>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 7.03.2017 (wtorek)

Status
Zamknięty.
szu23 175

szu23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia ,Chamiponship
Godzina:
20;45
Spotkanie:
QPR-FC Barnsley
Typ:
bts
Kurs:
1.68
Bukmacher: bet365

Analiza:
Dziś pełna kolejka Championship.Skieruję się ze swoją analizą do Londynu.Na Loftus Road spotkają się QPR i Barnsley.The Hoops ambitnie walczą o utrzymanie.W ostatnich 4 spotkaniach ,3 krotnie zdobywali komplet punktów.Mimo,że były to drużyny z dolnych rejonów tabeli arcyważne 9 punktów znalazło się na ich koncie.Na tą chwilę mają już 9 punktów przewagi nad ostatnim spadkowym Bristol.Po drugiej stronie Barnsley,które świetnie radzi sobie na wyjazdach-5 w całej lidze.Za moim typem przemawiają statystyki(ostatnie 10 spotkań QPR to 8bts).Barnsley,oprócz Newcastle mają na swym koncie najwięcej strzelonych bramek na wyjeździe.Poprzednie spotkania tych ekip również obfitowały w bramki 2:3.3:2.Bardziej ryzykownym typem jest bts+over 2,5.Ale w związku z baaardzo słabym początkiem miesiąca wchodzę w bezpieczniejszy typ.


✅ 68
 
piotrek756 73

piotrek756

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna , Liga Mistrzów
Godzina : 20:45
Spotkanie : Napoli-Real
Typ : Real pow. 1,5 gola
Kurs : 1,73
Bukmacher : WilliamHill
Analiza :
Na dziś wybrałem spotkanie Ligi Mistrzów, pomiędzy ekipami Napoli i Realu. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 3-1 dla drużyny z Madrytu, Napoli zdobyło bramkę, która pozwala im myśleć jeszcze o awansie, lecz bramka padła po fatalnym błędzie bramkarza Realu.
Napoli grało w weekend ciężki mecz z AS Romą gdzie wygrało 2-1. Real zaś zagrał bez kilku podstawowych zawodników z Eibarem i wygrał 4-1.
W obu drużynach nie ma jakiś większych osłabień więc dziś przystąpią w najmocniejszych składach.
Odpoczęły dwie gwiazdy Realu, Ronaldo i Bale myślę, że dzisiaj obaj będą głodni gry i pokażą na co ich stać.
Napoli będzie musiało atakować, co dla realu jest dość dobrą opcją, bo oni lubią grać z kontry i wydaje mi się, że wpakują minimalnie 2 bramki do siatki gospodarzy.
✅ 73
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna: EUROPA: Liga Mistrzów - Play Offy - 1/8-finału
Spotkanie: Napoli - Real Madryt
07.03.2017 20:45
Typ: 1X
Kurs: 1,70
Bukmacher: Unibet
Analiza: Dzisiaj o godzinie 20:45 czasu Polskiego odbędzie się rewanżowe spotkanie w 1/8 Ligi Mistrzów pomiędzy drużynami Napoli i Realu Madryt . Pierwsze spotkanie które odbyło się w Madrycie zakończyło się wynikiem 3:1 co w lepszej sytuacji stawia dzisiejszych gości, jednak gospodarze u siebie są bardzo silni i uważam że stać ich na wyszarpanie awansu obrońcy tego trofeum z poprzedniego roku. Dla Napoli to najważniejszy mecz sezonu dlatego powinni zagrać dzisiaj najlepiej jak tylko potrafią i stwarzać sobie raz za razem dogodne sytuacje. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do gospodarzy, którzy będą liczyć na szybkie akcje w ofensywie i powinni dzisiaj strzelić kilka bramek. Goście mają ostatnio lekki kryzys i to tutaj widzę największe szansę dla gospodarzy. Spodziewam się dzisiaj bardzo ciekawego spotkanie z wieloma sytuacjami bramkowymi. Gości stać tutaj na strzelenie bramki, dlatego uważam że dzisiejsze spotkanie będzie obfitować w bramki i zakończy się . Mój typ to 3:1 po bardzo ciekawym spotkaniu, dogrywka i zwycięstwo Napoli po rzutach karnych.
⛔ 100
 
makelele83 163

makelele83

Weteran
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Fulham - Leeds
Typ: powyżej 3,5 bramki
Kurs: 2,74
Bukmacher: bet-at-homeAnaliza:Dziś na zapleczu angielskiej PL, w 36. kolejce spotkają się dwie dość mocne ekipy. Do zajmującego 7. miejsce Fulham, przyjadą gracze z Leeds, będący 3 oczka wyżej. Obie drużyny z aspiracjami i wciąż realnymi szansami na awans bądź walkę w barażach. Fulham musi jednak gonić jeszcze 6. pozycję, do której traci 5pkt, ale ma rozegrane jeden mecz mniej. Według bukmacherów faworytem są gospodarze, ja nie pokuszę się na typowanie zwycięzcy, tylko spróbuję zagrać na over 3,5 bramki. Mam nadzieję, że zobaczymy dobre widowisko i liczę na bramki z obu stron. Powodzenia!
⛔ 100
 
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Indian Wells , kwalifikacje
Godzina: 21:35
Spotkanie: Lepchenko V. - Hradecka L.
Typ: Hradecka L. wygra 2-0 w setach
Kurs: 4.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Odrazu rzucił mi się w oczy tej pojedynek, zwłaszcza nazwisko Lepchenko. Wczoraj się upiekło tej Pani, bo grała z całkowicie rozregulowana Schmiedlova. Jednak gdy ona zaczęła łapać rytm pod koniec, to już Lepchenko była w dużych opałach. Ten kto oglądał Varvare Lepchenko zwrócił uwagę na jej poruszanie. Mnie to tak irytuje, że ledwo ją oglądam. Chodzi tak ociężale jakby była w betonowych butach, a między nogami miała kołek, a raczej tuzin kołków. Ona nie potrafi chodzić, a nie ma sensu wspominać o jakimś bieganiu nawet. Lepchenko może myśleć o wygraniu meczu, czy równej walce gdy po drugiej stronie jest zawodniczka, która nie potrafi narzucić swoich warunków. Właśnie wczoraj z taką grała, ale dziś już nie będzie tak łatwo. To Lepchenko dziś musi biegać, ryzykować i podejmować ryzyko bez zastanowienia, a napewno musi próbować. Gdy gra z kimś mocniejszym w ataku ma ogromny problem i szybko dostaje tkzw oklep. Lucie Hradecka dzisiejsza rywalka Lepchenko może ten mecz szybciutko zrobić i poskładać 2-0 w setach Amerykanke. To Luci ma większą siłę rażenia, gra mocniej i pewniej. Jednak ona ma dużą wadę, a zarazem zaletę. Ona nie wstrzymuje ręki, a gra zawsze ile fabryka dała, jak trafia to wygrywa, jak nie to mecz szybko ucieka. Na tle dzisiejszej rywalki Hradecka nie powinna mieć problemu z umieszczanie piłeczki w korcie i wygrywaniem bezpośrednich punktów w jedno, bądź dwa uderzenia. Lepchenko nie potrafi grac w takich warunkach i dziś jedynie może zaprezentować swoją ociężalosc na korcie.
⛔ 100
 
rafalinho 536

rafalinho

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: Napoli - Real Madryt
Typ: goście i powyżej 3,5 gola
Kurs: 4
Bukmacher: Bet365
godz 20.45
Analiza
Mecz zapowida się pasjonująco. Jaki będzie miał przebieg??
Moim zdaniem mecz będzie szybki, podobny do pierwszego spotkania, choć zapewne celem neapolitańczyków będzie powtórzenie meczu z As Roma kiedy to tempo nie było zbyt porywające a napoli dominowało w tamtym spotkaniu, jednak nie pamiętam spotkania tak wolnego w wykonaniu Realu kiedy na przeciwko nich stawała wymagająca drużyna. Liczę że napoli zacznie agresywnie i wysoko, postraszy Real a ten będzie kontrował przy każdej okazji, z takich kontr muszą urodzić się gole ponieważ zwykle Real strzela bramki mając sytuacje 50/60 % na strzelenie bramki. To musi być szybki mecz w którym zespół z Madrytu pokaże swoją wyższość. Kto ogloądał pierwszy mecz nie powinien mieć co do tego wątpliwości. Powodzenia jak dla mnie dzisiaj dużo bramek i pewna wygrana królewskich.
✅ 300
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sheffield Wed - Burton
Typ: Sheffield Wed over 1.5 gola
Kurs: 2,0.
Bukmacher: expekt
Analiza:
Walka o awans do premier League zapowiada się pasjonująco do ostatniej kolejki. Teoretycznie szóste w tabeli Sheffield Wed ma szansę na bezpośredni awans. W ostatniej kolejce rozgromili u siebie Norwich 5-1. Tym samym przerwali serię dwóch porażek z rzędu. Sheffield Wed u siebie mają bilans 12-1-4. Przed własną publiką ograli m.in. Huddersfield 2-0, które aspiruje do awansu.
Burton zajmuje 19 miejsce i mają tylko 3 punkty przewagi nad strefą spadkową. Co prawda nie przegrali od 4 spotkań (3 remisy i wygrana) ale nie grali z nikim z walczącym o awans.
Liczę, że Sheffield zagra podobnie jak w ostatniej kolejce i dwa gole to minimum. Stawiam na 2-0 dla gospodarzy.
⛔ 100
 
M 47

maq0o0ne

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Indian Wells, Kwalifikacje
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Alexander Bublik vs Ernests Gulbis
Typ:
+1,5
Kurs:
1.9
Bukmacher:
bet365
Analiza:
Alexander od początku roku w całkiem niezłej dyspozycji. Druga runda AO (wygrana m.in z Lucas Pouille), jeden wygrany challenger, Większość wygranych meczów, jeśli już przegrany to grany do końca 7:5, 7:6 bądź w 3 setach. Ogłądałem jego mecz kwalifikacyjny z Duckhee Lee i jego walka zrobiła na mnie wrażenie. Tym razem zagram handicapem żeby było bezpieczniej, choć wydaje mi się, że powinien to starcie wygrać, tymbardziej, że Gulbis stoczył w tym roku zaledwie dwa w tym jeden wygrał, drugi przegrał. Obydwa odbyły się na dystansie 3 setów więc można także próbować over&#39;em gemowym. Bublik napewno nie odpuści i uważam że przesądzi stopień ogrania i zwycięsko wyjdzie z tego starcia Kazach.
Udanego typowania

✅ 90
Nie napisałeś typu, tym razem wywnioskowałem po analizie, ale pamiętaj o dokładnym pisaniu typu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom