>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 7.02.2015 (sobota)

Status
Zamknięty.
H 221

heksan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina:
18:30
Spotkanie:
Everton vs Liverpool
Typ:
Remis
Kurs:
3,40
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Everton powoli wraca na właściwe tory, od 3 meczów nie przegrał i dzisiaj zapewne będzie chciał podtrzymać tą passę. Liverpool w jeszcze większym gazie, drużyna z Anfield zaczyna grać piłkę z tamtego sezonu i sprawiedliwie w tym meczu są uznawani za faworyta. Trzeba jedna pamiętać o wyświechtanym lecz często sprawdzającym się powiedzeniu o tym, że derby rządzą się własnymi prawami. To będzie mecz walki, każdy zespół będzie zaangażowany na 110%, nikt nie odstawi nogi nawet na centymetr. Dodatkowo obie drużyny nie zachwycają w ofensywie. Na szpicy w Evertonie Lukaku, który zgubił swoją formę a w The Reds Sterling, który nominalnym środkowym napastnikiem nie jest i będzie mu bardzo ciężko walczyć z rosłymi obrońcami The Tofees. Według mnie nic tu nie przemawia za którąkolwiek ekipą na tyle, żeby grać ich zwycięstwo. Hitowe mecze w Anglii mają to do siebie, że często zamiast hitu wychodzi i kit i nudny mecz na 0:0. Podobny scenariusz przewiduję w dzisiejszym meczu. Bardzo ważny mecz dla obu drużyn, słaba forma jeśli chodzi o strzelanie goli i szykuje się nam typowe spotkanie walki gdzie remis wydaję się najlepszą opcją.
✅
240
 
tomexxx 156

tomexxx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja
Godzina: 20:00
Spotkanie: Bastia - Metz
Typ: Bastia -1
Kurs: 4.4
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. Analiza musi być szybka, bo mecz już niebawem. Według mnie, ten mecz ja jednego faworyta - jest nim drużyna Bastii. Jak spojrzymy na jej ostatnie wyniki, zwłaszcza u siebie, można dojśc do wniosku, że mogą oni dzisiejsze spotkanie wygrać co najmniej dwoma bramkami. 3:1 z Rennes, 4:2 z wielkim PSG, 2:0 z Lille, ponownie 2:0 z Rennes czy 2:0 z Montpellier. Bastia ze swojego stadionu zrobiła twierdze i przegrywają na niej bardzo rzadko- ostatnio z Evian na początku grudnia. Nie widzę argumentów po stronie drużyny Metz, niby najgorzej ostatnio nie grają, ale na wyjazdach po prostu im nie idzie. A jeśli spojrzeć na ich ostatnie spotkania, to w 2012 roku Bastia wygrała oba mecze po 3:0. Liczę na podobny rezultat w dzisiejszym meczu. Pozdrawiam
✅340
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Dyscyplina: siatkówka
Godzina: 20:30
Spotkanie: Noliko Maaseik - Knack Roeselare
Typ: 1
Kurs: 3,25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W Belgijskiej lidze siatkarzy starcie dwóch najbardziej utytułowanych zespołów w historii. Obie ekipy co roku grają w LM i przeważnie pokazują się z dobrej strony. W tym sezonie na pewno zawiodły bo nie wyszły z grupy, lecz Maaseik miał strasznie ciężką grupę, Roeselare zawiodło bo grali kiepsko, w porównaniu z sezonem wcześniej regres był spory. A Maaseik na swoim boisku jest groźny, w meczu z Halkbankiem przegrali 2-3 ale grali na prawdę dobrze. Jest tam jeden świetnie zapowiadający się 18letni węgierski atakujący Padar. Ma chłopak młota w ręce a do tego dynamiczny. Wielki talent i pewnie po sezonie pójdzie gdzieś do lepszej ekipy. Roeselare to na pewno najjaśniejszym punktem tej ekipy jest Fin Tervaportti, świetnie rozgrywa i jego akcje szybkie z Tuerlincxem fajnie wyglądają. Stawiam na gospodarzy po dobrym kursie.
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina: 22:00
Spotkanie: Real Sociedad vs Celta Vigo
Typ: Real over 1,5 gola
Kurs: 2.7
Bukmacher: expekt
Analiza:
Na dzis przygotowałem mecz La Liga. Real Soceidad, które w tym sezonie zdecydowanie lepiej spisuje sie na własnym stadionie podejmować będzie Celte Vigo. Zdecydowałem sie na to spotkanie ze względu na bardzo słabą postawę gości w ostatnich meczach na wyjeżdzie. Po wygranej na Camp Nou 1-0 zanotowali oni 6 meczów bez punktów w delegacji.
Sociedad natomiast grają bardzo w kratkę, potrafia ograc u siebie Barcelone, zremisować po niezłym meczu z Villareal, by poźniej przegrać z Vallecano.
Celta Vigo to przeciwnik z którym piłkarze Davida Moysa lubia grać. Nie przegrali z nimi od 2006 roku (licząc spotkania ligowe), natomiast ostatnie zwycięstwo w delegacji w Sociedad odniesli w 1999 roku!
Kurs naprawde niezły. Polecam, mój typ to 2-1 dla gospodarzy. Pozdrawiam
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom