>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 4.08.2015 (wtorek)

Status
Zamknięty.
don-diego 110

don-diego

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Stankovic Cup
Godzina: 13:00
Spotkanie: Wenezuela - Chinese Olympic
Typ: over 141,5 pkt
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W dzisiejszym meczu Pucharu Kontynentalnego Stankovica Wenezuela zmierzy się z olimpijskim zespołem Chin, który można nazwać w skrócie Chiny U23.
Oba zespoły mają już po jednej porażce w tym pucharze i dzisiaj będą chciały zaprezentować się z jak najlepszej strony a co za tym idzie możemy oglądać dzisiaj rywalizację na bardzo wysokim poziomie punktowym.
W ostatnich pięciu meczach Wenezuela odnotowała tylko jeden przypadek, że w jej meczu nie było overa 141,5. Z kolei Chiny U23 mają w ostatnim czasie rozegrany tylko jeden mecz oficjalny (właśnie w Stankovic Cup), w którym łączna suma punktów wyniosła 172. Typ over 141,5 po kursie 2,1 jest niesamowicie dobrym zakładem i aż dziwne, że kurs na niego jest aż taki wysoki. Warto zaryzykować i warto go skreślić na swoim kuponie.
✅ 83
 
rolandnole 182

rolandnole

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny - Cortina
Godzina: 11.30
Spotkanie: Riba-Madrid P - Brands D
Typ: dokładny wynik 2-0 Brands D
Kurs: 2.1
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Pere Riba-Madrid należy do tenisistów bardzo specyficznych. Szybko się denerwuje, przy wyrównanym meczu, gdy przegra swoje podanie, to bardzo rzadko się zdarza aby powalczył coś, żeby wrócić do spotkania. Takie właśnie spotkanie czeka go z Niemcem. Brands należy do typowych &quot;serwismenów&quot;. Jego mecze często obfitują w tie-breaki i tu widzę jego szansę, gdyż na pewno psychikę ma mocniejszą niż Riba. Nawierzchnia oczywiście przemawia za Pere, ale stawiam jednak na moc podań, gdzie Daniel jest wyższą półką.
✅ 110
 
clyydee 79

clyydee

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Spotkanie towarzyskie
Godzina:
20:05
Spotkanie:
Słowenia - Australia
Typ:
Słowenia
Kurs:
1.90
Bukmacher:
Expekt
Analiza
:
Dużo dzisiaj ciekawych spotkań, ja znalazłem coś ciekawego w koszykówce. O 20:05 zostanie rozegrane spotkanie towarzyskie pomiędzy reprezentacjami Słowenii i Australii, w tym meczu będę typował zwycięstwo Słowenii. Słowenia od zakończonych MŚ rozegrała 4 spotkania towarzyskie, wszystkie wygrała z drugą drużyną Chin, Danią, Nową Zelandią i właśnie wczoraj z Australią. Buki wczoraj zdecydowanymi faworytami spotkania wystawiali Australię, żałuję, że nie znalazłem tego spotkania wczoraj, bo kurs 2.95 na Słowenię było dużym value. Słowenia wygrała zdecydowanie 79:70, do zwycięstwa poprowadził ich Dragić, znany z parkietów NBA, który zdobył 22 pkt, jednak Słowenia wygrała dzięki rzutom za łuku, w tej skuteczności górowali zdecydowanie nad swoimi rywalami, uzyskali 50% skuteczności, przy tylko 22% Australii. Australia od zakończenia MŚ rozegrała 3 sparingi, choć partnerów wybrali sobie ciężkich, 2-krotnie przegrywali z Litwą, i właśnie ta wczorajsza porażka ze Słowenią. Wydaje mi się, że dzisiaj również ujrzymy zwycięstwo Słowenii, mają lepszy skład, lepiej poukładany zespół i jeśli dzisiaj powtórzą swoją świetną skuteczność rzutów za 3 punkty, możemy się spodziewać kolejnej wygranej.
⛔ 100
 
maverick_ 3

maverick_

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis stołowy - Challenger Series
Godzina: 10:20
Spotkanie: A. Udra - M. Benes
Typ: 1
Kurs: 2.65
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Witam, od dawna już śledzę rozgrywki Challenger series w tenisie stołowym. Dzisiaj, w drugim dniu rozgrywanych zawodów Litwin Alfredas Udra zmierzy się z Michalem Benesem z Czech. Po pierwszym dniu rywalizacji Udra ma bilans 4-1, natomiast rywal 2-3, przy czym Udra rozjeżdżał swoich rywali z wyjątkiem totalnego dominatora tych zawodów, Jiri Vrablika. Dzisiaj Alfredas będzie miał okazję do pokazania swojej dobrej formy, na tle czecha i jestem przekonany, że w swoim pierwszym dzisiejszym meczu przypieczętuje swój awans do półfinałów zawodów.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Azji Kobiet
Godzina: 15.00
Spotkanie: Chiny - Korea Północna
Typ: 2
Kurs: 2.15
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Moim zdaniem szykuje sie bardzo ciekawy mecz. Obydwie reprezentacje są dobre ale tutaj stawiam na koreanki . Ostatnio grały z Japonią w w kilka minut strzeliły dwie bramki wygrywajac ostatecznie 4-2. Byłem pewny że Japonki z nimi wygraja ale jednak przeliczylem sie . Chinki w marnym stylu przegraly z Korea Płd. i tutaj mysle ze bedzie podobnie. Kurs jest bardzo dobry jak dla mnie a i zakład pewny.
✅ 115
 
P 83

pms

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - El. LM
Godzina: 20:15
Spotkanie: Ajax - Rapid
Typ: Ajax (-1.5 HA)
Kurs: 3.0
Bukmacher: Bet365
Analiza: Tak jak moi przedmówcy, uważam że Ajax wygra ten mecz, tylko muszę zagrać nieco odważniej. Ajax jest mocny u siebie, w tamtym sezonie w LM przegrał tylko jeden mecz - z Barceloną. Chłopaki nie marzą o LM, a czują, że mają ją na wyciągniecie ręki i po prostu chcą w niej grać. W poprzednim sezonie mieli bardzo trudną grupę - grupa śmierci, a u siebie ograli 4:0 Apoel i zremisowali z PSG. Ajax już w pierwszej połowie pierwszego meczu pokazał, że potrafi i prowadził 2;0 do przerwy, jednak gdzieś uciekło powietrze z piłkarzy i stracili oni dwie bramki. Myślę, że sytuacja się nie powtórzy i to właśnie Ajax wygra dość pewnie.
⛔ 100
 
F 11

felix-malu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje do LE
Godzina: 19:00
Spotkanie: Molde (Nor) - Din. Zagreb (Cro)
Typ: 1
Kurs: 2,90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W zeszłym tygodniu piłkarze Molde wywieźli remis z Zagrzebia. Remis o tyle cenny że 1-1. zatem do ataku musza ruszyć piłkarze Dynama co przyniesie kontry ze strony piłkarzy Molde. Im dłużej będzie wynik 0-0 tym bardziej Dynamo się będzie odkrywać a Molde powinno to wykorzystać. Dodatkowo Dynamo gra bez Machado który ujrzał czerwoną kartkę w ostatnim meczu. Dodatkowo Molde jest dosyć mocną drużyną na swoim boisku dlatego typuje wygraną gospodarzy.
⛔ 100
 
tomi19sdz 0

tomi19sdz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny - Waszyngton
Godzina: 22:00
Spotkanie: Groth S. (Aus) – Bellucci T. (Bra)
Typ: dokładny wynik 0-2 Bellucci
Kurs: 2,2
Bukmacher: Bet365
Na dzisiaj wieczór czasu polskiego 22:00 zaplanowane jest spotkanie pomiędzy Samuel Grotha, a Thomaz Bellucci.
Thomaz Bellucci pochodzi z Brazylii i ma tyle samo lat co jego przeciwnik 28. Zajmuje 31 miejsce w rankingu dzięki czemu jest wyżej w klasyfikacji ATP od Grotha. Panowie ze sobą jeszcze w karierze nie grali, ale ostatnie spotkania w turniejach pokazują, iż Brazylijczyk lepiej wypada w tym zestawieniu. Na 10 spotkań tylko 3 przegrane co daje bardzo dobry wynik. Gorzej wychodzi na nawierzchni twardej bo na 7 spotkań tylko 2 wygrane mecze.
Statystyki nie grają Brazylijczyk jest formie i ciągle się rozwija co stanowi jego siłę w tym spotkaniu. Na pewno podejdzie zdeterminowany do tego spotkania.
Bellucci T. (Bra) 2.20
⛔ 100
 
bate330 35

bate330

Użytkownik
Dyscyplina: Austria - Erste Liga
Godzina: 17:30
Spotkanie: SV Austria Salzburg - Wiener Neustadt
Typ: 2
Kurs: 3.66
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Spotkanie pomiędzy beniaminkiem pierwszej ligi austriackiej, a zeszłoroczną drużyną z ekstraklasy. Neudstadt pomimo spadku rozpoczął kolejny sezon w niższej klasie rozgrywkowej bardzo słabo, po dwóch meczach jest już na dnie tejże tabeli przegrywając z przeciętniakiem ligowym Lustenau i próbując się podnieść remisując z najbardziej znaczącym zespołem ligowym LASK Linz, który obecnie jest na czele tabeli. SV natomiast cały czas walczy, jednak wyniki tej walki też nie są zachwycające. Zespół zdołał wymęczyć dwa remisy na dwa mecze. Myślę, że bardziej doświadczony zmotywowany po serii porażek zespół z Neudstadt, powinien zawojować zmęczonego beniaminka i pokazać gdzie ich miejsce w tabeli.
⛔ 100
 
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - mecze towarzyskie
Godzina: 17:30
Spotkanie: Jokerit - Novosibirsk
Typ: X2
Kurs: 1.97
Bukmacher: unibet
Analiza
:
Dziwi mnie rozkład kursów na ten mecz, ale trzeba to wykorzystać. Jokerit zaczął treningi dopiero 20 lipca i w chwili obecnej mają najcięższy okres. Ich rywale trenują znacznie dłużej i są w cyklach &quot;do przodu&quot;. Ponadto w Helsinkach doszło do wielu zmian. Pożegnano największe strzelby: Mosesa (36+21), Omarka (16+31) i świetnego obrońcę Gundersona (7+ 29). Oczywiście są następcy, ale jak zwykle trzeba czasu, żeby się to wszystko poukładało. Rywale również ze sporymi zmianami, ale tak jak już wspomniałem są dłużej na lodzie i dzisiaj powinniśmy to widzieć. Na zakończenie dodam, że za dwa dni Jokerit gra mecz z SKA i to temu wydarzeniu najwięcej miejsca poświęca tamtejsza prasa. Myślę, że zespół również bardziej myśli o ekipie mistrzowskiej niż o dzisiejszym rywalu.
⛔ 100
 
A 53

adzia81

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny ATP Kitzbuhel
Godzina: 14:30
Spotkanie: J.Melzer - Gimeno-Traver.D
Typ: J.Melzer
Kurs: 2,00
Bukmacher:BWIN


Analiza
: Chciałbym dołączyć do tej niezłej zabawy i zacząć coś tu typować. Na początek wybrałem mecz tenisa ziemnego pomiędzy ww. panami. Cóż - ostatnie 7 meczy Hiszpan przegrał więc wyraźnie mu nie idzie. Melzer również nie jest w wybitnej formie lecz gra przed własną publicznością więc powinien dać radę.Melzer w tym roku potrafił odprawić na French Open Mannarino 3:0.
W bezpośrednich pojedynkach jak na razie 3:1 dla Melzera. Ta jedyna wygrana Hiszpana to przed własną publicznością.

✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
turi13 39

turi13

Użytkownik
Dyscyplina: Austria - Erste Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Austria Klagenfurt - FAC Team fur Wien
Typ: 1
Kurs: 1,61
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam,
Zaciekawił mnie dzisiaj powyższy meczyk. Gospodarze całkiem udanie rozpoczęli sezon od zwycięstwa u siebie 4-0 z ekipą Liefering, żeby później zremisować w roli gościa na terenie A. Salzburg. Grają dzisiaj z Team Wien wypatruję w nich faworytów - podobnie jak bukmacherzy, ponieważ goście dzisiejszego spotkania po dwóch meczach mają na koncie 2 porażki i bilans bramkowy: 2:7. Pierwszy mecz w sezonie rozegrany na wyjeździe z Linz - porażka 1:2 oraz drugi mecz w roli gospodarza z Innsbruck porażka aż 1:5 !
Liczę na to, że gospodarze wygrają następny grając mecz u siebie. Myślę, że ten argument jest w tym typie bardzo istotny. Powodzenia !
✅ 61
 
B 0

babok

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 19:00
Spotkanie: Molde (Nor) - Din. Zagreb (Cro)
Typ: Zagreb wygra dokładnie 1 golem
Kurs: 4.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam! To mój 1 typ na forum i nie zgodzę się z kolegą, który gra na zwycięstwo Molde. Uważam, że chorwaci wygrają z Norwegami różnicą 1 bramki co da im awans do następnej rundy. Gospodarze dośc niespodziewanie zremisowali w Zagrzebiu (czerwona kartka Machado w 65 minucie) aczkolwiek chorwaci nie wykorzystali kilku dobrych okazji. Poza tym są zaspołem bardziej doświadczonym na arenie międzynarodowej, i na pewno zagrają na pełnych obrotach. Do tego maja w skladzie rewelacyjnego 20latka Hodzica (5 bramek w 4 meczach ligi chorwackiej) który potrafi odwrócić losy spotkania. Dynamo po 2 remisach w lidze z Hajdukiem i Osikiem wygrało 2 kolejne mecze (5-1 i 2-0), z kolei Molde gra w kratke po 17 kolejkach zajmuje 7 lokate ze stosunkiem 7-4-6. Uważam, że to będzie stosunkowo równy mecz i żadna z drużyn nie zdominuje rywala na tyle by strzelić 2 gole więcej, dlatego stawiam na jednobramkowe zwycięstwo bardziej doświadczonych i zdeterminowanych gości.
⛔ 100
 
lopeso 22

lopeso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja, Puchar
Godzina: 19.00
Spotkanie: Rosengard - Eskilsminne IF
Typ: over 2,5
Kurs: 1,68
Bukmacher: Expekt
Jako, że ostatnie dwa typy oparte głównie (a w zasadzie wyłącznie) na suchej statystyce siadły to kontynuuję dobrą passę i znów proponuję typ oparty na statystyce właśnie. Otóż w rundzie wstępnej Pucharu Szwecji spotykają się drużyny, które lubią sobie postrzelać. I tak ekipa gospodarzy występująca aktualnie w dywizji drugiej w ostatnich 5 meczach ligowych tylko raz nie pokryła powyższej lini przy czym gole Rosengard strzela w każdym spotkaniu. Goście grający w dywizji pierwszej czyli ligę wyżej robią tam jak na razie za chłopców do bicia, lubią strzelić a jeszcze bardziej &quot;przyjąć&quot; ???? . H2H z 2012 roku gdy obie ekipy grały w jednej lidze to 6-4 i 0-4. Wiem, że puchar to nie liga ale mimo to polecam typ bo myślę, że chłopaki dziś trochę postrzelają. Dla odważnych over 3,5 też śmiało można.
✅ 68
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - El. LM
Godzina: 20:15
Spotkanie: Ajax - Rapid
Typ: Remis i -2,5 gola
Kurs: 4,75
Bukmacher: Bet365
Witam, dzisiaj widzę masówka na Ajax, niby grają u siebie, dobry młody skład, ale nie zapomnijmy że nie grają z Legią tylko z Rapidem który na pewno łatwo skóry nie odda. Typ bardzo ryzykowny, ale postanowiłem tak zagrać dzisiaj. Przy remisie 0:0 lub 1:1 przechodzi Ajax
⛔ 100
 
M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - UEFA Liga Mistrzów
Godzina: 19.00
Spotkanie: Molde - Dinamo
Typ: X2
Kurs: 1,40
Bukmacher: bet365
Analiza:
Wybrałem spotkanie rewanżowe na analize 3 rundy EL do Fazy Grupowej Ligi Mistrzów , gdzie Molde zagra przed własną publicznoscią na obiekcie Aker Stadion z Dinamem Zagrzeb.
W Pierwszym meczu padł rezultat 1:1 , po golach Henriqueza oraz Kamary.
W Meczu obie drużyny nie miały wiele szans bramkowych , ponadto Dinamo grało w 10-tkę od 65 minuty kiedy czerwony kartonik ujrzał Paulo Machado.
Ciekawostką jest to że w 2 rundzie el LM również Dinamo zremisowało u siebie 1:1 by wygrać w delegacji 0:2 jednak mierzyli się z mistrzem Luksemburga a to inna półka niż Molde.
Norweska drużyna nie rozgrywała w tym tygodniu meczu ligowego , podczas gdy Dinamo wygrało w derbach Zagrzebia z NK Zagrzeb na wyjeżdzie 0:2 , autorem goli był dwukrotnie A.Hodzić.
Molde w lidze spisuje się poniżej oczekiwań jak na mistrza przystało , tylko 25 punktów w 17 meczach. W dodatku na swoim obiekcie notują wpadki (4-2-3) porażki z Haugesund czy Bodo/Glimt.
Molde w poprzednimsezonie pucharowym odpadło w 3 rundzie z Warszawską Legia 1:1 0:0 .
Uważam że goście z Chorwacji nie przegrają tego meczu.
http://affiliates.beaffiliates.com/processing/clickthrgh.asp?btag=a_1409b_96
✅ 40
 
S 182

samgiancana

Użytkownik
Piłka Nożna, Eliminacje Ligi Mistrzów
Godz: 19:00
Spotkanie: Molde - Dinamo Z.
Typ: under 2,5
Kurs: 1,75
Bukmacher: bet365
Analiza:
W rewanżowym meczu rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów zmierzą się ze sobą drużyny Molde Fk i Dinamo Zagrzeb. W 1 spotkaniu padł remis 1-1 i dzisiaj spodziewam się równie zaciętego i wyrównanego starcia, w którym bardzo trudno jest wyłonić zwycięzcę, a losy awansu wg mnie będą się ważyły do ostatniej minuty. W związku z tym zdecydowałem się zagrać na liczbę bramek, poniżej 2,5. Gospodarze w poprzedniej rundzie wyeliminowali Pyunik, rozstrzygając kwestię awansu już w 1 starciu, wygrywając u siebie 5-0. W Armenii zawodnicy Molde nie angażowali się zbytnio i przegrali 0-1. W rodzimej lidze gospodarze dzisiejszego pojedynku spisują się bardzo przeciętnie. Po 17 kolejkach zajmują 7 lokatę, a w ostatnich 2 meczach zanotowali 2 porażki. Jednak z pewnością były one spowodowane udziałem w europejskich pucharach. Natomiast Dinamo w poprzedniej, pucharowej rundzie wyeliminowało klub z Luksemburga, Fola. Najpierw dość sensacyjnie remisując u siebie 1-1, ale w rewanżu pewnie już wygrywając 3-0. W lidze Chorwackiej po 4 kolejkach zespół z Zagrzebia plasuje się na 1 pozycji, notując do tej pory 2 remisy i ostatnio 2 wygrane. Myślę, że będziemy dzisiaj świadkami bardzo wyrównanego meczu i wg mnie żadna ze stron nie ruszy od początku do zdecydowanego ataku, aby nie nadziać się na kontrę i tym samym bardzo utrudnić sobie szansę na awans. W miarę upływu czasu goście będą zmuszeni do bardziej ofensywnej gry, ale spodziewam się, że nastąpi to dopiero przed końcem spotkania, a wówczas będzie już za mało czasu na to, by padły aż 3 gole.
⛔ 100
 
jarrus 265

jarrus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:15
Spotkanie: Ajax - Rapid
Typ: 1/1 Do połowy / koniec meczu
Kurs: 3.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, mój typ dnia podobnie jak wielu użytkowników to spotkanie Ajaxu z Rapidem. Ajax drużyna młoda z ogromnym potencjałem, grają techniczną piłkę, której nauczyli się w większości w słynnej szkółce drużyny z Amsterdamu, jednak wzmacniając się przed sezonem Sanogo mają także opcję grania wysokich piłek na tego zawodnika z racji jego znakomitych warunków fizycznych. W zeszłym sezonie Ajaxowi brakowało właśnie innego sposoby gry, gdy klepanie nie zdawało egzaminu. Po remisie 2:2 w wygranym meczu, zawodnicy Ajaxu zgodnie twierdzą, że od początku muszą udowodnić wszystkim, że poprzedni mecz był jedynie młodzieńczym błędem, którego nie zamierzają drugi raz popełnić i od 1 minuty rewanżu ostro dobiorą się do skóry zawodnikom Rapidu. Rapid z kolei zaimponował mi tym, że w przeciwieństwie do naszego rodzimego Lecha Poznań potrafił się podnieść po czerwonej kartce i ugrać chociaż remis. Nie uważam jednak by historia miała się powtórzyć, i że Ajax jest po prostu zbyt mocną ekipą dla austriackiej drużyny. Sumując wszystko uważam, że Ajax już do przerwy pokaże zawodnikom z Austrii która drużyna jest lepsza i dowiozą wygraną do końca. Pozdrawiam ????
⛔ 100
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny, Challenger Liberec
Godzina: 15:55
Spotkanie: Andrej Martin - Marton Fucsovics
Typ: Fucsovics
Kurs: 2,55
Bukmacher: Pinnaclesports
Analiza: Zwycięzca turnieju sprzed roku, Andrej Martin, w tym sezonie będzie bronić tutaj swoich punktów. Po kiepskim jego starcie, ostatnio złapał świetną formę, czego dowodem są dwa wygrane w ostatnim miesiącu challengery - w Padwie i Bielli. Po Wimbledonie Martin przegrywał tylko z graczami, którzy prezentują bardzo wysoki poziom challengerowy - Arnaboldim oraz Basilashvilim. Fucsovics to kolejny z takich graczy, który staje na drodze Słowaka. Liczę na zadyszkę Andreja po wygranej w Bielli, w której notabene nie miał tak dobrego przeciwnika jak dziś. Marton to młody, bardzo utalentowany zawodnik, którego umiejętności nie oddaje do końca 189 pozycja w rankingu ATP. W tym sezonie był o krok od wejścia do Wimbledonu, ale w 3 rundzie eliminacji trafił na rozpędzonego i będącego w życiowej formie Basilashviliego, który zresztą potem w tymże turnieju sprawił jedną z największych sensacji, ogrywając w 2 rundzie Feliciano Lopeza. W kwalifikacjach do French Open również nie sprzyjało mu szczęście w losowaniu - nawet jeśli ograł mocnego (choć słabszego na clayu) De Scheppera, to w drugiej rundzie trafił na Taro Daniela. W tym roku Marton nie był nawet w challengerowym finale, ale uważam, że jeżeli będzie grać swoje, niedługo go wywalczy. Próbował przejść na poziom rozgrywek ATP, przeszedł nawet kwalifikacje do Barcelony i stąd tak słabe wyniki challengerowe. Z drugiej strony w ostatnich turniejach tej rangi trafiał na Vesely&#39;ego, czy też Berankisa, który przeżywa odrodzenie formy. Teraz również losowanie mu nie sprzyja, ale Martin jest jak najbardziej w jego zasięgu i uważam, że Węgier grając swoje, poradzi sobie z rywalem.
⛔ 100
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Champions League
Spotkanie: Apoel Nikozja - FC Midtylland
Typ: Apoel wygra druga połowe
Kurs: 2.54
Bukmacher: Winmaster
Rewanżowe spotkanie III rundy eliminacji do fazy grupowej ligi mistrzów. Apoel przystępuje w roli faworyta tego spotkania ze względu na fakt że wygrali na wyjezdzie Duńczyków 1:2. Za Midtjylland jedynie w czym mogą szukać pomocy to rytm meczowy bowiem liga Duńska ruszyła i goście mają już rozegrane trzy spotkania oczywiście wszystko wygrane. APOEL natomiast z spotkania na spotkanie powinnień sie rozkręcać i czas wygrać przed własną publicznościa tym bardziej że wszystko będzie sprzyjać właśnie im od temperatury która będzie bardzo wysoka po gorące trybuny. Warto zaznaczyć że zespoły z Skandynawii nie są przyzwyczajeni do takich temperatór. Gospodarze posiadają dużo silniejsza kadre i przede wszystkim są ograni na aranie miedzynarodewej czego nie można powiedzieć o Duńczykach. Mój typ idzie w kierunku APOEL mianowicie że wygra druga połowe kurs zacny, a czym dalej w mecz tym goście będą padać jak muchy co na pewno zaowocuje w okazje.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom