>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 4.02.2017 (sobota)

Status
Zamknięty.
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy BL
Godzina: 15:30.
Spotkanie: Bayern-Schalke
Typ: Lewandowski 2 gole lub więcej
Kurs: 3.5
Bukmacher: Bwin
Ten mecz powinien mieć miano klasyka, niestety Schalke w chwili obecnej to cień nie tylko siebie ale całej bundesligi, nie oglądałem ich pierwszego meczu po nowym roku, co prawda wygrali z wygrzebującym się z dna tabeli Ingolstadt no ale to były raczej męczarnie a Shalke zdobyło gola już w doliczonym czasie.Oglądałem natomiast ostatnie spotkanie z Frankfurtem który swoje pierwsze spotkanie przegrał z Leipzik aż 3-0 no i szczerze przyznam że od spadku Hannoveru takiej kichy nie widziałem, brak jakiejkolwiek chęci do gry, brak widocznej taktyki, piłkarze grali jakby wybiegli gdzieś na podwórko i każdy miał grać co potrafi (mowa tu oczywiście o S04 odbijających się od obrony gości niczym dziecko od gumowej ściany) W graczach S04 determinacji nawet nie wzbudził gol stracony w 33&#39; a 15&#39; jakie gracze spędzili w szatni nie wpłynęło pod żadnym względem na poprawę gry Schalkę, po przerwie dramatu ciąg dalszy, biedaki nie oddali jednego celnego strzału na bramkę, nie mieli nawet żadnego kornera, nie stworzyli zupełnie żadnego realnego zagrożenia pod bramką kompletnie nie dając nic od siebie w tym spotkaniu.Schalke za parę kolejek z taką grą znajdzie się na dnie tabeli, na chwile obecną mają 6pkt zaliczki nad miejscem spadkowym.
Gra Bayernu jest daleka od ideału z tego co widziałem, ale zdaje mi się że też nie grają na maxa, idą na minimalizm ale swoje osiągają, Bayern grał w tym roku 2 wyjazdy zdobywając komplet, dzisiaj wracają na swoje śmieci będą chcieli się pokazać przed własną publicznością i ich trochę uspokoić kilkanaście dni przed meczem LM z Arsenalem.Jeśli Schalke jest faktycznie w tak beznadziejnej formie jak to pokazują i nie są to jakieś wew sprawy to myślę że dzisiaj może być pogrom, tak więc stawiam w tym meczu na naszego snajpera że ustrzeli więcej niż jednego gola.
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, Premier League
Godzinna: 13:30
Spotkanie: Chelsea Londyn – Arsenal Londyn
Typ: over 3.5
Kurs: 3.70
Bukmacher: unibet
Analiza:
Rywalizację na boiskach angielskiej Premier League rozpoczniemy od wielkiego hitu, czyli derbów Londynu pomiędzy Chelsea Londyn a Arsenalem, dodatkowy smaczek tego meczu to fakt że ten mecz może być naprawdę decydujący w walce o tytuł.
Chelsea rozgrywa świetny sezon zarówno w aspekcie ofensywnym jak i defensywnym są bardzo mocni, przejście na taki system gry jaki uwielbia Conte idealnie się sprawdza. Tak jak wspomniałem gospodarze to co najfajniejsze bo strzeleniu bramki nie ograniczają się do defensywny tylko dalej dążą do strzelania bramek, po prostu nie ma gry na bronienie wyniku za wszelką cenę. Szczególnie na Stamford wygląda to imponująco 11 spotkań i 30 bramek zdobytych nie ma lepszej ekipy to mówi samo za siebie nie ma gry defensywnej. Defensywa równie mocna ale trzeba zaznaczyć że z topem te bramki tracili i to prawie z każdym tylko Manu nie potrafiło tutaj strzelić.
Arsenal kolejny sezon w którym sami wszystko psują, przegrywają mecze który nie powinni tak jak ostatnio z Watford i to w Londynie 1:2, czy 3:3 z Bournemouth. Znowu kompletnie zawodzą na tyłach w tych meczach to popełniali koszmarne błędy w defensywie, można powiedzieć typowo jak na Kanonierów. Gdzieś znowu po prostu na tyłach wyglądają na pogubionych a później brakuje czasu na odrabianie strat bo trzeba powiedzieć że ofensywa ma solidność zresztą do tej pory strzelili najwięcej bramek. Na pewno sytuacji nie poprawia brak na ławce Wengera który odbywa karę.
Ważnym mecz Chelsea u siebie w takiej formie będzie atakować bo to najlepsza broń na Arsenal który jak wspomniałem znowu w defensywie wywija harce nie z tej ziemi a dziś najwyższa półka z podrażnionym Costą który ostatnio nie strzelił karnego. Nie wolno jednak zapomnieć że Kanonierzy to najlepsza ofensywa tej ligi szczególnie na wyjazdach imponują w tym aspekcie w 11 spotkaniach 27 bramek strzelonych. Pierwszy mecz to łatwe zwycięstwo Arsenalu ale to była inna Chelsea w tym starym ustawieniu w której Conte jeszcze szukał i właśnie po tym meczu wyciągnął wnioski i poszła seria zwycięstw.
✅270
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bologna - Napoli
Typ: Bologna handi +1.5
Kurs: 1.57
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Super początek miesiąca. Trzy na trzy typy mi weszły które Wam tu podałem i liczę na podtrzymanie świetnej passy.
Na tapetę idzie mecz 23 kolejki ligi Włoskiej.
12 Bologna z 27 punktami podejmuje 3 Napoli z 45 punktami (warto tu zaznaczyć, że Bologna ma do rozegrania mecz zaległy).
Tyle, że jeżeli weźmiemy pod uwagę mecze u siebie Bologny i Napoli na wyjeździe przewagi już takiej nie widać, a nawet jej praktycznie nie ma.
Bologna u siebie na 10 rozegranych meczów- 17 punktów
Napoli na wyjeździe na 10 rozegranych meczów - 18 punktów, ledwie punkt więcej niż gospodarze, więc i spokojnie 1X można by było.
Bologna przegrała u siebie w tym sezonie na 10 meczów tylko jeden więcej niż jedną bramką. 0:2 z Atalantą, w innych 9 przypadkach ten typ by wszedł.
Napoli na wyjeździe z 10 rozegranych meczów wygrało tylko 2 handicapem -1.5, więc 8krotnie ten typ też by miał powodzenie.
Biorąc pod uwagę mecze u siebie jednych i drugich na wyjeździe, daje nam to 17-3, że handicapu nie będzie.
Dodatkowo dodam tylko, że dwa ostatnie mecze Bologny u siebie z Napoli to:
06.12.2015 - 3:2
19.01.2014 - 2:2
Nie tylko nie przegrali z nimi handi, lecz nawet w ogóle.Świetny typ! Pozdrawiam!
⛔100
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Holandia - Eredivisie
Godzina : 19:45
Spotkanie : AZ : PSV
Typ : AZ over 1.5 gola
Kurs : 2.85
Bukmacher : Unibet
Zaglądam dziś na AFAS Stadion do Alkmaar gdzie powinno być bardzo ciekawie , gospodarze na 6 miejscu ale to mniej ważne , dla mnie a konkretnie dla mojego typu ważny jest bilans bramkowy a tu mamy 34-27 i całkiem sporo po stronie strzelonych , dziś podejmują jednego z głównych kandydatów do mistrzostwa a zarazem obrońcę tytułu PSV a ci na miejscu 3 a bilans 33:12 tak więc obie ekipy dosyć bramkostrzelne i dziś powinni to udowodnić na boisku , cofnę się dwie kolejki wstecz i mecz PSV z Heerenveen gdzie kibice zobaczyli fantastyczny spektakl - wynik 4:3 a PSV w 80 min przegrywało 3:2 , wracając do meczu dziś to tak sobie myślę że jeżeli z Heerenveen PSV stracił 3 bramki to dziś AZ jest w stanie 2 gole zdobyć tym bardziej że grają u siebie a zaglądając na ich ostatnie mecze z PSV kiedy grali na AFAS Stadion to wyniki 2:4 tak więc sporo goli ale dwie bramki AZ , jeszcze się wrócę parę kolejek wstecz kiedy to AZ podejmowało Ajax a wynik 2:2 tak więc liczę że na mecze z najlepszymi AZ wznosi się na wyżyny i potrafi walczyć a i sam kurs na over 1.5 gola w stronę gospodarzy warty chyba ryzyka !
✅185
 
kuckisan 254

kuckisan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 13:30
Spotkanie: Chelsea-Arsenal
Typ: -1.5 Chelsea
Kurs: 3.70
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Mecz na szczycie ligi angielskiej. Prowadząca Chelsea podejmuje 3 Arsenal.
Co roku kibice Arsenalu mają nadzieję na lepszy rezultat niż 4 miejsce, a kończy się jak zwykle, na 4 pozycji ????
I ten mecz się do tego przyczyni.
Chelsea z 11 domowych spotkań wygrała 10, z czego w 7 pokrywając mój handi.
Bilans bramek robi wrażenie, 30 strzelonych i tylko 6 straconych.
Conte ma do dyspozycji wszystkich piłkarzy, w przeciwieństwie do Wengera.
Zabraknie Cazorli, Sanogo (kontuzje), Xhaka (kartki), a występ Debuchego i Ramseya niepewny.
Arsenalowi nie idzie na stadionie Chelsea. Wygrała wszystkie ostatnie 4 mecze, w tym 3 różnicą 2 bramek lub więcej.
Dodatkowego smaczu dodaje fakt, że spotkają się 2 najlepsi strzelcy Premier League, Costa i Sanchez.
Mam nadzieję, że tylko ten pierwszy dorzuci gole do swojego dorobku.
✅270
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
szu23 175

szu23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premiership
Godzina:
16:00
Spotkanie:
Watford-Burnley
Typ:
Remis
Kurs:
3,3
Bukmacher:
bet365
Analiza:
Witam.Jakoś ten remis siedzi mi w głowie od rana.Pojedynek Watfordu z Burnley.Gospodarze są po sensacyjnym zwycięstwie z Arsenalem.Morale wysokie ale jak to często bywa u drużyn pokroju Watfordu po sprawieniu wysokiej niespodzianki kolejne spotkanie nie ma takiego ciśnienia.Jak wygramy będzie super ale np.remis hmmm też nie jest zły,przecież pokonaliśmy Arsenal kolejkę temu.I jedni i drudzy mają raczej spokojny na tą chwilę środek tabeli.Burnley paka znana przede wszystkim z niesamowitej postawy na Turf Moor,gdzie odprawiają z kwitkiem każdego.Może nie są to bardzo przekonujące zwycięstwa ale jednak 3 punkty zostają zazwyczaj w Burnley.Wyjazdy to katastrofa 0-1-9.Ale przyglądając się bliżej widać,że z meczu na mecz i gra wyjazdowa zaczyna wyglądać coraz lepiej.Ostatnie mecze to porażki West Ham 0:1,i 3 porażki 1:2 kolejno z Tottenhamem,Man.City i ostatnio baaardzo pechowo z Arsenalem(drużyny bardzo silne).Dziś stawiam,że Burnley wreszcie przywiezie punkty z wyjazdu.Vicarage Road to nie jest jakaś twierdza nie do zdobycia.W dzisiejszym spotkaniu wydaję mi się,że i jednych i drugich zadowoli remis.Stawiałbym,że bramkowy(np.1:1).

⛔100
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ligue 1
Godz: 17:00
Spotkanie Monaco - Nice
Typ: Nice +0.5 AH
Kurs: 2.57
Buk: Pinnacle
Analiza:
Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda cacy. Monaco dysponujące potężnym zapleczem finansowym ma wielu świetnych zawodników i w rezultacie zdecydowanie najskuteczniejszą ofensywę w lidze. Z takim zapleczem nie powinni mieć większych problemów by ograć Niceę. Jednak warto zwrócić uwagę na parę faktów. Podopieczni Luciena Favre&#39;a to bardzo poukładana drużyna. Goście dysponują najlepszą defensywą w lidzę, która pozwoliłą jak dotąd rywalom strzelić 15 bramek. W dodatku goście są niepokonani od 10 spotkań, zaś w obecnych rozgrywkach zmiażdżyli już Monaco u siebie 4:0 Jakby tego było mało to spotkanie to derby, gdyż oba miasta dzieli 20 km. Także o wsparcie kibiców przyjezdni nie muszą się martwić. Koniec końców nie podzielam zdania bukmacherów, którzy bardzo mocno faworyzują gospodarzy. W mojej ocenie gości, którzy lidze podporządkowali wszystko (nawet Ligę Europy) stać dziś na wywiezienie co najmniej punktu.
⛔100
 
fokkusu 67

fokkusu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, La Liga
Godzina: 13:00
Spotkanie: Malaga-Espanyol
Typ: Espanyol +0.5
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zespół z Katalonii prezentuje się w ostatnich tygodniach naprawdę wyśmienicie. Efektowna wygrana z Sevillą świadczy o wielkim potencjale zespołu prowadzonego przez doświadczonego trenera Quique Sancheza Floresa. Wskazać tutaj należy największe asy Espanyolu, czyli Piattiego, Moreno i Reyesa, którzy znajdują się w rewelacyjnej dyspozycji. Wydaje mi się, że Malaga może im urwać maksymalnie dwa punkty w tym spotkaniu, brak im argumentów do walki o pełną pulę. Zwłaszcza, że zabraknie najlepszego strzelca tego zespołu(Sandro). Drużyna po objęciu sterów przez Marcelo Romero cechuje się sporą nieskutecznością, wątpliwym więc jest by dziś powalczyła o trzy punkty... Dodać należy, iż gra defensywna także uległa pogorszeniu(2 tracone gole na mecz). Kibice klubu z Andaluzji duże nadzieje wiązali z wyjazdowym spotkaniem przeciwko Osasunie, jednakże i tam Malaga zawiodła.
Romero zdaje się nie panować nad sytuacją po odejściu Juande Ramosa, odnoszę wrażenie, że utrzymanie się w La Liga pod jego wodzą wcale nie będzie takie pewne.
✅90
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina: 16:00
Spotkanie: Bristol City - Rotherham United
Typ: 1
Kurs: 1,51
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Spotkanie piłkarskie z zaplecza najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii. Standardowo tabela na początek:

Oba zespoły są w dole ligowej tabeli ale Rotherham zdecydowanie w tej lidze odstaje od reszty zespołów. Gospodarze u siebie grają w kratkę i mają bilans 6 zwycięstw, 2 remisów i 6 porażek, goście natomiast na wyjazdach są najgorzej grającym zespołem w całej lidze notując 1 remis i aż 14 porażek i nic nie wskazuje na to, by coś się tutaj w ich grze miało zmienić. Bristol City zagra dziś bez obrońców Bryana (26 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Matthewsa (11 występów w tym sezonie) i pomocnika Smitha (9 występów w tym sezonie). U gości z kolei dużo więcej absencji i w ich szeregach nie wystąpią pierwszy bramkarz Camp (18 występów w tym sezonie), obrońcy Fisher (26 występów w tym sezonie), Frecklington (15 występów w tym sezonie), Belaid (8 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Broadfoot (3 występy w tym sezonie) i napastnicy Blackstock (12 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Harris i Morris (obaj bez występu w tym sezonie). Rotherham popełnia bardzo dużo błędów w obronie a na wyjazdach to już kompletnie sobie nie radzą i myślę, że tutaj też tak będzie. Bristol bez wątpienia będzie miał tutaj swoje szanse i myślę, że najlepszy strzelec w ich zespole napastnik Abraham (28 występów w tym sezonie, 16 goli na koncie) poprawi swój bilans strzelecki. Nic tutaj nie przemawia za tym, aby goście byli w stanie coś ugrać. Meczy do rozegrania jeszcze dużo ale przed spadkiem nic ich nie powinno uratować i to główny kandydat do opuszczenia szeregów Championship. Bristol mimo, że też dołuje w tabeli to zdecydowanie jest zespołem lepszym i u siebie powinien zainkasować 3 punkty.
✅51
 
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie - Oberstdorf
Godzina: 16:00
Typ: Stefan Kraft na podium
Bukmacher: Bet365
Kurs: 1.50
Analiza:
Austriacki skoczek Stefan Kraft jest jednym z głównych faworytów do zwycięstwa w dzisiejszym konkursie lotów w Niemieckim Oberstdorfie. Kraft od prawie początku obecnego sezonu znajduje się w czołówce Pucharu Świata. Jednak w ostatnim czasie skoczek ten na niesamowitego pecha. Jak nie przez jakieś infekcje nie może skakać w pełni swoich możliwości (Turniej Czterech skoczni- 1 w Obersdorfie, 3 w GaPa, a potem 18 - Innsbruck i 25 - Bischofshofen) to następnym razem musi w ogóle dać sobie spokój w startowaniu w zawodach. Powrócił w Willingen i od razu w konkursie indywidualnym zajął wysokie 2 miejsce. W Oberstdorfie podczas dwóch skoków treningowych potwierdził, że na skoczniach mamucich również będzie liczył się w walce o zwycięstwo. I tak też powinno być. Skoki Krafta na odległości 229 i 215 metrów muszą robić wrażenie i stawiać go w roli niemal pewniaka do dzisiejszego podium. Na ten moment ciężko mi wskazać choćby jednego skoczka, który mógłby być od niego lepszy, ale skoki to bardzo nieprzewidywalny sport i daje sobie typem Stefana Krafta na podium pewien margines błędu.
✅50
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna: ANGLIA: Premier League - Kolejka 24
Spotkanie: Chelsea - Arsenal
04.02.2017 13:30
Typ: 1 i over 2,5
Kurs: 3,1
Bukmacher: bwin
Analiza: Dzisiaj o godzinie 13.30 czasu Polskiego odbędzie się spotkanie w 24 kolejce Premier League pomiędzy drużynami Chelsea Londyn i Arsenalu Londyn. Gospodarze z dorobkiem 56 punktów zajmują 1 pozycje, natomiast goście z dorobkiem 47 punktów plasują się na 3 pozycji. W ostatnich pięciu spotkaniach drużyna Chelsea zaliczyła trzy zwycięstwa i jeden remis, natomiast przegrała tylko jedno spotkanie po 13 wygranych z rzędu z Tottenhamem, goście zaliczyli identyczny bilans. Dla obydwu dużyn jest to bardzo ważne spotkanie. Chelsea będzie za wszelką cenę chciało zrewanżować się lokalnemu rywalowi za porażkę 3:0 w pierwszej rundzie spotkań. Oba zespoły strzelają dużo bramek, dlatego uważam że w dzisiejszym spotkaniu zobaczymy ich z pewnością kilka. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do gospodarzy, którzy wspierani dopingiem własnej publiczności będą chcieli za wszelką cenę zrobić kolejny krok w stronę upragnionego mistrzostwa. Chelsea w tym sezonie jest drużyną, która nie zadowala się strzeleniem jednego gola i dąży do ustrzelenia kolejnych. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to pewne zwycięstwo gospodarzy 3:1
✅210
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mrthreepoint 24

mrthreepoint

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina:
16:00
Spotkanie:
West Brom- Stoke
Typ: 1
Kurs:
2,40
Bukmacher:
Betsson
Analiza:

West Brom jest w tym sezonie w bardzo wysokiej formie, są niejako objawieniem tego sezonu Premier League. Po 23 meczach zajmują 8. miejsce i ze Stoke zagrają przed własną publicznością. Ostatnio przytrafił im się remis i teraz będą chcieli za wszelką cenę zgarnąć pełną pulę. Za West Bromem przemawia także fakt, że na ten mecz dostępny będzie cały skład, w zespole nie ma większych kontuzji. Uważam, że nie będzie to łatwy mecz, ale West Brom wyjdzie z niego zwycięsko.

✅140
 
pasquardo 821

pasquardo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Evetron - Bournemouth
Typ: -1.5 Everton
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Everton po słabszym okresie w lidze spowodowanym kontuzjami wrócił na właściwe tory.
Wygrał z Arsenalem 2-1, Sothampton 3-0 oraz aż 4-0 z Manchesterem City.
Dzisiaj nadarza się okazja złapać 3 punkty i zbliżyć do wielkiej 6-ki (Chelsea,Tottenham,Arsenal,Liverpool, MC,MU).
Bournemouth 14 w tabeli, przegrało aż 1-3 ostatni mecz z cienim Hull.
Zremisowało domowy mecz z Watfordem oraz przerało 0-2 z Crystal Palace.
Na 11 wyjazdowych spotkań wygrało tylko 2.
Dzisiaj przegra z Evertonem min 2 golami.
Lukaku strzelił w tym sezonie 12 goli i powinien coś dzisiaj dołożyć.
✅175
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
c0ncrete 9

c0ncrete

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ligue 1
Godzina: 20:00
Spotkanie: lille vs lorient
Typ: 1
Kurs: 1.85
Bukmacher: bet-at-home
Analiza: Witam dzis pod lupe bierzemy mecz z Francuskiej ekstraklasy. Mecz pomiędzy gospodarzami Lille a przyjezdnymi Lorient. Wyraznym faworytem tego spotkania są gospodarze.Według mnie druzyna gości która zajmuje ostatnie 20 miejsce w tabeli z dorobkiem 18 punktów cięzko będzie miała zdobyc jakikolwiek punkt. Na ostatnie 10 spotkań gdzie lorient grało na wyjezdzie przegrali az 7 raz i 3 razy remisowali. Natomiast gospodarze grając u siebie ostatnie 10 meczy zanotowali tylko 2 porazki i to z druzynami takimi jak PSG i Lyon przegrywajac tylko 0:1. Warto tez powiedziec o H2K obydwu tych druzyn wiec na ostatnie 5 meczy rozgrywanych w Lille 4 razy wygrywała druzyna gospodarzy i tylko raz padł remis. Jak dla jest to mecz warty pogrania takze polecam i z fartem ! ????
⛔100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nozna - Anglia - Premier League
Godzina: 13:30
Spotkanie: Chelsea - Arsenal
Typ: Theo Walcott strzeli gola
Kurs: 4,00
Bukmacher: Bet365
Analiza: dziwią mnie trochę aż tak wysokie kursy na poszczególnych graczy Arsenalu, oczywiście gospodarze są faworytami , dużym gazie ale należy z kim się mierzą. Arsenal miesza słabe mecze z lepszymi, środek pola mają bardzo okrojona wiec jedyna szansa są skrzydła. Przypuszczam że walcott nie raz bd dostanie dobra pilke, notuje dobre serię przeciwko Chelsea, strzela tez bramki na ich stadionie. W tym spotkaniu kluczową będzie szybkość rozegrania akcji, indywidualne popisy graczy i wydaje mi się ze Walcott moze przysporzyć problemy obrońcom The Blues. Tak jak wspomniałem , Arsenal skupi się zapewne na kontach, nie zagra otwartej piłki ponieważ ich środek pola nie dysponują pełnią możliwości w porównaniu do rywala. Walcott ma to co potrzeba na tego typu pojedynek i miejmy nadzieję to wykorzysta dzisiejszego dnia.
⛔100
 
lipton_ 192

lipton_

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 13:30
Spotkanie: Chelsea-Arsenal
Typ: Chelsea over 2,5 gola
Kurs: 4,00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Sobota w Premier league zaczyna się od mocnego uderzenia, derby Londynu i w sumie mecz, który albo da jeszcze nadzieję Arsenalowi na mistrzostwo, albo je kompletnie zabierze. Chelsea w tym sezonie gra po prostu najlepiej w całej Anglii, Conte przyszedł z nowym stylem do Ligi Angielskiej i świetnie to wszystko poukładał, śmigający po skrzydłach Moses z Alonso robią niesamowitą robotę, dodatkowo trener Chelsea dzisiaj dorzucił na prawym skrzydle szybkiego Pedro przeciwko Monrealowi, więc jak go dobrze parę razy pobujają to nie wiadomo czy się odkręci.
Z drugiej strony Hazard, który odbudował sie niesamowicie, gra pod drużynę - jak sam twierdzi po odejściu Mou odetchnął i ochłonął. Costa nie do poznania, po jego problemach i kłótni z Conte nie ma już śladu, dodatkowo moc w defensywie + Kante i Matic będzie wszystko czyściła i wyprowadzała piłki do szybkich skrzydłowych, co będzie wodą na młyn dla Chelsea. Arsenal popełnia bardzo dużo błędów w defensywie, 2 bramki z Watfordem to był jakiś dramat, jeśli Arsenal nie przejmie środka pola, a prawdopodobnie tak będzie bo nie sądze żeby Matic czy Kante pozwolili sobie spokojnie rozrzucać piłkę Ozilowi, to Arsenal zostanie zgnieciony, sam Sanchez gry nie pociągnie, a każda próba włączenia się Bellerina do akcji ofensywnej w wypadku straty będzie dla Hazarda idealna do otworzenia sobie, albo któremuś z dwójki Pedro/Costa drogi do bramki. Dodatkowo jeśli Arsenal zacznie mecz tak jak z Watford czy choćby Burnley, to Chelsea pojedzie z tymi 3 bramkami jeszcze w 1 połowie.
pozdrawiam
Dodatkowo polecam bet na Chelsea @2,1 ale był już typowany więc nie daje do konkursu.
✅300
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka / Turcja BLS
Godzina: 14:00
Spotkanie: USAK - Besiktas
Typ: (+6,5) USAK win
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Witam,
Dziś trochę spokojniej, kurs przyzwoity a pachnie i niespodzianka, jeśli weźmiemy pod uwagę kursy.
Postaram się krótko bo mecz za niecałą godzinę.
Po pierwsze warto zwrócić uwagę na bilans H2H obu drużyn, tu on jest korzystniejszy dla graczy Besiktasu 5-3, jednakże tylko raz udało się wygrać gracza ze Stambułu w hali USAK , i to w 2013 roku.
A co bardziej istotne gospodarze maja wzwyzke formy, ostatnio przegrali bo ciekawym meczu z Fenerbahce, a wcześniej dwie wygrane kolejno z Trabzonem na wyjeździe, po kursie 3,65 i w LM pewnie z Lyonem 70-58.
Lekko niepokojący jest tylko fakt że USAK w tym sezonie więcej punktuje na wyjazdach niż w domu, ale handi +6,5 w zupełności powinno wystarczyć do obrony.
W dodatku Besiktas nie jest jakoś rewelacyjny na wyjazdach, a wiele meczy wygranych osiaga raczej po ciężkich bojach. Dziś trudny teren wiec tez o wygraną nie będzie łatwo.
????
⛔100
 
S 1

stasko

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina: 16:00
Spotkanie: Burton - Wolves
Typ: 2
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś na wyjeździe pogromca Liverpoolu, podejmie drużynę z Burton w 30. kolejce angielskiej Championship.​

21 w tabeli Burton, podejmie dziś na swoim stadionie drużynę z Wolverhampton, która zajmuję 16 lokatę w tutejszych rozgrywkach. Ekipa z Pirelli Stadium nie ma ciekawej sytuacji w tabelii, ma 28 pkt w 29 grach ligowych, jest to ostatnie miejsce przed spadkiem, niżej jest tylko Wigan, Blackburn (oba zespoły po 25pkt i mecz do tyłu) a także ostatnii Rotherham, który już chyba pogodził się ze spadkiem, zdobył raptem 16pkt w 29 meczach. Forma Burton u siebie nie jest specjalnie zaskakująca, w 10 ostatnich spotkaniach, zdobyli tylko 11 pkt, z czego w ostatnich 5 meczach nie zdobyli nawet punkcika, a ich bilans bramkowy to 1:8. Zawodnicy Burton Albion, mieli różnych rywali w ostatnich 5 meczach, czy to wicelider z Newcastle (0:2) czy niżej w tabeli Wigan (0:2), nie mają wybitnych meczów, nie są drużyną mocną a nawet przeciętną.
Wolverhampton, drużyna która wyrzuciła z gier w Pucharze Anglii wielki Liverpoool, mocne dwa ciosy w pierwszej połowie, następnie mądra gra w obronie i awans do 1/8 finału Pucharu FA. A wcześniej wyeliminowanie z tych rozgrywek, również ekipę z Premier League , Stoke City (0:2). Ekipa &quot;Wilków&quot;, nie jest najsilniejszą drużną w stawce, jest przeciętniakiem, zajmuję 16 lokatę w tabelii z bilansem 9 zwycięstw, 8 remisów i 11 porażek, bramki 37/38 i z 35 zdobytymi punktami na 28 meczów. Pięć dni temu zwycięstwo z 8 w tabelii Barnsley na wyjeździe 1:3. Pierwsze spotkanie pomięzy tymi ekipami odbyło się 10 września zeszłego roku, była to 6 kolejka Championship, padł remis 1:1.
Sądze, że w tym momencie, drużyna Wolves jest w nieco lepszej formie i ma bardzo duże szansę, by wywieźć dziś 3 punkty z terenów ekipy &quot;Brewers&quot;
⛔100
 
kubanczykow 0

kubanczykow

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Francja, LNB
Godzina: 20:30
Spotkanie: Monako - Le Portel
Typ: 2 [HA +17,5 pkt]
Kurs: 1.90
Bukmacher: BET365
Już dzisiejszego wieczora swój osiemnasty mecz we francuskiej LNB rozegrają drużyny ESSM Le Portel Côte d&#39;Opale. Zdecydowanym faworytem spotkania są gospodarze, którzy w obecnym sezonie są faworytem do wygrania fazy zasadniczej.
Trudno szukać jakichkolwiek symptomów zadyszki drużyny z Księstwa Monako. Moim zdaniem liderzy LNB pokonają jedenastą drużynę, jednak przeczucie wskazuje mi, że nie będzie to łatwy mecz dla Monako.
Do tej pory drużyny spotykały się trzy razy i jeszcze nigdy nie zdarzyło się, by różnica punktów pomiędzy nimi wynosiła więcej niż dziesięć punktów. Ponadto drużyna Le Portel bardzo dobrze spisuje się w spotkaniach wyjazdowych. W ośmiu dotychczasowych spotkaniach zdobyli 11 punktów, a dodatkowo mają jedną z najmniejszych średnich traconych punktów na mecz.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom