>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 30.09.2017 (sobota)

Status
Zamknięty.
F 48

frankowsky

Użytkownik
Dyscyplina: 1 liga, Polska
Godzina: 17:45
Spotkanie: Chrobry Głogów - Odra Opole
Typ: 1
Kurs: 1.9
Bukmacher: STS
Analiza:
W ostatnim meczu pucharowym z Piastem Gliwice wynik 2:1 dl Chrobrego nie odzwierciedlał gry gospodarzy. Mieli masę sytuacji podbramkowych, gdzie gości ratował albo słupek albo przysłowiowe szczęście. Widać, że trener Grzegorz Niciński (prowadzący w poprzednim sezonie z sukcesami Arkę Gdynia- Finał PP i wejście do Ekstraklasy) bardzo dobrze pukładał ten zespół we wszystkich liniach (czasami wyniki wypaczają indywidualne błędy obrońców - remis w Katowicach), dodatkowo Mateusz Machaj (ex Śląsk) jest w bardzo dobrej formie strzelckiej. Moim skromnym zdaniem Chobry będzie czarnym koniem rozgrywek i nie zdziwię się w ogóle jeśli awansują. Co do Odry, widziałem ich 2 mecze( z Wigrami i Stalą Mielec) i naprawdę niczego szczególnego nie prezentowali, nie widziałem żadnego wyróżniającgo się zawodnika, czego nie mogę powiedzieć o Chrobrym grającym atarakcyjny futbol.
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Rumunia LIGA 1
Godzina: 19:30
Spotkanie:
Din. Bucharest - Astra
Typ: X2
Kurs: 1,75
Bukmacher: forBET
Analiza:
Witam,

dziś wybieram spotkanie w którym znów według mojej opinii drużyna gości jest niedoceniana przez bukmacherów.
Kruciótko Astra w ostatnich 10 meczach ligowych zanotowała jedną porażkę ,natomiast gospodarze mają 5 porażek na 10 spotkań....więc moim zdaniem troszkę nazwa zespołu z Bukaresztu ma wpływ na kurs.
Wydaje mi się po przeglądzie ostatnich spotkań ,że faworytem są goście i dla odważnych mogę polecić też ten typ &quot;na aferę&quot; ;)
Pozdrawiam.
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 4

ketrabov

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Nice 1. liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Stomil - Raków
Typ: 2/+2.5 (spotkanie/ilość bramek)
Kurs: 3.95
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:
Witam was po długiej przerwie. Mam zamiar wziąć się ostro za typowanie w październiku, więc rzucam rozgrzewkowy typ na koniec września ????
Raków Częstochowa to drużyna, która jest w gazie. 3 mecze z rzędu wygrane, w tym dwa wyjazdowe. Imponujący jest również bilans bramek - w 3 ostatnich meczach Raków strzelił razem 9 bramek. Jest to obecnie druga ofensywa w lidze - ustępuje jedynie Chojniczance. Po trudnym początku sezonu Raków wydaje się, że wrócił na odpowiednie tory - szeroka kadra, bardzo ofensywna taktyka (Raków gra 3 obrońcami) dają dużą szansę na zdobywanie bramek. Oczywiście każdy kij ma dwa końce i Częstochowianie tracą też sporo bramek, głównie z kontr lub po stałych fragmentach. Ostatnie trzy mecze RKSu:

Wigry Suwałki 0-3 Raków Częstochowa
Raków Częstochowa 3-1 Bytovia Bytów
Chrobry Głogów
2-3 Raków Częstochowa

Stomil jest drużyną swojego stadionu. Bilans 4-0-0 robi wrażenie. Jedynie 2 bramki stracone u siebie. Uważam jednak, że dzisiaj ta seria się zakończy. Raków uwielbia grać na wyjazdach, bardziej niż u siebie. W każdym meczu wyjazdowym Raków strzelał 3 bramki, oprócz jednego spotkania - niezwykle wyrównanego - z liderem Odrą Opole (1:0). Stomil stracił na tę chwilę najwięcej bramek w lidze - aż 16. Częstochowianie na pewno będą wypoczęci i skoncentrowani - w środę grali w dalekich Suwałkach i po tym meczu zostali na Mazurach, więc nie będą odczuwać skutków dalekiej podróży. Typ warty rozważenia.
✅ 295
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina : Pilka Nozna - FA Cup Anglia , kwalifikcje
Godzina 16:00
Spotkanie : Bath City vs Hemel Hempstead
Typ : Bath City -2,5 handi
Kurs : 4,7
Bukmacher : 1xbet
Analiza:
Ostatni dzien miesiaca , wiec dzis ryzykuję ! Wczoraj remis ladnie wszedl w Ekwadorze , mam nadzieje , ze wszyscy pograli. Dzis przygotowalem mecz w FA Cup . Typ ryzykowny , ale jest pewien &#39;&#39;szczegol&#39;&#39; , ktory sklonil mnie by wstawic ten typ na forum.
Obie druzyny graja w Vanarame National League South . Gospodarze zajmuja 8 miejsce , a goscie 10 .
W ostatnim meczu w lidze goscie przegrali 1-5 . Gramy ten mecz dzis , poniewaz goscie maja fatalna sytuacje kadrową .Kontuzje miesniowe, zlamania , zatrucia pokarmowe itp. Okolo 11-12 graczy jest kontuzjowanych , w tym tacy zawodnicy jak : Kyle Conolly , James Kaloczi, Jordan Parkes, Taylor Miles itd.Trener gosci jest zalamany tym stanem rzeczy. Wykorzystuje swoje znajomosci , by uzupelnic kadrę jakimis nowymi zawodnikami. ale w glownej mierze myslac o meczu ligowym , bo na ten mecz nie zdazy zatrudnic wartosciowych pilkarzy.
✅ 370
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
pinio1111 81,6K

pinio1111

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka -ME
Godzina: 16:00
Spotkanie: Azerbejdżan - Holandia
Typ: Holandia -1.5seta
Kurs: 2,17
Bukmacher: fortuna

Analiza:

Ostatni typ w tym miesiącu i mam nadzieję, że trafny? Holenderki trafiły tu idealnie z formą, mi naprawdę imponują swoją grą. Organizacja gry, szybkość poruszania się po boisku, odpowiednie ustawienie podczas obrony, to wszystko jest na światowym poziomie i aż miło się patrzy na ich grę. Azerki grają jak nigdy, ale to nie wystarczy na tak dysponowaną Holandię. Nie grały tu jeszcze z tak mocną ekipą jak dzisiejszy rywal. Mają wielki mankament w postaci słabego odbioru i to powinno zadecydować o wyniku dzisiejszego meczu. Jeżeli zostaną odrzucone od siatki, to nic tutaj nie zdziałają, bo przy wysokich wystawach pomarańczowe będą miały wystarczająco dużo czasu żeby ustawić blok i obronę na Rahimovą czy Mammadovą. Ja próbuję Holandia -1.5 seta, choć myślałem że kursy od wczoraj urosną, a one minimalnie spadły. Zatem Holandia -1.5 seta, kurs 2,17.
⛔ 100
 
lazan 642

lazan

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Plus Liga
Godzina: 14:45
Spotkanie: Olsztyn - Szczecin
Typ:
2
Kurs: 2.66
Bukmacher: fortuna

Analiza:
Panowie proponuję wejśc dzisiaj za większą stawkę na Szczecin, dlaczego?
No bo po prostu zrobili dobre transfery, tacy gracze jak Kanadyjczyk Duff który ma zasięg w bloku 370 cm, Mateusz Malinowski (swojego czasu zawodnik Jastrzębia), Dawid Murek &amp; Marcin Ruciak -&gt; tych zawodnikow nie trzeba nikomu przedstawiać, na środku Gawryszewski, który był podstawowym graczem Lotosu no i na rozegraniu Tervaportii. Warto dodać że przyjmującym jest Amerykanin Menzel a jego zasięg w ataku wynosi 365 cm. Wydaje mi się że wystarczy to na Olsztyn. Jest to pierwsza kolejka, dlatego wszystko możliwe, to co mnie kieruje to zrobione transfery i wartośc poszczególnych graczy. Olsztyn? W tym okienku transferowym nic nie zrobił wielkiego.
Pomogłem? Sprawdzaj dalsze typy!
Powodzenia
⛔ 100
 
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Polska, PGNiG Superliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: MKS Kalisz - Meble Wójcik Elbląg
Typ: X (remis w regulaminowym czasie gry)
Kurs: 9.0
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Dzisiaj ostatni typ w tym miesiącu. Chociaż mam kilka innych ciekawych z piłki nożnej z niższych lig to wybieram piłkę ręczną. Potrzeba dużo punktów w konkursie, więc próbuję zagrać coś takiego.
Remis w tym meczu może się zdarzyć i będzie wtedy potrzeba karnych do zwycięstwa. Zagrają ze sobą dwa zespoły, które wg mnie są na bardzo podobnym poziomie. MKS dotychczas odniósł jedno zwycięstwo, ale z zespołem ze swojej grupy dlatego ma 4 punkty. Goście mają ich siedem, ponieważ odnieśli dwa zwycięstwa (3+4 punkty).
Gospodarze dużo bramek zdobywają (104), ale za to goście mało tracą (91). To pokazuje, że kaliszanom może ciężko przyjść trafianie do siatki. Natomiast MKS bardzo dużo bramek stracił dotychczas (128), ale za to Meble bardzo mało goli rzucają (89). Obrona MKS-u może nie stanowi jeszcze silnego monolitu, ale goście z racji swojej słabej ofensywy mogą tego faktu do końca nie wykorzystywać. Uważam, że dzisiejsze spotkanie będzie na styku i dlatego może tam paść remis w regulaminowym czasie gry. W karnych wg mnie wygra MKS.
No cóż próbujemy takiego ryzyka bo uważam, że ze wszystkich spotkań tej kolejki to właśnie w Kaliszu prawdopodobieństwo remisu jest największe. Dotychczas w superlidze padły cztery remisy więc możliwe, że kolejny będzie dziś w Kaliszu...
Jeśli chodzi o piłkę nożną to tak na szybko poza konkursem polecam mecz z III ligi gr.2 Sokół Kleczew - KP Starogard Gdański. Typ 1 (kurs 1.55). Gospodarze, czyli czołowy zespół 3 ligi są faworytami w tym meczu. Rzadko przegrywają u siebie, a beniaminek KP nie wygrał w tym sezonie jeszcze na wyjeździe.

⛔ 100
 
might89 834

might89

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie: HockeyEttan Norra
Godzina: 16.00
Spotkanie: Bodens HF- Tegs SK
Typ: 2 łącznie z dogrywką i karnymi

Kurs: 5.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Bukmacher wystawił na zwycięstwo gospodarzy kurs 1.22, natomiast na gości 6.75. Sądzę, że współczynnik na gości jest jednak zbyt wysoki. Dlaczego? Otóż:
Statystyki:
Bodens w tym sezonie: 2 zwycięstwa, 2 porażki;
Tegs: 1 zwycięstwo, 3 porażki
Bodens ostatni mecz przegrali z liderem z Ostersund 3:1. Z tym samym zespołem nie tak dawno gracze z Tegs ulegli zaledwie 2:1
Ostatnie 5 meczy między drużynami: 4 wygrane Tegs, 1 Bodens.
Tegs zajmuje co prawda przedostatnie miejsce w tabeli, natomiast przegrywali z zespołami mocnymi: jak wspomniałem wcześniej z pierwszym Ostersund, a także z drugą Piteą.
Minimalnym faworytem meczu wydają się być gospodarze, ale korzystając z wysokiego kursu zaryzykuję i zagram w kierunku gości. Na Tegs obecnie bardzo mocno spada kurs!
⛔ 100
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: rugby championship
Godzina: 17.05
Spotkanie: rpa-australia
Typ: australia
Kurs: 3.15
Bukmacher: totolotek
Analiza:
dzien dobry,ja znowu nietypowo i ide w malo popularny sport do obstawiania-wybralem rugby bo dzisiaj mamy bardzo ciekawe spotkanie rpa z autralia.sa to druzyny ze scislego czuba swiatowego rankingu,zawsze wymienia sie je jesli chodzi o najwyzsze cele-nic dziwnego ostatnio auatralia byla wicemistrzem,a rpa mialo 3 miejsce.bardzo ciezki mecz do typowania ale buk mnie skusil dajac niewiadomo czemu wysoki kurs na australie-druzyny sa bardzo wyrownane i raz wygrywaja afrykanerzy,a raz kangury. w grupie juz ze soba grali i padl remis ale na terenie austarlii,wyzej jest rpa bo wygralo dwa razy z argentyna,w tym czasie aystarlia grala z dominatorem tej dyscypliny nowa zelandia(przegrala ale po mocnej walce 34-54,29-35).rpa z nowa zelandia przegrala z kretesem 57-0! dzisiaj bedzie chcialo zmazac plame przed wlasna publicznoscia ale jak sie za bardzo chce to nie wychodzi-uwazam ze teraz austarlia jest rowniejsza i lepsza druzyna i nie musi przegrac,kurs sklania do zagrania.pozdrawiam
⛔ 100
 
K 169

kameneq

:)
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 20:30
Spotkanie: Wisła Kraków vs Jagiellonia Białystok
Typ: Wisła Kraków -1.5
Kurs: 5,20
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na zakończenie miesiąca bardzo śmieszny typ. Od razu przejdę do sedna sprawy, czy coś za nim przemawia? Niewątpliwe stadion na którym owe widowisko zostanie rozegrane. Wisła u siebie jest inną drużyną niż na wyjazdach, przezentują dobry futbol, a wydaje mi się, że po wtopach z Koroną dziś dadzą z siebie wszystko żeby zwyciężyć. Liczę na to, że Jagiellonia dziś nie zagra na swoim poziomie, liczę na Carlitosa, liczę na to, że Wisła zagra tak jak grać potrafi! Może nowe nabytki odpalą i pokażą coś zaskakującego ? Szansa, aby Wisła pokryła handicap jak sam kurs wskazuje za duża nie jest, natomiast przy odrobinie szczęścia może się udać ???? Typ bardziej 4fun niż głęboko analiza, ale może okazać się skuteczny! Dziękuje za walkę w tym miesiącu i do usłyszenia już jutro ????
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom