>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 5.11.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
mich.pa88 107

mich.pa88

Użytkownik
Dyscyplina: tenis - WTA
Godzina: 12:00
Spotkanie: Konta - Svitolina
Typ: Konta wygra 2:0
Kurs: 2.40
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Na szybko po spotkanie już za chwilę. Brytyjka jest ostatnio w niesamowitym gazie. Na początku przyszłego sezonu pewnie zobaczymy ją już w top 8 rankingu (obecnie 10 miejsce).
W grupie Konta wygrała gładko oba spotkania po 2:0 - z Garcią i Stosur.
Svitolina miała rywalki według mnie z trochę niższej półki a i tak sie z nimi męczyła. Grała z Vesiną i Bertens.
⛔100
Wg mnie wszystko w tym spotkaniu przemawia za brytyjką.
 
jumper90 11

jumper90

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Divison
Godzina: 16:15
Spotkanie: Real Sociedad - Atletico Madryt
Typ: Atletico Madryt
Kurs: 1.66
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dzisiaj pod lupę biorę mecz z ligi hiszpańskiej. Atletico zmierzy się na wyjeździe z Realem Sociedad. H2H zdecydowanie na korzyść Atletico:
3:0
0:2
0:2
2:0
Ostatnio są &quot;w gazie&quot;. Na 10 meczów ulegli tylko raz Sevilli, która grała na swoim stadionie. Drużyna z Madrytu zajmuję aktualnie 3 miejsce w tabeli tuż za Barceloną i Realem, mając tylko 3 punkty straty do lidera, natomiast Real Sociedad plasuje się na 6 miejscu. Ważny mecz dla Atletico, dlatego myślę, że sobie nie odpuszczą i zagrają na 100%, a kurs zachęcający ;)
⛔100
 
M 9

mariofcb19

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie:Hamburger SV - Borussia Dortmund
Typ: Handicap - 2 Borussia
Kurs: 4,00
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Hamburger - bilans goli: 2:18
Dortmund - bilans 20:10
Jasno nam ta statystyka pokazuje, że Dortmund bardzo dużo goli strzela, hamburger traci. Poza tym nie sądzę, aby Hamburger coś strzelił. Wynik 3:0 jest bardzo wielce prawdopodobny. Jeśli tylko Borussia będzie chciała to może się kończyć nawet 5:0. Dlatego handicap -2 wydaje mi się bardzo możliwy. Borussia ostatnio trochę mniej goli strzela w meczach, ale myślę że liderowanie w grupie LM tak ich napędzi, że sobie postrzelają dziś.
✅300
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 16:00
Spotkanie: Manchester City vs Middlesbrough
Typ: City over 2.5 gola
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Dosc maly kurs jak na taki zaklad,jednak teoretycznie wejsc powinien.
Obywatele po slabszym okresie zaliczyli dwa zwyciestwa.Najpierw rozbili na wyjezdzie WBA 4:0 a ostatnio pokonali na Etihad Barcelone 3:1.
Takie zwyciestwo ma same plusy,w druzynie na pewno morale ostro poszly w gore i teraz powinno byc zdecydowanie lepiej.
Mimo slabszego okresu,podopieczni Guardioli sa liderem z 23 punktami na koncie,czyli maja tyle samo oczek co Arsenal i Liverpool,punkt mniej ma Chelsea.

Middlesbrough to beniaminek,ktory nie nalezy chyba z tego co widze do druzyn ofensywnych,tak wiec pewnie dzisiaj glownym celem bedzie zapewne murowanie bramki.
Ostatnie mecze to dwie porazki,dwa remisy i zwyciestwo.
Porazki mialy miejsce u siebie z Tottenhamem i Watfordem,remisy w Londynie z WHU i niespodziewanie z Arsenalem.
W ostatniej kolejce po golach Ramireza i Downinga udalo sie wygrac 2:0 z Bournemouth.

Manchester zagra u siebie,poza tym sa w dobrych nastrojach po wygranej w LM a rywal nie jest z gornej polki,dwie bramki ze strony gospodarzy to minimum dzisiaj dla gosci.
⛔100
 
pkobet 22

pkobet

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Hamburger-B. Dortmund
Typ: B. Dortmund -1,5 HP
Kurs: 2,43
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Gospodarze tego spotkania kompromitują się w tym sezonie całkowicie i już chyba tylko najbardziej zagorzali kibice z Hamburga wierzą, że stać ten zespół na utrzymanie. Oglądałem ich w akcji w meczu z Frankfurtem, gdzie akcji składnych z ich strony było jak na lekarstwo. Brak zgrania, dokładności a na końcu jak już coś się uda zmontować, nie ma kto tego wykończyć. W ostatnim meczu ligowym spadła na nich kolejna plaga. Ich najlepszy strzelec Bobby Wood, który w 9 meczach ligowych strzelił aż dwie z dwóch bramek zdobytych przez zespół z Hamburga w tym sezonie, dostał czerwoną kartkę. Uratować mógłby ich w tym meczu jedynie fart. Jeżeli nie zacznie się od czegoś co doda im pewności siebie, zostaną zdominowani przez zespół z Dortmundu, który wystąpi prawdopodobnie w optymalnym zestawieniu. Myślę, że goście mogą wykręcić tu dobry wynik. Motywacji nie zabraknie, do lidera Bayernu tracą 8 pkt. do RB Lipsk 6 pkt. Na takim zespole jak Hamburger SV trzeba zbierać punkty.
✅143
 
g-lupek 168

g-lupek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: SC Freiburg - VFL Wolfsburg
Typ: x
Kurs: 3.25
Bukmacher: unibet
Analiza:
Wolfsburg w lidze nie zremisował od 4 spotkań a Freiburg jeszcze w lidze nie zremisował. W Wolfsburgu jest wiele kontuzji jak już ktoś pisał. Wolfsburgowi bardzo słabo idzie do tej pory w lidze, zajmują dopiero 16 lokatę, to już czas aby zacząć piąć się w górę bo takie miejsce nie przystoi tej drużynie. Forma gospodarzy jest dobra, jak do tej pory wygrali wszystkie 4 mecze u siebie, ale ja tu liczę na zaangażowanie gości i stawiam X.
⛔100
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna, Premier League
Godzina: 16.00
Spotkanie: Burnley - Crystal Palace
Typ: Crystal Palace under 1.5 gola
Kurs: 1.53
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na pierwszy rzut oka mega faworytem wydaję się tutaj Everton, który ostatnio zagrał dobre spotkanie na Etihad i był wstanie stamtąd wywieźć punkt. Burnley pojechało na St.Marry&#39;s Stadium gdzie się tylko broniło i przegrało 3-1. Dwie ostatnie bramki w tym spotkaniu padły po rzutach karnych, których być nie powinno. Jest jednak rzecz o, której pisałem w poprzedniej analizie (Southampton - Burnley), a mianowicie, że beniaminek to zespół własnego boiska. Przegrał tutaj Liverpool a Arsenal wygrał po bramce ze spalonego w doliczonym czasie gry. Jak do tej pory mieli oni dość trudny terminarz na własnym stadionie a i tak dali radę 7 pkt w 5 spotkaniach. Moim zdaniem jest to bardzo dobry wynik jak na beniaminka. Zespół holenderskich braci jest póki co rewelacją tego sezonu i zapewne zostaną nią do końca sezonu, bo maja wszystko aby nią zostać. Pisałem jednak parokrotnie, że bardzo przypominają mi zespół West Hamu ze zeszłego sezonu, który lubił kraść punkty faworytom, a tracić je z dużo słabszymi rywalami w szczególności na wyjeździe. Każdy chyba wie jak będzie jutro wyglądał obraz meczu pomiędzy oboma drużynami. Goście będą cały czas atakować a beniaminek będzie próbował wyprowadzać kontry. Wiecie jak kończą się takie spotkania? Dużą ilością rzutów rożnych zespołów, które atakują. W szczególności, że Everton będzie atakował skrzydłami. Do tego warto wspomnieć, że na stadionie Burnley każdy mecz w tym sezonie był underowy i jestem zdania, że to samo zostanie podtrzymane w jutrzejszym spotkaniu.
Jest to analiza z 9 kolejki w, której opisywałem grę Burnley na własnym boisku. Od tego czasu dużo się nie zmieniło, bo ekipa beniaminka pokonała Everton, a także zremisowała na wyjeździe z United nie tracąc przy tym bramki. Tom Heaton jest we fenomenalnej formie co pokazuje nominacja do nagrody zawodnika października. Drużyna trenera Pardew jest uznawana za faworyta w tym spotkaniu jednak po tym co widziałem w spotkaniu z Liverpoolem jestem troszeczkę innego zdania. &quot;The Reds&quot; zjedli na całym boisku a dwie bramki strzelone przez &quot;Orły&quot; to fatalne błędy w obronie podopiecznych Kloppa, których ekipa Burnley nie popełnia. W mojej opinii Palace będą bili głową w mur jak każdy zespół grający Turf Moor, a zespół Burnley będzie skutecznie kontrował i coś wciśnie. Ogromne Value w kursie na czystą wygraną, więc próbuję. Głównym betem jest jednak under bramek gości. Grał tutaj Arsenal, Liverpool, Everton, Hull czy Watford i żadna z tych drużyn nie była wstanie tutaj strzelić 2 bramek. Ekipa &quot;Orłów&quot; ma fajną ofensywę ale przez tak szczelny mur jaki tworzy defensywa gospodarzy raczej dwukrotnie się nie przebiją.
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Lotto Ekstraklasa
Godzina: 18.00
Spotkanie: Jagiellonia - Piast
Typ: Vassiliev strzeli gola
Kurs: 3.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Najlepszy strzelec w naszej lidze dziś będzie miał szanse podreperować swój wynik. Jaga jest wiceliderem i traci 2 punkty do prowadzącej Lechii. Kibice i sztab szkoleniowy w Białymstoku liczą na ponowny błysk ofensywnego zawodnika z Estonii, który miał udział przy 3 golach w wygranych meczu z Cracovia. Przypomnę, że raz wpisał się na listę strzelców, a dwa razy asystował. Jaga wygrała w Krakowie 3-1.
Piast co prawda w końcu zaczął punktować. W ostatnich 4 meczach zdobył 9 punktów. Przegrali z Lechią 3-2 gdzie kwadrans przed końcem wygrywali 2-1. Nie byłbym taki pewien &quot;czystej&quot; jedynki więc wole postawić na strzelca. Estończyk podchodzi do &quot;jedenastek&quot; w ekipie podlasie, więc rzut karny to dodatkowa szansa na wejscie typu.
⛔100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka / Turcja BLS
Godzina:14:30
Spotkanie: Yesilgiresun - Ankara TED Kolejliler
Typ: 2 połowa -14,5pkt Yesilgiresun win
Kurs: 3,20
Bukmacher: Unibet
Witam,
Z góry przepraszam że podaje typ który zaczyna się już za godzinę, wcześniej nie było czasu a typ zacny.
Nie ma tu zbyt wiele rzeczy do powiedzenia bo spotkanie jest oczywiste. Pisałem już o drużynie z Ankary gdy grali Istanbulem u siebie, i wtedy mocno trzymałem kciuki za gości bo dopiero w drugiej połowie dokonali egzegucji na TED.
I stąd dziś mój typ, drużyna Ankary składającą się z nastolatków będzie zbierać w każdym meczu ciegi, ale być może w tych pierwszych polowkach nie raz będą w stanie dotrzymać kroku rywala, a później to już będzie dramat.
Tu jedna kwarta, 3 lub 4 może załatwić sprawę,gdzie już młodzi nie będą mieli zbyt wiele do powiedzenia.

Powodzenia ????
✅220
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
X 52

xmagnatx

Użytkownik
La Liga
16 15
R.Sociedad vs Ath Madryt
Madryt i -2.5
3.50
Bet365
Witam . Na dziś biore pod lupe mecz zpolwyspu iberyjskiego gdzie zespol sociedad zmierzy sie z mistrzami europy. Sadze ze dzis nie zobaczymy wielu bramek w tym meczu z racji ze goscie sa po lidze mistrzow troszke wyczerpujacym meczu z rosyjkim rostov.Napewno beda grac oszczedniej a przedewszystkim nie dadza sobie wbic bramki. Gospodarze na swoim obiekcie radzą sobie dobrze na 5 rozegranych spotkan maja 10 punktow i beda walczyc dzis o dodatkowe ale przeczucie mi mowi ze goscie odniosą skromną wygraną maja bardzo dobra obrone i dzis raczej beda odpierac duzo atakow i atakowac glownie z kontry.
⛔100
 
wdowiec90 268

wdowiec90

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - PlusLiga
Mecz: Cuprum - Skra Bełchatów
Typ: Skra -1.5
Kurs: 1.72
Bukmacher: Unibet
Zastanawia mnie fakt, jakie kursy byłyby w przypadku kiedy Cuprum nie wygrałoby z Resovią 3:0. Do tej pory druga lokata w lidze, ale grali z zespołami z dolnej części tabeli. Jestem zdania, że dzisiaj mecz zakończy się wynikiem 0:3 bądź 1:3. Gramy w stronę Skry! Stawka 4/10, więc na spokojnie.
Za 1.5 godziny mecz o wysokiej stawce!
✅72
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka Nożna - LaLiga 2016/2017
Godzina:
18:30
Spotkanie:
Osasuna - Alaves
Typ:
Over 2
(2 bramki = zwrot)
Kurs:
1.71
Bukmacher:
Pinnacle
Analiza:

Myślę, że w tym meczu padnie minimum 2 bramki, a czemu? Już Wam piszę. Osasuna jest na przedostatnim 19 miejscu w tabeli, a ich ostatnie mecze to wyniki:
1:1 na wyjeździe z Bilbao
1:2 u siebie z Betisem
2:3 na wyjeździe z Eibarem
2:2 u siebie z Las Palmas
3:1 na wyjeździe z Villarrealem
1:2 na wyjeździe z Espanyolem
W tym sezonie zanotowali tylko jeden wynik poniżej 2 bramek, było to z Celtą 0:0 18 września na wyjeździe. Jak widać w zdecydowanej większości meczów Osasuny działo się i to nie miało, strzelają bramki co mecz i tracą.
Osłabienia to: Riera 8/2, Riviere 4/0, Flano 2/0, Digard 3/0.
U gości również w ostatnich meczach jest dość wesoło i wygląda to tak:
1:4 u siebie z Realem
3:0 na wyjeździe z Sociedad
1:1 u siebie z Malagą
2:1 na wyjeździe z Sevillą
3:1 u siebie z Granadą
2:1 na wyjeździe z Valencią
Podobnie jak u gospodarzy co mecz prawie strzelają i tracą po bramce.
Alaves dzisiaj na pewno bez: Laguardia 9/1 obrońca, Deyverson 9/4 najlepszy strzelec.
Kurs wydaje mi się dość wysoki jak na tak niski over, ja tutaj widzę spokojnie over 2,5, a wynik uważam, że może zakończyć się nawet na 2:2 jednak gram po najniższej linii oporu.
⛔100
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rosja
Godzina: 16:30
Spotkanie: Lokomotiv Moskwa - Anzhi
Typ: Anzi
Kurs: 6.30
Bukmacher: Unibet
Nowy miesiąc nie zaczął się dla mnie zbyt dobrze, żeby nie powiedzieć że tragicznie. Dlatego też daję sobie ostatnią szansę w tym miesiącu na nadrobienie strat.
Typ który dziś proponuję można pograć za parę złotówek, może chociaż będzie za co zagrać inny kuponik wieczorem, albo coś na jutro. Patrząc na statystyki obu zespołów z obecnego sezonu wystawione kursy przez bukmacherów moim zdaniem sa trochę nie na miejscu, ale jak niejednokrotnie już tutaj mówiłem - to lepiej dla nas.
Lokomotiv ostatnio słabiutko, na 5 spotkań u siebie w tym sezonie wygrał zaledwie 1. Na wyjazdach radzą sobie równie kiepsko, co łącznie daje im dopiero 11 miejsce w tabeli. Od paru lat w zasadzie Lokomotiv nie liczy się w walce o Mistrzostwo. Regularnie zajmują miejsca nie dające im prawa do gry w europejskich pucharach. No czasem im się uda zagrać w LE, gdzie jednak są zdecydowanie za słabi na obecny poziom gry w Europie.
Anzhi...Pamiętam jak w 2013 roku zajęli 3 miejsce po znakomitym sezonie, na który zespół wzmocnili tacy piłkarze jak Eto&#39;o, czy Traore, którzy zrobili tamtymi czasy znakomitą robotę. No ale potem było już tylko gorzej... Spadek z ligi, po czym znów awans i tak ostatnio bujali się na granicy. Ten sezon jednak zaczął się dla nich zdecydowanie pozytywnie. Są 2 miejsca wyżej niż dzisiejsi rywale, lecz ich różnica punktowa wynosi aż 5 punktów. Co ciekawe, na wyjazdach radzą sobie zdecydowanie lepiej niż na własnym boisku, na 6 spotkań, wygrali 3, jedno zremisowali i 2 przegrali.
H2H ostatnimi czasy bardzo wyrównane, więc myślę że nie ma sensu tego tu przedstawiać.
Po takim kursie, w obecnej dyspozycji obu zespołów moim zdaniem warto postawić parę groszy na ten meczyk, a nóż się uda i tak jak wspomniałem będziemy mieli za co pograć kolejne zakłady. A prawdopodobieństwo że to się uda, według mnie nie jest wcale takie niskie.
⛔100
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówa, Plus Liga
Godzina: 14:45
Spotkanie: Cuprum - Skra
Typ: Wynik po 2 setach: 1-1
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365

Spotkanie na szczycie 7 kolejki. 2 Cuprum z 14 punktami, podejmuje 6 Bełchatów z punktami 12stoma. Gdyby nie walkower z Espadonem Skry, miała by 15 punktów i 2 miejsce w tabeli. Mecz drużyn które w tym roku widzę w 1-szej czwórce i gry o medale. Niesamowicie wyrównane kadry. Na przyjęciu świetni Estończycy Tath i Puparth, a w Skrze Winiarski i pewnie Penczew, rozegranie Łomacz vs Uriarte. Zapowiada się ekscytujące widowisko.
Rok temu w Lubinie padł wynik 2-3, i po 2 setach było właśnie 1-1, niesamowicie ten mecz się zapowiada i żadna ze stron skóry tanio nie sprzeda, nawet bardziej bym optował tutaj w stronę Lubina bo kurs na Skrę jest zdecydowanie za mały!
Cuprum u siebie 3 mecze i 3 mecze wygrane bez straty żadnego seta!!!
Najpewniejszą opcją dla mnie wydaję się tu właśnie ten typ 1-1 po dwóch rozegranych setach, życzę powodzenia i wysokich wygranych! Dziękuję za poświęcony czas i pozdrawiam!
⛔100

 
vanix19 8

vanix19

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówa, Plus Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Bydgoszcz - Będzin
Typ: 2
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Według mnie drużyna z Będzina jest o niebo lepszą drużyna od Bydgoszczy. W tym sezonie mają naprawdę solidną pakę i dobrego Kanadyjskiego szkoleniowca jakim jest Stellio De Rocco. W tym sezonie pokazali jak się gra w siatkówkę wygrywając z Jastrzębiem 3-1 (jastrzębie wygrało wczoraj z liderem Rzeszowem). Ostatnio też zaliczyli udane spotkanie z Katowicami, moim zdaniem dzisiaj będzie podobnie przewiduje wynik 3-1 dla Będzina, powodzenia.
Więcej niż 1 typ w tym samym dniu
⛔100
 
tepiciel99 3

tepiciel99

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Hamburger-B. Dortmund
Typ: Liczba Rzutów rożnych Gospodarzy ponad 2,5
Kurs: 1,57
Bukmacher: unibet
Analiza:
Witajcie , ostatnie dwa typy trafione więc szukamy dalej czegoś ciekawego na dzisiaj , postanowiłem , że zostane przy Bundeslidze . Wziąłem pod lupę mecz ostatniego w ligowej tabeli Hamburgera SV oraz szóstej w tabeli Borussi Dortmund . Obydwie drużyny poniżej oczekiwań , gospodarze na 5 ostatnich meczy zdobyli zaledwie 1 pkt remisując wyjazdowe spotkanie z Borussia M , pozostałe 4 spotkania zakończyly się porażkami z Bayernem , Herta , Frankfurtem oraz FC Koln . Drużyna gości na 5 ostatnich spotkań wygrała zaledwie jeden mecz(Freiburg) , odnotowała trzy remisy(Herta , Inglostad , Schalke) i jedną porażke (Leverksuen) . Jak widzimy oba zespoły ostatnie mecze w lidze poniżej oczekiwań , na jednych i drugich zaczyna pojawiać się presja dotycząca zdobyczy punktowych , więc walki z obydwu stron nie powinno zabraknąć , dlaczego skusiłem się na rzuty rożne ? Ponieważ mimo ze Hamburger nie wygrał żadnego z ostatnich 5 meczu linie korków jaki proponuje nam unibet pokrył 4 razy . Dodatkowo Borussia jest po cięzkim meczu w LM ze Sportingiem . Liczę na kilka kontr i nabicie tych rzutów rożnych , albo szybkie zdobycie bramki przez gości , wtedy gospodarze nie będą mieli nic do stracenia więc będą musieli atakować zdobywając przy tym rzuty rożne . W przegranym meczu z Bayernem Monachium piłkarze Gospodarzy zdobyli 3 rożne , liczę , że ten sam wyczyn uda im się w dzisiejszym meczu oraz mój typ okaże się trzecim trafnym z rzędu ! Powodzenia ! Dziękuje za reputacje cieszę się , że komuś wczoraj bądź przedwczoraj pomogłem , to motywuje ! ???? pozdrawiam
✅57
 
spiderman1984 510

spiderman1984

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Belgia – Jupiler League, kolejka.14
Godzina: 20:00
Spotkanie: Eupen – St.Truiden
Typ: over 3,5 gola
Kurs: 3,12
Bukmacher: OddsRing
Analiza:
Gospodarze tego spotkania zajmują 12.miejsce i są jak na razie najbardziej overową drużyną w lidze. Średnio w meczach Eupen pada 3.8 gola, a bilans bramkowy po 13 kolejkach wynosi 19:31. Rozkład bramek jest w miarę wyrównany jeśli chodzi o mecze w domu i na wyjeździe. Na własnym obiekcie rozegrali do tej pory 6 spotkań, w których padło w sumie 23 gole i w 4 z nich zanotowano over 3,5 :
29.10.16 JL Eupen Lokeren 2:2
23.10.16 JL Eupen Gent 3:2
01.10.16 JL Eupen Mouscron 1:4
10.09.16 JL Eupen Oostende 2:1
21.08.16 JL Eupen Anderlecht 2:2
06.08.16 JL Eupen KV Mechelen 0:2
Goście na przedostatniej pozycji w tabeli z bilansem bramkowym 14:20. Na wyjazdach rozegrali 6 spotkań ligowych , z których większość przegrali. W potyczkach tych nie padało zbyt wiele bramek, bo w sumie tylko 15 (śr. 2.5/mecz). Tylko w jednym meczu zaliczyli over 3,5 i był to mecz z Oostende 2:2 .
W bezpośrednich spotkaniach obu drużyn rozgrywanych na stadionie Eupen można było zobaczyć mecze, w których pada sporo goli i w 3 z nich odnotowano over 3,5 : 3:0 , 2:2, 1:2 , 0:0 , 6:0 , 2:3 .
W tym meczu liczę na ponownie sporą ilość bramek ze względu na overową tendencję gospodarzy w tym sezonie oraz dosyć bramkowe spotkania bezpośrednie obu zespołów.
Powodzenia !
✅212
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premiership
Godzina: 16:00
Spotkanie: Burnley - Crystal Palace
Typ: Powyzej 2,5
Kurs: 2,29
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Nie dziwi was kurs na Crystal Palace ani troche?
Burnley u siebie praktycznie nie do zatrzymana, graja z mocnym i jak przegrywaja - rzadko - to minimalnie, albo na koniec meczu, zawsze pechowo, malo tego ostatnio ugrali punkt w Manchesterze a tu nagle 2,35 na jakichs zlamasow na mecz z nimi w ich twierdzy?
Cos jest na rzeczy albo gracze Burnley juz wiedza ze na boisko wyjda &#39;wspomnieniami wspanialymi&#39; i w pierwszych minutach bedzie juz 0-2 i po meczu?
Prawidlowe kursy powinny byc 2-3-4 odpowiednio wygrana gospodarzy, remis, gosci a tu nagle jakis zbiorowo lany Crystal Palace jest takim faworytem.
Czego ja nie wiem?
Kursy zaczely rosnac na Crystal Palace ale jako ze chce trafic ten typ to zagram over poniewaz po prostu nie widze inaczej jak szybkie zaskoczenie i sprowadzenie na ziemie pilkarzy Burnley. Crystal Palace ma zadla typu Benteke a i Zaha zagra od czasu do czasu jakis dobry mecz.
Jak dla mnie Crystal zaatakuje od poczatku, podczag gdy gospodarze beda jeszcze na lkkim rauszu po poprzednich wynikach, Orly zdobeda gola lub dwa i potem Burnley nie zostanie nic innego jak otwarta pilka. I przegraja wyzej niz 0-1 0-2 albo wyrownaja. Tak czy siak over jakies 1-3 1-2
✅129
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Termalika Bruk-Bet Nieciecza - Korona Kielce
Typ: over 9,5 rożnych
Kurs: 1,7
Bukmacher:Betano
Korona miała całkiem dobry okres w ekstraklasie który zamienił się w katastrofę, w chwili obecnej mają 6 porażek z rzędu w tym kilka wysokich jak 6-0 z Cracovią czy 4-0 z Ruchem czy Łęczną, jest to półmetek ligowy, w tym roku polskie drużyny zagrają jeszcze kilka kolejek wiosennych więc tutaj Kielczanie muszą się brać do roboty i szukać punktów z takimi klubami jak Termalica no bo inaczej to widmo spadku będzie pokrywać Koronę.
Termalica zebrał całkiem zgrabną pule punktową która pozwala im jeszcze bić się o to co najlepsze, jednak uważam że ekipa z Niecieczy może zacząć dołować.Termalika to nie jest ekipa na którą spinają się inne kluby co trzeba przyznać że jest ich atutem, sytuacja w tabeli jednak jest taka że nikt tutaj każdy powinien szanować punkty, liga jest tak wyrównana że pod koniec sezonu zasadniczego połowa drużyn będzie sobie zaprzątać głowę czy będą wczesne wakacje, czy będzie trzeba do końca walczyć o utrzymanie.
Termalica w tym meczu będzie chciała się przełamać na rywalu w kiepskiej formie (Termalica jest po dwóch z rzędu porażkach z Piastem i Wisłą) Korona natomiast w takich meczach musi walczyć o wszystko, no bo z kim jak nie z nimi?Mecz powinien obfitować w obustronne ataki, więc po raz kolejny idę na rożne.
✅70
 
M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka,Francja
Godzina: 18:30
Spotkanie: Le Mans - Cholet
Typ: 2 [+7]
Kurs: 1,90
Bukmacher: bet365
Analiza:
7 Kolejka Ligi Francuskiej LNB w Koszykówce Mężczyzn.
Le Mans a więc 3 drużyna poprzedniego sezonu zmierzy się w meczu przed własną publicznością z zespołem Cholet.
Cholet po 6 meczach bilans w lidze 3-3, natomiast Le Mans 2-4.
Drużyna Cholet wygrała ostatnie dwie potyczki wyjazdowe z Le Mans.
Dziś uważam że też może wygrać a moja propozycja to wygrana gości z handicapem azjatyckim +7.
Le Mans nie gra najlepiej w tym sezonie a pozatym występuje w Koszykarskiej Lidze Mistrzów.
W tym sezonie Le Mans zagrało już 11 meczów, przy 7 meczach Cholet.
Le Mans grało ostatni mecz 2 Listopada w Finlandi z Katają i przegrali po dogrywce 77:76.
Cholet w tym sezonie wygrało na wyjeżdzie z niezłym Limonges oraz Nancy, przegrali z Pau Orthez 81:79.
✅90
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom