>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 5.03.2017 (niedziela)

Status
Zamknięty.
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Typ: Lechia Gdańsk strzeli gola w obu połowach
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Lech wydaje się być w dobrej formie, gładko wygrywa swoje mecze. Teraz jednak przyjdzie im się zmierzyć z aktualnym liderem Ekstraklasy, czyli Lechią Gdańsk. Coraz bardziej prawdopodobne staje się to, że Lechia będzie mistrzem. Oczywiście do tego jeszcze daleka droga, ale oni w tym sezonie grają naprawdę dobrze i śmiało mogą powalczyć z Legią czy Lechem o tytuł. Jakimś problemem dla drużyny z Gdańska są mecze wyjazdowe. Niestety tam zbierają za mało punktów. U siebie strzelają mnóstwo goli, a na wyjazdach jest z tym gorzej. Liczę na to, że w meczu z Lechem nastąpi poprawa i strzelą choć jednego gola. Lech jest w tak dobrej formie, że też spokojnie choć raz powinni trafić do bramki Lechii.Bardziej ryzykownym typem jest to, że uda im się strzelić gola w obydwu połowach. Kurs na ten typ jest wart ryzyka, takie jest moje zdanie. Wierzę, że to będzie dobry mecz w wykonaniu Lechii Gdańsk.
⛔ 100
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia
Godzina: 14:30
Spotkanie: Tottenham - Everton
Typ: Tottenham więcej kartek
Kurs: 4
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dość wysoki kurs na to zdarzenie bo Everton to zespół który nie łapie zbyt wielu kartek a Tottenham od nich nie stroni ale do rzeczy zobaczmy jak to wygląda w ostatnich meczach. Everton w ostatnich meczach na wyjeździe 0 0 1 2 0 kartek co wygląda bardzo zachęcająco moim zdaniem teraz koguty u siebie 2 7 0 2 0 0 3 3 a więc przeplata mecze z dużą ilością kartek z bezkartkowymi. Pod uwagę wziąłem jeszcze ostatnie spotkania między tymi drużynami na tym stadionie i na 5 meczy 3 razy Tottenham miał więcej kartek więc też zachęcająco brzmi.
⛔ 100
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Udinese-Juventus
Typ: Juventus over 1,5 gola
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Udinese do tej pory uzbierało mniej punktów niż połowa dorobku Juventusu, nie są ani zagrożeni (mają kilkanaście pkt przewagi nad strefą spadkową) ani też nie będzie im dane zagrać w pucharach, reasumując Udine po prostu dogrywa sobie sezon bez zbędnych ciśnień a piłkarze już teraz powoli mogą zaczynać myśleć o urlopach.Nie znaczy to oczywiście że Udine nie będzie chciało zagrać najlepiej jak potrafi, rywalem jest Juventus i na takie spotkania dodatkowych motywacji nie trzeba.Juventus po wczorajszej porażce Romy z pewnością ma chęci zwiększenia dystansu nad resztą do min 10pkt, jest to ważne z perspektywy kolejnych tygodni gdzie Juve wyrasta na głównego kandydata do zdobycia LM, i jakiś komfort olania ligi w którymś z ciężkich momentów zachowując wciąż dużą przewagę na pewno im się przyda, na pewno to nie jest ten tydzień, rewanż z Porto w Turynie jest 14tego a przecież Juve w pierwszym meczu wygrało 0-2 i awans Włochów jest tu formalnością.Myślę że Juve po raz kolejny sięgnie po komplet, jest to ekipa która kalkuluje w każdym fragmencie meczu, tak więc i w tych kwestiach które przedstawiam.
⛔ 100
 
stanley-63 782,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Niemcy Bundesliga II
Godzina 13:30
Spotkanie : Greuther Furth - Nurnberg
Typ : over 3.5 gola
Kurs : 3.40
Bukmacher : Unibet
Spotkanie dwóch drużyn które w tym sezonie raczej nie osiągną jakiegoś sukcesu bo do awansu brakuje im sporo a co do zagrożenia spadkiem to trochę tej przewagi nad zagrożonymi jest , gospodarze na miejscu 12 natomiast goście 10 , ostatnio goście w nie zbyt dobrej dyspozycji i na ostatnie 5 meczy aż 3 porażki , co do gospodarzy to u nich wygląda to lepiej na 5 meczy 1 porażka 2 zwycięstwa , ja liczę na przynajmniej 4 bramki w tym meczu ze względu na dobrą grę gości w meczach wyjazdowych a szczególnie na bilans bramkowy 21:22 z czego możemy wywnioskować że dziś także coś ustrzelą , gospodarze u siebie na 11 meczy bramki 14:14 czyli 28 goli stąd też liczę na otwarty mecz ze sporą ilością bramek , w pierwszym meczu w Norymbergi wygrało Furth 2:1 , w poprzednim sezonie Greuther Furth pokonało rywala u siebie 3:2 w jeszcze sezon wcześniej padł tu wynik 5:1 stąd u mnie over 3.5 gola !
⛔ 100
 
K 1,9K

karamazov

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Serie A
Spotkania: Cagliari-Inter
Godzina:15:00
Typ: Wynik/Ilość bramek 2/-3.5
Kurs: 2.33
Bukmacher: betsson
Analiza:
Inter w 27 kolejce zmierzy się w wyjazdowym spotkaniu z zespołem Cagiliari. MEdiolańczycy są zdecydowanym faworytem z racji całkiem przyzwoitej formy z ostatnich 10 spotkań wygrali 8, przegrywając tylko Romą i Juventusem. Ich bezpośredni sąsiad geograficzny i w tabeli wczoraj zgarnął komplet punktów, więc Inter musi gonić punkty, żeby nie tracić szans na europejskie puchary.
Cagliari to ligowy średniak i to raczej z dolnej pułki. W tym roku tylko w dwóch meczach strzelili więcej niż jedną bramkę i dzisiaj nie powinno być inaczej. Prawdopodobny wyniki to 2-0 dla Interu
⛔ 100
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Dyscyplina: pilka nozna wlochy serie A
Spotkanie: Torino - Palermo
Godzina: 15:00
Typ: over 2,5
Kurs: 1.57
Buk: bet365
Analiza:
H2h i ostatnie wyniki odzwierciedlaja moj wybor, w meczach tych druzyn czesto pada over 2,5/btts. Do tego dochodzi fakt, iz Torino u siebie to druzyna bardzo overowa w tym sezonie, a Palermo dostaje systematyczne baty na wyjezdzie, ale w meczach tych bardzo czesto udaje im sie trafic do siatki rywali. Nie gram btts, bo Torino jest w stanie wygrac 3:0, a moze pasc remis 2:2 lub 1:2, stad odpuszczam beta na gospodarzy. Over 2,5 ladnie mi tutaj pasuje, zachecam do statystyk. Dla odwazniejszych - over 2,5 + btts, ja nie szaleje, bo ladnie mi siada w marcu ;)
✅ 57
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: Lech Poznań vs Lechia Gdańsk
Typ: Lech i over 2,5
Kurs: 2,87
Bukmacher: bet365
godz. 18.00
ANALIZA
Witam. Ja lubię ostatnio (lubię bo się opłaca) grać na Lecha i over. Dlaczego dzisiaj by miało być inaczej? Lechia mimo, że jest liderem to nie ma w sobie takiego potencjału jak Lech Poznań. Co prawda jest najlepszą z tych ekip, z którymi Lech grał na wiosnę. Goście potrafią zwyciężać i zbierają punkty, ale wg mnie kolejorz jest w lepszej sytuacji, są nastawieni na jeden cel- bycie najlepszym w Polsce (dublet również bardzo prawdopodobny) więc nastawienie na dzisiejsze spotkanie jest spore. Lech przyzwyczaił nas ostatnimi meczami do tego, że zdobywa bramki, a dokładnie 3 na mecz. Dzisiaj na pewno zdobędzie, 2 myślę, że spokojnie ustrzelą. Będą ekipą lepszą, dominującą, niesioną cudownym dopingiem. Do tego forma jaką mają zawodnicy Lecha, od Majewskiego, do Robaka, ostatnio przy PP pisałem o Pawłowskim, który ten mecz zakończył z bramką i asystą, więc forma jest. Nie będę powtarzał analizy sprzed kilku dni jak pisałem o zdrowej rywalizacji pomiędzy Kownackim a Robakiem. Lechia będzie się dzisiaj starała, oni wiedzą, że grając z takim Lechem w Poznaniu to punkcik będzie sukcesem, więc dzisiaj ustawią się wg mnie defensywniej niż w innych spotkaniach i to też może być dla nich zgubne, bo wtedy Lech ich zdominuje i i tak swoje strzeli, a Lechii pozostawać będą tylko kontry. Lechia to też drużyna, która lubi dominować, więc gra w obronie nie jest ich jakimś mega mocnym atutem. Jeżeli obie ekipy nastawią się ofensywnie i pójdą na wymianę ciosów to wtedy na pewno zobaczymy po 3-4 bramki. Lech tutaj na pewno nie odpuści, bo czują swoją szansę na awans na 2 miejsce. Spodziewam się tutaj bramkowego spotkania, będzie sporo bramek a po 90 minutach 3 punkty zgarnie Lech. Na koniec przypomnę wyniki sprzed roku, w Gdańsku Lechia wygrała 2-1, w Poznaniu był remis 0-0, ale obie ekipy od tego czasu się pozmieniały, większe zmiany jednak w Poznaniu i to zmiany na lepsze i dzisiaj powinni udowodnić swoją wyższość.
Powodzenia i pozdrawiam
⛔ 100
 
mn96712 11

mn96712

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Włochy - Lega A
Godzina: 18:15
Spotkanie: Brindisi - Cremona
Typ: 2 (zwycięstwo/łącznie z dogrywką)
Kurs: 3,55
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzień dobry. Wracam do gry w marcu, w lutym trochę brakło czasu, ale obecnie jest go więcej, to i jest czas na dogłębniejszą analizę spotkań. Na dziś moja propozycja wygląda następująco. Najwyższe rozgrywki ligowe we Włoszech, miejscowe Brindisi zawieszone w tabeli między play-offami, a spadkiem. Z kolei przyjezdni potrzebują punktów, które pozwolą im oddalić się od wspomnianej strefy spadkowej (aktualnie przedostatnie miejsce, tuż nad spadkowym). Analizując historię spotkań między tymi zespołami, można dostrzec ewidentną współpracę (tak, sport to nie tylko piękno, ale również pieniądze i ustawianie na potęgę). Zabawę zaczęli można powiedzieć, że od pierwszych spotkań. Pierwszy sezon - dwie wygrane Cremony, następny wymiana win za win, dalej dwie wygrane Brindisi, znów w następnym wymiana win za win, w poprzednim (piąty sezon gry między nimi) znów dwie wygrane Cremony i w tym znów wychodzi jasno wymiana zwycięstwo za zwycięstwo między nimi. Z racji tego, że pierwszy mecz wygrała drużyną Brindisi, oczywistym jest, że dziś trzeba typować wygraną gości, którzy nie dość, że są do tego tak jakby zobligowani (schemat), ale ponadto potrzebują punktów w tabeli. Ja dzisiaj gram zakład na zwycięstwo Cremony nie uwzględniając remisu (wygrana także po dogrywce się liczy). Mam nadzieję, że sporo osób skorzysta, bo widzę w tym typie ogromny potencjał na wygraną. Powodzenia i wysokich wygranych!
⛔ 100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna / LM
Godzina: 19:45
Spotkanie: Kiel - Barcelona
Typ: Barcelona win
Kurs: 1,88
Bukmacher: Bet365
Witam,
Zdecydowanie bet dnia. Barcelona ma 18 kolejnych zwycięstw z rzędu. Seria zaczęła się od porażki z PSG, jednakże to Hiszpanie zajmują pozycje lidera, która umożliwia bezpośredni awans. Przewaga wynosi 2 pkt, dwie kolejki do końca fazy grupowej, a Paryzanie grają dziś z Wisłą i trudno szukać tu niespodzianki. Poza tym zespół niemiecki to ogromne rozczarowanie w tym sezonie LM, dopiero 5 lokata, ostatnio forma slabiutka, porażka np u siebie z dunczykami ze Silkeborg.
Oczywiście nie będzie to spacerek dla graczy z półwyspu Iberyjskiego, jednakże cel zostanie osiągnięty, a takowym jest wywiezienie kompletu punktów z Niemiec.
Powodzenia ????
⛔ 100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Las Palmas - Osasuna
Typ: 1/obie strzelą
Kurs: 2,95
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Na dziś chciałem zaproponować mecz pomiędzy 12 w lidze Las Palmas a ostatnią drużyną ligi Osasuna.
Las Palmas osobiście mnie przekonało w meczu z Realem na Santiago Bernabeu, zagrało znakomitą piłkę i jeżeli tylko zagrają podobnie a nawet delikatnie słabiej to Osasuna nie ma czego szukać. Warto wspomnieć, że na własnym boisku Las Palmas doznała tylko 2 porażek i to ostatnio 0:1 z Sevillą i Realem Sociedad a wcześniej 6-5-0 bilans mieli.
Osasuna jest tak słaba, chyba pogodziła się już ze spadkiem, chociaz nie można nigdy tak pisać, że już drużyna spadła - wystarczą3 wygrane i wracają do gry, ale właśnie u nich gry nie widać. Były przebłyski trochę lepszej gry, było światełko w tunelu gdzie na 5 meczy przegrali tylko 1 spotkanie, pozostałe 4 remisując, była porażka 1:3 z Realem ale po naprawdę dobrej grze druzyny Osasuny. Potem było już tylko gorzej, 0:3 z Celtą Vigo, 0:3 z Espanyol, 1:4 z Villarreal. 1 zwycięstwo na wyjazdach nie napawa optymizmem.
Braki kadrowe:
Las Palmas - J. Castellano, H. Lopes, M. Macedo, A. Montoro
Osasuna - T. Bonnin, D. Digard, A. Fausto, M. Flano
Co najwazniejsze, Jese, Boateng, Viera - ta 3 jest w grze, bo gdyby nie było tutaj z tych piłkarzy były by to ogromne braki, Viera to jest piłkarz, który przebija tę drużynę Las Palmas i jeśli On po sezonie nie znajdzie się w dużo lepszym klubie to będę mocno zdziwiony.
Reasumując, faworyt w tym meczu jest jeden są nim gospodarze, Osasuna nie ma nic do stracenia i pewnie będzie atakować ale czy są w stanie zabrać gospodarzom choć 1 punkt? wątpię ale na gola ich na pewno stać.
Mój typ zwycięstwo gospodarzy + obie drużyny strzelą gola.
Powodzenia.
✅ 195
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
O 54

odomrm

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nozna, Hiszpania La Liga
Spotkanie : ATLETICO - VALENCIA
Godz: 16:15
Typ: Remis lub Valencia
Kurs: 2,80
Bukmacher: Expekt
Analiza:
wczoraj zabrakło jednej bramki do ugryzienia kursu 8zł ale to się zdarza a wystarczyło by w końcówce któraś z ekip strzeliła by bramkę do czego były okazje... ale zjedźmy na ziemię ????
Atletico Madryt musi się przebudzić po ostatnich niepowodzeniach, jeżeli wciąż liczy na grę w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie. Colchoneros o przełamanie zagrają w niedzielę z Valencią. Wspomniane wpadki madrytczykom przydarzyły się w spotkaniach z Barceloną i Deportivo La Coruna. Pozwoliły one znacząco zbliżyć się Realowi Sociedad, który poważnie myśli o grze w Champions League.Baskowie wygrali swoje piątkowe spotkanie z Betisem i w tej chwili wyprzedzają Atletico, mając jedno spotkanie rozegrane więcej. Na 13. miejscu znajduje się Valencia. W dalszym ciągu to nie jest wymarzona pozycja dla fanów Los Ches, ale przynajmniej oddalili widmo spadku. Przewaga nad strefą spadkową jest w tej chwili bezpieczna, a wszystko dzięki ostatnim wygranym z Athletikiem Bilbao, Realem Madryt i Leganes. Ostatnie zwycięstwo Valencia odniosła na Vicente Calderon w sezonie 2010/2011. Wówczas sytuacja w tabeli La Liga była diametralnie inna - Ches finiszowali na podium, natomiast stołeczny klub zajął piąte miejsce, mając w składzie takich graczy jak Sergio Aguero, czy Diego Forlan. Najważniejsza wiadomość to dobry stan zdrowia Fernando Torresa. Fatalnie wyglądała kontuzja doświadczonego Hiszpana na El Riazor, ale koniec końców, skończyło się na strachu. Prawdopodobnie El Nino zabraknie w kadrze meczowej na Valencie ze względów ostrożnościowych. Nie zagra z pewnością Diego Godin, który musi pauzować za kartki oraz kontuzjowani Tiago i Augusto Fernandez.
Valencia przyjeżdża natomiast bez Rodrigo Moreno i Naniego, ale za to z Orellaną. Chilijczyk odbył już karę za kartki. Tak czy siak Valencia postawi się tak samo jak Królewskim ;)
⛔ 100
 
filipcz 15,9K

filipcz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 17:00
Spotkanie: Sunderland - Manchester City
Typ: Man City i over 3,5 gola w meczu
Kurs: 2.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. Po wczorajszej nieudanej próbie wytypowania remisu w mecz Bayernu z Köln wracam na angielskie boiska. Na zakończenie 27 kolejki Premier League mecz na Stadium of light pomiędzy gospodarzami, czyli Sunderlandem, a gośćmi - Manchesterem City.
Sunderland zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z bilansem bramkowym 5-4-17. Ich ostatnie pięć spotkań granych u siebie to 3 remisy i 2 porażki. Sunderland co sezon jest typowany jako drużyna do spadku, jednak do tej pory udawalo im sie utrzymać. Wydaje mi się, że tym razem nie beda mieli tyle szczęścia i po koniec sezonu pożegnają się z pierwszą ligą. Aktualnie borykają się oni z kontuzjami, aż 8 zawodników leczy swoje urazy, a połowa z nich na pewno dzis nie zagra.
Manchester City jest na 4 miejscu i wciąż liczy się w walce o mistrzostwo kraju. Zespół jest w dobrej formie co pokazują ostatnie mecze z Huddersfield i Monaco (zdobyli aż 10 goli). W tym sezonie City rozegrało 25 meczów z czego 16 wygrali, oczywiście zdarzały im się wpadki, ale w Premier League każdy ma gorsze i lepsze mecze. Jeśli zobaczymy na ostatnie 5 wygranych spotkań wyjazdowych Manchesteru, zauważymy bilans bramkowy 17:0.
Over 2.5 w tym meczu jest prawie pewny. Do tej pory pokrywał sie on w 18 meczach City i 15 spotkaniach Sunderlandu. Patrząc jednak na bezpośrednie pojedynki tych drużyn to od 2014 roku rozegrały one 8 spotkań z czego 7 wygrał City, a 6 kończyło się overem powyżej 3,5. Dlatego właśnie uważam, że i tym razem nie będzie inaczej i typ na City i powyżej 3,5 gola w meczu powinien gładko siąść. Powodzenia, wysokich wygranych i do zobaczenia już jutro ????
⛔ 100
 
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka Norwegia BLNO
Godzina: 18:00
Spotkanie: Baerum Basket - Persbraten Basket
Typ: Baerum Basket - 22,5 pkt handi
Kurs: 1,86
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wczoraj niestety niepowodzenie na meczu tej ligi, ale pozostaje w tym kraju. Dziś wicelider gra u siebie z ostatnią drużyna tabeli.
Baerum ma bilan 20-6, a ich gra opiera się na chyba najlepszym Norwegu Mjosie (25 pkt/mecz) i centrze Weatherspoonie (24 pkt/mecz, 11 zbiórek). Ta dwójka zapewnia im solidna przewagę nad innymi drużynami. Ostatni mecz przegrali na wyjeździe z liderem Kongsbergiem więc myślę że mobilizacja będzie. Wyniki ich ostanich meczów oprócz tej porażki to: 99-72, 12-62, 115-93, 133-79, 95-72. Jak widac niezależnie od przeciwnika rzucają dużo i wygrywają wysoko.
Persbraten...ostatnie miesjce w tabeli z bilansem 2-24. Tylko dwóch graczy ma średnią powyżej 10 punktów na mecz. W ostatniej kolejce przegrali z szóstym w tabeli Askerem 67-89. Jak widzę od rana linie handikapów idą w górę. Polecem
⛔ 100
 
J 50

j4mni0rek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna liga włoska
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bologna - Lazio
Typ: Lazio (-1)
Kurs: 2,87
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem spotkanie z Ligi Włoskiej gdzie zmierzą się ze sobą Bologna z Lazio Rzym. Typu nie jestem jakoś mega pewny tak jak to miało miejsce w moich ostatnich typach gdzie skuteczność do tej pory wynosi 100%. Zastanawiałem się czy dzisiejszego dnia nie odpuścić bo ciężko coś pewnego wybrać ale do rzeczy. Lazio 5 drużyna ligi włoskiej, a Bologna 15. Forma gospodarzy nie zachwyca na 5 ostanich meczy zdobyli tylko 1pkt przy czym Lazio zgromadziło ich aż 10. Swój typ opieram głównie na ostatnim meczu Lazio gdzie wygrali z AS Roma 2:0. Licze że na te spotkanie wyjdą zmotywowani ponieważ aspirują d gry w pucharach. Ten mecz muszą wygrać gdyż czują oddech Milanu na plecach. Spróbuje ten typ zagrać za grosze bo kusi kurs a szanse uważam na jakieś 65%. Powodzenia!
✅ 187
 
tsafack 243

tsafack

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska - Ekstraklasa
Godz: 18:00
Spotkanie: Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Typ: Lech and over 2,5
Kurs: 2.75
Bukmacher: bet365
Przyszedł czas na najciekawsze spotkanie tego weekendu na polskich boiskach. Lech i Lechia to aktualnie drużyny, które prezentują najbardziej atrakcyjny futbol w Ekstraklasie. W walce o mistrzostwo walczą praktycznie 4 ekipy. Do tej dwójki trzeba dodać Jagiellonie i Legie. W mojej opinii jednak największe szanse na tytuł mają Kolejorz i Gdańszczanie. Dzisiaj stawiam na to, że Lech wygra, a w meczu padną minimum 3 gole.
Gospodarze po wznowieniu rozgrywek imponują wszystkim. Lech w trakcie zimowej przerwy już pokazywał że jest w formie. Rekordowa liczba strzelonych goli w zimę. Po wznowieniu rozgrywek z kim i gdziekolwiek by nie grali to odprawiają swych rywali 3:0. Obawiano się, że Lech w obronie będzie miał kłopoty. Odszedł Arajuuri, odszedł Kadar. Nic z tego. Lech nie stracił jeszcze bramki. Dobrze do zespołu wprowadził się młody, skrajny obrońca Kostevych. Lech wygrywał po 3:0 z Niecieczą, Piastem i dwa razy z Pogonią. Teraz może przyszedł czas na Lechię.
Gdańszczanie również są bardzo mocni. Jednak zawodzą oni na wyjazdach. Ja w tym sezonie już kilkukrotnie oszukałem się na nich. Stawiałem na ich wygrane w meczach na delegacji. Lechia jest inną ekipą na własnym obiekcie, a inną na wyjazdach. Myślę, że tym bardziej gorzej wypadną z rozpędzoną Poznańską Lokomotywą na Bułgarskiej. Lechia jednak też ma swoje atuty. Zwłaszcza z przodu. Bracia Paixao, Peszko to można powiedzieć gwiazdy ligi. Ekstraklasowe, ale gwiazdy. W polskiej lidze dają dużo. Myślę, że Gdańsk może coś wbić dzisiaj, jednak nie da rady powstrzymać Lecha. Myślę, że wynik zakręci się wokół 2:1, 3:1 dla Lecha.
⛔ 100
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Biathlon PŚ,Pjongczang
Godzina: 11:45
Spotkanie: Sztafeta mężczyzn (4x7.5 km)
Typ: Austria top 3
Kurs: 1,55
Bukmacher: Bwin
W piątkowym biegu sprinterskim wygrana Juliana Eberharda z przewagą ponad 41 sekund! Jako czwarty na mecie zameldował się Dominik Landertinger a Eder był 8.Dwa tygodnie temu na MŚ w HOCHFILZEN Austriacy zajęli 3 miejsce.W ten weekend w Korei biegowo wyglądają bardzo dobrze co potwierdzają wyniki indywidualne.Wczoraj w biegu pościgowym 3,4 i 7 miejsce.Trochę jest problem z czwartym,ale i tak myślę,że Austriacy zameldują się na podium.
✅ 55
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Pilka nozna / Holandia
AZ Alkmaar vs Excelsior
Excelsior strzeli
1.50
Bet365
05.03.2017 / 12:30

Druzyne AZ sledze juz od dluzszego czasu i jest to druzyna dosc przewidywalna,chociaz ostatnio maja spore problemy z punktowaniem.
W lidze maja duze szanse na zajecie miejsca barazowego,czyli na pierwsza siodemke.
Jak na razie zajmuja 6 lokate z 37 punktami na koncie.Oczywiscie walka tutaj bedzie zacieta,poniewaz jest duzy scisk i tak naprawde walka bedzie trwac do ostatniej kolejki.
AZ w ostatnim meczu ligowym tylko zremisowal u siebie ze Zwolle 1:1.Napisalem &quot;tylko&quot;,poniewaz przewage mieli gospdoarze ale nie potrafili tego wykorzystac i ostatecznie ugrali tylko punkt.
3 dni temu z kolei grali mecz z drugoligowym zespolem Cambuur,gdzie ponownie zremisowali u siebie 0:0.Mecz ten z pewnoscia beda odczuwac pilkarze,ktorzy musieli grac ponad 120 minut aby ostatecznie awansowac po karnych.
Defensywe AZ bezlitosnie skompromitowal Lyon,ktory w LE po prostu rozgromil holenderska ekipe wygrywajac w dwumeczu az 11:2...

Excelsior wielkiej formy nie ma,aczkolwiek patrzac na gre AZ to raczej widzialbym dzisiaj pare bramek w meczu,w tym rowniez minimum jedna ze strony gosci.
Druzyna z Rotterdamu zajmuje 17 miejsce i ma tylko punkt przewagi nad ostatnim Den Haag.
Do bezpiecznego miejsca traca tylko punkt,tak wiec walka o utrzymanie bedzie ciekawa.
Terminarz nie jest laskawy dla Excelsioru,ktory po meczu z AZ rywalizowac bedzie z Heerenveen,Ajaksem,Zwolle czy Utrechtem.Kazdy punkt dla tej druzyny bedzie na wage zlota.
W obecnym sezonie po bardzo dobrym meczu Excelsior zremisowal u siebie z AZ 3:3 strzelajac gola juz w 9 minucie.Spotkanie bylo mocno ofensywne i dzisiaj powinnismy zobaczyc podobne spotkanie.
✅ 50
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Polska, 1 liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Wigry Suwałki - Podbeskidzie Bielsko Biała
Typ: over 2,5
Kurs: 2,10
bwin
Dzisiaj ostatni pojedynek 20 kolejki 1 ligi polskiej. O godzinie 17:00 w Suwałkach tamtejsze Wigry podejmować będą spadkowicza z Ekstraklasy Podbeskidzie Bielsko Biała. Gospodarze jesień zaliczają do najbardziej udanego okresu w historii, półfinał Pucharu Polski, piąte miejsce w lidze na koniec rundy. Zespól wzmocniony został takimi zawodnikami jak: wypożyczony z Lechii bramkarz Damian Podleśny, lewy obrońca Artur Bogusz, wrócił do zespołu po problemach osobistych skrzydłowy Omar Santana a także Baranowski, i młody Adam Ryczkowski. Osłabieniem jest odejście Bartkowskiego do Wisły Kraków. W ekipie Jana Kociana nastąpiło więcej zmian. Wazniejsze z nich to: prawy obrońca Robert Gumny, lewy obrońca Paweł Moskwik czy też pomocnicy Łukasz Hanzel i Lubosz Kolar. Zapowiadali oni szybki powrót do Ekstraklasy lecz po rundzie jesiennej zajmowali raptem 9 miejsce. Suwalczanie u siebie mają dobry bilans 5-2-2 i bramki 19:14 jak więc widać na ich obiekcie pada sporo goli. co pokazał nawet ostatni mecz pucharowy przegrany wysoko z Arką Gdynia 0-3. Goście z Bielsko Białej na wyjazdach mają bardzo dobry bilans 5-3-1 i bramki 10-3 ich jedyna przegrana to Stomil Olsztyn 0-1. Ogólnie średnia bramek na mecz z udziałem ekipy Wigier wynosi 3,21 na mecz co pozwala myśleć o tym że dzisiaj może paść ich co najmniej trzy.
⛔ 100
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina:
Godzina: 15:00
Spotkanie: Gdańsk - Jastrzebski
Typ: Gdańsk
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Końcówka sezonu, niesamowita walka o pierwszą czwórkę i półfinały trwa. Gdańsk już się o to nie bije ale na pewno jest jedną z tych drużyn które grając z tą piątka mają realne szanse na zwycięstwo, tym bardziej u siebie.
8 w tabeli Gdańsk z 40 punktami podejmuje w obecnej chwili 5 w tabeli Jastrzebski.
Tyle, że jeżeli weźmiemy pod uwagę mecze u siebie to Lotos zdobył więcej punktów niż Jastrzebski na wyjezdzie.
Lotos u siebie na 13 meczów - 29 pkt i bilans setowy 33:20
Jastezebski na wyjeździe na 11 spotkań- 25 pkt i bilans setowy 29:16.
Statystyki mówią, że to typowy mecz 50/50. Czemu więc nie zagrać kursu ponad 3? Przykładowo Lotos u siebie ostatnio pokonał Sovie 3:2. Kto tu gra 1.3 na gości ma mało w głowie. Życzę powodzenia, pozdrawiam.
⛔ 100
 
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy
Godz: 14.05
Spotkanie: Jena - Neustrelitz
Typ: azjan over 3
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bet365
Analiza :
Wczoraj typu nie było bo i mało czasu ale dziś znowu coś ciekawego grania czyli odległa liga Niemiecka gdzie Lider podejmować będzie ostatnią drużynę w lidze i murowanego kandydata do spadku.
Zacznijmy od gospodarzy którzy przewodzą pew nie w lidze mając 4 pkt przewagi nad Cottbus jedyna drużyna która jest w stanie z nimi rywalizowac na tym poziomie rozgrywek. Bilans bramowy to 40-9 z czego u siebie 24-2 w 11 meczach zagrany u siebie... dość długo obserwuje ta drużynę i wiem ze stać ją dziś spokojnie na 4 bramki a nawet może i więcej...
Teraz spójrzmy na przeciwników którzy znajdują się w odwrotnej sytuacji i z 5 pkt zajmują ostatnie miejsce w tabeli pewnie kroczac po spadek... w 9 meczach stracili 18 bramek wiec wychodzi 2 bramki na mecz...
Liczę na pewne zwycięstwo gospodarzy sczegolnie ze u gości podobno brakuje dziś środkowego obrońcy i jednego z napastnikow. Szukam jeszcze info na temat gospodarzy czy są jakieś absencjie bo na razie nic nie widzę... dlatego jak tak zostanie to dodatkowo gram hand -1 i azjatyckie -2 co było moim pierwotnym typem do dzisiejszej analizy..
Z Fartem i do przodu
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom