>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 30.09.2017 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 30. Września
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
stanley-63 782,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina &quot; Piłka nożna / Austria Bundesliga
Godzina 18:00
Spotkanie : Mattersburg : Rapid Wiedeń
Typ : spotkanie / ilość br Rapid Wiedeń i over 3.5 gola w meczu
Kurs : 4.35
Bukmacher : Fortuna
Gospodarze w tym sezonie kompletnie zawodzą swoich fanów , po 9 kolejkach zajmują przed ostatnie miejsce z bilansem 1-3-5 i br 9:18 , u siebie 1-0-4 i br 5:13 czyli z 18 bramek straconych aż 13 w domu nie wróży to nic dobrego , goście z Wiednia natomiast grają dobrą i skuteczną piłkę , ostatnie 3 mecze to 8 bramek strzelonych , w meczach wyjazdowych 1-2-1 ale bramki 9:8, miałem okazję oglądać ich mecz wyjazdowy z Salzburgiem i powiem że byłem pełen podziwu od 16 minuty gry grali w 10 a pomimo to dwa razy wychodzili na prowadzenie w tym meczu jednak ostatecznie mecz zakończył się remisem 2:2 i myślę że to spotkanie dało wiele drużynie bo grają dobrze dziś myślę że nie powinni mieć problemu z odniesieniem zwycięstwa bo na tym boisku rywala już nie raz udało im się wygrać stąd liczę że wygrają a że strzelać potrafią to i na bramki liczę myślę że wynik może być 1:3
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Ekwador, Seria A
Godzina: 02:30
Spotkanie: Macara - Guayaquil City
Typ: handicap 1 (-3.5)
Kurs: 8,40
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tutaj gram bardzo odważnie typ z piłakrskiej najwyższej klasy rozgrywkowej Ekwadoru. Tabela wygląda tak:

Macara w czołówce, natomiast goście jeszcze bez wygranej. Ostatnio oba zespoły grały ze sobą w niedzielę w lidze i Macara zwyciężył bez większych problemów na wyjeździe 3-0. W tym spotkaniu również spodziewam się wygranej Macary i pogromu. Guayaquil City to zdecydowanie najsłabszy zespół w tej lidze a do tego zagra dzisiaj na wyjeździe na dużej wysokości, do której ich rywal nie jest przyzwyczajony. Macara kadrowo jest zdecydowanie mocniejszym zespołem i na własnym stadionie na tej wysokości ma kolejny atut w ręku. Do tego goście zagrają dziś bez dwóch bardzo ważnych graczy najlepszego strzelca napastnika Alaniza (19 występów w tym sezonie, 6 goli na koncie) i napastnika Dorregaraya (9 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie). Z tymi graczami w składzie goście mieliby problemy ze stwarzaniem sobie sytuacji a jeszcze bez nich na ten mecz to już wogóle nie wróżę sukcesu drużynie Guayaquil City. To, że Macara wygra w moim odczuciu nie ulega wątpliwości, pytanie tylko jaką różnica bramek. Ja idę w bardzo odważny handicap i myślę, że jak gospodarze zagrają serio całe spotkanie to mogą wygrać różnica minimum 4 goli pokrywając tego handicapa. Ci co aż tak bardzo nie lubią ryzykować mogą popróbować niższych handicapów na zwycięstwo Macary. Gospodarze wygrają pytanie tylko iloma golami różnicy. Ja sobie tutaj postanowiłem dość wysoki handicap obrać ????
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
skowron3030 89

skowron3030

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna ANGLIA: Premier League
Godzina 16.00
Spotkanie : Bournemouth vs Leicester
Typ : 2
Kurs : 2,50
Bukmacher : totolotek
Analiza: Witam Wszystkich na jutro rzucił mi się w oczy mecz w lidze angielskiej gdzie Bournemouth u Siebie zmierzy się z drużyną Leicester wydaje mi się że drużyna Lisów powinna sobie poradzić ze słabo grającą drużyną Bournemouth obie drużyny mają nie ciekawe statystyki bo na 6 meczy wygrali tylko po 1 meczu, aczkolwiek wydaje mi się że lisy powinny dać rade bo sądzę że Lisy nie grają bardzo źle po prostu nie mają szczęścia oglądając ich mecze stwierdzam że drużyna gospodarzy jest słabsza od gość ???? Pozdrawiam ???? ;)
⛔ 100
 
eljoaquin79 326

eljoaquin79

Trafione
Dyscyplina Piłka nożna ANGLIA: Premier League
Godzina 18:30
Spotkanie : Chelsea : Manchester City
Typ : City over 2,5
Kurs : 5,1
Bukmacher : fortuna
Analiza: Czołem typerzy, na sobotę zapowiada się hit Premier League czyli Chelsea i Man City, obie drużyny topowe i bramkostrzelne, trzy ostatnie spotkania City to 5:0, 5:0 i 6:0. 21 bramek strzelonych i tylko 2 stracone, to pokazuje na jakim poziomie znajduje się City. Kurs bardzo duży, myślę że warto spróbować. Powodzenia!
⛔ 100
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna 2 liga Polska
Godzina: 15:00
Spotkanie: Garbarnia Kraków - Stal SW
Typ: 2
Kurs: 3.05
Bukmacher: forbet
Analiza:
Garbarnia to beniaminek który całkiem nieźle sobie radzi, ba nawet można powiedzieć ze lepiej niż większość przypuszczała. Ich terminarz był dotychczas przyjazny, dwa mecze z rywalami z góry, oba przegrane reszta to potyczki z dołem tabeli. Ostatni mecz grali od 40min w przewadze, ale przegrali 0:2 i wyglądali bardzo słabo. Troszkę spuchli kondycyjnie, efekt beniaminka dobiegł chyba do końca. Rywal to weteran drugiej ligi, już 8 sezon SSW w drugiej lidze, obecnie sprawy idą ku lepszemu. Całkiem sporo wzmocnień przed sezonem, ale początek sezonu wyglądał blado. Ostatnio sprawy klaruja się lepiej, mają z głowy mecze z całą czołówka z niezłym skutkiem, wygrali 1:0 z Wartą, ostatnio zremisowali z Radomiakiem 2:2, wkońcu odpaliła ofensywa zaczynają strzelać, obrońcy z meczu na mecz prezentują się coraz lepiej i wszystko jest na dobrej drodze. Notują także niezła serie bez porażki, od 6 kolejek notując 2-4-0, cała kadra obecnie zdrowa, z meczu na mecz wygladają coraz lepiej i na pewno wyjdą po komplet punktów. Dla mniej odważnych polecam X2 @1.55.
⛔ 100
 
T 823

thereignman

Użytkownik
Dyscyplina: WTA Pekin kwalifikacje
Godz: 5:30
Spotkanie: A. Sabalenka - C. McHale
Typ: Aryna Sabalenka wygra 2-0 w setach
Kurs: 4.70
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Potrzebuje kursu około @ 3.80 aby mieć nawet realne szanse na zajęcie miejsca #1 w konkursie Typ Dnia (dziś ostatni Typ miesiąca) . Po selekcji wszystkich zdarzeń to ten &quot;dog&quot; jest typem, który ma największe szansę na pozytywny rezultat. Kursy na Sabalenke z 2.40 podskoczyły nawet do 3.00. Większość &quot;inwestorów&quot; uważa, że z powodu dzisiejszej gry w Taszkiencie młoda Białorusinka nie da rady fizycznie konfrontować się po tak krótkiej przerwie z Amerykanką w Pekinie. Sabalenka w ostatnim czasie nie grała dużo, a we wspomnianym Taszkiencie pokazała jaki wielki potencjał w niej drzemie, a odrobinę dobrej dyspozycji, jak i rytmu w meczu, to z miękkiej rywalki nie wiele może zostać na korcie... A wlasnie taka jest McHale. Aryna Sabalenka dziś nie miała żadnych szans z mega agresywną Babos, ale widać u niej wielki głód gry. Ta olbrzymia chęć rywalizacji oraz wygrywania spotkań spowoduje, iż bez problemu Aryna będzie dalej rywalizować. Nie ma nic do stracenia, a na mecze kwalifikacyjne energi w baku posiada jeszcze zapas. Sabalenka w tej sytuacji ma szansę na skuteczne realizowanie swego agresywnego tenisa, gry na jeden raz. Amerykanka McHale ostatnio serwisowo strasznie zawodzi, więc na łatwe punkty nie będzie wielu okazji. Ona musi tutaj stawić czoła rywalce grając z końcowej linii, a to będzie mega trudne zadanie dla niej. Christine McHale nie dysponuje już taką siłą rażenia, jak przed laty. Dziś jest to raczej trzymanie piłki w korcie. Regularność, jak i serwis także od dawna zawodzi tą Panią. McHale ma strasznie niewygodny matchup, ona w ostatnim czasie przegrywa wszystko z silniejszymi rywalkami. Aryna Sabalenka ma duże szanse na zdominowanie tego spotkania, a jej fizyczne atuty mogą być wystarczające, jak i w dużym stopniu zniwelować braki kondycyjne po ostatnim turnieju.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
marekslavek 94

marekslavek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - LOTTO Ekstraklasa - Polska
Godzina: 15:30
Spotkanie: Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin
Typ: X / remis /
Kurs: 3,25
Bukmacher: forBet
Witam. Ostatni typ w tym miesiącu, niestety dla mnie fatalnym. Na pożegnanie nasze podwórko. Zapowiada się piękny dzień w pięknym mieście, gdyby do tego jeszcze dobry futbol. Lechia, zespół z ogromnymi ambicjami w tym sezonie, dobry skład, bracia Paixao, zwłaszcza Marco, osiem bramek na koncie, Dusan Kuciak między słupkami i coś się nie klei. Dwunaste miejsce w tabeli, cztery punkty straty do płockiej Wisły. Trzeba gonić, nie ma miejsca na porażki. Z drugiej strony Zagłębie Lubin, na wysokim drugim miejscu, odnosze wrażenie, że zaskoczone, że tak wysoko, przestraszeni, że zostaną liderem. Ostatnio dwa remisy i marniutkie zwycięstwo nad Sandecją. Układa mi się to na remis, dla odważniejszych dokładny wynik 1:1. Warto spojrzeć na ten mecz pod kątem decyzji władz klubu z Gdańska które zdecydowały się dokonać zmiany na stanowisku trenera. Piotra Nowaka zastąpił Walijczyk Adam Owen. Jak przegrają to ten gość z trójzębem chyba zejdzie z fontanny i wyspiarz sprawdzi na własnym siedzeniu jak ostre jest narzędzie Neptuna. Pozdrawiam.
⛔ 100
 
stefek91 311

stefek91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ANGLIA: Premier League
Godzina: 16:00

Spotkanie: Manchester Utd - Crystal Palace
Typ: Over 3.5

Kurs: 2.49
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Witam. Na pierwszy rzut oka można odnieść wrażenie, że taki over to za grubo bo słaby przeciwnik, nie strzeli bramki itd. No ale kiedy jak nie właśnie w takim meczu! W dniu jutrzejszym odbędzie się początek 7 kolejki Premier League i mecz pomiędzy wiceliderem najwyżej ligi angielskiej (2 pozycja ze względu na gorszy bilans bramek co do sąsiada zza miedzy) z bilansem bramek: 17:2, a ostatnią drużyną tabeli Crystal Palace. Ostatnia pozycja to nie zbrodnia i grzech, ale styl przez jaki drużyna z Londynu &quot;zasłużyła&quot; na to miejsce w szeregu jest dramatyczny. Bilans bramkowy Crystal Palace wynosi 0/13. Różnica klas ogromna, bez dyskusji. Kolejnym argumentem jest ostatni wynik Manchesteru z Ligi Mistrzów czyli wygrana 1:4 na wyjeździe w Moskwie z miejscowym CSKA czy pierwszy mecz LM 3:0 u siebie z dużo silniejszą niż Crystal - Bazyleą. Widać więc, że mimo absencji w składzie takich postaci jak Ibrahimović, Fellaini, Pogba, Carrick drużyna prezentuje się więcej niż rewelacyjnie. Ponad to spoglądając na 9 ostatnich spotkań Manchesteru Utd w 6 ostatnich meczach strzelili ponad 3.5 bramki. Jak każdy typ i ten nie obył się bez minusów. Takowym bez sprzecznie jest fatalna dyspozycja strzelecka drużyny Crystal Palace, a raczej kompletny brak owej statystyki w tej drużynie. Na 8 ostatnich meczy strzelili oni 3 bramki. Nie mniej jednak spodziewam się w tym meczu pokazu siły ze strony United na własnym terenie, a także liczę po cichu na przełamanie się drużyny z Londynu i strzelenie chociaż 1 bramki po przeprowadzonej kontrze.
Życzę powodzenia!
✅ 149
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: MU - CP
Typ: Lukaku 2+
Kurs: 3,5
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Witam serdecznie!
Siódma kolejka BPL. Maszynka Murinho vs. Czerwona latarnia. Czego bym nie napisał, to i tak nie odda przepaści między zespołami. MU z bilansem 5-1-0, br 17-2 i Crystal Palace 0-0-6, br 0-13!!! Skoro wygrali ostatnio u siebie z Evertonem 4-0, to CP pokonają w podobnym stosunku, co w ostatniej kolejce uczyniło MC(5-0). United mają kapitalny atak, a prym wiedzie Romelu Lukaku. Współlider klasyfikacji strzelców BPL jest w wybornej formie, co potwierdził w ostatnim wyjazdowym meczu z CSKA, zdobywając 2 gole.Belgijski napastnik dał zarobić parę złotych i sądze, że podobnie będzie w sobotnie popołudnie.
Pozdrawiam serdecznie i powodzenia życzę!!!
⛔ 100
 
czarnotowidze 44

czarnotowidze

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie: Chelsea - Manchester City
Typ: 1
Kurs: 2.60
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Jutro czeka nas bardzo ciekawe spotkanie na Stamford Bridge i od razu rzucają mi się w oczy kursy tego meczu.
Spodziewałem się kursu na Chelsea w okolicach 1.95 - 2.05 a tu taka niespodzianka. Biorę ten kurs w ciemno.
Conte gra ustawieniem na 3 obrońców, ten wariant ma to do siebie, że drużyna, która w ten sposób jest ustawiano potrafi wyprowadzić zabójcze kontry, oraz to, że ciężko się przebić przez takie zasieki(szczególnie gdy ma dwóch destruktorów w postaci Kante i Bakayoko). City zaś zaadaptowało już filozofię Guardioli i szanuję piłkę, długo się przy niej utrzymując. Ten styl gry jak dla mnie to młyn na wodę dla Chelsea. Conte już pokazał we wczesniejszych klubach, że uwielbia jak przeciwnik atakuję, pokazał to nawet już w tym sezonie grając przeciw Tottenhamowi w ten sposób. Pozwolił Kogutom prowadzić grę, atakować, a jak skończyło się to wszyscy wiemy, niestety. Chelsea jest po prostu do bólu skuteczna. Na jutrzejsze spotkanie zabraknie też jednego z najważniejszych ogniw tego City, czyli Kuna Aguero. City w ostatnim meczu przeciwko zespołowi z Doniecka zdołało wbić 2 bramki, ale osobiście mnie nie przekonali. Chelsea wygrała rzutem na taśmę w Madrycie, co na pewno podbudowało morale zespołu. Jutro jestem pewien, że City będzie posiadało wyższy procent posiadania piłki, ale Chelsea będzie prowadziła w statystyce bramek.
⛔ 100
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia League One
Godzina: 16:00
Spotkanie: Portsmouth - Oldham
Typ: Oldham wygra i powyżej 2,5 bramki w meczu
Kurs: 9,75
Bukmacher: Forbet
Analiza:

Witam moi drodzy. Dawno tutaj nie gościłem ale po prostu zrobiłem sobie przerwę od forum po początkowych niepowodzeniach. Teraz pod koniec tego miesiąca chciałbym wam zaserwować typ , który ma duże szanse powodzenia. Niektórzy pewno pukają się w czoło , że jak drużyna z dołu tabeli może dać radę drużynie z Portsmouth... no właśnie już samo to śmierdzi, że na drużynę ze środka czyli Portsmouth jest taki kurs.. jak wiemy ligi angielskie są wyrównane.. głównie opierają się na fizyczności i skuteczności, gospodarze często nie radzą sobie z drużynami u siebie nawet z dołu tabeli. Po ilości bramek w statystykach widać , że Oldham dużo traci jednak potrafi też strzelać. Ostatnio przebojem w dziesięciu ( grali od 57 minuty bez jednego zawodnika) i wygrali mecz u siebie 3-2 .. zauroczyłem się wtedy ich postawą.. chłopaki gryźli trawę i widać , że nie pasuje im dół tabeli. Moim zdaniem Oldham ma szansę sprawić niespodziankę tym bardziej , ze Portsmouth to nie jest jakiś zespół z kosmosu. Warto podkreślić, że drużyny ze sobą dwa razy się spotykały już w historii i dwa razy górą było Oldham. Zwróciłbym też uwagę, że w drużynie Oldham w dużej formie jest napastnik Doyle i tutaj na tej indywidualności bym się opierał. Wejdzie? Daj reputkę.
1 miejsce typy dnia sierpień 2017 ????
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - ANGLIA: Premier League
Godzina: 16:00

Spotkanie: Manchester Utd - Crystal Palace
Typ: Obie połowy powyżej 1,5 bramki
Kurs: 3.70
Bukmacher: Totolotek
Analiza: Na dzisiaj proponuję typ z ligi angielskiej, a mianowicie zajmujący aktualnie drugie miejsce Manchester United, który ma tylko gorszy bilans bramkowy od innej drużyny z Manchesteru, czyli City podejmie czerwoną latarnię ligi, którą na tą chwilę jest Crystal Palace, przyjezdni nie zdobyli w tej kampanii jeszcze punktu, w dodatku nie strzelili nawet gola. Czerwone Diabły wreszcie grają tak jak oczekiwali kibice, mimo, że to początek sezonu to już widać, że będą się liczyli w walce o tytuł. Dzisiaj jest duża szansa,że punkty straci lokalny rywal, który na wyjeździe gra z będącą ostatnio w wysokiej formie Chelsea, a gdy tak się stanie, a United wygra swój mecz to co najmniej na 2 tygodnie zasiądzie w fotelu lidera. Kurs na zwycięstwo gospodarzy oraz na bramki nie jest za wysoki, więc postanowiłem poszukać czegoś wartego gry, w oczy rzucił mi się ciekawy typ, że w obu połowach padnie więcej niż 1,5 gola, ogólnie liczę na mocne wejście United w ten mecz i prowadzenie do przerwy 2-3 bramkami, w drugiej połowie przy korzystnym rezultacie Mourinho da odpocząć swoim ofensywnym zawodnikom i tu liczę na rezerwowych, że będą chcieli pokazać się z dobrej strony i również coś strzelą, a też nie wykluczone, że w końcówce wkradnie się rozluźnienie w ekipie miejscowych i goście strzelą swoją honorową i zarazem premierową bramkę w tym sezonie. W meczu nie wystąpią kontuzjowani w Manchesterze Carrick, Pogba, Rojo, Fellaini i Ibrahimovic, a w Crystal Benteke, Wickham i Zaha.
Przewidywane składy :

✅ 270
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
marti55 6,6K

marti55

BOSS
Dyscyplina: Siatkówka -ME
Godzina: 16:00
Spotkanie: AZERBEJDŻAN-HOLANDIA
Typ: 1
Kurs: 2,43
Bukmacher: 1XBET

Analiza:Twardo stawiam na Azerki. Myślę, że niektórzy wystraszyli się kursów zwłaszcza ze na HOL spada:eek:
Dla mnie Azerki to perła po takim kursie. Wynik ostatniego meczu z 03.06.17 3-0 (28,22,13) i nie był to mecz towarzyski lecz kwalifikacje do MŚ!!!
Na tych ME Azerki idą jak po swoje(oczywiście po srebro bo złoto zarezerwowane dla SRB).
Myślę, że kika bloków na PLAK Celeste skutecznie ją zniechęci do dalszych ataków, a kto wie czy nie puszcza jej nerwy i skonczy na ławce. Uważam, że wyeliminowanie tej zawodniczki bezie kluczem do sukcesu Azerek, bo o ich poziiom gry jestem spokojny. One grają u siebie+ ostatni mecz mają wygrany z Hol...to wszystko siedzi w głowach i w tym przypadku pomaga.
⛔ 100
 
K 9

kris-29

Użytkownik
Dyscyplina: Championship
Godzina: 16:00
Spotkanie: Nottingham vs Sheffield Utd
Typ: 2
Kurs: 2,66
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam mój mecz na dziś to spotkanie z Championship Nottingham gra w tym sezonie fatalnie a Sheffield pozytywnie mnie zaskoczyło swoją grą mają bardzo ofensywny futbol Sharp i Clarke mają już po 4 bramki. W tym meczu nie powinno być niespodzianki stąd mój typ. Pozdrawiam!!!!
kiepska analiza
⛔ 100
 
bfred 305,2K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Czechy Liga U19
Godzina 11:00
Spotkanie : Brno - Opava
Typ : over 3,5
Kurs : 1,50
Bukmacher : Unibet
Analiza: No to kończymy wrzesień. Idę w młodzieżową ligę czeską. Gra 2 z ostatnim. Brno ostatnio u siebie ładuje co najmniej po 3 gole przeciwnikom. W ogóle jednak h2h dziwne - zawsze wygrywa gospodarz i to zdecydowanie. Opava nawet bez remisu jeszcze - czy są naprawdę aż tak słabi??? Myślę że w tym meczu padnie sporo goli i to nie tylko gospodarze będą je strzelać ale również goście, którzy będą chcieli powalczyć o pierwsze punkciki. Na pewno nie będzie to spotkanie na 1-0 ale coś na 2-2 albo 3-1 2-2 - tak to widzę dzisiaj. W ich meczach bezpośrednich gole padały zawsze i tego wszystkim dzisiaj grającym ten typ życzę. Powodzenia.
✅ 50
 
S 5

suresko

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 20:00
Spotkanie: Rennes - Caen
Typ: 1
Kurs:
1.84
Bukmacher: fortuna

Analiza:
Na dzień dzisiejszy wybrałen pojedynek Rennes z Caen. Gospodarze w tym sezonie jeszcze nie wygrali u siebie.
Jednak tydzień temu z ciężkiego terenu dobrze spisującego się w tym sezonie St Etienne wywieźli cenny punkt remisując 2:2 co jest dobrym prognostykiem przed dzisiejszym spotkaniem. Aspiracje Rennes są na pewno dużo większe niż obecne 15 miejsce w lidze. Pierwsza 10ka to realne oczekiwania w stosunku do Rennes. Dlatego sądzę, że w dzisiejszym spotkaniu gospodarze odniosę zwycięstwo. Takie spotkania z teoretycznie slabszym przeciwnikiem trzeba wyrgywać jeśli myśli się o miejscach z górnej połowy tabeli bowiem w meczach ze ścisłą czołówką o punkty będzie niezwykle ciężko.
Na dzisiaj zwycięstwo gospodarzy
Pozdrawiam.
⛔ 100
 
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie: fortuna
Analiza:
Hit 7. kolejki, a zarazem świetny moment, żeby na koniec miesiąca trafić porządny kursik.
Starcie 2 drużyn które najbardziej na ten moment aspirują do mistrzostwa, mają najlepszych strzelców
Aguero - Morata, ten pierwszy dziś nie zagra.
W tym meczu może zdarzyć się wszystko i pewnie tak będzie, ale mój typ jest taki z jednego powodu:
Chelsea będzie bardziej zmęczona na bardzo intensywnym meczu z Atletico, mieli mniej czasu na
regeneracje, sam Conte o tym mówił na konferencji, pewnie usprawiedliwiał ewentualną porażkę ????
Przytaczanie poprzenich meczy tych drużyn jest zbędne, bo każdy sezon to nowa historia.
Przewidywane składy:
Chelsea
: Courtois – Cahill, Christensen, Azpilicueta – Alonso, Bakayoko, Kante, Moses – Hazard, Pedro - Morata
City : Ederson – Danilo, Otamendi, Stones, Walker – D. Silva, Fernandinho, De Bruyne – Sane, Gabriel Jesus, Sterling
Dobrej soboty⚽
⛔ 100
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - WTA. Wuhan. Singles. Final
Godzina: 13:30 CET
Spotkanie:
Caroline Garcia - Ashleigh Barty
Typ: Total Tie-breaks - Powyżej 0.5
Kurs: 3,15
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Jak najbardziej zasłużony skład finału, obie tenisistki w trudnych drabinkach pokazały najlepszą formę. Co do wyniku końcowego można się chyba zgodzić, że Barty słusznie faworyzowana, bo ma większe tenisowe IQ, lepszą rękę wyćwiczoną w deblowych potyczkach. Australijka jest na fali, pnie się w górę rankingu w ekspresowym tempie, na początku sezonu w czwartej setce, teraz już 37 a po tym turnieju jeszcze awansuje. Faktem jest, że już gra jak top10, zwłaszcza w takiej mizerii jaką prezentuje obecnie czołówka. Ale też trudno przejść obojętnie nad serią Garcii, która złapała w Wuhan świetną formę, w turnieju wygrała 10 setów z rzędu, przegrała tylko pierwszego pierwszym meczu, a potem już żadnego. Dlatego myślę, że to może być bardzo wyrównany mecz, bez wielu przełamań, bo obie świetnie serwują, trafiają pierwszym serwisem w granicach 60-62% po którym zbierają 70-80% punktów (w obu wartościach lepsza jest Barty). Garcia dodatkowo wyróżnia się bardzo skutecznym returnem, więc kluczowe będzie trzymanie pierwszego serwu przez Australijkę, bo drugi może być kopalnią łatwych punktów dla rywalki. Barty też potrafi serwować, plus jej świetna ręka pozwalająca wykonać uderzenia spoza podręcznika zaskakujące rywalki. Według mnie wynik jest sprawą otwartą, Barty pokonała trudniejszą drabinkę, ale za to Garcia będzie dużo świeższa, bo mniej czasu spędziła na korcie. Stawiam na zacięty finał w którym wydarzy się przynajmniej jeden tiebreak.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU TENIS
✅ 215
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej KHL
Godzina: 16:00

Spotkanie: Yaroslav - Omsk
Typ: 2

Kurs: 2.78
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Siema, dzisiaj ostatni typ września, teoretycznie miesiąc na plus, parę fajnych kursików wpadło i w następnych miesiącach może być tylko lepiej. O 16:00 Lokomotiv Yaroslav podejmuje Omsk. Trzy ostatnie mecze hokeistów Lokomotivu tragiczne. Dwie porażki po 6:1 z Barysem Astaną oraz dzisiejszymi gośćmi oraz przegrana po dogrywce z Nowosibirskiem, który do hegemonów nie należy. Nie spodziewam się dzisiaj przełamania niemocy. OMSK jest w dobrej kondycji i z pewnością mogą dzisiaj wygrać. Aktualnie oba zespoły jak jeden mąż na piątych miejscach w swoich konferencjach. Moim zdaniem Omsk jest zespołem ciut lepszym, a sam mecz oceniam na 45/55 w stronę gości. Jestem przekonany, że mecz będzie wyrównany (nie tak jak ostatnio 6:1), ale mimo wszystko przyjezdni wypunktują gospodarzy, gdyż drzemie w nich większy potencjał. Od pięciu lat w meczach między tymi drużynami nie wygrali goście, dziś czas na przełamanie!
✅ 178
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom