>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 5.03.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
kuckisan 254

kuckisan

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Hiszpania
Godzina: 18:15
Spotkanie: Villareal - Las Palmas
Typ: drużuna 1 do zera
Kurs: 2.32
Bukmacher: Bet At Home
Analiza:
Dlaczego jedynka do zera? Villareal u siebie stanowi na ogół barierę nie do przejścia dla przeciwników, mało tego, bardzo ciężko jest zdobyć im nawet bramkę. Levante ograne 3-0, Napoli 1-0, Malaga 1-0, Granada 1-0. Remis z Betisem i porażka z Bilbao, ale patrzymy dalej wstecz: Gijon 2-0, Valencia 1-0, Huesca 2-0, Real Madryt 1-0... Wyniki które podałem wyrażnie wskazują, że Villareal nie dość, że wygrywa, to przeważnie
do zera.
Przeciwnikiem jest dzisiaj 15 w tabeli Las Palmas, które w 27 meczach zdobyło 29 goli, co jest 6 najgorszym bilansem w lidze.
Nie sądzę, żeby dzisiaj strzeliło, zwłaszcza, że Villareal kończy na ogół mecze z niskimi wynikami, uważnie broniąc bramki.
⛔100
 
maagnum89 13

maagnum89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Primera Division
Godzina: 20:30
Spotkanie: Getafe - Sevilla
Typ: Liczba rzutów rożnych gości - Ponad 4.5
Kurs: 1.65
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Nie od dziś wiadomo że Sevilla gra bardzo ofensywną piłkę i siłą rzeczy nabija bardzo dużo rzutów rożnych w meczu.
Goście walczą o czwarte miejsce gwarantujące grę w eliminacjach ligi mistrzów i muszą to spotkanie wygrać a co za tym idzie po prostu atakować!
Sprawdziłem statystyki i w ostatnich 11 kolejkach nabijali minimum 5 rr
27 kolejka Sevilla - Eibar 12
26 kolejka Barcelona - Sevilla 7
25 kolejka Vallecano - Sevilla 17
24 kolejka Sevilla - Las Palmas 8
23 kolejka Celta Vigo - Sevilla 5
22 kolejka Sevilla - Levante 5
21 kolejka Atl.Madryt - Sevilla 5
20 kolejka Sevilla - Malaga 6
19 kolejka Sevilla - Ath.Bilbao 6
18 kolejka Granada - Sevilla 9
17 kolejka Sevilla - Espanyol 5
16 kolejka Betis - Sevilla 8
Linia nie jest wysoka i jak najbardziej polecam ten typ.
Powodzenia!
✅65
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
szui 2

szui

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 18.30
Spotkanie: Watford- Leicester
Typ: rzuty rozne- over 11
Kurs: 2.40
Bukmacher: bet365
Analiza:
Stawiam na ilość rzutow roznych,ktorych w lidze angielskiej jest sporo. Licze na otwarty mecz, Leicester bd chciał bardzo odskoczyć w tabeli,na 5 pkt,wiec bd atakować,a Watford nic dzisiaj nie musi,narazie strefa spadkowa im nie grozi,wiec mogą smialo atakować. Statystyki? w ostatnim meczu Watfordu było 16 rzutow roznych,z czego dla Watfordu 7.. a w meczu Leicester 14,z czego 11 dla lidera Premier League.. Smialo ide w ten kurs.
ZWROT
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka Nożna - Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie:
Napoli - Chievo
Typ: Chievo lub remis
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zbigniew Stonoga by powiedział:
- &quot;Dobry wieczór, coś się, coś się zepsuło...&quot;
Jedynie tak można się odnieść do ostatnich wyników Napoli. Pamiętacie tą piekielnie dobrą passę? Same prawie wygrane. Przyszedł w końcu mecz na szczycie z Juventusem i co? Porażka... Wyjazd na Villarreal w Lidze Europy i co? Porażka. Ostatnie 3 mecze z dość trudnymi przeciwnikami bo Milan, Villarreal (rewanż) i 4 w tabeli Fiorentina to 3 remisy po 1:1.
To na pewno mocno podcięło morale zespołu gospodarzy. Do tego w żadnym z meczów nie strzelili przynajmniej 2 bramek. Wymarzone mistrzostwo powoli wymyka się z pod kontroli tak jak to bywa co roku w przypadku Arsenalu. Presja coraz większa, a przeciwnik...
Co by nie mówić typowy średniak, ale kto wie czy dzisiaj nie wykorzystają swojej szansy gdzie forma Napoli ewidentnie nie jest najwyższych lotów. Ostatnio mieliśmy genialny przykład kilku porażek faworytów więc liczę teraz na Serie A.
W tym miesiącu atakuje od początku wysokie kursy ;) jak na razie same wtopy.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
typertv 144

typertv

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka , Plus Liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Cuprum Lubin-Lotos Trefl Gdańsk
Typ: 1 Handicap 0-1,5
Kurs: 4.60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
A więc tak obie drużyny ostatnio w formie.2 dni temu Lotos przegrał w lm z Zenitem 3:0.Drużyna z Lubina w ostatnim meczu pokonała Resovie aż 3:0 a z kolei drużyna z Gdańska ograła Zakse 3:1,która w tym sezonie rozmiata wszystkich.Ostatni mecz między nimi wygrała drużyna z Gdańska.Według mnie drużyna gospodarzy podbudowana zwycięstwem z mistrzem Polski dziś pokaże dobrą siatkówkę i wygra z drużyną z Gdańska.Jak dla mnie typ godny zagrania.Powodzenia!
✅360
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Jupiter League
Godzina: 20:30
Spotkanie: Mouscron Peruwelz - Anderlecht Bruksela
Typ: Anderlecht -1,5
Kurs: 3,85
Bukmacher: unibet
Analiza:
Przedostatnia kolejka sezonu zasadniczego w belgijskiej Jupiter Lidze. Tę część zapewne wygra Bruggia (mecze ze słabymi St Trudein i Leuven), przed Gent i Fiołkami. Anderlecht ma sześć punktów straty do lidera, więc w końcówce nie ma już czasu na potkniecia, bo każda strata punktów może być decydująca przed meczami w grupie mistrzowskiej. A odzyskanie tytułu mistrzowskiego to cel priorytetowy dla zespołu z Brukseli. Za zespołem ze stolicy ciężki luty, bo rozegrali w nim aż sześć spotkań. Z powodzeniem rywalizowali z Olypmiakosem Pireus, który stal na przeszkodzie w walce o 1/16 Ligi Europy. Widac to było w meczu poprzedniej kolejki ze Standardem Liege, który dla Fiołków zakończył się stratą dwóch punktów, bo remis przed meczem nikogo nie satysfakcjonował. Ale mający w nogach dogrywkę w Pireusie piłkarze Anderlechtu musieli to odczuć i goniąc dwukrotnie wynik remis raczej odebrali dobrze. W ciągu tego tygodnia wkońcu mieli wolne, które z pewnością im wyszło na dobre. To spory komfort przed dzisiejszym meczem z Mouskronem, ktory dodatkowo jest dużo słabszym zespołem nie ekipa Standardu. Gospodarze dzisiejszego spotkania walczą o utrzymanie w tym sezonie, a widmo spadku zagląda im bardzo głęboko w oczy. Mają zaledwie dwadziescia siedem zdobytych punktow, tyle samo co ostatni w tabeli piłkarze Westerloo. Ostatnie dwa mecze to remis i zwycięstwo, ale ugrane właśnie na autsiderze z Westerloo i znajdującymi się bezpośrednio nad nimi Leuven. Dziś poprzeczka zawieszona bardzo wysoko, bo Anderlecht to zespół mierzący w mistrzostwo. W Pierwszym meczu Fiołki pewnie wygrały 2-0. W poprzednim sezonie mecze za każdym razem wygrywali gospodarze - w Brukseli wygrał Anderlecht 3-1, w Mouskron niespodziewanie Anderlecht przegrał 2-4. W tym roku jednak nie szukam tu niespodzianki. Fiołki wiedzą jak ważne są punkty i jak bardzo mogą sobie utrudnić przed meczami w grupie mistrzowskiej. Moim zdaniem Fiołki dziś nie zawiodą i przyjadą do domu z kompletem punktów. Stawiam na pewne zwycięstwo gości
⛔100
 
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: WTA
Godzina: 22:10
Spotkanie: Garcia - Waston
Typ: Garcia
Kurs: 1,57
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zdecydowana faworytka tego meczu jest wedlug mnie Garcia i na nia kieruje swoj typ. Watson w tym turnieju nie przekonuje mnie jakos. Problemy w pierwszej rundzie z dosc przecietna zawodniczka jaka jest Doi. Garcia tutaj bez zadnych problemow wygrala 3 mecze bez straty seta. Oczywiscie dzisiaj przyjdzie jej sie zmierzyc z Brytyjką, ktora jest na 84 miejscu w rankingu WTA. Obie zawodniczki grały na siebie na nawierzchni twardej juz w tym roku w Australli. Góra byla Garcia, ktora wygrala to spotkanie 2do1. Mysle, ze dzisiaj Garcia bedzie bardzo zmotywowana, gdyz broni punktow za ubiegly finał. Dlatego sadze ze powinna spokojnie odprawic Watson i zameldowac sie w finale.
⛔100
 
makaveli23 141K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Chile
Godzina: 23:30
Spotkanie: Hauchipato - Arica
Typ: x/1
Kurs: 4.60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Gospodarze sa faworytem ale ostatnie dwa mecze im sie nie udały ( remis i porazka) byc moze dlatego kursy na nich lekko wzrosły. Goscie natomiast sa najslabsza druzyna z jedna bramka strzelona i osmioma straconymi. Nie przegrywaja tak wysoko, dlatego sadze ze zdolaja utrzymac remis do przerwy w tym spotkaniu w zwiazku ze slabsza forma gospodarzy. Warto dodac ze ostatnie 2 spotkania pomiedzy tymi druzynami h2h zakonczyly sie 1 bramkowymi wygranymi gospodarza, wiec jak bym mial cos tu jeszcze stawiac po duzym kursie to jedynka -1 z remisem, czyli jednobramkowa wygrana gospodarzy.
⛔100
 
furiouszen 248

furiouszen

Użytkownik
Dyscyplina: Greyhound - Wyścigi Psów
Godzina: 23:18 czas PL, 22:18 czas UK
Spotkanie: Newcastle, 480m, A5
Typ: 5. Bramble Ted
Kurs: 4.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ok, dziś raczej coś na szybko i raczej długo nie analizowałem tego typu bo grany bardziej po kursie z dużym value, dobrze by było coś nadrobić.
W dzisiejszym biegu bardzo faworyzowany jest pies z toru 3. a mianowicie który potrafi świetnie wyjść z klatki, lecz często niestety łapie czasy powyżej 29.00, dla przykładu 29.56, a potrafi pobiec o sekundę szybciej! Od czego to zależy? Od jego teorii biegu, która bazuje na najlepszym starcie w biegu. Jeśli od początku jest pierwszy kończy na pierwszej pozycji. Natomiast na torze piątym stanie mój faworyt, który ma równie dobre, a nawet lepsze bo w swej historii biegowej biega dużo stabilniej niż jej konkurentka i osiąga czasy 29.80, 29.90, czasem powyżej 30.00 nieznacznie, lecz bardzo często kończy w pierwszej trójce, na ostatnie 3 biegi jedno zwycięstwo i 2 razy 2 miejsce, więc jak widać nie oddaje biegów bez walki czego nie można powiedzieć o poprzedniku, który potrafi spalić maksymalnie w ułamkach sekundy na startach, co może być i dziś widoczne.
Podsumowując zaanalizowałem tylko dwóch faworytów, lecz po prostu nie chce mi się pisać analiz na pół strony, a poźniej typ nie wchodzi, więc skupię się na swej analizie więcej, a tutaj będę po krótce przedstawiał. Co do przebiegu wyścigu, wg mnie warto zagrać po kursie 4.0.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom