sześciu dotychczasowych spotkaniach aż 18 bramek zdobytych, przy 78 straconych (tracili bramkę w każdym mecz). Z powodów reprezentacyjnych dziś na boisku nie zobaczymy Keane to spore osłabienie ale nie jest to duży problemy bo mamy innych skutecznych graczy na czele z Santosem. Bardziej trener przed dzisiejszym starciem może martwić pauza dwóch kluczowych graczy dla defensywy Van Damme oraz Steres – olbrzyma wyrywa w defensywie dziś będzie dlatego tym bardziej skupią się na ofensywie. Goście nie są w najlepszej formie na ostatnich pięć spotkań tylko jedno zwycięstwo. To jest jedna z tych ekipa której w tym sezonie w akcji nie widziałem tak więc nie ukrywam za wiele do powiedzenia nie ma. Wiadomo jak trzeba grać z Galaxy na tym stadionie nie można się cofnąć bo przed tym naporem nie da się uciec, pójście na wymianę to dobry wybór na który po prostu liczę że goście postawią w ostatnim meczu przed przerwą, nie mają nic do stracenia a brak tej dwójki w defensywie na pewno ułatwi się sprawę w ofensywie gdzie dobrze sobie radzi Dwyer który ma na koncie 6 trafień. Sami też stracili najważniejszego defensora który jest na Copa a więc tym bardziej ciężko będzie się dziś bronić.
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
usercube 6

usercube

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny
Godzina: 11:00
Spotkanie: J-L. Struff - Jozef Kovalik
Typ: Struff wygra mecz
Kurs: 1.53
Bukmacher: bet 365
Analiza: Jutro odbędzie sie mecz ćwierćfinałowy pomiędzy Struffem(Ger), a Kovalikem(Svk) na challenger furth w Nimeczech. Co przemawia za moim typem:
- jeden mecz bezpośredni rok temu na korzyść Niemca 2:0
- Struff gra przed własną publicznością
- jest w formie
- Oglądałem jego ostatnie mecze z mocnymi przeciwnikami jak Thiem(ugrał seta), Pospisil(wygrał) czy Del Porto(set) i bardzo podobał mi się jego agresywny styl gry, przyzwoity serwis, nie popełnia wiele błędów. Kovalik z mocniejszych przeciwników grał z Foginnim, który ostatnio bez formy. Niby urwał mu seta jednak nie przekonuje mnie jego gra, gdyż popełnia wiele głupich błędów i gra bardzo nerwowo.
✅53
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP French Open
Godzina: 15:00
Spotkanie: Novak Djokovic - Dominic Thiem
Typ: Dominic Thiem (+2,5 seta)
Kurs: 2,01
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: W półfinale Roland Garros zagrają ze sobą Novak Djokovic, dla którego jest to jedyny wielkoszlemowy turniej, którego nie wygrał, oraz Austriak Dominic Thiem, który po raz pierwszy będzie grać w półfinale tak wielkiej imprezy. Thiem przebojem wdziera się do czołówki tenisa, prezentując fantastyczną grę. Przed paryskim turniejem wygrał przedbiegi w Nicei, a tutaj odprawił już Cervantesa, Garcię-Lopeza, Zvereva, Granollersa i wreszcie dziś Davida Goffina, gdzie po kiepskim początku meczu, po rozegraniu seta i połowy drugiego, wydawało się że Austriak może mieć problemy, jednak później był wyraźnie lepszy od mocnego rywala. Nole jak na razie stracił tylko jednego seta w pojedynku z Bautistą-Agut, jednak w spotkaniu z Darcisem i Berdychem także miewał swoje problemy. Jak wiadomo, w Roland Garros nie czuje się zbyt komfortowo, dziś pewnie moglibyśmy mieć dłuższy mecz, gdyby Djokovic nie wymusił przerwy z powodu deszczu, gdy na pozostałych 11 czy 12 kortach gra była kontynuowana. Przed nią Berdych złapał większy luz i rytm gry, a Nole zdarzyło się nawet rzucić rakietą. Po niej przyszły 3 szybkie gemy i łatwe rozstrzygnięcie. Thiem gra w imponującym stylu. Jest znakomity w długich wymianach, świetnie szachuje rotacjami, szybki, zwinny, zawsze zdolny do przełamania przeciwnika. Przez ostatnie 13 miesięcy wygrał 5 turniejów ATP na mączce. Nie jestem pewnie jedynym, któremu imponuje ten chłopak i nic nie stoi na przeszkodzie, by stoczył z Nole wyrównany bój o awans do finału. Djokovic na mączce radzi sobie różnie, czas by został przyparty do muru, co z pewnością jest w stanie zrobić tu Dominic.
100
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Dyscyplina: Baseball MLB
Godzina: 01:05
Spotkanie: Boston Red Sox vs. Baltimore Orioles
(Rick Porcello vs. Ubaldo Jimenez)
Typ: Boston over 4,5 runs
Kurs: 1.76
Bukmacher: Bet.365
Analiza:
Uwaga!! &quot;Easy moniez od buka imo&quot; part II.
Boston co rusz nieproszony przez rywali urządza sobie slugfesty.
Dziś dla odmiany dostali open invitation od trenera Orioles. Nie wiam jak inaczej można nazwać ponowne powierzenie Jimenezowi roli rozpoczynającego miotacza. Facet powinien poszukiwać inspiracji w minor leagues a nie rozpoczynać przeciwko najlepszej baseballowej ofensywie na świecie.
Mógłbym nudzić was statystykami typu:
- Boston zdobywał min. 5 runów w 10 z ostatnich 11 gier
- Orioles w maju na 6 startów Jimeneza 5 razy tracili ponad 4,5 runów w meczu (jedyny wyjątek to słabiutcy ofensywnie Oakland).
- Mookie Bets pobił kolejny rekord MLB jeśli idzie o home runy lead off mana
- Bogarets śrubuje serię gier z odbiciem do 25 (przejął próby pobicia rekordu DiMaggio po tym jak Bradley zatrzymał się na 29)
i jeszcze paroma innymi.
Jednak osoby nie zajmujące się baseballem na co dzień mogą nie być do końca przekonane.
Pozwólcie więc, iż odwołam się do powszechniej znanej dyscypliny sportu, jaką jest piłka nożna.
Red Sox ofensywnie są mniej więcej w takiej formie jak:
- Lewy w barwach Borusii w meczu z Realem w półfinale Ligi Mistrzów w 2013
- jak Niemcy w półfinale Mistrzostw Świata przeciwko Brazylii
- jak Cristiano Ronaldo w meczach vs. Sevilli i Getafe
- jak Lewy w meczu z Wolfsburgiem.
Aktualną formę Ubaldo Jimeneza porównałbym zaś do:
- występu polskich obrońców w meczu przeciwko Portugalii na mundialu w Korei i Japonii.
Sądzę, iż ten typ wszedłby gładko, nawet gdyby zawodnicy Red Sox rozegrali mecz w opaskach zasłaniających oczy.
Need I say more?
Powodzenia.
Oczywiście proszę nie szaleć ze stawką i nie grać za cały budżet.
Kto wie czy akurat dziś planety nie ułożą się w jakąś magiczną konstelację, niemniej dla mnie typ roku. Sam dałbym na to 1.1.
Pozdrawiam
76
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA French Open
Godzina: 13:00
Spotkanie: Williams - Bertens
Typ: Bertens Handicap +1.5 seta
Kurs: 2.60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Półfinały, genialny turniej Kiki, coś niesamowitego, typowałem jej zwycięstwo w 1 rundzie z Kerber po 4.33 trafionym ale to co grała potem... w ćwierćfinale myślałem, że przyszedł kres, a tu odprawiła Bacsinszky 2:0, coś niesamowitego, tą Timea która wszystkie dotychczasowe mecze na RG wygrała po 2:0, a tu nie wygrała nawet seta (!!) , myslalem ze bedzie powtórka z przed roku i w półfinale zagraja Serena z Bacsinszky, ale nie, ograła ją 2:0, jest w takim gazie... A Serena dziś pokazała, że jest tylko człowiekiem też i przegrała seta z Rumunką Putinseva, która w rankingu przed turniejem była jeszcze niżej od Bertens. To jest jej turniej, może już nigdy w Wielkim Szlemie nie zajdzie tak daleko? Nie wiem, ale teraz gra kosmos, gra 120% procent swoich możliwości i tak przyjemnie się ją ogląda, myślałem, że przegra w 1/4 ale po tym co zobaczyłem , jej gre, oraz ludzką twarz Sereny tracącą seta idę w stronę Kiki, mega walue! 2.60 na seta? To jest półfinał, zdarzyć się może wszystko, a ćwierćfinały tylko to potwierdziły, pozdro!
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
marfi 629

marfi

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Rolland Garros
Godzina: 13:00
Spotkanie: Muguruza B. G. - Stosur S.
Typ: Muguruza wygra 2:0
Kurs: 1.85
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Już jutro półfinałowy mecz Pań. 4. w rankingu WTA Gabrinie Muguruza zagra z 24. Samathą Stosur. Hiszpanka idzie przez ten turniej jak burza, stosunek setów 10-1, przegrała secika tylko w pierwszej rundzie zanim weszła w swój rytm. Wygrywała nie z byle kim bo z Kuznetsovą czy Wickmayer. W ćwierćfinale ograła rewelację turnieju Shelby Rodgers. Jej rywalka - bardziej doświadczona Australijka na tym turnieju przegrała 2 sety. Ograła nawet lepsze rywalki niż Hiszpanka bo Safarovą 2-1 i Halep 2-0. Kolejny plus w stronę Hiszpanki jest taki, że jest młodsza o 9 lat i na pewno mniej odczuwa trudy tego turnieju niż jej jutrzejsza rywalka. H2H ubogie, bowiem tylko raz mierzyły się ze sobą. Dwa lata temu w Madrycie wygrała Stosur, ale chyba nie trzeba nikomu mówić gdzie wtedy była Muguruza. Hiszpanka jest bardziej świeża, miała lżejszy półfinał, jest młodsza. Wygra tu 2-0 i będzie się szykować na finał.
85
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
S 1,1K

szatar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - USA, MLS
Godzina: 03:00
Spotkanie: FC Dallas - Houston Dynamo
Typ: 1
Kurs: 1.62
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Witam wszystkich! Dwa pierwsze dni nowego miesiąca jeśli chodzi o Typy Dnia miałem bardzo udane, więc postanowiłem, że zrobię wszystko by kontynuować tę dobrą passę! W związku z tym wybrałem spotkanie w amerykańskiej MLS, które odbędzie się dzisiaj o 3.00 w nocy czasu polskiego. Jest to mecz Konferencji Zachodniej pomiędzy zespołem zajmującym aktualnie miejsce nr 2 w tabeli, a drużyną z miejsca ostatniego (tabela liczy 10 klubów). Nie wiem z jakiego powodu, ale kurs na zwycięstwo gospodarzy jest bardzo, ale to bardzo wysoki zwłaszcza jeśli przyjrzymy się statystykom, formie obydwu drużyn i celom, o których realizację walczą. Pozostaje mi jedynie z tego skrzętnie skorzystać i jak najbardziej Was zachęcić do stawiania, oczywiście jeśli chcecie zarobić! A chcecie? ????
Po pierwsze, FC Dallas gra na własnym stadionie niezwykle efektywnie. Na 7 spotkań wygrali aż 5, 2 zremisowali, nie przegrali żadnego. Strzelili aż 13 goli, tracąc zaledwie 5. Z kolei ostatnio odnotowali 3 zwycięstwa domowe z rzędu (2-1, 2-1, 2-0). Widać, że to poukładana drużyna z jasno sprecyzowanym celem i przede wszystkim usposobiona ofensywnie. Po drugie, Houston Dynamo to drużyna grająca na wyjeździe najzwyczajniej w świecie katastrofalnie. Na 7 spotkań, aż 6 porażek oraz 1 remis. Bilans bramek to 6 strzelonych przy 13 straconych. Można zatem zauważyć, że gracze nie są w formie, ale także nie posiadają wystarczających umiejętności by odnotowywać lepsze rezultaty. Po trzecie, nie można nie wspomnieć o historii bezpośrednich pojedynków tych drużyn. Otóż zespół z Dallas wygrał 4 ostatnie takie pojedynki na własnym stadionie (3-2, 3-0, 2-0, 4-1). Były to mecze rozgrywane w 2013 i 2015 roku. Widać, że dzisiejsi goście nie mają zbyt dużo powodów do optymizmu. Na koniec muszę napisać o tym, że FC Dallas po raz ostatni na własnym stadionie przegrało w sierpniu 2015 (1-2 z Los Angeles Galaxy), z kolei Houston Dynamo ostatni raz wygrało na wyjeździe w lipcu (!) 2015 (0-2 z San Jose Earthquakes). Jest to tym bardziej zatrważające jeśli zobaczymy ile odnotowali porażek w kolejnych 19 meczach (było ich aż 15 i tylko 4 remisy). Kurs na dzisiejsze zwycięstwo FC Dallas to prezent, po który należy jedynie sięgnąć.. Bardzo ciekawy typ dotyczy również zwycięstwa gospodarzy połączonego z strzeleniem w całym meczu co najmniej 3 goli (na betclic kurs wynosi aktualnie 2.40). To także jest rozsądne rozwiązanie jeśli zerkniemy na historię bezpośrednich spotkań i inne argumenty przedstawione powyżej! Ja postanowiłem jak najmniej ryzykować by typ okazał się strzałem w dziesiątkę. Mam nadzieję, że niniejszy typ wykorzystacie i przyniesie Wam dużo radości! Powodzenia!
100
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina: 03:00
Spotkanie: GSW - Cavaliers
Typ: 2
Kurs: 3.01
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Obserwując zmagania obydwu drużyn w finałach ich konferencji stawiam na Cavs. Już nie chodzi, o wynik z drużynami, z którymi grali, ale na moje oko wyglądają o wiele lepiej, grają równiej. U GSW Green może zagrać fenomenalnie, ale też może non-stop prowokować głupie faule, a przeciwko LBJ może to być dość prawdopodobne. Thompson oraz Barnes też tak trochę w kratkę. Ogólnie uważam, że Cavs mają więcej do zaoferowania w defensywie. Ofensywnie mimo wszystko trzeba oddać to GSW, zwłaszcza, że nawet Centrzy potrafią rzucać 3-ki. Myślę, że pierwsza gra po raz kolejny zostanie oddana przez GSW przyjezdnym, tak jak przeciwko Thunder,a Cavs będą chcieli się odegrać za zeszły sezon. Dodatkowo Cavaliers dłużej odpoczywali, więc fizycznie powinni wyglądać lepiej.
100
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka NBA
Data, godzina: 03.06.2016 3-00
Spotkanie: Golden State Warriors - Cleveland Cavaliers
typ: over 208.5
kurs: 1.98
buk: unibet
Analiza:
No i zaczynamy wielki finał w NBA. Na wschodzie bez niespodzianki, bo Cavs całkiem łatwo przebrnęli play offy. Pierwsze dwie rundy to gładkie 4-0 z Detroit i Atlantą. Dopiero w finale konferencji opór stawili im Raptors, ale tylko w meczach u siebie. W Ohio Kawalerzysci demolowali zespół gości z bardzo dobrą skutecznością. W Kanadzie szło im gorzej, ale w G6 zagrali jak u siebie i wysoko wygrali by czekac na to co dzieje się na zachodzie. A tu działo się bardzo dużo i to przez całe paly-offy. Wpierw Thunders pokonali faworyzowanych Spurs, a w finale już prowadzili z Warriors 3-1. Już witali się z gąską, już mysleli o rywalizacji z Cavs... Jednak obrońcy mistrzowskich pierścieni pokazali wielki charakter i wyszli spod ściany odrabiając stratę z 1-3 jako dziesiąta ekipa w historii ligi na 227 przypadków!!! Tak więc uciekli spod topora i mają szansę przypieczętować najlepszy wynik w historii NBA zwycięstw w sezonie regularnym. W odpowienim momencie odpalili najgroźniejszą swoją broń, czyli rzuty zza łuku. Troszkę niedysponowanego do końca po kontuzji Curry&#39;ego wyręczył Thompson, ktory w ostatnich trzech starciach trafił 19/38 trójek, w tym rekordowe 11 w G6 w Oklahomie, dzięki czemu Warriors potrafili odwrócić losy finałowej rywalizacji. Dziś Dubs i Cavs będą pisać trugi tom historii NBA pod tytułem &quot;Wielki finał NBA&quot;. W zeszłym roku to Dubs wygrali finalnie 4-2, choć musieli odrabiać straty ze stanu 1-2. I co ciekawe w żadnym z meczy finałowych ani razu nie padła bariera punktowa którą proponują w dzisiejszym meczu bukmarzerzy. Ale moim zdaniem w pierwszym meczu oba zespoły tę linię pokryja. Oba zespoły sa rewelacyjne w ofensywie, a troche słabsze w obronie. No i w obu zespołach mamy wybitnuch strzelcow, ktorzy gwarantują sporą ilość punktów. James, Irving, skuteczny ostanio Love oraz Smith po stronie Cavs czy Curry, Thompson i Green to gwarancja wielu punktów. Moim zdaniem dziś na medal spiszą się snajperzy. Liczę na powtórke z drugiego meczu sezonu regularnego, gdzie zanotowalismy dwieście trzydzieści pkt. Dziś stawiam na over
100
 
wodzu1902 173

wodzu1902

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Austria Liga Regionalna Wschód
Godzina: 18.30
Spotkanie: SV Horn - St. Polten II
Typ: 1/1
Kurs: 1.61
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, długo szukałem typu na dzisiaj i wydaje mi się, że znalazłem coś fajnego z przyzwoitym kursem. O godzinie 18.30 drużyna SV Horn podejmie ekipę St. Polten II. Po krótce o co grają obie drużyny. Gospodarze walczą o awans i mają go na wyciągnięcie ręki, zwycięstwo w tym meczu zamyka temat. Myślę, że wyjdą zmotywowani od pierwszej minuty by narzucić swój styl gry od początku zdominować rywala. Wiadomo, gdy minuty uciekają w drugiej połowie to zaczynają się nerwy i raczej będą chcieli tego uniknąć. Drużyna gości nie gra o nic i raczej jadą po najniższy wymiar kary bo myślami już są na wakacjach. Jeśli chodzi o statystyki to w meczach u siebie Horn 12-2-0, bramki 43-9. St. Polten II na wyjazdach 3-4-7, bramki 12-22. Jak widać statystyki są dość jednoznaczne. Dodam również, że Horn lubi strzelać w pierwszych połowach. W 7 ostatnich meczach 6 razy prowadzili do przerwy. Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych.
61
 
loki-3 2,8K

loki-3

Użytkownik
Dyscyplina: siatkówka World Grand Prix kobiet
Godzina: 17:10
Spotkanie: Czechy - Portoryko
Typ: Portoryko 3-0
Kurs: 4,33
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Rozpoczynają się rozgrywki II dywizji World Grand Prix. Wybrałem &quot;Polskiej grupy&quot;, które odbędzie się w Zielonej Górze. Naprzeciwko siatki staną Czeszki i Portorykanki. Zespół z Ameryki Środkowej to świeżo upieczone olimpijki. Co prawda awansowały z tej &quot;słabszej&quot; grupy, ale wszystkie zespoły (Kolumbię, Kenię i Algierię) głaciutko ograły 3-0. Można powiedzieć, że są &quot;na fali&quot; i liczę, że forma zbudowana na turniej eliminacyjny zaprocentuje. Myślałem bardziej o opcji -1,5 seta (2,23), ale spróbuję odważniej. Czeszki nie prezentują się imponująco. Słabo wypadły w ubiegłorocznych Mistrzostwach Europy wygrywając zaledwie jeden mecz. W tegorocznych sparingach dwukrotnie przegrały z Polską (0-3 i 1-3). Myślę, że zespół z Portoryko jest faworytem do wygrania &quot;grupy zielonogórskiej&quot;, oby tylko im się chciało
100
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA Play-off&#39;s final
Spotkanie: Cleveland @ Golden State
Godzina: 03:00
Typ: Golden State powyżej 106.5 punktów
Kurs: 1.83
Bukmacher: Betano
Analiza:
Wielki Finał czas zacząć. Starcie najlepszych drużyn dwóch konferencji elektryzuje koszykarski świat. W pierwszym meczu Golden State podejmą ekipę Cleveland, i to najlepsza drużyna sezonu zasadniczego jest faworytem tego meczu.
Tak naprawdę bardzo ciężko przewidzieć czego możemy się spodziewać. Z jednej strony ekipy mogą chcieć rozpocząć spokojnie i rozważnie, szczególnie Warriors, którzy na pewno wolą uniknąć utraty przewagi własnego parkietu, jak to zrobili w serii z OKC. Z drugiej strony może będzie na zgoła odwrotnie - Cleveland powalczy o niespodziankę i od razu się otworzą, a mecz będzie toczony w szalonym tempie. Wyjątkowo trudno spekulować, ja jednak skłaniałbym się ku overowi ogółem, a szczególnie overowi gospodarzy.
Wyznaczona linia to minimum 107 punktów - średnio 26.75 punktu na kwartę. Po prawdzie dużo to i mało. W czterech spotkaniach u siebie z Oklahomą, Warriors grali bezkompromisowo - albo znacznie przekraczali taki próg, albo schodzili sporo poniżej. W seriach z Houston i Portland zagrali w sumie 6 gier u siebie i tylko raz zeszli poniżej 107 punktów. Ciężko jest doszukiwać się jakiejś analogii do najbliższej potyczki, niemniej jak widać gdy tylko mają swój dzień, koszykarze Golden State potrafią załadować rywalom pokaźny bagaż trafień.
Jeżeli wspominamy dobre dni Wojowników, to należy także wspomnieć słabsze dni gości. W regular season Cavs prezentowali niezłą grę obronną. W fazie play-off z kolei potrafili stracić 108 punktów na wyjeździe z Atlantą, czy 105 i 99 punktów z teoretycznie rozbitym psychicznie i fizycznie Toronto. Z całym szacunkiem dla Hawks i Raptors - są to drużyny o klasę gorsze aktualnie od Mistrzów NBA. A skoro tamte teamy umiały rzucać tyle punktów Kawalerzystom, dlaczego miałoby tego nie zrobić Golden State?
No i wreszcie analogia, której już troszkę można się doszukiwać - ubiegłoroczny finał, w którym zmierzyły się także te drużyny. Mecz otwarcia w Oakland i zwycięstwo gospodarzy 108 : 100. Fani Warriors znowu oczekują takiego początku, a myślę, że i sami koszykarze bardzo chcą zacząć z wysokiego &quot;C&quot;. Im więcej punktów uda się dzisiaj rzucić, tym lepsze wejście w serię i dużo większy komfort psychiczny przed kolejnymi grami. Ten mecz będzie niezwykle istotny w kontekście całej rywalizacji, a mojej ocenie gospodarzy stać dzisiaj na okazałą zdobycz punktową i świetny występ przed własną publicznością. Powodzenia ;)
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis, ATP French Open
Godzina: 15:00
Spotkanie: Wawrinka - Murray
Typ: Wawrinka
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365

Wawrinka dzisiaj zjada na śniadanie Murraya. Sledze turniej we Francji i moge powiedzieć jedno. Stas jest w kapitalnej formie a Murray gra mocno przecietnie i bez blysku. Rownie dobrze Andyego tutaj mogłoby nie byc gdyby Gasquetowi po 2 secie nie odcielo totalnie pradu bo do tie breaka wygladal na zawodnika lepszego a pozniej sie wszystko posypalo. Wawrinka wiadomo zabojczy backhand dobrze rozrzucajacy po korcie, dobry serwis i przede wszystkim forma sklania mnie na granie w jego kierunku. Ja bym tutaj wystawil odwrotne kursy ale nie narzekam tylko gram i czekam na wygrana. Do boju Stan!
100
 
12wear 20

12wear

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia serie A
Godzina: 2:00
Spotkanie: Palmeiras-Gremio
Typ: 1
Kurs: 2.2
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Palmeiras od 1.04 wygralo wszystkie 6 spotkan nie tracac bramki a strzelajac 14. Dodatkowo druzyna gospodarzy nie przegrala z Gremio na wlasnym stadionie od 2008 roku. Gremio jest w gazie ale mecze wyjazdowe w brazyli to prawdziwie nie komfortowe warunki. Nie widze podstaw zeby przy tym kursie nie zagrac na wygrana gospodarzy.
120
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis DEBEL WTA RG
Godzina: 17:00
Spotkanie: Gasparyan M. / Kuznetsova S.-Garcia C. / Mladenovic K.
Typ: 2 DW 2:0
Kurs: 2.28
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ryzykujemy. Garcia i Mladenovic - para niezłomna od bardzo wielu meczów. Gasparyan świetna deblistka, ale warto zauważyć jedną rzecz:
Ostatnie kilka par Gasparyan to:
Gasparyan M./Niculescu M.
Gasparyan M./Hlavackova A.
Gasparyan M./Siniakova K.
i teraźniejsza z Kuznetsovą. Takie zmienianie partnerek jak rękawiczki nie moze dobrze wróżyć.
Ok, fajnie im idzie, same zwycięstwa, ale jedne z dwóch moich faworytek do zwycięstwa w całym turnieju są już w półfinale i mam tylko nadzieję, że będzie im się chciało spiąć poślady na 2 sety i skupić się na finale. Mają to do siebie, że czasem odpuszczają seta, ale zdarza się to na szczęście coraz rzadziej.
Kuznetsova nigdy jakąś ponadprzeciętną deblistką nie była, a para Francuska wygląda na RG super. Straciły tylko 1 seta z Johansson M./Parmentier P.
100
 
vostock 72

vostock

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - mecz towarzyski
Godzina: 20:00
Spotkanie: Rumunia - Gruzja
Typ: Poniżej 2.5
Kurs: 1.63
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś równo o godzinie 20:00 na Stadionie Narodowym w Bukareszcie dojdzie do pojedynku pomiędzy Rumunią a Gruzją. Przygotowujący się do Euro gospodarze są według bukmacherów zdecydowanym faworytem tego meczu, ale ja idę jednak w liczbę bramek. Sądzę, że trzy gole nie powinny paść i już wyjaśniam dlaczego. Patrząc na ostatnie kilka meczów obu reprezentacji są to drużyny dość mocno underowe. Rumuni pomijając ostatnią kanonadę w starciu z Ukrainą (3:4) nie są skorzy do strzelania bramek, ich zeszłe pięć pojedynków na własnej ziemi kończyło się wynikami poniżej 2.5 gola. Tak naprawdę ta ekipa nie posiada gwiazd i nawet nie za bardzo kto ma te bramki strzelać, ale na pewno tworzą solidny kolektyw i to widać po spotkaniach z mocnymi rywali, choćby to co napisałem wyżej - walka ząb za ząb z wyżej notowaną Ukrainą czy chociażby jeszcze wcześniej remis bezbramkowy u siebie z Hiszpanią lub 2:2 na wyjeździe z Włochami. Od Gruzji są na pewno lepsi i powinni wygrać, by w dobrych nastrojach wylecieć do Francji, ale fajerwerków się nie spodziewam. Nie będzie ryzyka i łamania nóg w tym meczu na pewno ze strony ekipy Iordanescu. Nikt nie chce nabawić się jakiejś głupiej kontuzji tym bardziej, że przychodzi im dziś zagrać z reprezentacją typowo siłową. Rumuni przeszli przez eliminacje do Mistrzostw Europy w niesamowicie minimalistyczny sposób. Trzy bramki padły (chyba) tylko raz (!!!) we wszystkich meczach, a było to w zwycięskim spotkaniu ze słabiutkimi Wyspami Owczymi. Pewnie zobaczymy kilka zmian, by sporo zawodników było w rytmie meczowym przed tak ważna imprezą - pojawi się na pewno oszczędność najlepszych. Przejdę do gości. Na początek taka ciekawostka, oprócz meczu eliminacyjnego z półamatorami z Gibraltaru (0:3) ostatni raz Gruzini strzelili trzy bramki na wyjeździe... 10 lat temu. Oni o nic w tym meczu nie grają, dla Gruzinów jakikolwiek remis będzie dobrym rezultatem, będą mocno bronić dostępu do swojej bramki. Nie ma co się spodziewać czegokolwiek w ofensywie, a na pewno już kilku goli. Najbardziej znaną postacią tej reprezentacji jest chyba... trener Vladimir Weiss. Na próżno szukać gwiazd czy chociażby gwiazdek. Wydaję mi się, że gospodarze mogą na spokojnie wygrać 2:0 lub najmniejszym nakładem sił bez nakręcania morderczego tempa. Kursy lecą w dół więc warto grać.
100
 
nedved94 637

nedved94

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA Play-off&#39;s final
Spotkanie: Cleveland : Golden State
Godzina: 03:00
Typ: over 220,5
Kurs: 3.55
Bukmacher: unibet
Analiza:
Witam i zapraszam do typowania w dzisiejszym spotkaniu pomiędzy Golden State Warriors a Cleveland Cavaliers. Moja propozycja to spory overek, a dokładnie 220,5 po kuszącym kursie 3.55. Kawaleria bez większych problemów zameldowała się w finale NBA, czego nie można powiedzieć o GSW, którzy musi wychodzić z wyniku 3:1 w serii z OKC. Wcześniej udało się to tylko 9 drużynom w historii! W przeciwieństwie do kolegów z działu NBA ja nie jestem w stanie wytypować tutaj zwycięzcy serii, ponieważ tutaj mogą się wydarzyć naprawdę magiczne rzeczy. Przejdźmy jednak do typu. Będzie to pierwsze spotkanie finału, więc liczę na wysokie tempo meczu oraz dużą liczbę akcji. Wszyscy wiemy w jakim stylu gra GSW, pierwsza ofensywa NBA. Według mnie nie ma tutaj mowy o żadnym zmęczeniu i powinniśmy spodziewać się narzucenia swojego stylu gry przez gospodarzy. A co to oznacza? Dużą liczbę rzutów za 3p, szybkie akcje i over. Czy jest sens pisania o takich graczach jak Curry, Thompson czy Green? Myślę, że nie. Wiemy dobrze jakie cyferki potrafią wykręcić i myślę, że dziś nie zawiodą. Co do Kawalerii - Ci dziś nie odpuszczą. Niektórzy widzą ich nawet jako wygranych dziś, więc powinna być tu walka do końca. Co się świetnie składa jeśli nie będzie szwankować skuteczność żadnej z drużyn. LeBron i spółka dali sygnał w drodze do finału, że w ofensywie u nich też wszystko spoko. 25 trójek w jednym spotkaniu? Nie ma problemu. Nic tylko zacierać ręce i delektować się dzisiejszym spotkaniem. Liczę na duże cyfry dzisiejszej nocy! Powodzenia!
100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom