>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 5.03.2017 (niedziela)

Status
Zamknięty.
W 115

werg

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, Nice Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Wigry - Podbeskidzie
Typ: 2
Kurs: 2,85
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
W meczu kończącym 20 kolejkę spotkań Nice Ligi Wigry podejmować będą Podbeskidzie. Zespół z Suwałk zajmuje ósme miejsce z dorobkiem 29 punktów. Ich bilans meczów u siebie to 5-2-2. Piłkarze z Bielska Białej po rundzie jesiennej plasują się na dziesiątej pozycji z 25 oczkami. Dosyć zaskakująco wygląda gra Bielszczan na własnym stadionie gdzie są najgorszym zespołem w lidze. Odmiennie natomiast przedstawia się w delegacjach ich bilans to 5-3-1 i jest jednym z najlepszych w lidze. Oddsmakerzy nie widzą w tym meczu faworyta i dają wyrównane kursy. Ja jednak daję większe szanse na zwycięstwo zespołowi gości. Silnym argumentem przemawiającym za tym jest wtorkowy mecz Wigier w Pucharze Polski z Arką Gdynia. Początek spotkania nie zapowiadał wyniku 0-3, ponieważ gospodarze z dużym impetem zaatakowali Gdynian. Jednak Arka przetrwała napór za podwójną gardą a następnie na dużym luzie wypunktowała gospodarzy. Od meczu w Pucharze minęło kilka dni, jednak myślę, że z każdą minutą do głosu będzie dochodzić zespół Górali i to oni powinni sięgnąć po komplet punktów, który pozwoli im włączyć się do walki o powrót do Ekstraklasy.
⛔ 100
 
J 47

januszo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 16.30
Spotkanie: Przysiężny : Melzer
Typ: Tie break w meczu
Kurs: 2.28
Bukmacher: Marathonbet
Analiza:
Finał we Wrocławiu. Na jednego i drugiego zawodnika sukcesywnie stawiałem w ich drodze do finału, byli zdecydowanie najlepsi. Przysiężnego nie zawodzi pierwszy serwis, bazując na nim próbuje swoje mecze ugrywać z zawodnikami wyżej rozstawionymi, często mającymi większe możliwości. Dodatkowo wyczekując ich słabszej dyspozycji próbuje użądlić przełamanie, jak to mu się wczoraj udało z Halysem w 2 secie. Dzisiaj ma na przeciwko zawodnika grającego lepszy tenis niż Halys - Melzera. Chyba nie stracił on w tym turnieju swojego podania, na pewno nie w ostatnich dniach. Ma większy wachlarz możliwości w ataku, w końcu to były gracz z top10. Z tego właśnie powodu taktyka Przysiężniaka się nie zmieni, wie że jedyną możliwością na ugranie czegoś w tym meczu jest wykorzystanie swojego serwisu, będzie to robił. Przysiężny niesamowicie motywuje się w finałach, wygrał w swoim życiu 75% granych finałów z tego co wczoraj słyszałem w telewizji. Widzę w tym becie duże value i życzę powodzenia. Dodatkowo na ten mecz rzucam over 21.5 oraz tie break w 1 secie(zawsze większa szansa niż w 2, ale takie coś gram sobie drobno)
⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Chiny, Super Liga
Godzinna: 12:35
Spotkanie: Guangzhou Evergrande - Beijing Guoan
Typ: BTS
Kurs: 1.95
Bukmacher: bet365
Analiza:
W ten weekend zainaugurowaliśmy rozgrywki Chińskiej Super Ligi, w której każdy wie pieniędzy nie brakuje ten sezon zapowiada się bardzo ciekawie bo wiele ekip ma ogromne aspirację. Dziś nowy sezon rozpoczyna mistrz kraju Guangzhou. W tej ekipie żadnych zmian kadrowych, na ławce Scolari w ofensywie gwiazdy z Brazylii Alan – Goluart wspomagania w drugiej linie przez swojego rodaka Paulinho. Tutaj styl gry się nie zmienił a więc znowu będzie parcie na ofensywną z bardzo skuteczną grą w poprzedni sezonie 62 bramki zdobyte a potrafią być jeszcze skuteczniejsi. Swoje jak zwykle dobre przygotowanie w ofensywie już pokazali w Lidze Mistrzów ogrywając Eastern AA 7:0, czy remisując 2:2 z Suwon w tym drugim starciu z lepszym rywalem pojawiło się sporo błędów w defensywie. Ten sezon mimo że ta formacja tez nie kuleje będzie najtrudniejszy wszyscy najważniejsi rywale zrobili ogromny skok w ataku sprowadzając nowe gwiazdy. Nie ominęło to też dzisiejszego rywala, z nowym trenerem chcą wrócić do walki o wysokie miejsca. Najważniejsza wiadomość dla fanów tej ekipy to wreszcie od początku sezony do dyspozycji trener będzie Yilmaz który z rożnych powodów rozegrał tylko 17 spotkań a i tak strzelił 11 bramek, w tym sezonie dodatkowo będzie miał mega wsparcie w postaci Hiszpana Soriano który w Austriackim Salzburgu co sezonu wbija ponad 20 bramek a nawet ponad 30. Ten duet to gwarancja szybkości, techniki i dla mnie bramek. Zresztą te wszystkie zmiany mają właśnie służyć temu by zaczęli grać więcej do przodu i więcej strzelać bo w tym aspekcie zdecydowanie przegrali poprzedni sezon a w tej lidze by liczyć się trzeba być ofensywnym i skutecznym. Ważne też jest że ma kto te piłki tym napastnikom dogrywać w pomocy jest Brazylijczyk Renato Augusto. Goście patrząc na inne zespoły tej ligi grający towarzysko w Europie wyglądali chyba najlepiej – dobre wyniki z dobrą grą do przodu czyli te zmiany o których wspomniałem idą w dobrym kierunku. To pierwszy mecz sezonu i te dywagację mogą nie mieć odzwierciedlenia ale nie wydaje mi się by gospodarze nie atakowali od pierwszych minut tak jak mają to w zwyczaju a rywal w tym sezonie mocniejszy w ofensywie i też poszuka odważnej gry.
✅ 95
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
erev 13

erev

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Grecja - Super Liga
Godzinna: 18:30
Spotkanie: PAOK Saloniki - Olympiakos Pireus
Typ: Olympiakos
Kurs: 3.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wracam do wrzucania typów po dłuższej przerwie, wchodzę przeglądam typy i... nie widzę Olympiakosu! Szok, niedowierzanie.
Ostatnio kieruję się zdaniem, że jeśli chcę zarobić to powinienem iść w coraz bardziej &quot;śmierdzące ligi&quot;.
Tym razem nie rozumiem tak wielkiego kursiwka na ekipę z Pireusu... Są przecież liderem greckiej ligi i tak naprawdę przed sezonem już wiadomo kto klepnie &quot;michę&quot; w Grecji ;) Pomimo dwóch przegranych meczy dla mnie i tak Olympiakos jest zdecydowanym faworytem w tym meczu. Ostatnie spotkaniem PAOKu to zaledwie 1:1 ze słabiutkim Iraklisem. W Pireusie czekają na przełamanie passy 2 przegranych z rzędu i myślę, że argumenty sportowe w postaci piłkarzy znacznie przemówią w ciągu 90 minut na korzyść biało-czerwonych ;)
Jak dla mnie? Bezpieczniej można pograć +0.5 Olympiakos ;) Ale ja gram po kursie 3.50, bo bardziej zachęca.
⛔ 100
 
loduwa 53

loduwa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Portugalia, Primeira Liga
Godz: 12:45
Spotkanie: FC Pacos de Ferreira - Tondela
Typ: 1
Kurs: 2,02
Bukmacher: Pinnacle
W 25 kolejce portugalskiej Primeira Liga zajmujące 14 miejsce w tabeli Pacos de Ferreira(bilans 6-6-11) podejmuje na swoim stadionie ostatnią w tabeli Tondelę(3-6-14).Goście w tym sezonie nie wygrali jeszcze na wyjeździe(0-3-9), co więcej ostatniego gola w delegacji strzelili 11 grudnia 2016 r.
Oczywiście gospodarze też nie notują oszałamiających wyników, ale w meczach u siebie mają nie najgorszy bilans(5-4-2) i właśnie jako gospodarz zdobywają większość swoich punktów.Wydaje się także że w ostatnim okresie notują wzrost formy w ostatnich 2 meczach na swoim terenie pokonali V.Guimaraes oraz v.Setubal, zespoły ze środka tabeli na pewno o wiele bardziej wymagające niż Tondela.W poprzednim sezonie Ferreira zajęła 7 miejsce w tabeli więc obecne 14 miejsce raczej nie jest zadowalające dla tego zespołu, jeśli chcą oddalić się na bezpieczną odległość od strefy spadkowej to takie mecze jak z Tondelą muszą bezwzględnie wygrywać.
⛔ 100
 
kapsel10 3,5K

kapsel10

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, Plus Liga (M).
Godzina: 15:00.
Spotkanie: Gdańsk - Jastrzebski.
Typ: Over 3,5 seta.
Kurs: 1,48.
Bukmacher: Unibet.
Analiza: Tak jak już napisał Gabka92, który zna się na siatkówce znacznie lepiej ode mnie - jest to mecz 50/50. Gramy więc najbezpieczniej jak to możliwe, bo już na pierwszy rzut oka taki mecz rokuje dłuższym spotkaniem, bardzo mała szansa, że którakolwiek z ekip zamknie konfrontację w ciągu 3 setów - już parę razy stawiałem na takie mecze, w których właśnie faworyt przyjeżdżał do nieco słabszego teamu, ale posiadającego handicap własnego boiska. Żaden z tych meczów nie zakończył się 3 setami! Często dochodziło do tie-breaków. Jeszcze kilka statystyk, aby rzetelnie dopełnić typ:
- 5 ostatnich pojedynków między tymi ekipami było zaciętych - trzy spotkania obfitowały w tie-break (rezultat 3-2), dwukrotnie na tablicy widniał wynik 3-1 (jako ciekawostkę podam, że trzykrotnie wygrywali Portowcy).
- 3 z 5 ostatnich pojedynków Jastrzębskiego Węgla na własnym parkiecie kończyły się obustronną zdobyczą setową,
- 5 z 5 niedawnych meczów wyjazdowych Lotosu Trefl Gdańsk kończyły się minimum 4 setami.
Każdy ostrzy sobie zęby na to spotkanie i triumf, jednak jak wiadomo wygra tylko jedna drużyna. Myślę, że będzie to jednak długie i wyrównane spotkanie, a Gdańszczanie niesłusznie są przez bukmacherów skazywani na klęskę. Mam nadzieję, że obie ekipy pokażą pazur i zdobędą coś dla siebie, a także dadzą powodzenie mojemu typowi. Powodzenia! :cool:
✅ 48
 
S 13K

stonesour

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna – Szwajcaria – Super League
Godzina : 13:45
Spotkanie : Sion – St. Gallen
Typ : Obie drużyny strzelą gola - TAK
Kurs : 1,67
Bukmacher : Unibet
Analiza :
Dzisiaj Sion zagra z St. Gallen. Faworytem według mnie są gospodarze, gdyż są w lepszej formie od gości. Lecz stawiam, że goście też strzelą przynajmniej jedna bramkę. Ostatnie mecze pomiędzy tymi drużynami w poprzednim sezonie St. Gallen wygralo u siebie 2-1 i Sion zremisował u siebie 1-1. Ostatnie mecze w lidze tych drużyn zawsze trafiały bramki i również tracili. Według statystyk wydaje mi się że w w tym meczu oba zespoły strzelą przynajmniej po 1 bramce.
✅ 67
 
r9_ronaldo 35,5K

r9_ronaldo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Lugo - Almeria
Typ: 1
Kurs: 2
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś moim typem dnia jest spotkanie 8 w tabeli Lugo z czerwoną latarnią drugiej ligi hiszpanskiej Almerią. Lugo solidne u siebie, a ich bilans to 7 zwycięstw 2 remisy i 5 porażek. Może ten bilans nie rzuca na kolana, ale patrząc jak Almeria radzi sobie na wyjazdach nie wyobrażam sobie, by padł wynik inny niż wygrana gospodarzy. Almeria w 14 meczach na obcych stadionach w 14 spotkaniach zdobyła zaledwie 3 punkty. Lugo nie jest w jakiejś wybornej formie, grają w kratkę, ale w meczach z takim przeciwnikiem na własnym boisku musza kończyć się zdobyciem 3 oczek.
⛔ 100
 
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny - Wrocław Open 2017
Godzina:
17:30
Spotkanie:
Melzer Jurgen - Przysiężny Michał
Typ:
powyżej 22.5 gema
Kurs:
1.90
Bukmacher:
bet365

Analiza:
Finał z udziałem dwóch najrówniej prezentujących się tenisistów wrocławskiego challengera. Nie ma co przyglądać się rankingom. Obaj dysponują świetnym przygotowaniem mentalnym i fizycznym. Melzer dotychczas bez straty seta na tych zawodach, bowiem uzyskać break przy jego serwisie jest niezwykle trudno. Tymczasem Przysiężnemu z meczu na mecz rośnie wskaźnik asów serwisowych. Dlatego wielce prawdopodobne jest, że doczekamy się w tym spotkaniu tie-breaka, obaj bowiem skupią się na utrzymaniu własnego podania, ryzykując głównie przy zagrywce rywala.Wśród bukmacherów to leworęczny Austriak jest faworytem do zwycięstwa, ale jak pokazują statystyki Polak doskonale radzi sobie z presją finałowych starć. Wszystko wskazuje więc na to, że będzie to zacięte spotkanie, możliwe, że nawet trzysetowe.


⛔ 100
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Piłka nożna Premier Ship
godzina 14.30
spotkanie :Totenham - Everton
typ :Everton
kurs 6.0
Bet365
Analiza: TUTAJ GRAM RYZYKOWNIE I KONKURSOWO bo Totenham u siebie jest mocnym faworytem.Ale czy murowanym faworytem to już jest inna kwestia.Everton ostatnio ładna seria na wyjeździe bez przegranej i najrozsądniejszym betem w tym meczu wydaje się X2.
Totenham u siebie w tym sezonie przechodzi samego siebie , krocza od wygranej do wygranej , ostatni pokonali lidera Chelsea na własnym boisku w derbach Londynu, ostatni raz przegrali u siebie dawno bo w połowie Listopada z Aptekarzami ale to był mecz CL.W lidze ostatni raz u siebie przegrali bardzo dawno bo w maju z Southampton.
I można by tak jeszcze długo.Na pewno są bardzo mocni u siebie i bardzo pewni i moim zdaniem tylko patrzeć jak ta złota seria się skończy.No jakaś porażka musi w końcu przyjść ale czy juz dzisiaj?Ja osobiście bardziej czuję tu remis i chyba też pogram x2 ale na Everton siódmą druzynę w tabeli za 6.00 postanowiłem się skusić.
Spokojna bardzo stawka.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka ręczna liga mistrzów
Data, godzina: 05.03.2017 18-00
Spotkanie: Wisła Płock - PSG
typ: PSG -2.5
Kurs: 1.80
Analiza:
To juz decydujace mecze w fazie grupowej w lidze mistrzów szczypiornistów. W Płocku kibice będą mieli nie lada gratke, bo na mecz z wislakami przyjeżdża wielkie PSG. Dla obu zespółow to wazne spotkanie, bo nafciarze wciąż nie sa pewni szóstego miejsca, natomiast Francuzi wciąż licza ze uda im sie zrownac punktami z Barceloną, a to daję pierwsze miejsce i bezpośredni awans juz do ćwierćfinału. A watpie by PSG odpuściło walkę do końca o pierwsze miejsce, wkoncu to zespół ktory mierzy w zwycięstwo w LM. A do Płocka przyjeżdżają w najsilniejszym składzie z gwiazdami handballu - Hansen, Abalo, Karabacic, Narcisse czy nieśmiertelny Omeyer w bramce. Wisła od lat nieźle prezentuje się w pucharach, ale jeszcze jej sporo brakuje do tych topowych ekip na Starym Kontynencie. Zdarza im sie sporo wpadek, tak jak w tym sezonie m.in. porazka ze Szwajcarami z Kadetten czy Silkeborg. W pierwszych meczu Wisła zaliczyła świetną pierwszą połowę, ale druga przebiegała juz pod dyktando gospodarzy, którzy ostatecznie wygrali 33-30, a rewelacyjne spotkanie rozegrali Remili i Hansen, którzy zdobyli odpowiednio dziesięć i osiem bramek. Moim zdaniem dziś znów gora będą Francuzu, którzy zwyciestwem beda mocno naciskać Barcelonę, ktora ma ciężki wyjazd do Kiel. Stawiam na pewną wygraną PSG
✅ 80
 
kary12 2,7K

kary12

Użytkownik
Dyscyplina: Esport, LOL EU Challenger Series
Godzina: 17:00
Spotkanie: Schalke 04 Esports - Misfits Academy
Typ: Schalke -1.5 mapy
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam na dziś znowu wybrałem spotkanie z League of Legends. Tym razem na celownik leci spotkanie z Challenger Series, w którym zmierzą się Schalke 04 oraz Misfits Academy. Pierwsza drużyna jak na razie bez żadnej przegranej mapy rozwalają wszystkich pokolei jak leci. Jest to ostatnie spotkanie przed play-offami i Schalke ma już zapewniony awans. Na to spotkanie powinni podejść na większym luzie. Oprócz Schalke jeszcze jedna drużyna dostanie się dalej, więc wszystkie 5 drużyn ma szansę jeszcze na play-offy. Misfits z 1 zwycięstwem, 2 remisami i jedną porażką. Schalke 4 zwycięstwa, 0 remisów i 0 porażek. Myślę, że Schalke nie podejdzie do tego spotkania na kompletnym luzie i z pewością będą chcieli ten mecz wygrać. Misfits przegrało przecież na Team Kinguin, a Schalke pokonało w pierwszej rundzie Kinguin 2-0, w sumie pokonało to łagodne określenie, bo skoro w wygrali na nich 19-0 w pierwszej mapie to trochę nie zbyt dobre osiągnięcie, a dzisiaj mierzą się na Misfits, które zostalo pokonane przez Kinguin. W sumie jest ciekawa sytuacja, bo jeśli Schalke dzisiaj wygra, a w pozostałych obu spotkaniach padnie remis wtedy wszystkie 5 drużyn znajdzie się na drugim miejscu. Moim zdaniem Schalke wygra ten mecz i zakończy challenger series po tym meczu z wynikiem 5-0. Polecam!
✅ 90
 
dondariom 234

dondariom

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Polska, Ekstraklasa
Godzina: 14:30
Spotkanie: Jagiellonia - Śląsk
Typ: Jagiellonia i over 2.5
Kurs: 2.75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam:
Jagiellonia dziś podejmować będzie zespół z Wrocławia. Jagiellonia na pewno nie gra już tego co jesienią, porażka w Gdańsku i Krakowie nie wróży dobrze. U siebie jednak w tej rundzie wygrali 5:0 z Górnikiem. Sląsk zaczął runde od remisu w Płocku, później zwyciestwo na własnym stadionie z Wisłą Kraków i porażka w Chorzowie. Faworytem dziesiejszego spotkania jest Jagiellonia, wszyscy wiedzą, że Trener Probierz ma w swoim składzie niesamowitą moc ofensywną wiec spodziewam sie kilku bramek.
⛔ 100
Powtórzony TYP
 
lipton_ 192

lipton_

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Bundesliga
Godzina: 17.30
Spotkanie: Hamburger SV - Hertha
Typ: Hertha
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Do ciekawego starcia dojdzie dzisiaj w bundeslidze, do walczącego o utrzymanie Hamburgera przyjedzie walcząca o europejskie puchary Hertha. Gospodarze 4 dni temu grali ciężki mecz w pucharze z Monchengladbach, zaś goście odpoczywali po ostatnim wygranym starciu w Bundeslidze. Tu własnie głównie upatruje typ, Hamburger nie ma na tyle szerokiej kadry, żeby spokojnie rotować w składzie, a zawodnicy są podmęczeni, dodatkowo nie jest pewny występ Djourou z powodu choroby.
Hertha gra w tym sezonie bardzo solidnie, owszem może na wyjazdach ich gra wygląda przeciętnie, ale jeśli mają punktować na jakichś stadionach to własnie m.in na tym w Hamburgu. Kolejnym argumentem jest to, że wczoraj Hoffenheim również wygrało, więc jeśli drużyna z Berlina chce cały czas walczyć o lige mistrzów to w takich meczach musi punktować, bo za tydzień mają cięzki mecz z Dortmundem, a za 2 tygodni wyjazd do Kolonii.
⛔ 100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Grecja, Super League
Godzina: 14:00
Spotkanie: Atromitos Ateny - Iraklis Saloniki
Typ: 2
Kurs: 5,17
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Spotkanie piłkarskie z najwyższej klasy rozgrywkowej w Grecji. Tabela na początek:

Atromitos u siebie ma bilans 4 zwycięstw, 1 remisu i 5 porażek, natomiast goście na wyjazdach zanotowali 1 zwycięstwo, 2 remisy i 7 porażek. Dla dzisiejszych gospodarzy meczem sezonu był czwartkowy pojedynek w ćwierćfinale pucharu Grecji rozgrywany u siebie z Olimpiakosem Pireus zakończony porażką 1-2. Gospodarze mocno liczyli na wyeliminowanie dużo bardziej utytułowanego rywalu ale niestety ta sztuka im się nie udała. Atromitos tamten mecz kosztował dużo sił i liczę, że dzisiaj jest szansa w tym meczu na niespodziankę i to Iraklis dzisiaj odniesie zwycięstwo. Faworytem bez wątpienia pozostają gospodarze ale ja liczę tutaj, że lepiej wypoczętym zespołem będzie Iraklis i jest szansa na niespodziankę w tym meczu.
Absencje w Atromitos:
pomocnicy Brito (14 występów w tym sezonie), Gougoudis (1 występ w tym sezonie) i Natsos (1 występ w tym sezonie)
Absencje w Iraklisie:
obrońcy Ziabaris (11 występów w tym sezonie), Vosnakidis (2 występy w tym sezonie), pomocnicy Stamou (13 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Barettas (1 występ w tym sezonie) i napastnicy Loukinas (12 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Kynigopoulos (6 wystepów w tym sezonie)
Więcej nieobecności po stronie gości ale Atromitos, był mocno rozgoryczony odpadnięciem z pucharu Grecji i myślę, że może im dziś zabraknąć motywacji aby powalczyć w tym spotkaniu. Iraklis walczy o utrzymanie i im tej motywacji zabraknąć nie powinno. Liczę tutaj na niespodziankę i po takim kursie polecam spróbować pograć w stronę gości.
⛔ 100
 
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Chalanger Wrocław
Godzina: 17:35
Spotkanie: Jurgen Melzer - Michał Przysiężny
Typ: Michał Przysiężny wygra 2-0 w setach
Kurs: 4.85
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dwóch weteranów stanie naprzeciw siebie w finale polskiego turnieju rangi challenger we Wrocławiu. Może będzie na trybunach przewodniczący PO Grzesiu Schetyna, kto wie .. ale on raczej koszykówce kibicuje. Zostawmy tą politykę na boku, bo się chumor tylko po psuje. Co prezentują obaj Panowie, a no właśnie obaj są w niezłej formie. Jurgen znowu wrócił do tenisa, za bardzo kocha ten sport i takie życie, więc wykorzystuje jeszcze dobry stan zdrowia własnego ciała, a formę zrobił wyśmienitą. Gdy grał na Węgrzech w finale także trafił na gospodarza i wygrał, więc dziś podobna sytuacja. Pewnie Jurgen wygrywa wlasne podanie, jest leworęczny tzn bardzo niewygodny, dobrze się czuje i szybko drepta po tej hali. Nie wolno dać mu przejąć inicjatywy w meczu. Do tego właśnie bardzo dobrze się nadaje Michał Przysiężny. Jest aktualnie w tym turnieju nieco lustrzanym odbiciem swego utytulowanego rywala. Michał w tym sezonie, w tym turnieju ma swój ostatni taniec i jak widać robi wszystko aby go w pełni wykorzystać. Kibice, atmosfera bardzo mu pomogą i czuć w powietrzu jego tryumf. Tam będzie gorąco. Michał nie serwuje gorzej od Jurgena, a w wymianie nie będzie ustępował. Tu będzie gorąco, więc należy to grać bez zastanowienia. Zawiódł Jurek, to swoje musi zrobić Michaś Przysiężny.
⛔ 100
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Las Palmas - Osasuna
Typ: Las Palmas over 2.5 gola
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dzisiaj atakuje soczysty kurs ale widze w nim spore szanse na wejscie. Las Palmas po pasmie niepowodzen i 5 meczach bez wygranej stanie przed szansa zeby odbic sobie to i troche postrzelac rekompensujac kibicom gorsze wyniki ostatnimi czasy. Sama gra jest bardzo dobra, natomiast mieli ostatnio troche pecha ze spotkania konczyli tak a nie inaczej. Na pewno ostatni remis z silnym rywalem jakim jest niewatpliwie Real po szalonym meczu (3:3) moze napawac optymizmem. Juz tamto spotkanie mogli wygrac gdyby nie fenomenalny come back zawodnikow z Madrytu. Teraz czas na przekonywująca wygrana na wlasnym terenie. Rywal do tego idealny po jest nim czerwona latarnia ligi. Osasuna gra fatalnie i traci przy tym mnostwo goli. Na ostatnie 10 meczow tylko 3 razy rywale nie zdolali wbic Osasunie 3 goli. Teraz rywal jest mega zdeterminowany do strzelenia kilku bramek. Dwie ostatnie porazki u siebie Las Palmas na pewno podraznily nieco ambicje choc z drugiej strony byli to rywale silni (Sevilla i Sociedad). Teraz czas na pewna wygrana i strzeleniu kilku bramek najslabszej druzynie La Ligi. Bardziej wymazonego rywala do pokrycia mojego typu nie mozna sobie wyobrazic. 3 bramki Las Palmas sa do zrobienia na spokojnie. Osasuna tez swoje moze strzelic. Szykuje nam sie tutaj mecz otwarty z wymiana ognia przed jednych i drugich.
✅ 175
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
K 61

krotarth

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Austria, Tipico Bundesliga
Godzina: 16:30
Spotkanie: Rapid Vienna - Salzburg
Typ: 2 and over 2,5
Kurs: 3,25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ostatni mecz 24 kolejki austriackiej pierwszej ligi, lider na wyjeździe gra z 5 zespołem. O ile Salzburg radzi sobie na każdym obiekcie, o tyle Rapid w tym sezonie jest drużyną swojego boiska, gdzie wspólnie z Salzburgiem tracą najmniej bramek. Wiedeńczycy u siebie bilans 5-3-3 i bramki 18:7. Salzburg na wyjeździe 6-3-2 i bramki 25:10.
Mimo, że do końca sezonu jeszcze 12 kolejek, to gospodarze stracili juz szansę w walce o podium i europejskiej puchary, goście natomiast w przypadku wygranej będą mieć bezpieczne 6 pkt przewagi nad 2 zespołem ligi. Goście w lidze od 7 meczów zwycięzcy, gospodarze w tym roku 2 remisy i przegrana. Spójrzmy na nieobecności - Rapid: Jelic(10/2),Mocinic(24/0),Murg(27/4),Wober(6/0),Schobesberger(10/0) oraz Salzburg: Sorensen(1/1). Czyli widzimy, ze goście w najmocniejszym składzie, gospodarze bez 2 czołowych piłkarzy. Bardzo liczę na zwycięstwo gości, ale patrząc na ich ostatni wspólny mecz zakończony wynikiem 0:0 oraz istotną przewagą gospodarzy, też liczę na ich bramkę. Wynik 1:2 i jestem usatysfakcjonowany! Powodzenia
⛔ 100
 
M 794

maciej9521

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Francja
Godz: 21:00
Spotkanie: Monaco - Nantes
Typ: Monaco+bts
Kurs: 3.20
Buk WilliamHill
Analiza: Witam. To mój pierwszy typ na tym forum. A więc Monaco toczy zacięty bój o mistrza Francji z PSG oraz Nice, wszystkie trzy drużyny posiadają po tyle samo punktów, ale Monaco strzeliło najwięcej bramek w lidze, jest ich aż 78, jest to aż o 28 bramek więcej niż PSG oraz 33 więcej niż Nice! Aczkowliek ostatnio ich obrona ostatnio kuleję ich bilans w osatnich pięciu spotkaniach to: 15:10 dlatego nie widzę powodu dlaczego nie mieli by strzelić przynajmniej dwóch bramek, i nie wpuścić jednej, gdzie bilans Nantes w ostanich pięciu spotkaniach to 9:8, i Nantes ostanie 4 spotkania miało 2 remisy oraz 2 wygrana, gdzie wygrali z Marsellie 3:2. Myślę że to spotkanie zakończy się wynikiem 3-1 dla Monaco.
⛔ 100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka ręczna - Norwegia
Godzina: 18:00
Spotkanie: Elverum - Fyllingen
Typ: Powyżej 54,5
Kurs: 1,80
Buk: Bet365
Witam wszystkich w kolejnym dniu w którym jest bardzo bogata oferta jeśli chodzi o dyscyplinę którą dzisiaj chciałbym zaproponować, a mianowicie piłkę ręczna, bardzo żałuję że z powodu braku czasu nie mogłem dodać analizy wcześniejszego spotkania które miałem na oku z Ligi Mistrzów kobiet, a mowa tutaj o Metz którę zagrało koncertowo dzisiaj i wygrało bardzo pewnie trudny mecz z Vardarem, jednak znalazłem jeszcze jeden arcy ciekawy mecz z ligi norweskiej mężczyzn pomiędzy gospodarzami dzisiejszego pojedynku i zdecydowanym faworytem Elverum, które zasiada wygodnie w fotelu lidera a grającym w kratkę piątym Fyllingen. Moja propozycja na ten mecz to Over 54,5 bramki, gdyż jedni jak i drudzy nie szczędzą sobie rzucanej ilości bramek. Gospodarze ostatni mecz wysoko wygrali z ósmym Drammen 20:29, wcześniej wysoki wynik padł z ostatnim zespołem ligi St. Hallvard 35:28 oraz bardzo trudny mecz z wiceliderem Baekkelaget wygrany 23:21. Cieszy fakt, że goście w meczach z czołówka ligi są bardzo ofensywnie nastawieni stąd zazwyczaj padają wyniki w granicach sześdziesięciu bramek, teraz kilka przykładów z czwartą siłą ligi Arendal przegrali na ich parkiecie 36:29, z trzecią drużyną Haslum HK ulegli 33:32 jak widać wyniki grubo ponad sześdziesiąt idąc tym tokiem myślenia z obecnym liderem widzę podobny wynik, dlatego uważam że linia zostanie spokojnie pokryta z nawiązka. Jak przykład podam ostatnie mecze tych zespołów i jakie padły wyniki 29:37 oraz 34:25 dla Elverum, nic nie wskazuje na to żeby dzisiaj było inaczej.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom