>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 7.02.2015 (sobota)

Status
Zamknięty.
kicur 2

kicur

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 16:00
Spotkanie: QPR - Southampton
Typ: wygra 1 połowę- 2
Kurs: 2,48
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam chciałem dzisiaj przedstawić spotkanie z Wysp. Spotkanie o tyle jest interesujące gdyż to własnie Southampton aspiruje o topowe miejsca. W tej części tabeli w której znajduje się Southampton zrobiło się bardzo ciasno i potrzeba są tylko wygrane.
W tym sezonie QPR może wyłącznie liczyć na Charlie Austina który zdobył do tej pory 13 goli, lecz ostania forma całej drużyny wygląda marnie
31.01.15 PRE Stoke QPR 3 : 1
17.01.15 PRE QPR Manchester Utd 0 : 2
10.01.15 PRE Burnley QPR 2 : 1
04.01.15 PUC QPR Sheffield Utd 0 : 3
01.01.15 PRE QPR Swansea 1 : 1
Dodatkowym minusem jest rezygnacja Redknappa z funkcji menagera.
Natomiast inaczej sytuacja rysuje się w Southampton dwie ostanie wpadki dały na pewno dużo do myślenia całej drużynie. Nieskuteczność w meczu ze Swansea szczególnie w pierwszej połowie pogrążyło ten mecz. Dzisiaj zapewne będzie przebudzenie drużyny i pewnie wygrają na wyjeździe.
01.02.15 PRE Southampton Swansea 0 : 1
24.01.15 PUC Southampton Crystal Palace 2 : 3
17.01.15 PRE Newcastle Southampton 1 : 2
14.01.15 PUC Ipswich Southampton 0 : 1
11.01.15 PRE Manchester Utd Southampton 0 : 1
⛔100
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA
Godzina: 13:00
Spotkanie: Kerber - Gajdosowa
Typ: Gajdosowa
Kurs: 4.0
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Dzisiaj moim zdaniem bukmacherzy zdecydowanie przecholowali z kursami. Mecz Pucharu Federacji Niemcy - Australia. Faworytkami są Niemki jednak faworyzowanie Kerber gdu bilans bezpośrednich meczów 3-1 dla Gajdosowej. Początek sezonu Andżeliki naprawdę bez rewelacji porażka w I rundzie Australian Open z Begu wcześniej porażka w Sydney z Pliskową oraz ze Svitoliną w Brisbane. Natomiast Gajdosowa ciekawe mecze z Ivanovic w Brisbane oraz Kvitova w Sydney oba mecze oglądałem i momentami naprawdę świetna gra.W Australian Open w drugie jrundzie trafiła na Halep i nie miała szans Problem Gajdodosowej to reguralność kiedy trafia jest dobrze gorzej gdy nie idzie nie potrafi grać planem B. Jednak dziś z Kerber widzę duże szansę biorąc pod uwagę formę Niemki.
✅300
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
nonamed 97

nonamed

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ligue 2
Godzina: 14:00
Spotkanie: Dijon - Sochaux
Typ: 2
Kurs: 3,80
Bukmacher: William Hill
Analiza:
W dzisiejszym spotkaniu spotkają się dwie drużyny z czołówki zaplecza Ligue 1. Dijon zajmuje miejsce 6 a Sochaux 8. Różnica między tymi zespołami to jedynie dwa punkty, ale Dijon swoją wysoką pozycję zawdzięcza rundzie jesiennej, ponieważ odkąd wznowiono rozgrywki zdołali wygrać tylko jedno spotkanie przeciwko Caen w Pucharze Francji (z którego już odpadli) i to po dogrywce. Poza tym same porażki. W większości z zespołami ze środka tabeli. Tracą mnóstwo bramek (4 spotkania w lidze w tym roku i 12 straconych bramek), a strzelają mało i rzadko (4 w jednym meczu). Na drugim biegunie jest zespół Sochaux, który od wznowienia ligi ma niezły bilans 2-1-1, przy czym jedyna porażka to mecz z liderem Troyes na wyjeździe. Zresztą Sochaux jest najlepszym zespołem Ligue 2 jeśli chodzi o grę na wyjeździe. W obydwóch zespołach nie zagra kilku zawodników, którzy brali udział w kilkunastu spotkaniach, w zespole Dijon jednym z nich jest pierwszy bramkarz- Reynet. Jedynym argumentem, którzy przemawia przeciwko mojemu typowi to wynik z jesieni, kiedy to Dijon pokonało na wyjeździe Sochaux 1:0, ale mimo wszystko sądzę, że tamten wynik nie powinien za bardzo rzutować na ocenę dzisiejszego meczu, ponieważ Dijon z początku sezonu a z teraz zespoły, które osiągają kompletnie różne wyniki. Dla mniej odważnych polecam zagranie 2 DNB za ok. 2.50.
⛔100
 
xfilipx180 13,5K

xfilipx180

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina:
20:00
Spotkanie:
Montpellier vs Lille
Typ:
Montpellier
Kurs: 2.43

Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Montpellier, szoste miejsce w tabeli. Jesli nie chca stracic szansy na gre w kwalifikacjach do ligi europejskiej, musza wygrywac takie spotkania. Tym bardziej jesli rywal jest bez formy co pokazuja ostatnie mecze. Lille na wyjazdach slabo sobie radzi, co pokazuje bilans (1-3-7). Ostatnie 5meczy wyjazdowych to 3 przegrane, dwa remisy. Natomiast gospodarze, mozna powiedziec ze sa w formie, ostatnie 5 meczy to 3 wygrane i 2 remisy, w tym remis z PSG na wyjezdzie. Jesli chodzi o bilans meczy u siebie to Montpellier posiada (7-1-3). Tak wiec u siebie sa mocni i mysle ze to wykorzystaja w tym meczu, jesli nie chca oddalic sie od czolowki.
Oba zespoly bez wiekszych zmartwien kadrowych.
⛔
100

 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Championship
Godzina: 16.00
Spotkanie: Wolves - Reading
Typ: 1
Kurs: 2.32
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Spotkanie w ramach dwudziestej dziewiątej kolejki spotkań na drugim szczeblu rozgrywkowym w Anglii. Drużyna Wolves zagra na własnym stadionie z drużyną Reading. Moim typem na to spotkanie jest wygrana gospodarzy. Wilki w ostatnich pięciu meczach ligowym wygrały 3 a 2 razy remisowały. Zajmują obecnie siódmą pozycję w tabeli, zgromadzili 45pkt i tracą zaledwie dwa oczka do zajmującego szóstą pozycje premiowaną grą w Play-Offach Watford. Ich dzisiejsi rywale zdobyli aż 11pkt mniej, co prawda wygrali 2 z ostatnich 5 spotkań wyjazdowych ale w moim przekonaniu to skończy się dzisiaj. W ostatnich pięciu bezpośrednic pojedynkach trzykrotnie wygrywało Reading a dwa razy padały remis. Gospodarze na pewno będą niesamowicie mocno chcieć przełamać te serię. Wolves są drużyną nastawioną na walkę o awans, Reading - nie. Jeśli Wilki chcą awansować takie mecze u siebie jak dzisiejsze muszą wygrywać - dlatego gram na nich.
⛔100
 
naimad424 112

naimad424

Użytkownik
Niemcy / Bundesliga /
Godzina 15:30
Spotkanie -
Freiburg-B. Dortmund
Typ - 1
Kurs - 5.50
Buk - Bet365
Analiza:
Nie wiem dlaczego jeszcze nikt nie zaryzykował w dzisiejszych typach na ten mecz, BVB która zajmuje ostatnie miejsce w tabeli (18) z liczbą punktów - 16. Bramki strzelone 18, stracone: 27 podejmie Freiburg który w tym sezonie także nie gra zbyt dobrze ale w tabeli z liczą punktów 18 zajmuje 15miejsce. Sądze że dzisiaj Freiburg zechce z ostawić 3punkty u siebie na stadionie. Dodam że BVB gra na wyjeździe co będzie jeszcze większą presją. Piłkarze Dortmundu nie mogą spodziewać się cudu. Nawet gdy na boisku grają tacy piłkarze jak: Hummels, Reus, Immobile, Piszczek, Błaszczykowski czeka ich spadek.
Jest to mecz o wszystko więc nie namawiam do stawiania ????
⛔ 100
 
modul 118

modul

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie
Spotkanie: Titisee Neustadt (Niemcy)
Typ: Kamil Stoch wygra konkurs
Kurs: 3.90
Bukmacher: Bet-At-Home
Analiza:
Wiadome jest jedno, konkurs zapowiada się w miarę sprawiedliwy wietrznie, przynajmniej tak można wywnioskować z prognoz, pierwsza seria w miarę trwania powinna przebiegać z wiatrem 2,2 m/s a druga seria 1,6 m/s więc szału nie będzie, konkurs powinien być płynny. Faworytem bukmacherów jest Severin Freund ale duży handi dla niego za skakanie przy własnej publiczności i we własnym kraju. W ubiegłym roku Kamil Stoch zajmował tu odpowiednio 2 i 1 miejsce. Wnioskując z wywiadów, Kamil darzy skocznię sentymentem i skacze mu się tu nie tyle przyjemnie co dobrze. Forma rośnie z dnia na dzień, a patrząc na kalendarz to są to ostatnie dwa konkursy przed MŚ gdyż na loty na Vikersundbakken poleci tylko kadra B. Jest to jeden z takich konkretnych testów generalnych dlatego mobilizacja jest podwójna gdyż po zawodach w Niemczech nasi wracają do kraju i czekają ich mozolne treningi w Szczyrku gdzie jakby nie patrzeć do formy mają wrócić zawodnicy z ogona kadry którzy mają stanowić siłę w drużynówce. Stoch nie poleci dlatego żeby nie musieć się potem przestawiać z mamuta na dużą skocznię. Jeżeli w jego wypadku punkty do generalki nadal coś znaczą to walka o pełną pulę zapowiada się przednia.
⛔100
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, 2 Hiszpania
Godz: 18
Spotkanie: Alaves - Osasuna
Typ: 2
Kurs: 3,6
Buk: unibet
Analiza:
Nie rozumiem takiego typowania buków na ten mecz, dla mnie zdecydowanie za duzy kurs na gości z czego korzystam. Po 1 w tabeli zespół Osasuny plasuje sie na 9 miejscu natomiast Alaves jest 13. Po 2 forma w ostatnich spotkaniach również po stronie gości którzy nie zaznali porażki w ostatnich 6 meczach wygrywając aż 4 z nich. Alaves w niezłej formie równie jednak nie tak dobrej jak ich rywale 1-3-2. Bezposrednie mecze tych drużyn oscylują wokoło remisu. Z mojej strony za tym typem przemawia to że ogladalem ostatni wygrany mecz Osasuny z Barca B i ich gra naprawdę momentami bardzo mi sie podobała. Dla mniej odważnych polecam podpore że w razie remisu mamy zwrot. Powodzenia;)
ZWROT
 
F 428

fudyn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eredivisie
Godzina: 18:30
Spotkanie: Dordrecht vs Den Haag
Typ: 2
Kurs: 2.38
Bukmacher: William hill
Analiza:
Będę się strzeszczał bo nie mam czasu.
Den Haag w ostatnim czasie pozyskało chińskiego inwestora, który widzi w tym klubie szansę na dobry interes( sprowadzania młodych i sprzedawania za lepsze pieniądze). Tak więc drużyna, która ma takie cele nie może pozwolic sobie na spadek, a w meczu z ostatnim w tabeli Dodrechtem, wręcz musi zdobyc 3 punkty.
Goście zajmują 24 lokate z ledwie 3 &quot;oczkami&quot; przewagi nad strefą barażową. Natomiast gospodarze mają, aż 9 punktów mniej od dzisiejszego rywala.
Nowy rok Dodrecht zaczął niespodziewanie dobrze, 4 punkty w 4 meczach to jak na nich sukces. Warto zanaczyc, ze w ostatnim meczu z Zwolle( 0:4) wrócili jakby na swoje tory ????
Den Haag też dobrze wystartowało, 4 punkty, ale rywale z którymi grali byli nieco bardziej wymagający od przeciwników Dodrechtu.
W zimowym okienku transferowym ADO nie próżnowało, pozyskali Iakovenkę (Fiorentina) i Wilsona Eduardo (Sporting).
Uważam, że goście powinni spokojnie wygrac z outsidrem ligi, zyskają wówczas dużą przewagę nad miejscem grożącym bezpośrednim spadkiem.
Powodzenia!!
⛔100
 
zendi94 237

zendi94

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia (Premier League)
Spotkanie: Leicester - Crystal Palace
Typ: Over 2,5
Kurs: 2.32
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Leicester zagra bez nowego zawodnika Roberta Hutha, który pauzuje 2 spotkania, ale za to Matty James wraca po zawieszeniu i Riyad Mahrez, który wrócił z Pucharu Narodów Afryki. Szczególnie cenny jest powrót tego drugiego zawodnika, który napędza akcje ofensywne gospodarzy i zbiera bardzo dobre recenzje na prawym skrzydle.
Crystal Palace bez Yannika Bolasiego, który jest jeszcze na PNA i będzie dzisiaj walczył o 3 miejsce w turnieju. Mile Jedinak, który narzeka na ból w kostce nie zagra, jak również nowy nabytek Lee Chung-young.
Bardzo ważne spotkanie dla obu drużyn!
Leicester ma szansę na złapanie się do ostatniego pociągu w walce o utrzymanie, jak dzisiaj nie wygrają to spadek wydaje się być pewien.
Sytuacja Crystal Palace w cale nie jest dużo lepsza, 13 miejsce i tylko 6 pkt przewagi nad dzisiejszym rywalem.
To może być gra na 0:0, ale również możemy być świadkami bardzo otwartego spotkania i na to właśnie liczę, bo po prostu Leicester musi dzisiaj atakować.
Goście również nie mogą się bronić, bo remis nikogo tutaj nie zadowala.
Spodziewam się kilku bramek i otwartego widowiska.
Powodzenia!
⛔100
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Freiburg - Dortmund
Typ: Freiburg +0.5
Kurs: 2.47
Bukmacher: PinnacleSports
No i jesteśmy po kolejnym meczu, w którym Dortmund już ,,naprawdę musiał wygrać&quot; i po żałosnym kursie nawet u siebie przegrał. U siebie, gdzie jeszcze potrafili czasem się ocknąć i ograć Monchegladbach (po dziwnej bramce) oraz Hoffenheim.
Ja rozumiem, że to jest Dortmund i stąd takie kursy, ale oni nie wygrali żadnego z DZIEWIĘCIU ostatnich wyjazdowych spotkań! A kurs jest 1.65 na nich. Przegrali w Berlinie, Bremie czy Frankfurcie, udało im się wywieźć remis z Paderborn i ostatnio z Leverkusen. Wcześniej porażki z Koln, Schalke, Bayernem. Kursy na wygrane w Berlinie, Bremie, Frankfurcie i Paderborn wynosiły od 1.45 do 1.62. Buki powoli się budzą i dali więcej, bo 1.65 Przeciwko Freiburgowi, który przegrał tylko dwa mecze u siebie, przegrało tutaj Schalke, nie wygrało Monchegladbach, Leverkusen. Wygrał tylko Wolfsburg no i Stuttgart. W sobotę pokonali 4:1 u siebie Eintracht, a w środę po podobno dość wyrównanym meczu przegrali 0:1 w Monchegladbach. To nie są tuzy, ale chcąc nie chcąc są wyżej niż Dortmund i tanio skóry nie sprzedadzą, bo są tuż nad strefą spadkową i dla nich to też bardzo ważny mecz. Wiadomo, potencjał itd. ale o tym się już czyta od początku sezonu w analizach meczów BVB i mecz za meczem wracają z wyjazdów bez zwycięstwa. Po przerwie zimowej myślałem, że coś się zmieni, ale jest to samo.
- To boli, nie ma wątpliwości. Aktualnie robimy wszystko źle i nic nie wykorzystujemy z naszych sytuacji - zakończył szkoleniowiec wicemistrza Niemiec.
Co prawda oglądałem w sobotę tylko ostatnie pół godziny, gdzie Dortmund grał w przewadze 11 na 10, ale ja tych sytuacji nawet nie widziałem. Jedynie bicie głową w mur przez Immobile, straty Mkhitaryana (który już stwierdził, że chce odejść), Kagawa też nic nie wniósł. Nie widać wiary, motywacji.
Może na złość Aubameyang czy ktoś inny na sekundę błyśnie i wciśnie jakiegoś farfocla i Dortmund uczyni wielki krok ku utrzymaniu ale po takim kursie żal nie spróbować.
⛔100
 
dariusz19 48

dariusz19

Użytkownik
Dyscyplina: WŁOCHY: Lega Pro - Group C
Spotkanie: Matera - Catanzaro
Typ: Catanzaro
Kurs: 7,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zapraszamy do Włoch, na spotkanie dość odległej ligi włoskiej. Skąd pomysł na taki mecz? Zastanawia mnie zestawienie kursów na owe spotkanie. Nagle wzrasta kurs z 4,33 na 7,00? Czy może mi ktoś powie że nie jest to zrobione pod buków? Oczywiście, takie nagłe wzrosty i spadki kursów łączą się zazwyczaj ze sporą niespodzianką, ale czy wygrana gości będzie tak na prawde niespodzianką? Moim zdaniem nie, poniewaz grają bezpośredni sąsiedzi z tabeli, grają podobnie, tyle że goście nie lubią zbytnio remisować , więc dlaczego nie mieliby tak po prostu wygrać te spotkanie. Bezpośrednie pojedynki akurat na minus przyjezdnych... ale ... ale .... no własnie, statystyki nie zawsze grają. Pozdrawiam i powodzonka
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Leicester City - Crystal Palace
Typ: Crystal Palace wygra i BTS
Kurs: 6,75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Nie przemawiaja do mnie zadne argumenty w strone Lisow. Leicester mialo zwyzke formy, udalo im sie podlapac kilka punktow ktore byly im potrzebne by nie stracic kontaktu z reszta ekip walczacych o utrzymanie ale dla mnie jest to za malo by utrzymac sie w lidze. Ostatni mecz z Man U pokazal, ze Lisy maja bardzo slaba obrone, i praktycznie zadnych pomyslow na gre w ataku. Strata 3 bramek w 45 minut...to nawet 3-ligowy Cambridge potrafil zagrac lepiej ze snujacymi sie gwiazdami Man United. Dzisiaj Leicester bedzie musialo zagrac o komplet punktow a to sprawi, ze nie beda kurczowo trzymac sie obrony, wiec szanse dla gosci z pewnoscia beda. Crystal Palace, z drugiej strony, po zakontraktowaniu A. Pardewa zaczal grac szybka ofensywna pilke. Widac, ze chlopaki sa w gazie, jest dobra atmosfera w ekipie, duzo motywacji i wiary w to, ze mozna sie utrzymac w PL. Nie wszystko jeszcze w zespole dziala ale strzelanie goli w ostatnich dniach nie sprawia im problemow. 3 gole z Southampton, 3 z Burnley, 2 z Tottenhamem, a przeciez Leicester co pokazuje tabela ligi nie jest ekipa lepsza od pozostalych 3 zespolow. Zupelnie nie rozumiem dlaczego w tym meczu buki stawiaja Lisy w roli faworyta. Jedyne co przemawia za Leicester to fakt gry na wlasnym terenie i tyle...Crystal Palace moim zdaniem wygra ten mecz choc nie zachowa czystego konta. Powodzenia
⛔100
 
dejwid87 72

dejwid87

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna - Wlochy, Serie A
Godzina: 18:00
Spotkanie: Hellas Verona - Torino
Typ: X
Kurs: 3,30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
22 kolejka Wloskiej Serie A.Mecz pomiedzy Hellas Verona - Torino FC.
Przystawka przed daniem glownym mozna tak to ujac.Mecz pomiedzy sredniakami Wloskiej Serie A.Zapowiada sie bardzo wyrownane spotkanie.Minimalnym faworytem Bukmacherzy stawiaja druzyne gosci ktora w ostatnich tygodnia prezentuje solidna forme.Mozna powiedziec ze jak za dotknieciem czarodziejskiej rozdzki druzyna Torino zaczela grac.W lidze jest juz niepokonana od 8 kolejek.Po slabym poczatku sezonu widac ze druzyna weszla na wlasciwe tory i pkt mecz za meczem.Dzisiejszego dnia podopieczni trenera Ventury przyjezdzaja do Verony gdzie zmierza sie wedlug mnie z rewelacja poprzedniego sezonu zespolem Hellas.Z pewnoscia szykuje sie zaciete spotkanie gdyz obie druzyny dziela tylko 4 pkt w ligowej tabeli.Wielkich absencji w obu zespolach nie ma.Verona zagra bez Rodrigueza i Sali natomiast Torino jedynie bez zawieszonego Gazziego.Wyjazdy nie naleza do mocnej strony druzyny Torino Fc.Oczywiscie wygrali ostatni wyjazdowy mecz z Interem ale kazdy kto chociaz troche interesuje sie pilka nozna widzi jak beznadziejnie spisuje sie klub z Mediolanu.Hellas natomiast wiecej pkt zdobywa na wlasnym stadionie.Wedlug mnie nie zobaczymy dzisiaj jakiegos wielkiego strzelania co za tym idzie mecz zakonczy sie wynikiem remisowym.Wedlug mnie Torino wystrzelalo wszystkie naboje w meczu przeciwko Sampdorii i dzisiaj zobaczymy wynik 0-0 lub 1-1.
Cos nie pyklo za pierwszym razem.Przepraszam za utrudnienia.
⛔100
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Quito, semifinal, clay ????
Godzina: 19:00
Spotkanie: Bellucci Thomaz[73] - Estrella Victor[76]
Typ: ESTRELLA
Kurs: 2,75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Obaj rozegrali na tym turnieju po 3 mecze , gdzie Estrella wszystkie trzy mecze wygrał w dwóch setach , nawet wczoraj z Klizanem gdzie meczu nie oglądałem , ale mniej więcej wyglądało to , że dominikańczyk zdobywał punkty seriami ...
Belluci musiał się troche bardziej namęczyć bo ostatnio wprawdzie pokonał Montanesa w dwóch setach , ale dwa poprzednie kończył mecze rozgrywając trzy sety , gdzie w każdym meczu zalicza tie-break , w dodadku pierwszy serwis w tym meczu brazylijczyka to 54 % , przy 66% pierwszego serwisu Estreli z Klizanem .
Obaj grali ze sobą jeden raz( Bogota , clay , 2013 rok) i wygrał Estrella , wygrywając w meczu już 6-2 , 3-0 i Belluci skreczował .
Nie sadze , aby były tutaj długie wymiany bo zapewne jeden jak i drugi bedzie chciał przechylić szale zwyciestwa na swoja korzyść jak najszybciej , ale blizej mi tutaj do Estrelli i na niego dzis pogram , pozdro.
✅175
 
jakub007 6,9K

jakub007

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - SPAIN: Primera Division
Godzina: 16:00
Spotkanie: Atletico Madryt - Real Madryt
Typ: Over 6.5 kartki
Kurs: 1.65
Bukmacher: Betsafe
Analiza:

Primera Division, Atletico Madryt (gospodarz, 3. miejsce, 47 pkt, bilans 15-2-4, bramki 43:20) vs. Real Madryt (1. miejsce, 54 pkt, 18-0-3, 70:18). Krótko, bo mecz już za chwilę. Dwa razy sprawdzałem, czy tego typu jeszcze tutaj nie ma i jestem w szoku! Kurs może nie jest najwyższy, ale to grzech nie skorzystać. W ostatnich 5 derbach Madrytu sędzia pokazywał średnio 9.4 kartki na mecz. BUK wystawia linię 6.5... GRAĆ!
✅65
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna, Hiszpania 1, 16:00
Atletico Madryt - Real Madryt
Real Madryt strzeli over 2.5 gola
5.00
Bet365
Na dzisiaj wybrałem hit kolejki w Primera Division. W 22 serii spotkań zmierzy się ze sobą Atletico Madryt i Real Madryt. Gospodarze po 21 meczach są na 3 miejscu w tabeli, a goście są liderem rozgrywek. Jak na derby przystało nie powinno zabraknąć emocji w tym spotkaniu. Typuję na to, że Real zdobędzie 3 gole lub więcej. Po pierwsze są liderem rozgrywek i wygrywając dzisiaj z Atletico odskoczą od nich aż na 10 punktów. Po drugie ekipa Ancelotiego jest głodna rewanżu za porażkę jaką ponieśli w pucharze Króla. Do składu po pauzie wraca również głodny gry Ronaldo, któremu kilka dni temu stuknęła 30&#39;staka i będzie chciał za wszelką cenę uczcić swoje urodziny, które obchodził 2 dni temu. I najważniejszy argument to fakt, że Real w swoich 21 meczach ligowych aż w 13 strzelali 3 gole lub więcej! Łącznie zdobyli już 70 goli i są pod tym względem niepodważalnym liderem. Atletico ostatnio straciło 3 gole w meczu z Barceloną i moim zdaniem dzisiaj również bramkarz gospodarzy wyciągnie co najmniej 3 raz piłkę ze swojej bramki. Mój typ to 2:3 dla gości i over 2.5 gola dla Realu Madryt.
⛔100
 
ill-be-back 4,4K

ill-be-back

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Francja Pro A
Godzina: 20:00
Spotkanie: Paris Volley - Tourcoing VB Lille Metropole
Typ: Tourcoing (+2.5 seta)
Kurs: 2.32
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Zachęcony paroma sukcesami w typowaniu siatkówki kontynuuję grę w tym kierunku. Na dzisiejszy wieczór spotkanie francuskiej ligi męskiej, w którym drugi w tabeli zespół Paryża podejmuje outsidera ligi Tourcoing. Już pobieżna analiza sytuacji w tej lidze przekonuje, że goście z Normandii nie mają większych szans w dzisiejszym pojedynku. Drużyna Paryża jest jednym z liderów ligi, mająca po 18 rozegranych meczach zgromadzone 40 pkt. i bilans 14-4. Przyjezdni są w sytuacji odwrotnej. Zamykają oni tabelę z zaledwie 7 punktami i bilansem 2-15. Nie ma co opowiadać bajek bo w tym meczu sensacji raczej nie będzie, chociaż 3 lutego do takowej doszło, gdy skazany na pożarcie Tourcoing pokonał Cannes - lidera francuskiej Pro A i to na wyjeździe 3-2. I to jakieś światło w tunelu dla mojego typowania. Okazuje się, że w 10 na 17 rozegranych spotkań ekipa z przedmieść Lille była w stanie ugrać chociaż 1 set. Z kolei Paryż w 18 rozegranych grach tylko 4 razy nie oddał żadnego seta rywalom. W pierwszym meczu tych ekip w Tourcoing Paryżanie wygrali 3-2. Paryż od 13.02.2014 r. nie potrafił wygrać 3-0. Skoro więc Tourcoing potrafił wygrać z Cannes może też ugrać jeden set w Paryżu. To wszystko przekonuje mnie do typowania z handi +2,5 seta na gości.
✅132
 
pepe19911 10

pepe19911

Użytkownik
Piłka Nożna- Primiera division
godz. 16.00
Spotkanie: atletico madryt - real madryt
Typ:2.5 gola i obie strzela
Kurs:2.05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Szybko bo zaraz mecz. Obie druzyny strzelaja duzo bramek. Mecz na najwyzszym poziomie. w ostatnich meczach obie druzyny strzelaja sporo bramek i zawsze obie strony zdobywaja gole.
Pozdrawiam .
Kiepska analiza
 
rosuene 15

rosuene

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eredivisie
Godzina: 20:45
Spotkanie: PSV - Utrecht
Typ: PSV i powyżej 3.5 gola
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Po ciężkich wyborach padło na spotkanie holenderskiej ligii pomiędzy liderem tabeli, a średniakiem z 12 miejsca. Piłkarze z Eindhoven obecnie zajmują pierwsze miejsce z 15 punktową przewagą nad drugim Ajaxem po 18 wygranych 1 remisie i 2 przegranych, gospodarze grając u siebie mają bilans 10-0-0 - chyba nie muszę dodawać nic więcej do kwestii dlaczego są faworytem. Teraz parę słów o rywalu Utrecht posiada bilans 7-3-11, natomiast na wyjazdach 4-2-5. A tak wyglądały ostatnie pojedynki pomiędzy tymi klubami:
26.10.14 - Utrecht - PSV 1:5
25.09.14 - PSV - Utrecht 2:0
Do tego Utrecht ma ostatnio 4 porażki i remis więc jak widać brak formy, z kolei PSV wygrało ostatni mecz grając prawie cały w 10 co przemawia za formą, średnia goli u siebie to ponad 3 tak więc spodziewam się wysokiego zwycięstwa gospodarzy.
✅100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom