>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 5.02.2015 (czwartek)

Status
Zamknięty.
K 18

kyna7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Egipt 1 liga
Godzina: 13:30
Spotkanie: El Raja-Misr Elmaqasah
Typ: 2
Kurs: 2.20
Bukmacher: Unibet
Analiza
Witam serdecznie, dziś czwartek, oferta taka sobie, ale znalazłem jeden fajny mecz, jest to spotkanie Raja-Misr.
Tabela wygląda następująco Misr 5 w tabeli z dorobkiem 31 pkt, do 3 brakuje mu tylko 2 pkt, wygrywa mecz i jest 3, a przeciwnik? Przeciwnik słaby pozycja 17 i tyle samo pkt czyli 17.
Ostatnie 5 spotkań dryżun? Misr świetnie gra złapał niezłą forme, na 5 spotkań aż 4 wygrane i to nie z byle kim tylko z dobrymi zespołami jak Wadi Degla (4 miejsce) albo Al Ittihad (12 miejsce) z remisował z Enppi z 2. Jak się spotkali zespoły trzy razy było 2 razy remis i 1 wygrana po stronie MISR. El Raja słaba z remisowali z 13, i wygrali z 15, reszte meczy przegrali. Bardzo polecam ;)
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Montpellier
Godzina:
14:00
Spotkanie:
Darcis S. - Nieminen J.
Typ:
Nieminen J.
Kurs:
2.11
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Zaskoczony jestem tym kursem, bo myślałem, że w oczach bukmacherów Fin będzie wyraźnym faworytem tego meczu. Ja nadal będę powtarzał jak mantrę, że zawodnicy z czołówki ATP są o ten jeden poziom wyżej niż Ci z Challengerów.
Belg Darcis wygrał tutaj już 4 mecze, ale kwalifikacji nie ma sensu brać pod uwagę bo tam grają zawodnicy jeszcze słabsi. W pierwszej rundzie trafił na Tatsume Ito czyli zawodnika pokroju Steva.
Jarkko Nieminen to jednak półka wyżej, lubi grać na hali, w pierwszej rundzie oglądałem jego mecz z solidnym Struffem. Czarna bandamka na głowie i walka na korcie niczym Rambo, widać, że zależy mu na zwycięstwie. Ja bym tu wystawił 1,40-1,60 na Fina, ale to tylko moje osobiste spekulacje, nie wiem może się mylę, zobaczymy po meczu kto miał więcej racji.


⛔ 100
 
88grzena88 12

88grzena88

Użytkownik
Dyscyplina: Puchar Narodów Afryki - Play Offy
Godzina: 20:00
Spotkanie: Ghana - Gwine Równikowa
Typ: 1
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bet365
Tak jak mówił przedmówca Gwinei nie powinno być na tym etapie rozgrywek. To że Ghana na papierku jest lepsza nikogo chyba nie trzeba przekonywać...czas żeby potwierdzili to na boisku w pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami. Potencjał Ghany w ataku jest wielki...i gdy tylko sędziowie nie będą chcieli w finale zobaczyć Gwinei jestem spokojny o typ. Mecz ćwierćfinałowy Ghany myślę, że skończył się 3-0 bo padła pierwsza szybka bramka i później grało się łatwiej tutaj jak do przerwy nie będzie bramki to podejrzewam, że zwycięstwo będzie 1 golem. Natomiast różnie może się potoczyć i jakiś handi pewnie wejdzie na Ghanę, ale ja ze spokojnym dosyć kursem 1,8 będę zadowolony.
Powtórzony typ (handicap) ⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
homel 918

homel

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - SZWAJCARIA: NLB
Godzina: 05.02.2015 20:00
Spotkanie: Lions - Red Ice
Typ: 6,5
Kurs: 2,60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Pierwsza sprawa zwiazana z tym meczem to fakt, iz obydwa zespoly wygraly ostatnie mecze w dogrywce, wiec sa zapewne troche zmeczone psychicznie i fizycznie. Lions 2-2 z Visp na wyjezdzie i w dogrywce wygrana, natomiast goscie Red Isce 3-3 i wygrana w dogrywece 4-3 z Ajoije u siebie. Fakty sa takie ze obydwie ekipy graly juz w tym sezonie i ostatni mecz zakonczyl sie skromnym wynikiem 3-2 ale 13 grudnia zeszlego roku Lions na wlasnej tafli pokonalo az 6-3 Red Isce. Nie bede ukrywal ze licze na powtórkę tego rezlutaty, z ubolewaniem przyjmuje fakt ze najwyzsza linia jaką wystawili buki to over 6,5 po 2,60, - moze pozniej dadza wieksza linie na 2 lige szwajcarska ale nie sondze, wiec zamiast overa 8,5 czy 9.0 do konkursu podaje skromny overek 6,5. Szkoda bo czuje dzisiaj strzelanko niezle. Gospodarze przedostatnie miejsce w tabeli 53 punkty i Red Ice 3 miejsce dobra forma chociaz 2 wpadki w ostatch 5 meczach. Ciekawe, wyrownane widowisko z golami powinno byc.
⛔ 100
 
psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - German Masters 2015
Godzina: 20:00 CET
Spotkanie: Mark Selby v Peter Ebdon
Typ: Peter Ebdon +1.5
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet365
Analiza:
Kursy wystawione chyba tylko i wyłącznie za nazwisko i tytuł jaki dzierży Selby, bo na pewno nie za formę, która pod początku sezonu mocno przeciętna i w tej materii nic się nie zmienia. Wczoraj McGill grał tylko poprawnie, a mimo to nie miał żadnych problemów, żeby wrócić do meczu z 1-4 na 4-4 i podnieść ciśnienie mistrzowi świata w nerwowym deciderze. Ebdon odwrotnie, pewna wygrana z Higginsem, inna sprawa, że Szkot nie tryskał formą, ale od stanu 1-2 Ebbo nie dał mu żadnych szans wygrywając resztę frejmów jednym podejściem (65, 80, 133, 66). Jeśli forma Selby’ego znacząco się nie poprawi to przegra i wcale nie musi to być wyrównany mecz, Ebbo w dobrej formie ma wszelkie narzędzia by spacyfikować najlepszych, do tradycyjnych odstawnych dochodzi grube punktowanie, a to zabójcza kombinacja, którą zwykle straszył Selby, teraz może paść od własnej borni. Wszelkie typy w stronę Crazy Petera to w moim przekonaniu value.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dariooo80 35

dariooo80

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Puchar Narodów Afryki - Play Offy ⚽
Godzina: 20:00
Spotkanie: Ghana - Gwinea Równikowa
Typ: 1st Half
Kurs: 2.5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam po przerwie. Zgodzę się z kolegą który postawił handi na Ghanę. Wyprzedził mnie trochę... Pomaganie gospodarzom żeby zainteresowanie imprezą nie spadło to rzecz niestety powszechna ( daleko szukać nie trzeba, nasi szczypiorniści zdobyli co prawda fantastyczny brązowy medal ale półfinał to porażka sportowej rywalizacji...???? organizowanie imprez rangi mistrzowskiej w petro-krajach urąga zasadom równej rywalizacji i ducha sportu) Poziomu drużyn nie ma co porównywać. Ghana ma zawodników w niezłych europejskich drużynach. Gospodarze znaleźli sie w półfinale z wiadomych powodów ale poziom ich już przerósł. Jeśli sędziowie nie pomogą to cieniutko widzę ich dzisiejszy mecz. Pojedynków H2H nie ma w oficjalnych statystykach. Ale Ayew , Atsu i Gyan to trio które może szybko pozbawić gospodarzy złudzeń i drukowanie sędziów nie za bardzo pomoże. Stawiam na prowadzenie Ghany już w pierwszej połówce. Nie ma na co czekać. Zaatakować od początku, strzelić 1-2-3 bramki to i nie będzie jak wydrukować. W ekipie gospodarzy próżno szukać znanych nazwisk. Ja wiem że nazwiska nie grają ale nie ma co czekać na końcówki i karne z kapelusza tylko ustawić wynik od początku i przygotowywać się psychicznie na finał. Kurs zachęca, zyczę powodzenia.
Brak typu ⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 21

kanonier1106

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Euro Hockey Challenge
Spotkanie: Słowacja - Włochy
Typ: Słowacja -1,5
Kurs: 2,55
Godzina: 14:30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W dniu dzisiejszym zostaną rozegrane mecze Euro Hockey Challenge który odbywa się w Austrii. Dla tych którzy nie orientują się o co chodzi, Euro Hockey Challenge jest to cykl międzynarodowych turniejów w hokeju na lodzie rozgrywanych w europejskich miastach. Biorą udział cztery drużyny i grają każdy z każdym. Dzisiaj zmierzą się ze sobą reprezentacja Słowacji i Włoch. Ciężko coś napisać o formie drużyn można jedynie patrzeć na poprzednie spotkania obu drużyn czy też występy w podobnych turniejach. Do tej pory obie drużyny zmierzyły się ze sobą 10 razy z czego 9 spotkań wygrała Słowacja i raz padł remis. Z dziewięciu zwycięstw aż sześciokrotnie Słowacy wygrywali co najmniej dwoma golami.
17.05.2014 Slovakia - Italy 4-1
02.05.2000 Slovakia - Italy 6-2
03.05.1999 Italy - Slovakia 4-7
Oto trzy ostatnie spotkania reprezentacji. Słowacja ma także lepsze statystyki jeśli chodzi o rozgrywane mecze tego typu. Można dodać także, iż Włosi w edycji 2012/2013 Euro Hockey Challenge odnieśli trzy porażki 3:6 z Francją, 2:6 z Austrią i 0:4 ze Słowenią. Patrząc na zeszłoroczne wyniki reprezentacyjne także można z pewnością stwierdzić, że zdecydowanie lepiej radzili sobie Słowacy. Potrafili wygrać z Norwegią, Danią a nawet Kanadą!
07.11.2014 Canada - Slovakia 1-4
20.05.2014 Denmark - Slovakia 3-4
14.05.2014 Slovakia - Norwegia 5-2
Natomiast spoglądając na występy Włochów w 2014 roku nie widać żadnej rewelacji, odnieśli tylko jedno spotkanie i to po dogrywce z Węgrami! Trzykrotnie przegrali z Polakami 1-3, 1-4, 2-3. Przegrali nawet po dogrywce z Południową Koreą : Italy 3-4ot South Korea.
Podsumowując, biorąc pod uwagę dotychczasowe spotkania obu ekip, możliwości obu drużyn można śmiało stwierdzić że Słowacja jest wielkim faworytem tego meczu i bardzo możliwe, że wygra to co najmniej dwoma bramkami.
⛔ 100
 
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Puchar Narodów Afryki
Godzina: 20:00
Spotkanie: Ghana-Gwinea Równikowa
Typ: Ghana over 1,5 bramki
Kurs: 2,20
Bukmacher: bet365
Analiza: Na dzisiaj wybrałem mecz z Mistrzostw Afryki w dzisiejszym półfinale zmierzy się jeden z faworytów do zdobycia trofeum Ghana z gospodarzem tych mistrzostw Gwineą Równikową. Ghana w ćwierćfinale bez problemów poradziła sobie z Gwineą 3-0 a reprezentacja Gwinei Równikowej nie powinno tu być sam awans do ćwierćfinału był dużym zaskoczeniem ale w ćwierćfinale to już parodia mecz gospodarzy z Tunezją niesłusznie podyktowany rzut karny pod koniec meczu i dogrywka i nie możliwe stało się możliwe awans gospodarzy turnieju do półfinału. Dzisiaj Ghana powinna sobie bez większych problemów poradzić z Gwineą Równikową bo na papierze to ich niszczą, problemem Ghany do awansu może być brak Gyana bo w ostatnim meczu zszedł z boiskapo zderzeniu z bramkarzem Gwinei drugi problem to sędziowie no ci to jak tylko będą chcieli to do dogrywki mogą bez problemu doprowadzić.
Mam nadzieję że w tym meczu sędziowie nie będą sprzyjać gospodarzom bo my Polacy to pamiętamy co się może stać gdy sędziowie sprzyjają gospodarzom w półfinale może to była inna dyscyplina ale sędziowie mogą każdy mecz wygrać. Ghana ten mecz wygra i strzeli te dwie bramki bo na bramkach mi najbardziej zależy.
✅ 120
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS ATP CHALLENGER GLASGOW DOUBLES
Godzina:
16:00
Spotkanie:
Cox/Rice - Koolhof/Middelkoop
Typ:
Cox/Rice
Kurs:
2.05
Bukmacher:
Bwin
Analiza:
Analiza będzie krótka. Od piątku kwalifikacje w Rotterdamie Koolhof rok temu w nich występował. Zakładam, że i teraz tam pojedzie a pewnie do niego dołączy Middelkoop (obaj pewnie z WC). Poza tym to są dwie dość wyrównane pary (może z lekką przewagą Holendrów 55-45 %, ale z kolei Middelkoop to raczej preferuje mączkę). Rice jeszcze nie tak dawno z Thornleyem notował sporo przyzwoitych wyników w deblu a i Cox z różnymi partnerami pokazywał, że umiejętności gry deblowej nie są mu obca (do tego pokonali tu rundę wcześniej Michasia w parze z Kapasiem, co należy uznać za cenny skalp). Jeśli tylko Holendrzy mają w planach występ w kwalifikacjach to z pewnością nie będą tu siedzieć dla 1 czy 2 tys euro za ewentualną wygraną w debla (zresztą bardzo wątpliwą).


⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
genius12 34

genius12

Użytkownik
Dyscyplina: Puchar Narodów Afryki - Play Offy
Godzina: 20:00
Spotkanie: Ghana - Gwinea Równikowa
Typ:Andre Ayew strzeli i Ghana wygra
Kurs: 5.00
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Na temat dzisiejszego półfinału dużo już zostało powiedziane, ja również typuję zespół Ghany do zwycięstwa, uważam że strzelą gospodarzą turnieju kilka bramek pokazując, że najlepsza czwórka turnieju nie jest miejscem dla nich. Wszyscy dobrze wiemy w jakich okolicznościach Gwinea Równikowa awansowała do półfinału, gdyby nie pomoc od sędziego, który został już zawieszony na pół roku nie graliby dzisiaj. Wahałem się pomiędzy tym zakładem, a typem na rzut karny w meczu(kurs 4.75) możliwe, że dzisiejszy arbiter również wskaże na 11 metr boiska, a robi to dość często gdyż w co trzecim meczu w którym sędziuje nie wydaje mi się jednak by w drugim meczu z rzędu gospodarze znów dostali podobny prezent jak w ostatnim spotkaniu bardziej prawdopodobne że to Ghana otrzyma szansę na zdobycie gola z rzutu karnego, a wtedy do piłki podejdzie zapewne Andre Ayew, który na tym turnieju wykorzystał już rzut karny w meczu z Sengalem, jeśli nie otrzyma on takiej szansy mam nadzieję że ustrzeli coś z gry gdyż walczy on o koronę króla strzelców mając na koncie 2 bramki, a zawodnicy przed nim mają tylko po jednej więcej. Dodatkowo zagrożony jest występ Gyana co powoduje że ktoś inny będzie musiał go zastąpić w zdobywaniu bramek, myślę że będzie to właśnie Andre Ayew, który strzeli przynajmniej jedną bramkę i poprowadzi drużynę do zwycięstwa. Powodzenia!
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplina: tenis
godzina: 19:00
spotkanie: Monfils-De Schepper
typ: 3 sety
kurs: 2,71
Witam na dzisiaj postawiłem ciekawe spotkanie w tenisa .Typ bardziej na przeczucie i na tym co prezentuje Monfils ten chłop jest nie obliczalny przegrywa wygrane mecze ostatnimi czasy utopił mi 200 zł za 2 zł wystarczy,że straci jednego seta i ma już pełne gacie stawiam na 3 sete z tego powodu iż Monfils ma nieregularny serwis i sporo swoich błędów czasami wychodzi mu dobrze a czasami coś mu odwali ????
Brak bukmachera ⛔ 100
 
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Towarzyskie
Spotkanie: Austria Wiedeń - SV Horn
Typ: over3.5
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Godzina: 15:00
W lutym wszystkie 3 typy dnia zawaliłem, miałem nie podawać tutaj ale co tam, w końcu trzeba się przełamać.
Znowu gram sparing przedsezonowy.
Jedna z najbardziej rozpoznawanych drużyn z Austrii podejmie drugoligowe Horn. Piłkarze ze stolicy sami powinni pokryć over, jednak jak zobaczymy na wyniki drugoligowca też strzelać potrafią, no może po za wpadką z Ritzing...
Horn już w sparingach mierzyli się z :
1-3 Admira
2-3 Ried
0-3 Ritzing (drużyna z niższej ligi).
Austria ma bardzo udane mecze sparingowe:
29.01.15 Austria Vienna - Partizan 4 : 1
24.01.15 Austria Vienna - Zurich 2 : 1
16.01.15 Austria Vienna - Neusiedl 8 : 1
13.01.15 Austria Vienna - FAC Wien 5 : 1
Dwa lata temu też obie drużyny się spotkały i było 4-0 dla Austrii.
Liczę na kolejne luźne strzelanie.
Tniemy over!
⛔ 100
 
ludo 5

ludo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Grecja ( Superleague )
Spotkanie: Panthrakikos - Kalloni
Typ: X
Kurs: 3.50
Godzina: 18.30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zapraszam na 22 kolejke gier w Greckiej Super Lidze.
Panthrakikos rozegrał w tym sezonie ligowym 21 spotkań w których zdobył 21 punktów po 4 zwycięstwach , 9 remisach i 8 porażkach i zajmuje obecnie 14 miejsce w tabeli tuż nad strefą spadkową, z bilansem bramkowym 17-29. Kalloni rozegrało w tym sezonie ligowym 21 spotkań zdobywając 27 oczek po 6 wiktoriach , 9 remisach i 6 porażkach z bilansem bramkowym 17-19 zajmując 10 miejsce w ligowej tabeli.
Gospodarze grali u siebie 10 razy , 4 razy wygrywając i 6 razy remisując, do tej pory nie odnotowali porażki na swoim terenie. Ich bilans na swoim podwórku wynosi 8-4.
Goście natomiast w delegacji rozegrali 11 spotkań zgarniając 1 wiktorie , 6 remisów i 4 porażki. Bilans bramkowy wyjazdowy wynosi 9-12.
Mecz zapowiada sie ciekawie , gospodarze zagrają u siebie gdzie dotąd nie przegrali w obecnym sezonie , i będą chcieli uniknąc strefy spadkowej po ewentualnej porażce. Goście wraz z własnie z gospodarzami dzisiejszego meczu są druzynami notującymi najwiekszą ilość remisów w lidze. I moim typem na to spotkanie jest własnie podział punktów. Wyżej notowane w tabeli Kolloni będzie chciało przynajmniej powalczyc o podział oczek z druzyną która u siebie notuje całkiem dobre wyniki. Obstawiał bym też poniżej 2.5 bramek , pewnie taka opcja wraz z remisem na to spotkanie podwyższy kurs aczkolwiek ja stawiam samotny remis po atrakcyjnym kursie 3.5.
Powodzenia
⛔ 100
 
dzodzo1908 365

dzodzo1908

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia 1 Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Heracles - Groningen
Typ: obie nie strzela
Kurs: 2.50
Bukmacher: William
Analiza:
Spotlanie 21 kolejki holenderskiej Eredivisie pomiedzy 16. Heracles , a 8. Groningen. Liga holenderska w moim odczuciu przestala juz ladowac bramki na potege. Gra wiekszosci druzyn jest bardziej poukladana niz jeszcze kilka lat temu i coraz czesciej trafiaja sie undery co do niedawna mozna bylo uznac za swieto . Druzyna gospodarzy w ostatnich spotkaniach ma spore problemy ze zdobywaniem bramek, na ostatnie 5 meczy zdobyli 1 bramke w przegranym 1:3 spotkaniu przeciwko AZ. Groningen natomiast zarowno w pucharze (4-0 przeciwko Vitesse) jak i w lidze (2-0 z GO Eagels) bez straty bramki. Przez ostatnie dwa lata w bezposrednim meczu obu druzyn gdzie Heracles byl gospodarzem, obie druzyny nie trafialy wiec licze na podtrzymanie obecnej serii.
⛔ 100
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eredivise
Godzina: 18:30
Spotkanie: Heracles - Groningen
Typ: Brahim Darri strzeli gola
Kurs: 4.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
O spotkaniu Heracles - Groningen sporo już napisano na forum z jednymi analizami się zgadzam z innymi nie ale i ja zdecydowałem się dołożyć cegiełkę do tego meczu.
Jako, że moja skuteczność w typach dnia jest zerowa w lutym to nie ukrywam, że poluję już tylko na wysokie kursy aby nadrobić straty. Dzisiaj chciałbym aby Darri strzelił gola dla Heraclesa. Kim jest ten zawodnik ?
Młody 20-letni zawodnik, przybył przed sezonem z Vitesse za darmo, poprzednie dwa lata był wypożyczany do De Graafschap (14 meczy i 1 gol). W Heraclesie ma szansę zaistnieć a przy tym pokazać się na boiskach Eredivise. W debiucie 01.02 zdobył bramkę w przegranym meczu 1-3 z Alkmaar. Ale trzeba wziąć pod uwagę, że wszedł z ławki za O.Tannane w 65 minucie meczu. Taki debiut pozwala myśleć o kolejnych szansach i mam nadzieję, że dzisiaj w meczu bardzo ważnym Darri ją dostanie. Kurs jest ryzykowny i nie ukrywam tego, wielkich pieniędzy bym tutaj nie inwestował nie mniej jednak typ godny uwagi bo trzeba uczciwie sobie powiedzieć w Heraclesie tych bramek nie ma kto strzelać więc tacy zawodnicy jak właśnie Darri powinni swoje szanse wykorzystywać. Liczę na 30 minut gry tego chłopaka i gola chociażby honorowego.
✅ 375
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
lbs06 47

lbs06

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna- Eredivisie
Godzina: 20:45.
Spotkanie: Ajax - Alkmaar
Typ: Hadicap (+1) Alkmaar,
Kurs: 2,35
Bukmacher: Betclick
Analiza:
Ajaxowi nie idzie, jak pisał kolega wcześniej, nie martwią wyniki ale bardzo słaba gra. Porównałbym ich do Bayernu. Na końcu rundy jesiennej gra wyglądała nadzwyczaj jak dla nich słabo i okres miedzy rundami nie uzdrowił gry. Nowa runda, porażka i remis.
Tu podobnie. Po deklasowaniu rywali przyszła wpadka w pucharze 0:4 i od tamtego czasu drużyna ma dużo mniej błysku. Brak skuteczności, trudności w budowaniu akcji, co dla nich jest naturalnym sposobem gry, jednak mało traconych bramek. Po ostatnim meczu nie otrzymaliśmy żadnych przesłanek że coś miało by wystrzelić im forme.
AZ gra typowo na poziomie playoffów, wygrane, przegrane ale solidnie. Trzyma kontakt do miejsca trzeciego.
W ostatniej formie w jakiej gra Ajax, myślenie o ich wygranej jest mocnym ryzykiem. AZ wie jak Ajax ostatnio gra, będzie starał się to wykorzystać. Dyspozycja Ajaxu jest słaba jednak Ajax ma na tyle idywidualności że jedną akcją może wbić gola. AZ będzie zadowolone z wyniki także przy dobrym rezultacie nie będzie forsował tempa i mecz może skończyć się remisem dlatego zabezpieczam AZ handi. Kurs na taką formę Ajaxu zachęcający.
Powodzenia
✅ 135
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Turcja, Puchar
Spotkanie: Rizespor – Besiktas
Typ: over 3.5
Kurs: 3.25
Buk: unibet
Godz. 19:00
Analiza:
W ubogiej ofercie piłki nożne na dzisiejszy dzień znalazło się coś co przykuło moją uwagę a mowa tutaj o fazie grupowej pucharu Turcji i spotkaniu kończącym grupę Rizespor - Besiktas. Oba klub to przedstawiciele najwyższej klasy rozgrywkowej jednak rywalizujące o zgoła odmienne cele, dzisiejsi gospodarze są tuż nad strefą spadkową goście walczą o tytuł zajmując aktualnie drugie miejsce. Co ciekawe tuż po tym spotkaniu grają ze sobą w weekend w lidze i to już jest moim zdaniem pierwszy powód do gry na bramki na pewno dziś z takim nastawieniem i taktyką nie zagrają jak to będzie miało miejsca za chwilę w lidze z prostej przyczyny dzisiejsze spotkanie nie ma żadnego znaczenia i po co pokazywać przeciwnikowi taktykę na ważniejsze starcie – gospodarz zajmą pierwsze miejsce a goście drugie i obie awansowały dalej. Druga sprawa to oczywiście zobaczymy dwa różne składy, na puchar zapewne wyjdzie bardziej rezerwowy skład a jak zawsze powtarzam mieszanie w jedenaste zawsze jest korzystne dla tego rodzaju typu z prostej przyczyny wiele zmian najbardziej odbija się na grze destrukcyjnej całego zespołu a gracze ofensywni chcą się pokazać trenerowi dużo w przodu biegają i za wszelką cenne chcą coś trafić lub asystować. Widać to szczególnie po ekipie Besiktasu która podchodzi do tych starć z bardzo otwartą taktykę do tej pory w 5 spotkaniach 12 bramek strzelonych przy 5 straconych.
⛔ 100
 
B 1

bartildo

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Galatasaray - Maccabi Tel Aviv
Typ: 2 (-6,5)
Kurs: 1.90
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam! Na dziś spotkanie Euroligi. Faworyt w tym spotkaniu jest tylko jeden. Przed turecką drużyną arcytrudne zadanie w czwartkowy wieczór. Galatasaray, po porażce na swoim parkiecie z Albą Berlin, aby myśleć jeszcze o wyjściu z grupy E muszą pokonać, którąś z silniejszych od siebie (przynajmniej teoretycznie) drużyn. Maccabi walczy o pierwsze miejsce w grupie E Euroligi i jest na dobrej drodze, aby ten cel osiągnąć. Maccabi Tel Aviv prezentuje się bardzo dobrze, zarówno u siebie jak i na wyjazdach. Wygrało 19 ze swoich ostatnich 20 meczy, jakie rozgrywało (!) Jedyna porażka, jakiej doznali koszykarze z Izraela była w meczu z Panathinaikosem. Prawdopodobnie Galata wystąpi bez swoich dwóch podstawowych zawodników Aroyyo i Micova. Nie mniej jednak nawet w najmocniejszym składzie gospodarze nie mają większych szans z ekipą z Izraela. Myślę, że spokojnie pokryją hc -6,5! Powodzenia
⛔ 100
 
dejwid87 72

dejwid87

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Turcja, Puchar
Spotkanie: Rizespor – Besiktas
Typ: X
Kurs: 3,4
Buk: unibet
Godzina:19:30
Analiza :
Witam.
Zapraszam na spotkanie drugiej rundy Pucharu Turcji. Spotkanie pomiędzy Rizespor a Besiktasem rozpocznie się o godzinie 19:30.Oba zespoły na codzień grają w Tureckiej ekstraklasie ale walczą o odmienne cele. Rizespor gra o utrzymanie natomiast Besiktas o mistrzostwo oraz grę w Lidze mistrzów w następnym sezonie. Faworytem tego spotkania jest oczywiście Besiktas ale jak wiadomo puchary rządzą się swoimi prawami o czym nie raz się przekonywalismy. Obydwa zespoły awansowały juz do kolejnej i ten mecz będzie o tak zwana pietruszkę. Trenerzy z pewnością dadzą odpocząć najlepszym piłkarzom i zobaczymy na boisku zamienników. Rizespor w obecnych rozgrywkach grupowych pozostaje nie pokonane(4-1-0) i wydaje mi się ze po dzisiejszym meczu tak zostanie. Jak można było zauważyć największe kluby tureckie mają w zwyczaju odpuszczanie krajowych pucharów co pokazał sam Besiktas przegrywając pierwsze mecze. Wydaje mi się ze nie zobaczymy oszalamiajacego widowiska i obie drużyny podziela się punktami. Ale
✅ 240
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bzyk663439858 72

bzyk663439858

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna- Eredivisie
Godzina: 20:45.
Spotkanie: Ajax - Alkmaar
Typ: 1
Kurs: 1,55
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zacznijmy od tego,że Ajax jest kompletnie bez formy,oglądałem ich ostatnie 2 mecze,zarówno z Feyenoordem(0:0) i Vitesse(0:1),w pierwszym z tych meczy Ajax dosłownie cudem uniknął porażki u siebie,a z Vitesse mogli dostać więcej.Coś złego dzieje się w ofensywie.Milik bezbarwny,ale pomocnicy też mu życia nie ułatwiają.Początkowo zastanawiałem się na jakieś handi w stronę gości,ale zobaczyłem,że kurs na Ajax poszybował trochę w górę i skuszę się na niego.Alkmaar też ostatnio dostało lekcję futbolu od Twente,przegrywając tam aż (0:3) wcześniej remis(1:1) z także solidnym Zwolle.W ostatniej kolejce wszystko wróciło na właściwe tory i wygrana u siebie ze znajdującym się w strefie spadkowej Heracles(3:1),czyli da się ich pokonać i sądzę,że dzisiaj jest taki mecz na przełamanie dla drużyny Arka Milika i być może dla niego samego,wczoraj Borussia też miała się przełamać,ale nic z tego nie wyszło co akurat przewidziałem.Dzisiaj stawiam na skromne zwycięstwo gospodarzy,chociaż łatwo nie będzie i tzrba będzie walczyć o każdy metr boiska,PSV już solidnie odskoczyło i w razie braku 3 punktów w tym meczu,podopieczni Franka De Boera będą mogli raczej się pożegnać z wyścigiem o mistrzostwo kraju. Wierzę też,że w końcu Arek Milik się przełamie i zacznie grać na poziomie do którego nas przyzwyczaił
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom