>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 31.10.2017 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 31. Października
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
eljoaquin79 326

eljoaquin79

Trafione
emy według wzoru:
Dyscyplina:
Piłka Nożna - Liga mistrzów
Godzina: 18:00
Spotkanie: Basel: CSKA Moskwa
Typ: 1
Kurs:
1.80
Bukmacher: forbet
Analiza:
Ostatnio szwajcarzy wygrali w Moskwie 2:0 - na terenie gdzie pada bardzo mało bramek. Ich gra w lidze wygląda dobrze. Wygrali z Zurychem i bezbramkowy remis z liderem. W lidze mistrzów gra się jednak inaczej a Basel siebie pokazał że grać potrafi po wygranej 5:0 z Benfica. Pozdrawiam
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Celtic-Bayern
Typ: 2/2
Kurs 2.00
Buk Fortuna
Analiza: Bayern Monachium w tej 4 serii spotkań pojedzie na wyjazdowe spotkanie do Szkocji żeby zmierzyć się z miejscowym Celtikiem, goście od samego początku są zdecydowanym faworytem do zgarnięcia pełnej puli po 90 minutach tej rywalizacji, moim zdaniem pomimo tego że w zespole gości nie zagrają tacy zawodnicy jak : Lewandowski, Ribery, Neuer, Muller, to i tak gospodarze nie są zespołem, który moim zdaniem może zagrozić zespołowi z Niemiec, który jest co najmniej o 2 klasy wyżej w piłkarskiej hierarchii aniżeli ekipa ze Szkocji, Bayern w tej lidze mistrzów punkty już stracił z zespołem PSG, gdzie nie miał nic do powiedzenia , więc uważam że goście w tym meczu na kolejną wpadkę pozwolić sobie nie mogą jesli chcę walczyć w tym sezonie o zwycięstwo w swojej grupie. Celtic na własnym stadionie nie gra źle w lidze,ale jeśli już przyjdzie spotkanie z mocniejszym rywalem, to mamy pogrom jak w spotkaniu z zespołem PSG, gdzie Szkoci dostali aż 5 bramek, ogólnie Celtic wygrał 1 mecz i zanotował 2 porażki, myślę że w tym meczu od samego początku zaatakuję ekipa przyjezdnych , która ma kim postraszyć z przodu pomimo kontuzji ważnych zawodników, stawiam na 0:1 do połowy oraz 0:3 po 90 minutach tego meczu.
✅ 100
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Godz: 20:45
Spotkanie: Celtic - Bayern
Typ: Under 3,5
Kurs 1.75
Bukmacher: Efortuna
Analiza:
Nie do końca zgadzam się z kolegą wyżej brak Mullera, Lewego czy Ribery&#39;ego to bardzo duże osłabienie ofensywne Bayernu do tego dochodzi gra na wyjeździe gdzie gospodarze nie dadzą sobie wbić tylu bramek na własnym boisku, rywalom którym nie ma kto wykańczać akcji. PSG wygrało 5:0 w Glasgow ale nie oszukujmy się drużyna z Paryża to maszynka do strzelania bramek w porównaniu do Bayernu w takim składzie w jutrzejszym spotkaniu. Celtic dalej ma szansę na awans wiedzą o tym i na pewno będą walczyć. Under po takim kursie jak najbardziej do gry można się też pobawić w rzuty rożne u innego buka nie był bym zaskoczony gdyby ten mecz sprawił nam niespodziankę w postaci 1x ale... Powodzenia.
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Z 624,8K
Dyscyplina: Koszykówka Eurocup
Godzina: 20:30
Spotkanie Limoges - Partizan razem z dogrywka
Typ:2
Kurs: 5,25
Bukmacher Forbet
Analiza.Gospodarze tego pojedynku zespół Limoges zajmuje teraz 5 miejsce w swojej grupie z 1 zwycięstwem i 2 porażkami.W ostatnim spotkaniu przegrali na swoim parkiecie z Alba Berlin 65-73.Ich przeciwnik Partizan zajmuje miejsce bezpośrednio za swoim rywalem i ma taki sam dorobek punktowy.Jednak w ostatnim spotkaniu sprawili bardzo dużą niespodzianke wygrywając wyjazdowe spotkanie z Bilbao na wyjeżdzie 96-92.Spodziewam się bardzo zaciętego pojedynku i myśle że kursy na Partizana są zdecydowanie za wysokie.Napewno stać tą drużyne na nawiązanie walki i sprawienie kolejnej niespodzianki w postaci ich zwycięstwa.Mocną stroną tego zespołu są rzuty za 3 punkty.
⛔ 100
 
areekk10 1,6K

areekk10

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Godzina: 00.30
Spotkanie: Ottawa Senators - Montreal Canadiens
Typ: Ottawa Senators
Kurs: 2,35
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Witam, kolejny raz gram hokej i znowu przeciwko drużynie z Montrealu. W wyżej wymienionym spotkaniu stawiam na wygraną gospodarzy. Ottawa pnie sie w góre tabeli, początek sezonu może nie był zbyt udany, lecz po mału wychodzą na dobrą droge. Jesli przegrywają to po dogrywce, po zacietym meczu i nie odpuszczają nawet na chwile. Ich ostatnie mecze były dość overove, strzelają sporo bramek, mają juz 41 zdobytych, a straconych 33.
Muszą sobie radzić z takimi przeciwnikami chcąc walczyć o mistrzostwo. We wrześniu pokonali ich u siebie 5-1.
Montreal nie imponuje formą, chociaż po ostatnim zwyciestwie nad Rangersami morale w drużynie wzrosły, to nie widze tu wiekszych szans. Strzelili 23 bramki, stracili 42 . Na 10 ostatnich wyjazdowych meczy przegrali dosłownie wszystko, bo az 9 porażek i jedna wygrana po dogrywce. Mam nadzieję, że tym razem też poniosą porażke!
Jeśli sie podoba daj???? Pozdrawiam
⛔ 100
 
psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
KOMUNIKAT
DLA UCZESTNIKÓW KONKURSU TYPY DNIA
Z dniem 1 listopada 2017 roku nastąpią 2 istotne zmiany w Regulaminie Typów Dnia. Mianowicie:
  1. Zwiększona zostaje liczba nagrodzonych miejsc do pięciu najlepszych w końcowej tabeli za dany miesiąc. Struktura nagród będzie wyglądała następująco:
    1. miejsce - 150 PLN
    2. miejsce - 100 PLN
    3. miejsce - 50 PLN
    4. miejsce - 50 PLN
    5. miejsce - 50 PLN
  2. Do dotychczasowej listy bukmacherów zostaną dodani 2 nowi bukmacherzy:
    - BetrallyZaktualizowana lista, wraz z nowymi bukmacherami, jest już do wglądu w Regulaminie Typów Dnia.

Mamy nadzieję, że planowane zmiany uatrakcyjnia zmagania konkursowe w Typach Dnia. Powodzenia wszystkim!
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 0:00
Spotkanie: Flyers @ Coyotes
Typ: Flyers 60&#39;
Kurs: 1.88
Bukmacher: efortuna
Analiza:

Od dluższego czasu gram konskwetnie przeciwko ekipie z Pheonix która chętnie bym zdegradował do AHL&#39;u podobnie jak Chicago Bulls do NCAA lub G-League ????
Kolejny sezon będą okupować miejsca 12-15 na Zachodzie, a gorszej ekipy w Pacific Division na pewno nie ma.
Dzisiaj mecz z Lotnikami. Goalie: Elliott (5-2-0) v Scott Wedgewood (0-0-0). Scott Wedgewood jest 4 bramkarzem który zagra w barwach Kojotów w tym sezonie.
Phila na pewno jest mocna u siebie, w tym sezonie 3 wygrane na (Caps, Florida, Edmonton). Voracek, Giroux czy Simmonds powinni zrobić &quot;tą różnicę&quot; i pokonać w trzech tercjach gości.
Dokładając do tego fakt, że &quot;Philadelphia is 9-3 SU in its last 12 games at home&quot; stawiam na zwycięstwo gospodarzy
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
KOMUNIKAT
DLA UCZESTNIKÓW KONKURSU TYPY DNIA
Z dniem 1 listopada 2017 roku nastąpią 2 istotne zmiany w Regulaminie Typów Dnia. Mianowicie:
  1. Zwiększona zostaje liczba nagrodzonych miejsc do pięciu najlepszych w końcowej tabeli za dany miesiąc. Struktura nagród będzie wyglądała następująco:
  2. Do dotychczasowej listy bukmacherów zostaną dodani 2 nowi bukmacherzy:Zaktualizowana lista, wraz z nowymi bukmacherami, jest już do wglądu w Regulaminie Typów Dnia.

Mamy nadzieję, że planowane zmiany uatrakcyjnia zmagania konkursowe w Typach Dnia. Powodzenia wszystkim!
Tak sobie myślę,że ta pula nagród (400pln) to nie przystoi,ani organizatorom,ani uczestnikom ;) Wiem,że to dla niektórych prestiżowy konkurs,lecz uważam też,że nasze analizy i wiedza są dużo więcej warte ;) Hehe... Może trzeba sięgnąć do kieszeni zainteresowanych bukmacherów. Może milenium i betrally dorzucili by co do puli,żeby uatrakcyjnić konkurs i zrobić sobie reklame. Myślę,że nie zbiednieją ???? . Myślę też,że punkty reputacji dla top 10 to dobre rozwiązanie. To nic nie kosztuje,a jest + i motywacja do kolejnych trafnych analiz.
Dyscyplina: Hokej. Czechy
Godzina: 17:30
Spotkanie : Zlin - Jihlava
Typ: Zlin (łącznie z dogrywką i karnymi)
Kurs: 1.45
Bukmacher : fortuna
Berani zaskakują w tym sezonie. U siebie mają już na rozkładzie Liberec,Sparte,Trinec... Poukładana drużyna środka tabeli ELH. Stat u siebie (23-25). Libor Kasik w bramce pokazuje dobrą formę, kapitan Vesely trzyma drużynę. Myślę,że u siebie będą chcieli jak najwięcej wyciągnąć z meczu.
Jihlava to waleczny beniaminek. Dobre mecze u siebie i fatalne wyjazdy. Ostatnie miejsce w tabeli. Nie wygrali jeszcze na lodzie przeciwnika. Myślę,że są w stanie punktować u siebie z najlepszymi,ale na wyjeżdzie to jeszcze brakuje doświadczenia i potencjału, nawet ze średniakami. Bramki na wyjeżdzie (15-30). Typ ostrożny,ale można pokusić się o czysty win lub nawet handi (-1.5) na ekipe Zlina
Zapraszam do działu
https://forum.bukmacherskie.com/threads/czechy-tipsport-extraliga-2017-2018.148368/

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i całą załogę ????
⛔ 100
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sporting Lizbona - Juventus
Typ: 2 / obie strzelą
Kurs: 4.15
Bukmacher:
Fortuna
Analiza: Już we wtorek rusza 4 kolejka Ligi Mistrzów - dla większości drużyn jest to najważniejsza kolejka, w której wyjaśni się, kto na pewno awansuje, a kto może liczyć co najwyżej na kolejną fazę Ligi Europy.
W grupie D pewna wydaje się być jedynie FC Barcelona, która po ewentualnym zwycięstwie z Olympiacosem - ma już pewne wyjście z grupy. Natomiast Juventus z dorobkiem 6 punktów - potrzebuje zwycięstwa ze Sportingiem, by nie było nerwowo w ostatnich 2 kolejkach.
Pojedynek Juve ze Sportingiem będzie niewątpliwie jednym z ciekawszych meczy jutrzejszej oferty. Ostatni pojedynek skończył się wynikiem 2-1 dla Juventusu. Od tamtego momentu - Juve zaliczyło spektakularne zwycięstwo 6-2 z Udinese (mimo gry w 10 większej części meczu) oraz wygrany mecz Milanem i Spal. Natomiast Sporting rozprawił się 5-1 z Chaves i minimalnie wygrał z Rio Ave (drugi mecz był dla nich szczególnie ciężki).
W tym meczu faworytem jest Juventus, który ofensywnie wygląda naprawdę bardzo dobrze, a braki w obronie to tylko i wyłącznie szansa dla Sportingu, który nie powinien mieć problemu ze zdobyciem bramki. Jeśli chodzi o sytuacje kadrową - w Sportingu najprawdopodobniej zabraknie Mathieu, który jest fundamentem defensywy, natomiast w przypadku Juve poza Benatią i Howedesem nie ma większych problemów.
Liczę na podobne spotkanie co w pierwszym meczu i wygraną Juventusu.
Przewidywany wynik 1-2 / 1-3
Pomogłem? Zapropsuj!
⛔ 100
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia - Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sunderland - Bolton

Typ: Bolton wygra i poniżej 3.5 bramki
Kurs: 5.00
Bukmacher: forbet
Analiza:

Witam. Mam nadzieję , że wczorajszy typ zamknął usta nosaczom bukmacherki i już więcej nie będą płakać jacy to oni biedni bo stracili 2 zł na taśmie !! Konkurs typów dnia wkracza w decydującą fazę ! Zapewne wszyscy skupiają się na LM ale ja biorę na widelec Championship i dwie czerwone latarnie tej ligi ! Oba zespoły grają tragicznie, obydwa są na dnie tabeli ja jednak myślę, że zdecydowane większe morale są w zespole Bolton Wanderers.. Sunderland to niedawny spadkowicz z Premier League i jak widać do tej pory nie potrafi się pozbierać a najgorzej to wygląda co ciekawe w meczach u siebie - po 7 kolejkach rozegranych u siebie są jedyną ekipą , która nie wygrała na swoim boisku ( 2 remisy , 5 porażek) - tak jakby jakaś klątwa siadła na piłkarzach z Sunderland.. szczerze to ja też się na nich przejechałem... jeśli chodzi o Bolton to ostatnie ich spotkanie z Fulham pokazało , że potrafią się postawić znacznie silniejszym jak Sunderland... przede wszystkim Bolton to beniaminek, który wywalczył pewnie awans z League One i to bezpośrednio bo z 2 miejsca .. a to naprawdę nie jest takie proste w wyspiarskich realiach.. czasem aby awansować z danej ligi wyżej nie udaje się nawet klubom z wielką historią przez lata ! Wiem , że Bolton równie słabo radzi sobie na wyjazdach jak Sunderland u siebie ale warto zobaczyć , że Bolton w League One na wyjazdach najgorzej nie wypadał.. Co do składów to Sunderland stracił swój diament jakim był Defoe i widać , że do tej pory go brakuje w ekipie z Sunderlandu.. jedynie wyróżniający się zawodnik to staruszek McGeady.. natomiast w Boltonie jest dużo młodych wilczków jak np. Ameobi .. myślę , że czymś takim Bolton więcej zawojuje jutro jak Sunderland.. i odniesie swoje pierwsze zwycięstwo na wyjeździe.. Tak to widzę. Wejdzie? Daj reputkę! Grając ze mną piszesz się na duże ryzyko , graj odpowiedzialnie !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45

Spotkanie: Basel - CSKA
Typ: Basel i Oberlin strzeli
Kurs: 3,8
Bukmacher: unibet

Analiza:
Witam serdecznie! Nieźle, kilka typów i trzy na Bazyleę. Na wstępie podkreślę, że nie jest to typ konkursowy (ostatnio wchodzi jak złoto, ale nie przeskoczę 10 typów na m-c). Gdybym brał udział w konkursie, to mój typ byłby Bazylea -2 @ po kosmicznym 7,0!! Dobra, do rzeczy. Bazylea to etatowy uczestnik LM. Kto jak kto, ale szwajcarzy potrafią liczyć pieniądze ;). Wygrana FC Basel wydaje sie być pewna. Dwa tygodnie temu, w Moskwie , spokojne 2:0 i dominacja w meczu.Przed ponad miesiącem, pogrom na Benfice 5:0!!! Dzisiaj spodziewam się zbliżonego wyniku. W obu w/w meczach bramki zdobywał bohater mojego postu: niejaki Dymitrii Joseph Oberlin. Imiona pozornie wschodnie, ale to najczarniejszy Kameruńczyk pod słońcem. Strzelec dwóch bramek przeciwko ekipie z Portugalii i ostatniego trafienia z Moskwy. Biorąc pod uwagę słabiutką formę zespołu z Rosji, jak i stabilna i wysoką szwajcarów, nie widzę innej możliwości, jak pewną wygraną gospodarzy. Drugie miejsce w grupie niemal pewne (MU raczej nie przeskoczą).
Pozdrawiam i powodzenia życzę!
⛔ 100
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - SZKOCJA: Premiership
Godzina 20:45
Spotkanie:
Kilmarnock - Hibernian
Typ:
1
Kurs: 4,6
Bukmacher: forBET
Analiza:

Witam,
dziś wybrałem na &quot;typ dnia &quot; Kilmarnock ,który swoją postawą w ostatnich dwóch (a powiedziałbym nawet trzech) Szkockich kolejkach zadziwił nie jednego fana piłki nożnej.
Zaczęło się od wyjazdowego zwycięstwa z Patrick walczakami , którzy w 15 kolejkach jako gospodarze ulegali tylko takim firmom jak Celtic Aberdeen oraz Rangers.
Następnie po remisach wyjazdowych z Rangers (1-1) oraz Celtic (1-1) .
Uważam,że po takich spotkaniach atmosfera w zespole musi być bardzo pozytywna. Morale zawodników wzrosło i z pewnością będą chcieli powalczyć o drugie w sezonie zwycięstwo tym bardziej,że grają przed własną publicznością ;)
Goście natomiast (beniaminek Hibernian) spisuje się bardzo dobrze na wyjazdach w 6 spotkaniach 3 zwycięstwa i 3 remisy . W tym wygrana z Rangers i remis z Celtic.
Tak więc wydaję mi się , że przeważy tu chęć wygrania w domu będąc na fali fajnych (udanych ) spotkań.
Kurs zachęca na podjęcie ryzyka, jednak zapowiada się wyrównana walka, więc ostrożnie ze stawkami ;)
Pozdrawiam.
⛔ 100
 
adk 91

adk

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie
Godzina: 20:00

Spotkanie: Strasbourg - LHC Les Lions
Typ: Ponad 5.5 bramki
Kurs: 1.50
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Witam wszystkich.
Znalazłem ciekawe zdarzenie, tym razem w hokeju na lodzie, w lidze francuskiej.
Do absolutnego &quot;chłopca do bicia&quot; - zespołu Strasburga przyjeżdża dzisiaj drużyna ze środka tabeli LHC Les Lions (Lyon). Gospodarze dzisiejszego spotkania nie wygrali jakiegokolwiek meczu (domowego i wyjazdowego) od 17 marca !!! Dokładnie 26 meczy z rzędu zakończonych porażką i nie widzę żadnego powodu, aby dzisiaj miało stać się inaczej.
Proponuję Wam jednak inny typ, typ na bramki - a dokładniej powyżej 5.5, za niskie stawki można grać wyżej.
Gospodarze tego pojedynku nie dość, że odnoszą notoryczne porażki od ponad pół roku, to jeszcze w większości przypadków tracą mnóstwo bramek. Ostatnie wyniki zespołu Strasbourga przedstawiają się następująco.
7:0 - 7 bramek
1:5 - 6 bramek
4:4 - 8 bramek

1:3 - 4 bramek
11:4 - 15 bramek
3:4 - 7 bramek
6:3 - 9 bramek
4:6 - 10 bramek

4:0 - 4 bramek
3:3 - 6 bramek
1:5 - 6 bramek
2:4 - 6 bramek
7:4 - 11 bramek
5:4 - 9 bramek

Jak więc widać, dzisiejsi gospodarze lubią tracić sporo bramek w meczu, ale zdarza im się również sporo strzelać. Historia bezpośrednich spotkań tych zespołów również może napawać optymizmem:
2:5 - 7 bramek
3:1 - 4 bramki
3:3 - 6 bramek
4:1 - 5 bramek
7:5 - 12 bramek
4:2 - 6 bramek

3:2 - 5 bramek
1:2 - 3 bramki
4:2 - 6 bramek
Warto dodać również, że Strasbourg to ekipa, która straciła w tym sezonie najwięcej bramek z wszystkich zespołów w lidze francuskiej. Mianowicie 91 goli w 17 meczach, co daje zawrotną średnią 5,35 bramki na spotkanie. To sporo zważywszy na fakt, że druga drużyna pod tym względem - Angers straciła tylko lub aż - 66 goli. Myślę, że to pokazuje jaka przepaść dzieli zespół Strasbourga a resztę ligowych zespołów.
⛔ 100
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
⚽ Piłka nożna, Liga Mistrzów, godz. 20:45
Celtic Glasgow - Bayern Monachium
typ
: Każda drużyna powyżej 1 rzutu rożnego w każdej połowie
kurs: 3.1
bukmacher: forbet
Wczoraj ładny kursik na kornery w Gdańsku upolowany. W typie dnia zabrakło kartek. Wtorek nowy dzień, więc próbujemy dalej. Zwłaszcza, że dziś Liga Mistrzów, a tam RR powinno być jeszcze więcej niż w naszej Ekstraklasie. Proponuję podobny zakład Każda drużyna powyżej 1 rzutu rożnego w każdej połowie (kurs 3.1) w spotkaniu Celticu z Bayernem. Skoro Celtic był w stanie nabić 3 rogi w Monachium, to spokojnie jest przeskoczyć powyższą linię na własnym boisku. O Bayern jestem spokojny, nawet pomimo braku Roberta Lewandowskiego.
✅ 210
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Czechy 2 liga
Godzina 18:00
Spotkanie : Znojmo : Vlasim
Typ : powyżej 4.5 gola
Kurs : 5.60
Bukmacher : Unibet
Dokończenie 13 kolejki spotkań w 2 lidze Czeskiej i mecz drużyn ze środka boiska , gdyby którejś z nich udało by sie przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść to pozwoliło by to na awans o parę miejsc do przodu tabeli , w lepszej sytuacji gospodarze bo dało by im to 5 miejsce w tabeli , ja jednak liczę na wysoki over bramkowy w tym spotkaniu i chociaż obie nie należą do zespołów bramkostrzelnych bo np, gospodarze w 12 meczach 15 bramek a goście 19 to jednak gdy obie spotykają się razem to potrafią stworzyć dobre widowisko z dużą ilością bramek i tak choćby w poprzednim sezonie tutaj na boisku Znojmo wynik 4:4 a w rewanżu 5:2 stąd też liczę na coś szalonego ..... było też 6:1 stąd u mnie dziś wysoki over !
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - PLK
Godzina: 19:00

Spotkanie: Anwil Włocławek - Start Lublin
Typ: Anwil -16.5
Kurs: 2.05
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
W kolejnej kolejce PLK spotykają się drużyny z przeciwnych biegunów. Anwil, zespół utytułowany grający w PLK nieprzerwanie od 1992 roku, po 5-ciu meczach odnotował 4 zwycięstwa i jedną porażkę po dogrywce. Start po 4 meczach z dwoma wygranymi i dwoma przegranymi (jedną po dogrywce), w najwyższej klasie rozgrywkowej od sezonu 2014/15 (wcześniej zanotował spadek w sezonie 2003/04). Koszykarze Anwilu zapowiadają w Haloween masakrę Startu i wysokie zwycięstwo. Oczywiście nie są to zapowiedzi bez podstaw, przecież w 11 meczach pomiędzy tymi zespołami, aż 11 razy zwyciężali Włocławianie. Ja również stawiam na wysokie zwycięstwo Koszykarzy Anwilu Włocławek i dla odważnych proponuję wersją z handicapem -22.5. Powodzenia!
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: Manchester Utd - Benfica
Typ: 1 (0:1 handicup)
Kurs: 2.03
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Co tu dużo pisać zainteresowani wiedzą jak czerwone diabły grają u siebie. Jose zrobił tam twierdzę nie do zdobycia i to pasuje idealnie do jego stylu. Tak samo było z Chelsea Realem i Interem, dom to dom i tutaj gospodarz ma rozdawać karty. Patrząc na ostatnie 10 spotkań w domu od maja wygląda to tak: 2:0 2:0 2:1 4:0 2:0 3:0 4:0 4:1 4:0 1:0 czyli nie ogarneli tylko raz towarzysko z Sampdoria 2 sierpnia i ostatnio z Totkami w lidze. Co by nie mówić Benfica nic wielkiego nie gra, dostali 5:0 z Basel wcześniej Arsenal walnął 5:2 jeszcze wcześniej 4:0 w Dortmundzie. W lidze mają podobnie w domu 5 na 5 wygranych 13:2, ale wyjazdy 2-2-1 i 7:5. Nie daje im dzisiaj żadnych szans na Old Traford, nawet na bramkę (29:2 dom z ost 10).
✅ 103
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
dyles 186

dyles

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna Polska Super Liga M.
Godzina:
18:30
Spotkanie: Fortuna
Analiza:

Po przerwie na mecze reprezentacji narodowych, na parkiet wracają piłkarze ręczni PGE VIVE Kielce. W meczu PGNiG Superligi rozegranym awansem, we własnej hali podejmą dzisiaj SPR Stal Mielec.
Ten mecz dla gospodarzy głównie ma służyć jako rozgrzewka przed meczem w lidze mistrzów z Paryżem, ma to być okazja do wejścia w rytm meczowy dla zawodników , którzy pozostali w Kielcach na okres zgrupowań reprezentacji. W dzisiejszym meczu na pewno nie zagra jeszcze Darko Djukic, natomiast do treningów z drużyną wrócił już Dean Bombac, będzie dziś uczestniczył w rozgrzewce przedmeczowej, ale czy zagra nie wiadomo. Reszta zawodników gotowa do gry, sami przyznali że dobrze zrobiła im ta przerwa
&quot;Podładowaliśmy nasze akumulatory i jesteśmy gotowi na dalszą część sezonu. Sporo biegaliśmy i pracowaliśmy na siłowni, ogólnie robiliśmy wszystko, co przełoży się na naszą lepszą postawę na boisku. Przerwa nie powinna negatywnie zadziałać na naszą formę, wręcz przeciwnie, potrzebowaliśmy trochę czasu, by odpocząć od siebie, nabrać siły i chęci do wspólnej gry. Zawsze taka chwila separacji dobrze robi&quot;~~Bielecki
Drużyna gości ostatnio w dobrej formie, wygrali 3 mecze z rzędu, wiadomo że do gospodarzy nie mają podjazdu, ale jeżeli utrzymają formę i po tej przerwie zagrają tak jak w ostatnich meczach powinni rzucić lekko 25+ bramek.
Gospodarze nawet jak potraktują ten mecz jak rozgrzewkę to powinni go gładko wygrać i rzucić przynajmniej 30+ bramek lekko.
✅ 142
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
P 5

plemnicus91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina:
20.45
Spotkanie: Celtic-Bayern M
Typ: R.R gości
over 6.5
Kurs: 1.8
Bukmacher: Totomix
Analiza:

Wracam do gry po 8 latach, bo czas w końcu coś wygrać!
Stawiam dzisiaj na dużą liczbę rzutów rożnych dla Bayernu.
Najważniejszym tego powodem są statystyki ostatnich meczów, a także fakt, że Nieiaszki zagrają bez klasycznej 9, a więc będzie dużo strzałów, przypadkowych odbić, parad bramkarza Celtów :
Ostatnie RR Bayernu :
Lipsk -11
Lipsk w pucharze - 9
Hamburger - 7
Celtic - 12
Freiburg - 9
Hertha - 9
PSG - 18!!!, chyba wystarczy???
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom