>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 7.01.2015 (środa)

Status
Zamknięty.
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna Kobiety-Norwegia-Elitserien
Godzina:
19:00
Spotkanie:Fredrikstad(+3.5)-Oppsal
Typ
:1
Kurs;2.00
Bukmacher:Bet365
Analiza:

Pojedynek zespołu ze strefy spadkowej czyli gospodarzy mających do tej pory 5 punktow,z zajmującymi trzecie miejsce gośćmi 13 punktów.Gospodynie są podbudowane ostatnim występem na wyjezdzie gdzie zremisowaly z wiceliderkami z Glassverket 22-22,a Oppsal wręcz przeciwnie przegral u siebie z przedostatnim zespolem w tabeli Nordstrand aż 19-31.Po za tym oba zespoly w ostatnich pięciu kolejkach zdobyly po 5 punktów.Myślę,że jutrzejsze spotkanie będzie wyrównane i gospodynie mogą w nim zdobyc punkty.Jak dla mnie warto zaryzykować pozdro.

✅ 100
 
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Dyscyplina: WTA - SINGIEL: Auckland (Nowa Zelandia), twarda - 1/8-finału
Godzina: 01:30
Spotkanie: Radwańska U. - Hantuchova D.
Typ: Hantuchova D.
Kurs: 2.00
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Proszę mi wybaczy porównanie, ale zapowiada się pojedynek pomiędzy kosem a jarząbkiem. Słowaczka pod każdym względem wyprzedza atutami tenisowego rzemiosła naszą krajankę. Owszem Ula przeszła kwalifikacje (trudno szukać odzwierciedlenia przeciwniczek do jej dzisiejszej rywalki), a w pierwszej rundzie wygrała z Schiavone. Niemniej kto miał okazję śledzić ten pojedynek zauważył nieregularność i brak konsekwencji w grze Radwańskiej. Nie życzę, źle naszej zawodniczce, ale nie prezentuje wysokiej formy. Nie chcę też szukać momentów w jej karierze kiedy zapadła w serię 10 porażek z rzędu poprzedzonych leczeniem urazu barku początkiem poprzedniego roku. Osobiście uważam, że przez całą swoją karierę gra ofensywny i przejmujący emocjami tenis. Jej dzisiejsza rywalka, to doświadczona i grająca z sukcesami zawodniczka wywodząca się ze słynnej szkołytenisowej Nicka Bolleteriego. W niedawnym czasie, podczas zimowego anturażu tenisowych gwiazd w turniejach pokazowych pokazała się z bardzo dobrej strony, grała widowiskowo i obiecująco. Grała swój tenis, silny, płaski i bezkompromisowy. Jej pierwszy mecz w Auckland z Włoszką Erani należał do spotkań potwierdzających bardzo dobrą dyspozycję. Punkty kończyła wielokrotnie winnerami, świetnie serwowała i dobrze spisywała się w grze defensywnej. Owszem jej przeciwniczka, określając slangiem to typowy &quot;ziemniak&quot; ale nikt nie lubi grać ze &quot;ścianą&quot;. Słowaczka wyprzedza o ponad 100 miejsc w rankingu WTA Polkę. 2 z 3 ich dotychczasowych bezpośrednich pojedynków na kortach twardych wygrywała Polka co będzie dodatkowym punktem zapalnym w tym pojedynku.
⛔ 100
 
miguel1992 180

miguel1992

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - HISZPANIA: Puchar Króla - 1/8-finału
Godzina: 21:00
Spotkanie: Atletico Madryt - Real Madryt
Typ: 2
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam! Zapraszam do przeczytania mojej analizy derbów Madrytu. Zaczynając od gospodarzy aktualnie bardzo dobrze spisują się w lidze, bo zajmują trzecią pozycję, tracąc tylko jedno oczko do najwyższego stopnia podium. W tym sezonie są bardzo skuteczni zarówno w ofensywie jak i w defensywie (34:15). Ostatnie ich dwa mecze to zwycięstwa nad Levante oraz Atletico Bilbao. W tym meczu trener prawdopodobnie da odpocząć takim piłkarzom jak: Mario Mandzukić, Arda Turan oraz Guilherme Siqueira.
Duże są szanse na to, że Fernando Torres zagra w tym meczu, więc nie wiadomo czego można się po nim spodziewać. Atletico Madryt u siebie przeważnie wygrywa. Na dziesięć spotkań u siebie, ulegli tylko raz oraz raz osiągnęli wynik remisowy.
Goście - Real Madryt jest aktualnie podrażniony przez ostatnie dwie porażki - jedna w lidze z Valencią oraz z Milanem - mecz towarzyski. Trener królewskich ogłosił, że wprowadzi trochę zmian na ten mecz - pewne jest to, że pomiędzy słupkami zobaczymy Navas&#39;a. Real w lidze do tej pory radził sobie znakomicie. Jest to drużyna, która straciła w tym sezonie bardzo mało bramek - 15, a strzelili ich aż 56 - najwięcej w lidze. Królewscy na wyjeździe radzą sobie znakomicie, bo na trzynaście meczy, przegrali tylko RAZ.
W pojedynkach bezpośrednich bardzo często pada remis, ale wierzę że podrażnieni Królewscy jutro pokażą, że te dwie porażki to tylko pomyłka przy pracy. Ostatnie dwa mecze między tymi Madryckimi drużynami wygrało Atletico, więc do trzech razy sztuka ;)
Jeżeli pomogłem lub przekonałem Cię do takiego typu, to proszę daj +
⛔ 100
 
fymlymymlym89 18

fymlymymlym89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - HISZPANIA: Puchar Króla - 1/8-finału
Godzina: 21:00
Spotkanie: Atletico Madryt - Real Madryt
Typ: Kto będzie prowadził po pierwszej połowie? &quot;Real Madryt&quot;
Kurs: 2.59
Bukmacher: Bet at home
Analiza:
Moje typu co do 1 połowy dość często się sprawdzają, a zwłaszcza z Realem który jest bezkonkurencyjny w tym sezonie i nawet po ostatnim meczu z Valencia drużyna z Madrytu schodziła z 1 bramkową przewagą, co prawda mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Valencii, ale jestem niemal pewny, że to Real będzie prowadził całą gre i nie pozwoli się ośmieszyć kolejny raz. Ostatnie spotkania po miedzy tymi drużynami na korzyść Atletico, ale to już dawno za nami, a Real jest w niesamowitej formie nawet po tych 2 ostatnich porażkach drużyna jest w pełni kompletna i powinna dać Sobie radę. Po cichu liczę tu na dość wysokie prowadzenie Realu.
Mam nadzieje, że pomogłem. Pozdrawiam
fymlymymlym
⛔ 100
 
R 11

robaczekxd

Użytkownik
Dyscyplina: Biegi Narciarskie - TDS
Godzina: 15:30
Spotkanie: M.Bjoergen - T. Johaug
Typ: 2
Kurs: 3,35
Bukmacher: Betsson
Analiza:
ŚWIETNY kurs na Tereske, moze nie dystans jakis duzy ale Johaug ma dzisiaj szanse wygrac w klasyku, gdzie na poczataku sezonu deklasowala rywalki. Johaug ostatnio biega lepiej klasykiem niz stylem dowolnym. Mysle ze dzisiaj Marit może dopaść jakiś mały kryzys po wczorajszych sprintach. Bieg indywidualny dzisiaj a tam trzeba narzucic swoje tempo w czym Terese jest chyba najlepsza z calej stawki. Dzisiaj wszystko sie rozstrzygnie pomiedzy Bjoergen, Johaug i Weng... Tereska musi odrabiac straty i dzisiaj czas zacząć jeśli mysli o wygraniu TDS
Powodzenia !
⛔ 100
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: WTA Brisbane
Godzina: 11:30
Spotkanie: Gajdosova - Ivanovic
Typ: Gajdosova
Kurs: 5.55
Bukmacher: Pinnacle
Dzisiaj ciekawy moim zdaniem mecz turnieju w Brisbane pomiędzy Serbką Ivanovic oraz farbowaną Australijką Gajdosową. Serbka na 7 miejscu Gajdosova na 70. Jednak kursy moim zdaniem wzięte z kosmosu. Po pierwsze forma Serbki to jedna wielka niewiadoma ostatnio bardziej zajęta w sferze uczuć romans ze Schweistengerem kwitnie. Natomiast Jarmila Gajdosowa grala juz jeden mecz w Brisbane i wygrała gladko z Chinką Zheng 6-4 6-1. Poza tym Gajdosowa potrafi grać gdy ma swój dzień o czym przekonał sie między innymi Agnieszka Radwańska. Jarmila preferuje szybkie nawierzchnie takie jak w Brisbane. Obie zawodniczki grały dwa mecze 10 lat temu oba wygrała Ivanovic w 3 setach. Według mnie dzisiaj czeka nas ciekawy pojedynek i bardzo liczę na niespodziankę.
⛔ 100
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS ATP DOHA
Godzina:
14:30
Spotkanie:
Seppi - Souza
Typ:
Seppi 2-0
Kurs:
1.75
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Obu panów dzieli w tenisowych umiejętnościach różnica co najmniej 1 klasy. Seppi jest bardziej wszechstronny i na korcie właściwie umie wszystko. Dzisiejszemu rywalowi jedyne czym może ustępować i to też nie w sposób zasadniczy, to serwis. Jednak Souza nie jest aż takim &quot;młotkiem&quot;, aby mogło to mieć wpływ na przebieg meczu. Co więcej Seppi trzyma swój poziom niemal na każdej nawierzchni, w przeciwieństwie do Souzy, który lepiej prezentuje się na kortach ziemnych. Właściwie jedyne zastrzeżenie i coś co może budzić pewne obawy to forma &quot;psychiczna&quot; Seppiego, który znany jest z tego, że potrafi mieć niczym niewytłumaczalne &quot;zapaście&quot;. Jednak patrząc na jego wyniki z ubiegłego roku to zasadniczo trudno doszukać się jakiegoś meczu, który przegrałby w trudny do wytłumaczenia sposób. Souza w ubiegłym roku zagrał jedynie 5 meczy na twardej nawierzchni (ostatni mecz to porażka w kwalifikacjach do US Open z Marchenko 0-2). W takiej sytuacji nie widzę dla niego żadnych szans w starciu z solidnym (na wysokim poziomie i w dobrym tego słowa znaczeniu) graczem jak Seppi.


✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej Rosja KHL
Godzina:13:00
Spotkanie:UFA-Barys Astana
Typ:eek:ver 5,5 bramki
Kurs:1,90
Bukmacher:bet365
Analiza:Wybrałem dzisiaj spotkanie z Rosyjskiej ligii hokeja KHL pomiędzy UFA a Barys Astana. Spotykają się dwie overowe drużyny. Ostatnie spotkania między nimi obfitowały w bramki.
UFA zajmuje 2 miejsce w Chernyshev Division z dorobkiem 89 punktów na 54 mecze UFA strzeliła 173 bramki a straciła 152 średnia bramek na mecz wynosi 6,02.
Barys Astana zajmuje 3 miejsce w Chernyshev Division z dorobkiem 85 punktów na 54 mecze Astana strzeliła 160 bramek i tyle samo straciła średnia bramek na mecz wynosi 5,93.
Moim typem na to spotkanie jest minimum 6 bramek i myślę ze ten typ powinien bez problemu wejść a kurs leci w dół jeszcze godzinę temu kurs na to samo zdarzenie wynosił 2 a teraz jest juz 1,90 obstawiajcie jak najszybciej i wygrywajcie.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna (Puchar Króla, Hiszpania)
Spotkanie: Atl. Madryt vs Real Madryt
Typ: over 2,5
Kurs: 1,95
Bukmacher: Bet365
godz. 21.00
ANALIZA. Witam, pomimo, że poniższa analiza dotyczy derbów Madrytu w Pucharze Króla to ja jednak jako istotny czynnik przy tym spotkaniu biorę FC Barcelona (kolejny ligowy rywal Atl. Madryt. Barca jest w rozsypce, każdy kto się trochę interesuje wie co się dzieje „w szatni” wszystko im się wali, więc gospodarze dzisiejszego spotkania nie mogą przepuścić takiej okazji i to właśnie niedzielne spotkanie powinno być dla nich najważniejsze, bo drugiej takiej okazji na ogranie Katalończyków mogą nie mieć, jednakże Copa del Rey też jest w Hiszpanii ważnym wydarzeniem i jest traktowany serio (tzn nie ma odpuszczania). Puchar jest ważny, jednak grając z Realem i za 4 dni z Barceloną Diego Simeone nie ma wyjścia, musi zrobić jakieś rotacje i prawdopodobnie zrobi je dzisiaj, dokona kilku zmian, co sprawi, że ucierpi na tym zgranie zespołu, które w ostatnim ligowym spotkaniu bardzo dobrze funkcjonowało. Patrząc na przyszłe spotkanie Realu w lidze to mają oni nieco łatwiejszego rywala, bo Espanyol to drużyna środka tabeli, więc nie muszą aż tak bardzo się obawiać, jednak po 2 porażkach (w lidze z Valencią i z AC Milan- spotkanie towarzyskie) Real jest podrażniony i będą chcieli pokazać, że taka marka jak Real Madryt nie odnosi porażek zbyt często, więc zarówno dzisiaj jak i w sobotę będą chcieli wygrać. Jednak Real również nie wystąpi w składzie jak byśmy myśleli, bo Ancelotti też zapowiedział kilka roszad.
OK. przedstawiłem poniekąd sytuację Madryckich klubów, a teraz jak to się ma do dzisiejszego spotkania, otóż zmiany w obydwu klubach zmienią taktykę i mimo wszystko ucierpi na tym zgraniu tych teamów i stwarzanie sytuacji przeciwnikom, jednak miejmy na uwadze, że w takich klubach jak Real czy Atletico inny skład niż podstawowy nie znaczy gorszy. Zmiennicy, którzy dostaną dzisiaj szansę będą chcieli się pokazać trenerowi i pokazać mu, że zasługuje na więcej gry. Wg mnie jest to istotny argument, który sprawi, że zobaczymy dzisiaj sporo bramek, bo jak napisałem w Pucharze Króla nie ma odpuszczania, a Real po 2 porażkach spragniony jest zwycięstwa, a Atletico u siebie nie pozwoli sobie na porażkę z lokalnym klubem. Zapowiada się ciekawe spotkanie i mam nadzieję z dużą ilością bramek.
POWODZENIA I POZDRAWIAM
⛔ 100
 
K 9

kamilogks

Użytkownik
Hokej - SM- liga
Hammenlina-HJK
typ: Hammenlina wliczając dogrywkę i karne
kurs: 2.25 bet365
godzina: 17:30
analiza:
Znowu Sm-liga dziś wybrałem mecz w którym zmierzą się HPK Hammaenlina z vice liderem - drużyną HJK Helsinki. HPK w kryzysie 5 porażek z rzędu myślę że było to spowodowane brakiem swojego pierwszego bramkarza Sarosa który reprezentował swój kraj na Mistrzostwach Świata do lat 20. Dziś Saros powraca do bramki , właśnie w tych 5 meczach go nie było i HPK straciło w nich aż 19 goli. HPK ma patent szczególnie u siebie na Helsinki 5 zwycięstw z rzędu w regulaminowym czasie gry . Po za tym Helsinki słabo spisują się na wyjazdach , jedynie martwi mnie troszkę h2h dlatego stawka troszkę niższa.
⛔ 100
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, mecze towarzyskie
Godzina: 15:30
Spotkanie: Kamerun - DR Konga
Typ: X [DR Konga EH +1] - jednobramkowe zwycięstwo Kamerunu
Kurs:3,25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W ramach przygotowań do PNA odbędzie się dziś mecz towarzyski Kamerunu z DR Konga. Oba zespoły powinny wystąpić w pełnych składach, by przetestować swoje ustawienia przed zbliżającym się turniejem.
Po nieudanych mistrzostwach świata reprezentacja Kamerunu w wielkim stylu wygrała swoją grupę eliminacyjną do PNA, zostawiając za plecami m.in. Wybrzeże Kości Słoniowej. Trzon zespołu złożony z czołowych zawodników grających w znakomitych europejskich klubów jak M&#39;Bia, N&#39;Koulou czy Chupo-Moting. Do tego atut swojego boiska, na którym Kameruńczycy wygrali wszystkie mecze w eliminacjach, pokonując m.in. właśnie DR Konga 1:0.
Goście awansowali do PNA po bardzo ciekawych eliminacjach, w których o mały włos nie doszło do sensacji - zostawienia w tyle WKS. DR Konga to nie chłopcy do bicia. Kluby przypisane do nazwisk reprezentantów tego kraju to m.in. West Bromwich, Werder czy Anderlecht. Bezpośrednie spotkania w eliminacjach, rozegrane raptem kilka miesięcy temu, pokazały, że mimo wszystko Kamerun dysponuje nieco większym potencjałem. Dlatego też w dzisiejszym spotkaniu upatruję ten zespół jako faworyta. Jednak względnie wyrównane bezpośrednie mecze eliminacyjne oraz fakt, że dziś mogą się jeszcze pojawić ewentualne zmiany w kadrze i rozluźnienie, daje podstawy do wyciągnięcia typu o wysokim kursie ze sporymi szansami powodzenia.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
C 511

chemiczny

Użytkownik
Dyscyplina: Biegi Narciarskie - TDS bieg na 5 km klasykiem
Godzina: 15:30
Spotkanie: Terese Johaug wygra
Typ: 1
Kurs: 3,5
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dzisiaj kolejna konkurencja Tour De Ski bieg na 5 km stylem klasycznym. Terese Johaug, która przed rozpoczęciem TDS była uznawana za jedną z faworytek do wygrania cyklu staje przed szansą odrabiania strat do Bjoergen jeśli myśli o włączenie się do walki o zwycięstwo. Aktualnie Terese znajduje się na 3 miejscu w klasyfikacji ze stratą 2 minut do Bjoergen i 49 sekund do Wang. Myślę, że w obecnej formie jest w stanie po tym wyścigu zbliżyć się do Bergen i zdetronizować na drugiej pozycji Wang. W tym sezonie już kilka razy wygrywała i pokazywała klasę szczególnie podczas biegów klasykiem gdzie wygrywała zdecydowanie z rywalkami, a biorąc pod uwagę to, że Bjoergen która była zazwyczaj jedyną która nawiązywała z nią walkę nie musi do tego biegu podejść z największą parą to Terese jest moją jedyną kandydatką która tu może wygrać.
⛔ 100
 
fare3l 14

fare3l

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - HISZPANIA: Puchar Króla - 1/8-finału
Godzina: 21:00
Spotkanie: Atletico Madryt - Real Madryt
Typ: Strzelec pierwszego gola / C. Ronaldo
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Taki typ można stawiać w każdym meczu, bo jest to niewątpliwie value jakby na to nie patrzeć. Cristiano strzela praktycznie w każdym meczu. Często strzela jako pierwszy, tak jak to było ostatnio w meczu z Valencią. Prawdopodobieństwo jest wysokie gdyż CR7 jak wiemy wykonuje stałe fragmenty gry takie jak rzuty wolne z których oddaje bezpośrednie strzały oraz rzuty karne (formalność). Obie drużyny posiadają bardzo dobrą obronę i tylko indywidualne zdolności przesądzą o tym kto zdobędzie bramkę. Wydaje mi się że dużo bramek tu nie zobaczymy. Celowałbym też w under 3. Pozdrawiam
⛔ 100
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Enea Cup (Puchar Polski)

Spotkanie: Skra Bełchatów - Cuprum Lubin
Typ: Cuprum Lubin +2,5 seta
Kurs: 1,80
Buk : bet365

Analiza
Skra zdecydowanie nie błyszczy formą. Kibice spodziewali się w lidze czegoś więcej i nie daję Bełchatowianom żadnych szans na wygraną 3:0 z mocnym w tym sezonie Cuprumem. Trzy dni temu Skra podejmowała w pucharze Polski słabiutki AZS Olsztyn męcząc się niemiłosiernie i oddając przeciwnikom jednego seta. Dzisiaj przyjeżdża rewelacja rozgrywek z Lubina i jestem pewien, że nie odpuszczą tego spotkania. W lidze idzie im bardzo dobrze. Zajmują wysokie 6 miejsce. Mają 11 zwycięstw i 7 porażek. Ogólne pokonują słabsze drużyny, a z mocniejszymi toczą równą walkę. Ostatnie ligowe mecze Cuprumu to 3:0 z Politechniką, Olsztynem i Zaksą, więc są to wyniki świetne. Natomiast przed meczem z Zaksą zmierzyli się właśnie z Bełchatowem i ulegli na parkiecie Skry 3:2 po świetnym meczu. Skoro w lidze ugrali seta to tym bardziej zrobią to w pucharze w którym jak widać Bełchatowianie nie grają na 100% swoich możliwości. Strata seta z Olsztynem chluby nie przynosi. Ostatnie ligowe występy też delikatnie mówiąc nie przekonują. Wygrana 3:0 z olsztynem, a wcześniej porażki 3:0 z będącą również bez formy Zaksą, oraz porażka 3:2 z głównym rywalem z Rzeszowa. Wszystko to przemawia za tym, że Cuprum ugra dziś co najmniej jednego seta, a naprawdę nie zdziwię się jeśli pokonają Skrę.
Początek spotkanie o godzinie 18.00
✅ 80
 
psotnick 845,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Championship League Snooker
Godzina: 16:00 CET
Spotkanie: Stuart Bingham v Judd Trump
Typ: Judd Trump - powyżej 0.5 Centuries
Kurs: 3.50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Kontynuujemy szukanie setek w meczach Trumpa. Wczoraj Robbo z Trumpem planowo awansowali do półfinałów tylko po to, żeby równie planowo w nich wtopić (Trump musiał się trochę pogimnastykować, ale udało się &quot;odwrócić&quot; mecz z 2-0 na 2-3) i zapewnić sobie grę w następnych grupach CLS i szanse na nabijanie setek (przy wygraniu grupy nie mieliby szans dalszej gry). Dzisiaj w przypadku Trumpa może być podobnie (już zdążył wbić 2 setki w meczu z Fu), dlatego byłbym ostrożny w graniu na zwycięzcę (ewentualnie na live), bo do niczego mu niepotrzebny perfekcyjny bilans, a trudno wyczuć w którym meczu mu się będzie chciało. Za to warto znowu zaryzykować setki w jego meczach, zwłaszcza z rywalami, którzy również potrafią wbijać i grają ofensywnie, a takimi są właśnie Bingham (2 setki w grupie 1 plus sporo wysokich brejków). Stawiam na setkę Trampka, bo kurs sowity, ale oczywiście typ na setkę w meczu tym bardziej do gry, bo w takim składzie setki grożą z obu stron, co zawsze zwiększa prawdopodobieństwo powodzenia.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
⛔ 100
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 15:30
Spotkanie: Kamerun - Kongo DR
Typ: Over 3
Kurs: 4.15
Bukmacher: Bet365
Zapraszam na towarzyski pojedynek pomiędzy Kamerunem a Demokratyczną Republiką Konga. Mecz ten będzie doskonałym przetarciem dla obu drużyn przed zbliżającym się Pucharem Narodów Afryki, który rozpocznie się 17. stycznia. O dziwo dla Kamerunu będzie to pierwszy turniej od 2010 roku, czyli nie uczestniczyli w dwóch ostatnich edycjach. Tym razem awansowali z pierwszego miejsca, nie zaznając goryczy porażki w kwalifikacjach. Z tej samej grupy do turnieju głównego zdołali przejść jeszcze WKS z drugiego miejsca oraz dzisiejsi rywale czyli Kongo DR jako najlepsza ekipa z trzecich miejsc ze wszystkich siedmiu grup. W kwalifikacjach Kongo niestety dwa razy ulegli Kamerunowi 0-2 i 0-1. Dziś w luźniejszej atmosferze, wszak to nie mecz o punkty, doskonała okazja do rewanżu. A Kongo DR umie strzelać bramki. Przekonała się o tym choćby drużyna WKS, tracąc 5 goli w dwóch meczach kwalifikacyjnych. Oczywiście Kamerun na pewno nie podda się bez walki i również będą atakować. Sądzę, że mecz ten będzie głównie opierał się na grze ofensywnej - taki dobry sprawdzian strzelecki przed PNA.
⛔ 100
 
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Węgry NB I
Spotkanie: Alba Fehervar - Zalakeramia ZTE
Typ: over 158
Kurs: 1.93
Bukmacher: Bet365
godz. 19:00

Fehervar wraca do swojej hali po niebyt udanym tripie. Na ostatnich pięć spotkań cztery grali na wyjeździe i wszystkie wyjazdowe spotkania przegrali.
Dzisiaj grają przed własna publicznością i mają niezwykłą okazję poprawienia sobie humorów.
Przeciwnik to najsłabsza ekipa ligi, która przegrywa wszystko co się da. linia handicapu jest dość wysoka (19.5) i trochę ryzykowna ponieważ Zalakeramia potrafi czasami powalczyć jak w spotkaniach z Pecsi czy Kaposvari gdzie przegrali mniejszą ilością oczek.
Over wydaje się być pewniejszy. Fehervar potrafi rzucić w swojej hali 90-100 punków lepszym ekipom, więc czemu dzisiaj miałoby tak nie być? Zalakeramię natomiast stać na rzucenie w okolicach 70 oczek.
Dodatkowo dwa ostatnie pojedynki tych ekip rozgrywane w hali dzisiejszych gospodarzy pokrywały tą linię na luzie - 196 i 165 pkt.
✅ 93
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
arko0o 7,9K

arko0o

Użytkownik
Dyscyplina:pilka Nozna
Spotkanie :Atletico Madryd-Real Madryd
Typ :1X
Kurs :1.75
Bukmacher:Bet365
godz:21:00
Dzisiejsze derby w hiszpani zapowiadaja sie ciekawie , dwoch lokalnych rywali . Jak wiadomo puchary zawsze rzadza sie innymi prawami i jest duzo niespodzianek choc to ze Real dzisiaj nie powinien wygrac taka niespodzianka az nie bedzie . W tamtym roku druzyny spotkaly sie 5 krotnie i bilans to 2-2-1 takze tylko raz wygral Real a ze kurs na 1x jest dos wysoki to mysle ze warto zaryzykowac .
Powodzenia .
✅ 75
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: puchar grecji
Godzina: 16:15
Spotkanie: kerkyra - paok
Typ: x/2
Kurs: 4.50
Bukmacher: unibet
Analiza:
3 kolejka spotkan grupowych pucharu grecji (2 faza) w ktorych zmierzą się Kerkyra i PAOK. Kerkyra zajmuje 2 miejsce w grupie B z 3 pktami na koncie, a PAOK jest ostatni (punkt). MImo to jest duzym faworytem poniewaz w lidze zajmuje 1 miejsce punkt nad Olympiakosem i 7 nad PAO. Na wyjazdach takze sa najlepsi z bilansem 5-0-2 13:9. Jeszcze jak widac nie remisowali. Kerkyra zajmuje miejsce 11 (21 pktow). PAOK i Olympiakos dominują w lidze notując bardzo duzo wyników overowych, ale juz w pucharach grają rotowanym skladem i takie wyniki jak 0:1 czy 1:1 padaja czesciej. PAOK tez nie wygral na Kerkyrze od 2 lat, kiedy to rozgromił gospodarzy 4:0. Pozniej 2x remisował 0:0.
⛔ 100
 
Z 120

zawalski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Hiszpania Puchar Króla
Godzina: 22:00
Spotkanie: Valencia - Espanyol
Typ: over 2,5
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W jednym z dzisiejszych spotkań Pucharu Króla na Estadio Mestalla gospodarze - Valencia podejmują gości z Kataloni- Espanyol. Valencia w ostatni weekend pokonała u siebie Real Madryt 2-1, jest to na pewno zwycięstwo, które pozwoliło Nietoperzom jeszcze bardziej uwierzyć w swoje umiejętności. Dzisiaj trzeba iść za ciosem i zapewnić dobry punkt wyjścia do rewanżowego spotkania w Barcelonie. Z kolei goście swoje ostatnie spotkanie przegrali 2-1 z ekipą Eibar. Miałem okazję oglądać pierwszą połowę tamtego spotkania i krótko mówiąc strasznie wiało nudą, może miała na to pora rozgrywania spotkania, może coś innego ale Espanyol niczym nie zachęcał do zwrócenia uwagi na ich grę. Dzisiaj spodziewam się pewnego zwycięstwa graczy Valencii jednak liczę, że i Espanyol coś ukłuje. Wystarczy spojrzeć na historię spotkań obu ekip i od razu widać, że często są to mecze mocno overove.
✅ 85
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom