>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 4.02.2017 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 847,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na sobotę - 4. Lutego


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: kosz męski FIBA Americas League
Godzina: 1:30
Spotkanie: San Lorenzo - Bucaneros
Typ: San Lorenzo - 16,5 pkt
Kurs: 3,30
Bukmacher: bet365
Analiza: San Lorenzo obserwowałem podczas typowania łamańców. Tam wygrali 30 pkt. Są liderem http://www.oddsportal.com/basketball/argentina/liga-a/standings/ . Nie szaleje z niespodzianką. Grają u siebie i może to być to nawet 30 punktowa wygrana. Jestem ostrożny w tym wypadku. link do wyniku http://www.oddsportal.com/basketball/world/americas-league/san-lorenzo-bucaneros-4Qzeg78k/#1X2;2
kiepska analiza
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 2:00
Spotkanie: Oklahoma City Thunder - Memphis Grizzlies
Typ: Zwycięstwo Memphis
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Udało się zacząć moją przygodę z typami dnia od 3 skutecznych typów i liczę, że jutro rano będzie to już 4/4 ;) Gospodarze są w serii 3 porażek z rzędu. Zwłaszcza to ostatnia z nie najmocniejszą ekipą Chicago Bulls i to różnicą aż 28pkt pokazuję jak dużą stratą dla OKC jest brak Kantera. Od kiedy sam się w głupi sposób uszkodził jego drużyna jest 0-3 bez niego. Ewidentnie brakuje im tych ponad 14pkt i 6 zbiórek z ławki. Memphis są drużyną lepszą na każdej pozycji poza rozgrywającym a i tak Mike Conley nie powinien odstawać od Westbrook&#39;a bardzo mocno. Gośćie mają serię 3 wygranych z rzędu (wszystkie na wyjeździe) co świadczy o ich dobrej fomie. Na ten moment w kadrze Mempgis nie ma nikogo nawet ze statusem Game Time Decision dlatego liczę, że wszyscy gracze zagrają.W wykonaniu OKC będzie to one man show z lekką pomocą Oladipo. Liczę, że wygra koszykówka zespołowa i drużyna lepsza. Jak dla mnie 35/65 dlatego taki kurs trzeba pograć ????
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina piłka nożna Anglia
Godz: 13:30
Spotkanie Chelsea - Arsenal
Typ: 1/1
Kurs 3.10
Buk Bet.365
Analiza: 24 serię spotkań w Angielskiej ekstraklasie piłkarskiej rozpocznie nam spotkanie w którym ekipa Londyńskiej Chelsey podejmowała będzie Arsenal Londyn. Gospodarze są faworytem do zdobycia kompletu punktów, na chwilę obecną są liderem Premier League z dorobkiem 56 punktów na swoim koncie. Na własnym stadionie gospodarze w lidze wygrali 10 kolejnych spotkań, mają bilans 10 wygranych oraz zaledwie 1 porażki po 11 kolejkach i bilans bramkowy 30:6. Właśnie dzięki dobrym spotkaniom na swoim stadionie gospodarze powinni w tym sezonie spokojnie sięgnąć po tytuł mistrza kraju jeżeli tylko utrzymają obecną formę. Goście natomiast w tym momencie zajmują 3 pozycję z dorobkiem 47 punktów na koncie, wicelider Tottenham ma tyle samo oczek ,ale lepszy bilans bramkowy. Arsenal ostatnio grywał w kratkę , pięknie zagrał z Southampton na wyjeździe, zwyciężył 0:5 następnie dał się na swoim terenie ograć zespołowi Watfordu 1:2 , pomimo tego iż goście strzelili praktycznie wszystko co sobie stworzyli do spory niesmak pozostał bowiem Arsenalowi w tamtym meczu zdecydowanie zabrakło skuteczności. Teraz łatwiej nie będzie, Chelsea jest zespołem dobrze poukładanym, straciła praktycznie obok Tottenhamu najmniej bramek w lidze a na swoim stadionie przegrywa niezwykle rzadko. Arsenal nie wygrał tutaj spotkania od roku 2011 , a ostatnią bramke na tym boisku zdobył w 2013 , nie jest to dobry bilans, ostatnie spotkania Chelsea wygrywała tutaj z handicapem, Arsenal po porażce w poprzedniej kolejce ma tutaj coś do udowodnienia więc myślę że wyjdzie w miarę ofensywnie, stawiam na wynik 1:0 do połowy oraz 2:1 po 90 minutach tej rywalizacji.
✅210
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina piłka nożna Anglia
Godz: 16:00
Spotkanie: Hull - Liverpool
Typ: 2/2
Kurs: 2,26
Buk: oddsring
Analiza:
Liverpool który przed świętami wydawało się że będzie z Chelsea bił się o mistrzostwo w Anglii raczej teraz ma nikłe szanse na ten tytuł w nowym roku Liverpool zaczął od przegranego remisu bo tak to trzeba nazwać z Sunderlandem co mogło by się wydawać wypadkiem przy pracy ale później było już tylko gorzej w ciągu stycznie LFC odpadł z 2 pucharów angielskich, przegrał u siebie ze Swansea co było dość dużą niespodzianką. Ostatni mecz był wielką szansą na zbliżenie się do lidera tak przynajmniej myślałem jeszcze w święta a tu taka tragedia, jednak ten mecz pokazał, że Liverpool dał radę się podnieść z kolan i być nawet lepszy od Chelsea przynajmniej ja tak odbierałem bo gdyby Czerwoni mieli napastnika - prawdziwą 9 jakim nie jest Firmino daliby radę wygrać. Niestety zaprzepaszczone szanse i w ostateczności tylko a może aż remis jak by się wydawało przed tym spotkaniem. Do składu wrócił Mane, którego jak dla mnie brakowało i to bardzo to jest tym dynamitem dryblerem który napędza akcje LFC. Z drugiej strony Hull, nowy zespół Grosika który ostatnie radzi sobie nie najgorzej w lidze jednak porażka z Fulham aż 4:1 w pucharze wcale tak dobrze nie świadczy. Sprawdźmy jak zespoły sobie radzą HT/FT : Liverpool 9 na 12 meczy które wygrywał w pierwszej połowie kończył wygraną 2 remisem i jeden porażką Hull natomiast na 9 meczów w których przegrał pierwszą połowę przegrał cały mecz 7 razy raz zremisował i raz wygrał. Przewiduję, że Liverpool rzuci się na przeciwnika już od pierwszej minuty i w pierwsza połowa może się skończyć nawet 2:0, 2:1 i mecz wg mnie zakończy się 3:1, takie moje przeczucie.
⛔100
 
mezamorto_ 36,4K

mezamorto_

SantoSubito
Dyscyplina:piłka Nozna,Anglia,Championship
Godzina: 16:00
Spotkanie:Newcastle-Derby
Typ: X
Bukmacher:Betsson
Kurs:3.50
Analiza:

Czas zagrac troche odwazniej,jesli ktos lubi grac na remisy mysle ze ten mecz bedzie w sam raz.
-Newcastle bez Anita,Atusa i prawdopodobnie dalej bez Gaylea(22m-20g).
-Derby bez Hughesa i prawdopodobnie bez Russela.
Ostatnio ogladalem mecz z QPR i jak mozna bylo sie spodziewac Newcastle zagralo bardzo ofensywnie i przyjemnie dla oka,lecz zremisowali,majac conajmniej 2 stuprocentowe akcje na zdobycie gola przy stanie 2-1.
Teraz wydaje mi sie zagraja bardziej asekuracyjnie bo Derby jest na fali, pakujac po 3 gole ekipie Ipswich i Reading.Jesli 2 druzyny graja na wskros ofensywnie,lub bedac w formie to albo jest masa goli albo mecz konczy sie statusem quo.
Derby traca bardzo malo goli bo na 28 meczy dali sobie strzelic tylko 21 wiec o czyms to swiadczy.
Benitez jest za doswiadczonym trenerem by nie wyciagnol wnioskow po meczu z QPR, bo Derby na ta chwile mogloby bolesnie wykorzystac ofensywne zapedy graczy Newcastle.
Mysle ze remis bedzie zadowalal jedna i druga ekipe.Powodzenia.
⛔100
 
th3m4tr1x 194

th3m4tr1x

Użytkownik
Dyscyplina: WTA TENIS St. Petersburg
Godzina: 12:00
Spotkanie: Wichliancewa N. - Mladenovic K.
Typ: over 21,5
Kurs: 1,87
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Widziałem Wichliancewe w pojedynku z Kassatkiną i byłem naprawdę pod wrażeniem. Młoda zawodniczka o raczej smukłej figurze posiada niesamowitą energie. Jej oburęczny forehand jest niesamowity. To były prawdziwe pershingi które puszczała na Kassatkinę i biedula sobie z tym nie radziła. Sporo punktów traciła. Będę Natalie dalej obserwował ponieważ widzę w niej niesamowity potencjał na tenisistkę która już w tym roku może wejść do top 50 i w przyszłości jeszcze wyżej. Jutro Mladenovic jest co prawda (słuszną) faworytką ale jestem pewien, że nie będzie to &quot;gładki&quot; mecz. W cale bym się nie zdziwił, kiedy młoda Natalia by wygrała. Oczekuje zatem zacięty mecz i zagranie overa tutaj wydaje mnie się być najbardziej prawdopodobne. Obie rozegrały w zeszłym roku (na trawie) jeden mecz w którym Mladenovic wygrała 2:1 (5:7 ; 6:3 ; 6:4).
✅87
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
ektom 65

ektom

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Orlando Magic - Toronto Raptors
Typ: Suma punktów w meczu over 208.5
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiejszej nocy zagra 13 drużyna w tabeli z 3 i faworytem oczywiście są goście z Toronto. Ostatnie pięć meczów pomiędzy tymi drużynami to dwa zwycięstwa drużyny Orlando i trzy drużyny Toronto, w tym jeden po dogrywce. W porównaniu do ostatniego meczu pomiędzy dzisiejszymi drużynami, który odbył się zaledwie cztery dni temu w drużynie Toronto Raptors nie zagra skrzydłowy DeMar DeRozan, za niego wystąpi najprawdopodobniej Norman Powell, który też potrafi rzucać. W ostatnim zaciętym spotkaniu padło 227 pkt, myślę, że dzisiaj będzie ich nieznacznie mniej i mój over punktowy zostanie spokojnie pokryty. Powodzenia
⛔100
 
kapsel10 3,5K

kapsel10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, League 2.
Godzina: 16:00.
Spotkanie: Exeter City - Crewe Alexandra.
Typ: Zwycięstwo Exeter City.
Kurs: 1.62.
Bukmacher: Bet365.
Analiza: Witam forumowiczów. Na wstępie pragnę podziękować za docenienie typu i punkty reputacji. Jest mi niezmiernie miło, że otrzymałem dozę zaufania od części z Was. Postaram się o kolejne skuteczne typy. Miłe słowa i takie detale jak podziękowania zawsze motywują i są dla mnie ,,motorem napędowym&#39;&#39;, aby czerpać jeszcze większą przyjemność z mojego hobby.
Przechodząc do sedna, już jutro piękny dzień z życia typera - sobota.
Grają niemal wszystkie ligi i oferta prezentowana przez bukmacherów jest ogromna, tak więc i pomysłów na typy nie brakuje. Ja jednak zdecydowałem się przeanalizować coś niszowego, co od razu wpadło mi w oko. Zagram czwarty poziom rozgrywkowy w Anglii - League Two. W meczu na St. James Park spotkają się zespoły Exeter City i Crewe Alexandra. Zespoły plasuję się kolejno na 4 i 19 miejscu. Exeter włączył się w ostatnich tygodniach do walki o bezpośredni awans - uniknięcie baraży. Drużyna Crewe jedyne co może osiągnąć w tym sezonie to utrzymanie, które jest zarówno planem minimum jak i maksimum dla zawodników Alexandri.
Suche statystyki:
#Exeter City:
- Zespół ten zdobył 45 punktów, z czego tylko 14 u siebie (stąd kurs, ale w późniejszym stadium wytłumaczę, że bukmacherzy są w błędzie).
- Forma drużyny w ostatnim czasie jest znakomita - w 5 ostatnich konfrontacjach zdobyli pełną pulę punktów odnosząc 5 zwycięstw (warte zanotowania, że wszystkie pokonane zespoły zajmowały wyższą pozycję, niż jutrzejszy przeciwnik biało - czerwonych).
- Stosunek bramkowy The Grecians to 44-29.
- Są niepokonani od 19 Listopada! Bilans od tego czasu wynosi 9 zwycięstw i 2 remisy.
#Crewe Alexandra:
- Team z Cheshire zdobył w tym sezonie 29 punktów, 15 u siebie i 14 w meczach wyjazdowych.
- Ostatnie mecze drużyny nie powalają z nóg - The Railwaymen zdobyli zaledwie 2 oczka w ostatnich 5 pojedynkach, a 3 razy schodzili z boiska z opuszczonymi głowami.
- Stosunek bramkowy Kolejarzy to 26-39.
- Ostatni zwycięski mecz tej ekipy miał miejsce 22 Listopada! - od tego czasu drużyna 7 razy doznawała klęsk, a 3 razy dzielili się punktami z rywalami.
Podsumowanie, moje spostrzeżenia i ciekawostki:
Patrząc na formy obu zespołów, statystyki i całą resztę, możemy odnieść wrażenie, że obie ekipy bardzo się różnią - już na pierwszy rzut oka dostrzegamy kontrast. Warto wspomnieć też o humorach kibiców, jak i pracowników obu klubów, które są zgoła odmienne. Oto zamieszczony dziś po południu materiał video, który prezentuje w pełnej krasie klub Exeter FC. Zachęcam do krótkiego seansu.
http://https://www.youtube.com/watch?v=ymBScC0HU9w
Przyznacie - klimat jest niepowtarzalny, stadion i oprawy kibiców godne podziwu, w grze zawodników widać pasję i zaangażowanie. Piłkarze rozumieją się na boisku i są dobrze poukładanym kolektywem. Czuć tu profesjonalizm!
Co do gości - ważną informacją jest to, że ich kibice są wzburzeni po ostatnim wydarzeniu, jakim miał być transfer Jonathana Margetts&#39;a. Miał być, bo do niego nie doszło. Zespoły złamały zasady transferu FIFA w Deadline Day i Jonathan nim opuścił klub, musiał już do niego wracać, był - nie ukrywajmy - sporym wzmocnieniem dla Kolejarzy, gdyż grał w zespole z League One (poziom rozgrywkowy wyżej), a na dodatek liderującym w tabeli. Na stronie klubu i portalu społecznościowym możemy obserwować zażenowanie kibiców postawą zarządu, nikt nie ma zamiaru używać łagodnych słów oraz szydery, a w dodatku atmosfera zbudowana przez ostatnie rezultaty tworzy niezbyt miłą otoczkę wobec klubu z Wielkiej Brytanii.
Odniosę się jeszcze do słabej dyspozycji Exeter&#39;u w meczach u siebie - tak, nie ukrywajmy, że bilans 4-2-7 na własnym podwórku jest po prostu słaby.
Problem był, jednak go nie ma - bo ostatnie 4 mecze (ukazane na filmie) to 4 zwycięstwa, które uskrzydliły graczy z St. James Park i pozwoliły przełamać się biało - czerwonym w wielkim stylu.
Nie można nie wspomnieć o świetnej formie snajperów gospodarzy - Olliego Watkins&#39;a oraz Davida Wheeler&#39;a. Żądła ukąsiły już w tym sezonie po 10 razy, co napawa optymizmem przed kolejnymi starciami.
W obecnej dyspozycji nie pozostaje nam nic innego jak postawić na podopiecznych Paula Tisdale&#39;a. Trener wie, jak prowadzić zespół i ma nadzieję, że jego ekipa pozostanie na ścieżce zwycięstw jeszcze sporo czasu, jeśli nie zabraknie koncentracji - o czym mówił w wywiadzie.
Nie doszukałem się żadnych absencji w zespołach obu ekip, transfery też nie są warte uwagi.
Liczę na wyraźną przewagę czwartej siły League Two, która wsparta kibicami ,,Red Legion&#39;&#39; udokumentuje na boisku swoją siłę aplikując kilka bramek rywalom sobotniego starcia.
Grasz ze mną - kliknij dzięki ???? Skuteczność Luty: 2/3.
✅62
 
Otrzymane punkty reputacji: +64
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina: 03:00
Spotkanie: Denver Nuggets - Milwaukee Bucks
Typ: Milwaukee (-1.5 ha) [ML+OT]
Kurs: 2.55
Bukmacher: Betano
Analiza:
Jokić pod minute restriction, oznacza osłabienie. Dodatkowo Bucks wczoraj pozyskali od Charlotte Hornets Hibberta, który jeśli wystąpi zdecydowanie zrobi różnicę w defensywie, dzięki zarówno umiejętnościom oraz doświadczeniu. Liczę na to, że Greek Freak pociągnie drużynę, bo przeciwko Nuggets ważne jest, żeby zagrać twardo pod koszem przez co będą zmuszeni stukać trójki, a wybitnych strzelb nie posiadają.
Nagłówek z ESPN :
The Milwaukee Bucks head into Denver with a four-game losing streak, but that isn&#39;t the biggest news they will bring into their Friday night matchup with the Nuggets.
Można rozumieć, że jest duża szansa na występ byłego szerszenia.
Dodatkowo Bucks opadli ostatnio z formy i są na 4-meczowej serii porażek, więc liczę, że morale będą po ich stronie, bo to idealne spotkanie na przełamanie.
⛔100
 
P 441

polish.hammer

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 02:05
Spotkanie: Boston Celtics - Los Angeles Lakers
Typ: Los Angeles Lakers
Kurs: 6,87
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Kontynuacja inwestycji na La Lakers. Ten sezon pokazuje że gry B2B są przewagą, a nie utrudnieniem. Na drugi dzień zawodnicy biegają jeszcze szybciej z większym zapałem. Zapewne to jakieś nowe steroids, ale nie czas na ten temat (moze kiedy indziej), ale warto dodać, iż w nba nie ma badań antydopingowych, a jak są to na jakiś składnik napoju energetycznego, a nie na testosteron, epo itp. Trener LA Lakers Luke Walton pokazał wczoraj, że zależy mu bardzo na zwycięstwie. Jego drużyna zagrała kompletnie bez rytmu, na max 30% swoich możliwości, a mimo tego doprowadziła do remisu w końcówce. Zwycięstwo było bardzo realne. Za dużo porażek ten zespół ostatnio odniósł i czeka na odpowiedni matchup. Wczoraj bylo dobrze, a dziś będzie jeszcze lepiej. Luke na pomeczowej konferencji mówił że odbyli oni długą, wyczerpującą podróż przez cały kraj, stąd ich duże problemy z wejściem w mecz. W drugiej połowie było już znacznie lepiej i dzis ten poziom będzie wyższy, a napewno nastąpi kontynuacja. Żaden z graczy nie wyeksploatowal się, bo rotacja jest w pełni wykorzystywana. Tam nikt nie grzeje ławki (pomijając prawdziwe spady). Dziś LA mogą jedynie lepiej zagrać, jak we wczorajszym dniu, a zwłaszcza rzucający Nick Young czy środkowy Mozgov. Boston ustępuje całkowicie na dystansie druzynie Wizards w tym momencie i LA Lakers mają dużą szansę na bezwzględną dominacje w grze do środka jak i na dystansie. Celtics to głównie, a raczej jedynie wysoki Horford i super jedynka Thomas. Niestety Al Horford fizycznie odbiega od dzisiejszych rywali, a preferuje grę na dystansie, a to źle dla niego samego i jego drużyny, bo jego talenty są dziś potrzebne przedewszystkim w polu trzech sekund. Isiah Thomas to mikrusowy Combo, ale nie ma problemu wsiąść na siebie całej gry w ofensywie i robić +40 pkt. Ale nie warto dziś liczyć na jego wielki występ w starciu z tak zmotywowanymi i głodnymi wygranej LA. Oni czekają na łatwy matchup i dziś go mają. Wczoraj starli się z zespołowo grającymi Wizards, a dziś czeka ich starcie z tylko &quot;małym&quot; Thomasem. To LA Lakers mogą dziś dominować fizycznie i przewarzać skuteczną zespołową grą i zabójczym dystansem. Problemu z rytmem i skutecznością nie będzie, a i rywal o wiele słabszy fizycznie od wczorajszego. Boston Celtics dziś w dużych opałach i to oni będą mieli duży problem z własną grą, a gdzie tu jeszcze skuteczne przeciwstawienie się rywalowi z LA.
⛔100
 
R 7

raf.lub

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, League Two
Godzina: 16:00
Spotkanie: Exeter City - FC Crewe Alexandra
Typ: Exeter City (handi 0:1)
Kurs: 2.45
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Na dziś mimo dużej jak co weekend oferty z najlepszych lig przygotowałem coś z niższej półki - angielską League Two. Exeter od jakiegoś czasu gra świetną piłkę, po słabym początku sezonu w końcu się przebudzili i wygrywają wszystko za porzędem, bez znaczenia z kim. W ostatnich 10 meczach odnieśli 8 zwycięstw i zanotowali 2 remisy. Na swoim stadionie po 9 meczach bez wygranej (0-2-7) rozpoczęli dobrą serię 4 przekonujących zwycięstw. Obecnie w tabeli zajmują 4. miejsce i będą walczyć o bezpośredni awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Zespół Crewe z kolei od 10 meczy bez zwycięstwa (0-3-7). Aktualnie w tabeli na miejscu 19., takie samo miejsce zajmują również w tabeli wyjazdowej, gdzie w 14 meczach zdobyli 14 punktów.
Jeśli chodzi o formę obu zespołów: Exeter w ostatnich 10 meczach - 26pkt i bilans bramkowy 24:4. Crewe z kolei zupełnie odmiennie, zaledwie 3pkt i bilans 4:18.
Mało prawdopodobne, aby mecz ten zakończył się w inny sposób niż łatwe zwycięstwo gospodarzy i tak też obstawiam.
✅145
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
11martinez 129

11martinez

Użytkownik
Dyscyplina: WTA TENIS
Godzina: 12:30
Spotkanie: Vikhlyantseva N.- Mladenovic. K.
Typ: Vikhlyantseva N
Kurs: 2,62
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Po raz kolejny stawiam na wielki rosyjski talent. W dzisiejszym w samo południe w półfinale turnieju w Petersburgu zmierzy się sklasyfikowana na 115 miejscu w rankingu Natalia Vikhlyantseva z Francuską Kristiną Mladenovic, znajdującą się obecnie na 51 miejscu. Obie dziewczyny są w ,,gazie&quot;. Mladenovic w tym turnieju odprawiła kolejno Mertens, Venus Williams oraz Vinci bez straty seta. Muszę przyznać że w spotkaniu ćwierćfinałowym z Włoszką, Francuska spisywała się bardzo dobrze mając jednak niejedną chwilę słabości, których Vinci nie potrafiła wykorzystać, popełniając dużą ilość niewymuszonych błędów. Uważam że młoda Rosjanka jest na takiej fali, że jest w stanie ograć Mladenovic - pokonała również bez straty seta Shvedową i swoją rodaczkę Kasatkinę. Atutem na korzyść Rosjanki jest dzień wolny spowodowany kontuzją Simony Halep. Mam nadzieję, że na świeżości pokona jutro również dobrze dysponowaną rywalkę w zaciętym pojedynku.

Pozdrawiam serdecznie i powodzenia!
⛔100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nozna - Anglia - Premier League
Godzina: 13:30
Spotkanie: Chelsea - Arsenal
Typ: Arsenal strzeli gola w obu połowach
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Derby Londynu to coś na co czeka każdy kibic Premier League. Zastanawia mnie to dlaczego w tym przypadku prawie wszyscy, a przynajmniej zdecydowana większość typują zwycięstwo Chelsea. Arsenal skompromitował się z Watfordem, ale czasem tak jest. Watford szybko strzelił dwa gole i udało im się wygrać mecz. Pomijając to spotkanie, to Arsenal gra naprawdę dobrze. Szczególnie na wyjazdach ostatnimi czasy są skuteczni. Pokonali 4:0 Swansea. W pierwszej połowie strzelili jednego gola, a w drugiej trzy. Z Bournemouth nie strzelili w pierwszej połowie, ale za to w drugiej zdobyli aż trzy bramki. Nie można zapomnieć o tym jak wyglądał ich ostatni mecz na boisku Arsenalu. Arsenal zdominował wówczas Chelsea, bo już w pierwszej połowie prowadzili 3:0, takim samym wynikiem zakończył się cały mecz. Spodziewam się ofensywnie nastawionego Arsenalu, bo oni potrzebują punktów i to bardzo. Jeśli marzą o mistrzostwie, to muszą ten mecz wygrać, bo tracą do Chelsea już dziewięć punktów. Jak wygrają, to przewaga Chelsea stopnieje do sześciu punktów, więc jest o co walczyć. Chelsea w końcu musi stracić punkty u siebie, bo już tych zwycięstw mają za dużo, a każda seria się kiedyś kończy. Arsenal ostatnio dużo strzelał na wyjazdach, więc z Chelsea też mogą być groźni.
⛔100
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina piłka nożna Anglia
Godz: 16:00
Spotkanie: Hull - Liverpool
Typ: 1X
Kurs: 2,80
Buk: Unibet
Analiza:
Wiele każe mi myśleć, że Hull City nabrało formy. Jakupovic jest świetnym bramarzem, co potwierdził broniąc Hull przed przegraną. Liverpool może i nabiera formy, ale pamiętamy, jak potrafią spartolić mecz z teoretycznie łatwym przeciwnikiem. Daleko pamięcią nie trzeba sięgać - mecz u siebie ze Swansea i obowiązkowe 3 punkty, a skończyło się dobrze wiemy jak- przegraną. Hull zrobiło kilka naprawdę fajnych transferów, poprawili swoją grę i kurs ponad 7 jest tutaj grubą przesadą. Tym bardziej, że ich H2H z The Reds jest bardzo miłe dla oka. Ostatnie 3 pojedynki to wszystko wygrane Hull, co może być jakimś tam zwiastunem, że Hull The Reds nie leży. Liverpool jest pod formą, bowiem na ostatnie 5 meczów wygrali tylko raz.
✅180
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
bielik 315

bielik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, National League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Gateshead - Southport
Typ: 2 (wygrana Southport)
Kurs: 5.65
Bukmacher: OddsRing
Analiza:
Na sobotę jest sporo ciekawych spotkań w Anglii, więc wybrałem jedno z nich w którym wyczuwam możliwość tzw. niespodzianki.
W meczu w którym gospodarze to typowy średniak, teoretycznie jeszcze z szansami na awans, ale tak naprawdę nikt w klubie poważnie nie bierze tego pod uwagę, bo skład raczej nie na wyższe ligi (wyceniany przez transfermarkt nawiasem na 4-krotnie tańszy niż goście o których zaraz napiszę).
Southport to drużyna która powinna być raczej w górze tabeli, ale nie spełnia do tej pory pokładanych w niej nadziei, a po 3 tegorocznych porażkach z rzędu 30.01 kierownictwo klubu nie wytrzymało nerwowo i zwolniono dotychczasowego menadżera którym był Steve Burr, a jego następcą został już pracujący od dawna w klubie i mocno zaangażowany dyrektor sportowy Liam Watson. Wiadomo że zmiana trenera potrafi zdziałać wiele w psychice zawodników dlatego to jeden z czynników który przemawia za niespodzianką. Inny to po prostu sportowa postawa zespołu który mimo porażek regularnie walczy i zbiera pochwały ale brakuje im szczęścia gdyż pomimo że bramki strzelają to więcej tracą.
Potrafią też pozytywnie zaskoczyć szczególnie a wyjeździe kiedy to wygrali z jednym z kandydatów głównych do awansu Barrow.
Jeszcze taka statystyczna ciekawostka to fakt że gospodarze tego pojedynku więcej punktów zdobyli grając z górną połową tabeli (15) niż z dolną (12), co świadczyć może o tym że mają kłopoty z koncentracją kiedy grają z teoretycznie słabszym rywalem. No i ostatnia chyba rzecz przeciwko gospodarzom to nieco poobijany i narzekający na bóle ich najlepszy strzelec Wes York. Generalnie nie jest to typ do grania za wielkie pieniądze, ale już x2 po kursie 2.5 to już bardziej, bo wydaje mi się że goście tego meczu nie przegrają, a dla celów naszej zabawy kurs prawie 6 jest warty ryzyka ????
⛔100
 
betlitelli 7,6K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nozna,Bundesliga
Godzina: 18.30
Spotkanie: Dortmund-Lipsk
Typ: X
Bukmacher:pinnacle
Kurs:4.22
Analiza:
Lipsk jest rewelacja rozgrywek i ma drugie miejsce i az 9pkt przewagi nad BvB w tym meczu beda lekko oslabieni ale kurs na BvB jest zanizony ta druzyna jest bez wielkiej formy wygrywajac zaledwie 1 z ostatnich 5meczow w b-lidze z kolei Lipsk wygral 11 z ostatnich13, value zdecydowanie na remisie ktory zadowoli w pelni gosci i utrzyma bezpieczna przewage w tabeli nad Borussia.
⛔100
 
kamasutra10 578,7K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna, Premier League
Godzina : 13:30
Spotkanie: Chelsea - Arsenal
Typ: Powyżej 2 bramek , powyżej 2 kartek i powyżej 9 rożnych w meczu. ( Special Bet)
Kurs: 3.25
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:


Dzisiaj na Stamford Bridge dojdzie do kolejnego spotkania z cyklu meczy derbowych w którym Chelsea gościć będzie drużynę Arsenalu. Samo hasło &quot; Derby Londynu &quot; przyspiesza puls i wprawia w podniecenie każdego miłośnika &quot; kopanej &quot; na Wyspach i w całej Europie. Dzisiejsze zestawienie drużyn taki stan rzeczy podtrzymuję , a nawet pogłębia z racji nie tylko prestiżu , ale przede wszystkim aktualnej sytuacji w tabeli i konsekwencji ( tych dobrych i złych ) wynikających z wyniku spotkania w kontekście walki o tytuł mistrzowski.
Chelsea ( 1m - 56 pkt.) po wtorkowym remisie na Anfield Road w meczu przeciwko Liverpoolowi utrzymała oczywiście prowadzenie w lidze i z 9 punktową przewagą nad ekipą Tottenhamu zmierza po tytuł najlepszej drużyny sezonu. W zasadzie wszystko co najważniejsze na temat gry , statystyk i kadry opisałem przy okazji analizy tego spotkania kilka dni temu i nic nie zmieniło się jeśli idzie o te aspekty przez ten czas. Na dodatek kolega Baku193 kilka postów wyżej trafnie ujął i zaprezentował w liczbach stan posiadania &quot; The Blues&quot; , więc nie będę się powtarzał, dodam jedynie że gospodarze przystępują do dzisiejszego meczu bez absencji w możliwie najmocniejszym składzie.
Chciałbym się skupić w swojej analizie bardziej na drużynie Arsenalu , gdyż nie miałem okazji do tej pory do jej zaprezentowania. Kanonierzy ( 3m - 47 pkt. ) po serii 7 meczy bez porażki ( 6 zwycięstw ) , dość nieoczekiwanie zgubili komplet pkt. w ostatnim spotkaniu na własnym boisku goszcząc drużynę Watfordu ( 1:2). Po szybko straconych golach ( 10 , 12 min) zostali postawieni pod ścianą w mało komfortowej sytuacji i zmuszeni do odrabiania strat. Niestety na dodatek już w 1 poł. stracili na skutek urazów dwóch podstawowych zawodników ( A.Ramsey , O.Giroud) którzy najprawdopodobniej dzisiaj też nie zagrają.
W 2 poł. meczu mimo miażdżącej przewagi w posiadaniu piłki ( 74% - 26%) i wielu sytuacji bramkowych zdołali jedynie zniwelować rozmiary przegranej do jednego gola .
Ta sensacyjna porażka sprawia , że w dniu dzisiejszym Arsenal musi za wszelką cenę próbować wygrać ( jakkolwiek dziwnie by to nie zabrzmiało biorąc pod uwagę statystyki Chelsea na własnym stadionie ) , by liczyć się jeszcze w walce o tytuł. Dlatego oczekuję bardzo odważnego , otwartego występu ze strony &quot; Kanonierów &quot; , gdyż po prostu nie mają nic do stracenia.
W pierwszym ubiegłorocznym spotkaniu obydwu drużyn , Arsenal zdemolował Chelsea 3:0 , strzelając wszystkie bramki już w 1 poł. , zaskakując właśnie bardzo odważną grą . Niestety do listy dwóch wyżej wymienionych nieobecnych , dołączą także kontuzjowani Cazorla , Debuchy , Elneny , Oxlade - Chamberlain a także pauzujący za czerwoną kartkę G. Xhaka.....

Jak widać sytuacja nie do pozazdroszczenia , ale wielkie rzeczy rodzą się w bólach.... Jestem pewien że każdy z występujących dzisiaj graczy Arsenalu pozostawi na murawie pot i łzy , dając z siebie maksimum . Wierząc w słuszność mojej tezy postanowiłem zagrać ten nieco dziwny , ale realny dla mnie bet.
Liczę na dobre i emocjonujące spotkanie....

Powodzenia w typowaniu.....
⛔100
 
lukas1958 412

lukas1958

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie - Oberstdorf
Godzina: 16:00
Typ: Stefan Kraft wygra
Bukmacher: betsson
Kurs: 4.50
Analiza:
Zapraszam na pierwszy konkurs lotów w ramach Pucharu Świata w niemieckim Oberstdorfie, który zostanie rozegrany na Heini-Klopfer-Skiflugschanze (HS225). Przed nam pierwszy w tym sezonie konkurs lotów na mamuciej skoczni. Jak wiadomo loty różnią się od skoków na normalnych skoczniach i tak na dobrą sprawę dany zawodnik nie musi być w wyśmienitej formie, jeśli jest bardzo dobrym lotnikiem aby odlecieć. Dziś zapowiada nam się bardzo wyrównana walka o top3, realnie patrząc to co najmniej dziesięciu zawodników będzie się bić o podium. W kwalifikacjach z drobrej strony pokazali się Peter Prevc, Dimitry Vassiliev, Robert Johansson czy nasz Dawid Kubacki. Z czołówki która nie musiała się kwalifikować bardzo dobre skoki oddali Andreas Wellinger oraz Piotr Żyła, warto tu zauważyć iż Niemiec skakał w znacznie lepszych warunkach. Wracając do konkursu, dla mnie faworytem jest nie kto inny jak Stefan Kraft, już w Willingen widać było, że ma przebłyski formy, dziś powinien to tylko potwierdzić. Stefan zrezygnował z udziału w kwalifikacjach i nie ma co się mu dziwić bowiem wygrał pierwszy trening lecąc aż 229 metrów co było najdłuższą odległością tego weekendu, w drugim treningu poleciał trochę krócej bo 215 metrów co w rezultacie wystarczyło do trzeciego miejsca. Przy kursach wystawionych na Austriaka warto pograć na jego zwycięstwo gdyż jest to całkiem prawdopodobne. Miejmy nadzieję, że wiatr nie będzie przeszkadzał oraz Stefan nie popełni żadnych błędów przy skoku, które niestety jeszcze mu się zdarzały. Konkurs rozpocznie się o godzinie 16:00.
✅350
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplina: skoki narciarskie
godzina: 16:00
typ: Noriaki Kasai-Dimitrij Vassiliev
typ: Vassiliev lepszy
stawka: 2.25
bukmacher: bet365
Witam analiza będzie niestety słaba.Na początku dodam ,że kurs na rosjanina wydaje mi się mocno przesadzony.Rosjanin lubi mamuty w tamtym roku to pokazał osiągając drugie miejsce a i w tym nie jest źle widać ,że się odbudowuje w ostatnim treningu i kwalifikacjach był lepszy od Japońca .Kasai wiekowy skoczek niczego faktycznie ekstra nie lata choć zawsze znajduje się w czołowej top30. Kończąc myśle ,że to Rosjanin będzie lepszy od Japońca.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom