>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 3.10.2014 (piątek)

Status
Zamknięty.
S 0

sergio90

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Getafe-Cordoba
Godzina: 21:00
Typ: 2
Kurs: 4
Bukmacher: Unibet
Hej dzis rozpoczyna sie kolejna kolejka najlepszej Ligi w Europie. Na pierwszy mecz wyjda druzyny Getafe i Cordoby. Gospodarze celuje w srodek tabeli na koniec sezonu a goscie chce sie utrzymac w najlepszej lidze w Europie. Dla beniaminka to wystarczajacy cel w tym sezonie. w ostatniej kolejce gospodarze wygrali u siebie z Malaga 1;0 a goscie zremisowali na wlasnym stadionie z Espaniolem. Goscie beda chcieli zdobyc pierwsze 3 punkty w tym sezonie narazie maja 3 remisy i 3 porazki. Na przedmiesciach Madrytu bedzie trudno ale nie ma rzeczy nie mozliwych. Gospodarze maja 2 zwyciestwa i 4 porazki tez nie sa w dobrej formie wiec mecz powinien byc wyrownany. wierze w beniaminka i przelamanie.
⛔ 100
 
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna, Primera Division
Godzina: 21.00
Spotkanie: Getafe - Cordoba
Typ: Poniżej 1,5 gola
Kurs: 2.50
Bukmacher: bet365
Analiza:

Kolejna kolejka Primera Division przed nami. Poprzednia dla mnie bardzo udana, więc dalej próbuję wymanewrować bukmacherów i wykorzystać ich błąd.

Getafe - Cordoba

Piątkowe spotkanie nie zapowiada się według mnie szczególnie obiecująco, zwłaszcza po tym, co obydwie drużyny pokazują w tym sezonie. Getafe co prawda ograło Malagę, ale gra ofensywna nadal na niskim poziomie. Trzeba przyznać, że na &quot;Coliseum Alfonso Perez&quot; nie pada zbyt wiele bramek. No, chyba, że przyjeżdża drużyna mocna w ofensywie, taka jak Valencia, która ukłuła gospodarzy trzykrotnie. Ogólnie drużynom ze środka tabeli oraz drużynom z jej końca bardzo ciężko się gra na przedmieściach Madrytu. Stadion Getafe to stoista twierdza podopiecznych Cosmina Contry.

Jeżeli chodzi o Cordobę to jest to drużyna, której głównym celem będzie utrzymanie się w Primera Division, mimo, że będzie on (jak pokazuje początek sezonu) bardzo trudny do realizacji. Beniaminek w sześciu spotkaniach zdobył zaledwie trzy punkty. Co ciekawe, bilans obydwu drużyn wynosi 3-10. Widać więc jak na dłoni, że to drużyny bez większej jakości w ofensywie. Cordoba powinna być usatysfakcjonowana z punktu, natomiast Getafe będzie chciało to wygrać i uważam, że to gospodarze zdecydowanie powinni dominować w tym meczu.

Warto dodać, że w ekipie Contry do listy zawodników niezdolnych do gry dołączył lewy obrońca - Escudero. Natomiast w Cordobie urazów nabawili się Jose Carlos i Carlos Caballero i ich dzisiaj na Coliseum Alfonso Perez również nie zobaczymy.

Wydaje mi się, że mecz raczej nie porwie nas swoim poziomem, tka jak wcześniej wspomniałem obydwie ekipy mają potężne problemy ze strzelaniem goli, co jednak w każdej chwili może się zmienić. Mam jednak nadzieję, że nie będzie to dzisiaj. Mimo wszystko decyduję się na dość ryzykowny typ.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
E 45

ecko

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Extraliga, Czechy
Spotkanie: Ocelari Trinec - Energie Karlovy Vary
Typ: Ocelari Trinec zwycięstwo oraz powyżej 5,5 bramki
Kurs: 2,45
Godz: 17:00
Bukmacher: williamhill

Mecz wicelidera Ocelari z siódmą drużyną w tabeli z Karlovych Var. Ocelari Trinec jest obecnie po bardzo dużej przebudowie, karierę zakończyli trzej czołowi gracze, ale za to kadrę wzmocniło bardzo dużo dobrych zawodników na czele z Irglem przez co drużyna wyrosła na jednego z głównych faworytów do zdobycia tytułu, co udowadniają dobrą grą. Trinec od początku sezonu gra w nowej hali dzięki czemu na każdym meczu jest blisko kompletu co na pewno działa mobilizująco. Trzyniec do tej pory w 7 meczach odniósł 5 zwycięstw, raz przegrał w meczu derbowym z Vitkovicami i raz przegrał po karnych z aktualnym liderem. Karlove Vary obecnie na 8 meczy ma 4 wygrane i 4 porażki, jest to jednak już od kilku lat drużyna głównie własnego lodu, w tym sezonie 3 wygrane odnieśli u siebie, na wyjeździe same porażki oprócz ostatniego meczu, kiedy to we wtorek wygrali 4-1 z drużyną z Liberca, trzeba jednak dodać że Liberec miał w tym meczu przewagę w strzałach 44-16!! Mecz ten nie ułożył się więc wybitnie gospodarzom. Ze statystyk warte odnotowania jest, że w ostatnich 7 meczach między tymi drużynami, gdy Trzyniec był gospodarzem to właśnie ta drużyna wygrywała. W ostatnich dwóch meczach tych drużyn były over&#39;y (6-2 i 4-3).
⛔ 100
 
muffin5510 7,5K

muffin5510

Użytkownik
Dyscyplina: Scotish Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Kilmanrock - Dundee Utd
Typ: Dundee UTD i over 2.5
Kurs: 2.75
Bukmacher: Comeon
Analiza:
Brachex już mnie uprzedził z typem na wygraną gości, dlatego dodaje do tego over 2,5. Dundee Utd bez problemów radzi sobie ze swoimi rywalami, przegrali jedynie z Celtikiem. Są w wysokiej formie, uważam, że dzisiejsze spotkanie zakończy się wygraną Dundee i minimalnie trzema bramkami, z pewnością over pokryje również drużyna gospodarzy chcąca powalczyć, wątpliwe jednak aby urwali jakiś punkt. Gram ten typ i polecam.
⛔ 100
 
trybek7 0

trybek7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław
Typ: 1
Kurs: 2.8
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza: Jak dla mnie faworytem tego meczu jest Podbeskidzie. Przede wszystkim dlatego, że Górale przegrali trzy kolejne mecze więc na własnym boisku powalczą o przełamanie. Z drugiej strony mamy Śląsk, który wygrał dwa ostatnie mecze, jednak na wyjeździe trzy punkty jak dotąd zdobył tylko w Białymstoku.
kiepska analiza
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Challenger ATP Mons
Spotkanie: Ruben Bemelmans - Jiri Vesely
Typ: 0-2
Kurs: 2.00
Data: 03.10.2014
Godz: 16:00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dzis obeda sie cwiercfinaly challengera w Mons, w jednym z nich reprezentant gospodarzy, Ruben Bemelmans spotka sie z Czechem, Jirim Veselym. Niekwestionowanym faworytem spotkania wydaje sie byc dla mnie Czech. Obu panow aktualnie dzieli prawie 100 miejsc w rankingu ATP, Czech jest 78, Belg 177. Ruben ma katastrofalny sezon juz prawie za soba, grał w tym roku bardzo zle, jeszcze w ubieglym sezonie wydawalo sie ze na stale zakotwiczy w czolowej 100 rankingu, jednak tegoroczne rozgrywki byly dla Belga sroga lekcja pokory. Belg zdecydowanie lepiej czuje sie na nawierzchniach szybszych, przede wszystkim bardzo dobrze serwuje. Tutaj ograł juz dwóch solidnych challengerowców, specjalizujacych sie jednak w grze na kortach ziemnych, Haider -Maurera oraz Ungura. Ostatnimi czasy Ruben moze pochwalić się dwukrotnie osiąganymi drugimi rundami w challengerach we Francji, gdzie przegrywał z Beckiem i Millotem. Przejdzmy do Czecha, który systematycznie pnie sie w gore rankingu, wydawało się , że Jiri wczesniej wskoczy conajmniej do swiatowej 50, jednak tak sie nie stało. Czech to bardzo utalentowany gracz, który praktycznie jest zawodnikiem kompletnym, bardzo dobrze porusza sie po korcie, niezle serwuje, jest regularny. Ostatnimi czasy Jiri, gładko w Pucharze Davisa ograł Francuza Benneteau, a w challengerze w Orleans przegrał w półfinale. Tu ograł już Ignatika i Millota, niedawnego pogromcę Rubena. Obaj panowie spotkali się jak do tej pory zaledwie raz, górą był Czech, dziś będzie podobnie.
⛔ 100
 
F 3

filip.vincel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00

Spotkanie: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław
Typ: over 2,5
Kurs: 1.8
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Oglądam wszystkie mecze Śląska i wiem na co stać zespół. Pomimo ostatnich zwycięstw WKS-u ciężko wytypować do kogo powędrują punkty, bo na wyjeździe póki co 1 wygrana.
Dużo łatwiej wskazać ilość bramek. Proponuję over 2,5, ponieważ:
- historia ostatnich pojedynków H2H to sugeruje; Śląsk z Bielska praktycznie nigdy nie wyjeżdża z czystym kontem
- Śląsk ma problem z obroną, Pawełek nie ma kleju w rękach, Celeban jest cieniem samego siebie, Hołota gra stopera z przymusu, a Dudu jest określany &quot;tykająca bomba&quot; nie bez powodu; również defensywni pomocnicy Droppa i Danielewicz nie są w najlepszej formie
- W ostatnich meczach Śląsk z przodu poprawił skuteczność; Machaj już zdolny do gry, Mila w życiowej formie (dostał powołanie do kadry, będzie chciał się wykazać by załapać 1. skład) - można spodziewać się co najmniej 1-2 bramek WKS-u
- Podbeskidzie nieźle wykorzystuje stałe fragmenty i jestem przekonany, że pokonają Pawełka co najmniej raz

Czemu nie gram over 3,5?
Śląsk gra mądrze, skutecznie, ale rzadko rozstrzeliwuje rywali. Flavio od kilku meczów strzela, ale po 1 bramce w meczu. Z kolei Podbeskidzie nie ma takich atutów w ofensywie jak Bełchatów, który postrzelał wrocławianom. Natomiast wypominany często mecz z Pogonią (WKS stracił aż 4 bramki) był na początku sezonu, kiedy generalnie wojskowi byli niezgrani i bez formy. Teraz jest inaczej i over 3,5 jest za dużym ryzykiem (nie ma w sobie value przy kursie 2,8).

Powodzenia
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bouchard 118

bouchard

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -HOLANDIA: Eerste Divisie - Kolejka 9
Godzina: 20:00
Spotkanie: Sittard-Volendam
Typ: Volendam over 1,5 gola.
Kurs: 1.66
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W dziewiątej kolejce drugiej ligi holenderskiej wybrałem spotkanie pomiędzy Sittard a Volendam. Faworytem tego spotkania są goście. Kursy na ich zwycięstwo około 1,85. Ja typuję minimum 2 gole po stronie Volendam. Typ wydaje się dość pewny jeżeli spojrzymy na grę obu zespołów. Sittard akualnie zajmuje 19 miejsce w lidze ( Na 20 zepołów), grają po prostu tragicznie, tracą mnóstwo bramek , a sami nic prawie nie strzelają. Pięć bramek w ośmiu meczach to chyba żaden dorobek. Volendam natomiast gra znakomicie. Osiem meczy ligowych (6-1-1)- Trzecie miejsce w lidze. W bramkach demolują rywali, 25 bramek strzelonych przy zaledwie 5 straconych. Ich dzisiejszy rywal nie jest wymagając. Dwie bramki po stronie gości to takie minimum na to spotkanie.
⛔ 100
 
cichociemny94 209

cichociemny94

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej
Godzina: 19:30
Spotkanie: Schwenninger - Hamburg
Typ: Hamburg końcowe zwycięstwo 1.90
Kurs: 1.90
Bukmacher: Unibet
Analiza:
to co wyprawia Hamburg w tym sezonie to żadna osoba na świecie nie była w stanie tego przewidzieć. Przegrywają z każdym nawet z amatorami z Wlk Bryt. Ostatnio jednak powracają na właściwe tory, przegrywając tylko 4:6 z Augsburgiem na wyjeżdzie oraz wygrali z Wolfsburgiem zawsze mocnym 3:1 u siebie. Limit błędów wyczerpany, trzeba wychodzić na prosta. Zwłaszcza że potencjałem finansowym jak i kadrowym biją na głowę swoich dzisiejszych rywali. Rok temu popełnili błąd i za mocno ruszyli wygrywając runde zasadniczą z ogromną przewagą by w półfinale odpaść. Teraz celem jest zajęcie 5-6 miejsca i gra va bank w fazie PO. Schwenninger niespodziewanie dobrze zaczął sezon, ale teraz będą wszystko przegrywać jak leci. Nie mają szerokiej równiej kadry, a pieniążki niedługo będą się kończyć. Muszą spuścić z tonu i dzisiaj jest ku temu okazja. Hamburg wygra jak nie za przeproszeniem amatorami to z kim ? półżartem pisząc. 1.90 to fajny kurs dość pewny typ
✅ 90
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Ligue National
Godzina: 20:00
Spotkanie: Le Poire Sur Vie - Strasbourg
Typ: 2/2
Kurs: 4.33
Bukmacher: bet365
Analiza:
9 kolejka trzeciej ligi francuskiej. Gospodarze tego spotkania są zespołem, który traci prawie najwięcej bramek jak do tej pory (16, ostatnio dostali piątke do zera od beniaminka Chambly, aktualnie z miejsca 10tego...). W poprzednim sezonie miejsce 13 i... także drugi wynik od konca jesli chodzi o tracone bramki. 34 mecze i 52 bramki do tyłu. Gorszy był tylko Pont du Gard z miejsca ostatniego. U siebie w tym sezonie jeszcze spotkania nie wygrali. Goście z kolei zaskakująco, ale mierzą w awans. Miejsce drugie, tylko jedna porażka i 5 punktów w 4 meczach wyjazdowych. Niezbyt oszałamiający wynik, ale gospodarze są idealnym zespołem do tego by im wpakowac kilka bramek, byc moze juz od 1 połowy. Nawet ostatni mecz besporedni zakonczyl sie wynikiem 3:1 dla Strasbourga, a prowadzili juz 2:0 po 1 polowie.
⛔ 100
 
michciu90 68

michciu90

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia: League Two
Godzina: 20:45
Spotkanie: Burton - Cambridge Utd.
Typ: 1
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Lider tabeli angielskiej League Two podejmuje dziś 18. drużynę ligi. The Brewers po 10-ciu kolejkach z dorobkiem 22 punktów są na czele stawki w wyścigu po awans do League One z kompletem zwycięstw na swoim obiekcie (5-0-0). W tym sezonie rozegrali oni dodatkowo 3 spotkania domowe w ramach Capital One Cup z czego 2 zakończyły się zwcięstwami: z Wigan (Championship) oraz QPR (Premier League) i jedną porażką w 1/16 z Brighton (Championship). Do składu już w poprzednim meczu z Cheltenham wrócił po kontuzji najlepszy strzelec ekipy Burton - skrzydłowy Lucas Akins. Gracze Cambridge na wyjazdach grają w kratkę, dodatkowo dziś z problemami kadrowymi (Issa Diallo, Ryan Donaldson, Tom Champion,Liam Hughes, Luke Chadwick, Ian Miller,Tom Naylor) nie powinni stanąć na przeszkodzie piłkarzom Burton Albion w odniesieniu 6. zwycięstwa przed własną publicznością.
⛔ 100
 
modul 118

modul

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Spotkanie: Wisła Kraków vs Jagiellonia Białystok
Typ: X/1 (połowa/końcowy)
Kurs: 4.80
Bukmacher: Unibet
Godzina: 20:30
Analiza:
Jestem zdania, że formacja defensywna Wisły Kraków jest naprawdę solidna w każdej rozegranej pierwszej połowie tego sezonu. Nie wydaje mi się aby podczas takiego meczu, gdzie oba zespoły są na styku z czołówką ktoś ryzykował i grał przynajmniej przez pierwsze 45min tak jak chociażby BVB - pressing na całym boisku. Raczej obie ekipy muszą podejść do tego spotkania na spokojnie. Wisła mimo dobrych 45min w meczu z Legią i Cracovią przegrała spotkania w końcówce i to właśnie należy poprawić, a początek zostawić tak jak był. Smuda to gość który nic nie zmienia - a więc będzie połowa na rozeznanie a końcówka na całego, tylko w lepszym wykonaniu. Jagiellonia dotychczas na wyjeździe nie miała żadnego godnego siebie rywala prócz Górnika Zabrze który pokazał klasę i wygrał 3:0 głównie dzięki drugiej połowie. Owszem ryzyko że nie wejdzie jest, jak przy każdym typie, ale jeżeli miałbym tak jak niektórzy obstawiać pewniaczki po 1.35 które jakimś cudem nie siadają, to wolę po tym kursie mieć dreszczyk emocji i obejrzeć całe spotkanie z niecierpliwością czekając na kolejne akcje.
Jeżeli chodzi o absencje to Burliga nie zagra za żółte kartki.
⛔ 100
 
G 112

grohufka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Holandia, Eredivisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Vitesse Arnhem - Den Haag
Typ: Obie drużyny strzelą gola w 2 połowie meczu
Kurs: 2.62
Bukmacher: Bet365
Analiza:
O godzinie 20:00 zmierzą się ze sobą drużyny Vitesse Arnhem oraz Den Haag. Gospodarze w tabeli zajmują 13 pozycję z dorobkiem 8 punktów oraz bilansem bramkowym 14:14. Na własnym stadionie grali 3 razy i raz zwyciężyli oraz 2 razy zremisowali strzelając łącznie 6 bramek a tracąc 4. Goście w tabeli znajdują się 2 pozycje niżej z dorobkiem 6 punktów oraz bilansem bramkowym 10:10. Na wyjeździe grali 3 razy, raz przegrali oraz 2 razy zremisowali strzelając 4 bramki i tracąc 5. W ostatniej kolejce Vitesse pokonało na wyjeździe Dordrecht 2:6, natomiast Den Haag przegrał u siebie z Alkmaar 2:3. Gospodarze w każdej kolejce tracą co najmniej jednego gola, a goście tylko w 2 meczach nowego sezonu nie potrafili zdobyć bramki.
⛔ 100
 
S 200

sniffybet

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - ESTONIA: Meistriliiga
Spotkanie: Infonet - Flora
Typ: 1X
Kurs: 2,50
Godz: 18:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz za pół godziny więc będzie szybko, krótko i konkretnie - drużyna gości podejmie się tego meczu bez swoich dwóch najważniejszych, bramkostrzelnych napastników, trener gości także nie pojawi się meczu wraz z asystentem, zespołem dyrygować będzie trener bramkarzy. Widać że Flora leje po całości na ten mecz, a gospodarze bardzo chcą wygrać. Jak dla mnie promocja.
⛔ 100
 
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Koszykówka
Godzina: 20.00
Spotkanie: Side Toruń - Anwil Włocławek
Typ: Side Toruń -3,5
Kurs: 3,45
Bukmacher: unibet
Analiza:
Juz dzisiaj o godzinie 20;00 startuje Tauron Basket Liga. Na przeciwko siebie stana beniaminek i druzyna, ktora w tamtym sezonie byla sredniakiem ligi. Faworytem tego spotkania sa goscie, lecz ja kieruje typ w strone gospodarzy, ktorzy pokazuja sie ostatnio z bardzo dobrej strony.
W sparingowym meczu rozegranym w Toruniu niecaly miesiac temu Siden wygrał az 26 pkt. Oczywiscie byl to tylko sparing, ale jednak to daje mi podstawy by zagrac w strone zawdonikow z Torunia. W innych spraingach Siden tez bardzo dobrze sie spisywali. Pokonali Rose Radom i Śląsk Wrocław.
Dlatego widze duze szanse na to by typ siadł i sprobuje go zagrac. Mam nadzieje, ze Siden mnie nie zawiedzie.
✅ 245
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Bulgarian Open 2014
Godzina: 18:00 CET
Spotkanie: Liam Highfield v Mark King
Typ: Liam Highfield
Kurs: 2.25
Bukmacher: bet365
Analiza:
Widzę spore value w tym meczu. King od dawna wyraźnie pod formą, nie tylko od miesięcy nie wygrał z nikim solidnym, ale zaliczył też długie pasmo porażek, również z amatorami. Za taką wpadkę trzeba też uznać przegraną z Suretym (3-6) w kwalach do International Championship, w Sofii też wymęczonym zwycięstwem nad Borgeim nikogo nie przestraszy. Highfield przeciwnie, zasygnalizował zwyżkę formy, bez problemu tydzień temu ograł zawsze groźnego Hamiltona (6-3), tutaj też dobra forma, łatwo odprawił Duffy&#39;ego (4-1) wbijając po drodze setkę (104). Młody Anglik nie musi mieć żadnych kompleksów wobec bardziej doświadczonego rodaka, bo forma sprzyja i zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że jest minimalnym faworytem, a wtedy taki kurs to promo.
Przy okazji zapraszam do działu Snooker
⛔ 100
 
tool 500

tool

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ekstraklasa
Spotkanie: Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok
Godzina: 20:30
Typ: over 3,5
Kurs: 3,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Po trzech przegranych z rzędu pojawiły się niepokojące plotki o możliwości zwolnienia Franciszka Smudy z posady trenera Wisły. Nie jestem wielkim fanem tego szkoleniowca. Ciągle w pamięci mam jego fatalne decyzje albo ich brak z okresu prowadzenia reprezentacji Polski, ale co by nie mówić o Francu ma on w sobie coś, co przyciąga graczy i pozwala na stworzenie dobrej atmosfery w drużynie. Przy swoim tchórzostwie i kunktatorstwie trzeba przyznać, że Smuda jest bardzo dobrym motywatorem i gracze często idą za nim w ciemno. Zarząd Wisły zdementował pogłoski o dymisji Smudy, jednak jak wiemy w każdej plotce znaleźć można ziarenko prawdy, dlatego też dziś piłkarze Białej Gwiazdy grać będą dla swojego szkoleniowca. Zagrają z pewnością na maksa, ale czy wygrają? W słabej dyspozycji wydaje się być Brożek, no ale są jeszcze Stilić, Stempiński i Boguski, którzy powinni zaaplikować jakieś gole przyjezdnym. Dużo gorzej wygląda jednak sytuacja w defensywie Wisły. Trudno będzie zastąpić Burligę na prawej obronie. Zastąpić go mają Dudka lub Żemło jednak ten pierwszy zawodzi w tym sezonie a drugi nie ma praktycznie żadnego doświadczenia. To wszystko może sprawić, że kilka okazji do strzelenia gola będzie miał król wbijania piłki do pustej bramki czyli Mateusz Piątkowski. Tak czy inaczej uważam, że w Krakowie padnie dziś kilka goli. Obie drużyny potrafią strzelać a gra defensywna nie jest mistrzowska w ich wykonaniu.
⛔ 100
 
F 428

fudyn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ligue 2
Spotkanie: Arles - Chateauroux
Godzina: 20:00
Typ: X2
Kurs: 2,05
Bukmacher: expekt
Analiza:
Mecz na samym dnie zaplecza francuskiej Ligue 2.
Jak to na ten kraj przystało, zapewne emocji i gradu bramek w nim nie zobaczymy.
Obie ekipy prezentują się naprawde kiepsko, zdobyły po 7 punktów w 8 meczach( mają po 1 zwycięstwie, a bilans bramek to -4 i -7 ).
Gospodarze ostatnio 3 porażki, a goście w ostatnim meczu złapali remis z nieżle spisującym się Brest.
Swój typ opieram na H2H które w ostatnich 5 meczach jest bardzo korzystne dla Chateauroux 2 wygrane i dwa remisy.
Nie wiem dlaczego tak bardzo faworyzowani są gospodarze skoro obie drużyny wyglądają tak samo.
Dlatego też zdecydowałem się zagrac w stronę niespodzianki,mam nadzieję, że miałem nosa.
Powodzenia!!
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Czechy , Synot Liga
Spotkanie: Jablonec - Dukla Praga
Typ: Jablonec HA -1,5
Kurs: 2,63
Godz: 20:15
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:

8 kolejka czeskiej ligi , a zarazem rozpoczecie ósmej kolejki , gdzie bardzo dobrze spisujacy się jablonec podejmuje średniaka ligi - Dukle Praga .
Jablonec na ostatnich 5 meczy przegrał jedynie z mocną Spartą Praga , która jak wiadomo walczyła o LM i niestety przegrała tą walkę . Dukla Praga ostatnio obfite zwycięstwo 4:1 z Jihlava , która zajmuje ostatnie miejsce w stawce . Wcześniej porazki z Slovacko , Plzen i Bohemians .
w poprzednim sezonie w dwu meczu góra okazali się Prazanie gdzie Dukla u siebie zremisowała a na boisku dzisiejszych gospodarzy zwyciezyła .
Jablonec na swoim stadionie dwa zwyciestwa oraz dwa remisy i tylko jedna bramka stracona , ogólnie to tez wysokie 3 miejsce tuz za Plzen i Sparta Praga .
W tym meczu upatruje minimum dwu-bramkowego zwyciestwa gospodarzy i jezeli sie tak stanie to napewno morale wzrosna i bedzie im łatwiej podchodzic do nastepnych meczy ...
Nie widze tutaj innej opcji jak tylko i wyłacznie pewne zwyciestwo gospodarzy .
✅ 163
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom