>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 7.04.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na piątek - 7. Kwietnia

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
th3m4tr1x 194

th3m4tr1x

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Frankfurt - Brema
Typ: x2
Kurs: 1.70
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Nie do końca rozumiem ustawkę buków, może wiedzą coś więcej ale w jutrzejszym pojedynku ww. drużyn w życiu nie widziałbym Frankfurt jako faworyta. Jeśli w ogóle, to szansa 50:50 a nie 2,05 vs 3,45. Brema aktualnie walec parowy w Bundeslidze. Rozpierd...ją wszystko i to jeszcze w jakim stylu. Z ostatnich 8 meczy aż 7 wygranych i jeden remis. W porównaniu Frankfurt 1:two:5. Ogólnie myślę, że w aktualnej formie Brema powinna jutro wygrać, lecz że każda seria się kiedyś kończy a za X2 buker płaci 1.70 to biorę w ciemno. Werder jutro co najmniej nie przegra.
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Dyscyplina:E-sport League of legneds EU LCS
Godzina: 16:10 (może ulec zmianie)
Spotkanie: Origen -€“ Misfits Academy
Typ: Misfits Academy
Kurs: 1.67
Bukmacher:Totolotek

Analiza: W jutrzejszym spotkaniu walka o miejsce w LCS, jak wiadomo Misfits ma już drużynę, a 2 nie mogą być, prawdopodobnie sprzeda slota za duże pieniądze, co jest dodatkową motywacją. Patrząć na drużyny Origen, które fatalnie sobie radzi, zle sie ich oglada, ciagle roszady w druzynie i kompletny brak zgrania. Na supporcie gra xPeke, fatalny xPeke. Starosc nie radosc. Kompletnie nie radzi sobie na tej pozycji w dodaku nowy jungler Cinkrof, Polak, ktory jest jednak typowym graczem soloq bez doswiadczenia. Misfits poradziło sobie dobrze, pokonując chociazby faworyta, który przez całą drogę nie oddał nawet jednej mapy, pokonując ich 3:1. Zagrali swietny mecz zespołowy, dlatego są moim faworytem. Życzę powodzenia !
✅67
 
P 0

panskos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Lotto Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Cracovia - Śląsk Wrocław
Typ: Śląsk Wrocław
Kurs: 3.25
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Witam, jest to moja pierwsza analiza na tym forum i mam nadzieje że będzie pomocna. Jutro w 28 kolejce Ekstraklasy Cracovia podejmie na własnym stadionie drużynę z Wrocławia. Dla mnie zdecydowanym faworytem do zgarnięcia kompletu punktów są wrocławianie. Ostatnia rozgromili u siebie Korone Kielce oraz wygrali na wyjeździe z Niecieczą. Na dodatek Śląsk Wrocław bardzo ładnie radzi sobie na wyjazdach (5-3-5). O Cracovii natomiast nie można powiedzieć w zasadzie nic dobrego. Mają aktualnie kryzys i już widzę ich jak w przyszłym sezonie grają w I Lidze. Ostatnie 5 meczy to 2 remisy i 3 porażki. Jeśli ktoś chce zagrać zagrać bezpieczniej może wybrać opcję Śląsk lub remis, jednak myślę że jutro wrocławianie nie zawiodą.
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska Ekstraklasa
Godz: 20:30
Spotkanie Zagłebie -Jagiellonia
Typ: 1/1
Kurs 4.60
Buk Unibet
Analiza: Jutro po raz kolejny na murawę wybiegną gracze polskiej ekstraklasy piłkarskiej, Zagłebie Lubin u siebie na stadionie podejmowało będzie drużynę Białostockiej Jagielloni. Kursy na obie ekipy wystawione są mniej więcej po równo ,ale lekkim faworytem pomimo gry na wyjeździe jest ekipa przyjezdnych , która na chwilę obecną jest liderem polskiej ekstraklasy i spokojnie może sobie czekać na grę w grupie mistrzowskiej za kilka kolejek, gospodarze natomiast tych punktów mają 38 i oni muszę jeszcze czekać na awans, dlatego moim zdaniem w tym meczu muszą poszukać kompletu punktów bowiem przewaga nam miejscem 9 , które nie daje udziału w Grupie Mistrzowskiej jest zaledwie 3 punktowa, jest to jedno spotkanie i niekorzystne wyniki innych spotkań i gospodarze mogą wylecieć z gry o tytuł mistrza oraz puchary w obecnym sezonie, Lubin ostatnio u siebie na stadionie grywała słabo , zanotował 2 porażki, o ile spotkanie z Legią i porażka dziwić bardzo nie może to wpadka z zespołem z Chorzowa jest na prawdę niemiła dla kibiców , tutaj myślę że gospodarze muszą się ogarnąc i powalczyć bowiem więcej punktów do tej pory ugrali na wyjeździe niż na swoim stadionie, do tego Jagiellonia jest zespołem, który na wyjazdach nie wygrywa ostatnio za często , stawiam na wygraną gospodarzy oraz wynik 2:1.
⛔100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Japonia J-League
Godzina 12:00
Spotkanie : G-Osaka - Hiroshima
Typ : G-Osaka over 2.5 gola
Kurs : 4.30
Bukmacher : Unibet
Mecz drużyn które co roku zaliczane są w roli faworytów do mistrzostwa , obecny dopiero co rozpoczęty sezon jednak tego nie potwierdza bo jeżeli popatrzymy na gospodarzy to by się zgadzało , po 5 kolejkach bilans 3-2-0 i br 11:5 natomiast goście z Hiroshimy jeszcze bez zwycięstwa 0-1-4 no i br 2:7 ale wiadomo że wszystko jest możliwe co do formy gości i mogą w końcu zaskoczyć , ja jednak liczę że gospodarze pójdą dalej z tą formą a patrząc na te 5 meczy to aż w 3 z nich zdołali strzelić 3 bramki , ostatnio na wyjeżdzie pokonali Albirex Niigata 3:2 , wcześniej u siebie gładkie 3:0 z FC Tokio i wygrana na trudnym terenie z Kashiwą 3:1 jak dla mnie robi wrażenie stąd liczę że i dziś przed własną publicznością pokonają rywala , osobiście liczę na 3 bramki !
⛔100
 
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Japońska
Godzina: 12:00
Spotkanie: Gamba Osaka - Hiroshima
Typ: 1
Kurs: 2,25
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Wczorajszy bezpieczny typ na obie strzelą w hicie ligi angielskiej na ✅
Dzisiaj jeszcze czekam na wynik Psv, ale w tym czasie postaram się wytypować coś z piątkowej oferty.
To &quot;coś&quot; to liga japońska, a w niej mecz G.Osaki z Hiroshimą.
Gamba po 5-ciu ligowych spotkaniach zajmuje 3. miejsce w tabeli bez przegranego meczu.
Hiroshima jest przedostatnia z dorobkiem jednego punktu...
Pisząc, widzę, że nie będę pierwszy z tym meczem także pospiesznie dokończę (zanim ktoś sprzątnie 1 na gospodarzy), licząc na kolejne zwycięstwo Gamby Osaki.
kiepska analiza
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina: :hokej: Czechy,Play Off
Godz: 17.20
Spotkanie: HC Bili Tygri Liberec - Pirati Chomutov
Typ: Pirati Chomotov (+1,5)
Kurs: 1.74
Buk: Fortuna
5 runda. Remis w serii 2-2 (4-1,4-3)(2-0,5-3)
Uważam,że jest to bardzo wyrównana para i nie ma tutaj wyraźnego faworyta.Buki uważają inaczej ;) pewnie przez to,że Liberec wygrał sezon zasadniczy i jest wyżej rozstawiony. Play off jednak rządzi się swoimi prawami.Śledziłem większość spotkań na Ctsport i na trybunach.Generalnie play off w Czechach zajmuje ostatnio sporo mojego wolnego czasu.Pisałem już o Piratach w tej serii. (i poprzedniej też,hehe).Zainteresowanym proponuję pogrzebać w moich ostatnich postach.
Liberec gra u siebie,ale to nie będzie dla nich łatwy mecz.Mam wrażenie,że ten pojedynek będzie wahał się w okolicach remisu lub minimalnej wygranej jednej z drużyn.
Kibicuję Piratom,bo mają bardzo dobrą drużynę.Ograli Ocelari w poprzedniej serii i teraz ostro walczą z Libercem. Laco,Vondrka,Tomica,Skokan,Huml,Rutta...nie dadzą się tak łatwo ograć.Jest dużo doświadczenia,jakości i team spirit u Piratów.Dobra gra w przewadze. Vondrka w ostatnim meczu ustrzelił 3 gole i dał drużynie pewność.Dla mnie trzon i podpora tej ekipy.Kapitan z prawdziwego zdarzenia ????
Liberec stracił bramkarza Lasaka.Będzie bronił Will.Liberec ma bardzo wyrównany skład,ale bez wyraźnego lidera. Lakatos mnie nie przekonuje. Tygrysy miewają przestoje,gdzie nie ma kto pociągnąć gry. Może przycisną w pierwszej części spotkania,jednak już prawidłem w ostatnich meczach play off jest,że im dalej w mecz tym mają większe kłopoty.Dlatego uważam,że warto typować w stronę Chomotova.
Typów na zielono życzę :grin:
✅74
 
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Villarreal - Athletic Bilbao
Typ: X
Kurs: 3.30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Starcie Villarrealu z Bilbao rozpocznie 31. kolejkę La Liga. Stawiam na remis, dlatego że obie ekipy wydają mi się drużynami o zbliżonym potencjale. Dobrze odzwierciedla to ligowa tabela - Villarreal zajmuje 5 miejsce z dorobkiem 51 punktów a Athletic jest sklasyfikowany o jedno miejsce niżej i ma o jeden punkt mniej niż gracze z Estadio de la Ceramica. Także w tegorocznej edycji Ligi Europy drużyny te odpadły na tym samym poziomie - zostały wyeliminowane w 1/16 finału, Villarreal przez Romę a Bilbao przez APOEL Nikozja.
Bilbao ostatnio wygrało dwa wyjazdowe spotkania - pokonało Osasunę i Real Sociedad. Jednak jeśli chodzi o mecze wyjazdowe Athleticu to w tabeli, w której uwzględniamy tylko mecze wyjazdowe zajmuje on 10 miejsce. Idąc w przeciwną stronę, Villarreal jest na 9 miejscu w tabeli meczów domowych. Mamy więc kolejny czynnik przemawiający za tym, że obie drużyny są na wyrównanym poziomie.
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, Plus Liga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn Koźle
Typ: 1
Kurs: 2,95
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Przed nami wielkie emocje w Polskiej Plus Lidze, nadszedł czas na ostatnie rozstrzygnięcia... Przed nami pierwszy półfinał - 4 po fazie grupowej Jastrzębski Węgiel podejmuje lidera po fazie grupowej ZAKSE Kędzierzyn Koźle.
Zacznijmy od gospodarzy jutrzejszego pojedynku, wygrali 23 mecze przegrali tych meczy 7, z czego 5 meczy przegrali po 5 setowym pojedynku a pozostałe 2 przegrali 1:3 (wpadka u siebie z Będzinem i porażka z Olsztynem na wyjeździe) te 5 setowe porażki to: na wyjeździe z ZAKSĄ, u siebie z Cuprum, u siebie z ZAKSĄ, na wyjeździe ze SKRĄ i na wyjeździe z Politechniką. U siebie przegrali tylko 3 pojedynki zaś 12 wygrali.
Teraz goście, czyli mistrz Polski, wygrali 26 meczy a przegrali 4 mecze. Te porażki to 1:3 ze SKRĄ u siebie, 2:3 z Resovią u siebie, 2:3 ze SKRĄ na wyjeździe i 0:3 z Resovią na wyjeździe. Na wyjazdach wygrali 13 meczy a przegrali tylko 2 mecze.
Widać ewidentnie, że ZAKSA od kilku spotkań straciła swoją świeżość, swój rytm meczowy, swoją łatwość zdobywania punktów.
Przede wszystkim ZAKSA straciła do końca sezonu swojego podstawowego przyjmującego reprezentanta Francji K. Tillie.
Jeśli miałbym oceniać składy obu ekip oczywiście ZAKSA dysponuje lepszym składem ale Jastrzębie cały sezon pokazuje kapitalną grę, są w mega formie i moim zdaniem mają spore szanse na wielki finał.
Świetną robotę robi atakujący M. Muzaj, przyjmujący Kubańczyk S. Oliva, rozgrywający Niemiec L. Kampa, młody ale utalentowany libero J. Popiwczak czy bardzo doświadczony już środkowy były reprezentant Polski G. Kosok. Jeżeli do tego grona dołączy drugi przyjmujący J. Derocco to już była by mega paczka, jest to jedyny gorszy punkt Jastrzębskiego Węgla.
Moim zdaniem kurs jest nieco zawyżony na gospodarzy dlatego ja stawiam na zwycięstwo Jastrzębskiego Węgla a jak będzie, przekonamy się jutro wieczorem.
Powodzenia.
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Panama City (Panama), ziemna
Godzina: 01:00
Spotkanie: Bjorn Fratangelo - Victor Estrella Burgos
Typ: 2
Kurs: 1,65
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na cegle dla mnie zdecydowanym faworytem jest tutaj Estrella. Dla Fratangelo jest to pierwszy turniej ceglany od zeszłorocznego French Open. Gracz ten na tej nawierzchni nie czuje się tak dobrze jak jego rywal i myślę, że tutaj Victor zwycięży. Amerykanin powinien już wczoraj odpaść w meczu z Arnaboldim, w którym typowałem zwycięstwo Włocha ale po wygranej w 1 secie coś się popsuło i 2 kolejne sety wygrywał Bjorn, który ostatecznie przeszedł dalej. W tym pojedynku jednak wpada na gracze zdecydowanie lepszego na kortach ceglanych i tutaj już myślę, że będzie zgodnie z planem i mecz wygra gracz z Dominiki. Oglądałem wczoraj tylko pierwszego seta w meczu Fratangelo - Arnaboldi i Amerykanin słabo w nim wypadł. Nie wiem jak dalej było i czy to Fratangelo zaczął lepiej grać czy Włoch spuścił z tonu ale mimo wszystko to co widziałem w 1 secie nie przekonuje mnie do tego aby grać w stronę Amerykanina. Wprawdzie Estrella wczoraj pierwszego seta zawalił z Kanadyjczykiem Diezem przegrywając 1-6 ale już 2 następne wygrał zgodnie z planem i przeszedł dalej. Według mnie chciał zbyt łatwo i nakładem małych sił wygrać ten pojedynek i go Diez skarcił. Jednak potem włączył swój normalny bieg i już w następnych setach wygrywał planowo. Na nawierzchnio ceglanej Victor jest zawodnikiem lepszym niż Fratangelo i nie powinno tutaj być problemów. Amerykanin do turnieju głównego przechodził przez kwalifikacje i we wczorajszym pierwszym secie z Arnaboldim wydawało mi się, że brakuje mu trochę sił. Ostatecznie wygrał ale z taką grą nie ma czego szukać w meczu z dzisiejszym rywalem. Na cegle Estrella temu rywalowi nie powinien dać żadnych szans i typuję tutaj jego zwycięstwo. Obaj panowie spotkali się do tej pory tylko raz a miało to miejsce w 2013 roku na korcie ceglanym w San Jose Do Rio Preto w Brazylii i wówczas Estrella wygrał gładko 6-0 , 6-3. Po tym spotkaniu myślę, że bilans bezpośrednich starć w pojedynkach obu panów wynosić będzie 2-0 dla Estrelli i proponuję tutaj grać jego wygraną. W długich wymianach zdecydowanie mocniejszy powinien być Victor a takich na cegle nie brakuje.
✅65
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 4

michal1973

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, 1. Liga
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Stal Mielec - Chojniczanka Chojnice
Typ:
1
Kurs:
2,60
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:
W jutrzejszym meczu 1 ligi rozpoczynającym 25 kolejkę rozgrywek beniaminek z Mielca podejmuje lidera rozgrywek Chojniczankę.
Zespół z Chojnic przegrał do tej pory tylko raz i jest niepokonany od 17 kolejek, a że każda passa musi się kiedyś skończyć, to przewiduję że nastąpi do jutro w Mielcu. W rundzie rewanżowej Stal na pięć meczów wygrała cztery razy, notując jeden remis. Chojniczanka to w ogóle drużyna remisów, w tym roku wszystkie mecze kończyli podziałem punktów. Natomiast na swoim terenie bilans Stali to: 6-4-3, bramki 17-14. Chojniczanka w meczach wyjazdowych na dwanaście meczów wygrała tylko cztery razy, bilans bramkowy 15:11. I Chojniczanka od dwóch meczów nie strzeliła bramki.

⛔100
 
zdanek 924

zdanek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna-Francja-Ligue 1
Godzina: 20:45
Spotkanie: Lille-Nice
Typ: Nice lub remis
Kurs: 1.56
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Na piątek wybrałem spotkanie ligi francuskiej pomiędzy Lille, a Nice. Nie rozumiem trochę kursu na gości stąd taki typ.Gracze z Nicei aktualnie zajmują 3 pozycję tracąc zaledwie punkt do drugiego PSG. Przyjezdni do tej pory zanotowali zaledwie 2 porażki (najmniej w całej lidze), ich bilans wyjazdowy to 7Z 6R 2P. Gospodarze natomiast zajmują 13 pozycję mając bezpieczną przewagę nad strefą spadkową i nie mając szans gry w europejskich pucharach.Ich bilans meczów domowych jest prawie najgorszy z całej ligi, tzn. 5Z 3R 7P.W ostatnich 5 spotkaniach u siebie nie wygrali żadnego, zanotowali 2 remisy i 3 porażki.Nice natomiast w ostatnich 5 wyjazdowych meczach przegrało zaledwie raz z liderem (Monaco), oprócz tego 2 remisy i 2 zwycięstwa.Jeśli chodzi o mecze bezpośrednie to ma to się jeszcze lepiej do mojego typu, gdyż Nice nie przegrało z Lille od 9 spotkań podczas których zanotowali 4 wygrane i 5 remisów.Tak jak mówię typ godny polecenia, także polecam i powodzenia!
✅56
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
stoperkrk 499

stoperkrk

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 01:05
Spotkanie: N.Jersey - Pittsburgh
Typ: Crosby strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym karnym)
Kurs: 2,15
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Idealny mecz na przełamanie nienajlepszej serii meczów bez gola (strzelił w 1 na 5).
Crosby w 5 bezpośrednich pojedynkach z New Jersey na 7 (biorąc pod uwagę lata 2016-17) zdobył bramkę.
W sumie w obecnym sezonie ma już 43 gole (najwięcej). Czas dołożyć kolejne trafienie, rywal ewidentnie mu leży, także warto na niego postawić.
Powodzenia
⛔100
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Philadelphia 76ers-Chicago Bulls
Typ: Chicago -4,5
Kurs: 1,75
Bukmacher: STS
Witam, mój pierwszy typ w dziale. Mam nadzieje, ze udany.
Typuje wygrana Byków. Walczą o PO, po tym meczu zostaną im 3 mecze i to w miarę łatwe. Myśle ze Butler i spółka nie będą kalkulować. Chęć rewanżu, tez będzie istotna. Żaden mecz o pietruszke. 76ers osłabione, co prawda od dłuższego czasu ale nie powinno to stanowić problemu dla pokrycia handicapu. Nie pewny występ Rondo, który po kontuzji Wade został graczem pierwszej piatki i na prawdę robi dobra robotę. Pozdrawiam i oby wygrana
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna -Niemcy, 2 Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Wurzburger Kickers - Hannover
Typ: Hannover +1,5 bramki
Kurs: 2.41
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Lider zaplecza Bundesligi wyjeżdża w delegację by zmierzyć się z drużyną z 13 miejsca.
Spotkanie ważne dla Hannovera, dla Wurzburger również ma znaczenie, ponieważ ich przewaga nad strefą spadkową wynosi tylko 4 punkty.

HANNOVER:
Zdecydowanie drużyna ta nie jest królem meczy wyjazdowych. Zauważyć natomiast można, iż w ostatnich 5 meczach na obcych stadionach mimo iż zdarzały się wpadki ( bezbramkowy remis z St.Pauli, oraz przegrana z Karlsruher) to potrafili wywalczyć cenny komplet punktów z silnymi drużynami, mianowicie z Stuttgart i z Dreznem wygrywając oba spotkania 1-2. Seria niezłych meczy ligowych przed własną publicznością doprowadziła ich do pierwszego miejsca w lidze.
Mają oni jednak tylko 1 oczko przewagi, więc mecz z Wurzburgiem jest dobrą okazją by umocnić się na tym miejscu.

WURZBURG KICKERS:
Tak naprawdę nic szczególnego nie wyróżnia drużyny gospodarzy, Ni to bilans meczy u siebie, ni bilans meczy wyjazdowych, ani nawet bilans bramkowy. Wydają się być zwykłym średniakiem 2 Bundesligi. Potrafili zremisować co prawda 1-1 z takimi drużynami jak Braunschweig lub Furth, natomiast potrafili też przegrać z takimi drużynami jak Heidenheim czy Karlsruher wynikiem 0-2.

PODSUMOWANIE:
Dla Hannoveru jest to dobra szansa żeby zdobyć cenne punkty, Nie do końca jestem jednak przekonany czy wygrają to spotkanie. Uważam natomiast, że wyjdą bardzo zdeterminowani i głodni gry, co może przełożyć się na sytuacje bramkowe i ewentualne zdobywanie goli, co przecież potrafią robić. Stąd proponuję mój typ, w którym Hannover ma zdobyć na Flyeralarm Arena co najmniej 2 bramki,
Powodzenia i pozdrawiam
⛔100
 
desperopb 129

desperopb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Czechy, 1 Liga
Godzina: 20:15
Spotkanie: Hradec Kralove - Pilzno
Typ: Pilzno
Kurs: 1.62
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na dzis nieco egzotyczna liga naszych południowych sąsiadów, czyli Czechów. Przeciwko sobie zagrają 14 w tabeli drużyna Hradec Kralove oraz lider Pilzno. Gospodarze są na własnym terenie najsłabsi w całej lidze, natomiast goście zupełnie odwrotnie, na wyjazdach są najlepszą ekipą w całej lidze. Trzy ostatnie spotkania pomiędzy tymi drużynami w których Pilzno było gościem kończyło się ich wygraną, na obecną chwilę jest to o dwie klasy lepsza drużyna która walczy o mistrzostwo, po piętach juz depcze Slavia Praga więc tym bardziej Pilzno postara się o komplet punktów i pozostanie na pozycji lidera.
✅62
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 1,9K

karamazov

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna. Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Frankfurt-Brema
Typ: zwycięstwo Brema
Kurs: 3.55
Bukmacher: Fortuna
Analiza
Zupełnie niezrzozumiałe kursy wystawili bukmacherzy na ten mecz stawiając w roli faworyta gospodarzy, którzy w ostatnich meczach grają fatalnie. Pięć kolejnych meczy bez zwycięstwa, fatalna skuteczność w tych meczach - tylko jedna bramka. Z drużyny walczącej o puchary, lecą w środek tabeli. Goście w ostatnich meczach punktują wspaniale. 6 zwycięstw w 7 meczach. Teraz liczę na podtrzymanie dobrej passy, a kurs wyborny
⛔100
 
karnajl 3

karnajl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
Typ: Jagiellonia Białystok
Kurs: 2.60
Bukmacher: Betclic
Analiza:
W piątkowy wieczór na Dolnym Śląsku Jagiellończycy powalczą o to, aby jeszcze powiększyć swoją przewagę w ligowej tabeli. Ważne aby po rundzie zasadniczej zająć jak najwyższe miejsce, gdyż po podziale w przypadku równej liczby punktów na koniec sezonu o miejscu w lidze decyduje pozycja po rundzie zasadniczej.
Podopieczni Piotra Stokowca nie weszli najlepiej w piłkarską wiosnę. W siedmiu meczach Miedziowi wygrali tylko dwukrotnie: ze słabiutką na wiosnę Arką i dość szczęśliwie z Górnikiem Łęczna, zdobywając w sumie zaledwie siedem punktów. Lubinianie w żadnym ze spotkań nie strzelili więcej niż jednego gola, a w ostatnich dwóch pojedynkach ani razu nie udało im się trafić do siatki.
Dla Jagiellończyków będzie to trzeci mecz ligowy w tym sezonie bez kontuzjowanego Konstantina Vassiljeva. Dotychczasowe dwa zostały rozegrane w Białymstoku – Żółto-Czerwoni zremisowali z Pogonią Szczecin 0:0 i pokonali Lecha Poznań 2:1.
Żółto-Czerwoni chcą przełamać złą passę w meczach wyjazdowych. Okazja do tego nadarza się niezła, bo Zagłębie lepiej niż na własnym boisku (16 punktów) spisuje się na wyjazdach (22 punkty). W Lubinie gospodarze wygrali w tym sezonie tylko cztery mecze, z czego dwa w pierwszych trzech kolejkach obecnego sezonu (z Koroną i Bruk-Bet Termalicą).
✅160
 
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Frankfurt - Brema
Typ: Brema
Kurs: 3,55
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam serdecznie. Ten mecz &quot;napoczął&quot; już użytkownik Th3M4tr1x. W pełni się z nim zgadzam, że Werder nie przegra, a nawet więcej. Spotyka się najlepiej punktujacy zespół Bundesligi (5-1-0, br 16-4) i najsłabszy zespół (0-2-4, br 1-8). Kilka słów o kursach. Zespół z Bremy to najbardziej niedoszacowany obecnie zespół. Kilka faktów:
1 kwietnia Friburg - Werder kurs: 2,23 - 3,25 wynik 2:5
4 kwietnia Werder - Schalke kurs: 3,1 - 2,3 wynik 3:0
7 kwietnia Frankfurt - Werder kurs: 2,1 - 3,5 wynik: ???
Ekipa Bremy, pod okiem 37 letniego Alexandra Nouriego nie tylko poprzez fantastyczne mecze wydostała się ze strefy spadkowej ale przy utrzymaniu formy, może realnie myśleć o europejskich pucharach. Traci tylko 5 punktów do piątego Koeln. Pewnie będący w formie Max Kruse znów coś ustrzeli. Ja stawiam dziś na pewne zwycięstwo Werderu.
Pozdrawiam i powodzenia życzę
Powtórzony typ
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom