>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 7.03.2017 (wtorek)

Status
Zamknięty.
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Europa, Champions League - Play Offy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Banvit - Oldenburg
Typ: Banvit -6,5
Kurs: 1.58
Bukmacher: bet365
Analiza:
Nie jestem ekspertem od koszykówki, ale wystarczą suche fakty aby postawić na Banvit. W swojej grupie zajął 2 miejsce, wygrywając 11 meczy i 3 minimalnie przegrywając na wyjazdach. Po remisie (82-82) w Oldenburgu, u siebie jest zdecydowanym faworytem. Dodam jeszcze, że w ostatnich 10 meczach przegrał tylko raz z Pinar Karsiyaka. Stawiam na zwycięstwo Banvit z lekkim handicapem. Odważniejsi mogą postawić większy minus, to i kurs wiekszy.
✅ 58
 
D 10

dawcio27101990

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Napoli - Real Madryt
Typ: Ponad 3,5 gola w meczu
Kurs: 2.25
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Te spotkanie będzie spotkaniem agresywnym, osobiście stawiam powyżej 4,5 gola.
Nie ma co tu dużo opisywać, ale Napoli stoi przed wielką szansą, lecz Real im nie odpuści tego i będzie ostra wymiana bramek. z pewnością powyżej 3,5.
Kursy szaleją, na Napoli leci w dół, a na Real do góry.
moim zdaniem over 3,5 jest bardzo prawdopodobny w tym spotkaniu ????
✅ 125
 
betlitelli 7,6K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Champions League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Arsenal Londyn- Bayern Munchen
Typ: X
Kurs: 3.9
Bukmacher: Bet365
Losy tego dwumeczu rozstrzygnely sie juz w 1meczu, Arsenal bedzie chcial uniknac kolejnej kompromitacji i jakos sie przelamac z kolei Bayern nie bedzie zbytnio cisnac majac taka zaliczke.Arsenal u siebie spisuje sie duzo lepiej niz w delegacjach wiec jest spora szansa na unikniecie blamazu i odbicie sie. O wygrana z Bayernem bedzie ciezko ale remis jest tutaj jak najbardziej do ugrania
⛔ 100
 
kapsel10 3,5K

kapsel10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów.
Godzinna: 20:45.
Spotkanie: Napoli - Real Madryt.
Typ: Over 2,5 kartki gospodarzy.
Kurs: 1.87.
Bukmacher: Unibet.
Analiza:
Wkraczamy w kluczowy moment dwumeczu między drużynami z Włoch i Hiszpanii. W rewanżu Champions League na Stadio San Paolo zmierzą się drużyny Napoli i Realu Madryt. Rozjemcą tego spotkania będzie Pan Cuneyt Cakir. Stawka jest ogromna i nie będzie już kalkulacji, jaka miała miejsce w pierwszym meczu. Nikt nie może tu odkładać nogi, jeśli chce awansować. Spodziewam się sporo walki. Po obu stronach barykady występuje sporo boiskowych hultajów, którzy mogą zgarnąć reprymendę z dołączonym do niej prezentem zarówno za faul, jak i dyskusje czy też niesportowe zachowanie. Liczę jednak, że to Azurri będą lepsi w tej statystyce dzięki agresywności w tym meczu, bo to oni są dalsi awansu i upływający czas, oraz niewykluczone prowokacje ze strony ekipy gości mogą ich podrażnić. Kapitan ekipy z Neapolu na pewno da przykład kolegom z drużyny jak walczyć, bo jest to bardzo oddany klubowi zawodnik, żywa legenda, która jest również boiskowym zabijaką, nie można mu odmówić charakteru, walecznośc - choć czasem nagina zasady gry. W obronie ciężko będzie miał zapewne Kalidou Koulibaly, którego czeka nielada wyzwanie, a jego forma od ostatniego spotkania z Królewskimi doznała regresu.
To oczywiście tylko moje typy, kalkulacje i przewidywania co do tego, kto zainkasuje kartki - bój może się potoczyć znacznie inaczej, ale wprawdzie mówiąc jest mi to obojętne, kto zainkasuje kartonik jakiego będzie on koloru. Ważniejsze jest to, aby gifty zostały parę razy wyciągnięte z kieszonki arbitra i dały zwycięstwo mojej propozycji.
Kurs jest uczciwy i sądzę, że jak najbardziej do gry. Interesująco w meczu wygląda również zakład na kartkę Koulibaly&#39;ego [2,40], czy Casemiro [2,50].
Panowie są najbardziej narażeni na upomnienia od arbitra ze względu na swoje role w zespole - od obu raczej nie wymaga się nadmiernej finezji, a walki, zaangażowania i przejawu agresji piłkarskiej, która czasem potrafi wykroczyć poza dozwolone przez sędziego granicę. Naturalnym wyborem wydawałby się zakład na kartkę Carvajala, jednak takiego nie ma (ciekawe :]). W konfrontacji Bayernu z Arsenalem polecałbym natomiast kartkę Granita Xhaki [2.80], którego często ponosi na boisku i jest znakomitym, uznanym na świecie kolekcjonerem kartek (już w pierwszym spotkaniu w Madrycie został wynagrodzony ,,skalpem&#39;&#39; przez arbitra). Nie wiadomo jednak, czy Arsenal nie odpuści tego spotkania i zagra na pół gwizdka przez wzgląd na pierwszą konfrontację, która chyba nie daje im wiekszych nadzieji na awans, przez co mój wybór na typ dnia padł na spotkanie w Neapolu.
⛔ 100
 
czaro82 409,2K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna Liga Mistrzów
Godzina. 20:45
Spotkanie. Arsenal Londyn - Bayern Monachium
Typ. bts w pierwszej połowie
Kurs. 3.75
Bukmacher. Bet365
Analiza.

Dzisiaj wieczorem zostanie rozegrane rewanżowe spotkanie pomiędzy londyńskim Arsenalem który gościć będzie Bayern Monachium. W pierwszym meczu &quot; monachijski walec &quot; dosłownie rozjechał angielska drużynę, nie dając jej zbyt wiele nadzieji na odwrócenie losów w rewanżu. Wynik 5:1 na korzyść ekipy &quot;Lewego&quot; jaki padł dwa tygodnie temu na Alianz Arenie, trudno byłoby odrobić wielkiej Barcelonie lub Realowi ( choć ta pierwsza będzie miała okazję pokazać jak odrabia z 4:0 ).
Mimo iż awans &quot;Kanonierów&quot; graniczyć będzie z cudem, to wiemy że nie będzie mowy o żadnym odpuszczaniu i to podopieczni Arsena Wengera ruszą od pierwszych minut do ataku...
Obydwa zespoły mają w swoich szeregach wyśmienitych piłkarzy, którym zdobywanie bramek przychodzi ze sporą łatwością, takich gwiazd jak Alexis Sanchez, Theo Walcott czy Olivier Giroud raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Ponadto w Bayernie AS napadu nasz mega talent w sukurs z Robenem, Alcantarą i resztą spółki zapewne kilkukrotnie skontrują napierający Arsenal, który będzie się musiał odsłonić odrabiając wynik już w pierwszej połowie.
W pierwszym pojedynku typ proponowany powyżej się sprawdził, wiec liczę ze dzisiaj będzie podobnie, tym bardziej iż sytuacja gospodarzy zmusza ich do otwartej gry już w pierwszej odsłonie.
(w drugim spotkaniu proponuje za drobne ten sam bet bts do HT)

&quot; jeśli moja analiza pomogła ci podwoić drobne-kliknij dzięki &quot;

⛔ 100
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina. Piłka nożna Ekstraklasa
Godzina. 18:00
Spotkanie. Górnik Łęczna-Zagłębie Lubin
Typ. Zagłębie - 1 AH
Kurs. 4.0
Bukmacher. Unibet
Analiza.
Łęcznianie na 3 spotkania przegrali 2 mecze, jeden wyraźnie w Białymstoku 5-0, gdzie ich gra jakoś sensownie wyglądała przez jakiś kwadrans, w Kielcach dosyć sensownie zagrali jednak ostatnie minuty zupełnie to przekreśliło dając też jakąś wizytówkę tej drużynie.W międzyczasie Górnik ograł u siebie Piasta 1-0, meczu nie oglądałem, Piasta widziałem 45 min z Lechem i mecz z Wisłą tak więc też ekipa z Gliwic nie zrobiła na mnie żadnego wrażenia, chociaż z Lechem coś tam szarpali do straty gola, potem jednak był dramat.Reasumując GórnikŁ ograł niezbyt lotnego rywala skromnym wynikiem a dzisiaj na pewno ich czeka trudniejsze zdanie.
Zagłębie zaczęło dobrze, chociaż wygrana z Arką bez fajerwerków, następnie przegrana w Płocku po utracie prowadzenia, no i ostatnia klęska u siebie z Legią, jednak za ten mecz można Lubinian wyróżnić, co prawda nie za efekt końcowy ale jednak za pokaz potencjału jaki jest w tej drużynie.Bardzo dobra postawa Lubinian w drugiej połowie, i taką drużynę kibice Zagłębia chcieliby widzieć.Zagłębie w sezonie często zamula, ale jak wejdą w swoje są w stanie w lidze zatrzymać każdego, liczę że zimny kubeł jaki Legia sprawiła Zagłębiu zadziała w meczu z Łęczną.Zagłębie miało wypracowaną bezpieczną pozycję w pierwszej ósemce, ale to wszystko stopniało do 3 pkt, także dzisiaj liczę na poważniejsze Zagłębie nie to z poprzednich meczy a z ostatnich 45 minut z warszawską Legią.Zagłębie jak powszechnie wiadomo lepiej się czuje w meczach wyjazdowych i tam są bardziej skuteczni.
zwrot
 
maer 216,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Szkocja - Championship
Godz: 20:45
Spotkanie: Dunfermline Athletic F.C. - Queen of the South F.C.
Typ: Dunfermline Athletic F.C.
Kurs: 2.25
Bukmacher: WilliamHill
Zapraszam na zaległy mecz 24 serii gier szkockiej Championship.
W ciekawym spotkaniu na East End Park zmierzą się ze sobą miejscowe Dunfermline Athletic Football Club a w gości przyjedzie drużyna Queen of the South Football Club.
Dunfermline Athletic F.C. w tym sezonie ligowym w swoich 25 rozegranych spotkaniach zdobył 30 punktów co daje obecnie 6 miejsce w tabeli ligowej zaś Queen of the South F.C. plasuje się na 5 pozycji w szkockiej Championship ze zdobytymi 34 oczkami w swoich 26 rozegranych meczach.
Gospodarze na swoim terenie w tym sezonie ligowym 4 zwycięstwa, 5 remisów oraz 3 przegrane i bilans bramek 21-19 natomiast goście na wyjazdach 4 wygrane, 4 remisy oraz 5 porażek z bilansem bramkowym 15-15.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy u siebie potrafią osiągać korzystne rezultaty z lepszymi zespołami niż ich dzisiejszy przeciwnik do tego ich ostatnia okazała wygrana na swoim terenie sugeruje że być może zacznie się prawo serii wygranych meczy na swoim terenie a goście na wyjazdach nie najgorzej ale tu raczej muszą się obawiać gospodarzy patrząc na to jak ostatnio skończyła się gościna na East End Park.
⛔ 100
Ps: Druga liga Szkocka nazywa się Dywizja 1, a na żadnym szczeblu rozgrywkowym w Szkocji nie ma ligi Championship.
 
C 172

chkaplan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Azja:puchar AFC
Godzinna: 12:30
Spotkanie: Ceres-Tampines
Typ: X/1
Kurs: 5,00
Bukmacher: Całoroczny.
Analiza:
Witam,
Szkoda, że w ofercie naten rynek nie ma kursów z BTTS bo typ na 1+BTS byłby pewniejszy.
Cóż mogę napisać o tym spotkaniu - wiele i niewiele. Jeden z liderów piłki singapurskiej przyjeżdża dziś na Filipiny aby tam jednak przegrać - bo nie sądzę, aby filipińczycy dali się ograć na własnym stadionie. Zresztą ostatnio piłka filipińska idzie mocno do przodu. Ceres ostatnio mocno remisuje, ale sądzę, że tym bardziej będzie chciał udowodnić, że jest wiceliderem swojej tabeli. Zresztą lider (Global) także gra, o pół godziny wcześniej, w innej grupie z zespołem kambodżańskim, co prawda na wyjeździe ale nikt nie ma wątpliwości że dokopie ostro kambodżanom i osiągnie przewodnictwo w grupie, w której jak na razie niepokonany jest zespół z Malezji (Johor)
Ale wracając - dziś w ogóle jest sporo spotkań bardzo ciekawych i nie chodzi mi tu o LM, ale także angielskie Championship, w których można złapać wiele ciekawych typów i ładnych kursach.
Co do spotkania analizowanego, to sądzę, że jednak Tampines łatwo na wyjeździe skóry nie sprzeda i utrzyma remis do połowy. Jest to wszak zespól bardzo silny o dobrej ofensywie i defensywie - ostatnio co prawda na rozpoczęcie sezonu ligowego przegrali z bardzo dynamicznym japońskim Albirex Niigata, ale szybko odrobili straty z Hougang.
Co do Ceres to co prawda wygrali 3 mecze temu z Balestier w Pucharze Singapuru, ale później tylko dwa remisy. Pierwszy w meczu towarzyskim z wymienianym już Albirex, a drugi z silnym wietnamskim Ha Noi.
Wydaje się więc, że i tu maja pole do popisu i zepną się aby pokazać że u siebie zwyciężają. Można by jeszcze wiele pisać - mecz bardzo remisowy, ale sądzę, że prestiżowe elementy które wymieniłem przeważą i w drugiej połowie nastąpi rozstrzygnięcie na korzyść dzisiejszych gospodarzy.
⛔ 100
 
C 0

claire95

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia Championship
Godz:
Spotkanie: Rotherham - Brighton
Typ: Brighton i powyżej 2.5 bramki w meczu
Kurs: 2.2
Bukmacher: Bet365
Dziś pod lupę biorę mecz z zaplecza jednej z najlepszych lig na świecie a mianowicie Ligi Angielskiej. Do zakończenia ligi tylko 9 kolejek a sytuacja w czołówce robi się bardzo interesującą. Drużyna grająca dzisiaj jako gość po dwóch porażkach ma przewage tylko 6 pkt nad trzecią drużyną Huddersfield a do tego ta ma mecz mniej. Ten mecz jest na wagę złota. Goście zrobią wszystko aby ten mecz wygrać. W drużynie nie ma jakiś większych absencji tylko z powodu kontuzji nie zagra Duffy. Drużyna gospodarzy to totalny outsider tej ligi. Jedyne szanse na utrzymanie to te matematyczne. W 35 meczach zdołali zgromadzić 17 pkt. Myślę że trener drużyny Rotherhamu będzie dawał pograć młodszym zawodnikom a więc szansa na pogrom Brightonu wciąż rośnie! Polecam gorąco ten typ!
⛔ 100
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Napoli - Real Madryt
Typ: Real wygra i Napoli nie strzeli
Kurs: 5.25
Bukmacher: Bah
Dziś postanowiłem zagrać nieszablonowo, a zarazem nieco ryzykownie, lecz po dobrym kursie. Jakie może być jednak wytłumaczenie, że Napoli nie zdobędzie u siebie bramki, choć zdołało strzelić na Santiago Bernabeu? W tym momencie jedynym argumentem może być dużo większe doświadczenie Realu w europejskich rozgrywkach. Królewscy co rok grają w LM, natomiast Napoli przeplata lepszy sezon, z gorszym gdzie na przemian grają w LM i LE, a często nawet odpadają we wczesnych fazach tych rozgrywek. Goście dobrze wiedzą, że po stracie pierwszej bramki, pozostały przebieg meczu może się mocno skomplikować, więc moim zdaniem ich najważniejsze zadanie na ten mecz to nie stracić bramki. Jestem pewien, że mimo tego że ostatnio bardzo rzadko im się to udaje, to w takim spotkaniu jak to zepną poślady i nie dopuszczą piłkarzy gospodarzy pod swoją bramkę.
Napoli u siebie strzelają coś praktycznie w każdym meczu, choć w ostatnim spotkaniu ligowym z Atalantą jednak ta sztuka im się nie udała. Myślę, że dziś mogą wyjść na boisko pod sporą presją, co może mieć wpływ na ich grę zarówno w ataku, jak i obronie. Jeżeli Real zagra na tyle na ile ich stać, to taki wynik jest wielce prawdopodobny.
⛔ 100
 
th3m4tr1x 194

th3m4tr1x

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Reading - Newcastle
Typ: BTS - tak
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Tak jak jeden z poprzedników w tym wątku słusznie zauważył, bramki w tym spotkaniu są pewne, dlatego opcja &quot;both to score&quot; za 1.8 biorę w ciemno! Co do Newcastle, to chyba nic w związku z proponowanym typem nie trzeba pisać. Drużyna pędzi do Premier League butami siedmiomilowymi, kto im wchodzi w drogę zostanie przygnieciony i skopany. Łączny bilans bramkowy w Championship po 35. kolejce to 69:29 z tego to 32:12 na wyjazdach. Czyli bramka Newcastle więcej niż prawdopodobna. Z racji tego, że Reading jako gospodarz spotkania chwali się bilansem 28:14 bramek u siebie i jest jedną z tych czterech drużyn, które mogą marzyć o udziale w barażach uznaje jej możliwość do strzelenia dzisiaj bramki.
⛔ 100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, League Two
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Plymouth Argyle - FC Blackpool
Typ: 1
Kurs: 2,16
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Dzisiaj próbuję tego spotkania i typu na gospodarzy w meczu z odpowiednika 4 ligi angielskiej. Na początek tak jak to mam w zwyczaju tabela:

Plymouth w meczach u siebie również zajmuje pozycję wicelidera mając na koncie 10 zwycięstw, 3 remisy i 5 porażek, natomiast Blackpool na wyjazdach zanotował 5 zwycięstw, 6 remisów i 6 porażek i pod względem wyjazdów zajmuje 14 miejsce w tabeli. W tym spotkaniu stawiam na dobrze grających u siebie gospodarzy. Kierowałem się tutaj nie tylko meczami u siebie i wyjazdami ale także sytuacją kadrową w obu zespołach.
Absencje w Plymouth:
obrońca: Miller (22 występy w tym sezonie), pomocnicy Smith (21 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Ijaha (3 występy w tym sezonie) i napastnik Garita (12 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie), ponadto pod znakiem zapytania stoi występ obrońcy Sokolika (9 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie)
Absencje w Blackpool:
pierwszy bramkarz Slocombe (29 występów w tym sezonie), pomocnicy McAlister (22 występy w tym sezonie) i Danns (3 występy w tym sezonie) i napastnik najlepszy strzelec w zespole Vassell (27 występów w tym sezonie, 10 goli na koncie), a pod znakiem zapytania stoi występ napastnika Matta (25 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie)
Dla mnie faworytem w tym spotkaniu są gospodarze, którzy u siebie lepiej sobie radzą niż Blackpool na wyjazdach a do tego u gości nie wystąpi pierwszy bramkarz i najlepszy strzelec w drużynie więc myślę, że szanse Plymouth są większe a i kurs na ich wygraną bardzo zachęcający.
⛔ 100
 
K 37

kamil1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Vanarama National League
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Braintree - Lincoln City
Typ: Lincoln City
Kurs:
1.88
Bukmacher: Betclic

Analiza:
Witam, dzisiaj zapraszam na analizę spotkania odpowiednika 5 ligi angielskiej. Zmierzy się dziś 18 zespół ligi z liderem, co prawda nie jestem jakimś fachowcem tej ligi sugeruję się jedynie dotychczasowymi wynikami a przedstawiają się one następująco. Bilans gospodarza na ostatnie 5 meczy to 2/1/2 a bramki 8:4 natomiast goście 3/2/0 a bramki 6:3. Historia ostatnich 5 spotkań tych drużyn to zdecydowane wygrane Lincoln City(3:2,1:3,1:3,2:0,3:0). Myślę że ten trend dzisiaj nie zostanie przełamany, dodatkowo szanse powodzenia tego typu upatruję w układzie ligowym, co prawda 2 drużyna ma rozegrany jeden mecz więcej lecz w tym momencie traci tylko 3 punkty do dzisiejszych gości. Wydaje mi się że lider nie powinien tracić punktów na &quot;ogórkach&quot; i powinien pewnie wygrać jak zawsze to było. Powodzenia


✅ 88
 
filipcz 15,9K

filipcz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Fulham - Leeds
Typ: Remis
Kurs: 3.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wczoraj nie widziałem żadnego meczu, który mógłbym nazwać typem dnia, więc zrobiłem sobie wolne. Dziś czas powrócić do gry i po raz kolejny zagrać na angielskich boiskach.
Przed nami już 36 kolejka Championship, a w niej kilka ciekawych meczów. Czy dołujący Blackburn wygra 4 mecz z rzędu u siebie( kurs 2.75)? Czy Huddersfield pokona Aston Ville, która ma kontuzjowanych aż 11 zawodników ? Czy Nottingham po zaskakującym zwycięstwie 3:0 z faworyzowanym Brighton po raz kolejny wygra przed własną publicznością (kurs 2,70) ? Czy żądny awansu do Premier League Brighton pokona outsidera ligi - Rotherham?? Na pierwszy rzut okna mecze wydają się dość łatwe do wytypowania, ale jak będzie ? Ciężko stwierdzić, ale można coś z tego wybrać, decyzja należy do Was, a Ja wybiorę nieco trudniejsze spotkanie do wytypowania.
Na Craven Cottage w Londynie dojdzie do meczu pomiędzy gospodarzami - Fulham, a gośćmi - Leeds. Mecz zapowiada się interesująco i ciężko wskazać faworyta tego spotkania, mimo że według bukmacherów jest nim drużyna z Londynu.
Zarówno Fulham jak i Leeds miały słaby początek sezonu, dużo remisów i porażek, ale to już za nimi. Ostatnie mecze w ich wykonaniu są znacznie lepsze. Fulham jest w świetnej formie, chyba najlepszej spośród wszystkich drużyn w lidze, a Leeds przeplata serie kilku zwycięstw z wpadkami, mimo to zajmują 4 miejsce i nie zamierzają odpuścić walki o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Uważam, że pomimo, że Leeds jest wyżej w tabeli to Fulham ma minimalnie większe szanse na wygraną, u siebie na ostatnie 10 meczów wygrali 7, 2 razy remisowali i 1 przegrali. Z kolei patrząc na tabele wyjazdową, np po 10 meczach - Leeds zajmuje 2 miejsce, ale z dorobkiem jedynie 17 punktów ( To pokazuje jak ciężko gra się na wyjeździe w tej lidze).
Do tej pory oba zespoły grały ze sobą 11 razy, co ciekawe większość pojedynków rozgrywana była w Premier League (6meczów) ????
- Fulham 4 wygrane
- Leeds 3 wygrane
- 4 remisy

Jak widać bilans jest dosyć wyrównany. Co więcej ostatnie 3 mecze rozgrywane pomiędzy Leeds, a Fulham skończyły się podziałem punktów i wynikiem 1:1
Nie obiecuję, że w i tym razem padnie remis. Nie wiem kto wygra, a gdy długo zastanawiam się kto okaże się lepszy, wtedy właśnie stawiam, że nikt nie zwycięży i oba zespoły będą musiały zadowolić się jednym punktem. Zarówno Fulham jak i Leeds powoli wyrównują swoją formę i pragną powrócić do najlepszej ligi świata - Premier League. Jedni jak i drudzy mają ku temu szansę, zajmują przecież 4 i 7 miejsce tabeli, a przed nami jeszcze 9 kolejek. Podział punktów w tym meczu nie będzie wcale taki zły dla jednych jak i drugich, więc warto postawić parę złotych. Powodzenia w typowaniu!
✅ 290
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
choke 116

choke

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Challenger Santiago
Godzina: 23:00
Spotkanie: Gonzalo Lama - Leonardo Mayer
Typ: Gonzalo Lama
Kurs: 4.91
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Proponuję na dzisiaj taki, dosyć ryzykowny typ. Pamiętam, że oglądałem rok temu Lamę właśnie w tym turnieju, gdzie pokonał Giannessiego, Kickera i Ramireza-Hidalgo, czyli bardzo solidnych graczy jeśli chodzi o nawierzchnię ziemną. Ale oczywiście potem w półfinale postawiłem w jego stronę i dostał straszne bęcki od Bagnisa. Mimo wszystko jego gra w tamtym okresie była bardzo dobra i potrafił wygrać jakiegoś czelka, czy powalczyć z niezłymi tenisistami. Tutaj mamy turniej w jego mieście, Gonzalo urodził się w Santiago, czyli napewno nie raz trenował na tych kortach. Chilijczyk to jest zawodnik solidny, potrafi ładnie utrzymywać piłkę w korcie, nieźle pogra z forehandu i ma zdrowie do biegania. Tutaj jedynym znakiem zapytania jest to, że będzie to jego pierwszy mecz w tym roku, więc nie wiadomo czego się spodziewać.
Z kolei Leo się trochę stoczył ostatnimi czasy. Męczy się w każdym meczu, odpada w kwalifikacjach, naprawdę nie wygląda to zbyt dobrze. Oczywiście jeśli weźmiemy pod uwagę umiejętności tenisowe, to Leo jest lepszym zawodnikiem niż Gonzalo. Tylko, że Argentyńczyk nie zawsze gra na 100%. Już w tamtym roku zdarzały mu się wpadki z zawodnikami pokroju Sorgiego, czy Grigelisa. Ja liczę na to, że Gonzalo pokaże swój dobry tenis i będzie grał ambitnie, a wtedy Leo może mieć problemy za walecznym Chilijczykiem. Oczywiście bez szału ze stawką, bo tak jak mówiłem, wszystko zależy od tego w jakiego dyspozycji jest Lama.
⛔ 100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Piłka nożna
20:45
Napoli - Real Madryt
Typ: Napoli over 1,5 gola
Kurs: 1,97
Buk: unibet
Mecz dnia, w pierwszym meczu Real wygrał 3-1. Napoli jest w stanie strzelić co najmniej te dwie bramki. Real nie ma jakiejś świetnej defensywy i na prawdę nie trzeba jakiejś wielkiej drużyny żeby im strzelić. W dodatku w tej edycji LM na wyjazdach Real nie zachwycał, cudem remis z Legią 3-3, cudem wygrana ze Sportingiem i remis z Borussią. Żadko kiedy Real gra na zero z tyłu. Napoli pewno zrobi wszystko żeby awansować, czy im się to uda to zobaczymy. Napoli w ofensywie to jedna z najlepszych drużyn w Europie, bramki ma chyba zbliżone z Realem. W ostatniej kolejce no chyba trochę zaskoczyła ich wygrana z Romą, nie odpuścili tego meczu i wyszli chyba w takim składzie jak i zaczną dziś. Mam nadzieję že Hamsik się obudzi bo w ostatnich meczach nie zachwycał, żadko był pod piłka. Mertens - Callejon - Insigne tak raczej wyjdzie Sarri. W zanadrzu jest przecież jeszcze Milik, który z meczu na mecz będzie prezentował się lepiej. Pełny stadion żywiołowych kibiców, niekonwencjonalni piłkarze z przodu - o awans będzie ciężko lecz na pewno Napoli jest w stanie strzelić 2-3 gole.
⛔ 100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka ręczna - SEHA Liga
Godzina:19:00
Spotkanie: Nexe - Met. Skopje
Typ: Met.Skopje (+2,5)
Kurs: 1,85
Buk: Bet365
Witam wszystkich w kolejnym dniu, w którym oferta z dyscypliny która mnie najbardziej interesuje, a więc piłka ręczna jest znowu uboga mimo to znalazłem jedną moim zdaniem perełkę, którą uważam na dzisiaj za bardzo silny punkt. Jest to spotkanie w SEHA liga pomiędzy gospodarzami dzisiejszego meczu Nexe, a drużyną gości ze Skopje którzy są dla mnie faworyta tego pojedynku, pomino że wielu bukmacherów stawia tutaj w roli faworyta gospodarzy co może być bardzo mylne. Zauważyłem już powoli ruchy kursów w dół i tylko patrzeć jak obecna bardzo korzystna linia zostanie zmieniona. Teraz krótko przyjrzymy się obydwu zespołom, gospodarze w ostatnim czasie są bez formy, ostatni mecz przegrali z PPD Zagreb 23:25, z Meshkov Brest również 37:29, pokonali przeciętnie grające Gorenje Velenje 29:27 oraz ulegli co było oczywiste świetnie dysponowanemu Vardarowi 37:29. Jeśli chodzi o gości to mamy tutaj doczynienia z przeciwna sytuacją, gdyż nie przegrali od czterech spotkań zarówno w lidzę jak i arenie międzynarodowej, warto dodać że biorą udział w obecnych rozgrywkach Ligi Mistrzów i to nie jest ich pierwszy raz, ostatnio przytrafiła im się mała gafa i zremisowali z ostatnim Izvidac 24:24, wcześniej u siebie ograli Gorenje Velenje 28:25, następnie łatwo rozprawili się w LM z Chekhovskiye Medvedi 31:24, warto dodać że nie przez przypadek zajmują trzecie miejsce w grupie Ligi Mistrzów, kolejno sprawili sensację wygrywając we własnej hali z faworytem tego meczu PPD Zagreb 25:22. Dziwi mnie fakt, że obecna linia jest tak bardzo atrakcyjna na to spotkanie, ale to dobrze dla nas, osobiście polecam zagrać to spotkanie za drobne na zwyciestwo gości, a grubiej pograć na handicap który według mnie jest warty uwagi. W obecnym sezonie Metalurg gra na bardzo przyzwoitym poziomie, dlatego nie sądzę że w tym meczu zobaczymy większe odskoki różnicowe w bramkach niż dwa oczka.
⛔ 100
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Huddersfield - Aston Villa
Typ:
HA Huddersfield (-1.0)
Kurs:
2,67
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Dzisiaj rewanże w LM ale mecz tak trudne do typowania, że omijam szerokim łukiem. Bardzo ciekawie wygląda natomiast sytuacja w Championship. Trzecia obecnie drużyna Huddersfield podejmować u będzie u siebie ekipę Aston Villi. Czysta jedynka w tym meczu bardzo prawdopodobna jednak typy już podane wyżej dlatego gram azjatycki handi. Huddersfield co prawda ostatnio przegrali ale z liderem z Newcastle. Gospodarze spisują się w tym sezonie świetnie i myślę, że mają realna szansę na walkę o bezpośredni awans. Koledzy wyżej już bardzo ciekawie opisali sytuacje kadrową przyjezdnych ale żeby nie być gołosłownym:
Braki: Agbonlagor, Bacuna, Bjarnason, De Laet, Gardner, Grealish, Green, Herpburn-Murphy, Hogan, Kozak, Steer.
Widać gołym okiem, że AV ma poważne kłopoty kadrowe co w powiązaniu z świetną dyspozycją gospodarzy może oznaczać jedno. Wygraną gości - stawiam spokojne 2:0. Podpieram AH gdyż w przypadku wygranej jedną bramką mamy zwrot. Pozdrawiam


zwrot
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka reczna - Polska Superliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Vive Kielce - Górnik Zabrze
Typ: Górnik (+8,5) win
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bet365
Witam,
Coś wczoraj nie mialem nosa co do typow, dzis wiec pora na rehabilitacje.
Źle ostatnio dzieje sie w Kielcach, gra słabiutka, kolejna porazka LM, a w lidze wygrana ledwo Lubinie 28-27. Dawno Vive nie było tak słabo dysponowane, i dlatego trzeba wykorzystać tą sytucję. Zabrzanie to nie są byle ogórki do ogrania, a sami wiedza co sie dzieje wiec postaraja sie powalczyc z Mistrzami Polski. Kielczanie beda chcieli sie zrehabilitowac, jednak z dnia na dzien nie odmienia swojej gry, dlatego +8,5 po 1,85 to czysta lokata, podejrzewa ze nie wyjda z Kielc z bagazem wiekszym niz +4-5 goli, takze warto pograć.
Powodzenia ????
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, mecz towarzyski
Godzina: 15:00
Spotkanie: Macedonia U19 - Czarnogóra U19
Typ: under 2.5
Kurs: 1.91
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Mecz towarzyski dwóch drużyn bałkańskich? Powinno być według schematu: któraś z ekip strzela bramkę i traci zainteresowanie do wykazywania jakiejkolwiek inicjatywy. Druga ciśnie i: 1. strzela, wyrównuje i tak zostaje, 2. nie strzela, nie wyrównuje i przegrywa, 3. traci piłkę, kontra i jest 2:0.
Ostatnie przykłady:
Macedonia - Bośnia 2:0
Macedonia - Cypr 1:0
Słowenia - Macedonia 0:2
Słowenia - Macedonia 4:0
Macedonia Słowenia 0:2
oraz
Luksemburg - Czarnogóra 1:2
Czarnogóra - Ukraina 0:2
Czarnogóra - Ukraina 2:0
Czarnogóra - Gruzja 2:0
Serbia - Czarnogóra 1:0
Izrael - Czarnogóra 0:1
Mecze o stawkę to co innego. W powyższych przykładach (ostatnie mecze towarzyskie od 2015) widać po jednym odstępstwie od reguły under 2.5. Obie ekipy na podobnym poziomie, po bałkańsku zaczynają od defensywy. Warto podjąć ryzyko.
✅ 91
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom