>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 3.06.2016 (piątek)

Status
Zamknięty.
P 83

pms

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP French Open
Godzina: 15:00
Spotkanie: Wawrinka - Murray
Typ: Wawrinka 3:0
Kurs: 5.8
Bukmacher: Unibet
Analiza: Dzis Stan pokaze, jak wiele jest wart. Jest mocny w Paryżu. Ostatni mecz międzzy tymi zawodnikami to 2:0 dla Wawrinki. Na mączce obaj zawodnicy spotkali się dwa razy i oba te mecze do 0 wygrał Szwajca oddajac lącznie 12 gemów. Stan jest w świetnej formie, pokazał to wygrywajac wczesniej turniej we własnym kraju również na tej samej nawierzchni. Murray od początku mial problemy ze zwyciestwami (3:2 ze Stepankiem i Bourgue - druga setka rankingu). Dziś dojdzie rowniez zmeczenie i to Stan pokaze klase zawodnika. Powodzenia ;)
100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - Rolland Garros
Spotkanie: S. Wawrinka - A. Murray
Typ: 1
Kurs: 2,08
Godz: 15:10
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Przed nami Półfinały tegorocznego Rolland Garros a w nich zmierzą się 4 rakieta świata S. Wawrinka kontra 2 rakieta świata A. Murray. delikatnym faworytem bukmacherów jest A. Murray zaś mój typ to zwycięstwo Wawrinki.
Wawrinka słabo wszedł w Rolland Garros lecz z każdym meczem pokazuje swoją wartość i to, że jest głównym faworytem do obrony tytułu. Jego drabinka układała się w ten sposób - 3:2 Rosol, 3:0 Daniel, 3:0 Chardy, 3:1 Troicki i 3:0 Ramos.
Murray zaś w ten turniej wszedł z dwoma meczami 5 setowymi - 3:2 Stepanek, 3:2 Bourgue, 3:0 Karlovic, 3:0 Isner, 3:1 Gasquet. Ten ostatni mecz mógł się potoczyć inaczej gdyby w 2 secie w tie breaku zwyciężył Gasquet i wyszedł by w ten sposób na 2:0.
Oglądałem praktycznie każdy pojedynek i widać, że Wawrinka z meczu na mecz gra coraz lepiej i jestem pewny, że dziś pokaże swój najlepszy tenis. Murray zaś jakoś mnie nie przekonuje w tym turnieju. Przed Rolandem wygrał turniej w Rzymie pokonując Djokovicia 2:0 i może to tam rozegrał swój najlepszy tenis? Bo na pewno nie gra tego samego w tym turnieju.
Moim zdaniem Wawrinka wygra ten mecz max 3:1 ale ja stawiam zwycięstwo po ładnym kursie.
Powtórzony typ
100
 
tipman 353

tipman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - towarzyski
Godzina: 18.00
Spotkanie: Szwajcaria-Mołdawia
Typ: rzuty rożne, over 12
Kurs: 4.0
Bukmacher: Bet365
Na dziś wybrałem mecz towarzyski Szwajcaria-Mołdawia.
Szwajcaria u siebie dość dużo strzela(w ostatnich 10 meczach u siebie strzeliła 24 bramki) a co za tym idzie stwarza dużo podbramkowych sytuacji. Stąd biorą się również dobre statystyki rzutów rożnych. W ostatnich 5 meczach z udziałem Szwajcarii padło ich: 16, 19, 15, 14 i 6. Myślę, że mimo iż jest to mecz towarzyski będą chcieli się dobrze zaprezentować i nie odpuszczą.
Mołdawia w dzisiejszym meczu może się tylko bronić przed pogromem. W ostatnich 13 meczach na wyjeździe zaliczyli tylko jedną wygraną(z Andorą) i jeden remis(z Maltą). Więc widać, że będa musieli robić wszystko, aby nie dopuścić do utraty goli.
Myślę, że granicę 12 rzutów rożnych może pobić sama Szwajcaria. Mój typ 13:2.
Powodzenia
Link do wyników: http://www.scoresway.com/?sport=soccer&amp;amp;page=match&amp;amp;id=2189883
100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Międzynarodowe spotkania towarzyskie
Godzina: 20:30
Spotkanie: Albania - Ukraina
Typ: HT/FT 2/2
Kurs: 3,25
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam,
Dziś wieczorem w jednym z ostatnich sprawdzianów przed rozpoczęciem najważniejszej imprezy roku na Starym Kontynencie zmierzą się dwaj finaliści tegoż turnieju: Albania oraz Ukraina. W mojej skromnej opinii Nasi grupowi rywale (Ukraina) są zdecydowanym faworytem tego spotkania. W eliminacjach do turnieju głównego Mistrzostw Europy Ukraińcy w mocnej grupie musieli uznać wyższość kadr obrońcy tytułu - Hiszpanii oraz mocnej i nieprzewidywalnej Słowacji. Trzecia pozycja dała im możliwość gry w barażach. W nich podopieczni Michaila Fomenki uporali się dość pewnie z reprezentacją Słowenii (2:0 ; 1:1). Po zakończeniu eliminacji kadra Naszych południowo-wschodnich sąsiadów rozegrała trzy potyczki towarzyskie. Ukraińcy ograli Cypr 1:0, następnie mocną Walię w takim samym stosunku oraz przed kilkoma dniami po pasjonującym meczu Rumunię 4:3. Natomiast Albania to według mnie najsłabsza drużyna turnieju głównego. Dostali się do turnieju tak na prawdę wykorzystując korzyść słabej grupy oraz tego, że mieli bardzo dużo szczęścia. Dwa razy remisowali z Danią (1:1 ; 0:0) chociaż w obu meczach miażdżącą przewage mieli skandynawowie. Ograli Portugalie na jej terenie w momencie przewrotów w tej kadrze, burzy w związku i na stanowisku selekcjonera oraz problemów kadrowych. W końcówce eliminacji grali już słabiutko. Przegrali z Portugalią przed własną publicznością, następnie sromotnie dostali lanie od Serbów oraz na koniec wygrali z Armenią męcząc się strasznie. W meczach przygotowujących ich do Euro rozegrali 5 spotkań. i tutaj uwaga ZREMISOWALI 2:2 z amatorami z Kosova, później zremisowali z bardzo słabą Gruzją, przegrali z Austrią. A ostatnio wygrali dwa spotkania ale można powiedziec że się kompromitowali w tych meczach. Najpierw z amatorami z Luksemburga wygrali 2:0, męcząc się strasznie przez całe spotkanie. Jakimś cudem upchnęli Luksemburczykom dwie bramki. Kompromitacja dodatkowo dlatego że Luksemburg od 39 minuty grał w &quot;10&quot; po czerwonej kartce. Ostatnio znów z bardzo słabiutką reprezentacją Kataru męczyli się niesamowicie. Wygrali 3:1 ale jak widać po statystykach (nie obejrzałem tego meczu) mecz był wyrównany. H2h ze spotkań obu narodów nie ma co brać pod uwagę (mino że jest bardzo korzystne dla Ukrainy), ponieważ ostatnio spotkania miały miejsce prawie 12 lat temu.
Tak, więc reasumując spodziewam się jednostronnego meczu. Ukraina powinna całkowicie zdominować zespół z Bałkanów.
Przewidywane składy:
ALBANIA:
Berisha - Hysaj, Ajeti, Mavraj, Aljii - Roschi, Xhaka, Gaschi, Basha, Lenjani - Balaj
UKRAINA:
Boyko - Fedetsky, Khacheridi, Rakitsky, Shevchuk - Tymoshchuk, Garmash - Yarmolenko, Rotan, Konoplanka - Selezniow
100
 
marakesz 200

marakesz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Międzynarodowe spotkania towarzyskie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Kosovo - Wyspy Owcze
Typ: remis
Kurs: 4,00
Bukmacher: Betway
Analiza:

Przed nami towarzyski mecz pomiędzy drużynami Kosova a Wyspami Owczymi. Spotkanie jest rozgrywane na neutralnym terenie Trzeba od razu zaznaczyć, że są to drużyny , które grają na bardzo niskim poziomie i zazwyczaj są dostarczycielami punktów. Drużyna Kosowa ostatnio jednak zaskoczyła grając 13.11.2015 z Albanią i remisując 2:2. Jednak jak można zauważyć grali oni już ponad pół roku temu, tak że ciężko tu stwierdzić w jakiej są dyspozycji. Wcześniej zagrali towarzysko z Bremą gdzie przegrali 2:0. Kolejne mecze też przegrywali z Senegalem i Turcją, odpowiednio 1:3 i 1:6. Wyspy owcze to rywal o podobnej klasie &quot;jakości&quot; uważam jednak, że nieco bardziej ograny. W ostatnim czasie wygrali z Liechtensteinem, który czasami potrafi napsuć krwi lepszym, zagrali niezłe spotkanie z Węgrami i Finlandią przegrywając 2:1 i 0:1 Liczę na to, że w spotkaniu drużyn o podobnej &quot;klasie&quot; może być trudno o wyłonienie zwycięzcy.
Nie wiem skąd takie kursy, czyżby buki sugerowały się remisem z Albańcami?? A może sami nie wiedzą co też w tym meczu może się zdarzyć? Widzę że Pinek nie pokusił się o ustosunkowanie do tego spotkania i uważam że może się z w nim zdarzyć dosłownie wszystko....więc niby czemu nie miałby być to remisik?
100
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Dyscyplina ; Siatkowka WGP kobiet
Godzina ; 20,10
Spotkanie ; Polska - Kanada
Typ ; Kanada HA +19,5
Kurs ; 1,83
Bukmacher ; bet365
Analiza ;
Dzisiaj polki zagraja w zielonej Gorze pierwszy mecz WGP2. W tym roku skrocone GP , tylko 6 meczy by dostac sie do Final Four i powrocic na salony do elity. Czy stac na to Polki? Po nieudanych el do IO pewna epoka w siatkowce pan sie skonczyla. Nie bedzie grajacych od zawsze , Skowronskiej , Jagiello , Belcik , Werblinskiej czy Kurnikowskiej. Zaczynamy od dolu z mlodymi dziewczynami. Dobrze Polki zagraly test mecze z TCH i GER , dzisiaj jednak juz gra o jakas stawke. Niewiem czy akurat mecze domowe pomoga tej ekipie , czy nie bedzie za duza presja. Na poczatek najslabsza ekipa w grupie , czyli CAN. Ostatnie gry konczyly sie 3-1. W sporcie kobiecym trudno cos zalozyc , w siatkowce szczegolnie , mysle jedna iz troche tremy i zdenerwowania bedzie. Tak wysokie handi mozna pograc.
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dupajasiu 1

dupajasiu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - IRLANDIA: Premier Division
Godzina: 19:45
Spotkanie: St. Patricks-Shamrock Rovers
Typ: over 2.5
Kurs: 2.30
Bukmacher: williamhill
Analiza: Na dzisiaj wybralem lige Irlandzka. St. Patricks- Shamrock Rovers po ostatnim remisie i porazce St. Patricks powinno dzisiaj pokazac na co ich stac a z drugiej strony Shamrock Rovers grajace caly czas w kratke uwazam ze powinno jedna bramke szczelic.Dlatego moj typ na dzis to over2,5 po dobrym kursie.
kiepska analiza
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Irlandia
Godzina: 21:00
Spotkanie: Cork - Dundalk
Typ: Cork do zera
Kurs: 4.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spotkanie lidera z wideliderem, Cork traci 4 punkty do lidera i nadarza się okazja, aby tę przewagę zniwelować do 1 punktu, potem może już być ciężko, ponieważ Dundal ostatnio wygrywa seryjnie mecze, podobnie z resztą Cork.
Obydwie mają po 1 przegranym meczu na 14 rozegranych. Obydwie świetny bilans bramkowy, Cork 26-6, Dundalk 35-7.
Cork 8 wygranych z 10 rozgrywanych na swoim boisku meczów.
Dundalk z 10 ostatnich wyjazdów przegrał tylko 1... właśnie z Cork 0-2.
Oprócz wspomnianego wyżej bezpośredniego meczu grali jeszcze na boisku Dundalk i lepszy okazał się również Cork, wygrał 1-0. Typuję, że to Cork wykorzysta atut własnego boiska i wygra to spotkanie.
Dundalk w ostatnim swoim meczu u siebie męczył się z 8 Wexford, wygrywając ostatecznie 3-2.
Cork z ostatnich 10 meczów 7 wygrał do zera, więc podwyższam kurs z 3 na czystą jedynkę do 4.5.
Pomogłem? Kliknij &quot;dzięki&quot;
350
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Międzynarodowe towarzyskie
Godzina: 20:30
Spotkanie: Albania - Ukraina
Typ: over 2.5 gola
Kurs: 2.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
MeFiuU dosyć sporo już na temat tego meczu napisał i trudno się się zgodzić , ja również uważam że zwycięsko z tego meczu powinni wyjść Ukraińcy z drugiej jednak strony to mecz towarzyski , obie ekipy już towarzysko nie tak dawno rozegrali swoje mecz i widać że z zdobyczą bramkową jest OK u obu , Albańczycy 29 maja wygrali z Katarem 3:1 natomiast Ukraińcy wraz Rumunią urządzili sobie festiwal strzelecki a wynik 4:3 dla Ukrainy i dziś myślę że na 7 dni przed rozpoczęciem EURO obie drużyny także powinni parę goli strzelić a za 3 bramki kurs 2.4 chyba warto spróbować !
140
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom