>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 5.01.2019 (sobota)

Status
Zamknięty.
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Portugalia 1liga
Godzina: 21:30
Spotkanie: Maritimo - Portimonense
Typ: 2 (handi eu 1-0)
Kurs: 5.6
Bukmacher:forbet

Witam,
zgadzam się z forumowiczem który opisał to spotkanie przedemna. Sam miałem grać czystą dwójkę, jednak w takiej sytuacji zaryzykuję handi.
Otóż również wg mnie kurs na gości sporo zawyżony, tu powinno być 1.69 hehe.
Myślę że napastnicy gości zechcą postrzelac dziś. W ostatnim spotkaniu wyranym 2-0 z Benficą nie strzelili ani razu. Oba gole padły po samobójach. Więc mają sobie co udowodnić.
Poza tym Maritimo nie straszy ostatnio rywali w 5 ostatnich spotkaniach wywalczyli 1 pkt strzelając na 1-1 w 95 minucie Feirense.
Dodatkowo dodam że w 10 spotkaniach ten remis to najwyższe osiągnięcie gospodarzy.

Pozdrawiam.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, FA Cup
Godzina: 18:30
Spotkanie: Norwich - Portsmouth
Typ: Norwich powyżej 1,5 gola
Kurs: 1,79
Buk: Unibet
Analiza:
Norwich to jedna z najbardziej ofensywnie grających drużyn na Wyspach. Daniel Farke dostał wolną rękę od właścicieli i ściągnął do klubu sprawdzone postaci ze swojej rodzimej ligi (z Felixem Passlakiem, Zimmermanem, Oriolem Hernandezem i Moritzem Leitnerem na czele). Do tego niemieckiego zaciągu dochodzi Timmo Pukki i mamy bardzo mocną ofensywę jak na warunki Championship. Portsmouth to drużyna grająca jedną klasę rozgrywkową niżej a do tego znajdująca się w dolnej części tabeli, głównie przez to że defensywa nie jest ich najlepszą stroną. Stawia na wysokie zwycięstwo Norwich i przynajmniej dwa ole z ich strony
⛔100
 
misiek_1212 10K

misiek_1212

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Hiszpania, La Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Huesca – Betis
Typ: ilość rzutów rożnych gospodarz powyżej 5,5
Kurs: 1.8
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
W 18 kolejce La liga Huesca zmierzy się z Betis Sevilla. Gospodarze tego spotkania obecnie zajmują ostatnią pozycję w lidze, lecz ich gra w ostatnich meczach nie jest zła. Oglądałem mecz z Realem to powinni wygrać to spotkanie. Huesca czeka na pierwsze zwycięstwo na własnym boisku, być może będzie to ten mecz, lecz Betis w ostatnim czasie spisuje się bardzo dobrze więc będzie ciężko. Jeżeli chodzi o rożne to gospodarze tylko w jednym meczu domowym nie pokryli tej linni, a zabrakło tylko jednego. Betis zaś oprócz ostatniego meczu, w każdym wybijają przynajmniej 5. Huesca na pewno zdają sobie sprawę, że jest to duża szansa na pierwsze zwycięstwo, dlatego uważam, że stworzą sobie wiele sytuacji w tym meczu i znów te 6 rożnych spokojnie zostanie zrobionych.
⛔100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Huesca - Betis
Typ: powyżej 5,5 żółtych kartek
Kurs: 1.95
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

W tym spotkaniu chciałem ponownie zagrać na przewinienia ale przeglądając statystyki z tego sezonu w spotkaniach gospodarzy wcale dużo ich nie ma (linia na etoto wysoka bo 27 na zwrot) za to pomimo małej ilości fauli to kartek jest sporo. Wychodzi na to, że jak już faulują to konkretnie. Jak wygląda tabela każdy może sobie sprawdzić, gospodarze fatalnie, ostatnie miejsce w tabeli z tylko jedną wygraną i to na wyjeździe i na 99,9% spadają. Goście natomiast nawet z szansami na załapanie się do pucharów.
Zawodnicy Huesci zrobią w każdym spotkaniu do końca sezonu wszystko aby w końcu odnieść pierwsze zwycięstwo w tym sezonie przed własną publicznością i chociaż w małym stopniu wywołać uśmiech na twarzach kibiców.
W tym sezonie Huesca chronologicznie od początku sezonu u siebie jeżeli chodzi o żółte kartki: 3, 8, 5, 6, 8, 8, 4, 9.
Betis na wyjazdach: 4, 9, 4, 8, 3, 7, 3, 7.
Jak widać Huesca na 8 spotkań rozgrywanych u siebie 5 razy pokryła linię, Betis na 8 wyjazdów 4 razy pokrył linię a więc typ ma spore szanse powodzenia.
⛔100
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Portugalia 1liga
Godzina: 21:30
Spotkanie: Maritimo - Portimonense
Typ: remis
Kurs: 3,2
Bukmacher: 1xbet
Analiza :

Mecz między 16 i 7 zespołem.
Gospodarze maja słaba formę, ostatnio przegrywają.
Goście dobrze grają.
Jednak dziś u gości nie zagra podstawowy napastnik.
Może więc paść remis, bo gospodarze potrzebuja punktów, a goście będą osłabieni w ofensywie.
⛔100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Futbol Amerykański - NFL
Godzina: 22:35
Spotkanie: Houston Texans - Indianapolis Colts
Typ: Indianapolis Colts wygra różnicą 1-6 punktów (w tym dogrywka)
Kurs: 4,50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Houston Texans zagrają u siebie, a w playoffach jest to bardzo ważne. Mimo to jakoś czuję tu zwycięstwo gości, czyli Indianapolis Colts. Colts są w świetnej formie. Oglądałem ich ostatni mecz z Tennessee. Fakt, że kilka błędów Colts popełnili, ale ogólnie ich gra mi się podobała, zwłaszcza w ofensywie, która bez problemu dawała sobie radę z obroną Tennessee. Colts wygrali tamten mecz wynikiem 33:17. Świetną robotę robi Andrew Luck, który pewnie i w tym spotkaniu będzie kluczem do ewentualnego zwycięstwa. Houston Texans w tym sezonie też jest bardzo solidne. Na swoim boisku przegrali dwa spotkania. Jeden z nich to był mecz właśnie z Indianapolis Colts. Colts wygrali tamto spotkanie 24:21. Tutaj też liczę na bardzo zacięty mecz i minimalne zwycięstwo gości. Możliwe, że zobaczymy tu nawet dogrywkę.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom