>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 5.03.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
kondziorafc 5

kondziorafc

Użytkownik
Dyscyplina: Ligue 1 2015/2016
Godzina: 20:00
Spotkanie: Nice - Troyes
Typ: Nice
Kurs: 1,49
Bukmacher: bah
Analiza:
Dziś gra 5 drużyna z ostatnią drużyną w tabeli (20 miejsce). Gospodarze mają przyzwoity bilans u siebie 7-2-5 (bramki 20:15) natomiast goście bilans na wyjeździe mają następujący 2-2-10 (bramki 12-37). Gospodarze w swoich szeregach mają zawodnika , który się u nich odrodził mowa tu o Hatemie Ben Arfie , który strzelił 11 bramek i zaliczył 1 asystę.
Proszę o przywiązywanie większej wagi do zamieszczanych analiz. //K@mil
✅49
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
X 52

xmagnatx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Premier League
Godzina: 13 45
Spotkanie: Tottenham v Arsenal
Typ: Arsenal i bts
Kurs: 5.50
Bukmacher: B365
Analiza:
Witam w sobotnie popołudnie gdzie przed godziną 14 zacznie się wielkie derbowe starcie odwiecznych rywali. Drużyna kogutów podejmuje kanonierów. Cóż różne wyniki miedzy nimi w ostatnich 5 meczach padały. Jednak ostatnie spotkanie na white hart lane wygrali piłkarze arsena wengera. I takim wynikiem który padł wtedy zasugeruję się dziś ale nie stawiając dokładny wynik tylko poprostu wygraną arsenalu z golami po obu stronach co jest również na bardzo dobrym kursie. Ostatnie 3 mecze gości to przegrane i czas się wkońcu podnieść , będzie to ciężkie starcie gdyż tottenham u siebie w tym sezonie chyba woogole nie przegrał no ale wkońcu ten pierwszy raz musi nastąpić.
⛔100
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Hiszpania
Godzina: 18.15
Spotkanie: Villareal - Las Palmas
Typ: Pierwsza Połowa/X
Kurs: 2.20
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem mecz mniej sensacyjny od tych jakie się dziś rozegrają. Kierując się H2H na ostatnie 5 meczy ekipy Villareal u siebie ten typ siadł 3 razy, ostatnio łatwa wygrana z Levante 3-0, jednak to nie zamydli mi oczu, moim zdaniem Villareal nie zasługuje na 4 lokatę w Primera Division. Co do Las Palmas, krótko. Do połowy potrafili strzelić bramkę Valencii, Eibar i zremisować do połowy z Sevillą, co daje mi do myślenia, że nie poddadzą się bez walki. Villareal nie strzela dużo bramek, ale grają mądrze, więc myślę, że do połowy powinna być dosyć spokojna gra, jednak może być zupełnie inaczej. Ogółem wolałbym, aby ekipa Las Palmas dziś wygrała ten mecz, jednak nie mam tyle pieniędzy, żeby grać takie kursy, jednak remis do połowy zdaje mi się być dosyć obiecującym typem, który mam nadzieje siądzie. Powodzenia!
________________________________________________________________________
Nigdy nie graj tenisa stołowego Live.
⛔100
 
king-of-tennis 73

king-of-tennis

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Challenger Quimper
Spotkanie: Paul-Henri Mathieu - Nikola Mektic
Typ: 2:0
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W dzisiejszym dniu postanowiłem zainestować troszkę gotówki w challenger Quimper, a dokładniej półfinałowe spotkanie pomiędzy tymi dżentelmenami. Innymi słowy mówiąc, 69 rakieta rankingu ATP oraz 369. Mathieu w tym sezonie na nawierzchni twardej spisuje się na prawdę bardzo dobrze. W tym turnieju pokonał już Sijslinga, Setkica oraz Millota. W poprzednim turnieju na tej samej nawierzchni odpadł dopiero w finale z Gasuqet. Pokonał tam między innymi Ymera, Zvereva, Millmana oraz Paire. Co do jego przeciwnika, w poprzedniej rundzie pokonał Kamke, jest to zwycięstwo, które na pewno trzeba odnotować. Trzy setowy pojedynek, po pierwszym przegranym Mektic odrodził się i pokonał Niemca. Nie widzę w tym spotkaniu większych szans na zwycięstwo, a nawet na ugranie seta przez Chorwata. Dla mnie Mathieu, łatwo przejdzie Nikole 2:0. Powodzenia !
⛔100
 
marsell 4

marsell

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Anglia
Godzina: 16:00
Spotkanie: Everton-West Ham
Typ: X
Kurs: 4
Bukmacher: bet365
Analiza:
West Ham będzie osłabiony natomiast interesuję mnie Everton który pomimo że wg buków jest faworytem to nie zremisował już od 8 spotkań. To do nich nie podobne bo na 27 rozegranych dotychczas meczów zanotowali aż 11 remisów czyli 2,45 na spotkanie. Idę w stronę remisu, wydaje mi się całkiem prawdopodobny bo West Ham za wszelką cenę nie będzie chciał przegrać a na zwycięstwo nie ma większych szans - tym bardziej że zagrają mocno osłabieni.
Proszę o przywiązywanie większej wagi do zamieszczanych analiz. //K@mil
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
urtopy 30

urtopy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ANGLIA: Championship
Godzina: 13:00
Spotkanie: Bristol City - Cardiff
Typ: 1
Kurs: 1.71
Bukmacher: Bet-at-Home
Analiza:
Gospodarze dzisiejszego starcia zanotowali cztery wygrane w ostatnich pięciu ligowych spotkaniach zdobywając siedem bramek, tracąc przy tym sześć. Ich dzisiejsi rywale, czyli drużyna z Wali, mimo piętnastu punktowej przewagi w tabeli zanotowała tylko dwa komplety punktów w takiej samej ilości spotkań. Bristol swoją porażkę odniosło tylko ze znajdującym się na czwartej lokacie Brighton, widać że złapali wiatr w żagle, jednak czy nie za późno? Wydawać by się mogło że drużyna gości formę ostatnio gubi, jednak to oni rozbili 4-1 drużynę z którą Bristol nie mogło sobie poradzić. W tym meczu może się zdarzyć dosłownie wszystko. Ostatnio miedzy tymi drużynami padł bezbramkowy remis. Dzisiaj obstawiam, że drużyna gospodarzy wyra przynajmniej jedną połowę.
⛔100
 
fracma11 112

fracma11

Użytkownik
Dyscyplina: Szkocja Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Hearts-Patrick
Typ: 1
Kurs: 1,85
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Na początek zacznę, że dziwi mnie to, że jeszcze nikt nie wybrał tego meczu do obstawienia. Mecz został przełożony jakiś czas temu, ze względu na złe warunki atmosferyczne i tak czekałem i czekałem aż się odbędzie. 3 w tabeli Hearts spotyka się z 7 Patrick. Hearts u siebie niepokonane od 9 spotkań.Patrick na wyjeździe gra w zasadzie lepiej niż u siebie. Ale w tamtym roku te drużyny się spotkały 2 razy i dla HEarts to było bez różnicy bo wygrywali i 4:0 na wyjeździe i 3;0 u siebie. W dodatku trener po ostatnich spotkaniach które wygrywali bez kilku podstawowych zawodników jest bardzo zadowolony formą zastępujących ich młodych chłopaków. Na stronie Hearts jest oficjalna informacja, że w bardzo dobrej formie fizycznej Prince Buaben. Pan, na którego bardzo liczą w Hearts. Ma to być maszyna do strzelania bramek. Dzisiaj rywal idealny do pokazania się z jak najlepszej strony.
✅85
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis????, Challenger Quimper
Godzina: 15:00
Spotkanie: Paul-Henri Mathieu - Nikola Mektic
Typ: 2 handicap +3.5 gemów
Kurs: 2.07
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Analiza na szybkiego, ponieważ nie mam sporo czasu. Faworytem w tym spotkaniu oczywiście jest Francuz, który gra na własnych śmieciach. Bardzo dawno był na bardzo wysokim 12 miejscu, lecz teraz jest na 69 ;&gt;. Sezon 2016 może zaliczyć do udanych, ponieważ doszedł do finału w Montpellier gdzie uległ Gasquetowi w dwóch setach. Tutaj jest już w półfinale gdzie w ćwierćfinale pokonał Sijslinga po kreczu 7:5. Mathieu na nawierzchniach halowych zjadł zęby, ponieważ ma bilans 121/97. Ogólnie to bardzo uniwersalny tenisista, który potrafi grać na każdej nawierzchni. Posiada on bardzo dobry serwis, jeden z najbardziej nieprzewidywalnych bekhendów w turze, ponieważ bardzo dobrze je maskuje. Tylko od czasu do czasu ma bardzo duże przestoje w grze na zasadzie 5 piłek trafia fenomenalnie a następne 5 ląduje w siatce albo w krzakach.
Jego przeciwnikiem będzie Chorwat, Mektic, który obecnie jest na 369 miejscu a był najwyżej 213. Chorwat to tenisista jakich wielu! Czyli niewysoki, bo około 180 cm wzrostu, lepszy forhend od bekhendu, czyli taki średniak jakich wielu. Ogólnie gość czuje się najlepiej na kortach ziemnych i nie stawiałbym takiego typu, ale w tym turnieju radzi sobie bardzo dobrze i to jest moim wyznacznikiem. Nikola musiał się przedzierać przez kwalifikacje gdzie odpadł już w drugiej rundzie tych eliminacji. Lecz jako szczęśliwy przegrany dostał drugą szansę i bardzo dobrze ją wykorzystał. Pokonał w pierwszej rundzie Quentina 6:3, 6:2, Gueza 6:4, 6:2 oraz Kamke w trzech setach gdzie wyciągnął mecz od 0:1 w setach. Czyli ostatnie trzy mecze to pokonanie znacznie lepszych tenisistów od siebie. Forma jego w ostatnich dniach jest super i moim zdaniem zadecyduje to o wyrównanym meczu gdzie Chorwat pokryje powyższy handicap.
✅107
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
macias76 81

macias76

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Premier League
Godzina: 16.00
Spotkanie: man city -aston villa
Typ: aguero strzeli 2 gole lub wiecej
Kurs: 3
Bukmacher: gamebookers
Analiza:
to na ktorym miejscu znajduje sie aston villa kazdy wie i do kogo dzisiaj przyjezdza to raz, dwa to ze city ostatnio nie szaleje w lidze a aguero jakby znikl, kiedy jak nie dzis pokazac swoja klase i wpakowac minimum dwie brameczki slabiakom z aston by przy niedzieli poprawic humory kibicom i potwierdzic swoja klase to ze citi wygra wysoko to bardzo prawdopodobne m licze na to ze bramki Aguero pomoga przy tym
Proszę o zachowanie zasad poprawnej pisowni. //K@mil
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Chelsea - Stoke
Typ: Chelsea
Kurs: 1.53
Bukmacher: bet365
Analiza:
Hm, a więc nadal nikt się za to spotkanie nie zabrał. Dziś skoki odpuszczę, bo warunki mogą być dziwne i konkurs loteryjny. The Blues w końcu przypominają sobie, jak się gra w piłkę. Skuteczną piłkę. Im bliżej do rewanżu w Lidze Mistrzów, tym co mecz - coraz bardziej przekonują mnie do postawienia na nich w meczu z PSG. A dzisiejszy mecz to ostatnia przepustka do tego. Ograli ostatnio Norwich i w dramatycznych okolicznościach Southampton na wyjazdach. Bardzo ciekawym faktem są ich bezpośrednie starcia ze Stoke na Stamford Bridge, gdzie goście nie wygrali ani razu. Ba, nawet tutaj nie zremisowali. A to o czymś świadczy. Myślę, że prawo serii da o sobie znać i dziś rozpędzone The Blues nie pozostawi złudzeń, kto wyjdzie z tego pojedynku zwyciesko.
⛔100
 
betlitelli 7,6K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina: Premier League 2015/2016
Godzina: 13;45
Spotkanie: Tottenham-Arsenal
Typ: Tottenham wygra 1golem
Kurs: 4
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Arsenal prezentuje beznadziejna postawe w ostatnim czasie w lidze kiedy tytul mial tak naprawde na wyciagniecie reki.Frajerstwo typowe dla Arsenalu i wyglada na to, ze w derbach czeka ich ciezka przeprawa.Tym bardziej, ze gospodarze sa oslabieni brakiem Cecha, ktory uratowal juz pare punktow dla nich w tym sezonie.W pierwszej jedenastce bedzie takze nieotrzaskany w PremierLeague Elnany oraz srogo przeplaceni angielscy kopacze Gibbs i Welbeck, Tottenham prezentuje lepsza forme, grajac u siebie nie przegrywa praktycznie w tym sezonie i na pewno po latach posuchy ma niepotwarzalna szanse skonczyc sezon wyzej od Arsenalu, w derbach sa faworytem i zwyciestwo 1bramka jest tu bardzo realna opcja.
⛔100
 
nesh 107

nesh

Użytkownik
Dyscyplina: Anglia Premier League
Godzina: 13:45
Spotkanie: Tottenham - Arsenal
Typ: Tottenham handicap -1
Kurs: 4.50
Bukmacher: expekt
Analiza:
Zaczynamy 29 kolejka Premier League z wysokiego C , derby północnego Londynu dzisiaj na stadionie White Hart Lane Koguty podejmą Kanionierow.Zawsze mecze pomiędzy oboma ekipa SA bardzo ważne lecz dzisiejsza potyczka wydaje się jedna z ważniejszy przecież obie ekipy walczą o mistrzostwo Anglii.Gospodarze 2 zespól w tabeli kontra 3 drużyna Premier League , zazwyczaj starcia pomiędzy drużynami były wyrównane a o końcowym wyniku decydowała tylko 1 bramka również często padały wyniki remisowe jednak postawa obu drużyn się zmieniła.Tottenham ostatnimi latami bezskutecznie walczył o LM co było zazwyczaj głównym celem na sezon , ostatnia potyczka w LM to sezon 2010/2011 co było dużym sukcesem , obecny sezon jest inny Koguty walczą od tytuł najlepszej drużyny Premier League , zmiana trenera zdecydowania wymogła na drużynie lepsza grę , uważam ze Spurs maja bardzo dobry zespól a przede wszystkim jest to bardzo młoda ekipa która z roku na rok będzie tylko lepsza obecnie średnia wieku waha się w okolicach 24.Nie jest tajemnica ze Kanonierzy w okresie Luty-Marzec graja bardzo słabo , a co więcej tracą punkty nie wiem czym może to być , nasuwa się tylko jedno &#39;&#39;presja&#39;&#39; towarzysząca drużynie , Arsenal zawsze zaczyna sezon z celem zdobycia tytułu , a jak konczy to chyba każdy wie.Dzisiaj w ekipie gospodarzy nie wystąpi J.Vertonghen lecz to nie powinno mieć większego wpływu gdyż K.Wimmer zbiera dobre recenzje za swoje występy , również nie wystapi N&#39;Jie ale jest to zawodnik który na razie nie stanowi o sile Spurs.W ekipie gości jest więcej znaczących absencji dzisiaj nie wystąpią Cech , Arteta , Cazorla , Koscielny, Wilshere oraz Chamberlain.Dzisiaj dla mnie faworyt jest tylko jeden , ekipa gospodarzy dodatkowo zaryzykuje i stawiam na handi-1.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
L 29

lenithar

Użytkownik
Dyscyplina: E-sport CS:GO
Godzina: 18:00
Spotkanie: Luminosity - Fnatic
Typ: Luminosity
Kurs: 2.85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Czas na finał turnieju w Katowicach Fnatic doszło do finału ale w mniej pewnym styu niż Luminosity który pierwszy raz na dużej imprezie się tak dobrze spisuje. Spotkanie BO5 Luminosity na fali Fnatic gra doświadczeniem. Według mnie spotkanie 50/50 dlatego po tym kursie idę na Luminosity.
Proszę o przywiązywanie większej wagi do zamieszczanych analiz. //K@mil
⛔100
 
jak1 32

jak1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Niemcy
Godzina: 18.30
Spotkanie: Borussia-Bayern
Typ: Lewandowski strzeli gola
Kurs: 2
Bukmacher: STS
Analiza:
Witam! 5 marca późnym popołudniem odbędzie się klasowe spotkanie dwóch czołowych drużyn Bundesligi mianowicie Borussi Dortmund i Bayernu Monachium. Po zimowej przerwie Borussia jest w fenomenalnej formie,kosi równo swych rywali zarówno tych ligowych jak i Europejskich. Bayern pod okiem Guardoli ostatnio zaskakuje. Chodzi mi oczywiście o porażkę z Mainz na Allianz Arenie. Drużyna z Monachium już nie tak jak kiedyś aktualnie mizerne zwycięstwa po 1,2 bramki. Były napastnik Dortmundu Robert jest w szczytowej formie. Uważam,że dziś pokaże,że bycie w top 5 najlepszych napastników na świecie to nie przypadek i uciszy kibiców Borussi. Polecam typ za małe pieniążki,salut ????
Powtórzony typ
Nieregulaminowy bukmacher

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
butlarz 30

butlarz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia League Two
Godzina: 16:00
Spotkanie: Barnet - Hartlepool
Typ: 1
Kurs: 2,05
Bukmacher: bet365
Analiza:
Gospodarze niezwykle mocni u siebie z bilansem 10-3-4 25:15, biorąc pod uwagę mecze u siebie to zajmują 2 miejsce w lidze. Ostatnie 7 meczów u siebie to 5 zwycięstw, remis i porażka, 10:4. Ostatnio wygrali z drużyną z 3 i 5 miejsca, także u siebie potrafią wygrać. Goście to drużyna z 22 miejsca, na wyjazdach bilans 3-1-10, 12:28. Te 3 zwycięstwa odniesione z drużynami z samego dołu tabeli, wszystkie wymęczone 1 bramką. Ostatnio dostali 4:1. Patrząc na ostatnie 8 meczów, bilans gospodarzy to 4-3-1, gości 1-2-5. Patrząc na absencje zawodników, gospodarze bez lewego obrońcy Johnson 30(1), napastnika Batt 13(0), bramkarza Stack 4(0), pomocnika Hacket 11(0), goście bez obrońcy Bates 20(0), prawego obrońcy Duckworth 10(0). Myślę, że pomimo osłabień gospodarze wygrają to spotkanie.
⛔100
 
piotrovsky 55

piotrovsky

Użytkownik
Dyscyplina: Anglia Premier League
Godzina: 13:45
Spotkanie: Tottenham - Arsenal
Typ: Tottenham
Kurs: 2.40
Bukmacher: B365
Analiza:
To już dziś derby Londynu prawie jak święto narodowe...
Już tu poprzednicy napisali wszystko o tym meczu, mnie osobiście Tottenham przekonuje bo jest bardzo ułożoną drużyną, ale co najważniejsze w dzisiejszym meczu to brak Cecha, Kościelnego oraz pierwsza 11 wystawiona na ten skład. Nie wyobrażam sobie innego scenariusza jak dominacja Kogutów, ale jak wiadomo jest to mecz najwyższej klasy wszystko sie może zdarzyć.
Na pewno obydwie drużyny zapewnią widowisko godne uwagi także nie pozostało nic innego jak zapiąć pasy i przeczekać jeszcze 20 min.
Powtórzony typ
⛔100
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - BPL
Godzina: 13;45
Spotkanie: Totenham - Arsenal
Typ: Pierwszy gol w meczu : Arsenal
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Obie ekipy ostatnio się nie popisały. Arsenal padł ze Swansea 1:2 , zaś Totenham 1:0 z West Hamem. To spotkanie wyłoni jedynego ewentualnego pretendenta do odebrania mistrza Leicester. Swój typ buduje na tym, że Totenham czy to u siebie czy na wyjeździe często goni wynik, niezależnie od rezultatu końcowego, natomiast Arsenal z reguły szybko wali bramkę, a potem przez jakieś głupie błędy traci następne. Obie ekipy raczej zagrają w najmocniejszym zestawieniu.
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mn712 17

mn712

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia, Jupiler League
Godzina: 20:00
Spotkanie: Mouscron-Peruwelz - Anderlecht
Typ: 2
Kurs: 1.9
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mój pierwszy post na tym forum także witam serdecznie wszystkich i życzę udanego weekendu ???? Przechodząc do analizy, proponuję na dziś mecz Anderlechtu, 3 drużyny pierwszej ligi belgiskiej z kandydatem do spadku. Historia meczów między tymi teamami na korzyść zawodników z Brukseli, ostatni mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla dzisiejszych gości. Co tu dużo mówić, Anderlecht wygrywa co musi, może nie w zachwycającym stylu, ale gonią liderów tabeli, awansowali także do kolejnej rundy Ligi Europy pokonując bardziej faworyzowany Olympiakos. Typ głównie oparty na statystykach i ostatniej formie obu teamów. Myślę, że spotkanie zakończy się szczęśliwie dla Anderlechtu. Zachęcam do zagrania czystej 2 ????
⛔100
 
tomekk39 56

tomekk39

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna ,Polska 1 Liga
Godzina: 15:00
Spotkanie: Wisła Płock-MKS Kluczbork
Typ: Wisła Płock i powyżej 2.5 gola
Kurs: 2.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Pierwsza liga rusza po przerwie, Wisła Płock która walczy o prestiż i bogactwo w footballowym świecie (czyt.awans do ekstraklasy) zmierzy się MKS Kluczbork czyli 14 drużyne w tabeli, obie drużyny mają statystyki ~2.6/mecz bramek i o ile u Wisły bywają niskie wyniki to Kluczbork traci na wyjazdach sporo bramek, w trakcie przerwy MKS zmierzył się z Górnikiem Wałbrzych (drużyna 3 ligowa) w którym przegrał 2-1 (gol dla MKS strzelony w 90 minucie) raczej to nieświadczy dobrze o ich dyspozycji, natomiast Wisła zmierzyła się z Arką Gdynia gdzie zwycięzyła 2:0,tak więc wyniki Kluczbork&#39;a ich fanów nie napawają optymizmem według statystyk powinni zostać zjedzenie przez Wisłe, oprócz goli zastanawiałem się jeszcze nad handicapem na Wisłe ale zdecydowałem że gole będą lepsze. GL ????
✅140
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 0

b88t

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Niemcy
Godzina: 19.30
Spotkanie: United Volleys RheinMain – Berlin Recycling Volleys
Typ: 1
Kurs: 3.06
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
1. BR Volleys 17 15 2 48:11 46
2. Friedrichshafen 17 14 3 45:18 40
3. United Volleys RheinMain 18 13 5 45:20 40
4. Duren 18 11 7 35:29 32
Do zakończenia sezonu zasadniczego pozostały 3 kolejki i BR Volleys jest praktycznie niezagrożone na pozycji lidera. To jest pierwszy punkt, aby dziś zagrać przeciwko nim. Drugi jeszcze ważniejszy to plaga kontuzji w zespole. Aż 3 podstawowych graczy nie wystąpi w tym pojedynku. Ostatni punkt na korzyść typu, to fakt że goście w czwartek grali w CEV Cup więc mało czasu na regenerację.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom